נטלי

את נטלי הכרתי לפני כשלוש שנים בפייסבוק, יהודיה מחבר העמים, שהתגוררה בארץ מספר שנים לפני שהיגרה לארה"ב עם בעלה. כשהכרתי אותה לראשונה היתה כבת ארבעים ושמונה. היא נשואה כעשרים שנה, השנה כבר חצתה את החמישים. בשלושת התמונות היחידות ששלחה לי הבחנתי ביפי פניה, תוי פנים עדינים, חלקים, עיניים חומות ושיער שטני, זוג שדיים מתפרצים ומתניים צרים. היא היתה לבושה בשמלה צמודה המבליטה את חמוקיה. שלושת התמונות האלו היו מונחות באייפאד שלה החבוי בארון מפני בעלה החטטן ומשם היא מתקשרת עם העולם. מידי כמה ימים היתה מבליחה מהשיממון, עונה לי ומתכתבת איתי מספר דקות, ואז נעלמת לכמה ימים. ידעתי שהקשר שלנו יצטרך להיות לונג דיסטנס בשלב הזה, למרות שהבנתי ממנה שהיא מגיעה מידי פעם לבקר את אביה הקשיש ואת אחותה, פעם פעמיים בשנה. היא לא היתה מעוניינת בשיחת וידאו או בהחלפת תמונות נוספות.
נטלי לא אשת משפטים ארוכים, אשה שקטה, מסתורית מעט.
כשדיברנו על סקס לאורך שנים עם בני זוג שלנו, היינו בתמימות דעת שקשה לשמור על הריגוש לאורך זמן. נטלי בסה"כ די ונילית באהבה שלה לסקס, אוהבת התעלסות ארוכה, עם המון חושניות. הבנתי שהיא לא מתעניינת כל כך בסיפוק עצמי. היא סיפרה לי שהיו לה מאהבים בארץ, והיא נפגשה איתם כשהגיעה לביקור. "עם אחד מהם נפגשתי פעמיים" סיפרה לי "והיתה לנו הרמוניה מדהימה. נתתי להם את כל האהבה שלי כשהגעתי".
הרגשתי קצת קנאה שמישהו כך נגע באשה כזאת יפה שאני חושק בה. היא אפילו בגיל 25 חוותה אקט לסבי עם חברה. החברה שלה היתה חרמנית מאד ובן זוגה לא ענה בטלפון, אז היא התחרמנה עם נטלי וליקקה לה והביאה אותה לאורגזמה מחשמלת.
"אני אשמח להיפגש איתך בארץ כשתגיעי" אמרתי לנטלי.
"כן, גם אני אשמח"
לא ידעתי אם אצטרך לחלוק את הגוף המושלם שלה עם עוד מאהב ישן או לא, אך נותרתי בקשר איתה, בכל תקופת הקורונה, כשעשרות אלפי אנשים מתו בארה"ב, היינו מידי כמה ימים מספרים זה לזו מה קורה בארץ ומה קורה בארה"ב. היה משפט אחד שנצרב לי שכתבה לי.
"אני לא מפחדת מהוירוס, אני מפחדת מכאוס"
תקופת הקורונה חלפה ובתוכה נטלי צצה ונעלמה מידי כמה ימים עד שהתבשרתי שהיא מגיעה לארץ בחורף.
"אנחנו חייבים להיפגש" אמרתי לה.
היו לה בתקופה הזאת הרבה סידורים שהיתה צריכה לטפל בהם בארץ , אבל הצלחנו לארגן לעצמנו תאריך פנוי. קבענו שנלך לבית קפה קודם ואז נחליט לאן פנינו מועדות. למרות הכל הזמנתי חדר בקרבת מקום מגוריו של אביה.
היתה לי נסיעה של יותר משעה וליבי דפק בקצב מואץ.
"אני הולך לפגוש אותה לראשונה"
ישבתי במכונית, צופה בנשים יוצאות מהבניין ופתאום ראיתי דמות של אשה ממש שמנה ומכוערת הולכת לכיווני. לא ממש דומה לתמונה. אבל האשה חלפה על פני המכונית והמשיכה בדרכה.
ואז היא הגיעה. צועדת במלוא הדרה, כבר לא זוכר מה לבשה, כנראה שמלה, מרחוק נראתה ממש כמו בתמונה, אצילית, זקופה, עם החזה שלה הולך לפניה. סימנתי לה להיכנס למכונית שלי. היא פתחה את הדלת והתיישבה וחייכה אלי. נשקתי אותה בלחי והיא כיוונה אותי לבית קפה קרוב. ישבנו ושוחחנו מעט והיא אמרה לי שהיא תשמח להצטרף אלי לצימר, אך אם אוכל להסיע אותה קודם לבנק, במרכז העיר, שכן עליה לדבר עם פקיד לגבי איזה עניין של אביה. היא יצאה מהמכונית, ופחדתי לרגע שאולי היא נוטשת אותי, היה גשם זלעפות ואני חונה בצורה בלתי חוקית בצד הדרך, והיא מתעכבת ומתעכבת, אבל לאחר חצי שעה של התבוששות, היא הגיעה והמשכנו בדרכנו לצימר בשתיקה, מתוך ידיעה שאנחנו הולכים לעשות אהבה לאחר כמעט שנתיים ויותר היכרות.
כשנכנסנו לחדר עטפתי אותה בזרועתיי. למרות גובהה, הייתי מספיק חסון ורחב כדי לעטוף אותה בחיבוק ובנשיקה חושנית. התיישבנו בסלון, על הספה, מתעלסים ומתמזמזים ארוכות. ליטפתי כל פיסת עור חשופה שלה. היא היתה לבושה בבייבי דול כזה מתחת וזוג תחתוני חוטיני. כשאצבעותיי חשפו את ערוותה, היא כבר היתה רטובה. כרעתי מעט על הרצפה ופיסקתי אותה וליקקתי את פתח תאוותה הרטוב. היא היתה טעימה, מזמינה.
"נעבור לחדר" שאלתי "יהיה יותר נוח"
בחדר המשכנו להתעלס ארוכות, והיא הגיעה לאורגזמה.
"בוא אני אמצוץ לך" היא אמרה
היא התפנתה קצת לענג את איברי, שקצת מיען להזדקף, אולי מלחץ, אולי מהתרגשות.
"חכי רגע, תעמדי בדוגי, תני לי לראות אותך ולשפשף את הזין שלי על הפתח הרטוב שלך"
היא נעמדה על ארבעת רגליה ואני שיפשתי את איברי בפתח האהבה הרטוב שלה, עד שזיקפתי עלתה שוב. אולי הייתי צריך את הויזואליות הזאת כדי להתגרות, כי עמידתה על ארבע היתה מאד מגרה. כשהרגשתי קשה מספיק חדרתי אליה, נעצתי את תאוותי בתוכה, מרגיש את הנוזל המסוכך עוטף אותי וגורם לי להשפריץ את תאוותי בתוכה.
נשכבנו מעט בחיבוק ולאחר מכן היא אמרה לי שהיא חייבת לחזור לאביה. הצטערתי שהמפגש היה קצר יחסית, אך כיבדתי את רצונה והחזרתי אותה הביתה.
נטלי שבה הביתה לארה"ב כעבור כמה ימים והמשכנו להיות בקשר. לשימחתי, כחצי שנה אחרי אותו משגל חורפי, היא בישרה לי שהיא מגיעה לישראל שוב.
"הפעם אני רוצה שתשמרי לעצמך כמה שעות פנויות"
היא נענתה בחיוב, והפעם הזמנתי אותה יומיים אחרי שנחתה. קיוויתי שאולי נוכל להיפגש עוד פעם.
סף ההתרגשות שלי היה עדיין גבוה, למרות שהתנסיתי איתה כבר. ידעתי שהיא אוהבת לעשות אהבה, תרתי משמע, להתעלס, להתנשק, להתחבק, ללטף. ידעתי שהמעטפת של אהבה היא זאת שמעוררת אותה מינית, ולא חדירה עוצמתית בהכרח. אבל היא היתה כל כך יפה שלא היתה לי בעיה להתעלס איתה ארוכות. כשהגענו לדירה בקיסריה, היא התלהבה מהנוף, מהבריכה, אמרה לי שהיא חייבת פעם לבוא לחופשה כאן. אבל עמדו לרשותינו רק שלוש שעות. היא החליפה את הביגוד שלה לביגוד יותר סקסי, בייביי דול ועמדתי מאחוריה, מלטף את שדיה היציבים והמדהימים, ואת הפטמות הורדרדות שהתמזגו עם צבע העור הבהיר שלה, כך שבקושי ראו את ההבדל בין גוון העור לגוון הפטמה. נשקתי לפיטמה, מזקיר אותה מעט, עומד מאחוריה, שנינו מול מראה, מביטים בעצמנו מתלטפים, והיא נוגעת במכנסיי ואני מרגיש כיצד איברי מזדקר מעט בתוך המכנסיים.
היתה לנו חוויה משגעת של חיבוקי אהבה, נשיקות חושניות, החלפת נוזלים ואורגזמה ראשונה שלה מלשוני ואצבעותיי. כשזיקפתי התעצמה היא נשכבה על הגב, מפסקת את רגליה, קולטת אותי במושלמות, לא רציתי לגמור, רציתי להנציח את אותם רגעים שבהם הייתי בתוכה, נע עם ישבני מעלה ומטה, מידי פעם כורע, מידי פעם שוכב עליה, נהנה מהתחושה המעקצצת של איברי טבול בתוכה, אבל לבסוף הרשיתי לעצמי לירות את מטעני בתוך הרחם המזמין שלה. אכלנו קצת שוקולד בלגי וקפה אחרי הסיבוב הזה, שוחחנו, היא יצאה עם הבייבי דול וישבה במרפסת, והלוואי ומישהו היה רואה אותה ומקנא בי. חזרנו למיטה והמשכנו בהתעלסות, היא שוב גמרה מעבודת לשון ואצבעות שלי וביקשה להרגיש אותי שוב. יש כאלה שהיו משנים תנוחה, אך אני רציתי להיות עם פניי אל פניה, לנשק אותה תוך כדי מעשה האהבה, לנצור את הרגעים האלו. החזקתי את ראשה ושערותיה בשתי ידיי, מנשק את שפתיה, מגששים עם הלשונות בתאווה, והרגשתי שהיא בונה לעצמה עוד אורגזמה. לא ידעתי אם לחכות, או להמשיך לנגוח, אך כבר הייתי במלוא המרץ, עולה ויורד בתוכה, חזי צמוד לחזה שלה, ידיי אוחזות בפניה, מרגיש שאני מקרב לשיא, אבל עדיין לא שם, ממשיך בכל כוחי, מברך את מזלי הטוב, לעשות אהבה עם אשה כזאת יפה, הייתי באקסטזה, אבל אם אגמור עכשיו, זה ייגמר, ואני מרגיש שאני כל כך נהנה, אך האורגזמה שלי הולכת ומתקרבת, וזרעיי מאותתים לחושים שלי שהגיעה זמן ההתפרצות, גם נטלי התנשפה ובזמן שאני יריתי את מטעני ונצמדתי צמוד אליה, הרגשתי את הרעידות שלה על איברי, לופטות אותי ברעידות קלות.
"מתוקי, גמרנו יחד. זאת פעם ראשונה שלי"
ואני חשבתי לעצמי שאני מקווה שזה לא פעם אחרונה.
התקלחנו ויצאנו מהחדר ועשינו סיבוב בקיסריה ליד החוף ובשכונות היוקרתיות ומשם החזרתי אותה לאביה.
אני כבר מתגעגע.
התמונה הזאת של Ariel Pickman , שותפה בעבר על ידי נטלי. אז בחרתי אותה.

מחשבה 1 על “נטלי”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן