בגד ים שחור כסוף

חתולה במתנה

'אהובתי', ככה היא מופיעה לי בנייד. לחצתי על send והמתנתי לשמוע את קולה. ידעתי שהיא כבר מחכה שייסתים השבוע הזה, ושהיום זה יום חמישי.
'הלו" ענתה לי בקול עייף. 'הכנתי לך הפתעה' עניתי בקצרה. 'אבוא לאסוף אותך היום ב 16, אחרי העבודה. תנוחי, ובערב אפנק אותך'. 'טוב' ענתה.
לקחתי את הילדים לאמא שלה, סידרתי את הבית, ויצאתי לקראתה. ידעתי שהשבוע היא עבדה קשה. הגיע למשרד שלה קניין מחו"ל והבוס דאג לכך שכל המשרד יהיה על הרגלים. והיום, חשוב לי לתת לה הרגשה שהיא מיוחדת. 'אהובתי' ככה היא שמורה גם בלב שלי, לא רק בנייד.

נסעתי לי ברחובות תל אביב, השעה כבר ארבע, והנה היא נכנסת לרכב. 'הסתיים השבוע' היא אמרה. 'כן' הסכמתי איתה. 'הילדים כבר אצל אמא שלך, הבית לרשותינו. נגיע הביתה, תנוחי, ובערב יש לי הפתעה מיוחדת' כולי התרגשתי. זו פעם ראשונה שאני מביא לה חתולה. שתפנק רק אותה, תענג ותגרום לה רטט במקומות שאני לא יכול.
בזמן שהיא ישנה, גלגלתי לי בראש כל מיני תרחישים אפשריים שהייתי רוצה שייקרו הלילה. הבליטה במכנסיים שלי, עדיין לא התעוררה, אבל ידעתי שברגע האמת היא תתעורר לחיים.
בעדינות ליטפתי את לחייה. 'קומי, תתקלחי, תתלבשי, נשב לאכול'. הערתי אותה בעדינות. 'בוא קצת למיטה, תעיר אותי אתה'. 'עדיין לא', אמרתי. 'לא רוצה להרוס לך את ההפתעה'.
בזמן שהיא התארגנה הכנתי לנו ארוחת ערב קלילה, שלא תכביד. היא ספרה לי שהייתה בלחץ כל השבוע בעבודה ושמחה כבר שתוכל לנוח בסופש. 'הערב את במרכז', ציינתי. 'מיד תגיע ההפתעה שהכנתי לך' הוספתי.
סיימנו לאכול, ועברנו לסלון. נקישות קלות נשמעו בדלת. 'בדיוק בזמן', זו החתולה.
לחדר נכנסה בחורה צעירה, ברונטית, תמירה, בעלת גוף צעיר ומוצק. היו לה קימורים שהזכירו דוגמנית צמרת. 'מי המאושרת?' שאלה. 'אהובתי' אמרתי והתיישבתי על הכורסה ממול.
התרווחתי לאחור. עייני ציפייה. מזמן לא התרגשתי כך, לצפות במעשה אהבה של אהובתי עם מישהי אחרת.
החתולה נגשה לאהובתי והחלה ללטף לה את הלחיים. אהובתי פסקה את שפתיה, והשמיע אנחה קלה. לאט לאט התקרבו זוגות השפתייים שלהן אחת לשניה. השפתיים של אהובתי רפרפו על שפתיה של החתולה, והלשון החלקלקה שלה לקקה אותה בחזרה. הבליטה שלי במכנסיים החלה להתעורר.
בשלב הבא אהובתי רכנה לאחור, ידיה של החתולה הפשיטו מעליה את בגדיה, והיא נשארה בחוטיני בלבד. את החתולה עטף מין בגד עור צמוד, שהבליט את התפוחים של ישבנה, וההזדקרות של פטמותיה.
הלשון של החתולה טיילה על גופה של אהובתי וירדו מהשפתיים של אהובתי, לכיוון הצוואר אל הפטמות. היא נעצרה שם לכמה שניות, ולקקה בעיגולים את הפטמות, שרק חיכו למגע הרטוב שלה. אהובתי הקשיחה את גבה.
החתולה המשיכה ללקק את גופה הצעיר של אהובתי, והמשיכה לכיוון הבטן התחתונה עד לירכיים. אהובתי פסקה את רגליה והמתינה בשקיקה למגע העדין של החתולה. המגע לא אחר לבוא. הלשון של החתולה נעה בתנועות מעגליות סביב הדגד*ן של אהובתי, טעמו את המליחות, את הרטיבות, והרגישו את הרטט שנוצר אצלה בפנים. ידעתי שהיא כבר גמרה את הגמירה הראשונה שלה הערב. עיניה של אהובתי נעו לכיווני וכאילו בקשו שאצטרף. 'עדיין לא' עניתי. תורך להתפנק. הבליטה במכנסים שלי נעה באי נוחות. פתחתי את מכנסי, והפשלתי אותם מעט.
עכשיו אהובתי התהפכה על הבטן והחתולה מרחה לה שמן על כל גבה, מעסה אותה מהכתפיים עד לגב התחתון והישבן. 'תרימי מעט את הישבן שלך' אמרה החתולה לאהובתי. והיא הרימה את הישבן ועברה לתנוחת דוגי. הפעם החתולה הוציאה נוצה, ולטפה את פנים הירך של אהובתי. האגן של אהובתי נע מצד לצד, כאילו מחכה שמשהו יחדור אליו. החתולה הניחה את הנוצה בצד ורפרפה עם ציפורניה על הישבן של אהובתי. האצבעות שלה לטפו את פנים הירך עד שהגיעו לדגדגן. בקצות אצבעותיה נגעה החתולה בדיוק בנקודה המענגת של אהובתי. אהובתי השמיעה אנחות קטנות והסתכלה עלי שאושיע אותה. הנגיעות העדינות שגעו אותה, ענגו אותה, גירו אותה. 'תחדור אלי' בקשה, 'רוצה להרגיש את הרטט שלך בתוכי'. 'לא' אמרה החתולה. 'בסוף הוא ייצטרף' והכניסה אצבעות לתוך המערה של אהובתי. הנרתיק היה כולו לח, ורק המתין למגע של האיבר שלי. האצבעות של החתולה נעו קדימה ואחורה בקצב איטי ומגרה. "אני לא יכולה יותר' קראה לעברי. 'אני רוצה לגמור. בוא אלי'. אני שתקתי והרגשתי את הזקפה שלי מזדקרת. עדיין לא נגעתי בה. נהנתי לראות אותה משוועת אלי, גומרת פעם אחר פעם ואני עדיין לא בתוכה. שומר את החיבור שלנו לסוף. אהובתי נעה עם ישבנה קדימה ואחורה, עד שכל גופה רעד, והיא השמיעה גניחות קולניות. התנועות האיטיות של אצבעות החתולה גרמו לה להרטב עוד יותר, ולהתגרות עוד יותר. עכשיו הלשון של החתולה נעה בסיבובים סביב הנקודה המענגת ואהובתי גמרה בעוצמה שנשמעה דרך גרונה.
'בוא אלי' עיניה בקשו. קמתי לעברה, אבל החתולה הוציאה צעצוע דמוי איבר מין. היא לבשה את הדלדו על אגנה, מרחה עליו חומר סיכה כל שהוא ונגעה בקצה הנרתיק של אהובתי. 'רגע, אני רוצה לראות אותך' אמרה אהובתי לחתולה. החתולה עצרה ונשכבה על גבה. הדלדו שלה עמד והזדקר כמעט כמו שלי. אהובתי התקרבה אל האיבר המזדקר, והתיישבה עליו. היא נעה קדימה ואחורה לפי הקצב שלה. בהיא החלה לנוע באיטיות מגרה, לאט לאט החלו תנועותיה להיות מהירות ועוצמתיות, היא הסתכלה על החתולה וגמרה, אחכ עצמה עיניה נשכבה לאחור ושוב גמרה. היא התרוממה, הסתכלה עלי, וגמרה פעם אחר פעם כשמבטה חודר אלי.
עכשיו כבר לא יכולתי יותר, ונגעתי בזקפה הנפוחה שלי. נעמדתי, הורדתי את התחתונים והתקרבתי אל אהובתי. 'אל תגע בו' אמרה בתקיפות. 'הוא שלי'. והלשון שלה התקרבה אליו. היא הוציאה את הדילדו של החתולה ממנה. החתולה התיישבה על הספה ולקחה צעצוע אחר רוטט. היא נשענה על הספה, קרבה את עקביה לישבנה ונתנה לצעצוע לרטוט לה על הדגדגן. רגליה היו פסוקות ואני ראיתי אותה גומרת ורוטטת פעם אחר פעם. נעמדתי מולה. בזמן הזה, אהובתי ירדה על ברכיה. לשונה פגשה בזקפה הנפוחה שלי ולקקה אותה לכל האורך. 'לאט' ציינתי, 'שלא אגמור' 'אתה לא תגמור, אל תדאג, רק מעט ליקוקים, התגעגעתי להרגיש אותך' . הלשון של אהובתי נעה לאט לאט לכל אורך הזקפה שלי. היא לא הייתה ארוכה כלכך, ממוצעת, אבל אהובתי לא אוהבת גדולים מידי, והגודל שלי התאים לה בדיוק. הלשון שלה עכשיו נעה במעגלים סביב הכיפה שלי, הרטיבות שלה גרמה ללשון להחליק במהירות. היא הכניסה את הכיפה לקצה הפה שלה, והוציאה. ושוב, הכניסה רק את הכיפה, והוציאה. ושוב ושוב ושוב. התנועה הזאת שגעה אותי. מכניסה רק את הקצה, ואני מחכה שקצה הכיפה שלי יגע במעמקי גרונה. אבל, היא בשלה, מחרפנת אותי, רק קצה הכיפה נכנס פנימה, בחלקלקות ובאיטיות משגעת. מולי אני רואה את החתולה רוטטת ושומע שהיא נהנית. מתענגת על המראה של הזקפה שלי בפה של אהובתי. ואני מדמיין איך אני חודר לחתולה ומשפריץ בתוכה את הנוזל החם והרטוב שלי.
הזקפה שלי כבר כמעט מתפוצצת ואני לא עומד בזה. כלומר, עומד לי מצויין, אבל אני יודע שבעוד רגע אגמור, ואני רוצה למלא את אהובתי בנוזל שלי. הכיפה שלי כבר ממש נפוחה, והנה אהובתי מכניסה את כל העמידה הזאת לפה שלה. הכיפה שלי סוף סוף מרגישה את קצה גרונה. הפה שלה חם ורטוב לכל האורך שלי. היא מכניסה את האיבר שלי פנימה פנימה ותוך כדי כך משמיעה קולות עינוג. 'תני לי לחדור אליך', אמרתי, 'אני רוצה שתרגישי את הנוזל שלי בתוכך'. 'אני מרגישה אותך בפה שלי, וטועמת אותך לכל האורך והרוחב, תן לי עוד קצת להתענג' היא התחננה. 'בסדר' אמרתי. ראיתי כמה היא נהנית לגלגל את הלשון שלה על הזקפה שלי. 'רק עוד קצת ליקוקים' אמרתי, ואז חדירה. היא לא ענתה. והמשיכה לסגור את שפתיה על הכיפה שלי. מכניסה את הזקפה שלי עד קצה גרונה. השפתיים שלה הגיעו לבסיס הזין שלי והמריצו את הדם שלי במהירות. 'אני תכף מתפוצץ' קראתי לעברה, 'אני רוצה לחדור אליך' אמרתי בקול תקיף. הרגשתי שהנוזל החם כבר ממש בדרך. היא לא ענתה והמשיכה בתנועותיה יותר יותר מהר. שפתיה התהדקו על הזקפה. התנועות היו רטובות ומהירות. מולי עמדה החתולה רוטטת, ואני רואה את כל הרטיבות שלה נשפכת על הספה. החתולה רטטה ורעדה כולה. הקולות שהיא השמיעה גרמו לי לרטוט, הרגשתי את הנוזל החם שלי נשפך בתוך הפה של אהובתי, בשצף קצף, במהירות שלא תאמן. כל כולי רעדתי, 'פאק, פאק, פאק, פאק, פאק' צעקתי. הצעקות השתחררו יחד עם הנוזל, והרטיטו את האהובה שלי. היא לא בלעה את הנוזל החם, למרות שידעתי שהיא אוהבת. היא קמה, ונישקה את החתולה, העבירה לה את הנוזל שלי. הן שחקו בו והעבירו מפה לפה.
ואז, שתיהן חייכו אלי. מאושרות.
'שיהיה לכם סופש נעים' אמרה החתולה, אספה את דבריה ויצאה מהדלת.
'יהיה' הוספתי.
הייתי מאושר.

הארות והערות.
כן, אלו הם חיי, עבורי זו לא פנטזיה.
מפגש כזה הוא אצלי משהו שבשגרה.

תגובות ? (אין צורך להזדהות)