topless massage

מנאל מטיילת – מדריד – חלק 1

***כל קשר בין הסיפור למציאות מקרי בהחלט***

חלק 1, חלק 2, חלק 3, חלק 4, חלק 5, חלק 6, חלק 7

זה עוד סיפור על אחת מנסיעות העבודה שלי לאירופה. בפעם הקודמת סיפרתי לכם על החוויה המטורפת שלי עם תומאס וסופיה במינכן. הפעם אני רוצה לספר לכם על מה קרה כשהכרתי את קרלוס ואמיליה במדריד, ואיך נהייתי מעסה במשרה חלקית במכון עיסויים מעט מפוקפק. אבל קודם כל אספר לכם קצת על עצמי, למי ששכח או לא קרא את סיפור מינכן.

אז אני מנאל. כן, ערבייה, מוסלמית, אבל לא מהסוג הנפוץ. הדת לא מעניינת אותי, ובעיקר מעניין אותי לעשות חיים ולהגשים את החלומות שלי. את הבתולים איבדתי בגיל 16, עם אריאל, חבר יהודי שיצאתי איתו חצי שנה. האמת שאני הייתי הרבה יותר חרמנית ממנו. אני שכנעתי אותו לשכב איתי בפעם הראשונה, אחרי שחודשיים בילינו רק בלעשות אחד לשני ביד בכל מפגש. הוא אומן בלהביא לי ביד, והגמיר אותי כל פעם, אבל אני רציתי כבר להרגיש את האיבר שלו בתוכי, ולא רק ביד שלי. בפעם הראשונה הוא גמר תוך דקה במיסיונרית, אבל הוא התאושש מהר ובאותו לילה שכבנו עוד 3 פעמים. זה היה אצלי בחדר, כשההורים שלי ישנים חזק בחדר ליד. היה לנו סקס מעולה יחסית לשני בני 16, אבל חודש אחר כך הוא זרק אותי כי ההורים שלו עשו לי בעיות עם זה שהוא יוצא עם מישהי ערביה. בכל אופן, בזכותו הבנתי כמה אני נהנת מהדבר הזה שנקרא סקס.

יש לי תואר שני בביוטכנולוגיה ואני מנהלת מעבדה ומהנדסת מזון בחברת פוד-טק גדולה כאן בארץ. אחד הדברים שאני יותר אוהבת בעבודה שלי זה שהיא דורשת ממני לטוס הרבה לחו"ל לכל מיני שיתופי פעולה עם מעבדות שונות בעולם. בארץ אני לא משתרללת יותר מידי, אבל כשאני בחו"ל אני מרשה לעצמי יותר. הסיפור הזה קרה כשהייתי בת 35 בנסיעת עבודה למדריד, בערך שנתיים אחרי הנסיעה ההיא למינכן.

את קרלוס ואמיליה הכרתי במקרה. אכלתי ארוחת ערב מאוחרת על הבר באחת המסעדות האהובות עלי במדריד, אנג’ליטה. זה היה יום שישי, והיום הראשון שלי במדריד. המסעדה הזו ידועה בגלל הסטייקים שלה, אבל באותו ערב נהנתי מנתח סלמון עסיסי. הייתי אחרי יום עבודה ארוך, ואחר כך עוד שיחת ועידה עם הצוות בארץ. חזרתי למלון כדי להתקלח, ואחר כך יצאתי למסעדה.

קרלוס ואמיליה כבר ישבו על הבר כשהגעתי. המקום היה עמוס בערב שבת, אבל שמחתי לשבת על הבר לארוחת ערב. המארחת הושיבה אותי בסוף הבר הארוך, שם גם קרלוס ואמיליה ישבו. הם היו עסוקים בשיחה עם אנשים שעמדו איתם כשהגעתי.

התחלתי בכוס יין אדום, תוך כדי התבוננות בתפריט ובדקתי מיילים והודעות בטלפון שלי. כשאמיליה התחילה לדבר איתי, כבר הייתי אחרי כוס היין השניה, ובדיוק סיימתי לאכול את מנת הסלמון שלי.

"נהנת מהסלמון?", אמרה בספרדית.

"הוא מצויין". עניתי לה גם בספרדית הלא רעה שרכשתי מהנסיעות וצפיה בטלנובלות דרום אמריקאיות בילדות. יש לי עור בהרים ולוק אירופאי, הרבה חושבים שאני איטלקייה דווקא, וכמעט אף פעם לא מזהים שאני ערבייה. אני 1.70 מטר, שיער שחור, ארוך ומתולתל, עיניים ירוקות וקטנות, אף קטן ומחודד, וחיוך שלא משאיר אף אחד אדיש. יש לי מבנה גוף רזה, אבל לא מידי, ושדיים גדולים ומוצקים, במיוחד ביחס למבנה הגוף שלי. אפשר להגיד שאחרי התחת העסיסי שלי, הציצי שלי זה האיבר שקיבל הכי הרבה מחמאות מכל האנשים שזכו לראות אותי ערומה, ויש לא מעט כאלה.

"את מקומית? את נראית מקומית אבל אני לא בטוחה", אמיליה אמרה, ומשם השיחה זרמה.

סיפרתי לי שאני ישראלית-פלסטינית מישראל. מסתבר שהם היו קבועים במסעדה. העסק שלהם דיי קרוב לכאן והם באים לכאן לא מעט לארוחת ערב מאוחרת או לשתות לפני שהם חוזרים הביתה.

אני חושבת שאמיליה וקרלוס גם היו בערך בגילי, אמצע שנות השלושים. קרלוס היה חתיך עם שיער חום שופע, זיפים ומראה מחוספס. לאמיליה היה שיער בלונדיני חלק שהגיע עד הכפתיים, ופנים חמודות.

היא גם הייתה מאוד ידידותית, והיה לי ממש נעים לדבר איתה. שתיתי את כוס היין השלישית שלי בזמן שהם גם מילאו מחדש את שתייה שלהם, הוא שתה בורבון עם קרח והיא שתתה מרטיני.

השיחה קיבלה תפנית כשנודע לה שהיה לי יום הולדת יום לפני, ואז אמיליה הושיטה יד לארנק שלה ושלפה כרטיס ביקור. היא כתבה משהו בגב ואז העבירה לי אותו.

מתברר שהעסק שלהם זה מכון ספא ועיסויים.

היא אמרה, "אם יש לך זמן, את מוזמנת לעיסוי בחינם"

הם היו פתוחים כשנה וחצי. מהתמונות שהיו על כרטיס הביקור, המקום נראה ממש נחמד. זה היה מכון קטן, כך שיכולתי לקחת סיכון ופשוט להגיע לשם, אבל עדיף היה שאקבע פגישה למקרה שהם יהיו מלאים.

אני אוהבת עיסויים, ולעתים קרובות אני הולכת לעיסוי בנסיעות שלי. אז אכן זו הייתה הזדמנות נחמדה, אם כי לא התלהבתי מזה שהיה ב"חינם". משלמים לי טוב ותשלום לעולם לא יהווה מכשול אם הייתי בעניין. אבל למה לא לנסות, חשבתי לעצמי, במיוחד כשידעתי שאני הולכת לבלות בעיר הזו כל השבוע, ואולי יותר.

היא המשיכה, "היי, בלי לחץ. כמובן, תחשבי על זה ותתקשרי אם את מעוניינת לקבוע פגישה".

לא ממש הייתי צריכה לחשוב על זה, "יש משהו פנוי מחר אחר הצהריים או בערב מוקדם?"

אמיליה שלפה את הטלפון שלה והתחילה לגלול בלוח הזמנים ואז אמרה, "מחר זה רק קרלוס ואני, אבל החדשות הטובות הן שיש לנו כמה זמנים פנויים מחר."

אמיליה ואני היינו היחידים בשיחה עד כה, שנמשכה בערך 30 או 40 דקות, ובדיוק בנקודה הזו קרלוס הצטרף ואמר בחיוך "אני נותן עיסויים הרבה יותר טובים ממנה."

הוא חייך חיוך ערמומי וסטייסי נתנה לו מרפק מזויף לצלעות "תפסיק!"

חייכתי כשהיה ברור שהוא סתם צוחק, אבל הסתכלתי על אמיליה ואמרתי, "אז מתי יש לך זמן פנוי מחר?"

קרלוס צחק ואמר, "שיט, לא הלך לי".

אמיליה שאלה, "את מעדיפה ב-14:00 או 16:30?"

בחרתי בזמן המאוחר יותר בזמן שקרלוס שילם את החשבון שלהם, ונפרדנו בידידות.

 

נשארתי שם עוד 20 דקות, וסיימתי את היין לפני שהלכתי חזרה למלון. כשהגעתי לחדר, דבר ראשון חלצתי נעליים, אחר כך הורדתי חולצה, השתחררתי מהחזיה, ולבסוף הורדתי את החצאית, ולבשתי את הבוקסר שלי. זה בדרך הפיג'מה שלי – בוקסר אפורים ו…זהו. וואליד, אחד האקסים שלי, אמר לי שאני הכי סקסית ככה, "עם בוקסר והציצים בחוץ, נגישים לי" היה אומר לי, וביקש שאסתובב ככה כמה שיותר בבית. היין עשה אותי חרמנית, וכל הדרך חיכיתי להגיע לחדר ולאונן. ניגשתי למזוודה ומצאתי את הנרתיק עם הויברטור שהולך איתי לכל נסיעה. מיסטר ראביט. זה ויברטור מדהים שמאפשר לי גם להכניס אותו לכוס, ותוך כדי הוא גם מגרה לי את הדגדגן.

נשכבתי על המיטה על הגב עם הראביט ביד, ונפטרתי מהבוקסר דיי מהר. למרות שכבר הייתי דיי רטובה, התחלתי בגירוי חיצוני עם רטט קל, וביד השניה שיחקתי לעצמי עם הפטמה. אחרי כמה דקות כבר הרגשתי ממש חמה, והכנסתי אותו פנימה. בחרתי רטט גלי כזה (אחד מבין 11 סוגי רטט), שעולה ויורד, וזיינתי את עצמי עם רגליים מפוסקות מתחת לשמיכה. לא לקח לי הרבה זמן. הגניחות שלי הלכו והתחזקו והרשיתי לעצמי כי אני לא מכירה כאן אף אחד גם ככה, ואז בבת אחת התפוצצתי וגמרתי. כל הגוף שלי התכווץ, ומעכתי לעצמי את השד עם יד אחת, כשעם השניה אני ממשיכה להכניס ולהוציא תוך כדי האורגזמה. רק אחרי דקה בערך הגוף שלי נרגע. הוצאתי את הויברטור מהכוס, הנחתי אותו על השידה לידי ושקעתי בשינה עמוקה. כזו שאני שוקעת אליה רק כשאני גומרת ככה.

הסיבה היחידה שהגעתי ביום שישי הייתה שהוזמנתי לטיול של יום ראשון בבוקר עם האנשים הבכירים בחברה.

ביום שבת היו לי 3 תכניות. לישון עד מאוחר, אחר כך לעשות ריצה ואימון, ועכשיו בלוח הזמנים התווסף גם העיסוי שלי.

קמתי בסביבות 11 בבוקר, התקלחתי, ולבשתי את בגדי האימון שלי. טייץ קצר וירקרק, חוטיני צהוב, חזיית ספורט (כדי שהחזה שלי לא יקפוץ יותר מידי בריצה) וחולצת בטן שחורה שהחמיאה לבטן השטוחה שלי, עם מחשוף שחשף לא מעט מהחריץ שבין הציצים שלי. האזור בו שהיתי היה חלק פרברי יחסית במדריד. היה מסלול ריצה נחמד ומזג האוויר היה מעולה. רצתי כחמישה קילומטרים על שבילי עפר סלולים חלקית ופארקים. כשחזרתי לאזור חדר הכושר של המלון, עשיתי עוד אימוני כוח.

אחר כך התקלחתי שוב, לבשתי חצאית סגולה, וגופיה לבנה שאפשר היה לראות דרכה את החזיה השחורה שלי. שתיתי קפה ומאפה ב​​סטארבקס, והייתי במצב רוח מעולה. היה לי קצת זמן לפני העיסוי, אז חזרתי למלון, הורדתי את החצאית, הגופיה, החזיה והתחתונים, לבשתי את הבוקסר ועניתי לכמה מיילים במיטה, וראיתי טלוויזיה. אחרי שעתיים שוב התלבשתי באותם בגדים מקודם, ויצאתי.

למכון הספא היה מראה נחמד אך פשוט מבחוץ. זה היה מבנה מבודד, אבל ברחוב ראשי ולא רחוק מדי מקניון אופנתי שהכרתי מטיולים קודמים. הייתי בשכונה הזו בעבר אבל מעולם לא הבחנתי בו. לא היה אזכור למילה "עיסוי" בשלט הבניין שלהם, אלא רק "ספא". הבניין היה מטופח ומעוצב יפה, עם חניה מסביב לכניסה. היו כמה מכוניות בחניון, אבל לא הייתי מופתעת מכך כי אמיליה אמרה שרק הם יהיו היום, ובטח כמה לקוחות.

הגעתי בזמן, ואמיליה בירכה אותי מהדלפק. היא לבשה טי שירט לבן צמוד, ושרוואל צהוב. מבנה הגוף שלה גם היה רזה, למרות שהיא היתה קצת יותר מלאה ממני. הטי שירט הבליט את החזה שלה, שהיה נראה לי אפילו קצת יותר גדול משלי. המקום נראה נחמד ומקצועי. מאוד מואר ומרגיע, כמה יצירות אמנות על הקיר ותחושה נקיה מאוד. היה לי מאוד נוח עם מה שראיתי.

אמיליה אמרה, "ברוכה הבאה, שמחה לראותך."

הודיתי לה ואמרתי, "זה היה רעיון נהדר. אולי לא הייתי חושבת לעשות עיסוי היום, אבל עכשיו כשאני כאן, זה נשמע מדהים."

"זה נהדר, אני יודעת שתיהני מזה. בואי אחריי."

עקבתי אחריה עד לתאי ההלבשה והמקלחת. נראה לי שיש להם 6 חדרים פרטיים, עם מקלחת משותפת, ואיזור של סאונה וג'קוזי משותפים. היא הפנתה אותי לאזור הלוקרים. ארונות עץ נאים למראה, עם ספסל. היה אזור לוקרים משותף לגברים ולנשים וגם חדרי הלבשה משותפים. רק המקלחות היו נפרדות לגברים ונשים.

"רבים מהלקוחות שלנו מגיעים מוקדם ומשתמשים בסאונה ובג'קוזי, וחלקם אוהבים להשתמש בהם אחרי העיסוי. האזור של הסאונה והג'קוזי הוא איזור עם לבוש אופציונלי. זה אומר שהלקוחות מחליטים אם להיות לבושים או להכנס בעירום", אמיליה אמרה, "זה לא נפוץ בספרד, אבל אצלנו זה ככה".

אמרתי, "הייתי במכוני ספא רבים באירופה ואני דיי רגילה הזה. אני אוהבת את זה."

היא חייכה, "גם אנחנו".

חזרנו לאזור הלוקרים "את יכולה להשתמש במקלחת קודם ולהצטרף אלי לחדר 2 כשאת מוכנה".

הזכרתי שרק עכשיו התקלחתי במלון, אז אמרתי שאגיע בקרוב. היא נתנה לי מגבת והלכתי לחדרי ההלבשה, והתפשטתי. זו היתה הפעם הראשונה במכון ספא הזה, אז אם קרלוס היה עושה את העיסוי, הייתי לובשת בגד ים, אבל מכיוון שזו היתה אמיליה, הורדתי הכל והייתי עירומה מתחת למגבת שכרכתי סביבי.

חדר העיסוי עצמו היה מקסים. היה ניחוח ארומתרפי קליל באוויר, שום דבר לא חזק מדי. התאורה הייתה מתכווננת. אמיליה הנמיכה את האורות מעט כשעליתי על השולחן. היה שם כל מה שצריך. החדרים היו שקטים, לא יכולתי לשמוע שום דבר אחר בספא, וברקע היה פלייליסט של מוזיקה מרגיעה.

פתחתי את המגבת ונשכבתי על המזרן, והנחתי את פניי בחור שעל השולחן בזמן שאמיליה כיוונה את המגבת והניחה אותה על הישבן שלי, ככה שהגב שלי היה חשוף.

"מנאל, פציעות או אזורים כואבים?"

עניתי לה שרצתי קודם ושהרגליים כאבו לי קצת, אבל חוץ מזה כלום. אחר כך היא שאלה אם אני אוהבת עיסוי חלש או חזק, ואמרתי לה "רגיל". היא ענתה, "נהדר אבל תודיעי לי ברגע שנתחיל אם את רוצה את זה יותר חלש או חזק יותר"

היא נגעה בגבי במהלך החלק הזה של השיחה ואז התחילה למרוח עלי שמן. המגע שלה היה חזק בזמן שהיא עשתה את כל המהלכים הרגילים. הרגשתי שהיא מעסה מקצועית ומנוסה.

ניהלנו שיחה נחמדה לאורך העיסוי. היא שאלה על העבודה שלי, על ישראל, והתחלנו להכיר קצת.

נודע לי שהיא וקרלוס פתחו את הספא לאחר שקיבלו סכום פיצויים גדול מהעבודה הקודמת של קרלוס, והם החליטו על מסלול קריירה עצמאית. לא היו להם ילדים.

עסקי הספא התקדמו מצוין, כאשר הדאגה העיקרית שלהם הייתה כמה עובדים יש להם ובעיקר להרגיש בנוח איתם. לעסקי הספא יש מוניטין לא טוב בכמה מעגלים, והם הקפידו להימנע ממצבים שבהם הם עלולים לסכן את העסק. הם גם טיפחו קהל לקוחות מסוים וההצלחה הייתה מבוססת על הלקוחות הקבועים האלה. כשהדברים התנהלו כשורה, זה גם היה רווחי מאוד.

העיסוי עצמו היה מושלם. השמן היה נעים, טמפרטורת החדר הייתה מדוייקת, ואמיליה היתה מעסה טובה מאוד.

שיחתנו נקטעה רק כשנאנחתי בכאב כשהיא עיסתה את הירך שלי.

"את בסדר?", שאלה.

עניתי, "כן, בסדר, תודה. רק קצת כואב, אני מניחה".

"אל תדאגי, אני יודעת מה לעשות", ובאמת היא החלישה את העוצמה, אבל בהדרגה העלתה אותה חזרה ככל שהיא שחררה יותר את השרירים.

היא שאלה מה שלומי, ועניתי לה, "מעולה. את ממש יודעת מה את עושה"

המשכתי, "אני אוהבת עיסויים. כמעט כל פעם שאני מטיילת, במיוחד באירופה, אני מנסה לקבוע לי כמה שאני רק יכולה, והאמת שאני גם לא רעה בלתת עיסויים, לפחות לפי התגובות שקיבלתי מחברים וחברות שעשיתי להם. פעם אפילו עשיתי בזה קורס, אבל אני לא מתעסקת בזה באופן רשמי"

דיברתי על כך שאני פחות חובבת עיסויים אסייתיים, כיוון שהסגנון והאווירה לא כל כך קלילים. אבל העיסוי הזה היה מדוייק ושמחתי להיות כאן.

היא עשתה את הרגל השנייה שלי, אבל הפעם התחילה להיות עדינה בירך שלי לפני שהעלתה עוצמה בסוף. כבדרך אגב, היא הזיזה את המגבת לגמרי. הבנתי את זה כשהרגשתי את השמן על הטוסיק שלי.

אמיליה לא עשתה עניין כשהתחילה לעסות את הישבן שלי, לשה אותו, טפחה עליו, לחצה, והשיחה שלנו נמשכה כרגיל כמו קודם. היא לא טיילה יותר מדי, ולכן שאלה הרבה על סוגי המסאז'ים שעשיתי במקומות אחרים, ורצתה להשוות ולדעת איך הם יכולים להשתפר.

במשך כל הזמן הזה, העיסוי שלה המשיך והיה נהדר. אחרי האימונים שלי, אין טוב יותר מאשר שפשוף טוב במקומות הנכונים, והרגשתי מאוד בנוח איתה. בשורה התחתונה – אמרתי לה שהמקום והעיסוי היו מהשורה הראשונה ושהם צריכים להיות גאים במה שבנו.

"זה מאוד נחמד מצידך, תודה."

אמיליה עברה בקצרה על כל הגוף שלי, מהכתפיים לרגליים עם שילוב של מגע קל כמו נוצה וחזק במקומות הנכונים, לפני שאמרה "זמן להתהפך".

היא הרימה את המגבת גבוה לפרטיות כשהתהפכתי. תחילה הניחה את המגבת על כל גופי, ואז הביאה מגבת נוספת לראש ולצוואר. היא קיפלה את המגבת ושמה על המפשעה שלי, והניחה מגבת קטנה יותר על השדיים שלי.

היא שימנה את ידיה והתחילה בצוואר שלי. משם עברה לכתפיים, ולבטן, ונתנה את תשומת הלב והזמן המדוייק לכל מקום.

מה שהיה קצת שונה מהרגיל זה שבמקום לשאול אם אני רוצה שהשדיים שלי יכללו בעיסוי, היא פשוט המשיכה כלאחר יד בהסרת המגבת הקטנה. האמת שזה חירמן אותי והתחלתי להפשיט אותה במבטי ולדמיין איך נראים השדיים שלה מתחת לחולצה ולחזייה שלה.

עדיין דיברנו על סוגי עיסוי במקומות שונים כשהחלטתי להגיד שבדרך כלל אנשים שואלים קודם אם לעסות גם את השדיים. אמרתי שזה יותר נפוץ כשהמעסה הוא גבר, אבל גם נשים בדרך כלל שואלות.

היא הפסיקה לרגע, כאילו לא בטוחה איך להמשיך, כשאמרתי, "לא התכוונתי שתפסיקי. זה הרגיש טוב, ואני תמיד אומרת כן, גם כשהמעסה הוא גבר".

היא צחקה מעט והמשיכה בעיסוי השדיים שלי, היא נתנה תשומת לב לכל שד בנפרד, לשה לי אותם באיטיות ועדינות "קרלוס מת על הציצים שלי, אבל אם הוא היה רואה את שלך, הוא היה משתגע"

קצת הפתיעה אותי ההערה הזו. לא בדיוק הבנתי למה היא מתכוונת. במיוחד כשהחזה שלה נראה ממש יפה וגדול, לפחות דרך החולצה.

אמרתי, "דווקא נראה שיש לך חזה מהמם"

"תודה", היא אמרה, "אבל האמת שהרבה זמן לא ראיתי ציצי יפה כמו שלך, ולפי איך שהוא מרגיש בידיים, הוא גם אמיתי לגמרי".

"אכן, אמיתי לגמרי, הרבה לא מאמינים לי עד שהם מרגישים אותו", אמרתי

היא נתנה להם לחיצה אחרונה אחת, כולל התייחסות קטנה לפטמות שכבר היו זקורות ממש, לפני שהיא ממשיכה הלאה.

"איכפת לך להראות את שלך?", העזתי לשאול.

"מה? את הציצי שלי?"

"כן, רק אם את מרגישה בנוח"

"כן, למה לא. את גם לא הראשונה שמבקשת, זה בסדר", אמרה בחיוך, ואז פשטה את החולצה, ואז סובבה אליי את הגב, וסימנה לי לעזור לה עם החזיה. פתחתי את הסוגר, החזיה נפלה לרצפה, והיא הסתובבה אליי.

"וואו, הם משגעים", היה לה חזה גדול מאוד, אמיתי, רק בצורה קצת שונה משלי, פחות אגסי אבל עדיין עומד ומוצק, עם פטמות ורודות וחמודות.

"תודה, מותק" אמרה והמשיכה בעיסוי כרגיל. רציתי לשלוח יד ולהרגיש, אבל לא העזתי עדיין. היא הזיזה קצת את המגבת שהיתה על המפשעה שלי כדי לחשוף את הרגל, אבל לא החזירה את המגבת הקטנה לחזה. ידיה הרגישו נהדר שוב על הרגליים, השוקיים והירכיים. רוב הזמן הייתי עם עיניים עצומות, אבל מידי פעם פתחתי אותם ובהיתי קצת בחזה שלה שהיה חשוף עכשיו.

שוב נאנחתי בכאב  כשהיא הגיעה לירך העליונה שלי, בעצם באותו מקום שהיא נגעה כששכבתי על הבטן, רק מלמעלה.

היא העירה, "אותו מקום, נדאג לזה שוב."

שיחה בין נשים יכולה לקפוץ לכל מיני מקומות. איכשהו הדיון חזר אליי, ועכשיו נכנסנו למצב האישי שלי. מעולם לא הייתי נשואה, אבל היו לי כמה מערכות יחסים משמעותיות, וגם לא מעט סטוצים חד פעמיים וסקס לא מחייב. לא היו לי ילדים.

אמיליה היתה עם קרלוס מאז התיכון, ככה שהיא היתה מרותקת מהסיפור שלי. אנשים תמיד חושבים שהמצב של מישהו אחר אולי נראה נחשק יותר, אבל היא בכלל לא נתנה את ההרגשה הזו כשהיא התעניינה במצב שלי.

"לקרלוס אין בכלל קנאה במערכת הרגשות שלו, והוא תמיד מפרגן לי, וגם אני לו. תמיד זה היה כך. אנחנו ברי מזל שאנחנו כל כך מתאימים."

איכשהו, הדיאלוג התחלף שוב בעסקי הספא, והתחלנו דיון על היחס בין גברים לנשים. היא לא ידעה איך זה במקומות אחרים, אבל במקום שלהם היו בערך 60-70% לקוחות גברים, וזו היתה חלק מהסיבה למה הם היו זקוקים לעובדות נוספות. אני מניחה שזה לא יהיה ברור לרוב האנשים, אבל כמעט כל הלקוחות הגברים רוצים עיסוי ע"י אישה. לעומת זאת, נשים מפוצלות בערך 50/50 בשאלה אם הן מעדיפות מעסה גבר או אישה.

ככל הנראה, הם דיברו על זה לפני פתיחת הספא כיצד כל אחד מהם ירגיש אם השני יעניק עיסוי לגבר או לאישה, ולשניהם לא היתה בעיה עם מצב בו אמיליה תעניק עיסוי לגבר, או קרלוס לאישה.

בשלב זה בעיסוי, אמיליה כופפה את רגלי לאחור לצד כשהיא עבדה יותר על ירכיי. זה גרם למגבת הקטנה לעלות למעלה, ובעצם הכוס שלי היה חשוף אליה.

זה עדיין היה עיסוי מאוד מקצועי (חוץ מהעבודה שהיא עשתה אותו טופלס), אבל יכולתי להרגיש שהפטמות שלי שוב מתקשות שלא מרצון. תהיתי אם היא שמה לב או לא. אבל בעודנו משוחחות, היא לעתים קרובות הביטה בי בזמן שדיברנו, והנחתי שהיא בטח שמה לב.

ככל שהמשך העיסוי, הדיון שוב המשיך לגבי הספא ואיך חשוב למצוא עובדים טובים שאפשר לסמוך עליהם. לא כל כך הבנתי למה היא רומזת, כי כמו שאמרתי לה, לדעתי כמעט כל העסקים הקטנים סובלים מהבעיה זו.

היא עצרה רגע, לפני שאמרה, "מעסים בדרך כלל מרוויחים כסף טוב מטיפים, כך שלפעמים הם … לא נזהרים."

עוד לא הייתי בטוחה, אבל נראה לי שהתחלתי להבין, "אהההההה … אני חושבת שאני מבינה למה אתה מתכוונת."

אמיליה אמרה, "אין דרך לגלות כל מה שקורה בחדר, אבל אנחנו לא רוצים שהעסק שלנו יהיה בסכנה."

אמרתי "אני מבינה את זה".

אמיליה אמרה, "אולי את לא. לחלק מהלקוחות יש ציפיות … קצת כמו הבקשה שלך לראות את הציצים שלי"

התחלתי להבין.

היא המשיכה, "האנשים שאנו שוכרים צריכים להיות חדי אבחנה, דיסקרטיים, מקצועיים ולא מוכנים לקחת סיכונים. זה לא תמיד קל."

שתקתי קצת, השתיקה הראשונה בשיחה שלנו. אחרי כמה דקות אמרתי, "למען האמת לא חשבתי על זה קודם, אבל אני מתחילה להבין מה את אומרת."

היא ענתה, "זה בגלל שאת חדת אבחנה".

אמיליה סיימה את הרגל הזו במגע הקליל ונוצתי בירך שלי. למרות שהחדר היה בטמפרטורה מושלמת, קיבלתי עור ברווז בכל הגוף.

אמיליה הבחינה וצחקה, "וואו, זו הייתה תגובה חזקה. איך את מרגישה?"

"מעולה", עניתי, "את ממש טובה בזה".

היא הסירה את המגבת הקטנה, אז הייתי ערומה לגמרי עם עור הברווז והפטמות הקשות שלי. היא טפטפה שמן על כל גופי, טפטפה על החזה והבטן והרגליים שלי. היא שפשפה קלות את השמן כדי להחליק אותו בכל מקום.

אם היא הבחינה בפטמות שלי לפני או לא, לא יכולתי להיות בטוחה. אבל היא הבחינה עכשיו כשאצבעותיה עברו קלות סביבן והן התקשו אפילו יותר. נראה היה שגם הפטמות שלה מזדקרות.

היא עבדה עכשיו על הידיים, והרימה כל אחת מהן על הכתף שלה בזמן שעיסתה אותן. הייתי עם עיניים עצומות במהלך השלב האחרון הזה, אבל כשהיא הורידה את ידי בכל פעם, הרגשתי את קצות אצבעותי הנינוחות מחליקות על השדיים שלה בדרך למטה. את הזרוע השנייה היא הורידה לאט יותר ככה שכף היד שלי ממש ליטפה לה את השד קלות. תהיתי אם זה בכוונה.

כיוון שהמילים האחרונות שהיא אמרה היו 'את חדת אבחנה', התחלתי לתהות.

הייתה לי עוד הזדמנות להבין כשהיא הרימה את רגלי כדי למתוח אותי ולדחוף לאחור, והרגשתי את כף רגלי על החזה שלה כשהיד שלה סביב הקרסול שלי. היא חזרה על אותו מהלך ברגל השנייה שלי ואז חזרה לצדי.

אחרי שזה נגמר נשכבתי בצורה כזו שהרגליים שלי היו מפוסקות יותר.

אני הייתי שקטה עכשיו, אבל הרגשתי שהיא מטפטפת עוד שמן על הבטן התחתונה והירכיים העליונות. הרגשתי גם כמה טיפות של שמן בין רגליי. היא עבדה עכשיו על הירכיים הפנימיות שלי, ממש קרוב לכוס.

"עדיין עושה בסדר?"

עניתי "מממממ, כן".

הרגשתי שהיא מטפטפת שמן על הכוס שלי ישירות הפעם, ואז היד האחת שלה גולשת אל הציצי שלי והיד השנייה זזה לאט במעלה הירך.

הרגשתי את המגע הקל ביותר של האצבע שלה על שפתי הכוס שלי. חשדתי שזה בא, אבל בכל זאת נרתעתי קצת.

"אופס, סליחה," היא ענתה, אבל הניחה במופגן את היד שלה על הכוס שלי וחייכה אליי.

פקחתי את עיניי והבטתי אל פניה המחייכות. הרמתי את ראשי לעברה. אמיליה העבירה את ידה מהציצי שלי אל אחורי ראשי לתמיכה כשהיא רכנה לנשק אותי.

הנשיקה שלנו לא הייתה נשיקה קלה על השפתיים. השפתיים הפתוחות שלנו נפגשו ונמסו זו בזו כשהורידה את ראשי בחזרה לשולחן בזמן שהתנשקנו, לשונותינו משחקות אחת עם השניה. זו לא הייתה נשיקה גסה, אלא נשיקה מושלמת.

הרגשתי שאמיליה מתחילה ללטף לי את המנוש. בכל מקרה הייתי רטובה מאוד, אבל השילוב בין הרטיבות הטבעית שלי והשמן על האצבע שלה איפשר לה לחדור אליי בקלות. מעולם לא הפסקנו את הנשיקה שלנו, אבל בכל זאת נאנחתי.

אמיליה הרימה והביטה אלי, "קיוויתי שתתני לי …", אמרה בזמן שהיא משחקת לי עם האצבע בתוך הכוס.

היא מיד עברה לחלק התחתון של השולחן, ופיסקה את רגלי עוד יותר כשהרגשתי שהפה שלה מתביית על הכוס שלי. היא התחילה להכניס את הלשון בהתחלה, ואז החלה ללקק בזמן שזרועה מתרוממת כדי לסחוט לי את הציצי. נאנקתי. לא ייקח יותר מדי זמן עד שאגיע לאורגזמה. היא חירמנה אותי במהלך העיסוי, אבל היא גם ידעה מה היא עושה עכשיו עם הכוס שלי ואני הייתי בעננים.

הושטתי יד למשוך אותה. היא הרימה את מבטה אלי בסקרנות, אבל התעקשתי. היא קמה והתקרבה אלי, נשענה ונשקה לי, אבל עצרתי אותה הנחתי לה יד על הציצי והתחלתי ללוש אותם. היא נשענה לכיווני כדי שאוכל לינוק את הפטמה שלה בזמן שהיא מיששה את הכוס שלי.

לא הבנתי למה התכוונה קודם כשדיברה על החזה שלה. הוא היה מושלם. גדול, יציב, עומד, עם פטמות טעימות ומתוקות.

כעבור זמן קצר היא עמדה לחזור לכוס שלי אבל צחקה כשמשכתי בשרוואל שלה. היא התחילה להוריד אותו בזמן שהגעתי לחוש את הכוס שלה. היא לא לבשה תחתונים. היא בעטה את נעליה ואז הבינה את הסימן שלי אליה לטפס למעלה ל 69.

שמחתי לגלות שאמיליה הייתה גם רטובה לחלוטין. הכוס שלה היה טעים כשצללתי לתוכו והתחלתי ללקק באינטנסיביות. יכולתי לחוש את העווית שלה ולשמוע את הגניחות שלה כמה פעמים, במיוחד כשהתעכבתי ללקק את הדגדגן שלה. היא גם עשתה עבודה מצויינת אצלי, עם 2 אצבעות בפנים ומציצה של הדגדגן, כמו שאני אוהבת. בדרך בה התקדמנו, נראה היה שנגמור ביחד. איכשהו המחשבה הזו קירבה אותי עוד יותר לאורגזמה ואולי גם התחושה שלה שאני יכולה להרגיש אותה גם  בזמן שליקקתי אותה. באותו רגע גמרתי בעוצמה ובמשך דקה ארוכה. לא הפסקתי לרעוד, היה ברור לה שאני גומרת, וגם היה לי ברור שהיא מתחילה לגמור שניה אחריי. האצבע שלי היתה בתוכה, והרגשתי את הכוס שלה מתכווץ לי על האצבע אינספור פעמים, ושמעתי אותה נאנקת.

שתינו התנשפנו בכבדות ואמיליה טיפסה על המזרון, הסתובבה אליי ונישקה אותי בזמן ששכבתי על הגב. יכלתי לטעום את מיצי הכוס שלי מעורבבים ברוק שלה, ולהרגיש את החזה שלה מועך את החזה שלי.

סוף סוף אמרתי, "אלוהים אדירים, את לא נורמלית. לא גמרתי כל כך חזק כבר הרבה זמן."

היא ענתה, "גם אני, בדרך כלל אני לא עושה את זה עם הלקוחות".

כשהסתכלתי קצת בחשדנות, היא אמרה, "התכוונתי שאני לא גומרת ככה עם לקוחות בדרך כלל. זה לא שגרתי."

החוויות הלסביות שלי היו בדרך כלל נפלאות, אך גם לא כל כך נפוצות. זה היה לגמרי לא מתוכנן ונהדר לחלוטין.

אמרתי, "הייתי עם נשים כמה פעמים בחיי, אבל אם כולן היו כאלה, הייתי מוותרת על גברים נראה לי." זה לא היה נכון, לא באמת יכלתי לוותר על ההרגשה של זין טוב חודר אליי, אבל ניסיתי להחמיא לה.

התנשקנו שוב.

אמיליה השיבה, "כן, זה היה נהדר."

אמרתי, "אני אצטרך לחזור."

היא השיבה במהירות, "כן, אני רוצה לדבר איתך על זה. יש לנו הצעה בשבילך…"

לחלק 2

2 מחשבות על “מנאל מטיילת – מדריד – חלק 1”

  1. אהבתי מחרמן מתי יגיע תורי לקבל ממך עיסוי כזה גם אני רוצה אותך בן רגלייך לחוש את לשונך על הדגדגן שלי ואני אני גומרת הצעקות כמוה בדיוק

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)