הסאונה הגרמנית

איני יודע אם הנכם מכירים את מתחמי הסאונות בגרמניה. מדובר בבריכות שחיה עם מתחמים מקביליים ונודיסטים.  ברגע שנכנסים למתחם, מהלכים להם ולהן גברים ונשים עם מגבות וחלוקים על חלציהם העירומים.

בכניסה לסאונה או לבריכה מחוייבים בעירום מוחלט ויש להניח את המגבת או החלוק על משטח העץ ולשבת על המגבת.

לפני כמה שנים אני ואשתי בילינו באחד מאותם מתחמים, מרכלים קלות על הגברים והנשים הנכנסים לגאקוזי או לבריכה. אשתי די הופתעה מכמה גברים עם חבילות רציניות.

שכשכנו לנו עירומים במים בבריכת חוץ כשאשה כבת 45-50 עברה לאורך הבריכה עירומה לחלוטין. שדיה גדולים וכבדים אך לא נפולים והיא היתה גבוהה למדי עם "פגעי הגיל" וצלוליטיס כמובן.  הפות שלה היה חלק לחלוטין ללא סימני שיער. אשתי בכלל התפלאה עד כמה נשים מסירות שיער וזאת מכיון שהיא עדיין נשארת בתפארת הבוש שלה.

האשה שהילכה לה על גדות הבריכה נראתה מעט בודדה ומשום מה הצטרפה לבריכה ושכשכה די קרוב אלינו.

הליכתה בעירום היתה לי קצת מוזרה וזאת מכיון שבד"כ אנשים הלכו עם חלוק או מגבת על חלציהם והורידו אותו רק כשנכנסו לבריכה או לסאונה.

אותה אשה מסתורית וגלויה הלכה כברת דרך ארוכה עירומה כביום הוולדה כאילו היה זה חוף נודיסטים. הנני מציין את זה כי זה באמת היה קצת שונה מהתנהגותם של אחרים באותו מתחם.

היבטתי בה וחשבתי לעצמי שהייתי שמח לשגול אותה, אך הסיטואציה כאן היא כמעט בלתי אפשרית כשאשתי צמודה אלי. בשעה שעברה עקבתי מעט אחרי האשה הזאת. שמתי לב כשיצאתי מהמים שהיא ישבה עירומה לחלוטין על כסא נוח וקראה ספר. עברתי לידה ורגליה היו מפוסקות לגמרי כשכפות רגליה מונחות על כסא הנוח והפיסוק שלה פשוט חושף את שפתיה הפנימיים של הפות שלה והאת הדגדגן שלה. החלפתי מבטים קלים לכיוונה תוך כדי הליכה, אך לא יכולתי כמובן לסוב אחורה ולהביט שוב.

כל הישובים היו לרוב לבושים בחלוק והיא ישובה בצורה החושפנית ביותר כאילו אומרת לכולם:  "הביטו בי.. זאת אני  . תראו איזה כוס יש לי".

היא לא היתה יפה במיוחד,  אפה היה סולד ופניה הזכירו לי אשה באוורית מלאה העובדת בשדות.

בשלב מסויים נכנסתי ללא אשתי לסאונה של 90 מעלות. הסאונות האלה לרוב מאד גדולות ומכילות קהל רב. גם ילדים ישבו בסאונה אך להפתעתי הטובה ישבה שם גם אותה אשה עירומה על המגבת שלה. התיישבתי מולה. מפעיל הסאונה החל בטקס של שפיכת מים ויצירת אדים חמים באויר. היה ממש מחניק, אך גם הילדים הגרמנים לא יצאו מהמחנק ומי אני שאכנע כך. הוא החל גם לנער את המגבת לכל הכיוונים ויצר רוחות של אויר חם שנעו לכיוונים שונים בהתאם לכיוון המגבת שלו. כולם הזיעו בטירוף והטקס נמשך כ 15 דקות תמימות.

כולם הזיעו  כולל אותה אשה. ראיתי את אגלי הזיעה נוזלים ממנה ולאורך שדיה. הישרתי את מבטי לאשה הזאת והיא בשלב מסויים קלטה את מבטי וכשהביטה בי קצת הסטתי את מבטי במבוכה הצידה. כשהחזרתי את מבטי לכיוונה ראיתי שהיא מביטה בי.

בסיום הטקס זרמו כל האנשים החוצה. האמיצים ביותר פנו לבריכות הקרח כדי לשפוך על עצמם קרח.

אותה אשה פנתה לכיוון המקלחות והלכתי אחריה.

במקלחות היו מתקני סבון ועמדתי בקירוב ליד אותה אשה לשטוף את זיעתי.

חשבתי לעצמי שזה עכשיו או לעולם לא….

"תוכלי לסבן את הגב שלי אולי ?" שאלתי אותה באנגלית… היא לקחה מעט סבון והחלה לסבן את הגב.

לאחר כמה שפשופי סבון שאלתי אותה אם היא רוצה שאסבן את גבה גם כן… היא נענתה בחיוב.

סיבנתי את גבה וירדתי עם ידי לגב התחתון…היא כיוונה את ידי גם לישבן וביקשה שאסבן את הישבן.

הירגשתי שהזין שלי קצת מתחשמל מהמגע הזה.. אבל המקלחות ציבוריות לגמרי וכל האקט המטורף הזה לקח בדיוק שתי דקות מבלי שאף אחד הגיע או הפריע לנו.

"את רוצה אולי שניפגש בשירותי נכים?" שאלתי…

היא הינהנה. "YA"

תגיעי עוד חצי דקה… התקדמתי לשירותי נכים ונכנסתי פנימה וחצי דקה אחרי זה היא דפקה על הדלת ונכנסה גם היא.

התנפלתי עליה וניצמדתי חזק אליה. היא היתה גבוהה והפה שלה היה בגובה שלי.. עטפתי את ידיי סביב גופה ונישקתי אותה נשיקה חושנית ומטורפת. לשונותינו נכנסו  זה בפיו של זה והחלפנו נוזלים במשך דקה תמימה. הזיקפה שלי החלה לגדול במורד חלציי. ירדתי על ברכיי כי הרגשתי שאני חייב לשתות אותה והתחלתי ללקק את פתח האהבים החלק שלה שרק לפני כחצי שעה ראיתיו מפוסק והוא היה כה מרוחק ממני. פתאום הפתח עומד לרשותי ואני מלקק אותה.

היינו חייבים להיות בשקט כדי שלא ישמעו מבחוץ והבנתי שאני צריך להיות זריז כדי שאשתי לא תתחיל לחשוד יותר מידי.

ליקקתי בתאווה את הכוס שלה והיא נאנחה במשך כשתיים שלוש דקות עד ש הגיעה לאורגזמה לא קולנית מידי אך פורקנית מאד.הרגשתי את אגנה רוטט אל מול פי.

החלפנו תפקידים והיא כרעה על הרצפה והחלה למצוץ לי את הזין. אני חושב שהייתי הזין הנימול היחיד בכל הספא הזה. היא דאגה להגדיל אותו… למימדים מאד חזקים וקשים. ביקשתי ממנה לקום כי רציתי כבר לחדור לפתח האהבים הרטוב הזה. ביקשתי ממנה לרכון מעט על הכיור על מנת שאוכל לחדור אליה.היא היתה מעט גבוהה… ולא יאומן , אבל הייתי צריך קצת להתאמץ מעט על קצות הרגליים כדי לנסות לחדור אליה. הרגשתי את הרטיבות ושפשתי קלות את הזין על פתח הדגדגן שלה… אך היה קשה בתנוחה הזאת לבצע חדירה בגלל גובהה.

אז החלטתי להוריד את מושב האסלה.. הנחתי את המגבת שלי עליה וביקשתי ממנה לשבת עלי כששדיה לכיוון הפנים שלי. התנוחה הזאת התגלתה כתנוחה הרבה יותר נוחה והיא התיישבה על הזין עם הכוס הרטוב שלה והחדירה אותו פנימה. היא עלתה וירדה עלי כששדיה הכבדים מתנפנפים על פני, תוך כדי שאני יונק אותם ומוצץ אותם. תוך כדי הזיון שנמשך ככמה דקות הרגשתי נוזלים נשפכים על הביצים שלי ואנחות וחירחורי הנאה… לבסוף לא יכולתי להתאפק ויריתי את המטען שלי לתוכה.

לאחר הרגעות קלה ולאחר שהזין שלי חזר למימדיו הטבעיים… יצאנו בהחבא מהשירותים למקלחת ושטפנו את עצמנו.

חזרתי לאשתי וסיפרתי לה מחוויות הסאונה…. עד לסיום השלב הראשון.

סיפור מטורף.

מחשבה 1 על “הסאונה הגרמנית”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)