זוג סקסי בשחור לבן

סקס בחגים

אוסף את המזוודה בנתב״ג וכשיוצא מהאולם אני מרגיש את הלחות והחום הכבד של שעת ערב באוקטובר הישראלי, שונה לחלוטין מהאזור הסקנדינבי שגזל לי את החג עם המשפחה.

חזרתי משלוש פגישות עבודה שלא ניתן היה לדחות אותן, הן היו קריטיות לחברה בה אני עובד והתנחמתי בכך שלפחות לא נסעתי סתם, כי בפגישות שנערכו בימים הללו, נסגרו שיתופי פעולה שיווקיים עם חברות מובילות בתחום.

בדרך חזרה הביתה, מכיוון שכבר לילה, שוקל אם לשלוח וואטסאפ כדי להודיע שאני בדרך, אבל מחליט שלא כי רואה שבפעם האחרונה שהיא היתה מחוברת היתה מעל לפני שעה, כך שכנראה היא כבר ישנה.

כשמגיע הביתה, רואה מה יכולה לגרום היעדרות של כמה ימים. הבית הפוך יחסית, עובר בחדרים ורואה אותם ישנים, אך כשמגיע לחדר השינה רואה שהוא ריק, כולל המקלחת. קורא בשמה אבל אין תשובה.
עושה עוד סיבוב בבית, בסיבוב השני אני רואה פותחן של יין על השיש במטבח וגם רואה שהאור במרפסת האחורית דולק.

יוצא החוצה, המרפסת ריקה.

החצר האחורית גדולה יחסית, יש מדשאה רחבה ובמרכזה משטח דק שסובב בריכה ביתית בינונית. אני מביט ומזהה צללית בבריכה, מבין שזו היא, יורד מהמרפסת וצועד לכיוונה. היא בתוך הבריכה, ללא בגד ים ועם גופיה שחורה, כשכוס יין בידה. הבקבוק על שפת הבריכה, חצי ריק, מה שאומר שהיא פה לא רק כמה דקות.

"היי", אני אומר ומביט בה, היא עם עיניים מזוגגות, נראה שעייפה. אני תמיד חושב שאני יודע לעשות הקשרים לזיהוי סיטואציות מהר יחסית, אבל מיד מזהה שאת הסיטואציה הזו הבנתי באיחור מסוים. הילדים בחופש, הבית הפוך, כוס יין ביד, עייפה בתוך בריכה שהיא לא ממש אוהבת…

מסתבר שיום קשה מאוד עבר על כוחותינו.

היא מחייכת אלי, ללא אומר, ולוגמת מהכוס.
"מה איתך?" אני שואל.
היא מביטה בי ללא אומר למשך שניות ארוכות.

"בוא", היא אומרת בשקט ומסתובבת ממני, נשענת על שפת הבריכה ומבליטה את הישבן הרך והלבן שלה. אני מזהה שהוא חשוף לחלוטין שרק פס משולש לבן שהפך לשקוף מפריד בין הפלחים העסיסיים.

עומד לי בטירוף, גירוי מטורף לראות אותה ככה, משתוקקת, מבקשת ללא מילים. אני מתפשט במהירות ונכנס למים שיחסית חמים אחרי יום לוהט שכזה. ניגש אליה במהירות ומחזיק במותניים שלה. מצמיד את הזין שלי לישבן שלה ושומע אותה גונחת בשקט. אני מתחכך בפיסת הבד הדקיקה והיא נצמדת אלי יותר ויותר, מנסה לקבל כמה שיותר מגע.

היא מניחה את כוס היין על שפת הבריכה, רוכנת קדימה ומניחה את הראש על הידיים המשולבות על שפת הבריכה.
"תזיין אותי", היא אומרת כמעט בלחש.

אני זז לאחור, מזיז את הבד הדק לצד הישבן, מניח את הזין שלי בפתח שלה, נותן לה להרגיש אותו, ללא תזוזה, היא נוהמת ואני מחזיק לה חזק את המותניים וממתין עוד כמה שניות.

הראש שלה מונח על הידיים, היא לא מרימה אותו, כנראה בהשפעת היין.
"פליזזז, תזיין אותי עכשיו", היא אומרת בקול רם יותר ממקודם, אבל עדיין בשקט.

אני מחזיק אותה וחודר, לאט, מרגיש את הכוס שלה עוטף את הזין שלי, היא שואפת נשימה עמוקה עם הכניסה ולאחר מכן משחררת נשיפה בקול, עד שאני מרגיש שכולי בתוכה.

הידיים עוברות לכתפיים ואני זז לאט, נכנס עמוק ויוצא כמעט עד הסוף ושוב נכנס. מרגיש איך היא משתחררת ומקבלת אותי יותר ויותר כשהיא גונחת בשקט יחסי. אני ממשיך לזיין אותה ואפילו לא שמתי לב שהיא הורידה את היד, עד שאני מרגיש אותה מלטפת את עצמה בתוך המים כשהאצבעות שלה נוגעות גם בזין שלי.

אני מרגיש שהיא משפשפת את עצמה מהר יותר ויותר ואני גם מנסה לזוז מהר יותר, אבל המים לא נותנים לי להוסיף עוצמה אז אני מזיין אותה עמוק אבל בעדינות, כשהיא נוגעת בעצמה וגונחת גניחות ארוכות יותר ויותר.

היא רועדת, משחררת גניחה ארוכה במיוחד ואז רועדת חזק יותר ובשקט, מתכווצת עם כל הגוף, מנסה לתפוס את שפת הבריכה כדי לא ליפול, כשאני ממשיך לזוז ולא עוצר, היא מנסה לומר משהו אבל אני לא עוצר והיא גונחת שוב.

אני זז קדימה ואחורה, נכנס ויוצא, היא כבר גונחת בקול, מרימה את עצמה לעמידה ורק נשענת קדימה ומחזיקה את שפת הבריכה.
"עודדדדדדדדדדדדד" היא אומרת בקול ושוב מוריד יד ומשפשפת לעצמה את הדגדגן.
"אניייי גומרתתתתתתתתתתתת", היא משחררת גניחה ושאני תופס אותה בידיים כשהיא רועדת בתוך המים.

אנחנו עוצרים, נחים טיפה, אני יוצא ממנה והופך אותה, מביט בה, נצמד ומנשק. מוריד את הגופיה שלה, כך שהחזה הגדול שלה נצמד לשלי ואנחנו מממשיכים ללטף אחד את השניה. היא שולחת יד לזין שלי ומזיזה אותה קדימה ואחורה מהר, מה שגורם לי לגלים של עונג ואני מרגיש שאני לא יכול להמשיך ככה עוד הרבה.

בבריכה יש מזרון גדול ואני מושך אותו אל מאחורי גבה, מרים את הרגליים שלה אלי והיא נשענת על המזרון עם הראש והידיים שלה, כך שהיא חצי שוכבת מתחת למים וחצי מעל.

אני חודר אליה, חזק יותר הפעם. זז בפראות עד כמה שאפשר, דופק אותה כשהחזה שלה צף במים. חצי מהחזה נמצא באויר וחצי מתחת למים, התחתון הלבן שקוף לחלוטין והכוס שלה פעור ומקבל אותי כשאני זז הכי חזק שיכול, תופס לה במותניים והיא שוב שולחת יד לדגדגן שלה, גונחת בקול.

"תגמור איתי" היא אומרת לי וגומרת מיד בגניחות ורעידות, אני מרגיש את הכוס שלה מתכווץ עלי חזק, מרגיש שהזרע עולה במעלה הזין שלי, עוצם עיניים וגומר כשאני עמוק בתוכה, מעורפל לגמרי, רק שומע את הנשימות שלה ושלי מעורבבות.

אחרי דקות ארוכות אני משחרר את האחיזה והיא יורדת ממני לתוך המים. עדיין ללא מילים לאחר ימים שלא התראינו.

"בוא, נתקלח יחד", היא אומרת ומושיטה לי יד.

כל מה שנותר לי לחשוב עליו זה שלפעמים, סקס ונילה בבית, הוא כל מה שצריך…

יניב אלמוג בפייסבוק

מחשבה 1 על “סקס בחגים”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)