מחנכת ומנצלת – פרק 1 + 2

סיפור סקס נפלא של סינגל שייקר

חלק 1+2, חלק 3, חלק 4

המטומטמים שאחראיים על עבודות שירות שמו אותי ללמד אנגלית במוסד לעבריינים צעירים. אין ספק שזה עדיף על מועדוני זקנים או בתי חולים אך לתת לי בידיים נערים צעירים זה מתכון בטוח לצרות. אכן נתפסתי על העלמות מס ואין ספק שאחרי תואר שני בספרות אנגלית אני אכן נראית כמתאימה ללמד אנגלית אך אם רק היו עושים בדיקה זריזה בטלפון שלי היו מגלים מהר מאוד שהרגלי החיפוש שלי נוטים הרבה יותר לנערים צעירים ומשחקי כאב מאשר לשייקספיר או אוסקר ווילד.

ביום הראשון ללימודים הגעתי הכי דודה שאפשר. בחרתי את הבגדים הכי ישנים והכי פחות מחמיאים שיש לי. חששתי מהם אך יותר מכל חששתי מעצמי. אני אפילו לא מסוגלת לספור את כמות הפעמים שגמרתי עם הרוקט פוקט האכזרי שלי תוך כדי פנטזיה על עצמי כסוהרת אכזרית בבית סוהר לגברים. מענישה אותם, מתעללת בהם, משפילה אותם ובסוף תמיד תמיד מזיינת אותם בתחת עם האלה השחורה.

את היום הראשון סיימתי רטובה לחלוטין, ארבע שעות מול כיתה של ערסים עם בטחון עצמי מופרז. מידי פעם הייתי חייבת להעיר את עצמי מלשקוע בפנטזיות אל מול הבלילה של ההורמונים הצעירים שמולי, כל כך קיוויתי שהקללות האין סופיות שלהם יתפתחו לאלימות אמתית. רציתי שהשומרים יפרצו פנימה ויגררו אותם בכוח לצינוק ויזמינו אותי לעזור בגלל חוסר הכבוד שהפגינו מולי, רציתי שישאירו אותי שם לבד עם הצעיר החבול ונתון לחסדיי.

עונש ה 100 שעות שירות לקהילה אמר שאני צריכה להעביר 15 שבועות עם העבריינים הצעירים. עד כמה שניסיתי לשכנע את עצמי בקול ההיגיון ידעתי שאין לי סיכוי לעצור את עצמי. לשיעור השני כבר הגעתי עם עקבים גבוהים ומחשוף קטן, מפקד המוסד שהזהיר אותי מלהגיע עם בגדים פרובוקטיביים בהה בשדי כמו תינוק רעב כשהסברתי לו שהנערים המסכנים נגעו לליבי ואני אהיה חייבת לתת שיעורים פרטיים לחלק מהם.

היעד הבא היה לבחור לי מטרה או מטרות לשעשוע. זה היה מאוד קשה כי באמת שהייתי לוקחת לעצמי את כולם אבל ידעתי שגם ככה אני מגזימה והרגשתי כמו נימפומנית מחוסרת רסן. בימים הבאים דאגתי להגיע מתוקתקת למוסד, בלבוש זנותי אך יוקרתי, איפור כבד ומושקע. חיפשתי לי את המטרה בין המבטים נוטפי הזימה. כל כך קל לתפוש את תשומת ליבם של גברים, בכל גיל ובכל מעמד אפשר לסובב אותם בכזאת קלות באמצעות לבוש ושפת גוף מתאימה. כמה שנהנתי מהמבטים של המופרעים הצעירים והמיוחמים שבהו בי. אני מצידי המשכתי ביחסי הצונן לעבריינים הצעירים אבל בתוך תוכי רתחתי מייחום ובנוזלי כוס שנטפו ממני מתשומת הלב המיוחדת. עמדתי בכיתה ולימדתי אותם דברים כל כך פשוטים והרגשתי שאני מדברת לחבורת גלמים מהופנטים. המשכתי ללמד עד שאחד מהמופרעים זרק לעברי עט שפגע לי במחשוף וצייר לי נקודה כחולה מעל הציץ. חטפתי קריזה וריסנתי את עצמי כדי לא להתפוצץ על העבריין המטופש.

בתגובה למעשה הנלוז של הפרחח כל הכיתה התפרצה בצחוק ילדותי. הבטתי על הצעיר וסימנתי לעצמי מטרה. כשאמרתי לו מול כל הכיתה שהוא מוזמן אלי לחדר שמעתי ברקע את כל הכיתה מריעה וצוהלת. הצלפתי עם המטריה על השולחן והשתקתי את הפרחחים העלובים עם צעקה ואיימתי עליהם בשעה ריתוק וזה די עשה את העבודה

חיכיתי בקוצר רוח שהשיעור יגמר.

הצעירים מיהרו להתחמק במיוחד הפושטק שזרק עלי את העט. הוא הדחף בהמון השועט לדלת וניסה להתחמק. תפסתי אותו מהצוואר וגררתי אותו. גערתי בו מול חבריו העבריינים על חוצפתו וניסיון ההתחמקות שלו. חבריו צחקקו כמו קופים והתחמקו.

תוך דקה נשארנו לבד בחדר והוא השפיל את מבטו לרצפה. כל הביטחון העצמי כאילו נשר ממנו ללא תמיכת ההמון. דחקתי את אצבעותיי בחוזקה על צלעותיו ודחקתי בו לבוא איתי. הוא נענה בחוסר חשק וקיטר כל הדרך למשרד שלי. גם כן משרד. חדר קטנטן ואפל אבל מתאים בדיוק לצרכיי. דאגתי לשמור אותו נעול כל הזמן מחשש שהפושטקים במוסד יכנסו ויחבלו לי בציוד בפנים. במגירות ליד השולחן החבאתי פלאסק וויסקי וסיגריות למרות שנאמר לי במפורש שאין להכניס סיגריות  או אלכוהול למוסד. יחד איתם הסתרתי גם את המג׳יק וונד העוצמתי שלי ביחד עם המטען שלו וויברטור סיליקון רך וענק שאהבתי לדחוף לעצמי בזמן שאני מטריפה את הדגדגן. אין כמו להעביר שעה או שעתיים בבניה של מערכי שיעור ובדיקת עבודות עלובות כצעצועי המין שלי מפנקים אותי עם רטט נעים.

כשנכנסנו למשרד הרגשתי שאנחנו במגרש הביתי שלי. דחפתי אותו אל הכיסא שמול השולחן שלי ונעלתי את הדלת. הייתי מיוחמת מכל התכנונים שרצו לי בראש בשבוע האחרון והזדקקתי נואשות לפורקן.  קמתי מהכיסא הנוח שלי והתיישבתי על השולחן קרוב לכיסא שלו. שאלתי אותו על מה הוא חשב כשזרק עלי את מה שזרק. הוא חייך ונראה מבולבל כשהבטתי בו כעוסה. התכופפתי לעברו והראיתי לו את הסימן הכחול שהשאיר לי העט. לפתתי את גרונו בחוזקה וקירבתי את השד לעיניו המבוהלות. הוא התחיל לגמגם איזו התנצלות ואני קטעתי אותו, הנחתי אצבע על שפתיו. אמרתי לו שמרגע זה הוא סותם את הפה ועושה מה שאני אומרת לו. הוא לא מדבר כי אם הוא ידבר הוא יענש ואם הוא רוצה לשאול אותי משהו או לדבר אז הוא צריך לבקש ממני קודם: בבקשה גבירתי.

הערס הצעיר צחקק וליטף את ירכי החשופות . לקחתי סרגל מתכת שהכנתי מבעוד מועד על שולחני והצלפתי על ידו. הצעיר ממש מממש לי את הפנטזיה והרגשתי את הכוס שלי גועש. הוא ילל מהכאב החד והצמדתי את החוד של הסרגל על גרונו. הסברתי את עצמי לאט שוב שכדאי שיסתום את הפה ויתחיל להקשיב. אחרי כמה שניות של הלם מוחלט חזר אליו הביטחון. הוא שלח בי מבט מזלזל עד שביקשתי ממנו להתפשט. הוא כמובן קפץ על ההזדמנות והתפשט במהירות. איברו הענק והשחום קפץ החוצה וטיפה נצצה לה באפלולית החדר. הוא בטח חשב שאתחיל ללטף אותו כמו איזו פריחה מטומטמת אבל הפתעתי אותו כשהמשכתי להחזיק את סרגל המתכת הקר. העברתי את חוד הסרגל לאורך הזין. הכוס שלי בעבע מתשוקה והנוזלים נמרחו בין רגלי כשראיתי את מבטו המאוים.. הרחתי את ריח היחום שלי ותהיתי אם הכלב שממולי מריח גם כן. למרות שרציתי להרגיש את הזין הנוקשה שלו בתוכי לא חשבתי שלפסולת האנושית יש זכות לחדור לתוך הכוס שלי.

טינופת כמוהו צריך לענג ולשעשע גבירה שכמוני בדרכים שיהיו מענגות עבורי בלבד. הכלב המיוחם יצטרך לחשוב לבדו מה לעשות עם הבולבול שלו אחרי שאתעייף לשחק עימו. ליטפתי את עורפו הצעיר עם קצות ציפורני וכנראה העברתי בו צמרמורת כי נהיה לו עוד ברווז והזין התחיל לקפצץ לכל הכיוונים. עכשיו כבר הביט בי במבט של חיה כנועה וכבר חשבתי לדחוף את המג'יק וונד ולגמור תוך שניה וחצי. הפעלתי לחץ עם ציפורני על עורו וכיוונתי אותו למפשעה שלי. השחום נפל על ברכיו כשהרמתי את חצאית העור הצמודה שעטפה אותי. הוא התפעל מהכוס הנפוח שלי שלא היה עטוף בתחתונים. הדגדגן בלט במלוא הדרו בין השפתיים החיצוניות והפושטק הצעיר הושיט את לשונו והתחיל ללקק. כמו כל חסר נסיון הוא עשה זאת כאילו הוא באיזו תחרות אכילת גלידה. הוא אכל ודחף את לשונו בכוח יונק את הנוזלים שלי כמביט עלי מלמטה. האגרסיביות הילדותית שלו הרסה אותי. התיישבתי על השולחן והתענגתי על הרגע. חשבתי לעצמי שמהיום נתחיל בעידן חדש. תקופה חדשה בה אני מתחילה לבדוק במוסד המטונף הזה כל זרג פוטנציאלי שיראה לי.

לפתע ראיתי שהוא משפשף את הבולבול הזקור שלו על רגלי. סטרתי בחוזקה לפניו ומשכתי בשיערו בחזקה לכיווני עד שביקש סליחה

״סליחה על מה?״ שאלתי אותו ממשיכה לסטור לו ללא הפסקה.

"סליחה" הוא המשיך,  "שזרקתי עליך את העט"

הצלפתי לו קלות בזין עם הסרגל והוא ילל מכאב. שאלתי אותו על מה הוא עוד צריך לבקש סליחה. הוא הביט בי בעיני  עגל ואמר שהוא לא מבין. הוא מלמל שהוא יודע שהוא עבריין ושהוא מנסה להשתפר ולהשתלב במוסד אבל לפעמים הוא מפשל למרות שהוא ממש משתדל . סטרתי לו שוב בחזקה בפניו הרטובות ממיצי הכוס שלי.

"אתה חשבת לזיין אותי!!!" סיננתי לעברו.

הוא גמגם בטיפשות שכן, שזה מה שהוא חשב. ואז שאל אותי אם זה לא מה שיקרה. לקחתי את הסרגל והצלפתי על פטמותיו החשופות בחזקה. הסברתי לו שפסולת אנושית כמוהו לא חודרת לכוס הוורוד והאלוהי שלי.  הוא הסתכל עלי בעצב ואני ליטפתי את הזיפים שקישטו את פניו. הסברתי לו שאני רוצה לעזור לו , אני אחנך ואעטוף אותו כשצריך. הוא יהיה חייב לעבור דרך ארוכה איתי כדי להוכיח שהוא לא מטונף כמו שאני חושבת. ליטפתי את פניו ושפתיו הנפוחות והרטבתי יותר רק מלחשוב שככה אני יכולה לסדר לעצמי ויברטור אנושי וצעיר. הראש שלי כבר המשיך לחשבו על החבורה כולה ואיך כל אחד בתורו ישעשע אותי.

נישקתי את שפתיו בקלות והתרווחתי לי בכיסא. פישקתי את הכוס לרווחה וסימנתי לו לבוא. הוא הלביש את שפתיו על הכוס שלי וליקק בתאווה כשהוא מחייך ומסתכל לי בעיניים. ליטפתי את השיער הקצר שעל ראשו ואת פניו. באופן מפתיע הוא עשה עבודה נהדרת על הדגדגן שלי ולאט לאט גלש למטה וחקר את הפתח לנרתיק. הוא חפר עם לשונו וליקק את הרטיבות שניגרה מהחור המיוחם שלי.

גנחתי להנאתי והוצאתי את המג׳יק מהמגירה . הפעלתי אותו והצמדתי לדגדגן . תוך דקה גמרתי בשרשרת פעם אחר פעם והצמדתי את ראשו שיחפור עם הלשון עמוק יותר.  הוא ממש השתדל לחפור עמוק או שפשוט נהנה להרגיש את ההתכווצויות של הגמירה שלי על לשונו.

כשעשיתי הפסקה מהמג׳יק וונד הוא ניצל את ההזדמנות לרדת יותר למטה והתחיל ללקק את חור התחת. אחזתי מיד בשערו ומשכתי אותו כלפי מעלה חזרה. לקחתי את הדילדו הענק ששכב בתוך המגירה ודחפתי עמוק לתוך פיו. הוא ינק אותו כאילו זו לא הייתה לו הפעם הראשונה.

"מלמדים אתכם איך למצוץ זין במעצר?" שאלתי בלי לשחרר.

בתגובה הוא הוא פתח את פיו עוד יותר ואני דחקתי את הדילדו עמוק לגרון עד שהוא התחיל לדמוע. שלפתי את הדילדו שעכשיו נטף מהרוק שלו ותקעתי אותו בכוס. המשכתי להחזיק בשערו ואמרתי לו

"אתה לעולם לא דוחף את הלשון שלך לתחת שלי בלי הוראה מפורשת. ברור?

הוא הנהן עד כמה שהצליח עם ידי האוחזת בשערו.

"עכשיו תדחוף את הלשון שלך לתחת שלי" אמרתי בחיוך

הפעלתי שוב את המג׳יק וונד על הדגדגן. זיינתי את עצמי בפראות עם הדילדו כשהמג׳יק רוטט לי על הדגדגן. הלשון של הפושטק חפרה לי בתחת וגל של אורגזמות עוצמתיות שטפו אותי.

ישבתי מעולפת על הכיסא כשבין רגלי נח ראשו של העבריין. הוא הניח את ראשו בין רגלי  ואני ליטפתי אותו כמו שמלטפים כלבלב שצמא לתשומת לב. הוא שאל אותי איך היה לי ואני קמתי ועזרתי לו להתרומם מהרצפה. הוא היה בערך בגובה שלי, שרירי, חלק, שחום  ומקועקע בכל גופו. דחפתי אותו על הכיסא וניגבתי את פניו עם מגבון לח. אחר כך התיישבתי על ברכיו וליטפתי אותו ברוך מבלי להסיר את מבטי מפניו. כשחזר ושאל איך היה לי לחשתי לו שזה הייתה התחלה נחמדה אבל הטעם שלי רק נפתח עכשיו. ליטפתי לו את הזין בעדינות וראיתי שוב טיפה נוצצת בקצה הזין. תפסתי את האשכים שלו בחוזקה ושאלתי אותו בקול קם

"מה זה?!"

הוא התחיל לגמגם שהוא מיוחם ולא גמר כמה ימים. לקחת את הסרגל וחבטתי בחוזקה על הירך שלו. לחשתי לו באוזן שהוא כאן בשבילי ולא בשביל בעיות הייחום שלו.

"כן המורה" אמר בעוד הוא שולח את ידיו לחבק אותי. הוא הניח את ראשו על החזה שבלט מהמחשוף. ליטפתי את ראשו ופתחתי כפתור נוסף בחולצה החושפנית שכלאה את שדי ללא חזייה. כמו תינוק הוא התכרבל בשדיים הגדולים שהתנדנדו על פניו והסניף את החמימות מהם. התענגתי לראות אותו ככה, תינוקי ומתוק כשאני יושבת על ברכיו מלטפת בעדינות את איברו. חפנתי שד בידי ועודדתי אותו לינוק אותו. הוא ינק אותו ברכות וכרסם את קצה הפטמה בצורה שהטריפה לי את הכוס. תפשתי עם היד את השד השני ודחפתי אותו לתוך פיו . הצמדתי את הפטמות הוורודות והענקיות ודחפתי אותן לתוך פיו. הטיפול האוראלי בפטמות העביר בי זרמים שעוררו אותי מחדש והכוס הרטוב נמרח על הירך החשופה של הפושטק. הוא לחש לי באוזן בקול ארסי ומפתה שהוא מרגיש את הייחום שלי ושהזין שלו רוצה להרגיש איך החמימות הרטובה שלי עוטפת את הזין שלו. הערס שבו התעורר לחיים והוא הרים אותי על השולחן וכשניסה לדפוק אותי צחקתי ואמרתי לו שלא כדאי לו כי המשרד שלי מצולם ושאם הוא יזיין אותי אגיד לכולם שהוא אנס אותי. הוא נבהל מאוד וקפץ אחורה. הוא החל למלמל שהוא לא עשה כלום ואף אחד לא יאמין לי.  הסברתי שזו המילה שלו כנגד המילה שלי ושהוא כנראה לא הבין את מצבו. המשכתי ואמרתי שסרט הסקס שיש בידי עכשיו יוכל גם להיות מוצג לחבריו בשיעור הבא. עיניו שנפערו באימה היו בדיוק מה שרציתי לראות.

סימנתי רק שיחזור ללקק.  עדיין לא הייתי מוכנה לאורגזמה נוספת אך הוא בהחלט עשה עבודה טובה. העברתי בראש את התוכניות המעניינות לעתיד המשותף שלו ושל החברים המיוחמים האחרים בכיתה. איך כולם יעברו סדרת חינוך אצלי לאט לאט. כל אחד בתורו לפי יכולותיו. ליטפתי את ראשו כמו כלבלב והתלבטתי כיצד לגמר אותו בצורה משפילה ומבזה על הרצפה.

הרמתי אותו והחלתי לשפשפף את הזין בקרם שהיה לי במגירה ליד הדילדו. ככה אני אוהבת לאונן כשאני במשרד, כשהדילדו מחליק בכוס מרטיבות וג׳ל סיכוך. הוא היה ממש על סף גמירה אבל לא רציתי שיגמור ולכן כל פעם שהרגשתי שהוא מתקרב הצלפתי על הזין עם הסרגל. אוננתי לו ותחקרתי אותו, עם מי הוא מזדיין ואם יש לו חברה. שאלתי אותו אם פעם היה באורגיה או במגע עם גבר אחר. הוא היה מהופנט מהגירוי ודיבר על הכל באופן חופשי. סיפר לי שפעם בזמן מקלחת לאחר שיעור התעמלות, הוא מצא את עצמו מתמזמז עם אחד מבני כיתתו. הם שיפשפו אחד לאחד לשני במקלחת ואחרי אותה פעם נפגשו לעיתים רחוקות למציצות הדדיות. סיפרתי לו שזה מאוד מחרמן אותי לראות שני גברברים מתמזמזים ומענגים אחד את השני. הודעתי לו שיש סיכוי טוב שמשהו כזה יקרה איתו עד סוף עבודות השירות שלו.

ראיתי שהוא כבר נואש לגמירה, הזין שלו היה קשה כמו אבן על סף התפוצצות. הורתי לו להישען עם הידיים על השולחן. משכתי את הזין והביצים אחורה וביקשתי שיצמיד את רגליו. כל החבילה כאילו בלטה לו מהתחת ויצרה מראה מעניין. העברתי את ציפורני בכוח על התחת והשארתי 4 סימנים ורודים על העור. המשכתי לשרוט בעדינות את הביצים ושמעתי את הכלבלב מגרגר מייחום . התחשק היה לי לחבוט בו ולאנוס אותו עם הדילדו אך חששתי שזה יהיה כבר יותר מידי לילדון. סימנתי לו לרדת על הברכיים ולאונן לי על הנעל. הוא שפשף במרץ את הזין על הנעל ותוך רגע לכלך את העור השחור והמבריק בשפיך סמיך.

ליטפתי אותו בראש ואמרתי לו שהוא יכול ללכת מיד אחרי שהוא מנקה לי את הטינופת מהנעל.

הבטחתי לו שניפגש בקרוב

 

5 מחשבות על “מחנכת ומנצלת – פרק 1 + 2”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)