חתיך שחום

התנסות ראשונה

סיפור מאת חובב מבוגרים

מאז היותי ילד לא אהבתי את מראה גופי העירום. עד היום איני יודע מהיכן נבעה שריטה זו. כאשר החלו שיעורי השחייה בבית הספר הייתי הולך בסיום השיעור למקלחת סוגר את הווילון ומתקלח מבלי להסיר את בגד הים. במבט לאחור נראה לי שהיה לי גוף נאה לא פחות מחברי האחרים.

נרתעתי מלהתקשר לנערים אחרים ואימצתי לי חבר אחד עזרא שמו.

עזרא היה ילד חכם ושובב אך תלמיד בינוני ומטה, כשהיינו בחטיבת הביניים היה לוקח אותי אליו הביתה ומראה לי תמונות עירום של נערים ונערות מתוך המחבוא של אחיו הגדול מנשה.

מנשה היה מבוגר מעזרא ב 4 שנים ומעולם לא הוזמנתי לביקור כאשר היה בבית. יום אחד לאחר סיום הלימודים הזמין אותי עזרא לצפות בתמונות חדשות שמצא במגירתו של מנשה.  בין התמונות שהוצגו לי היה בחור עם זין גדול שהופתעתי מגודלו זה היה גודל שטרם ראיתי .עזרא הסביר לי שהגודל רגיל ופשוט עומד לו. בתומי לא הבנתי את המשמעות ושאלתי מה הכוונה ואז עזרא שאל, רוצה לראות את הזין שלי? גם אני יכול להגיע לגודל הזה.

תוך שנייה לא האמנתי למראה עיני עזרא הפשיל את מכנסיו ואת תחתוניו והציג בפני את אברו ואז התחיל להעביר את כף ידו הלוך וחזור ולתדהמתי הזין הלך וגדל עד שנהייה קשה ומוצק. רוצה לראות עוד משהו? שאל עזרא ,כן עניתי מבלי לדעת מה עוד יכול להפתיע אותי , שב על המיטה והבט בי פקד. עזרא ניגש לשידה של אימו מרח קרם ידיים על ידו והתחיל לשפשף את הזין במהירות תוך השמעת קולות משונים לפתע קירב את הזין אל פני ראיתי שצבעו השתנה וראשו כמעט סגול .רגליו של עזרא התחילו לרעוד  ואז החל להשמיע קולות כאילו הולך ונחנק ולפתע ללא כל הכנה נורה זרם חזק לפניי ושוב זרם חם לתוך עיני וכך עוד מספר פעמים.

לא יכולתי לפקוח עין כי  צרב לי מאד. עזרא לקח מגבת ניגב את עיני ואת פניי לקח אותי למקלחת לשטוף פנים. לא הוצאתי מילה מפי ,לא הצלחתי להבין מה קרה ולמה עזרא חברי הטוב בחר להשתין עלי.

הלכתי הביתה בתחושה איומה בכיתי ולא יכולתי להרגע.

למחרת ראיתי את עזרא בבית הספר וניסיתי להתעלם ממנו. בהפסקה ניגש אלי ושאל מה קרה? למה השתנת עלי? שאלתי. עזרא התגלגל מצחוק זה לא שתן ענה זה זרע שיש לגבר וכייף גדול להוציא אותו בוא אלי הביתה ואראה לך סרט איך גברים עושים זאת בתום הלימודים הלכנו לביתו התיישבנו מול המחשב של מנשה עזרא חיפש שם משהו ואז הוקרן סרטון סקס שראיתי לראשונה בחיי. אתה רוצה גם להרגיש כמוני? שאל עזרא כן עניתי.

עזרא ביקש ממני לשכב על הספה בסלון ולהוריד את מכנסי.

השתגעת עניתי אל תתבייש אמר עזרא גם אני אוריד את שלי שתרגיש בנוח. לא יודע מאיפה באו לי לפתע כוחות והסכמתי פשטתי את מכנסי גם את התחתונים! פקד עזרא ומשך אותם כלפי מטה ואז החל לשחק לי בעדינות בזין וללטף לי את הביצים הרגשתי  תחושת הנאה שעולה מרגע לרגע וחשתי איך הזין הולך גדל ומתקשה. עזרא יצא לרגע וחזר עם שפורפרת קרם הידיים של אימו מרח לי על הזין והמשיך בתנועות הלוך וחזור. הרגשתי נפלא זרמים חלפו בגופי והייתה לי תחושת עונג שלא הייתה לי מעולם.

לפתע ,ללא כל התראה נפתחה הדלת ובפתח הופיע מנשה אחיו הגדול של עזרא. מה אתם עושים? שאג קפאתי במקום ולא הצלחתי להוציא מילה מפי עזרא התחיל לגמגם ושאל מה אתה עושה בכזו שעה בבית? למה אתה לא בבית הספר?

המורה לספרות לא הגיע ושיחררו אותנו הביתה מוקדם ענה מנשה. עזרא התחיל לבכות וביקש אל תספר להורים הם יהרגו אותי. מנשה חייך ואמר יש לשתיקה מחיר. מה המחיר? שאל עזרא, אתם תמשיכו בשלכם ואני נשאר בחדר להסתכל ענה מנשה. תפסתי אומץ לפתע ואמרתי אני מוכן אבל בתנאי שגם אתה תתפשט. אין בעיה ענה מנשה והתחיל לפתוח את אבזם החגורה ,השיל את מכנסיו מעליו ושאל גם את התחתונים? כן עניתי הוא החל להסיר מעליו את התחתונים באיטיות ובתנועות ריקוד קלות ולעיני התגלה זין ענק ועבה שלא ראיתי מעודי.

עזרא נשכב על המיטה כאשר הזין שלו מול פני וראשו לכוון רגלי אתם יכולים להמשיך אמר רק אז שמתי לב שהזין שלי לא עומד כפי שהיה לפני מספר דקות .עזרא המשיך לשחק לי כמו מקודם הזין התקשה שוב אבל לא חזרה אלי התחושה ההתחלתית . שמתי לב שבקצה הזין של מנשה יוצאת טיפה סמיכה ומטפטפת על המיטה ולאחריה עוד טיפה. לאחר כרבע שעה עזרא התעייף וביקש לנוח 2 דקות ואז שאל מנשה אם יוכל לשחק לי בזין במקום עזרא.

לא אכפת לי עניתי ,הרגשתי  את ידו הגדולה חופנת את זייני ותחושת ההנאה התעצמה. עצמתי את עיני והתענגתי מטיפולו של מנשה שעלתה בכמה דרגות על זו של עזרא.מנשה קירב את פניו ולפתע חשתי את לשונו מרטיבה את פי הטבעת שלי רציתי לצעוק אבל תחושת העונג השתלטה עלי ונתתי לו להמשיך. לא יודע איך זה קרה אבל הרגשתי את אצבעו חודרת לישבני  בתנועות עדינות הלוך וחזור ואת פיו עוטף בתנועות מציצה את הזין שלי. חשתי תחושה של אובדן הכרה וחוסר שליטה בעצמי כל גופי רטט האצבע העוברת הלוך ושוב ותחושת הכאב הגבירה את עוצמת התענוג. זרם התפרץ מגופי כמו מהר געש ולאחריו עוד ועוד .תחושת רפיון נחה עלי וחששתי שהכרתי אובדת. אט אט שבתי לעצמי כל כולי הייתי מכוסה בנוזל של זרע חם של עצמי ולידי שוכבים ומחייכים עזרא ואחיו. שניהם עזרו לי לקום לקחו אותי למקלחת והתקלחנו ביחד שלושתינו.

הפגישות עם עזרא המשיכו מאז בקצב של אחת לשבוע לפחות והם כללו אוננות משותפת או הדדית ולא מעבר לכך. כל הזמן פנטזתי על  המפגש עם מנשה והלשון והאצבע המטפלים בעכוזי.

מנשה התגייס לצה"ל ושירת ביחידה קרבית ביקוריו בבית פחתו מצד אחד היו לי יותר פגישות ללא חשש עם עזרא ומצד שני תמיד קיוויתי שהדלת תפתח ומנשה יכנס.

בוקר אחד יצאתי למכולת בדרך הופיע מנשה מולי לבוש מדים חייך אלי ודרש בשלומי. כאשר באנו להיפרד לשלום פנה אלי ושאל מה אני עושה היום בצהרים? כלום עניתי. רוצה להיפגש איתי שוב ללא עזרא? שאל. איפה עזרא? שאלתי.

נוסע עם ההורים לביקור משפחתי ואני לבד בבית ענה.

נדלקתי לא הרגשתי כל נקיפות מצפון כלפי עזרא ומיד עניתי בחיוב.

כל אותו בוקר חיכיתי בכיליון עיניים למפגש. בצהריים הלכתי לביתו כאשר  אני חש בפיק ברכיים מרוב התרגשות. הגעתי לביתו הוא המתין לבוש במכנסי ספורט קצרים ודקיקים ונראה מדליק מתמיד.

בוא איתי אמר ולקח אותי לחדרו. שתוק אמר לי אל תוציא מילה ותן לי להוביל.  הסיר את חולצתי נשק על שפתי והוריד בקלילות את מכנסי. חפן בידו את זייני והחל לעסותו בעדינות .הרגשתי את הזין מתפוצץ לי בתחתון ומאיים להתפרץ אחרי כדקה הוריד אותי על ברכי הוציא את הזין המהמם שלו, פתח את הפה תמצוץ פקד עלי הגודל היה עצום ובקושי הצלחתי להכניסו לפי . מצצתי ואהבתי את טעמו החמצמץ.לאחר מספר דקות הרים אותי על רגלי נעמד מאחורי הצמיד את זיינו לישבני והחל לחכחו בחריץ בידיו לפת אותי מאחור ושיחק עם פיטמותי ההנאה הייתה אדירה הרגשתי לפתע טיפה זולגת מזייני.

בוא ניקח צעד קדימה אמר מנשה הוציא קונדום מהמגירה ופקד הלבש אותו עלי! פחדתי לא ידעתי איך להתמודד עם המצב מה גם שמעולם לא החזקתי קונדום ביד.

מנשה שראה שאין לי כל מושג הסביר לי מה לעשות אך בקושי רב הצלחתי להלבישו על זיינו של מנשה בגלל העובי העצום. לאחר שהצלחתי כיסה הקונדום פחות מחצי מאורך הזין של מנשה.

אני פוחד אמרתי לו . בוא אל תפחד אמר והשכיב אותי במיטה על ביטני לקח נוזל שמנוני מבקבוק שהוציא מהמגירה והחל לעסות את פתח פי הטבעת. לאט לאט החדיר את אצבעו בתנועות הלוך ושוב .כואב לך? שאל לפתע. לא! עניתי.

הרגשתי שאצבע נוספת נדחפת אלי מעט כאב לי פלטתי גניחה אך לא אמרתי כלום ואז אחד במותני הצמיד את זיינו לפתח . בעדינות ביקשתי אל תפחד אמר מנשה אני יודע ואז חשתי את הכיפה נדחסת אלי נשכתי את שפתי שלא לצעוק לאט לאט ביקשתי. והנשימה כמעט ונעתקה מפי.  מנשה המשיך לחדור הכאב היה אדיר אך מצד שני היה בו גירוי אדיר.

מנשה החל לגנוח והרגשתי זרמים  אדירים וחמים בתוך ישבני. זינקתי ושאלתי הורדת את הקונדום?

איך לא אמרת לי?

מנשה צחק ושאל אתה לא יודע מה כתוב בתורה ?מה כתוב? שאלתי. כתוב לא תשפוך זרעך לשווא ואם אני גומר בתוך קונדום זה נקרא לשווא כך כשבחרתי לקיים את המצווה. לא הצלחתי להבין למה לגמור לי בתחת או בפה זו מצווה אבל בחרתי לשתוק.

הימים חלפו והזמן עבר המשכתי כל הזמן לשמור על קשר עם האחים מבלי שאיש ידע על אחיו.

התגייסתי לצבא גם עזרא התגייס וכך מכורח הנסיבות פחתו המפגשים ביננו.

ערב אחד כשיצאתי מהבית הופיע מולי עזרא עם מדים כשחיילת מחבקת אותו. באתי לברכו לשלום אך הוא התעלם ממני וסימן לי עם האצבע לשתוק. יותר מאוחר התקשר אלי התנצל על כך והסביר שהוא כרגע החליט לצאת עם חברה ולא מעוניין שאף אחד ידע על הקשר המיני שהיה ביננו בעבר וביקש לכבד את רצונו. וכך עשיתי. עזרא השתחרר מהצבא התחיל ללמוד באוניברסיטה והקשר איתו היה בסופי שבוע בעיקר. עם מנשה הייתי יותר פתוח הרגשתי כאילו אח בוגר ולא פעם שיתפתי אותו בתחושותי.

יום אחד חשפתי בפניו שגם בצבא איני נוהג להתקלח בעירום עם כל החיילים אלא ממתין שכולם יסיימו ואז נכנס להתקלח כך שלא פעם אני נאלץ להתקלח במים קרים.

מנשה הבין לליבי ניסה לשכנע אותי אך ללא הועיל ואז העלה הצעה בוא ניסע ביחד ביום שישי לחוף געש ושם תראה איך אנשים לא מתביישים להסתובב חופשי בעירום מלא. הרעיון הדליק אותי והסכמתי.

בשבוע לאחר מכן אסף אותי עם רכבו ונסענו לחוף געש.

החננו את הרכב והתחלנו לטפס על הצוקים לכוון חוף הים .כאשר הגענו לחוף פשט מנשה את בגדיו נשאר ערום לחלוטין וביקש שאעשה כמוהו. נראה לך? שאלתי הסכמתי לכל היותר להסתובב כאשר בגד הים עלי. בכל החוף הסתובבו גברים ונשים בעירום מלא הרגשתי מעט חריג אך לא היה לי האומץ להוריד את בגד הים. בחרנו להתמקם במקום נחמד כאשר מאחורינו ישבה חבורה של  כעשרים גברים כולם שמנים .מאה קילו לפחות שקל ה"רזה"  שבחבורה .חלקם מזוקנים וכולם ערומים לחלוטין. מראה החבורה הדליק אותי והרגשתי שהזין עומד לפרוץ מבגד הים. מנשה הבחין בכך ואמר תוריד את העיניים אינך יכול לשבת עם בגד ים ולצפות באנשים ערומים או שתוריד את בגד הים גם אתה או שתסיר את העיניים ! ואז צץ בי רעיון מבריק פשטתי את בגד הים במהירות ונשכבתי על ביטני כאשר ראשי מופנה לעבר חבורת הדובים. הרגשתי את הזין ננעץ בחול אך אף אחד לא הבחין. שמתי לב שבצד החבורה שכב זוג דובים בתנוחת 69 ועינגו איש את רעהו. מנשה ישב לצידי וליטף ברוך את ישבני אך אני הייתי מרוכז בעיקר במראה שלפני. לפתע הרגשתי שמנשה נשכב עלי ומנסה לחדור לתוכי. מה אתה עושה צרחתי כולם רואים.! שתוק אף אחד לא מכיר אותך פה וכאן זה נהוג ומקובל על כולם. משקלו של מנשה הגוהר מעלי לא נתן לי לקום מצד שני לא רציתי לחשוף את מערומי. הרגשתי חדירה כואבת ומצד שני הייתי מגורה כפי שלא הייתי מימיי .מול עיני ישבה חבורת דובים ערומים ולידה זוג דובים מוצצים זה לזה ומעלי מנשה שילוב כל הדברים היה מהמם.

הרגשתי את מנשה מתנשף בעורפי הוא האיט את הקצב וחשתי את זירמתו פורצת לתוכי ואת אברו הפועם בתוכי ואז בפעם הראשונה בחיי פרץ מתוכי זרם אדיר של זרע ועוד ועוד כל זה מבלי שאף אחד כולל אותי נגע באברי. התחושה הייתה מהממת וראיתי ממש כוכבים.

אברו של מנשה החל להתכווץ בתוכי ואז שלף אותו באיטיות חשתי את זירמתו יוצאת מתוכי וזורמת לה באיטיות על שק האשכים שלי ומרווה את החול החם.

בוא נשטוף את עצמנו בים אמר מנשה באותו רגע הרגשתי שאין לי כל בושה ואני מסוגל לקום ערום בחוף לעיני כולם וללכת למים.

כאשר באתי לקום ראיתי מאחורי שני דובים אשר לא הבחנתי בהם קודם אשר עמדו וצפו במנשה ובי לכל אורך הזמן. שניהם היו עם כלים זקורים ואוננו. טרם הספקתי לקום ואחד מהם שאל אפשר? לא הבנתי את פשר השאלה מה אפשר? מנשה הנהן בראשו לכן הם התקרבו אלי המשיכו לאונן ולפתע פלטו עלי את זירמתם החמה. לרגע נדהמתי אך מיד התאוששתי וחשבתי לעצמי דווקא נחמד. לא הספקתי להתאושש וכל חבורת הדובים קמו כאילו ניתנה פקודה לכולם נעמדו סביבי והחלו לאונן. תוך מספר דקות עפו לעברי זרמים חמים מכל הכיוונים למען האמת ממש לא נגעלתי ואפילו אפשר לומר נהניתי.

 

נכנסתי לים לשטוף את עצמי חזרתי התיישבתי עם החבורה וכל תחושת הבושה חלפה כלא הייתה.

חזרנו לרכב בדרך שאלתי את מנשה מי אלו חבורת הדובים ? מנשה מסתבר ידע  לומר שהם נפגשים לעיתים קרובות באחת מהבריכות החמות באזור במסגרת מועדון מסוים .

רוצה להצטרף למועדון שאל ?

יכול להיות נחמד עניתי.

מכאן ועל כל מה שקרה בהמשך אספר בימים הבאים.

3 מחשבות על “התנסות ראשונה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)