קוקהולד

למען הסר ספק: עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

את ענת וגידי הכרנו במסיבת 'קערת מפתחות' אצל חבר משותף, היינו שם שבעה או שמונה זוגות ובמקרה יצא שאשתי הוציאה את המפתחות של גידי ונסעה איתו אליו הביתה וענת, אשתו של גידי, שלפה את המפתחות שלי ונסעה איתי אלי הביתה ותודו, הסיכוי שכזה דבר יקרה קלוש, נכון שהרבה יותר גבוה מלהגריל את הפרס הראשון בפיס אבל עדיין די נדיר, לפחות במשחקים האלה שלנו.

הייתה קצת מבוכה כשהתפשטנו, מורידים ומציצים, לאט, מתערטלים אבל כאילו אף אחד לא רוצה להיות ערום ראשון, "שלוש, שתים, אחת, גו (go)" ציחקקנו וביחד הורדנו את התחתונים ולרגע הסתרנו, "אני לא מתנשקת!" היא הודיעה בנחרצות וחשפה את מגרש המשחקים הנשי שלה, "זה אישי מדי" היא התמסרה לחיבוק שלי אבל מרגע שהתחלנו ענת התגלתה כחתולת מין מיוחמת שלא יודעת שובע.

"אני צריכה שתרד לי, זה מכניס אותו למוד (Mode)" ענת לחשה בקול מתפנק, נעמדה בפישוק ונשענה על הקיר ואני ירדתי על ברכיי ופינקתי אותה עם הלשון, מרגיש איך היא הופכת רטובה יותר ויותר שם בפנים, גם לאשתי אני יורד, גם היא אוהבת את המשחק המקדים הזה רק שאצל ענת זה היה קצת שונה, הערווה שלה הייתה חלקה למשעי, בלי שמץ של זיף שיער בעוד שלאשתי יש מברשת שיער מעוצבת מעל החריץ.

"עכשיו אתה" היא הודיעה כשהרגישה שהיא מוכנה שם והתחלפנו, אני עומד והיא יורדת לי, מוצצת, מגלה לי כמה עמוק הגרון שלה כי לא כל אחת מצליחה להכניס את כל הזין שלי בלי להחנק, בטח לא כשהוא נמתח למלוא אורכו.

"עכשיו לדבר האמיתי" היא הפסיקה למצוץ ועלתה על המיטה, "אתה לא מתנגד, נכון?" היא ציחקקה כשנעמדה על ארבע, בדוגי, והפנתה את אחוריה אלי, מענטזת בישבנה בתנועה מזמינה.

לא התנגדתי😊, נצמדתי אליה מאחור, אחזתי חזק במותניה ותקעתי אותה, את כל הזין נעצתי עמוק בכּוּס הכל כך משומן שלה, דוחף עד הסוף, עד ששיער ערוותי נמחץ לישבנה, רגע עמדתי ככה, ממשיך ללחוץ, מרגיש את החיבוק האוהב של שרירי נרתיקה סביב הפולש שחדר, ורק אז התחלתי לזיין, לפמפם, לאט, נהנה, מתפנן לה בכוס, מוציא כמעט עד הסוף, מרגיש איך היא נדרכת ונועץ בחוזקה, מרעיד את גופה ומרקיד את שדיה התלויים תחתיה, שדיי אשכולית עסיסיים.

הייתה מין דממה בחדר, אם אפשר לקרוא דממה לקולות מְחִיאַת ערוותי המכה על ישבנה וצלילי פכפוך העסיס הממלא את הכוס שלה בכל פעם שהעלי שלי כתש במכתש שלה, אבל ענת שתקה עד רגע השיא, כששפת הגוף שלה צעקה 'אני גומרת' ואז הגיעה צווחת ה-"כן-ן-ן!!" הנהנתנית הארוכה כשהיא גמרה ומרגע זה נפרץ הסכר, "כן, הנה, ענתי גומרת" היא צרחה והרגשתי את הכיווצים החזקים סביב הזין שלי, "ענתי גמרה, ענתי השפריצה, כן! עוד! ענתי רוצה עוד!" היא המשיכה באותו קול חרמני מתחנן.

גם אם היא לא הייתה מבקשת הייתי ממשיך. הפחד שלי תמיד הוא לגמור לפני שהפרטנרית שלי גומרת, זה נראה לי פדיחה בין-לאומית, ועכשיו, כשהיא גמרה, הגברתי את הקצב ויותר מזה גחנתי מעליה, חפנתי את שדיה ומזמזתי אותם, לשתי את השדים הגדולים והרכים ומוללתי בין אצבעותי את הפטמות הנוקשות, ממולל וצובט בעדינות, צביטה מחרמנת ולא חלילה כואבת וזה עבד, "כן, ככה ענתי אוהבת," היא גנחה בקול  מְגוֹרֶה, "כן, תמשיך, תטחן את ענתי, חזק, ענתי אוהבת חזק" היא המשיכה והיה ברור שהיא בדרך לעוד אורגזמה, "כן, תְּמַזְמֵז לי ת'ציצים" היא המשיכה לעודד אותי לטפל בשדיים שלה, "כן, הנה, הנה זה בא, בוא, תן לי, בוא תשקה את ענתי," וזה הצליח לה, "בואי," התנשפתי, "בואי, בואי," המשכתי, מרגיש את הלבה מטפסת במעלה הזין שלי.

"כן, הנה,  תן לי!" היא צרחה בתגובה והרגשתי את הכיווצים בנרתיק, וה-"קחי!" התאוותני שלי התלכד עם "הכן-ן-ן! ענתי גומרת!" הנהנתני שלה כשיריתי את המטח הראשון בתוכה, מטח חם וסמיך של זרמה גברית ו…"קחי!" דחפתי חזק ויריתי את המטח השני ששרירי נרתיקה כאילו חלבו אותו ממני ו…נפלתי עליה, מפיל ומשכיב אותה על הבטן כשאני מעליה ומוסיף עוד מטח.

התגלגלתי מעליה כשהזין שלי החליק ויצא מתוכה. שכבתי לצידה על הגב וגם היא התגלגלה על הגב לצידי ושנינו מתנשפים, מנסים לסדר את הנשימה, ובוהים בתקרה.

"קוראים לי ענת" היא ציחקקה ושדיה הגדולים עולים ויורדים בכל נשימה שלה ופתאום הבנתי שבכל הנסיעה הביתה לא הצגנו את עצמנו, "וככה אני, קוראת לעצמי ענתי כשמצליחים לייחם אותי אז תראה את זה בתור מחמאה".

"דרור" הצגתי את עצמי.

"תן ציון" היא הפתיעה אותי.

"לֶמָה?"

"לאיזה זיון אני?" היא ציחקקה.

"עשר" הסתובבתי על הצד לעברה וחייכתי אליה, "ואני?"

"חכה, הערב עוד צעיר" גם היא הסתובבה לעברי וחייכה, "אורלית: אתה עשר, אפילו שלא השקת אותי, וגינלית: עשר+, עם זיין כמו שלךָ אני בטוחה שאשתך מאושרת, עכשיו נשאר לך לבקר בעוד חור אחד כדי שאני אחליט על הציון הסופי".

"בירה, זה מה שאני צריכה עכשיו" היא הכריזה אחרי עוד רגע ארוך של שתיקה, וככה, כמו שהיא, עירומה, התיישבה במיטה ונשענה על גב המיטה, לקחה את השלט שמונח על השידה והדליקה את הטלוויזיה.

הלכתי להביא, חזרתי עם שני בקבוקי "גולדסטאר UNFILTERED" והתיישבתי לצידה ומסרתי לה בקבוק אחד ורק אז ראיתי איזה תחנה היא בחרה, 'אגו לילה', על המסך איזה כושי טחן בלונדינית עם שדיים ענקיים, ממש לא הגיוניים, "כולם אותו דבר, משאירים את ברירת המחדל" היא כאילו קראה את המחשבה שלי על קוד ההורים שצריח להקיש, "תצמד אלי, אני לא נושכת" היא ציחקקה, אוחזת את בקבוק הבירה ביד אחת ומושכת אותי אליה בשניה, "ועכשיו בוא נכין אותו מחדש, אצל בעלי זה תמיד עובד" היא הסבירה ושלחה את היד הפנויה אל הזין שלי והתחילה לשפשף לי אותו.

לא נשארתי חייב, שלחתי גם אני את היד הפנויה אל בין רגליה ודחפתי לה אצבע, "שובב" היא ציחקקה ופישקה עוד קצת את הרגלים, שיהיה לי נוח ושתתה מבקבוק הבירה שלה.

ענת צדקה, התרגיל שלה עבד גם עלי, שנינו שותים ומביטים בזיון התרחש על המסך כשבירה ביד אחת וביד השניה היא עושה לי ביד ואני עושה לה באצבע, ולא פלא שמפלס החרמנות הרקיע שחקים, העמיד לי מחדש במהירות שלא הכרתי לפני.

"יש לך ג'ל סיכה?" היא שאלה כשהטיל המוכן לשיגור שלי עמד זקור לשביעות רצונה, "יש" חייכתי ובזמן שאני שלפתי את שפופרת ה-KY השמורה תמיד בשידה שליד המיטה שלי היא הניחה כר גדול ונשכבה על הבטן כשהוא מתחת לאַגָּנָהּ ופישקה מעט את רגליה, "בוא, ענתי חרמנית, ענתי רוצה זריקה בטוסיק" היא ציחקקה בקול חרמני-מתפנק, שלחה שתי ידים לאחור ופישקה את פלחי ישבנה, "בוא, בוא תשחיל לענתי" היא לחשה בקול מפתה אחרי שמרחתי כמות נדיבה מהג'ל בפי הטבעת שלה אז עליתי עליה, הרמתי את אגני וכיוונתי בידי את הטיל למקום הנכון, לפי הטבעת המשומן והמכווץ שלה, ודחפתי את עצמי בחוזקה, לוחץ ופורץ, תוקע את כל הזין עמוק בתחת שלה.

"פוו! פאק!!!" היא צרחה כשכל הזין ננעץ בעכוזה.

"לצאת?" נבהלתי.

"לא!" היא התנשפה, מסננת מבין שיניה המהודקות ושמעתי את הכאב בקולה, "לא! חסר לך! לא, רגע, פאק, גדול התותח שלך" היא התנשפה וניסתה להתבדח ואני שכבתי עליה ולא זזתי, "פאק, ענתי אוכלת בתחת" היא התנשפה ושמעתי שהיא נרגעה קצת, "כן, עכשיו, תדפוק לענתי ת'תחת" היא לחשה בקול מפתה, "כן, ככה חזק!" היא המשיכה כשהתחלתי לפמפם לה אותו, "כן, הנה, ענתי אוהבת בתחת" היא התנשפה והרגשתי איך היא נמתחת, "כן, הנה, הטוסיק שלי בשמים" היא צרחה והיה ברור שהיא גומרת ועדין שאלתי "ענתי גמרה?", משתמש במילים שלה.

"כן!" היא צרחה, "ענתי גמרה," המשיכה, "ענתי אוהבת בטוסיק, הטוסיק מבסוט והתותה מבסוטה, שניהם מבסוטים" היא ציחקקה.

הרבה פעמים דפקתי בתחת, גם אשתי אוהבת את הביקורים האלה שלי באחוריה, בהיפוך שולחן היא קוראת לזה, מזכרת מהעבר הדוסי שלה לפני שחזרה בשאלה, גם עם הפרטנריות האחרות שהחלפתי עשיתי את זה, לא עם כולן, לצערי לא כולן אוהבות את זה, אבל מתלהבת כמו ענת לא הייתה לי אף פעם. "כן, תטחן לי ת'תחת" היא צרחה בהתלהבות ואני טחנתי, דפקתי לה את התחת בתנועות ארוכות ובנעיצות חזקות שהרעידו את גופה וסחטו ממנה גניחות הנאה חזקות, "כן הנה, ענתי שוב גומרת" היא צרחה ובישרה על עוד אורגזמה שטלטלה את גופה, "כן, תמשיך! חזק! תקרע לענתי ת'תחת!" ועל פי החום הצורב את פי-הטבעת שלה ידעתי שהיא תזכור את הזיון הזה עוד הרבה זמן.

ענת אהבה את מה שעשיתי לה, עוד שתי גמירות היא הספיקה לגמור לפני שגם אני גמרתי, אף פעם לא הייתי עם מישהי שגמרה כל כך הרבה מזיון בתחת, "כן, הנה, ענתי גומרת!" היא צרכה בגמירה השניה, "כן, ענתי גומרת, וואו, כמה ענתי אוהבת בתחת" היא צרחה בקול שטוף זימה והרגשתי את ההתכווצויות החזקות המחבקות את הזין שלי, מתכוץ ומרפה כאילו מנסה לחלוב ממני את חלב-גבריותי ולא יכולתי יותר והצטרפתי, יורה מטח אחר מטח של זִרמה גברית חמימה במעמקי ישבנה.

אותו לילה ענת ישנה איתי במיטה. כשניסיתי להתחיל איתה שוב, לנסות להעמיד אותו מחדש, היא עצרה אותי, "לישון! מחר, מבטיחה" היא הודיעה בקול מנומנם ורגע אחרי נרדמה. לי זה לקח קצת יותר, שכבתי צמוד אליה, חפנתי את שדה וחשבתי על אשתי, מנסה לנחש מה בעלה של ענת עושה לה.

ענת הבטיחה וקיימה. בבוקר היא העירה אותי עם מציצה, אין כמו להתעורר ממציצה. "אני יכולה לרכב?" ענת שאלה בקול מתפנק כשזקפת הבוקר שלי עמדה זקורה ונוקשה.

"בכבוד" חייכתי ונשכבתי על הגב. אני אוהב את התנוחה הזאת, כשהיא משופדת לי על הזין ודוהרת אל עבר האורגזמות שלה. בהתחלה סתם שכבתי והבטתי בה אבל שדיה הגדולים שקפצו, עולים ויורדים, מכים בקול מחיאה, משכו אותי אז שלחתי ידים ומיזמזתי לה אותם, מגרה אותה עוד יותר עד לרגע השיא שלי, לא ספרתי איזה שלה, הרמתי אותה, פיזית, הגבהתי את ישבני ואותה היושבת עלי ועם ה-"הנה, כן, עכשיו! תן לי!" התאוותני שלה רוקנתי את הבקבוקים המלאים שלי עמוק בכּוּס הגועש ורוגש שלה.

התרחצנו, ענת בדקה עם בעלה שהם מוכנים ונסענו לארוחת בוקר משותפת ב"בנדיקט", ככה תאמנו לפני שנפרדנו. "עשר" היא הפתיעה אותי ואמרה בדרך.

"מה עשר?"

"הציון הכללי שלך" היא חייכה לעברי, "הייתי נותנת לך עשר פלוס אבל אני מפחדת שתתפוס תחת" היא ציחקקה, "ואני?".

"A++" ציחקקתי חזרה, "כזאת שעושה טעם של עוד".

בעלה ואשתי היו כבר במסעדה כשהגענו. פתחנו בקוקטייל ואני הזמנתי 'אגז בנדיקט עם רצועות קריספי בייקון', רות, אשתי העדיפה 'קרוק מאדאם'. לפני שנפרדנו ענת הציעה שנעשה את זה שוב, הבטתי באשתי והיא חייכה והסכימה אז גם אני וגידי, בעלה של ענת, הסכמנו.

"נהניתָ?" אשתי שאלה אותי כשנכנסנו לאוטו.

"כן, ואת?"

"מאד" היא חייכה וזהו, כל שאר הדרך הביתה שתקנו. כשנכנסנו הביתה הלכנו ישר לחדר השינה שלנו, הטקס הקבוע אחרי לילה כזה, פדיון הבגידה אנחנו קוראים לו, ועדין שתקנו, שתקנו גם כששנינו התפשטנו, אשתי הניחה כרית גדולה במרכז המיטה, נשכבה עליה, על הבטן, ופישקה רחב את הרגלים, נותנת לי את הסימן המוסכם שלנו איפה היא רוצה שאני אכניס לה, רגלים מפושקות: בפות, עוד מזכרת מתקופת הדוסיות שלה, חס וחלילה להגיד כוס, רגלים סגורות: בהיפוך שולחן, בדלת האחורית שלה.

"בוא בועלי," היא שברה את הדממה והזמינה אותי, בועלי היא קוראת לי תמיד כשהיא מיוחמת, "בוא תכניס לי בפות!" היא הוסיפה כשעליתי עליה, מוודא שהבנתי היטב את הסימן.

שכבתי עליה, מוחץ אותה למזרון, ובאבחת אגן חזקה תקעתי את כל הזין עמוק לפות שלה, לא הייתי צריך להתאמץ, היא הייתה משומנת היטב וחדרתי לתוכה בקלות, "עכשיו ספר לי" היא לחשה בקול מגורֶה.

"מה?" התממתי.

"מניאק, ספר לי מה עשית לה".

סיפרתי, הסיפורים האלה שלי הופכים אותה מחרמנית-נורמטיבית לחרמנית-על. זיינתי אותה וסיפרתי, מידי פעם היא עוצרת אותי ושואלת ואני עונה, ומהר מאד הגיעה האורגזמה הראשונה שלה, עצרתי לרגע את הסיפור והאטתי מעט את הקצב, נתתי לה להרגע, ושוב סיפרתי, מדהיר אותה אל האורגזמה השניה שלה.

כשהתחלתי לספר לה איך דפקתי את ענת בתחת היא לחשה "כן, ראו".

"ראו מה?" שוב התממתי.

"אתה יודע, איך שהיא הלכה, ראו שחגגת לה שם מאחור".

"ראו גם עליךְ," ציחקקתי, "גם לךְ הוא חגג?".

היא לא ענתה.

פישקתי חזק יותר את רגליה ומשכתי את הזין החוצה כמעט עד הסוף. "מניאק! תכניס לי!" היא צווחה באקסטזה של חרמנות.

"שאלתי אם הוא נכנס בדלת האחורית שלך?"

"כן," היא לחשה, מסמיקה.

"אני לא שומע" התעללתי בה.

"כן, הוא חגג לי! כן, הוא נכנס לי בדלת האחורית שלי! כן, הייתי השולחן ההפוך שלו!" היא צווחה, "עכשיו תכניס לי, כן!!!" וזה היה כן ארוך ונהנתני כשדחפתי את כל הזין חזרה וחזרתי לפמפם בתוכה בכוח, "כן, בועלי, אני מתה על הזין שלךָ"

נתתי לה עוד אורגזמה לפני שלחשתי לה "תפתחי את התחת". אשתי ידעה בדיוק מה לעשות, שלחה ידים לאחור ופישקה חזק את פלחי ישבנה, "הדלת פתוחה" היא ציחקקה ובבת-אחת עברתי לרקטום שלה ושם, כשפי הטבעת הדוק סביב הזין שלי, לא יכולתי להחזיק הרבה זמן מעמד וגמרתי.

אחר כך נכנסנו להתרחץ ביחד, עוד מסורת שלנו, משפשפים אחד את השני בספוג כדי להוריד את סימני האחר, ואז, כששפשפתי לה מתחת לציצי, ראיתי את ה-היקי! "הופה, מה זה?" שאלתי.

"זה הוא עשה לי" היא הסמיקה וענתה בקול מתנצל, "הוא אמר שתמיד הוא עושה את זה למי שהיא זיון טוב".

"הפנקס פתוח והיד רושמת" חייכתי אליה, הרמתי לה את השד השני ומצצתי, הטבעתי בה גם את חותמתי.

*****

במקור תכננו לעשות את הפגישה החוזרת חודש אחרי אבל אז התברר שענת במחזור ואחר כך גם אשתי קיבלה וסת ואם זה לא מספיק אז במועד החדש שקבענו גידי נאלץ לנסוע לחו"ל לפגישת עסקים דחופה וכפיצוי הוא הציע שנפגש באיזו מסעדה שף ידועה, על חשבונו.

כנראה שמכירים אותו שם כי הוא קיבל יחס השמור לאח"מ-ים, המלצר קירקר סביבנו, הסומליה בא להמליץ על יין ישראלי חדש והשף יצא לברך ולהתעניין אם אנחנו מרוצים. האוכל היה מעולה וכמוהו גם בקבוק היין שנפתח לידנו והוגש לגידי לטעימה על פי כל כללי הטקס.

לעיקרית גידי המליץ לי על הפורטרהאוס ואני סמכתי עליו, הזמנתי והוא לא איכזב, אכן בשר איכותי במידת צליה מושלמת, הנשים דווקא העדיפו דגים בתנור. קינחנו בכוסית גוורצטרמינר קינוח וּבטירמיסו וְאספרסו.

הפעם אני נסעתי עם ענת אליהם וגידי נסע עם רות, אשתי, לבית שלנו. אשתי צדקה בתאורים של הבית שלהם, וילה מהממת בשכונת יוקרה מוקפת בחומה השומרת על הפרטיות ובריכה גדולה בחצר ומהר מאד, בדיוק כמו שאשתי סיפרה לי שהיא ובעלה של ענת עשו, נכנסנו לבריכה, עירומים כמובן, והתחלנו להתמזמז.

עמדנו צמודים, נוגעים, מלופים בפרטיים וכשניסיתי לנשק אותה היא שוב התחמקה, "אני לא מתנשקת! זה אישי מדי" הכריזה כמו בפעם הראשונה, "אבל בוא" אחזה בידי והובילה אותי אל שפת הבריכה, למקום שבוא יכולנו לעמוד, "בוא תשחיל את ענתי" היא הפתיעה אותי, קפצה ונתלתה עלי מקדימה, ואני בנס לא נפלתי, וברגע שהתייצבתי אחזתי בפלחי ישבנה, הרמתי אותה עוד מעט ושיפדתי אותה על הזין המתוח שלי, שיפדתי, השענתי את גבה אל דופן הבריכה והתחלתי לזיין אותה.

אחזתי אותה בישבנה, תומך, היא נשענה במרפקיה על שפת הבריכה, מורידה ממני קצת עומס, וזיינתי אותה. פעם ראשונה שאני מזיין מישהי בבריכה, בכנרת זיינתי, בצבא, בנופש הגדודי על שפת הכנרת, התחבאנו מאחורי גוש שיחים גדול שצמחו במים וזיינתי את ורד, קצינת הת"ש, זאת שכל הקצינים עברו עליה, כולל רונה, קצינת האפסנאות, וכמוהם גם אני, הסמ"פ.

הציצים של ענת היו ממש מול הפנים שלי אז מצצתי לה אותם, מצצתי, נשכתי בעדינות את הפטמות הנוקשות והכל כך רגישות, זיינתי אותה בלהט והיא דהרה אל עבר האורגזמה שלה, מתנשפת וגונחת בהנאה.

הרגשתי את הכיווצים סביב הזין הכותש בתוכה מתחזקים וכמוהם גם גניחות ההנאה שלה הלכו והתגברו, "כן," היא גנחה, "הנה, ענתי גומרת" היא לחשה בתשוקה, "הנה, עכשיו!" היא חיבקה אותי ונעצה את ציפורניה בגבי, "כן, עוד, ענתי מְיוּחֶמֶת, ענתי רוצה עוד" היא שוב נשענה בידיה על שפת הבריכה, נרגעת קצת, ואני המשכתי, זיינתי, תומך בישבנה בשתי ידי ושולח אצבע ולוחץ על פי הטבעת, "כן! ענתי אוהבת!" היא עודדה אותי להמשיך, "כן, תכניס שם, ענתי אוהבת בשני החורים" אז דחפתי לה את האצבע, הכי עמוק שהצלחתי, וזה הטיס אותה לגמירה השניה, עוצמתית עוד יותר והייתה גם שלישית, עוצמתית מכולם כי אליה גם אני הצטרפתי, אין כמו גמירה משותפת, פיצוץ משותף.

מגבות עבות וגדולות חיכו לנו בצד הבריכה. "בוא, נלך לחדר המשחקים" היא ציחקקה כשסיימנו להתנגב והובילה אותי אחריה ובדרך היא מזגה לנו בירה מחבית לכוסות גדולים.

חשבתי שבחדר המשחקים אני אֶמְצָא שולחן פינג-פונג או סנוקר, אולי שולחן לפוקר אבל במקום זה הייתה שם מיטה ענקית, מראות מכסות את הקירות והתקרה, מסך טלוויזיה ענק תלוי על הקיר שמול המיטה, שתי שידות גדולות מצידי המיטה ועל כל אחת מהן מונח בקבוק ג'ל סיכה וקערה עם קונדומים. "וואו, לא מה שציפיתי" נפלט לי.

ענת צחקה, "בשידות יש גם עוד כמה צעצועים, אתה יודע, ויברטורים, אזיקים, סטראפאון, כאלה".

"והקונדומים? אתה מפחדת ממני?"

"לא, אלה מחוספסים, בשבילי, אני מתה שדופקים אותי עם קונדום מחוספס" היא חייכה לעברי, "אתה תעשה לי את זה, נכון?" היא המשיכה ושאלה בקול מתפנק, "לא עכשיו, אחר כך, עכשיו בוא נדאג להעמיד לך אותו ויפה דקה אחת קודם" היא ציחקקה ועלתה על המיטה.

עליתי ונצמדתי עליה, ענת הפעילה שוב את הטריק שעבד בפעם שעברה, לא מחליפים סוס מנצח, קודם הפעילה את הטלוויזיה, היה מוקדם עדיין לערוץ אגו-לילה או דומיו אבל מסתבר שלטלוויזיה שלהם מחובר גם נגן DVD והיא הכינה סרט כחול כך ששוב צפינו בסרט ארוטי כאשר אנחנו מחזיקים ביד אחת כוֹס בירה וביד השניה מפנקים, היא עושה לי ביד ואני עשיתי לה באצבע והרגשתי כמה היא רטובה שם בפנים.

הסרט היה צרפתי, תמיד חשבתי שהגרמנים הם היותר נועזים אבל מסתבר שהצרפתים עולים עליהם ועל המסך הוקרנה סצנת דוגינג (dogging) במסיבה גן, כמה גברים ונשים, עירומים ורק מסכות מכסות את הפנים שלהם, עומדים במעגל כשנשים וגברים אחרים כורעים לפניהם ויורדים להם בזמן שהם צופים בשלשה גברים המבצעים חדירה משולשת באשה, כן, לא מספיק ששני גברים ביצעו בה חדירה כפולה היא גם מצצה לשלישי! ו…שוב זה עבד, אייל-הברזל שלי עמד זקור ומתוח, ערוך ומוכן להתקפה.

"ענתי רוצה בתחת" ענת לחשה בקול מפתה ומתפנק כשהיא נעמדת בדוגי, "ענתי רוצה שירכבו עליה" היא המשיכה, מנענעת את פלחי ישבנה בטוורקינג מפתה.

"אין בעיה" ציחקקתי ונעמדתי כשישבנה בין רגליי, "ענתי רוצה ענתי תקבל" כופפתי את ברכי עד שהזין ניצב מול אברי צניעותה החשופים, "אבל קודם נשמן אותו" תקעתי את עצמי עמוק לכּוּס המשומן שלה והתחלתי לפמפם, לשמן את הזין שלי עם נוזל הסיכה הטבעי שלה.

שימנתי אותו אבל לא סמכתי על זה, חששתי להכאיב לה מדי, אז תוך שאני מזיין אותה הוספתי כמות נדיבה של ג'ל סיכה ארומטי ברקטום המכווץ ורק אז שלפתי את עצמי מהכוס ותקעתי את עצמי לפי-הטבעת, לוחץ חזק, פורץ את דרכי ונועץ את כל הזין עמוק לישבנה של ענת.

"פאק!" היא צרחה כשכל הזין נקבר בישבנה ושמעתי את הכאב בקולה, "פאק! כן, ענתי אוהבת בטוסיק!" היא הכריזה בקול כדי למנוע ספק, "כן, תכניס לי! חזק! כן, ככה, תמשיך! כן, תקרע לענתי ת'טוסיק!" היא התנשפה, "וואו, כמה ענתי אוהבת בטוסיק, אימא'לה, פאק! הנה! ענתי גומרת!" היא צרחה באקסטזה, "וואו, הנה, הטוסיק של ענתי מבסוט וגם התותה מבסוטה".

טחנתי לה את התחת בתנועות ארוכות וחזקות שהרעידו את גופה והרקידו את שדיה לכל עבר, "בואי," צרחתי, מרגיש איך גם האורגזמה שלי מתקרבת, "בואי, בואי" הזמנתי אותה להצטרף וה-"בואי" הבא שלי התלכד עם ה-"הנה, עכשיו" הנהנתני והמתנשף שלה וגמרנו, ביחד, רק שאני גמרתי לה בתחת.

"אם את רוצה גם עם קונדום את צריכה להעמיד לי אותו קודם" ציחקקתי אחרי רגע ארוך של שתיקה ששנינו שוכבים זה ליד זה על הגב, מתנשפים בכבדות ובוהים זה בזה דרך המראה שעל התקרה.

"אין בעיה, בוא" היא קמה ומשכה אותי אחריה אל המקלחת, פותחת את המים, מכוונת ו…"בוא" הזמינה אותי להצטרף אליה מתחת למים הזורמים מכל הכיוונים.

התרחצנו והתמזמזנו, נוגעים, משפריצים ומצחקקים כמו ילדים קטנים, לאט לאט האיבר הישֶן בין רגליי התעורר. ענת ירדה על ברכיה והתחילה למצוץ לי והעירה אותו עוד יותר, אחר כך התרוממה על ברכיה, עטפה אותו בשדיה הרכים ו-"תדפוק לי ת'ציצים" היא חייכה אלי ואני דפקתי, ישבני נע קדימה ואחורה והזין מחליק בין שדיה הרטובים ונעמד עוד יותר עד שחזר למצב הראוי, כזה שאפשר לתת איתו עבודה.

חזרנו אל המיטה, ענת התיישבה על שפת המיטה ולקחה מעטפה עם קונדום ופתחה אותה, "בוא" היא הזמינה אותי, "אני אלביש לך אותו" היא חייכה לעברי אבל קודם מצצה לי, הרטיבה, "שיתלבש בקלות" הסבירה בחיוך, ואז הלבישה לי אותו, מגלגלת ומותחת לאורך הזין המתוח.

"זהו" היא נשכבה על הגב במרכז המיטה כשגמרה להלביש לי אותו ופישקה רגליים. עליתי עליה, שוכב ומוחץ אותה, מועך את שדיה ומכוון בידי את הזין אל המקום הנכון בין רגליה. "כן!" היא גנחה בהנאה כשדחפתי לה את כל הזין, "כן, לאט, קודם לאט" היא גנחה בתשוקה ואני התחלתי לפמפם, לזיין, לאט, כמו שהיא ביקשה.

הזדיינו בתנוחה הכי באנלית, המיסיונרית, בנאלית אבל מהנה למרות הקונדום. אחר כך היא הרימה רגליים משני צדדי ופישקה אותם רחב יותר, פותחת לפני את הדרך להכנס עוד יותר עמוק לתוכה. "כן, ככה ענתי אוהבת" היא לחשה בקול מגורֶה, "עכשיו חזק! תטחן את ענתי" היא המשיכה באותו קול מפתה, "כן, ככה, חזק" היא התנשפה כשהגברתי את הקצב, מזיין אותה חזק ומהר, "כן, הנה! ענתי גומרת" היא צווחה כשהגמירה הראשונה התפוצצה בתוכה, "כן, עוד, ענתי רוצה עוד!" ו…עוד היא ביקשה ועוד היא קיבלה, שלוש גמירות הצלחתי להעניק לה לפני שגם אני גמרתי, ממלא את הקונדום באותו שפיך שלי.

באותו לילה ישנתי איתה בחדר השינה שלהם, גדול ומאובזר לא פחות מאותו חדר משחקים שלהם, נכון, בלי כל הצעצועים אבל עם בקבוקי ג'ל סיכה וקונדומים מוכנים לפעולה בצד המיטה.

בבוקר, היא שוב העירה אותי עם מציצה ובתמורה הזמנתי אותה להשתפד ולדהור לי, מה שהיא עשתה כמובן בשמחה.

"רגע!" עצרתי אותה לפני שהיא קמה להתרחץ, "היית זיון טוב" גחנתי מעליה, מדביק אותה למזרון.

"גם אתה" היא צחקה, "A++, כזה שעושה לי טעם של עוד" החזירה לי באותו ציון שלי.

"אז צריך לסמן אותךְ" חייכתי אליה.

"מה? המניאק סימן אותה?"

"כן, בעלך סימן את אשתי אז את יודעת, החוק השלישי של ניוטון!"

"צודק," היא חייכה והרימה את השד הימני שלה, "לכל פעולה יש תגובה השווה לה בעוצמתה ומנוגדת לה בכיוונה" היא מילמלה בזמן שאני סימנתי אותה בהיקי סגול וגדול מתחת לציצי.

שוב נפגשנו לארוחת בוקר ב'בנדיקט', הפעם הם הזמינו שולחן מראש ושמרו לנו במקום צדדי וקצת מבודד. גם הפעם פתחנו בקוקטייל אבל אני הזמנתי הפעם ' Steak & Eggs', הזיונים עשו אותי רעב 😊, ורות, אשתי העדיפה ' בוקר ישראלי טבעוני'. בזמן שחיכינו שהמנות יגיעו ראיתי את ענת ובעלה מחליפים ביניהם מבטים והיה לו מין מבט מתחנן כזה ו…ענת חייכה אליו, חיוך מרגיע כזה, והציעה שנעשה את זה שוב.

אני רציתי אבל נתתי לאשתי להחליט וכשהיא חייכה והסכימה הצטרפתי.

שוב ראיתי אותם מחליפים מבטים, ראיתי את ענת עושה לו מין 'כן' קטן עם הראש ואז גידי פנה אלי ושאל אם כשנפגש אני מוכן לממש לו פנטזיה.

ברגע הראשון נבהלתי, המחשבה הראשונה שעלתה לי בראש הייתה שהוא רוצה שנעשה את זה שנינו, אתם יודעים, גבר עם גבר, ואני לא מהטיפוסים האלה אבל הסתקרנתי ובמקום 'לא' אמרתי 'נשמע', תשובה לא מחייבת.

"תראה דרור," הוא התחיל והסמיק, "אני קוקהולד, אני אוהב לשבת לראות איך עושים את אשתי ואני מבקש שתרשה לי"

לקח לי שניה לעכל את הבקשה שלו ו…"את מסכימה?" הבטתי בענת.

"כן" היא ענתה בשלווה, "אבל בתנאי!" היא פנתה לעבר בעלה, "כמו תמיד, כשאתה עירום וקשור לכסא!"

"למה? פעם הפרעתי לךְ?" הוא שאל בקול נעלב.

"לא," היא צחקה.

"אז למה? את יודעת ש"

"ככה!" היא קטעה אותו, "כי ככה זה יותר מחרמן אותי" היא קבעה בקול החלטי והוא לא התווכח.

עכשיו הבטתי ברות, אשתי, מחייך לעברה, אני לא יודע אם גם לזה קוראים קוקהולד אבל הפנטזיה של אשתי דומה, הפנטזיה שלה היא לשבת ולראות איך אני מזיין מישהי אחרת ואפילו עשינו את זה פעם, בעצם פעמיים, עם דליה-דִי-אלמונֶה, השכנה האלמנה שלנו שהיא במקרה גם החברה הכי טובה של אשתי.

כמה חודשים אחרי שבעלה של דליה נפטר מהמחלה הארורה היא ישבה אצלנו ושתתה קפה עם אשתי ואני הצטרפתי, לא משהו חריג, ואולי אם הייתי שם יותר לב הייתי רואה את המבטים שהן מחליפות אבל אני הייתי שקוע במחשבות על משהו מהעבודה עד שאשתי פנתה אלי פתאום "בועלי," וכבר מכאן הייתי צריך להבין שמדובר בסקס אבל לא קלטתי, "אתה אולי יכול לעזור לדליה, צריך לפתוח לה איזו סתימה" היא ציחקקה ודליה הסמיקה.

"סתימה? איזו סתימה? בכיור?".

"בועלי! סתימה, סתימה, מה לא ברור?" ותנועת היד שליוותה את דבריה הבהירו לי למה היא מכוונת, "אתה יודע, דליה רוצה לחזור לשוק הפנויים פנויות אבל היא מפחדת, אתה יודע, אולי היא החלידה שם" היא ציחקקה, "אז חשבנו שאולי תעביר לה שם חוֹטֶר".

"חשבנו?" שאלתי בקול לא מאמין.

"כן, אני הצעתי לה והיא הסכימה" אשתי ענתה אבל אז דליה התערבה, "אבל בתנאי, שרותי תהיה שם בחדר".

דבר אחד היה לי ברור, לא דליה מיוזמתה הציעה שאשתי תשב שם בחדר, רות, אשתי, היא זאת שדאגה שהיא תציע, הפנטזיה של אשתי היא לשבת לראות איך אני מזין אחרות, זאת גם הסיבה שאחרי כל החלפה היא מבקשת שאספר לה מה בדיוק עשיתי לפרטנרית שלי, אני לא יודע מה אתם הייתם עושים אבל אצלי הזין הכריע, זיקפה כמו שהייתה לי מאותו רעיון לא הייתה לי הרבה זמן אז כמה דקות אחרי כבר שכבתי על דליה-דִי-אלמונֶה, וזיינתי אותה כשאשתי עומדת בצד וצופה בנו, ועשינו את זה שוב, כשהיא חזרה מדייט שהיה כשלון מיני חרוץ זיינתי אותה רק כדי להחזיר לה את הבטחון שזאת לא היא, זה הוא, הדייט, וכמובן שאשתי לא החמיצה את ההזדמנות לעמוד ולצפות ו…"גם לי יש תנאי!" המילים של אשתי החזירו אותי למציאות, "גם אני מציצה, יושבת ורואה איך בעלי מזיין".

"ברור," ענת חייכה אליה, "לא חשבנו אחרת, נכון?" היא חייכה לעבר בעלה שהנהן עם הראש, "אבל," והיא הדגישה במיוחד את האבל, "גם את יושבת עירומה וקשורה!"

אשתי אפילו לא שאלה אותי, היא הסכימה מייד.

כל הדרך הביתה שתקנו. כשנכנסנו הביתה הלכנו ישר לחדר השינה שלנו, הטקס הקבוע אחרי לילה כזה, ועדין שתקנו, שתקנו גם כששנינו התפשטנו, אשתי הניחה כרית גדולה במרכז המיטה, נשכבה עליה, על הבטן, והצמידה רגלים, נותנת לי את הסימן המוסכם שלנו איפה היא רוצה שאני אכניס לה, ואם זה לא מספיק היא שלחה את ידיה לאחור ופישקה חזק את פלחי ישבנה "בוא בועלי," היא שברה את הדממה והזמינה אותי, "השולחן הפוך והדלת פתוחה" היא ציחקקה, אז עליתי עליה מצמיד אותה למזרון, "מה? על יבש?" היא צווחה.

"כן, היית צריכה לשאול אותי קודם".

"מניאק, כאילו לא היית מסכים" זה כל מה שהיא הספיקה להגיד לפני שבאבחת אגן חזקה תקעתי את כל הזין עמוק בפי הטבעת שלה, "פאק! מניאק!" שמעתי את הכאב בקולה והיא פישקה חזק יותר את פלחי ישבנה בשתי ידיה.

שכבתי עליה ולא זזתי, נתתי לה להתרגל לפולש שחדר. "פאק, כן" היא לחשה אחרי שנרגעה קצת, "מניאק, זה עוד יעלה לךָ, עכשיו ספר לי" אז סיפרתי, לא שוברים מסורת, סיפרתי וזיינתי אותה בתחת.

אחר כך, במקלחת, כשהרמתי לה את הציצי לרחוץ וראיתי את ה-היקי חייכתי אליה, "רק שתדאי, את לא היחידה המסומנת"

"מה? עשית לה היקי?"

"איך לא?" חייכתי בגאווה, "היקי גדול וברור, החוק השלישי של ניוטון"

"בועלי, אתה גבר גבר" היא נישקה אותי על השפתיים ורגע אחרי היא עמדה צמודה לקיר וחטפה מאחור, הפעם בכּוּס, סליחה, בפּוֹת הרטוב והחם שלה.

*****

ענת ואשתי תאמו ביניהן את המועד לפגישה, דאגו ששתיהן תהיינה נקיות. שוב נפגשנו במסעדת שף יוקרתית, מסעדה אחרת, שוב הוא הודיע שהוא המזמין ואני לא התווכחתי, טוב, רק בשביל בקבוק היין שהוא הזמין אני הייתי צריך לקחת משכנתא וחוץ מזה מבחינתו זאת הוצאה מוכרת לעסק, ושוב התברר שהוא אח"מ מוכר והשף בא לשאול בשלומנו ולוודא שהכל לשביעות רצוננו והמלצרים קירקרו, מריחים טיפ נדיב.

הפעם נסענו אליהם, ארבעתנו. גידי הגיש קוניאק משובח וענת הציעה שנשחק איזה משחק מקדים כדי להתחמם ובעיקר להתפשט.

שיחקנו קוביה, בשעה שגידי הלך להביא אותה ענת הסבירה לנו את החוקים, חוקים פשוטים וברורים, כל אחד בתורו מגלגל את הקוביה, אם יוצא מספר זוגי, 2, 4 או 6, הוא, המגלגל, מוריד מעצמו פריט לבוש אחד ושותה צ'ייסר, אם יוצא מספר אי-זוגי, 1, 3 או 5, הוא מוריד לבן הזוג שלו פריט לבוש ובן הזוג שותה צ'ייסר.

הסיכוי להוריד לעצמך או לבן זוג הוא שווה ואלילת המזל דאגה שזה אכן יהיה ככה רק שלנשים יש יותר מה להוריד כך שכשגידי, העירום הראשון ביננו, היה צריך להוריד את מה שאין לו להוריד הוא הסביר שמאחר והם זוג אשתו צריכה לשלם במקומו וענת, שהתנצלה שלא הסבירה לנו את זה קודם, קמה והורידה את חגורת הביריות שלה.

רות, אשתי, הייתה האחרונה להוריד את התחתונים שלה ולא בגללי, יצא לה 6. ישבנו עירומים בסלון, טיפה נבוכים לקראת הדבר האמיתי. גידי מזג לנו עוד כוסית קוניאק לעידוד, כאילו לא שתינו מספיק אלכוהול הערב, וכולנו היינו עליזים אבל לא שתויים.

"בואו, הכל מוכן", ענת הזמינה אותנו לחדר השינה. הפעם התווספו שני כסאות ברזל גדולים ומוצקים שעמדו בצד המיטה הגדולה, במקום שאפשר לראות טוב מה קורה על המיטה, ועליהם חבילת חבלים אדומים וכמה אזיקים. ראשון התיישב גידי וענת ניגשה וקשרה אותו, מהדקת את רגליו לרגלי הכסא, ממשיכה ועוטפת את הבטן בחבל וקושרת אותו מאחורי גב הכסא שלא יוכל לקום ובסוף אזקה את שתי ידיו מאחורי גב הכסא. "בעלי," היא חייכה אליו כשסיימה, "אורך מלא או מקוצר?"

"אורך מלא" גידי ענה במהירות ושמעתי את החרמנות בקולו.

"אורך מלא??" הסתקרנתי.

"אתה יודע, כל החגיגה, גם מלפנים וגם מאחור" היא חייכה לעברי, "כולל להעמיד לך אותו מחדש באמצע" והיא סימנה לרות לשבת והזמינה אותי לקשור את אשתי והיא עצמה התיישבה על המיטה ועקבה.

כמוה גם אני קשרתי לאשתי את הרגלים לרגלי הכסא, עם חבל הצמדתי אותה לגב הכסא, כמו בעלה של ענת היושב לצידה, שלא תוכל לקום אבל אזקתי לה רק יד אחת לרגל הכסא שמאחור, את השניה, זאת שלידו, השארתי משוחררת, "אם תרצי לעזור לו" ספק ציחקקתי ספק לחשתי לה באוזן, אבל מספיק חזק שגם שניהם ישמעו וראיתי את חיוך התודה על פניו.

"אתה רחמן" ענת ציחקקה לעברי כשנעמדתי מולה, "בוא, קודם אני אמצוץ לך," היא תפסה אותי בזין העומד ומשכה אותי לעברה, "בעלי אוהב לראות איך אני מוצצת, נכון בעלי?" היא חייכה לעבר גידי ובלי לחכות להמהום ההסכמה שלו היא הכניסה את כל הזין לפה והתחילה למצוץ לי.

"תראה, תראה איך הוא מביט בנו" ענת הפסיקה לרגע, לחשה לי וחזרה למצוץ. הבטתי, בעלה ישב והביט בנו במבט מהופנט, ממוקד, אבל מה שמשך את תשומת ליבי יותר היו הזיקפה המתוחה שהתרוממה בין רגליו, לא משאירה ספק עד כמה שהוא מחורמן, הבטתי בו אבל גם באשתי שישבה לידו עם פטמות נוקשות וזקורות  שהתנוססו בראש שדיה, פטמות של אשה מגורה, וגם היא מביטה בנו במבט ממורכז.

עוד כמה מציצות הגונות שהפכו את הזין לאייל-ברזל הראוי לניגוח ועברנו לתכל'ס, "בוא תכניס לי" היא הפסיקה למצוץ ונעמדה על ארבע במרכז המיטה, בדוגי-סטייל, מעמידה את עצמה כך שבעלה ואשתי יוכלו לראות בבירור איך אני מכניס לה וזה בדיוק מה שעשיתי, נצמדתי, כיוונתי, לחצתי מעט שלא יברח, אחזתי חזק במותניה וכשהיא קראה בקול מַקְנִיט "בעלי, תראה, הוא מכניס לי" אני, בתנועת אגן איטית, בעלתי אותה, באיטיות נעצתי את זקפתי הנוקשה עמוק בכוס החם והמשומן שלה, לאט כדי שיוכל לראות הכי טוב איך אני חודר לכוס של אשתו.

לא הייתי צריך הרבה כדי לתת לה את עונתה הראשונה, שנים שלושה פִּמְפּוּמִים והיא בישרה לכולם על הגמירה שלה, "הנה, ענתי גומרת, עכשיו!" היא צעקה בקול, "עוד, ענתי רוצה עוד" היא המשיכה בקול מתחנחן, כאילו חשבתי אחרת😊, ואני הגברתי את הקצב, דופק אותה בתנועות ארוכות וחזקות המרעידות את גופה ומרקידות את שדיה הגדולים התלויים תחתיה, "כן, ככה, חזק, ענתי אוהבת חזק, כן, ככה, התותה של ענתי מבסוטה!" היא צווחה בסערה וטסה אל האורגזמה השניה שלה.

רק כשענת נרגעה קצת מהאורגזמה השניה שהשתוללה בגופה שמעתי את ההתנשפויות והגניחות מכיוונם של אשתי וגידי, וכשסובבתי את מבטי לא יכולתי שלא לחייך, המבט של גידי היה עוד יותר ממוקד, גוחן מעט קדימה, ככל שהקשירה של אשתו איפשרה לו, כאילו מנסה לראות יותר טוב ומביט באותה נקודה שבה הזין שלי מפמפם בכוס של אשתו, הפנים אדומות, הזקפה עוד יותר מתוחה ו…היד של אשתי, זאת שהשארתי לא קשורה, חובקת את אותה זקפה מתוחה ומשפשפת לו אותה, עושה לו ביד, וגם היא מביטה בנו באותו מבט חרמני מהופנט.

התחרמנתי, מסתבר שלדעת שמציצים לך ברגע אינטימי כזה מחרמן עוד יותר מסתם לזיין, אם יש כזה דבר סתם זיון, גחנתי מעל ענת, חפנתי את שדיה והתחלתי למזמז לה אותם, ללוש ולשחק בפיטמות הכל כך נוקשות ורגישות ו…ענת דהרה במעלה האורגזמה השלישית שלה, גונחת בקול, מעודדת אותי ב-"כן, ככה, חזק, תמשיך, ענתי אוהבת, ענתי גומרת, בעלי, אתה רואה? אתה רואה?? ענתי גומרת!" והרגשתי את הכיווצים החזקים בנרתיק ואתה החום והרטיבות שפושטים בו אבל יחד עם זאת הרגשתי את ריחו החזק של זרמה גברית טריה שמילא את החדר ולא הייתי צריך להביט כדי לדעת שגם גידי, בעלה, גמר יחד איתה אבל הסתובבתי והסתכלתי בו עם חיוך ניצחון מרוח על פניי, "זיון טוב אשתךְ" לא התאפקתי, "תשכבי!" דחפתי אותה להשכב על הבטן, בלי לצאת כמובן, וטחנתי אותה דק-דק, מהר וחזק, מצליח לתת לה גם את הרביעית ויותר מזה גמירה משותפת, מוכיח לעצמי שוב שאין כמו גמירה משותפת.

כדי להעמיד לי מחדש עשינו את תרגיל הבירה והסרט הכחול, על המסך סרט כחול צרפתי, ביד אחת כוס בירה קרה והיד השניה, מפנקת, היא עושה לי ביד, משפשפת, ואני עושה לה באצבע, מפמפם, וכמו תמיד זה עבד, לא הייתי צריך הרבה כדי ששוב יעמוד לי אבל לא רק לי, גם לגידי נעמד מחדש רק שהיד של אשתי הייתה עסוקה, היא פינקה את עצמה, אוננה עם האצבע, ולראות אותה ככה זירז אצלי עוד יותר את הזיקפה.

עמד לי, הייתי מוכן לזיון אבל ענת התעקשה למצוץ לי לפני ומהר מאד הבנתי גם למה? בגלל בעלה, לראות אותה ככה מוצצת לי חירמן אותו בטרוף ושוב חייכתי לעצמי ברחמים כששמעתי אותו מתחנן לאשתי ששוב תאונן לו.

"עכשיו בוא נעשה את זה קצת אחרת" ענת לחשה לי כשהייתה מרוצה מאיל-הברזל שלי, "תזרום איתי, בבקשה" היא המשיכה באותה לחישה עוגבנית והדריכה אותי לשכב במרכז המיטה כשכפות רגליי מפושקות מעט ומופנות לעבר בעלה ואשתי, אחר כך היא מרחה כמות נדיבה של ג'ל סיכה על הזין שלי ופי הטבעת שלה, נעמדה מעליי כשאני בין רגליה וראשה מופנה דווקא לעבר בעלה, כופפה את ברכיה וירדה עד שעטרת הזין הזקור בין רגליי כמעט ונגעה בה, נשענה על יד אחת שלא תיפול ובשניה כיוונה את איל הברזל שלי אל פי הטבעת המשומן שלה, לחצה מעט, שלא יברח, ותמכה בשתי ידיה ו…"כן, ענתי מוכנה" היא הכריזה בקול מגורה בטרוף, "ענתי אוהבת בטוסיק, בעלי תראה!!" היא צווחה באקסטזה והתחילה לרדת, להשתפד לי, לאט, "כן, בעלי, אתה רואה? אתה רואה איך הוא נתקע לי בטוסיק?" היא המשיכה להתעלל בו כשהזין שלי חודר לאט לתוך ישבנה וכמו שהיא העמידה אותנו בעלה ואשתי ראו בבירור את הכוס שלה ובעיקר איך הזין שלי חודר לתחת שלה, רגע היא ישבה עלי ככה, כשכל הזין תקוע עמוק בישבנה, מתנשפת בקול, מתרגלת, ו"כן, ככה ענתי אוהבת, בטוסיק!" היא הכריזה באותו קול חרמני והתחילה לדהור, עולה ויורדת על הזין שלי כמו אותם סוסי עץ בקרוסלה שבלונה-פארק, דוהרת וגונחת בהנאה.

לא ראיתי את בעלה ואשתי, כמו שהיא ישבה עלי משופדת היא הסתירה לי,  אבל שמעתי אותם, גונחים ומתנשפים, שמעתי את גידי מתחנן לאשתי באותו קול מגורה "כן, תמשיכי, חזק" והיה ברור לי שהיא עושה לו ביד.

"בעלי, אותה רואה? הוא מכניס לי בטוסיק" ענת התגרתה בו והגניחות שלו רק הלכו והתחזקו, "כן! ענתי אוהבת את השטרונגול שתקעו לה בתחת!" היא צווחה והרגשתי את הכיווצים החזקים בפי הטבעת שלה, "כן, ענתי גומרת!" היא המשיכה לצווח, וה-"בעלי, דרור מגמיר אותי! בעלי, ענתי גומרת! אשתך גומרת!" הצווחני שלה התלכד עם ה-"פאק!!!" הארוך והחזק שלו וריח הזרמה הגברית הטריה שמילא מחדש את חלל החדר.

ברגע שבעלה גמר ענת התרוממה ממני, שלפה את עצמה מהזין שעליו הייתה משופדת, סובבה אותי ב-180 מעלות, ושוב ירדה והשתפדה, הפעם מכוונת את איל הברזל לכוס הבוער שלה וחזרה לדהור, "שחק לי בציצים" היא לחשה בתשוקה והובילה את כפות ידיי אל השדיים שלה, "כן, ככה" היא גנחה בהנאה כשהתחלתי ללוש לה אותם, "כן, חזק, תעשה לי חנה'לה אופה קטנה" ושמעו את ההנאה בקולה, "כן, תצבוט לי בבז'ז'ים, ענתי אוהבת שצובטים לה בבז'ז'ים" וזהו, זה היה כבר יותר מדי בשבילי, בעצם בשביל שנינו, הגבהתי את ישבני ואיתו אותה היושבת עלי, נכנסתי בה הכי עמוק שיכולתי ו…"כן, הנה!" ענת צרחה והרגשתי את הכיווצים החזקים בנרתיק המבשרים על האורגזמה שלה והר הגעש שלי התפרץ, מטח אחר מטח של לבה גברית חמימה מילאה את הכוס שלה.

רגע ארוך ענת שכבה לצידי, מסדרת את נשימתה הכבדה, ואז, כשהתיישבה ורצתה לקום, עצרתי אותה. "היית זיון טוב" חייכתי אליה.

"מניאק" היא ציחקקה, יודעת בדיוק למה אני מכוון, "ככה? לפני בעלי?".

"מסורת, לא?" חייכתי לעבר בעלה, "ומסורת לא שוברים" חזרתי אליה, "תרימי!" וברגע שהיא הרימה את הציצי הגדול שלי הצמדתי את שפתי ועשיתי לה היקי, מוצץ ושומע את בעלה נאנח.

"מניאק" היא ציחקקה כשסיימתי לסמן אותה וקמה, הוציאה ארבע מגבות לבנות וגדולות מהארון ובזמן שקשרה אחת למותניה הודיעה שהיא הולכת להכין לנו קפה ואמרה לי לשחרר אותם ושנבוא.

כשהגענו, מגבת קשורה גם לנו סביב המותניים, התברר שענת החליטה לפנק אותנו עם אייריש קופי, שכבה שחורה של אספרסו וויסקי ומעליה שכבה לבנה של שמנת מתוקה ואם זה לא מספיק כולסטרול אז גם עוגת מוס-שוקולד עתירת קלוריות.

שתינו, אכלנו ודיברנו, סתם רכילות, לא על מה שהיה. כשחשבתי שזהו, גמרנו את סאגת הקוקהולד, למרות שאני מוכרח להודות שהידיעה שהוא רואה מה אני עושה לאשתו חירמן אותי, לאשתי הייתה תוכנית אחרת. "גם אני רוצָה" היא זרקה לחלל האוויר.

"רוצה מה?" הבטתי בה במבט לא מאמין ואני חושב שהבנתי.

"אתה יודע, שתשב ותראה איך גידי עושה אותי"

"נשמה, את יודעת שאני לא כזה" חייכתי אליה.

"דרור, תנסה" ענת התערבה, "אם לא תנסה איך תדע?" היא אמרה את המשפט שאין לו תשובה מנצחת.

"בועלי, בשבילי" אשתי הצטרפה והפעילה את הקול המתפנק הזה שקשה לי לעמוד בפניו, "בשבילי, כדאי לך" היא חייכה חיוך מפתה וקרצה לי אז הסכמתי אבל אז היא המשיכה, "אבל בדיוק כמו גידי, עירום וקשור, וגם את" היא פנתה לענת ולרגע קיוויתי שהיא תתנגד אבל "מסכימה" ענת נענתה מייד בחיוב והוסיפה "אבל עם יד אחת משוחררת, כמו שאת" ואחרי זה לא נשאר לי אלא להסכים.

ישבתי על הכסא, עירום וקשור. רות, אשתי, קשרה אותי בדיוק כמו שגידי היה קשור קודם, בלי הנחות. לידי ישבה ענת, עירומה וקשורה גם היא רק שאצלה היד הימנית, זאת שלידי, משוחררת.

הבטתי באשתי שירדה על הברכים והתחילה למצוץ לגידי, ניסיתי להתייחס לזה בשיוויון נפש, להדחיק, אבל למדולדל שישן בין רגליי היו מחשבות משלו והוא התעורר והתחיל להזדקף אבל לא משהו שהיה צריך להדאיג אותי.

עמד לגידי כשאשתי גמרה למצוץ לו, זין מכובד שמוכן לעבודה. 'שלי יותר גדול' חלפה המחשבה בראשי, ככה אנחנו, הגברים, משווים. אשתי לחשה לו משהו באוזן וגידי נשכב על הגב במרכז המיטה עם כפות הרגלים לכיוון שלנו וכשאשתי נעמדה מעליו בפישוק, נותנת לו לצלם לה את הכוס, אופס, סליחה, הפות, מדובר הרי באשתי😊, ולמרות שהייתה עם הגב אלי לא יכולתי לפספס את טיפת עסיס תאוותה שנזלה לאורך ירכה הפנימי.

אשתי ירדה והשתפדה לו, ראיתי איך הזין שלו הולך ונעלם בתוכה ככל שהיא ירדה יותר ויותר עד שהתיישבה על אגנו, לרגע השתפשפה, קדימה ואחורה ולצדדים, מסדרת את הזין שלו בתוכה לשביעות רצונה כמו שהיא עושה לי תמיד כשהיא משתפדת לי, ואז התחילה לדהור.

מה שחשבתי שלא יקרה קרה! בבת אחת נעמד לי טיל לשיגור חלליות לירח, ובכל פעם שהיא עלתה וירדה הוא נמתח והתקשה עוד יותר. "אתה רואה?" ענת לחשה לי.

"רואה" עניתי ועיניי ממוקדות בישבנה של אשתי שעולה ויורד ובכל פעם כזאת הזין של גידי נחשף ושוב חוזר ונעלם בתוכה.

"מחרמן?"

"כן, קצת"

"קצת?" היא ציחקקה בקול ואשתי כמו שמעה אותה התרוממה ויצאה, הסתובבה כשפניה מביטות בי, ושוב ירדה והפעם לאט, בדיוק כמו ענת קודם, נותנת לי לראות בבירור איך הזין של גידי חודר לפות הרטוב שלה, "כן-ן-ן-ן" היא גנחה בקול, כן ארוך ונהנתני, "בועלי, הוא מזיין אותי!" היא המשיכה, משחקת לעצמה בפטמות, " בועלי, אתה רואה? אתה רואה איך הזין של גידי נכנס לי לפות?"

זהו, זה הרגע שנשברתי, הזקפה שלי דרשה שיתייחסו אליה, "תשפשפי לי" לחשתי לענת.

"מה?" היא ציחקקה.

"תשפשפי לי, בבקשה" לחשתי.

"אני לא שומעת".

"תשפשפי לי, בבקשה" אמרתי בקול.

"חזק שגם אשתךָ תשמע".

"מניאקית" לחשתי, רגע ארוך שתקתי, זה נראה לי משפיל מדי וניסיתי להתגבר אבל מהר מאד הבנתי שאני חייב שפשוף, "תשפשפי לי, בבקשה" צרחתי, מוחל על כבודי.

"למה זה מחרמן?" היא המשיכה להתעלל בי.

"כן".

"ואתה יודע מי מתחרמן מזה?".

"אני" צרחתי.

"נכון, אתה ומי עוד?" היא שאלה בטון של גננת בגן.

"אני, אני, שפשפי לי!"

"קוקהולד, קוקהולד מתחרמן מזה"

"אוקיי, קוקהולד, עכשיו שפשפי לי"

"אז אתה קוקהולד?"

"כן, מניאקית, שפשפי!".

"מה? אני מניאקית?" היא שאלה בקול מאיים.

"לא!" אמרתי בבהלה, "את מאמי, שפשפי, בבקשה"

"אז מה אתה!"

"אני קוקהולד" הודעתי בקול והיא שלחה יד והתחילה לשפשף לי.

"יותר חזק, הם לא שמעו!".

שתקתי והיא בתגובה הפסיקה לשפשף לי. "שפשפי!" סיננתי בין שיניי.

"אז ספר להם!".

"אני קוקהולד" צרחתי.

ענת חזרה לשפשף לי, "עוד פעם" היא ציחקקה.

"אני קוקהולד! אני קוקהולד!" צרחתי באקסטזה והרגשתי איך היא משפשפת לי במרץ, "פאק! אני קו-ק-הו-לד!!!" הר הגעש הגברי שלי התפרץ, ממלא את החדר בריח כבד של זרמה גברית טרייה ומרסס את רגליי וידה של ענת באגלי שפיך לבנים וחמימים.

מחשבה 1 על “קוקהולד”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)