צביה ואריה – חלק 2

לחלק 1 של הסיפור

מאת פייגלה החרדית החרדה , אלפרדו

יום המפגש היה אמור, גם הוא, להתקיים באוניברסיטה. קדמה למפגש האישי, סדנה סביב שולחן עגול, בנושא זוגיות ומשפחה, בקבוצות אוכלוסייה שונות בארץ והשפעות הדור השני לשואה, על מבנה התא המשפחתי.
השתתפו בסדנא, עוד 8 חוקרים, כולם ישובים סביב שולחן עגול גדול המכוסה במפה לבנה הגולשת מטה.
פרחים וקנקני שתייה, צבעו חגיגית את המפגש, שהנחה פרופ' אילן בנועם ובהומור חביב.
כשנכנסה צביה, כבר הסבו רובם מסביב לשולחן ואילן רמז לה בחיוך, לשבת בכיסא שלצידו.
נבוכה מהמחווה, התיישבה סמוקה בכיסא שלידו, ירכה נוגעת בירכו, קרובה אליו כל כך.
ריח הבושם הגברי, הזכור לה כל כך מאותו ערב מסעיר, הכה בנחיריה והסעיר אותה למן הרגע הראשון, לא עברו דקות אחדות, תוך כדי דיבור, כשאילן נראה מרוכז בדיון, חשה לפתע צביה, את ידו יורדת אל מתחת לשולחן ומגששת על ירכה, מרימה מעט את חצאיתה ונוגעת בבשרה הגלוי והרך.
צביה נרעדה נדהמת, זרמים של התרגשות חלפו לאורך גופה, לחייה הסמיקו באחת וידה ירדה מיד אל מתחת לשולחן, מנסה להדוף את כף ידו הגדולה והחמה.
אצבעותיו נצמדו לבשר ירכה הרך, מעסות ומלטפות, כשידה מנסה בחוסר הצלחה להרחיקן משם.
הוא המשיך ודיבר בנינוחות, ובאותה עת, אחז בידה העדינה ומשך אותה אל עבר מכנסיו, מיד חשה צביה באברו הדרוך הממלא את מכנסיו בתפיחה גדולה, היא משכה את ידה במהירות, חשה כיצד גופה מגיב למגע באיבר הקשה המצפה למגעה, צביה כבשה ראשה בניירת שלפניה מבקשת להסתיר את הסערה שהתחוללה בקרבה.
ידו חזרה שנית אל ירכה, מרימה עוד יותר את שובל חצאיתה ונוגעת בבשר הרך העדין והרגיש של פנים ירכיה, אצבעותיו ליטפו, עיסו ונעו בעדינות, על עורה החשוף, עולות מעלה אט אט, דוחקות בה לפשק את רגליה הצמודות, צביה הרגישה כיצד גופה נכנס לריגוש, נוזלים הציפו את ערוותה, שדיה התנפחו, תאבים למגע ולשונה הרטיבה את שפתיה שייבשו, ציפורניה ננעצו בידו מנסות למנוע את פלישתו.
כל כך רצתה ובאותה מידה חששה, שמא מי מהיושבים יבחין במתרחש, אבל כולם היו קשובים לדעות ולרעיונות שנשמעו מפי הסובבים, בעוד ידו של אילן חודרת אל בין רגליה, מפשקת אותן מעט ועולה מעלה, אל בין ירכיה, אל הבשר הרך והרגיש, המוביל אל מקדשה, שהיה כבר מוצף ברטיבות מטריפה.
גופה רעד על המושב כשנעה, ללא שליטה, קדימה עם אגנה, מאפשרת, מייחלת לידו לנוע בין ירכיה, אצבעותיו הארוכות הגיעו אל תחתוניה הרטובים, מנסות להשתחל אל נרתיקה מהצד, חשות בשיער ערוותה הרך, שהיה כבר רטוב ומזמין.
כשחלפה אצבעו על שפתותי ערוותה, מנסה לחדור פנימה, אל הרטיבות החמה, נרעדו רגליה של צביה, לא יכלה יותר לעמוד בהתרגשות, בתנועה חזקה ומהירה, דחפה והרחיקה את ידו מבין רגליה, הצמידה את רגליה ושיפרה את ישיבתה, בצורה שלא תוכל ידו לגעת בה.
אילן הבין את תגובתה ומשך את ידו ממנה.
צביה לא זכרה דבר מהסדנה, נסערת ולוהטת ישבה בשקט עד שהסתיימה, וכשקמו כולם, נותרה יושבת דקה ארוכה, מתאוששת מהחוויה שעברה, קמה מכיסאה, יישרה את בגדיה וניהלה, דקות ארוכות, שיחת חולין עם חלק מהנוכחים, כשמבטה מנסה ללכוד את מבטו של אילן שסבב גם הוא בין הנוכחים, מדי פעם העיף אליה מבט ועיניו הכחולות סיפרו לה על ערגתו אליה.
הנוכחים התפזרו בהדרגה, מותירים את אילן עם צביה, הוא חייך אליה ואמר בקול רגיל, שהמפגש שלהם יערך בעוד חצי שעה בלשכת המנכ"ל, בקומה העליונה. ויצא.
נרגשת יצאה צביה להתארגן ובחלוף הדקות, לחצה בחשש על כפתור המעלית, שהביאה אותה היישר ללשכה המפוארת, שהייתה מבודדת ושוממה מאדם, עקב חופשת חג מרוכזת.
בעוד היא משתאה, למראה הגגות האדומים, הנראים כה קטנים במבט מלמעלה, הרגישה לפתע זוג ידיים גדולות, עוטפות את גופה מאחור ושפתיים חמות נצמדות אל צווארה.
ההפתעה שיתקה את גופה, גל של התרגשות הציף אותה באחת, היא לא הספיקה וגם לא רצתה, למחות, אלא להיפך, שקעה במגע הגברי שהתאוותה לו והסעיר אותה ימים רבים.
גופו השרירי נצמד אל גופה מאחור, ידיו עוטפות אותה בחיבוק חם ושפתיו חולפות על פני צווארה בנשיקות רכות, מתעכבות ליניקה ארוכה וממשיכות במסען על העור הלבן הרך, כפות ידיו הגדולות, עלו וחפנו את זוג שדיה המלאים, מעל לבגדיה, כשגופו נצמד אליה חזק מאחור, אנקת תשוקה בלתי רצונית נפלטה מפיה כשחשה את אברו הדרוך נלחץ אל אחוריה, מתחכך בין לחיי התחת העגול והחטוב שלה, בד החצאית הדק לא הצליח לעמעם את המגע המטריף, צביה השעינה ראשה לאחור על כתפו של אילן כשידיו חופנות ומעסות את שדיה המפוארים, פטמותיה הזדקרו.
ביד זריזה פרם את כפתורי חולצתה, הסירה מעליה, מניח לחולצה ליפול אל הרצפה.
הוא שחרר את חגורתה, חצאיתה נשרה, גם היא, אל רצפת הפרקט הבוהקת, ידיו חדרו אל מתחת לחזייה מוצאות את בשר שדיה הרך והעדין, אצבעותיו חשו בפטמות שהזדקרו ניצבות, מצפות למגעו, כל שד מילא את כף ידו הגדולה, מתנפח למגע, מעביר בגופה זרמי עונג, ידו שחררה את אבזם החזייה, היא הצטרפה לשאר בגדיה שעל הרצפה, מותירה אותה מכוסה רק בתחתוניה השחורים, צביה חשה מסוחררת, שפתיו ינקו את בשר צווארה ידיו מעסות וחופנות את שדיה, אצבעותיו ממוללות את פטמותיה הזקורות ואגנו נצמד לאחוריה מחכך את אברו הזקור על לחיי עכוזה המפואר, העטוף בבד המשי הרך של תחתוניה השחורים, אנחות עונג ותאווה נשמעו בחלל החדר המפואר.
במהירות השתחרר מבגדיו, מכנסיו נשרו מטה יחד עם תחתוניו, הוא רכן מאחוריה, ידיו הורידו באחת את תחתוניה מטה, מותיר אותה עירומה, ניצבת עם גבה אליו, רגליה רועדות, ערוותה לוהטת ורטובה, הוא הרים את ידו, הניחה על גבה, לחץ עליו, מורה לה להתכופף קדימה, שלח את ידיו, אחז בלחיי אחוריה, מפריד ביניהם, השחיל אצבע ארוכה, לאורך חריץ ישבנה, היישר אל ערוותה המוצפת בנוזליה, האצבע החליקה פנימה בקלות חולפת על שפתותיה המגורות והנפוחות, חודרת פנימה אל המערה הלוהטת, רגליה רעדו, נהמות עונג ותאווה פרצו מפיה.
אילן לא עצר לרגע, משך את אצבעו הרטובה מאברה החם וקירב פניו לישבנה.
"לא, מה אתה עושה, אילן תפסיק זה… אני… אף פעם… אאווחח, ואוו ", לשונו עברה, מלקקת את חריץ ישבנה, מפי הטבעת ועד שפתיה התחתונות, מלקקת את נוזלי תשוקתה שנבעו מנרתיקה המגורה.
הוא התרומם על רגליו, צביה נאנקה ממעמקי גרונה, כשידיו ירדו אל אחוריה, מפשקות את רגליה ומכוונות את אברו הארוך, היישר אל הפתח הפעור הרטוב והמצפה, הזין החליק פנימה כשצביה מתכופפת קדימה נאחזת בשולי הכורסא שניצבה בסמוך לחלון, "ככןןןן", זעקת עונג פרצה מפיה, כשחשה את הזין הארוך חודר לתוכה, ממלא את מערתה, חשה שראשו התפוח נוגע בקצה רחמה, אילן אחז בצידי מתניה והחל נע בתוכה פנימה והחוצה, בתנועות ארוכות וקצובות, ידיו הדקו את אגנה אליו מחדירות עמוק ככל שניתן את הזין אל תוכה.
צביה זעקה מעונג ואגנה נע לאחור, פוגש את הדיפותיו, ממצה את מלוא העונג שהסב הזין החם והארוך, ידיו עברו אל שדיה מועכות אותם, אצבעותיו צבטו את פטמותיה. תנועותיו הלכו וגברו, טפיחות גופו על התחת המהמם נשמעו מגרות והרטיבות הציפה את שניהם, אילן החל נוהם בפראות מגביר את הקצב, צביה חשה כיצד הגל המטריף עולה מלמטה מציף את כל גופה, מתמקד בין רגליה בהתפרצות אדירה של גלי עונג.
קריאות עונג פרצו מפיה, "ככןןןן, אילן ככןןןן, אני בשמיים, עוד, אל תפסיק, זה טובבבב, אהההההההה ", נשמעה זעקתה כשהאורגזמה הציפה את נרתיקה בנוזלים.
קריאותיה הגבירו את ייחומו, פורקנו הגיע והוא החל זועק "אני גומר, קחי הכול", ובזרם שוצף הציף את אברה באונו שפרץ גלים גלים, ממלא את מערתה, שהתהדקה וינקה כל טיפה חמה, רגליה רעדו וגופה רטט בגלי העונג שהמשיכו עוד ועוד, בעוד הזין קבור עמוק בתוכה.
הם התאוששו, ללא מילים הוביל אותה אילן אל דלת בצידי הלשכה, שם הייתה פינת אירוח מצוידת במקלחת ומגבות, מניח לה לשטוף ולסדר את עצמה.
כשיצאה אל הלשכה, נאה, מטופחת וסמוקה, חייכה במבוכה אל עיניו התכולות, חשה בגופה המעונג, המסופק, יודעת שבדיוק לזה ציפתה כל חייה, למגע כזה של גבר.
יודעת גם שהיא לא מוכנה יותר לוותר, היא רוצה עוד מאותם רגעים ואותם מגעים והיא תעשה הכול, תפר כל איסור, כדי לספק את תאוותה.
היום האחרון לסמינר צפוי היה להיות קצר, רק נאומי סיכום, אך היא, שקיוותה לבלות עוד כמה שעות עם אילן, הודיעה לבעלה שהיום האחרון ארוך מהאחרים וסיומו צפוי רק בשעות הערב.
ביום האחרון, ישבו המארגנים והמרצים בשולחן משותף, על במת אולם ההרצאות, בפאנל משותף.
האורחים והסטודנטים התמקמו בכיסאות האולם כך שלא היה קשר בין צביה לאילן, פרט לכמה מבטים מהירים, שהביעו כמיהה, ביניהם.
כשהסתיימו הנאומים לכד אילן את עיניה של צביה, רומז לה להישאר בסביבה.
צביה קמה ממקומה וצעדה לעבר היציאה, ממתינה לו.
אילן התקרב אליה, "אני חייב להיות איתך לבד", לחש.
"גם אני מחכה לזה", ענתה בלחישה.
"בואי, לכי אחרי לחניה".
הוא פנה לכיוון המעליות וצביה פסעה אחריו, שומרת מרחק, כאילו אין קשר ביניהם.
צפצוף הטלפון, המעיד על כניסת הודעה, נשמע.
צביה הביטה במסך הטלפון, 'סעי אחרי', הייתה ההודעה.
הם ירדו לקומת החניה, כל אחד לרכבו, אילן נסע לכיוון רחוב הירקון, כשצביה אחריו, פנה לחניית אחד המלונות והחנה את הרכב, צביה הבינה, עשתה כמוהו והמתינה בתוך הרכב.
הוא נכנס למלון פנה לדוכן הקבלה ולאחר מספר דקות קיבלה צביה הודעה, 'קומה 5, חדר 512'.
היא צייתה, מיהרה להיכנס למלון, פנתה במהירות אל המעליות ועלתה לקומה החמישית.
במהירות מצאה את החדר ומיהרה להיכנס מבלי להקיש בדלת.
עד לאותו רגע, היא פעלה כאוטומט, עכשיו, כשהיא בחדר במלון, רואה את איתן הממתין לה, חדרה לתוכה הכרת המציאות בה היא נמצאת.
היא נתקפה בהלה, "אני מצטערת, לא, זה… זה…אני.., אני…", הסתובבה ופנתה אל הדלת, מתכוונת לצאת, לברוח.
אילן פסע שני צעדים מהירים, תפס בשתי ידיו את כתפיה וסובב את גופה אליו.
ידו קירבה את ראשה לעבר פניו, היא ניסתה להתנגד, אבל הוא התעקש, לא הרפה, לבסוף הצליח ללכוד את שפתיה בשפתיו ונשק לה ברכות.
התנגדותה נעלמה, עצמה את עיניה, ראשה מוטה לאחור, מתמכרת לנשיקה, שפתיהם נצמדו, ידיו אוחזות בפניה, לשונו החלה נעה על פני שפתיה הסגורות, אט אט פתחה מעט את פיה בחשש, לשונו החליקה פנימה, מגששת אחר לשונה, קולות מחאה עמומים נשמעו, שפתיו לא הרפו, אט אט הפקירה את שפתיה פתחה את פיה ולשונו נעה אל תוך פיה.
"אהמהם ", נאקת עונג פרצה בקול מפיה, ידיה עלו, חופנות את ראשו, מלטפות את תלתליו, לשונה יצאה בהיסוס אל לשונו, חשה בטעמו המטריף, שפתיה היו רטובות ופשוקות, נשיקתם נמשכה ונמשכה.
כשפתיו יונקות את שפתה ירדה ידו אל שדיה, חולפת על חולצתה מועכת שד ועוד שד, ידה ירדה בהיסוס, עוברת על חזית מכנסיו, מעבירה את אצבעותיה על התפיחה המעידה על הזין הזקוף המסתתר שם.
הוא הרחיק אותה מעט, ידיו פרפו את כפתורי חולצתה, ידו חדרה אל מתחת לחזייה, מוצאת את בשרה הלבן החם והמגורה, ובשתי אצבעות צבט את פטמתה.
גופה נרעד, חשה את נרתיקה מתמלא בנוזל תאוותה, ידה האחת חבקה את ראשו בכוח, השנייה התירה את חגורת מכנסיו, היא שלחה אותה פנימה ולפתה את הזין החם , שפתיו נצמדו אל פיה, חולצתה הפתוחה לרווחה חשפה את שדיה החבוקים בחזייה, הוא שלח ידו אל גבה, שחרר את תפס החזייה, פשט מעליה את חולצתה וחזייתה, כשהיא עוזרת לו, החזייה והחולצה נפלו לרצפה, שדיה הכבדים, המלאים, פרצו החוצה, פטמותיה הזקורות בלטו במרכזם, אצבעותיו מעכו את שדיה, מגרדות את הפטמות, סימני אצבעותיו ניכרות על הבשר הלבן הרך, היא החלה נושמת בכבדות ואנקות עונג פרצו מפיה, "אילן זזזההה טובבבב, אני… אני… מעולם..".
שפתיו ירדו אל שדה, לכדו את פטמתה, יונקות אותה,
קולות צרודים פרצו מפיה, ידיה הידקו את ראשו אל שדה, קולות העונג שפרצו מפיה היו חזקים וניכר היה שהיא לא יכולה לעמוד אל מול העונג והתאווה שהשתלטה עליה.
ידיו חפנו את השדיים המלאים כששפתיו מוצצות את שדיה ופטמותיה לסירוגין, שיניו נשכו את הפטמות בעדינות כשהיא נאנחת בקול צרוד מחבקת ומהדקת את ראשו אליה.
הוא השכיב אותה על המיטה, לכד שוב בשפתיו את שפתיה, ידו ירדה אל ירכה, מלטפת את רגלה מהברך עולה מעלה אל מתחת לחצאית נוגע בתחתוניה, רגליה נצמדו לוכדות את ידו ביניהן, שפתיו מצצו בחזקה את פטמתה שהזדקרה עד כאב, ברכו חדרה אל בין רגליה, היא נעתרה ופישקה את רגליה, מניחה לידו ללטף את הגבעה התפוחה שבין רגליה, אצבעו חלפה לאורך החריץ הרטוב, דוחקת את תחתוניה פנימה אל הרטיבות שהציפה את אברה הלוהט.
בעוד שפתיו יונקות את פטמתה עלתה ידו מעלה וחדרה פנימה אל מתחת לתחתוניה חשה בשיער המקורזל העוטף את מקדשה הסגור, אצבעו נחתה על דגדגנה מוצאת אותו זקור ומתוח, רגיש לכל נגיעה, אגנה נע בקצב אצבעו כשראשה מוטה לאחור, היא מתקשה בנשימתה, קולות עונג נפלטים ללא שליטה מפיה, ידו החלה נעה על פני אברה כשאצבעו חודרת אל תוכה בעדינות.
"ככןןןן", היא צרחה מעונג, "ככןןןן , תכניס עוד אצבע", שתי אצבעותיו חדרו אל תוך נרתיקה הרטוב והחם, כשאצבע שלישית מתרכזת בדגדגן, ובתנועות מהירות החל מניע את ידו בתוכה מוביל אותה אל שיא שלא ידעה כמותו מימיה, ידו השנייה שחררה את הזין הזקוף ממכנסיו, מוביל את ידה עליו, אצבעותיה עטפו את הזין, מועכות אותו בהיסוס, מניעה את ידה מעלה ומטה בתנועות איטיות כשידו נעה במהירות על אברה, אגנה החל נע בפראות בקצב ידו, כשידה המעסה את הזין, מצטרפת לקצב המטורף, שניהם גנחו בקולות צרודים, רגליה פשוקות לרווחה כשידו שבתוכה, נעה במהירות, אצבעותיו הוצפו בנוזלי תאווה והיא צעקה בקול מניעה את ידה על אברו משפשפת אותו מעלה ומטה, הוא לא יכול היה להתאפק ומאברו פרץ זרם לבה לבן שהציף את ידה, כשהוא גונח בקול ניחר עטף את אברה הרטוב צובט בשתי אצבעות את דגדגנה מביא אותה אל השיא כשרגליה רועדות ואגנה נע מעלה ומטה, בצעקת עונג גדולה הגיעה אל שיאה, אגנה עלה מעלה אל ידו הטמונה בין רגליה, מניעה את אחוריה לצדדים ממצה את העונג הגדול.
היא נשכבה אחורה בלאות מענגת, כשהוא נשכב לצידה מניח את ראשו על שדיה החשופים, מנשק פיטמה רפויה,
מחבק אותה בזרועותיו, בפעם הראשונה ביום זה, סובב אותה אליו, בחיבוק אוהב, כששפתיו נושקות את שפתיה בנשיקה עמוקה וחמה.
צביה חיבקה את גופו, טמנה את פניה בחזהו, "מעולם לא חוויתי חוויות עוצמתיות כל כך, תודה אילן," לחשה .
אילן לא ענה, רק חיבק חזק יותר את גופה לגופו.
השקט שהשתרר ביניהם וקולו החרישי של המזגן, הפילו עליהם תרדמה.
לאחר כשעה, התעורר אילן, מצא את צביה שרועה עדיין על חזהו, ידו מחבקת אותה.
שלח את ידו הפנויה והעבירה בעדינות על לחיה, צביה התעוררה, הצמידה את לחיה לכף ידו כמבקשת עוד.
מעודד מתגובתה, הוא שחרר את חיבוקו, נע מתחת לגופה, משכיב אותה על ביטנה, פיסק את רגליה והתמקם ביניהם.
אצבעותיו החלו לפנק ולעסות את עורפה, צווארה וכתפיה, הוא חש את גופה מתרפה ונעתר לליטופיו, הסיט מעט את הסדין הדק ועבר לעסות את חלקת גבה.
היא נאנחה ושינתה את תנוחתה, גורמת לסדין להחליק מעליה כליל, מגלה את רגליה ואחוריה המושלמים, אגנה התרומם לעברו, כאילו מבקש עוד.
"את כבר רוצה עוד?" שאל מחייך.
"חייתי במחסור יותר מידי שנים, אני עדיין לא שבעתי, בייחוד, כשאתה הוא מי שמאכיל אותי".
אילן החל מעביר ידיו על ירכיה החשופים, עולה מעלה אל אחוריה, כשנגע לראשונה באחוריה המוצקים, קפאו לרגע ידיו, הוא עצר את נשימתו והמתין, מחכה לשמוע קול מחאה.
התגובה היחידה שהגיעה הייתה התרוממות נוספת, של עכוזה, מקרבת אותו קרוב יותר אל אצבעותיו המלטפות.
"אל תעצור בעצמך, אני כבר חטאתי, אם כך, אני רוצה לנסות הכול ".
הוא חפן פלח בכל כף יד והחל ללוש אותם, תחילה בעדינות ולאט לאט בקצב ולחץ הולכים וגוברים.
היענותה הסעירה אותו וגרמה לו תחושה נפלאה, הוא רצה רק לענג אותה עוד ועוד.
אצבעותיו נעו על עכוזיה, סוחטים אותם, אגודליו השתחלו לחריץ שנפער ביניהם, אפל ומזמין.
ביד אחת הסיט את חוט התחתון ובשנייה החליק פנימה, נרגש ממגע העור הלח והעדין, גולש עוד, עד לפתחה הקטנטן, שנצמד כמו שפתיים קמוצות סביב קצה אצבעו החוקר, מתכווץ ומתרחב כאילו מנסה לינוק.
דמו זינק בעורקיו ונשימותיו נעשו כבדות.
ללא כל התנגדות מצידה, הוא הסיר את תחתוניה מעליה, פישק את רגליה, עלה על המיטה וכרע ביניהן, לפת את מותניה ומשך אותה לעברו, מעמידה על ארבעותיה, אחוריה נפתחו לקראתו, למול עיניו נקב ישבנה, בהמשך הציצו שערות ערוותה וחריץ שפתיה, הרטוב ממיציה, הוא החדיר את אצבעו לנרתיקה, הרטיב אותה בנוזליה שטפטפו ללא הרף, החזיר את האצבע לנקב השני, שעזב רק לרגע, רפרף על הנקב המייחל, החדיר את אצבעו לתוך ישבנה, מסובב ומשחרר.
צביה דחפה את אחוריה לעבר ידו, נשימותיה קצרות ושורקניות בחלל החדר, "אלוהים, מה אתה עושה לי, אני לא מאמינה שזה כל כך טוב, אני בגן עדן," מלמלה, נסערת.
אצבעות ידו השנייה החליקו לעבר ערוותה, נוגעות בשולי השפתיים הרכות, מפרידות אותן וחודרות פנימה.
לחות קטיפתית וחמימה נמסכה עליהן והוא טבל בה את אצבעותיו, מחליק לאורך החריץ הרוטט, שוקע קלות בפתח החם שבמרכזו, יוצא ומחליק עוד, הבוהן פוגשת בכפתור תענוגה הזקור .
גופה הגיב לנגיעתו זו, בזינוק חד, היא נרתעה לשנייה ונצמדה לידו מיד, ביתר שאת.
אילן קלט את המסר והצמיד את הבוהן לנקודה הרגישה, פורט עליה הלוך ושוב, מסובב ולוחץ קלות, אצבעות ידו השנייה מעסות ומלטפות את אזור הפתח האחורי, אצבעו שתחובה בתוכה, הגבירה את פעילותה בהתאם לקצב תנודותיה המתגבר, נשימותיה החטופות, הרעידו את גופה, היא גנחה ורטטה מעונג, שני נקביה כבושים בידיו,
"ככןןןן, ככןןןן" זעקה, "אל תפסיק" והתכווצה בעווית סביב
אצבעותיו, רועדת בחוסר שליטה ומרטיבה את ידו.
הוא עצר והמתין בלי לזוז, רעידותיה הלכו ושככו, נרגעת לאט, לאט, גופה גלש והיא השתרעה על ביטנה בתנועות מתפנקות, מגרגרת כחתלתולה.
אילן קרב את ידו לאפו, ריח נוזלי פורקנה הלם בנחיריו, הוא הכניס את אצבעו שביקרה את מערתה, לפיו, טעם את טעמם המשכר.
רק קולות נשימותיהם נשמעו בחדר, הוא חשב שאולי נרדמה..
ואז היא הסתובבה, התהפכה על גבה כשפניה אליו, "אילן, עכשיו, הנח את גופך עלי, אני רוצה לחוש במשקלך, לחבק ברגלי את גופך, בבקשה." לחשה בקול מתחנחן, מביטה בו בעיניה הגדולות והיפות ופוערת בפניו את ירכיה.
גניחה עמוקה בקעה ממעמקי חזהו כשגהר מעליה, מניח את גופו בין ירכיה, מקרב את פניו לפניה וחותם את פיה בנשיקה.
היא נישקה אותו ברכות בחזרה, טועמת את שפתיו בקצה לשונה, מעבירה אותה על שיניו ולוחצת קלות, שפתיו נפערו לקראתה, קולטות את שפתיה לתוכן, מתענג על מגע לשונה המתוקה, מערסל את לשונו בשלה.
זרועותיה עטפו את גבו ואצבעותיה נעו הלוך ושוב, סורקות בו שבילים דקיקים ומשלחות צמרמורות עונג עד בהונותיו.
כשניתקו לבסוף, הוא גלגל את עצמו מעליה, נשכב לצדה
והתבונן בפניה הקורנות אליו.
"צביה.." אמר.
"אני מטורפת עליך." לחשה .
ידו יצאה למסע גילוי של כל מה שכה אהב, רק מרחוק עד
עכשיו.
הוא ליטף את שיערה הרך והטביע את אצבעותיו בתוכו,
רפרף על מצחה הגבוה ועיניה העצומות, ריסיה מדגדגים את כריות אצבעותיו, צייר את גשר אפה וגלש עד קצהו הסולד, גורם לה לצחקק לעומתו, ליטף את לחייה העדינות ותנוכי אוזניה הקטיפתיים, וירד לאורך הוריד הפועם בצד צווארה דרך עצם הבריח אל מפתח לבה, מתווה שביל בין שדיה הצחורים שהגיבו לגירוי בזקיפת פטמות מתגרה.
הוא גחן וקלט פטמה אדמונית וקשה בשפתיו, מעביר עליה את לשונו, מוצץ ונושך קלות, ידו חופנת את שדה השני ולשה אותו באצבעות תאוות.
גופה נע בחוסר מנוחה, אגנה עלה וירד וירכיה נפתחו ונסגרו ברטט.
ידו גלשה במורד בטנה, מתעכבת בדרכה על הפופיק הקטן ויורדת הלאה, נענית לקריאת גופה המתוח.
כשחדרה ידו אל בין ירכיה שוב, היא הידקה אותן בחוזקה, משפשפת את עצמה על ידו השבויה, נשימותיה שוב שורקות באוזניו, חזה עולה ויורד, הולם בפראות מול שפתיו, "לא שבעת?", שאל בחיוך.
"ממה שאתה מעניק לי, לא אשבע לעולם, עד עכשיו טעיתי כשחשבתי שאני חיה, אלה הם החיים, שאני רוצה לחיות".
הוא פישק את ירכיה מעט, החדיר שתי אצבעות לפתח הלוהט והרטוב, היא נעה עליהן בטירוף, יונקת ומשחררת, מוצצת ופוערת, מכווצת ומרפה, נמתחת כמיתר למולו.
אנקות תאוותה שלחו חצי אש בכל גופו ואצבעותיו נעו בתוכה בקצב שהכתיבה.
"אהההההההה" נשמעה זעקה מגרונה, כשאורגזמה נוספת היכתה בה.
זעקתה המתוקה, שנגרמה מתנועות אצבעותיו בתוכה, גרמה לו עונג מיוחד, עונג, על היותו זה שמכיר לה את צפונות המין, שמעלה אותה לגבהים כמותן לא חוותה מימיה, לא ידעה שהם קיימים.
הוא נשכב על גבו, הרים אותה והניחה עליו, חיבק אותה
חזק דקות ארוכות, עד שנרגעה בין זרועותיו.
תלתליה היו מוטלים על בטנו, וידה ליטפה ברכות את
איברו הנוקשה עדיין.
היא התרוממה, שחררה את גופה מחיבוקו, נשקה קלות לשפתיו ובחיוך הסתובבה והתיישבה עליו במהופך, עכוזה המגרה מול פניו, ופניה רכונות בין רגליו.
היא חיבקה את הזין בכף ידה, הקיפה אותו, מהדקת את אצבעותיה סביבו, יורדת עד שורשו.
בידה השנייה חופנת את אשכיו ברכות ולשה אותם קלות, ועולה שוב, עד כיפתו הסגלגלה, מעבירה ציפורן דקיקה על קפל העור העדין שבתחתיתה, עוטפת את העטרה ויורדת שוב.
אילן חש איך הוא עולה ותופח בין ידיה, דמו הלם בעורקיו,
גופו רעד מתשוקה, אגנו התרומם מאליו מול פניה.
היא היססה לרגע ואז, פישקה את שפתיה וקלטה את קצה איברו ביניהן, מלקקת את החריץ הקטן, מרטיבה בלשונה את כל הכיפה ויונקת אותה לאט לתוך פיה החם.
"זה מדליק, איך שהוא גדל בתוך הפה שלי", אמרה, כשהיא שולפת אותו מתוכה לרגע והחזירה אותו לפיה.
אגנו התרומם, מנסה לנעוץ את איברו עמוק יותר בגרונה, הוא אחז בעכוזיה בידיים חושקות, עיסה ולש, מעך וצבט אותם, מפשק אותם באצבעותיו וחודר לפתחה האחורי הקטן באצבע לחה, כל מציצה של שפתיה על הזין שלו, לוותה בנעיצת אצבע לתוך אחוריה.
ערוותה המטפטפת התחככה בבטנו, מרטיבה אותה בנוזלים חמים.
לפתע שחררה אותו, התרוממה, הסתובבה ונעמדה על ברכיה משני צידי גופו, פניה אליו.
"די, אני רוצה בתוכי את הדבר האמיתי, את הזין שלך, לא מוכנה לחכות יותר", בלי מילה נוספת, היא כופפה את ברכיה והחלה לרדת אליו.
שפתיה התחתונות נגעו בעטרת הזין הזקוף שלו, נשקו לאיברו הניצב זקוף תחתן, עיניה נפערו.
היא המשיכה לרדת, קולטת לקרבה עוד ועוד מבשרו החם, יורדת, עוצרת, נושמת, ושוב, "ככןןןן," התנשמה, "זה מה שאני צריכה, זה נהדר", עד שבלעה את כולו לתוכה תוך גניחה רמה, ועכוזיה התחככו בשיער ערוותו.
היא עצרה לרגע, מסתגלת לנוכחותו בתוכה, נושמת עמוק,
"זה יותר נהדר ממה שחשבתי".
עיניה לא מסירות מבטן מעיניו ואז התחילה לנוע, לאט.. לאט למעלה, עד הקצה כמעט, השתהתה לשניות ספורות, עקבה אחר אגנו שהתקמר לעומתה, וצנחה עליו בבת אחת, מחדירה את הזין לתוכה, מגיע עד רחמה, נוזליה שוטפים מתוך נרתיקה.
כל גופו הזדעזע, ידיו נשלחו וחפנו את שדיה המקפצים. פטמותיה הזדקרו בין אצבעותיו, וחזה עלה וירד הולם בכף ידו.
היא עלתה וירדה עליו בקצב הולך וגובר, נשימותיהם
מתערבלות, איבריהם לוהטים ופועמים יחדיו.
הוא הרגיש אותה חולבת אותו, סוגרת עליו, בעוד הוא חובט בתוכה ומתדפק בכל כוחו על דלתות רחמה.
"אילן, אני מתה, לא! אני לא מתה, אני חיה, זה טובבבב, זה נהדר" היא נעה בקצב, עיניה עצומות, הכרתה מעורפלת, ערוותה בוערת.
הוא חש שעוד רגע הוא מותך מרוב חום, הגלים המוכרים זרמו במעלה איברו הקודח בתוכה, צעקה אדירה בקעה ממנו עת פלט את פורקנו לתוכה, ממלא אותה בזרעו הסמיך.
זעקתה חלחלה בו כשנוזליה עטפו אותו ונמהלו בשלו, היא התמוטטה על גופו, לפותים, רוטטים, מזיעים וקצרי נשימה הם שכבו, כגוף אחד, עוד שעה ארוכה.
כשהרימה לבסוף את ראשה מעל חזהו, נרתיקה עדיין לוכד בתוכו את הזין שלו, היא חפנה את פניו בשתי ידיה ונשקה לשפתיו נשיקה ארוכה ועמוקה.
עברו דקות ארוכות, "אני צריכה לחזור", מלמלה לתוך חזהו, נשקה לפטמתו, התרוממה וגלשה מהמיטה.
גם אילן התרומם ושניהם נכנסו לחדר האמבטיה, רחצו האחד את השנייה, מנקים את גופותיהם, מאירועי השעות האחרונות, התלבשו ונעמדו חבוקים, האחת מול השני, עיניהם צמודות.
"אני לא אוכל לוותר על מה שחוויתי איתך היום, אמנם, לא אוכל לוותר על משפחתי אבל, אחרי שהכרת לי, איך יחסים יכולים להיות, אני לא מסכימה לחיות בלי זה, בלי להתראות איתך, שוב ושוב, בבקשה אילן, מצא לנו מקום פרטי, מקום שבו נוכל להיפגש פעם בשבוע", אמרה.
"רק פעם?", שאל מחייך והידק את חיבוקו.

8 מחשבות על “צביה ואריה – חלק 2”

 1. הסיפור לוהט בתור תיאור של סטוץ-אבל הוא לא מתאים לאישה חרדית שזו לה הפגישה המינית הראשונה מחוץ לנישואים.

 2. וואאווו פרק סקסי ברמות מטריפות ….
  מילים כתובות בצורה מדהימה שמעלה את העונג יותר ויותר ….
  יפה מאוווודד …

  הוא גמר בתוכה …. האם נכנסה להיריון ממנו ?

  בבקשה המשך סקסי …

 3. מעניין האם אריה בעלה ירגיש
  או שהיא תצליח לשכנע אותו שיתקדם איתה

 4. נהדר נהדר
  עם כל כך הרבה פרטים עסיסיים
  משהו משהו חזק מאוד

  תמשיך בהרבה סיפורים

 5. חחח…לפני שאני קורא שוב, רק תקן את שם הכותבת לפייגלה החרדית החרדה. זה לא חרדית לא חרדה.

סגור לתגובות.