בת האולפנה עירומה

האוסף שלי ואמא – חלק 7

לתחילת הסיפור

בעודי נכנסת למקלחת, אני מתיישבת באמבטיה החמה מנסה לעכל מה שקרה הבוקר, מה שקרה עם אורנה.
אני מרגישה את הגוף שלי מתפוצץ במיניות ולא עוצר לרגע, אין לי טיפת אוויר לנשימה אני מרגישה שאני אשתולל מינית עוד רגע.
המים החמים טובים לי ואני נסחפת בהרגשה, אני שולחת יד למפשעתי הבוערת ומתחילה אוננות עדינה.
למוחי עולים תמונות מאביחי מזיין אותי ובין לבין תמונות מידיי מעסים את החזה של אורנה במהלך נשיקה רטובה, אני כל כך רוצה יותר איתה ולא יודעת למה ואני חוזרת לאביחי שעושה אותי בדוגיסטייל.
אני זורמת עם התחושה ולא נלחצת, הרי כבר חציתי את הקווים האדומים מה כבר יכול לעצור אותי בעודי דוהרת לעבר הקו הבא, אצבעותיי חודרות פנימה והחוצה בהנאה אני אפילו מרשה לעצמי לשלוח יד ללטף את פי הטבעת המסקרן שאביחי הפתיע אותי בו.
אני מתקרבת לגמירה ומרגישה את המתח שנוצר, אגני מתחיל להתמלא בלחץ ואני מרגישה את הגמירה במים החמים והטובים אני מגבירה קצב דפיקת אצבעות בעודי מתרוממת ונשענת על ברכיי ושולחת יד שניה ודוחפת אצבע לישבני אני מזיינת את עצמי ב2 החורים, בעודי מרגישה את המתח מגיע לשיאו אני מתפוצצת באמבטיה בגניחה ורעידות.
אני נשכבת חזרה כמו איטריה במים חמים משוחררת מהמתח שכבל אותי. אני משאירה את המתח שמטריף את מוחי מאחוריי  ויוצאת ומתארגנת לשבת, אני מגלה בית מסודר בזמן שליאת הבת שלי סידרה וניקתה הכל.
אני פוגשת במטבח את אוריאל הבן הקטן שלי שמחבק אותי אחרי שבועיים בבסיס הוא ההפך מאח שלו הוא בקורס טייס ואני כלל לא מפחדת שיקרה לו משהו.
בעלי נכנס לבית מזיע, השעה כבר 17 אני לא מעירה על האיחור, אני שותקת והוא רץ להתקלח.
כולם מתארגנים לשולחן שבת ואני מקבלת הודעה מאורנה,אני חשה פרפרים בבטן, אני פותחת ורואה "אהובה שלי תנסי לנוח בשבת ואנחנו ניפגש כבר מוצ"ש להמשיך מאיפה שעצרנו שבת שלום"
אני לוקחת אוויר ומנסה לפענח מה היא כתבה כאן ומרגישה שוב רטיבות היא מעוניינת ביותר ,אני כותבת מהר ובחזרה "אהובה שבת שלום נדבר ונמשיך מוצ"ש"
אני מכבה את המכשיר ומכניסה שבת, בעלי והילדים פונים לבית כנסת ואני וליאת נשארות להכין את הארוחה.
כשהם חוזרים וכולנו יושבים על השולחן, מבטי נלכד כמו שועל מול הפנסים של מכונית במבטו של אביחי, שלא אומר כלום אבל נוכחותו מוסיפה לאווירה.
בראש שלי אורנה שרוצה יותר וממולי אביחי שאני רוצה עכשיו, אני מתלבטת איך לצאת מפה אני במלכודת מינית שאני הכנסתי את עצמי לתוכה ואני מנסה להרגיע את עצמי שאני בשליטה.
הארוחה מסתיימת, אחרי שתי שירים וקינוח. כמובן לאחר דבר תורה מפיו של איש ההיי טק הבכיר הלוא הוא דוד בעלי, שחייב לשלב בדיחת מתכנתים עבשה.
אוריאל מתארגן לצאת עם חברים שלא נפגשו שבועיים, ליאת כבר מוכנה למפגש בני עקיבא שהן מתכננות חודש ובעלי מפהק בספה עם עיתון.
אני יושבת ממול בני בכורי שקורץ לי ולוחש לעברי "עונג שבת מה דינו ?", אני מביטה לעברו במבט עורג ומסירה בנחת את נעלי העקב ושולחת רגל תחת השולחן לבין רגליו, הוא מופתע מהנועזות שבי.
אני מחייכת וכבר מבינה שהערב הולך להיות מעניין,  אני מוזגת כוס יין גדולה ומתחילה ללגום להנאתי, אולי זה יפיג במקצת את המעבר שאני חווה בין נורמלי ללא נורמלי.
בעוד רגלי מעסה את איברו מבעד למכנס השבת, הוא מתרומם לפתע ואני רואה את זקפתו לוחצת בעוצמה דרך המכנס.
הוא מסמן לי לחכות ועולה לחדרו וחוזר כדקה מאוחר יותר עם גופיה ותחתוני בוקסר שעומדים להיקרע מזקפתו.
חוזרים לתנוחה שהתיישבנו מקודם אני שולחת שוב את רגלי לבין רגליו, אני כבר מבושמת בהחלט ואני מתחילה לחוש את איברו מבעד לבד הדק.
אני מתחילה שוב בתנועות עמוקות ויציבות מעסה את איברו ,בזמן שבעלי 4 מטר לידינו קורא עיתון ולא מודע לזה שאני מאוננת לבן שלו על שולחן שבת עם הרגל.
הרגשה מטורפת אדרנלין בכל הגוף, אני מרגישה שאני עומדת להתפוצץ ואביחי נראה נהנה בהחלט.
בעלי מתרומם מהספה ממלמל משהו," מאוחר לילה טוב" אני מסירה את רגלי מבין רגליו של אביחי לרגע ואומרת "לילה טוב עוד מעט אצטרף" הוא פונה לחדרו ועוד לפני שהוא עולה במדרגות רגלו של אביחי כבר נודדת לבין רגליי, אני מפשקת ונותנת לו גישה חופשית עד לתחתון הרטוב שלי.
אביחי משחק בין רגליי ברגלו, התחושה המיוחדת מציפה משהו שטרם חוויתי ואני מרגישה שוב את המתח שנפטרתי ממנו לפני כמה שעות במקלחת חוזר אליי.
כעבור 5 דקות  של אוננות רגליים מאתגרת, אני מתרוממת מהכיסא וצופה באביחי מחייך לעברי אני מתקרבת אליו ומושיטה ידי לאיברו מבעד לתחתון הדק ולוחשת "אתה מטורף" הוא מביט בי ולוחש "כמעט כמוך"
הוא מביט בי הבית פתוח ולא נעול בעלי בחדר ספק ישן ואני מביטה בפניו ולוחשת "מה גבול הטירוף ?" הוא מתרומם לעברי עם זקפה אדירה ולוחש "אין גבולות לטירוף"
אני מביטה בו ומבינה שכרגע זאת קבלת שבת המיוחדת, אני קורצת ופונה לחדרי הוא נותר בסלון.
אני עולה לחדרי כדי לגלות את בעלי כבר נוחר עמוקות בתוך שינה עמוקה.
ואני מזדרזת ומחליפה בגדים לכותנת נוחה ורחבה אני דואגת להיות ללא תחתון או חזיה מתחת.
אני מבחינה שדוד ישן עמוק ויוצאת מחדרי חזרה לסלון, אביחי רואה אותי במדרגות ולוחש "בואי אליי" אני מתקרבת אליו צוברת הרבה אומץ וטירוף ומושכת את הכותנת במלואה מעליי.
אני נעמדת במרכז הבית עירומה, כשבעלי בחדר למעלה ישן ושני ילדיי האחרים יכולים לחזור בכל רגע.
לא הספקתי לקחת אוויר לריאותיי ואביחי כבר העיף את הבוקסר והגופיה מעליו ולחש "עונג שבת מתחיל", זרמים בכל גופי אני מותחת כל גבול הגיוני בחיי לקצה וכרגע מגדילה את הסיכון כמו מהמרת כפייתית.
אני מתיישבת ליד אביחי אוחזת במוט הזקור בין רגליו ומתחילה לאונן לו בנחת, בעוד הוא שולח ידיו לפתח הבוער שלי.
אנחנו רטובים וחרמנים וזה מורגש, אני משכיבה אותו על הספה ומתחילה למצוץ לו בהנאה מרובה פנימה והחוצה בקצב מתגבר, הוא מאותת לי לעצור אני עושה כדבריו.
אני נעצרת ונעמדת הוא מתיישב ואוחז בי ומוביל אותי להתיישב על ברכיו ולוחש באוזני ,בעוד ידו האחת לופתת את שדי בחושניות "אין הרבה זמן וצריך לנצל את הטירוף" אני מקבלת את דבריו.
אני אוחזת באיברו הזקור ומכוונת לפתחי הבוער ואני יורדת עליו לאט כשפניי לעבר הדלת וגבי אליו, בעוד איברו ממלא אותי קצת יותר  עם כל סניטמטר שנכנס,  אני מתחילה להתנשף ודפנות איברי מתרחבות לקבל אותו.
עד אשר אני בולעת את כל איברו לתוכי,אני גונחת בקול כאילו אין איש בבית, אני מרגישה אקסטזה ואדרנלין זורם בכל גופי, במוחי מתרוצצות מחשבות החל מאורנה שנכנסת וצופה בנו ועד אוריאל או ליאת.
המחשבות מעיפות אותי לעולמות של אקסטזה ואני מתחילה לנוע בעוד איברו משפד אותי, אני שולטת בקצב והטירוף בהחלט מורגש ואוחז בי בעוצמה.
אני מתחילה להתנשף בכבדות לקצב הדפיקה שאני קובעת עולה ויורדת כמו ילדה על נדנדה בגן שעשועים.
מתגלשת במורד הזין הגדול ושוב עולה חזרה, מתחילה לנוע בתנועה מעגלית אביחי שולח יד ומתחיל לעסות את דגדגני, בעוד אני נדפקת עולה ויורדת בכל נגיעה של מגע ידו אני חשה זרמים מטורפים מציפים אותי.
אני מתחילה לאבד קצב ואביחי מתחיל להשתתף ומתחיל לדפוק אותי בקצב מהיר, הוא דוחף את אגנו עמוק יותר פנימה ופנימה יותר יותר אני מתפוצצת בעוצמה אדירה בסלון ביתי, אני מרגישה סחרחורת וראשי כבד עליי.
אביחי לא מרפה וממשיך לדחוף פנימה והחוצה במהירות, לפתע הוא נכנס בחדירה אחת עמוקה שנעתקה נשימתי צווחתי בקול בעוד הוא משפריץ את כל זרעו עמוק לתוך רחמי.
אני מרגישה את תנועותיו מאיטות עד שנעצרנו באחת, נשענתי עם גבי עליו הוא עטף אותי וחייך "את מטורפת" אמר ועניתי לו "ואתה משוגע" הרגשתי את כל זרעו ניגר מאיברי ומתחיל לטפטף מתוכי.
עצם זה שהוא גמר בתוכי גרם לי לחוש אקסטזה מסוג  שטרם חוויתי בחיי, התנתקתי מעליו מטפטפת זרע על ריצפת הסלון.
מביטה עליו ולוחשת "עונג שבת" הוא חייך וענה "עונג שבת" עלינו עירומים עד לכניסה לחדרו ונשקתי לו בחושניות בפתח חדרו לפתע אנחנו שומעים את דלת הבית נפתחת ומבינים שמישהו הגיע איזה מזל…
זרקתי עליי את הכותנת במהירות ונכנסתי לחדרי ואביחי לחדרו,אני נשכבת לצד בעלי מרגישה מסופקת עד מעל לראשי,אני נרדמת ברגע שראשי נוגע בכרית, מסריחה מסקס חפוז בסלון עם בני בכורי.
אני מתעוררת  כהרגלי בשעה 5:40  היין אכן השפיע בקושי התארגנתי, ראשי עליי דואב כולם ישנים ואני עולה עם כוס קפה לגג לשבת על הנדנדה.
ראשי נודד בין מעשיי עם אביחי שהפכו למשהו מיוחד באמת, לבין מה שקרה אתמול עם אורנה.
אני מסתבכת עם עצמי ומגלה שוב שהחרמנות אחזה בי כבולמוס מיני חסר מעצורים, אני כבר לא מפעילה שיקול דעת ואתמול היינו עלולים להיתפס.
סיימתי את הקפה וירדתי לקרוא ספר, בעלי והבנים כבר קמו ופנו לבית הכנסת ראשי נודד שוב לאביחי, שקרץ לי ביציאה מהסלון שנשכבתי עליו בעודי קוראת.
ולא ידעתי את נפשי, אך ידעתי שאני רוצה עוד ונזכרתי שאתמול בלילה בפעם הראשונה בני בכורי בעל אותי וגמר בתוכי. יצרי שוב תקף אותי למחשבה הזו,בעודי שוכבת בסלון חולמת בהקיץ לא מבחינה שחלפו שעתיים פלוס, הבנים חזרו מבית הכנסת.
ואני קמה מהסלון ומופתעת לגלות שליאת שלי סידרה את השולחן ואת כל הדברים,נישקתי לה במצח ולחשתי לה "לא יודעת מה הייתי עושה בלעדייך", היא חייכה ופנתה למטבח.
אני מביטה ימין ושמאל ומבינה שחלף שבוע, שבו אני לא מתפקדת אלא מצייתת ליצרי ששולט בי.
סעודת שבת בוקר הייתה שגרתית ואביחי ציין שהוא גמור מעייפות והולך לישון.
השבת חולפת כמו שהיא באה ילדיי בעיסוקיהם ואני בספר ובעלי ישן.
אני קוראת ספר  ונהנת מהשלווה לרגע חוזרת בדימיוני לעוד אקט מיני שחוויתי בימים האחרונים ומבינה שאני טעונה לשבוע נוסף של התפרקות מינית.
לקראת צאת שבת אני נרדמת בספה וחולמת את אורנה מנשקת אותי בלהט חסר מעצורים, החלום כל כך מוחשי שאני נסחפת לתוכו.
רק טריקת הדלת של הבנים חזרה מתפילה ,מקפיצה אותי משינתי ואני מגלה שבין רגליי הרטיבות רק מתעצמת.
בצאת השבת אוריאל כבר חוזר לבסיס וליאת מתכוננת להתארגן לחזור לדירה. אביחי ישן מהצהריים ואף אחד לא יפריע לו.
ואני מקבלת הודעה מאורנה "שבוע טוב הודוש איך עברה שבת ? "
אני מגיבה במהירות "עברה בטוב וחיכיתי לשמוע ממך נוכל להיפגש ?"
היא מגיבה במהירות "אבוא לאסוף אותך עוד כחצי שעה ?"
אני מגיבה "כן בשמחה"
אני מודיעה לבעלי שאני יוצאת עם אורנה והוא הנהנן בחוסר עניין.
לפני שהספקתי להרהר בשבת או במה שחלף עליי.
אני נזכרת באורנה ביום שישי ואני חשה רטיבות בכל גופי, אני מופתעת מעוצמת הדברים ומקבלת הודעה מאביחי עם סמיילי קורץ ואני כותבת לו "יצאתי עם אורנה ישנוני נדבר כשאחזור"
הוא שולח לייק ואני לא יודעת איך אחזור לבית אחרי הפגישה הזאת.
אורנה מגיעה ואני נכנסת לרכב, היא מתחילה בנסיעה ואין לי מושג אפילו לאן.
היא לוחשת "לא הפסקתי לחשוב עליך כל השבת" אני מביטה בה נוהגת ומתחילה ללטף את זרועה היא מביטה בי עם חיוך ולוחשת "שבוע טוב אז איך הייתה קבלת שבת ?"
אני מספרת בנחת ששתיתי 2 כוסות יין והתחלתי לאונן לו על השולחן עם הרגל כשדוד בסלון והוא אונן לי בחזרה, פניה של אורנה אורו והיא אמרה בקול "באמת ?!"
חייכתי והמשכתי לספר את כל מה שקרה בערב בפירוט ,החל מהכותנת והזיון בסלון ועד לרגע שהוא גמר בתוכי ועד לרגע שנכנסתי לישון.
היא שואלת "הוא גמר בתוכך ?"
אני משיבה "כן" היא עצרה את הרכב  בשולי הדרך בהפתעה ,הביטה בי ואמרה "מה שקרה אתמול והסיפור שלך לא נתנו לי מנוחה אני.." השלמתי אותה בליטוף על פניה "את חרמנית ורטובה וגם אני מותק."
התקרבתי לשפתיה ונשקתי בעדינות על שפתיה מביטה בה ואומרת מה עכשיו ?
היא חייכה ונשקה לי שוב אמרתי לה "אורנוש אנחנו במרכז גבעת שמואל כל העולם סביבנו" היא לחשה "ש.. הכל בסדר אני אסע למקום בטוח ונוכל להיות בפרטיות" היא התחילה לנסוע ואני ניסיתי לחשוב לאן ניסע הרי בעלה והילדים בבית שלה ובעלי והילדים אצלי.
לפתע נעצרנו בכניסה לבית הספר אני מביטה באורנה מופתעת ואומרת לה "זה המקום הבטוח והדיסקרטי ?"
היא לוחשת לי באוזן "מאז שסיפרת לי מה שעשית בכיתת המחשבים זה לא יוצא לי מהראש ואני רטובה רק מלחשוב על זה", נשקתי לה היא יצאה מהרכב ופתחה את השער נכנסנו ונעלנו אחרינו.
הלכנו ביחד, אני לא מבינה את מעשיי אך מבינה שאני נסחפת, מהרגע שהדלתות של האולפנה ננעלו בעלטה, אורנה אחזה בי והתחבקנו ארוכות ידיה מיששו בי ואני בה מחפשים בעלטה עד ששפתותינו נפגשו בנשיקה רטובה.
ובמחול לשונות נגררנו בעלטה לספריה, לא הבנתי עד כמה אורנה מוליכה אותי וכמה היא תכננה את המהלך ,כי לפתע נשכבתי על הפופים שבפינת הקריאה בעלטה מוחלטת אורנה שוכבת מעליי ואנו מתנשקות כמו שתי בנות 17 מלאות הורמונים.
אנחנו חרמניות ולא מבינות עד כמה השעון כבר לא רלוונטי ולזמן אין תחושה, התחלתי ללטף את גופה בעודנו מתנשקות אני לוחשת בין נשיקות "אורני אני…" היא הביטה לעיניי שרק אור הירח מאיר מן החלונות ולחשה "גם אני אחותי גם אני".
היה ברור לי שאין לנו מושג קלוש ביחסים לסביים, אבל התחושה הייתה במקום והחרמנות דחפה אותנו להתנסות הפראית הזו. חזרנו להתנשק בזמן שידינו גיששו באפלה התחלתי לקלף את בגדיה אחד אחרי השני והיא גמלה לי בצורה זהה.
בעודנו מתנשקות שוכבות על הפופים באפלה, הכיסויי ראש הוסרו ואיתם נעלמו החולצות.
משכתי בחצאית הג'ינס שלבשה והסרתי מעליה, גופה נשען על גופי חום גופה היה מהפנט מגע עורה עדין ומלטף, תחושה שטרם חוויתי.
היא הסירה את חצאיתי במהירות נותרנו עם חזיות ותחתונים, ממשיכות להתנשק במלוא התאווה.
אני מתנתקת ויורדת לנשק את צווארה, היא נעתרת אליי ואני מנשקת את צווארה בחושניות יורדת אט אט לחזה הגדול והשופע שלה, אני מסירה את החזיה ונגלים לעיניי זוג שדיים גדולים ונאים.
אורנה מתמסרת אליי ואני מלטפת את שדיה והריגוש בתוכי עולה, בפעם הראשונה בחיי אני חווה תחושות כל כך מיוחדות שאני מרגישה שאני עומדת להתפוצץ.
פטמותיה נזקרו וידיי אוחזות וחופנות  ומלטפות את שדיה הגדולים, אורנה החלה להסיר את חזייתי ואני לקחתי יוזמה והתחלתי לרדת במורד בטנה.
אני מלטפת מנשקת ונהנת מהתחושה, אצבעותיי החלו לעסות את איברה מבעד לתחתון וקול אנחותיה נשמע למרחוק.
אין כאן איש שישמע והיא יכולה לחוש בנוח, אני מסירה את תחתוניה  במשיכה ומשכיבה אותה וצוללת עם ראשי בין ירכיה.
הטירוף אוחז בי ואני בפעם הראשונה בחיי הולכת לרדת לאשה,אני כולי מלאת אדרנלין וזרמים בכל גופי, התחושה מהפנטת אותי ואני מוקסמת מכל רגע.
היא מרימה את אגנה לעברי ואני טועמת את איברה בפעם הראשונה, מליחות עדינה בפי אך אני נהנת ממנה, אני מתחילה ממה שאני אוהבת ונושפת על איברה ומעניקה נשיקות עמוקות ובעזרת לשוני משחקת בדגדגנה.
אורנה משתוללת רגליה מורמות אלעל וגניחותיה תכופות, אני נהנת להרגיש את חוויותיה ממקור ראשון, אני דוחפת אצבע פנימה והיא לוקחת אוויר עמוק ומושכת אותי אליה.
היא לוחשת "תעצרי אין לי אוויר" אני עולה היא מנשקת אותי ומשכיבה אותי במקומה ואנחנו מתחלפות.
כל החוויה הופכת לארוטית בכל רגע, היא מנשקת את כל גופי ומתחילה לצלול מטה ואני מתמסרת לתחושה, אני מפשקת את רגליי ומאפשרת לה גישה נוחה לאיברי.
היא מתחילה לנשק בתשוקה בעודה מלטפת את ירכיי,רכות עורה היא חוויה מטלטלת עבורי עד לרגע זה חוויתי גברים והתחושה תמיד עור מחוספס, כאן אני נהנת מכל מגע ומגע.
היא דוחפת את לשונה עמוק לתוך פתחי הבוער והמטפטף וגינחותי הרעידו את הספרים, היא ממשיכה לאכול את איברי בתאווה גדולה ואני מעלה את רגליי על גבה, דוחפת את פיה לתוך מפשעתי יותר יותר היא לא נרתעת וממשיכה בקצב.
אני חשה ברעידות ברגלי, אני לוחשת "אורנוש" היא מחייכת ודוחפת אצבע לתוכי לקול גניחותי.
היא מזיינת אותי באצבעותיה, כעת שתי אצבעותיה עמוק בתוכי והיא לא עוצרת.
היא  משחקת עם כפתור הפלא שלי בלשונה ואני חשה ברעידות המתחילות בגופי ומבינה שאני קרובה לגמור.
אני מתחילה לגנוח בקולי קולות "אורנה!,אורנה!, אורנה!"  והיא מגבירה קצב הזיון באצבעותיה עד שאני גומרת על ידייה בעוצמה, כולי רועדת ומאבדת שליטה היא שולפת את ידיה ומחבקת אותי ואנו נותרות חבוקות על הריצפה מתנשקות בתאווה.
כעבור כמה רגעים אני קמה מהריצפה.
אני עולה עליה  ומתחילה לנשק את כל גופה ומתעכבת על הפתטמות שלה, אני חשה חרמנות חזקה בכל הגוף.
אני מנסה לעכל שאני שוכבת עם החברה הכי טובה שלי, אך זה לא נתפס בראשי.
אני מפשקת את רגליה ומצמידה את איברה לאיברי בתנועת מספריים, גופותינו מתחילים ליצור מקצב שבו שפתי נרתיקנו מחוברים משפשפים את הדגדגן אחת לשניה התחושה עילאית.
אני חשה שאני עפה מרוב חרמנות ומרגישה שהקצב הולך ומתגבר, גניחותינו עולות מעלה מעלה בספריה החשוכה ובקולי קולות שאנו מתנשפות ומלטפות בתוך מעגל תשוקה.
עד שאני מתנתקת וצוללת לבין רגליה.
אני מתחילה לנשק ולדחוף אצבע אחת, אני מתמכרת לרגע ואני פשוט יודעת איפה לגעת ומתי  לעצור.
ליטופי ידיי על ירכיה משפיעים במידה רבה על תחושותיי ובתוך מספר רגעים היא פועלת בדומה אליי, היא מתמסרת כולה ומרימה את רגליה על גבי דוחפת את מפשעתה הרטובה לפי.
אני דוחפת שתי אצבעות ויונקת את דגדגנה לפי, נוגסת בו בקלות ולאחר מספר רגעים אורנה מתחילה לגמור.
בעוד לשוני בתוכה אני חשה את גל החום המתפרץ, אני ממשיכה ללא מעצור עד שרעידותיה פוסקות, אני מתרוממת וחוזרת לחיקה ואנו נותרות על הריצפה מלטפות אחת את גוף חברתה בנחת ללא הפרעה במחול לשונות עטוף תשוקה.
אני לוחשת לה "אורנוש זה היה מדהים"
היא מביטה בעיני ולוחשת "זה מטורף אני לא מאמינה שעשינו את זה" אני מהנהנת בהסכמה.
לאחר עוד כמה דקות של נחת וחום, אנחנו קמות ואני פונה להדליק את האור על מנת שנתלבש, היא נעצרת, מתקשה לראות אך לא מתלבשת, אלא קמה ומטיילת בעירום מלא בספרייה כאילו השעה 10 בבוקר בזמן לימודים.
אני מביטה בה ונהנת ממראה גופה הבשל, החזה הגדול, גופה החלק למשעי וישבנה הגדול שמציץ מבעד לשיערה השטני והמתולתל הפזור על גבה הבהיר היא אשה נאה ומטופחת.
היא מביטה בי מופתעת שאני לא מסירה את עיניי ממנה, היא לוחשת "בואי לטיול בבית הספר באופן הכי קיצוני שנוכל לטייל בו"  חייכתי ושמחתי על ההזדמנות ויצאנו לסיור אוחזות ידיים מטיילות בנחת במגוון כיתות ומשרדים עירומות כביום היוולדנו.
נעצרנו בחדר מורים, ואורנה ניגשה והכינה לנו קפה והתיישבנו לשתות משל השעה לא הייתה 12 בלילה כעת.
אנו ממשיכות ומסתובבות באולפנה עירומות אני לוחשת לה "זאת חוויה ייחודית" היא מהנהנת ומנשקת אותי נשיקה מלאת תשוקה.
עלינו חזרה לספריה והתלבשנו בזריזות ויצאנו בסתר חזרה לרכב, נסענו חזרה לבית שלי, כשהגענו לחניה ליטפתי את פניה ולחשתי לה "את מדהימה" היא צחקה ואמרה לי "גם את מותק" ואז היא שאלה אותי שאלה מפתיעה.
"פנייך כעת לאוננות עם אביחי  או לסקס מטורף" הבטתי בה ולחשתי "היית רוצה להצטרף ?" היא הביטה בפניי ולחשה "אני לא רוצה להפריע לקשר של אמא ובנה."
חייכתי ולחשתי "בואי מחר בבוקר לקפה ואל תבואי לעבודה נמשיך את השיחה"
ירדתי מהרכב ולא רציתי להיפרד ממנה אפילו לא לרגע, נכנסתי בדממה לבית ונכנסתי בשלווה לחדרי נזרקתי למיטה לצד בעלי הנוחר.
אילו רק ידע שביממה האחרונה הספקתי לשכב עם בנו בכורו וחברתי הטובה הוא היה משתגע, אני צוחקת בליבי לא מאמינה לאיזה שינוי חוויתי בשבוע ימים.
בעודי מהרהרת בדבר חטפה אותי שינה קסומה ומתוקה.

עודכן לאחרונה

26 מחשבות על “האוסף שלי ואמא – חלק 7”

 1. אנדרי
  קראתי הכל ואין מילים פשוט נגמרו סיפור מושלם .
  הלוואי לקרוא ספר שלם כזה בשמחה .

  הגב
 2. את כותבת נהדרת, פחות מתחבר לז'אנר גילוי העריות במשפחה הגרעינית.
  מעדיף את התפתחות העלילה יותר בכיוון של אורנה ופחות בכיוון של אביחי, אבל בסוף זה הסיפור שלך.

  הגב
 3. אחד הסיפורים הכי מטריפים ממתין לשלישיה עם החברה ואפילו רביעיה דו עם הבעל

  הגב
  • יעל , נכון שהיא אדירה ?
   הצליחה להבעיר את כולנו חחח

   את גם כמו הודיה נשואה ?

   הגב
  • סיפור מדהים
   מחכה למפגש אינטימי בין אביחי לאחותו כשהוא קורע לה את הבתולים וגומר לה בכוס בלי קנדום

   הגב
 4. וואוו אין מילים
  כתיבה יפה
  אירוטית במיוחד
  הלוואי ותעשי זאת עם אישתי..

  הגב
 5. היא מסתכנת בלי חשבון וכבר לא אכפת לה לשבור הכל

  את מצליחה להפתיע ולהטריף בכל פרק מחדש

  רק בקשה קטנה שאני מקווה שהילדים האחרים לא ייצטרפו, יש קסם באינטימיות שיש בין הודיה לאביחי

  כתיבה מדהימה וכמו שאמרו לפני, לא משנה כמה ארוך הסיפור, כל פרק יש לו קסם מיוחד נשלו

  הגב
 6. עוד פרק כתוב הטיב, בהרבה סבלנות ועם פיתוח טבעי של העלילה.
  ממתין לשלישיה ואחר כך לצירוף ילדים נוספים של שתיהן.
  גם 30 פרקים בסיפור זה ישאירו טעם לעוד ועוד.

  הגב
 7. תקשיבי בת אולפנה כול פרק פה הוא הזיה והדבר הכי טוב שיכל להיכתב אי פעם ואווווווווו ואוווווו
  את מטורפת ביכולת כתיבה שלך
  אין לי מילים עם מה שאני לא יגיד
  ואווו מחכים להמשך ארוךךךךך

  הגב
 8. בת האולפנה
  הייתי רוצה ללמוד איתך באולפנה…
  סיפור חם במיוחד הסיכונים ..

  הגב
 9. וואאוו , מהמם , מקסים, מטורף ומגרה מאוודד..

  בבקשה המשך
  מאוד מסקרן לאן יתפתח ..
  האם בבוקר כשאורנה תבוא – יהיה סקס משולש עם אביחי ? (הלוואי)

  כתיבה מאלפת !!!
  יישר כח !!

  הגב
  • מלכה ‼️‼️
   פשוט מלכה, איזה סיפור, התיאורים, הירידה לפרטים… פשוט מדהימה אמיתית.
   אני מודיע קבל עם ועדה אני מעריץ 😉

   הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)