topless massage

מנאל מטיילת – מדריד – חלק 6

כל קשר בין הסיפור למציאות מקרי בהחלט

***תקראו עד הסוף – בסוף מחכה לכם/ן שאלה לגבי סוף הסיפור***

חלק 1, חלק 2, חלק 3, חלק 4, חלק 5, חלק 6, חלק 7

למחרת הייתי קבורה בעבודה עד הערב, אבל גם ככה לא הייתי אמורה להגיע לספא. אבל יום לאחר מכן שוב סיימתי מאוחר, למרות שתכננתי לסיים מוקדם ולהגיע לספא. ידעתי שקרלוס ואמיליה יבינו. היה ברור שהעבודה הרגילה שלי היא במקום הראשון. עדיין, הרגשתי שיש לי אחריות להגיע מתי שאמרתי שאגיע. אז בגלל שאיחרתי, החלטתי לא לעבור דרך המלון ולהחליף בגדים כמו שתכננתי, אלא להגיע ישר לספא.

הגעתי בערך בשש בערב. שעה איחור. לבשתי חצאית עבודה בצבע כחול כהה, וחולצה מחוייטת לבנה ולא צמודה, אבל בגלל הגודל של החזה שלי, הוא עדיין בלט גם עם החולצה הזו. הרגשתי גם שהגברים בעבודה מגניבים לשם מבט לאורך כל היום, ואני חייבת להגיד שאני נהנת מזה. השיער שלי היה אסוף, ונעלתי נעלי עקב לא גבוהות מידי. נראיתי מעולה.

כשנכנסתי קרלוס בדיוק קיבל זוג בדלפק הקבלה.

"שלום מנאל, תוכלי בבקשה להפריע לאמיליה בחדר ארבע?", הנחתי שיש משהו שהיא צריכה להסביר לי שקרלוס לא יכל להסביר לי בפני הזוג הזה.

דפקתי לאמיליה על הדלת, היא יצאה וישר אמרה "וואו, את נראית מדהים"

חייכתי והודתי לה, "מה קורה?"

היא הסבירה לי שהם שוב קבעו יותר מידי לקוחות והם סמכו על זה שאגיע ואחפה עליהם. היא הציעה שאחליף אותה בעיסוי של איזבלה שאמיליה בדיוק עמדה להתחיל, או שאצטרף לקרלוס ואעשה איתו את העיסוי הזוגי, ואז הוסיפה "האמת שבגלל שהתחלתי עם איזבלה, אני מעדיפה כבר שתעשי עם קרלוס את הזוג".

התחלתי להתנצל על האיחור, אבל היא השתיקה אותי ורק אמרה לי שזה בסדר, רק שצריך להחליט. אמרתי לה שאקח את הזוג בכיף. שאלתי אם יש משהו שאני צריכה לדעת והיא אמרה שאין משהו מיוחד ושקרלוס כבר ידריך אותי אם יהיו שאלות.

אמיליה חזרה לחדר, ואני הלכתי לדלפק הקבלה. הזוג נראה בתחילת שנות ה-30 שלו. שניהם היו מושכים. גבריאל וליליאנה קראו להם. גבריאל היה בחור נאה, עם שיער חום, קצת גלי, זיפים, חסון, דיי גבוה, עם מכנס גולף לבן עד הברכיים, וחולצה מכופתרת פתוחה מלמעלה, ככה שאפשר היה לראות חלק ניכר מהחזה החלק שלו. ליליאנה היתה בחורה יפהפיה. פנים עדינות וחלקות, ושיער שחור וגלי שמגיע עד אמצע הגב. היא לבשה גופיה אדומה צמודה, ללא חזיה, מה שאיפשר לי להתרשם מחזה לא קטן, אם כי לא גדול כמו שלי ושל אמיליה. הוא כן היה מוצק, והפטמות שלה בלטו דרך הגופיה. היא לבשה גם חצאית מיני שחורה ומתנפנפת, כל כך קצרה שכמעט היה אפשר לראות לה את התחתונים. בכל אופן, הרגליים שלה היו חטובות ושזופות, והיא גם היתה גבוהה כמו בעלה. אני מניחה שקרוב למטר ו-80. שניהם נעלו כפכפים.

ליליאנה אמרה "קרלוס הסביר שאת עובדת פה. היינו בטוחים שאת לקוחה בגלל הלבוש שלך"

"אני מתנצלת. גם על האיחור, וגם על הביגוד, פשוט הגעתי מהעבודה השניה שלי. הבנתי שקבעתם עיסוי זוגי איתנו. ממש מצטערת שנאלצתם לחכות", אמרתי.

למזלי, הם גילו הבנה. גבריאל שאל לגבי העבודה השניה שלי. שניהם הופתעו שאני מדענית שהגיעה לעיר בשליחות של העבודה. הם רצו לשאול עוד אבל הצעתי שקודם הם יתארגנו לעיסוי, ואחר כך נוכל להמשיך בשיחה. הם הסכימו, והלכו לחדרי ההלבשה. אני גם ניגשתי לאחד החדרים כדי להחליף בגדים. החלטתי להשאיר את סט החזיה והתחתונים הכחול שלבשתי לעבודה, וללבוש מעל רק חלוק משי. קרלוס נכנס בלי לדפוק בדיוק כהתחלתי ללבוש את החלוק. בלי לומר מילה, הוא התקרב אליי ודפק לי נשיקה, תוך כדי שהוא חופן לי את הכוס ומלטף אותו.

"מצטער, התגעגעתי", הוא אמר אחרי כמה שניות.

"אין מה להצטער, הלוואי שתתגעגע אליי ככה כל פעם שנפגש", אמרתי וחייכתי.

הוא עדכן אותי שהזוג כבר היה כאן כמה פעמים בעבר בעיסוי זוגי איתו ועם אמיליה, ושעניינים זרמו טוב.

התחלתי להגיד שאמיליה היא זו שהציעה שאחליף אותה והוא עצר אותי ואמר שהוא רק רצה לעדכן אותי ולהגיד שאולי זה יילך יותר לאט כי הם לא מכירים אותי, ואולי קצת נרתעו מהעבודה שאני מדענית רצינית, אבל שהכל בסדר ושהוא רק רצה שלא אהיה מופתעת אם העניינים יתחילו להתחמם.

אמרתי שהכל יהיה בסדר, ושאמיליה אמרה שפשוט אלך בדרכו. הוא חייך ואז הצטרפנו אליהם בחדר העיסוי הזוגי, שהיה גדול יותר והכיל שני שולחנות עיסוי עם מעבר ביניהם.

שניהם כבר שכבו על השולחנות עם הראש בתוך החורים, ערומים לגמרי. הנחנו עליהם מגבות ואמרתי שקיבלתי קידום ממדענית למעסה. הם צחקו וזה קצת שבר את הקרח. אני עיסיתי את גבריאל וקרלוס את ליליאנה, כמובן. השיחה זרמה, הם התעניינו בעבודה שלי, ואחר כך שאלו הרבה על ישראל ועל איך זה להיות ערביה בישראל. אמרתי שיש לי הרבה חופש בישראל להיות מי שאני רוצה, למרות שהמצב של הערבים בהחלט טעון שיפור.

מידי פעם הם החזיקו ידיים בזמן העיסוי, והם היו מאוד חמודים ורומנטיים בעיני. קרלוס ואני ניסינו לעבוד באותו קצב, ככה שכל הזמן עקבתי אחרי מה שהוא עושה, ועבדנו על אותו חלק בגוף באותו זמן. סיפרתי להם קצת איך הגעתי לעבוד פה, וכמה קרלוס ואמיליה היו נחמדים אליי, וגבריאל החמיא לי על האיכות של העיסוי, ואמר שיש לי מגע מושלם.

בשלב הזה הם היו בלי מגבות, ועבדנו על הישבנים שלהם. הסתכלי על קרלוס. הוא היה מאוד מקצועי, אבל גם השקיע בעיסוי עמוק בחריץ של ליליאנה, אז עשיתי אותו דבר עם גבריאל. הם חייכו ושוב החזיקו ידיים. כשהם התהפכו על הגב, שמרנו על האתיקה והרמנו את המגבות בשביל הפרטיות שלהם, אבל יכלתי לשים לב שלגבריאל עמד קצת, ושלליליאנה הזדקרו הפטמות. לא משהו יוצא דופן.

כיסינו את איזור החלציים שלהם, והתחלנו לעסות את החזה. זה אומר שקרלוס לש לליליאנה את הציצי, לחץ עליו, סחט אותו, שיחק לה עם הפטמות. לפי האנחות והחיוך שהיה מרוח לה על הפרצוף, נראה שהיא נהנתה. קרלוס לבש שרוואל, אז שמתי לב לבליטה באיזור החלציים שלו. בזמן שאני עיסיתי את החזה של גבריאל, הוא הפנה את מבטו לליליאנה וראיתי שהוא נהנה לראות את קרלוס נוגע בה ומגרה אותה.

אז גם ראיתי שליליאנה מחזיקה ביד אחת את היד של גבריאל והיד השניה שלה מלטפת את החזה של קרלוס מתחת לחולצה שלו. קרלוס אז פשט את החולצה והמשיך לעסות אותה בכתפיים ובבטן, אבל חזר מידי פעם גם לציצי שלה.

החלטתי לסטות מהקצב ועברתי לרגליים של גבריאל. קרלוס חייך אליי באישור. בזמן שעיסיתי לו את רגל שמאל, הרגשתי את היד שלו מתחילה ללטף לי בעדינות את הירך, מעל החלוק. הוא הסתכל עליי וחיפש את החיוך שלי כדי לקבל אישור. נתתי לו, והוא המשיך והעלה את היד שלו יותר לכיוון הטוסיק שלי.

שמתי לב שקרלוס עבר עכשיו לרגליים של ליליאנה. היד שלה עברה ללטף לו את הישבן, אבל מה שבאמת הפתיע זה שלמרות מגבת עדיין כיסתה את המפשעה שלה, הרגליים שלה היו מפוסקות, והידיים של קרלוס היו על הירך הפנימית שלה, מתחת למגבת.

גבריאל עכשיו כבר ליטף לי את הטוסיק, וקרלוס הוריד לליליאנה את המגבת שכיסתה לה את הכוס. היה לה פס שיער ערווה קטן מעל שפתי המנוש, והרגליים שלה היו מפוסקות לרווחה והיא ליטפה לו את הזין העומד שלו מעל המכנס. בזמן שעבדתי על הירכיים של גבריאל, היה ברור שהזין שלו עכשיו בזקפה מלאה, ולא בהכרח מהמגע שלי. נראה שהוא נהנה לצפות באשתו משתעשעת עם קרלוס.

החלטתי לקחת את העניינים צעד אחד קדימה, והורדתי את החלוק שלי. לבשתי מתחת חוטיני כחול, וחזייה תואמת שלא השאירה הרבה מקום לדמיון. תליתי את החלוק, קלטתי את קרלוס וליליאנה מחייכים אליי, וכשחזרתי לגבריאל הסרתי ממנו את המגבת שכיסתה לו את הזין. הוא ישר שלח יד כדי לתפוס לי בטוסיק החשוף.

ליליאנה שחררה את היד של גבריאל, והתחילה להוריד לקרלוס את השרוואל. הוא לא לבש תחתונים אז הוא היה עכשיו ערום לגמרי, קרלוס שפך לליליאנה קצת חומר סיכה על היד, והיא התחילה להביא לו ביד. בתגובה התכופפתי והתחלתי למצוץ לגבריאל. ליליאנה הסתכלה עלינו בתאווה בזמן שקרלוס התחיל להכניס לה אצבעות לכוס.

"תעלה על השולחן שאני אמצוץ לך", היא אמרה לקרלוס.

קרלוס עלה על השולחן, כשהברכיים שלו מונחות ליד הכתפיים שלה, והניח לה מגבת מתחת לראש כדי שיהיה לה נוח למצוץ. הוא הכניס לה את הזין לפה, והיא התחילה לתת עבודה. בזמן הזה לא חסכתי מגבריאל. מצצתי לו בקצב, תפסתי לו בביצים, וליקקתי לו את הזין כמו שאני מלקקת גלידה. ראיתי שליליאנה מסתכלת עליי בזמן שמצצה לקרלוס, וניסתה לעשות חלק מהמהלכים שלי עליו.

הפסקתי לרגע כדי להוריד את התחתונים והחזייה ועכשיו כולנו היינו ערומים. עד עכשיו גבריאל ליטף לי את הכוס דרך התחתון בזמן שמצצתי לו, אבל עכשיו כחזרתי למצוץ לו, הוא כבר התחיל להכניס לי אצבעות.

"אפשר למרוח אותך בשמן?", גבריאל שאל אותי.

"בטח", אמרתי ושפכתי לו שמן על כף ידו הפתוחה.

התכופפתי אליו והוא התחיל למרוח אותי. התחיל במותניים, עבר לבטן, משם ירד לטוסיק, ואז ניגש לציצי, ואחרי שהוא לש לי אותם טוב טוב, עבר גם ללירכיים ובסוף לכוס. בזמן שהוא מרח אותי, הייתי עסוקה בלבחון את הגוף שלו, החזה, הבטן החלקה, והזין היפה שלו. בשלב הזה כבר לא יכלתי להתאפק. רציתי להרגיש את הזין שלו בתוכי. עליתי על השולחן, התיישבתי על הברכיים, החזקתי לו בזין וכיוונתי אותו לפתח המנוש שלי. התכופפתי, נתתי לו נשיקה, שיחקתי קצת עם הכוס שלי על קצה הזין שלו ואז הורדתי את האגן שלי למטה והכנסתי את הזין עמוק לתוכי. הייתי כל כך רטובה, אבל לא התחלתי לזיין אותו עדיין. פשוט ישבתי עליו עם הזין בכוס, מגרה אותו בכוונה.

גבריאל שלח ידיים לציצי שלי והתחיל לשחק איתם. למעוך, לצבוט את הפטמות קצת, אפילו לתת כאפות קלות ולהקפיץ אותם. זה הרגיש נהדר לשבת ככה עם הזין בכוס ולקבל כזאת השקעה בציצים. התכופפתי אליו עם השדיים כדי שיוכל ללקק ולמצוץ גם, וכמעט גמרתי רק מהמצב הזה שהייתי בו.

"תשחקי איתם", הוא אמר לי.

חייכתי, תפסתי לעצמי את השדיים, והתחלתי ללטף, למעוך, ולשחק עם הפטמות.

הסתכלתי הצידה וראיתי שקרלוס התחיל לזיין את ליליאנה במיסיונרית על השולחן. זה גם עשה לי חשק והתחלתי להניע את האגן שלי על הזין של גבריאל. בזמן קרלוס הגביר את קצב הזיון איתה, אני התחלתי לדהור על גבריאל באותו קצב, כשהציצי שלי קופץ עם כל קפיצה שלי. קרלוס זיין אותה, תוך כדי שהיא גונחת בקצב אחיד ובקול גבוה, ואני זיינתי את גבריאל עד שהאורגזמה התפוצצה לי בגוף בקול גדול, למרות שהמשכתי לדהור עוד גם אחרי שגמרתי, כולי מזיעה ומשומנת.

בזמן הזיון, גבריאל וליליאנה כל הזמן החליפו מבטים, וגם נתנו ידיים.

באיזשהו שלב ליליאנה אמרה בין הגניחות שלה "אני רוצה שבעלי יזיין אותי גם".

"ואני רוצה בתחת", הוספתי.

כולנו הסתכלנו אחד על השני, צחקנו, ואז התחלפנו. ליליאנה נשארה על הגב, גבריאל עבר לזיין אותה ואני נשכבתי על הגב וקרלוס התחיל לזיין אותי בתחת, לא לפני שהוא מרח את עצמו בשמן, וגם הכניס לי אצבע משומנת לתחת ליתר בטחון. שתינו היינו על הגב על הרגליים פתוחות, כששניהם הרימו לנו את הרגליים והחזיקו בהן כדי שישארו למעלה. גבריאל נתן עבודה בכוס של ליליאנה, וקרלוס טחן לי את התחת. נזכרתי איך תומאס עשה אותי בתחת במינכן. כבר שכחתי כמה אנאלי יכול להיות מהנה. לא יכלנו לשמור על שקט וקיוותי שאנחנו לא מפריעות לאמיליה בעיסוי שלה.

אחרי כמה דקות של זיון, ליליאנה אמרה "אני רוצה שתעשו את שתינו בדוגי".

הלקוחה מבקשת, הלקוחה מבקשת. שתינו ירדנו לרצפה על ארבע. הפעם גבריאל החליק לי בקלות לחור של התחת, וקרלוס חזר לזיין את ליליאנה בכוס. הציצים שלנו זזו בקצב אחיד, כמו הגניחות שלנו. כבר הייתי קרובה לגמור, אבל אז הם שוב התחלפו, וקרלוס חזר לתחת שלי. תוך דקה קרלוס הגמיר אותי בפעם השניה, והרגשנו שגם גבריאל וליליאנה קרובים לגמור.

"אני רוצה שתגמור לי על הפנים", היא אמרה לבעלה.

הוא המשיך לפמפם עוד 10 שניות ואז יצא ממנה והתקרב לפנים שלה, כשבדיוק אז קרלוס יצא ממני והתקרב אליה עם הזין מהצד השני, גם בלי שהוא הוזמן. שניהם עמדו מעליה, נתנו כמה שפשופים ואז גמרו על הפנים שלה ביחד, כל אחד מהצד השני, עד שכל הפנים שלה היו מסכת פנים לבנה וסמיכה, וחיוך של אושר נסח על פניה.

כנראה שזה מה שמגיע ללקוחות כאן. הרגשתי קצת בחוץ, אז התקרבתי לליליאנה על ארבע ונתתי לה נשיקה רטובה. היא נראתה מופתעת אבל זרמה ופתחה את הפה. היא ליקקה קצת מהשפיך מסביב לשפתיים שלה ואז הכניסה לי לשון לפה. לקחתי ממנה את השפיך ובלעתי. כשהתנתקתי ממנה היא אמרה "וואו, פחדתי שתחשבי שאני זונה כשביקשתי על הפנים"

"את מדברת פה עם זונה מדופלמת שאוהבת את זה לא פחות", אמרתי לה, ואז ניגשתי ללקק מהזין של גבריאל וקרלוס את השאריות. שלא ירחמו עליי.

קרלוס הלך להביא מגבונים, ונתן לי שאנגב את השאריות שפיך מהפנים של ליליאנה. חזרנו לעמדה שאנחנו משרתים אותם, ושלחנו אותם לאיזור הסאונה וג'קוזי שיהנו קצת. לפני שהם יצאו גבריאל הוציא ארנק ונתן לי שטר של 200 יורו.

הפעם לא סירבתי. שמחתי על הטיפ, לקחתי אותו ואמרתי "תודה, אבל שתדע שפעם הבאה אני רוצה שתגמור בתוכי".

"אוהו, מה שתרצי, תקבלי, מנאל, את המלאך שלנו".

אני וקרלוס נשארנו לסדר את החדר. לא טרחנו להתלבש כמובן.

כשסיימנו הייתי קצת עייפה, לבשתי את התחתון והחזייה בחזרה, וגם את החלוק ויצאתי לנוח בלובי. אמיליה כבר סיימה עם הלקוחה שלה ועבדה בדלפק הקבלה. ניגשתי אליה ונתתי לה נשיקה, ואמרתי לה שהיה מדהים עם גבריאל וליליאנה.

"אני יודעת. הם עברו כאן ואמרו שנתת להם שירות מושלם, ושהם ישמחו לפגוש אותך שוב", היא אמרה בחיוך, "תודה לך על העבודה המדהימה שאת עושה. מקווה שגם את נהנת".

"נהנת? היה מדהים. גם קרלוס נהנה".

"מעולה. את שומעת?", היא אמרה, "לפני שנסגור להערב, יש כאן עוד לקוח אחד שביקש אותך ספציפית. למעשה, 3 לקוחות".

"3 לקוחות?", לא הצלחתי להבין על מה היא מדברת, וגם הרגשתי דיי מסופקת אחרי שגבריאל וקרלוס טחנו אותי, אבל בכל זאת. הייתי מסוקרנת לראות מי ביקש אותי.

——————————-

תוהה איזה סוף הייתם רוצים – מנאל נאנסת ע"י 3 לקוחות וגם קצת נהנת מזה, או מנאל נהנת מגאנג באנג בהסכמה עם 3 לקוחות? תגיבו ואולי אתחשב בבקשות שלכם…

24 מחשבות על “מנאל מטיילת – מדריד – חלק 6”

  1. מקסים ומחרמן.
    אני מעדיפה ששלושת הלקוחות יהיו 2 בנים ובת.. אחות של אחד מהם 3>

    הגב
  2. סיפור מדהים כותב מחרמן ומעולה
    הייתי רוצה שבסוף יהיה שמנאל נהנת מגאנג באנג קבוצתי

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)