אמא ובת

מזיין את אימא שלה

מאת אלפרדו.

ישבתי מול אפרת, חברתה הטובה של אימי, זו שלא הפסיקה ללחוץ על אימי, שתשכנע אותי לצאת עם בתה, מאיה.
כבר מזה שלושה חודשים, שאני נפגש עם מאיה לדייטים מפנקים, מסעדות גורמה, מועדונים שווים ועוד בילויים מבילויים שונים.
שלושה חודשים, שאני מנסה לשכנע אותה, לצאת איתי לסוף שבוע, בארץ או בחו"ל, מקווה שבכך נעלה שלב ביחסנו, אבל בכל פעם יש לה תירוץ אחר.
בשבוע שעבר, סיפרתי לה על כנס בן שלושה ימים, מיום ראשון עד שלישי, שעורכת החברה בה אני עובד, בבית מלון באילת, הכול כלול, בכל ערב מסיבה במועדון המלון ועוד אטרקציות, "בואי עימי כבת זוגי", ביקשתי.
"לאילת?, הייתי רוצה, אבל, אני לא אהיה בעיר בשבוע הקרוב, אני נוסעת עם אסתי, חברתי הטובה, לקפריסין, למסיבת רווקות", ענתה לי ונישקה את שפתי.
נשיקות, זה כל מה שקיבלתי ממנה בשלושה חודשים!!
למחרת, הודיעוני שהכנס לא יתקיים באילת אלא בחיפה, במלון קראון פלזה.
ביום ראשון הגעתי בגפי למלון, וניגשתי לשולחן הרישום של החברה, שניצב בפינת אולם הקבלה.
בעמדי לידו צפיתי לכיוון הבר ולתדהמתי הבחנתי במאיה, מסבה לשולחן קטן בפינת הבר, נמצאת בחברת גבר לא מוכר, במצב אינטימי, שניהם מתלטפים ומתנשקים.
ויתרתי, בתירוץ כל שהוא, על השתתפותי בכנס והסתלקתי מהמקום.
עכשיו אני יושב, מול אפרת, מספר לה בקיצור מדוע אני כועס על שתיהן, האימא והבת, סיימתי לדבר והשתתקתי, מביט בה.
היא ישבה מולי על הספה, קרובה אליי, שותקת, הרהרה לרגע ואז נרכנה קדימה לעברי, נטלה את סנטרי בידה, התבוננה אל תוך עיניי ואמרה: "אז אתה נמצא כאן והבת שלי מבלה, עם גבר אחר, בבית מלון", הרהרה עוד קצת והוסיפה: "אני מכירה את זה, הייתי במצב כזה בעצמי, פעם".
הבטתי בה, ההתכופפות קדימה, גרמה לכנפי החלוק שלבשה, להתרחק האחד מהשני, שדיה המלאים נחשפו לעיני, כמעט לחלוטין.
הסטתי מהם את מבטי, נבוך, וחשתי את ידה חמה ורכה, המגע שלה העביר בי רטט.
"אתה בוודאי מרגיש את מה שאני הרגשתי, כשגיליתי את שאביה של מאיה, בעלי, בוגד בי ונפרדתי ממנו", היא אמרה לי כשהיא מביטה אל תוך עיניי, "אני יודעת כמה שזה לא קל".
"הבגידה הייתה הסיבה לגירושים שלכם?", ניסיתי להביע הבנה, מביט בפניה, חלק מתשומת הלב שלי, נשאבה אל תחושת היד המלטפת שלה, מבטי מתחמק מלהביט אל שדיה הגלויים למחצה.
"כן, הרגשת הבגידה", היא חזרה על דברי וליטפה את לחיי, "הרגשה גרועה, מחורבנת, לזה התכוונתי, כן ".
היא התבוננה אל תוך עיניי כשידה מלטפת את לחיי ואני מתענג על התחושה, לאחר רגע ארוך, שבו ידה החליקה על לחיי והיא הביטה אל תוך עיניי, היא קמה, נעמדה, לא ניסתה לרכוס את חלוקה, התרחקה ממני, כאילו מזמינה אותי לצפות בה.
חלוקה הפתוח למחצה, אפשר לי הצצה חלקית למערומי גופה, הבטתי בשדיה המלאים, בבטנה השטוחה, באגנה המפתה, וכשהיא הרימה מבטה אלי, הרמתי את עיני, מביט בעיניה.
היא שילבה את ידיה על חזה והביטה בי, חושבת, התבוננה בי רגע ארוך, שנינו שתקנו, היא עומדת ואני יושב ואז היא חזרה לעבר הספה ונעמדה בסמוך אליי.
'מה היא רוצה?', חשבתי, הבטתי בה כלפי מעלה במבוכה, ממתין לראות מה עומד לקרות.
היא נטלה את ראשי בידיה, ומשכה אותו אליה והצמידה אותו אל שיפולי בטנה, מעל מפשעתה ואמרה בשקט, בקול רך: "מסכן שלי".
התחושה הייתה מטלטלת, לחוש את ערוותה הרכה מול לחיי, לחוש את הריח של גופה, נותרתי קפוא במקומי, ללא תזוזה, מתמכר לתחושה ולריחות ושמעתי אותה אומרת בשקט כשידיה מצמידות את ראשי אליה, "היא יכולה להיות מאוד קשה ומרוכזת בעצמה, הבת שלי, כמו אבא שלה, היא תמיד הייתה כזאת, מאז שהייתה קטנה".
'מאז שהייתה קטנה?', הנעתי את לחיי מול גופה הרך, חש את ידיה מלטפות את ראשי.
ברקע שמעתי את מילותיה מהדהדות, "כן, היא לא בן אדם רע, אבל כשהיא רוצה משהו היא לא רואה אף אחד ממטר".
"לא איכפת לי מה מניע אותה, אני רק יודע שאני כועס ורוצה לנקום", אמרתי, הרמתי את ידיי והנחתי אותן על צדי האגן שלה, לוחץ על עכוזה.
"אני יודעת, גם אני הרגשתי כך, אז", אמרה, מלטפת את ראשי הדבוק לגופה, גורמת לזין שבמכנסי להזדקף.
"אני מבקשת ממך לסלוח לה, מה עלי לעשות כדי שתסכים?, אמור לי!".
"את מאוד נחמדה", לחשתי, חש את אחוריה בכפות ידיי, את ערוותה מול פניי, הרמתי את ראשי והנחתי אותו בין שדיה, הידקתי את ידי סביבה והצמדתי אותה אליי, " חיבוק יכול לעזור".
"יופי, יופי", היא לחשה אליי, מהדקת את החיבוק שלה, מצמידה את ראשי לשדיה ומחליקה בידה על ערפי.
חשתי את רכותם של שדיה מול פניי, הידקתי אותה אליי בידי, היא נענתה וחשתי את ירכיה המלאות נוגעות בי.
"כן", מלמלתי, חש רטט עובר בגופי והידקתי את האחיזה שלי בה, מהדק אותה יותר אליי, "חבקי אותי".
"אני מחבקת אותך", היא לחשה, מלטפת את כתפיי.
"אני מרגיש, אני מרגיש", מלמלתי וחככתי את ראשי בגופה, חשתי את בליטות פטמותיה מול פניי.
"היא טיפשה הבת שלי", שמעתי אותה.
רציתי לחוש יותר מזה, בהחלטה של שניה קמתי על רגליי מהספה ונעמדתי, מצאתי את עצמי מולה, גבוה ממנה, היא הביטה בי מלמטה, ראשי רכון כלפיה, ראשה ומבטה מופנים אלי.
הקפתי את גופה בזרועותיי ולחשתי אל תוך צווארה, "נעים החיבוק שלך, המגע שלך".
"כל מה שאני יכולה לעשות, אני אעשה", היא חייכה אל פניי, "אתה יודע, אני כאן בשבילך".
הריגוש עלה בתוכי, הרעב להרגיש גוף של אישה, חשתי את לבי הולם ואת ידיי שסביבה רוטטות, רוצות לחוש, לגעת עוד, החלקתי את כפות ידיי, בזהירות ולאט במורד גופה, מניח אותן על האגן שלה, על גבעות אחוריה, הרחקתי מעט את ראשי והבטתי כלפי מטה בעיניה המופנות כלפיי, בראשי חולפת התהייה עד כמה אוכל ליהנות מהמגע הזה, עד היכן אוכל להגיע ולגעת, מה הוא הגבול שמעבר לו היא תעצור אותי, אבל בינתיים זה לא קרה, היא נותרה כך, צמודה אליי, ידיה על צידי גופי, מבטה מורם אליי, חשה את ידיי מחליקות על ישבנה, בלי להגיב, רק מתנשמת ואז שלחה את ידה למעלה וליטפה את פניי ואת ערפי.
ידיי על אחוריה, לופתות אותם , מועכות אותם, שמעתי אותה מתנשמת, עדיין לא מגיבה, לא עוצרת אותי, מעודד מכך, הנמכתי את ראשי, מחפש בשפתי את שפתייה.
היא הפנתה את פניה הצידה, הניחה לי לנשק את לחיה, את אפה ולרדת לעבר צווארה.
"אל תגזים, אתה יודע, דיברנו רק על חיבוק", לחשה כשידיה מתהדקות סביב עורפי.
"כן", אישרתי, מעביר את לשוני על צווארה, "אני רק מחבק אותך, רק מחבק, את יודעת, כל כך טוב לי לחבק ולחוש אותך ".
"כן, אני יודעת, גם לי זה נעים", אמרה בלחש, מתנשמת.
'יודעת? מה פירוש היא יודעת?', תהיתי, בעדינות ובאיטיות החלקתי את ידי הרוטטת על ישבניה, חש אותם עגולים, מוצקים ורכים מבעד לבד החלוק.
ליטפתי אותם, העברתי את ידי עליהם, חש את הבד, חש את התחתונים שמתחת, היא נותרה צמודה אליי, ידיה על ערפי ועל ראשי, לא זזה, לא אומרת דבר.
לאחר רגע ארוך שבו מיששתי את ישבניה אזרתי אומץ, אחזתי בהם מעט חזק יותר ומשכתי את האגן שלה, מקרב אותו אליי, מצמיד את מפשעתה לזקפתי .
חשתי את ידיה נכרכות חזק יותר סביב ערפי, מגרונה נשמעות אנחות, פיה פעור כשהיא שואפת אויר בכבדות.
אחזתי בבד החלוק שעליה, משכתי אותו למעלה, תחתוניה נגלו, הכנסתי את ידי לתוכם, אצבעי כעת מעסה את החריץ שבמרכז אחוריה , עוברת עליו למעלה ולמטה.
ליטפתי בידי הימנית את החריץ, מערוותה ועד נקב ישבנה וחזרה ואז העליתי את ידי השמאלית כלפי מעלה לאורך הצד של גופה אל המותן שלה, ומשם הלאה למעלה, היא התנשמה, ידיה עדיין מקיפות את עורפי.
"שים לב, איפה שאתה נוגע", היא לחשה.
"כן, כן, אני אשים לב", מלמלתי, כשאני מעודד מכך שהיא רק מעירה לי אך לא מונעת ממני ולא מתרחקת, חש בידי השמאלית את בטנה, עולה לאורכה לאיטה למעלה, חש את צלעותיה עכשיו.
אצבעות ידי הימנית חלפו על מרכז ערוותה, אצבעי האמצעית חולפת על פני שפתי מערתה, מגלה ששפתיה התחתונות רטובות, "תשים לב", היא התנשמה, "אני לא מונעת ממך, אתה זקוק לזה, הגוף שלי… הידיים שלך… אתה יודע, רק… רק, תדאג שלא ניסחף יותר מדי, טוב?".
"טוב", לחשתי, "רק קצת".
"רק קצת? מבטיח?".
"מבטיח, כן", מלמלתי, ידי על צידה, חש את הצלעות מתחת לרכותה, חשתי אותה מתכווצת תחת המגע שלי, רוטטת בכף ידי, הרגשתי איך האיבר שלי נעמד, מתמלא, "כל כך טוב לי לגעת בך", מלמלתי כשידי חשה את החום של בית השחי שלה.
"כן… זה… אני…. גם לי נעים שאתה נוגע בי".
החלקתי את ידי, מבית השחי לעבר חזית גופה, היא התנשמה עמוק וכבד יותר, אך עדיין לא עשתה דבר על מנת לעצור אותי, מעודד, השתהיתי לשנייה, חש את גופה רוטט, את נשימתה כבדה יותר ויותר, ואז הנעתי את ידי, הכנסתי אותה לתוך החלוק שלבשה, עוד קצת ונגעתי ברפרוף בשד הכבד המלא.
'היא עדיין לא עוצרת בעדי', חשבתי, התמלאתי תעוזה, הנחתי את כל כף היד על שדה חפנתי ומעכתי אותו בעדינות.
"אההה"…. נשימתה נעצרה.
השהיתי שם את ידי ממתין לתגובתה, הבטתי בה כלפי מטה, עיניה היו עצומות, פיה פתוח. היא לא עשתה דבר ואני חשתי את השד ממלא את כף ידי, חשוף מתחת לבגד, נטול חזייה.
לאחר רגע היא מלמלה במאמץ, "אתה… אתה נסחף".
"כן, נסחפתי קצת", מלמלתי,.
"לא… קצת… יותר מקצת", ענתה.
התעלמתי מדבריה, הכנסתי אצבע לתוך נרתיקה מלא הנוזלים, ובאצבעות ידי השנייה צבטתי את פטמתה, ליטפתי את שדה והיא מלמלה שוב: "אתה נסחף, אתה נסחף".
רפרפתי בשפתיי על צווארה, כשידי האחת מועכת את שדה והאחרת עוברת בחריץ אחוריה, אצבעי הרטובה מנוזלי ערוותה, מגיעה לנקב ישבנה מציירת מעגל סביבו וחודרת מעט לתוכו.
גופה נמתח, ידיה הצמידו אותי אליה, המלמול שלה נפסק והיא הטתה את גופה לאחור, מבליטה לעברי את שדיה, מצמידה את האגן שלה אל האגן שלי, אל האיבר שלי שהיה עכשיו דרוך והתחכך בה מבעד לבגדים.
נשימותיה כבדות, גופה מתוח, ואני שלחתי את שתי ידי לקדמת גופה, התרתי את חגורת חלוקה.
"אתה נסחף, אנחנו נסחפים", היא מלמלה, מבוהלת.
"כן, כן, אבל אני לא רוצה לעצור, גם את לא רוצה שאעצור", עניתי.
כן, גם אני לא רוצה לעצור…", היא התנשמה בכבדות ואז אמרה בלחש כשידיה מתהדקות סביבי, "טוב, אז רק, רק.. קצת".
"כן, רק קצת", לחשתי, "פשטי את החלוק".
היא שחררה את צווארי, הורידה את ידיה, ידיי אחזו בחלוק והפשילו אותו למותניה, היא ניערה את ידיה, החלוק הגיע לרצפה.
ידיה עלו שוב, מחבקות את צווארי, ידי עלתה לאורך הירך שלה, מלטפת את החלק החיצוני שלה, אני שומע את נשימותיה הכבדות, אני החלקתי בידיי את ירכיה החשופים, עולה למעלה, מעכתי את כדורי עכוזה, הכנסתי את אצבעותיי לתוך גומי תחתוניה.
"לא, לא", היא נזעקה, שלחה את ידה למטה ואחזה בידיי, עוצרת אותן, "בבקשה, אל תעשה לי את זה", היא פלטה כמעט בצעקה.
העברתי את לשוני על צווארה, שפתי פגשו את שפתיה, שנפשקו, נשיקתנו הפכה סוערת, ידיה הרפו מידי וחזרו לחבק את צווארי, הורדתי שוב את ידי למטה, מחדיר את אצבעותיי לגומי התחתונים שלה.
"לא, מה אתה עושה?, אתה מתכוון לפשוט את תחתוני, ביקשתי שלא תיסחף", הזדעקה.
הנחתי לתחתוניה, העליתי את ידי וחפנתי את אחד משדיה,
מעכתי אותו ובאצבעותיי צבטתי את פטמתה.
"אאווחח, זה טוב", היא מלמלה אחזה בידי והעבירה אותה לשדה השני.
הענקתי את אותו טיפול גם לשדה השני ושפתי פגשו את שפתיה בנשיקה, מלאת תאווה. הרגשתי אותה רועדת, "זה כל כך טוב, מה שאתה עושה לי", מלמלה.
ידי נתחבה שוב לתוך תחתוניה, חשתי את קצות שערות ערוותה, הפעם היא לא עצרה אותי.
זהו, היא שלי, אני יכול לעשות איתה מה שאני רוצה ואני יודע בדיוק מה אני רוצה כרגע.
"זה בגלל שאתה זקוק לי, נכון? ", היא אחזה בכתפיי והביטה אל תוך עיניי בעיניים פקוחות לרווחה, שפתיה רועדות.
הנעתי בראשי לחיוב, ליטפתי באצבעותיי שבתוך תחתוניה, את שערות ערוותה, אצבעי ליטפה את שפתיה התחתונות, שהיו כבר רטובות, שדיה העירומים התמלאו דם, פטמותיה זקורות ולא מקור.
אחזתי בידה, משכתי אותה לעבר הספה, היא צעדה בעקבותיי ללא אומר, הסתובבתי אליה, הנחתי את ידי על כתפיה, הבטתי בה, היא הביטה בי כלפי מעלה במבט לח, עיניה גדולות, הדפתי את גופה להישען לאחור, לשכב על גבה.
"לא… אני רק רציתי שנתחבק", היא מלמלה, אך נשכבה בצייתנות לאחור על הספה ואני איתה, עליה.
"כן, אני יודע, אנחנו מתחבקים", אמרתי.
חזרתי לתחתוניה, המתוחים על אגנה, שלחתי את ידיי ורפרפתי עליהם באצבעותיי, מעביר ידי על פנים ירכיה, מלטף את האגן שלה ואז החלקתי את אצבעותיי מתחת לבד התחתונים, לעבר הפתח שלה, מכניס לתוך מערתה שתי אצבעות והשלישית נוקשת על דגדגנה.
"אאווחח", אנקה נשמעה מפיה וירכיה נפשקו למולי, הרמתי את מבטי וראיתי את עיניה עצומות, פניה מתוחים ופיה פתוח.
נעמדתי על בירכי בין ירכיה המפושקות, פתחתי את מכנסיי, היא פקחה את עיניה, הביטה במה שעושות ידיי, במכנסיים הנפתחים, בידי הנכנסת פנימה ושולפת את האיבר המתוח שלי החוצה, היא נותרה כך בלי לנוע, מתנשמת, מביטה בו בעיניים קרועות לרווחה, רואה כיצד אני מנמיך את עצמי בין ירכיה, מכוון אותו אליה, כאשר ידי האחת נשענת על הספה והאחרת אוחזת בתחתונים שלה ומושכת אותם הצידה.
"אני לא כועסת עליך, אני מבינה שאתה, ככןןןן… אההה", היא גנחה, כאשר ראש הזין פגש את שפתייה, היא הייתה רטובה לגמרי והאיבר שלי חדר והחליק לתוכה בקלות.
חשתי את החום שלה עוטף אותי, חשתי את נרתיקה מתכווץ סביב הזין שבתוכה.
"אני נותנת לך את עצמי", היא גנחה, מביטה בי בעיניים קרועות לרווחה, מביטה אל תוך עיניי ואז מורידה את מבטה מטה לאורך בטנה אל עבר מראה האיבר שלי החודר לתוכה.
"כן ואני לוקח", מלמלתי, לא נעצר לחשוב על מה שהיא אומרת, והחדרתי אותו עוד פנימה, גופה התקמר, הוצאתי אותו החוצה ואז הכנסתי שוב ואז שוב, חש את פנים הנרתיק שלה מחליק עליו, כמו אוחז בו, הוצאתי והכנסתי, ואז שוב, עוד, ועוד, מוציא ומכניס ובכל פעם יותר פנימה מגיע אל רחמה.
היא הרימה את רגליה ואחזה בברכיה בידיה, מביטה בי חליפות, פעם בעיניי ופעם למטה לעבר האיבר שלי החודר אליה, גופה נדחף לאחור עם כל חדירה.
שדיה הגלויים, נעו בגלים מעלה ומטה ובראשי עברו המלים: 'אני מזיין את אימא שלה'.
פמפמתי אותה עוד ועוד, חזק יותר ויותר, מהר יותר ויותר, דוהר עליה, פותח אותה, גופה מטלטל, עיניה עצומות, היא גנחה, הרפתה את אחיזתה בירכיה, חיבקה את גבי בכוח, רגליה נכרכו סביב אגני, לוחצות, גופה נמתח יותר ויותר והיא לחשה: "אאווחח, אני באה, אני גומרת, בבקשה… אל תפסיק, עוווד, חזקקק".
"גם אני כבר גומר", לחשתי אליה.
"אבל לא בתוכי, תגמור בחוץ, בבקשה, אהההההההה".
"לא, אני אגמור בתוכך".
היא נמתחה, חשתי כיצד היא מתהדקת סביב האיבר שלי שבתוכה ואז היא גמרה, צעקה, צווחה, כל גופה נלפת סביבי, ירכיה, ידיה, הנרתיק שלה, לא יכולתי לצאת מתוכה, גם אם הייתי רוצה ולא רציתי, בתוכי חזרתי ואמרתי לעצמי: 'אני מזיין את אימא שלה, אני מזיין את אימא שלה.
זרועותיה ורגליה המשיכו לחבק את גופי, מונעות ממני את היציאה מתוכה, נרתיקה רטוב והיא ממלמלת, "בחוץ, חמוד שלי, בחוץ, תפרוק את עצמך בחוץ, תפרוק…בחוץ… בבקשה…".
הגירוי הגיע אצלי עד לקצה, תפסתי את האגן שלה בכוח בידיי, דחפתי פנימה וגמרתי בתוכה, במוחי חולפת התקווה שהיא לא מוגנת ואני מכניס אותה עכשיו להריון, גונח, שואג, מתיז ומשחרר בתוכה זרע של תסכול, של תחושת ניצחון, של מיצוי הנקמה.
אחרי מספר דקות התאוששנו, התרוממתי מעליה, "זה מה שנקרא, חיבוק בלבד", אמרתי, מחייך.
היא הביטה בי, חיוך עלה גם על שפתיה, "כן נכון, רק חיבוק, אם תרצה, תבוא שוב, רק להתחבק"…
"ורק לגמור בחוץ, נכון?", שאלתי בחיוך.
סוף

3 מחשבות על “מזיין את אימא שלה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)