מנאל מטיילת – מינכן – חלק 2

כל קשר בין הסיפור למציאות מקרי בהחלט

 

לחלק הראשוןלחלק השנילחלק השלישילחלק הרביעילחלק החמישילחלק השישי

בבוקר קמתי, התקלחתי, צחצחתי שיניים, ולבשתי חולצה שחורה קצרה ללא מחשוף, וחצאית בצבע כחול כהה עם עיטורים לבנים שהגיעה לי עד הברכיים. הלבוש לא היה חושפני אבל כן הבליט לי את הטוסיק, החזה ושאר הקימורים. היה לי סשן מוצלח במעבדה בבוקר, ונראה שהניסוי מתקדם יותר טוב מהצפוי, ככה שסיימתי את יום העבודה כבר בצהריים. עדכנתי את יובל, הבוס שלי בארץ. בהתחלה הוא בדק אפשרות להקדים לי את הטיסה, אבל כשלא מצא אופציה זולה, אישר לי להשאר עד מחר.

רציתי לצאת שוב לריצה, אז עליתי לחדר להחליף בגדים. לבשתי מכנסוני טייץ קצרצרים, כאלו שמכסות רק את הטוסיק פחות או יותר, כי כל שאר הבגדים שלי כבר היו מלוכלכים. בחלק העליון לבשתי חזיית ספורט וחולצת בטן כתומה וצמודה, ככה שהבטן התחתונה והפופיק שלי היו חשופים.

יצאתי שוב לכיוון הגנים האנגליים. בדרך חלפתי אחרי איזור השיזוף בעירום, וראיתי את סופיה ותומאס באותו מקום שבו היו אתמול. עצרתי לרגע להגיד שלום. הם היו ערומים כמובן, והם זיהו אותי מייד.

"היי! מנאל, מה שלומך?" סופיה אמרה בחיוך וחיבקה אותי.

"בסדר גמור"

"נחמד לראות אותך שוב", גם תומאס חיבק אותי.

"אני בדיוק מתחילה את הריצה שלי", אמרתי.

"את מוזמנת להצטרף אלינו בדרך חזרה", סופיה אמרה.

"תודה, נראה איך אני ארגיש. תודה על ההצעה", אמרתי.

המשכתי בריצה, וחשבתי עליהם כל הדרך. אתמול החלטתי להשתזף בעירום בפארק בספונטניות. בדרך כלל אני אוהבת להביא איתי מחצלת, קרם הגנה, ולא להתחיל כשאני כולי מזיעה. מצד שני, בכל זאת, זה היה עוד יום יפה, וכנראה ההזדמנות האחרונה שלי לפגוש אותם, והריצה גרמה לי להרגיש ממש טוב עם עצמי, ועם הגוף שלי. התלבטתי במשך כל הריצה, ואחרי בערך 45 דקות, כשסיימתי, החלטתי לפחות ללכת לדבר איתם קצת, ולראות איך זה זורם.

הגעתי לאיזור השיזוף בעירום, וראיתי ששניהם שוכבים על הגב. הלכתי לכיוונם, ותומאס בדיוק התרומם, ראה אותי ונופף לשלום. הוא אמר משהו לסופיה וגם היא התרוממה כדי לקבל את פניי. השדיים שלה נראו יותר יפים ממה שזכרתי שהם היום אתמול.

"איך היתה הריצה? לקח לך הרבה זמן, כבר חשבנו שלא תבואי היום".

"כן, רצתי 6 ק"מ, היה מעולה"

"את בדרך כלל רצה כל כך הרבה?"

"משתדלת לפחות 3-4 פעמים בשבוע".

"וואו. מרשים. האמת שרואים עלייך. רוצה קצת מים?", סופיה הגישה לי את הבקבוק שלה.

"אני אשמח", לקחתי לגימה.

"תצטרפי אלינו?", היא שאלה.

"לא יודעת. אני מתלבטת. כולי מזיעה ולא תזיק לי מקלחת"

"החלטה שלך. אנחנו נשמח", תומאס אמר.

מצחיק, אבל באמת עדיין התלבטתי באותו שלב, אז יצא ששוב החלטתי בספונטניות.

"כן, נראה לי שאשב אתכם קצת"

היתה להם מחצלת גדולה, עם הרבה מקום. התיישבתי ליד סופיה, ושתיתי עוד קצת מים. בהתחלה נשארתי עם הבגדים. סופיה שאלה איך היה הערב שלי אתמול, אז סיפרתי להם שהייתי קצת בספא במלון ואחר כך הלכתי למסעדת "רומא". הם הכירו את שתי המקומות.

"עדיין יש להם את המדיניות של השחיה בעירום בערב?", סופיה שאלה.

"כן, היה מאוד נחמד"

"היינו שם כמה פעמים בשעה הזו והיה מעולה", הם נזכרו וחייכו.

"כן, עבר הרבה זמן מאז שהייתי שם פעם אחרונה, וזה היה חדש בשבילי. קצת יקר, אבל אני אוהבת את המלון הזה", אמרתי.

המשכנו לדבר והבנתי שאם אני לא חוזרת למלון, כדאי שאתחיל להתפשט. הורדתי נעליים וגרביים, ואחר כך פשטתי חולצה.

"יאק, זה יהיה כל כך מגעיל ללבוש את זה שוב אחר כך", אמרתי והם צחקו.

הורדתי את החזיה, ואז נעמדתי כדי להוריד את הטייץ. מתחת לבשת חוטיני ורוד. הורדתי קודם את הטייץ, ואחר כך את החוטיני, והתיישבתי בחזרה. לא הרגשתי שהם בוהים בי כשהתפשטתי, אבל כן קלטתי שהם מסתכלים. ניסיתי להסתכל אם מישהו אחר מסתכל עליי מתפשטת, אבל לא ראיתי, וברגע שהתיישבתי חזרה, כבר לא היה איכפת לי.

נשכבתי על הגב לצד סופיה, הנחתי ידיים על הבטן, והמשכנו לדבר. דיברנו קצת על התכניות שלנו בהמשך היום, וקלטתי שלא היה לי שום דבר מתוכנן לערב. אמרתי שאולי אחזור קצת לספא, אבל שאני לא בטוחה.

"מה את אומרת? הרבה זמן לא היינו בספא הזה", תומאס אמר לסופיה, אבל הרגשתי שהם בעצם גם שואלים אותי אם לא יהיה איכפת לי שהם יצטרפו.

"יכול להיות, לא יודעת", היא ענתה לו.

הם היו כאלו מנומסים, והם היו כל כך חברותיים אליי אז אמרתי "בטח, למה שלא תבואו גם?"

"זה יכול להיות כיף", תומאס אמר.

הסתובבתי לשכב על הבטן, והשענתי את הלחיים שלי על הידיים שלי. גם סופיה התהפכה על הבטן.

"מנאל, הטוסיק שלך לבן, תזהרי לא להשרף מהשמש", היא אמרה לי.

שניהם היו שזופים, עד כמה שזוג גרמני יכול להיות שזוף, והתרשמתי שהיא קצת מקניטה אותי.

"את צוחקת על הטוסיק הלבנבן שלי, שאני אבין?", אמרתי בחיוך, והיא צחקה.

אחר כך היא התיישבה, לקחה קצת שמן שיזוף והתחילה למרוח לי את הגב, "בואי, תני לי", היא אמרה.

לא אמרתי כלום ונתתי לה למרוח לי את הגב. היא סיימה עם הגב דיי מהר, ועברה לטוסיק. הטוסיק שלי לא שטוח, אבל גם לא גדול, והמגע שלה היה לי נעים, אבל לא מיני. אחר כך היא המשיכה לרגליים שלי. הכל בלי דיבורים. היא עשתה כל רגל בנפרד. זה עדיין הרגיש טוב, והרגשתי שהיא באמת מורחת אותי, ולא עושה לי מסאז'. היא לא פספסה שום נקודה.

"אוקיי, עכשיו את מוגנת", היא אמרה כשסיימה עם שתי כפות הרגליים.

"תודה", הסתכלתי עליה ואמרתי.

נהנתי מההרגשה של השמש על הגוף שלי, ועכשיו באמת לא דאגתי שאשרף יותר מידי. היה כל כך נעים שכמעט נרדמתי. אחרי בערך רבע שעה הסתובבתי והתיישבתי. סופיה עדיין שכבה על הבטן, ותומאס ישב. הוא הגיש לי עוד מים, ושתיתי. היום הזה הפך להיות הרבה יותר מוצלח מהתכנון המקורי שלו שכלל עבודה עד הערב. בירכתי על ההזדמנות להשתזף ולהרגע ככה, ועוד עם הזוג החמוד הזה.

תומאס נתן לי את השמן, וסימן עם הראש שלו שאני יכולה למרוח קצת את סופיה. הוא חייך, ושמחתי להחזיר לה טובה. שיניתי תנוחה והתיישבתי על הברכיים, ושמתי לי קצת שמן על היד והתחלתי למרוח לה את הגב. סופיה היתה עם עיניים עצומות, אבל התחילה לחייך ברגע שהתחלתי למרוח אותה. מהגב עברתי לתחת, כמו שהיא עשתה לי. היה לה תחת חמוד, גם הוא נטול סימני שיזוף. עשיתי לה את הרגליים, וכשסיימתי היא התהפכה ונשכבה על הגב.

"עכשיו הצד הזה", היא אמרה, עדיין עם עיניים עצומות.

הגשתי את הבקבוק שמן שיזוף לתומאס, אבל הוא סימן לי עצור עם היד והנהן באופן כזה שמסמן לי שאני אעשה זאת.

"בסדר, אבל זה לא פייר, אני לא קיבלתי בשתי הצדדים", הם צחקו, ונראה לי שלא היה ברור להם אם אני צוחקת או רצינית. גם לי לא היה ברור.

אוקיי, זה היה עכשיו קצת מוזר, אבל רק קצת. היה כיף איתם. השפרצתי לה קצת שמן על הבטן, והתחלתי למרוח. כבר אמרתי שלסופיה היה גוף יפה. היא היתה מאוד נשית והעור שלה היה חלק ורך. תהיתי אם למרוח לה את השדיים עכשיו או בסוף, והחלטתי שזה יהיה מוזר להגיע אליהם בסוף. השפרצתי קצת שמן על כל פטמה, מעל החזה וקצת בכל כתף. התחלתי עם הכתפיים, עברתי לזרועות. כל הזמן הזה היא חייכה. הסתכלתי לרגע לתומאס וראיתי שהוא צופה בנו ומחייך גם הוא. נראה שהוא נהנה מהמופע.

עכשיו עברתי לשדיים, התחלתי מהפטמה בשד השמאלי, ועברתי למרוח את כל השד. כבר אמרתי שהשדיים שלה יותר קטנים משלי, אבל עדיין גדולים, וכשהיד שלי היתה פרוסה על השד, הייתי רחוקה מלהצליח לגעת בכולו, אז העברתי את היד כדי למרוח אותו מכל הצדדים. עברתי לשד הימני ועשיתי אותו דבר. לא התעכבתי יותר מידי על השדיים. ניסיתי שזה לא יהיה מיני, אבל שמתי לב שהפטמות שלה מתקשות. תומאס התחיל ללטף לה את גב כף היד, והוא הפסיק כשעברתי לרגליים. התחלתי מרגל שמאל, אבל לא עליתי יותר מידי במעלה הירך, אחר כך עשיתי את הרגל שקרובה יותר לתומאס. השפרצתי קצת שמן על הירכיים שלה, והתחלתי למרוח אותם, מבחוץ פנימה. כמו שסופיה עברה דיי מהר על הטוסיק, ככה גם אני עשיתי עם האזורים האינטימיים. מרחתי דיי מהם את איזור הירכיים הפנימיים שקרובים למפשעה, ואז העברתי מריחה מהירה על הכוס החלק שלה, מלמטה למעלה, כדי שזה לא יתפרש כמגע מיני.

סיימתי. סופיה פתחה עיניים והתרוממה, "תודה מנאל, זה היה ממש נחמד. עכשיו בואי נעשה את הצד הקדמי שלך", היא התיישבה וסימנה לי לשכב.

חשבתי לעצמי שגם יכלתי למרוח את עצמי באותה מידה, אבל היה לי כיף איתם, וזה לא פגע באף אחד. נשכבתי על הגב. סופיה מרחה אותי פחות או יותר באותו סדר כמו שאני מרחתי אותה. אולי ההבדל היחיד זה שברגע שהיא התחילה עם הבטן שלי, הרגשתי את הפטמות שלי מזדקרות באותו רגע, ואצלה זה קרה רק כשנגעתי לה בשדיים. לא היה קר בחוץ, אז ברור שזה קרה לי בגלל ההתרגשות.

פתחתי עיניים וחייכתי אליה. ראיתי שתומאס ממשיך להסתכל עלינו, נהנה מהמחזה של שתי בחורות שמורחות אחת את השניה בשמן שיזוף. אני רק אגיד שכשהיא מרחה לי את השדיים, היא התעכבה עליהם קצת יותר ממה שאני התעכבתי על שלה, ולא רק בגלל שהם היו גדולים יותר משלה. על הכוס שלי היא גם עברה מהר, אבל היא התעכבה על הירכיים הפנימיים שלי, והרגשתי שהאצבע שלה נוגעת לי בשפתי הכוס שלי תוך כדי, וקיוויתי שהיא לא שמה לב שאני נרטבת מזה.

"תודה", אמרתי לה כשהיא סיימה, ונהנתי מתחושת הרוגע שנבע מהמגע שלה.

"אין בעד מה", היא ענתה.

שלושתנו שכבנו על הגב, ודיברנו קצת, ואחרי רבע שעה סופיה שאלה אותי אם אני רוצה לעזור לה למרוח את תומאס. התרוממתי ונשענתי על המרפקים, ושקלתי מה לענות.

"את לא באמת צריכה את העזרה שלי, אז זה רק בשביל הכיף, כן?"

"אפשר להגיד שאת צודקת, אבל אל תרגישי לא נוח. כיף לנו איתך, ואנחנו לא רוצים להרוס את זה", תומאס אמר.

"כן, זה ממש בסדר. סתם צחקתי. את מוזמנת לעזור לי, אבל זה ממש בסדר אם את לא רוצה", סופיה אמרה, ונשמעה קצת לחוצה שאני אחליט שזה יותר מידי בשבילי.

האמת שזה באמת הרגיש לי קצת מוזר למרוח את תומאס ביחד איתה, אבל גם היה לי כיף איתם, ולא היה לי נעים לסרב. בעצם, אולי יותר נכון להגיד זה שהתגובות שלהם דווקא גרמו לי להרגיש יותר נוח עם ההצעה. מה איכפת לי? אני כנראה לא אפגוש אותם יותר, ואף אחד לא מכיר אותי כאן. למען האמת, אני חייבת גם להגיד שהוא נראה טוב בעיני, ונשמע לי שזה יכל להיות כיף למרוח אותו.

"לא, זה בסדר, אני אעזור לך. לא רוצה שתתאמצי יותר מידי ולכל גבר מגיע כזה פינוק מידי פעם", חייכתי.

אז סופיה ותומאס החליפו מקומות, ככה שהוא היה בינינו. הוא נשכב על הבטן. זה היה יותר דומה למסאז', בהשוואה למה שאני וסופיה עשינו אחת לשניה, אבל זה גם הרגיש נכון יותר שזה יהיה ככה. אם להיות כנה, יכלנו לסיים איתו ב-20 שניות אם רצינו להיות תכליתיות, אבל זאת לא היתה המטרה.

עבדנו על אותם אזורים באותו זמן. שתינו התחלנו עם הגב שלו, אני בצד אחד, עולה למעלה ולמטה, והיא בצד השני. אחר כך זזנו ככה שאני אעשה את הצד שלה והיא את שלי, ואז אני עברתי לכתפיים שלו, והיא מרחה לו את הגב התחתון. פחות או יותר ניסיתי לחקות אותה, ועשיתי בצד שלי את מה שהיא עשתה בצד שלה. לקח לנו בערך 10 דקות לעסות לו את הגב.

"הו, אתן נהדרות", הוא אמר.

אחר כך עברנו לרגליים שלו. סופיה התחילה בכף הרגל, ועלתה במעלה הרגל, ואני עשיתי כמוהו ברגל "שלי". לא עליתי גבוה כמוה במעלה הירך, אולי 2 סנטימטר פחות ממנה. גם החלק הזה דמה יותר לעיסוי, ואני בטוחה שהוא נהנה מהמסאז' הכפול. סופיה השפריצה קצת שמן על הטוסיק שלו, ואז נתנה לי את הבקבוק, כדי שאעשה אותו דבר בצד שלי. מרחתי אותו קצת בטוסיק בעדינות, אבל סופיה מיששה לו את הטוסיק באופן יותר אינטימי. אני תוהה אם הוא הבדיל ושם לב מי עושה מה.

סיימנו את הצד האחורי שלו, ואז קרה מה שחששתי שיקרה, "אוקיי, תסתובב", סופיה אמרה.

תומאס לא בזבז זמן, והסתובב על הגב. אני לא יכולה להגיד שהיתה לו זקפה, אבל הוא גם לא היה לגמרי רפוי. בגלל שהוא לא היה נימול, היה אפשר לראות רק חלק קטן מהראש של הזין שלו.

סופיה הסתכלה עליי "את עדיין בסדר עם זה?"

תומאס לא אמר כלום, אבל הוא גם הסתכל עליי. מה שגרם לי להמשיך זו העובדה שזה היה מקום ציבורי. היו הרבה גברים ונשים בעירום מסביב, אז היה לי ברור שהסיטואציה לא תצא משליטה, וכשסופיה שמה קצת שמן על החזה שלו, הרגשתי נוח פשוט להצטרף אליה בלי להגיד כלום. שתינו היינו על הברכיים משתי צדדיו, ושמתי לב שהוא עם עיניים פקוחות, מסתכל על הגוף של שתינו, ובמיוחד לכיוון ארבעת השדיים שהיו תלויים מעליו. תהיתי אם הוא שם לב שהפטמות שלי זקורות, ושמתי לב שגם הפטמות של סופיה זקורות כמו שלי.

תומאס היה חלק לגמרי באיזור הבטן והחזה, והעור שלו הרגיש נעים. אני לא אכחיש שהמחשבה על לגעת בבחור החתיך הזה עשתה לי משהו, והרגשתי מגורה, אבל לא רציתי שהעניינים יצאו משליטה. הוא היה רזה, אבל לא שחיף והיה אפשר לראות את השרירים שלו. נראה כאילו הוא הולך לחדר כושר. כמו בצד האחורי, גם עכשיו זה היה שילוב של מריחת שמן ועיסוי, וגם הפעם עקבתי אחרי מה שסופיה עושה, ועשיתי כמוה. בהתחלה אני מרחתי לו את הבטן, והיא את החזה, ואחר כך התחלפנו.

כשסיימנו עם החזה והבטן, עברנו לרגליים. התחלנו עם כפות הרגליים, ועלינו לאט לאט. הזין שלו היה יותר גדול מהממוצע, ודיי עבה. גם עכשיו לא עמד לו, אבל אני מציינת את זה כי הזין שלו היה מונח הצידה על הירך שלו. הבעיה היתה שהוא היה מונח על הירך בצד שלי. לשמחתי, כשעלינו במעלה הרגל, סופיה שמה לב, והעבירה את הזין שלו לצד שלה. שתינו הסתכלנו אחת על השניה וחייכנו.

גם לתומאס היה חיוך קטן על הפנים כשהמשכנו עם הרגליים שלו. בזמן ששתינו עיסינו לו את הירכיים, שמתי לב שסופיה עולה קצת יותר למעלה ממני, ככה שהאצבעות שלה נגעו לו בביצים. לא היה לי אומץ לעשות כמוה.

דברים לא היו לגמרי סימטריים. תומאס התחיל ללטף את סופיה בגב התחתון, והוא לא התחיל ללטף גם אותי. כבר כמעט סיימנו, וסופיה השפריצה לו עוד קצת שמן על החלק העליון של הירכיים, מרחה, ועלתה עם הידיים שלה עד איזור המפשעה. לא עשיתי כמוה. היא הרימה את הזין שלו, ושפשפה למעלה ולמטה כמה פעמים. הוא עצם עיניים, חיוך גדול עליו על פניו והוא גנח בשקט. הוא המשיך ללטף לה את הגב, והפעם גם שלח יד והתחיל ללטף אותי בגב התחתון. זאת היתה הפעם הראשונה שהוא נגע בי.

בשלב הזה הזין שלו היה במצב של זקפה כמעט מלאה, וסופיה הסתכלה עליי וחייכה.

"אני אוהבת את הזין שלו", היא אמרה לי.

"כן, הוא נחמד", אמרתי וחייכתי במבוכה.

אני המשכתי לעסות אותו בירך ובבטן. שמחתי שאנחנו במקום ציבורי, וששום דבר לא יכל לקרות, למרות שכל הסיטואציה בהחלט ריגשה אותי. הרגשתי שאני כבר ממש רטובה שם למטה והפטמות שלי לא התרככו לרגע.

היא המשיכה להביא לו ביד, ורכנה כדי לנשק אותו. זו היתה נשיקה עדינה, והחזה שלה נמעך על שלו. הוא הזיזה את הידיים שלה לכתפיים שלו בזמן הנשיקה, ואני נשארתי עם הידיים על הבטן שלו, מסתכלת על הזין הקשה שלו. כבר היה אפשר לראות כמעט את כל הכיפה שלו.

השפתיים שלה התנתקו משלו, והיא הסתכלה עליי, "זה בסדר, את יכולה", היא אמרה לי.

צחקתי, "אני תוהה אם זה לא יותר מידי בשבילי להיום", אמרתי.

למרות זאת, וכמעט בלי שליטה, הזזתי את ידי לאט לכיוון הזין שלו, ושפשפתי אותו למעלה ולמטה כמה פעמים. זה הרגיש מעולה, ומייד הרגשתי זרמים חמים בכוס שלי. גם תומאס הסתכל עליי בזמן שהבאתי לו ביד, ואמר "זה מרגיש נפלא", אבל עצרתי את עצמי אחרי בערך חצי דקה, והזזתי את היד הצידה. האמת שהיה בי חלק שרצה להמשיך להביא לו ביד עד שיגמור, אבל הרגשתי שזה לא מתאים ולא מקובל כאן ליד כל האנשים. גם לא ידעתי אם זה התאים לתומאס וסופיה ללכת כל כך רחוק.

"זה היה ממש נחמד, תודה ששיתפת אותי", אמרתי לסופיה.

"שמחתי לחלוק", היא חייכה.

נשעתי אחורה על המרפקים והסתכלתי מסביב, וראיתי שכמה גברים מסתכלים עלינו, אבל בטח לא יכלו לראות יותר מידי. חשבתי לעצמי מה אעשה בהמשך הערב. בטח כבר היה שש בערב באותו זמן.

סופיה הניחה את ראשה על החזה של תומאס ונצמדה אליו, ככה שרגל אחת היתה מונחת על המחצלת, ורגל שניה מונחת על הרגל שלו. סופיה שאלה מה התכניות שלי, ואמרתי לה שאני לא בטוחה, אבל כנראה שאלך לאכול, ואחר כך לספא, ואולי בלילה אצא לשתות משהו.

"איכפת לך שנצטרף אלייך לספא?", היא שאלה ותוך כדי הושיטה יד וליטפה לי את הזרוע.

"בכלל לא, אני אשמח", המגע שלה היה לי מוזר ונעים בו זמנית.

קבענו להפגש בספא בשעה שמונה וחצי בערב. הם רצו ללכת קודם הביתה כדי להתקלח ולהחליף בגדים, ואני רציתי לחזור למלון להתקלח. כולנו קמנו והתלבשנו. נפרדנו בחיבוק אירופאי, ונשיקות על הלחי.


המשך יבוא

Loading

4 מחשבות על “מנאל מטיילת – מינכן – חלק 2”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן