החלפת תפקידים – יום האהבה

השלישי בסדרת סיפורי "החלפת תפקידים".
ראשון: "החלפת תפקידים – הסטראפאון הראשון שלי"
שני: "החלפת תפקידים – לילה בתל אביב"

מבוסס על מקרה אמיתי.

אף פעם לא התחברתי ליום האהבה. תמיד ראיתי בזה יום להסתכסך עם בת הזוג כי מישהו קבע איזה יום בשנה שצריך לקנות משהו או להתייבש. מה שעוד שיגע אותי זה שבארץ יש גם ולנטיינז דיי וגם ט"ו באב. למה צריך שני מועדים של יום האהבה?

עד שהגיע יום האהבה ההוא.

היינו עם עצמנו. הילדים אצל ההורים. ישבנו על הספה בפינת הטלוויזיה, עישנו שאכטה טובה ושתינו קמפרי תפוזים, אחד המשקאות שגילינו אליו חיבה עם הזמן. מרירות הקמפרי עם הטעם התפוזי משתלבים ממש טוב. אף פעם לא הבנתי את אלו שמערבבים עם אשכוליות.

עיסינו אחד את הרגל של השנייה. החלקתי את ידיי לאורך הרגל שלה עד למעלה והנחתי את ידי על התחתון הרך שלה. היא הסתכלה עליי בחצי חיוך כשהיא מלטפת מעלה את הרגל שלי שהייתה מונחת עליה. היינו בעיסויים רכים ומלטפים. ברקע הקשבנו למלודיות אינדיאניות.

"אני רוצה שתגמרי" אמרתי לה.

היא הסתכלה עליי. "אני בסדר. אני נהנית". אמרה וחייכה.

מוקדם יותר בצהריים עשינו סשן חזק וזריז בחדר כשהיו לנו איזה 20 דקות פנויות. היא הקדישה אותן לי וגרמה לי לבוא על סיפוקי. היא לא גמרה. חשבתי שכבר כמה זמן מה היא לא גמרה. היא לא אומרת כלום, והיא גם לא משקרת – היא כן נהנית גם אם היא לא גומרת. תנועות הגוף שלה בזמן הזיון לא משקרות. אבל באותה הפעם מוקדם יותר היום משום מה בלטה לי העובדה הזו יותר.

נענעתי בראשי. "אני רוצה שתגמרי." חזרתי שוב. "אני אגרום לך לגמור."

היא המשיכה ללטף אותי. "טוב." ענתה. "אבל בתנאי אחד." והמבט שלה עבר לשובבות.

"נו… נשמע." אמרתי עם חיוך של נתפסתי בקורי העכביש. בוא נראה למה התחייבתי.

"הנוצה." היא הסתכלה אליי בחצי חיוך ומבט המתנה.

"וואי…" צחקתי.

כמה שהיא אוהבת לדגדג אותי. יש לי כמה אזורים רגישים לדגדוגים שהיא למדה להכיר לאורך השנים. היא תמיד אהבה להשתמש בהם. הכוונה ב"נוצה" אומר בעצם שהיא מדגדגת אותי בנוצה מיוחדת שקנינו ואני קשור עם אזיקים כדי לא להיות מסוגל למנוע את הדגדוג. יש לנו שני זוגות אזיקים. לידיים ולרגליים. יש הבדל קל בגודל ביניהם.

"בסדר, בסדר." נכנעתי בלי קרב. הכנתי את עצמי לסשן הדגדוגים והצחוק העמוק שיפריע לי לנשום סדיר. לִיטֶל דִיד אָיי נוֹ מה יהיה בסופו של הסשן וכמה אוויר יחסר לי בנשימה…

"אני נכנסת להתקלח." אמרה. "אתה תהיה מוכן כשאצא."

חייכתי ושלחתי אותה לדרכה. ישבתי עוד כדקה על הספה מדמיין את הערב ההולך ונבנה. בדמיוני אני יושב על הכסא השחור המרופד, אזוק בידיים מאחורי הכסא. הרגליים אזוקות אחת לשנייה. ייתכן שהיא תשתמש גם בחגורה או בחבל שיש בארון כדי לייצב אותי בכיסא בשביל חיזוק. בנוצה היא תשתמש רק לאחר שהיא תעביר קצות אצבעות על הנקודות הרגישות בגופי אחת אחת. לאחר הנוצה היא תנשק ותלקק עם הלשון שוב את כל הנקודות, מה שיגרום לי להתקפי צחוק מלווים בנסיונות לחמוק עם חלק הגוף שבאותו רגע יוכל לזוז אולי רק כמה סנטימטרים. אחרי שהיא תסיים עם ההנאה החולנית הזו שמחרמנת אותי לגמרי, היא תשחרר אותי כדי שאעמוד במילתי. אני ארד לה עם הלשון ואעבוד עם האצבעות עד שהיא תושיט את היד כדי לדחוף לי את הראש פנימה ממש כשהיא גומרת. כמו בימים הטובים. אנחנו נתנשק. אני אגיד לה "חג אהבה שמח."

הָאוּ וֶרִי לִיטֶל דִיד אָיי נוֹ.

כשהיא יצאה מהמקלחת אני ישבתי ערום על הכיסא המרופד עם הרגליים אזוקות. יד אחת הייתה אזוקה כשהשנייה בעצם צריכה אותה ומחכה לה להשלים את המטלה. היא הייתה עם המגבת לגופה, קשורה היטב. היא לא תיפול מעצמה. היא תפיל אותה כשהיא תרצה. אני מתחיל להתרגש, בכל אבריי. היא קולטת את ההזדקרות שלי.

"אוי." היא פולטת. "תראה אותו."

היא מלטפת את הזין ליטוף יחיד רק כדי לתפוס אותו בחוזקה. היא החלה למשוך אותו מעלה לכיוונה בלי שהיא מתכופפת. הבנתי את הרמז וקמתי. היא הובילה אותי כשהיא לפניי מחזיקה עם יד אחורה את הזין. אני צועד בצעדים קטנים כי הרגליים כבר אזוקות ומדמיין את המגבת נעלמת כלא הייתה. היא הביאה אותי להדום הכפול המכוער הזה שהיא קנתה ביד 2. לא אהבתי אותו מהרגע שהוא נכנס לבית. היה לו צבע שלא הייתי בטוח אם זה המקורי או בלאי השנים. אבל כן היה כיף לשים עליו רגליים כשיושבים על הספה. הוא היה קצר באורכו מהגובה שלי ולא הייתי בטוח מה כוונתה שאעשה. היא הושיבה אותי בקצה, השכיבה את חלק גופי העליון כאשר הברכיים יורדות מעבר לקצה ההדום. היא סימנה עם היד שאשאר כך והלכה לחדר. כשחזרה הביאה איתה פרט קטן שפרח מזיכרוני אבל נזכרתי בו איך שראיתי אותו. האזיקים שלנו לידיים והרגליים היו בעצם חלק מחבילה אחת כאשר ישנו צלב מתכתי שאליו בעצם מתחברים כל 4 האזיקים. כן, השתדרגנו מעת לעת. הכל בזכות בקבוק היין באותו בר קטן בפראג… בכל אופן, כדי שזה יתרחש צריך שהאזוק ישכב על גבו (נניח על הדום…), יוריד את ידיו מטה משני צדדיו, יפגיש אותן מאחוריו באזור הישבן שלו ובאותו זמן יקפל אחורה את שתי ברכיו כך שקצות רגליו גם שואפות לאזור הישבן, שם בעצם ממוקם הצלב המקשר את כל 4 האזיקים. יכולת התזוזה באותו רגע מאוד מוגבלת.

ברגע זה הבנתי מיד שאני עלול לשלם מחיר על ההסכמה להיקשר ככה, מחיר שכנראה יכלול כמות דגדוגים וגירויים יותר גדולה מהרגיל. מבין את זה ומקווה שאעמוד בזה, אני ממקם את כל הגפיים במקומם והיא משלימה את האיזוק המרובע. מיד לאחר מכן, נעמדה לפניי, העבירה את כרית האצבע שלה מספר פעמים לאורך הזין שלי שהיה זקוף בכאב. היא סיימה בהוספת כיסוי עיניים והחשכה נהייתה מנת חלקי עד שהיא תחליט אחרת.

"נוח לך?" שאלה.

"זה בסדר אבל לא נראה לי לאורך זמן. אולי כרית לראש ועוד ריפוד קטן בקצה מתחתיי." אמרתי והיא סידרה את מבוקשי.

לא עבר זמן מועט כשאצבעותיה כבר עברו לאורך גופי, לא מפספסות שום מקום שגורם לי להתקפל, משלבות את המגע הרך של כריות האצבעות ביחד עם משיכות עדינות של קצות ציפורניים. הצחוק שלי התגבר, התזוזות שלי היו חדות, אבל לא היה מקום תמרון להתחמק מרצונה. הנוצה גם נכנסה במהירות לחגיגה כשהיא מתמקדת באזור מעל המותניים, פנימה קצת לכיוון הבטן, היכן ששתי נקודות גירוי אצלי היו האהובות עליה. כמו שחזיתי, גם הלשון החלה להשתלב. תוך זמן מה הייתי במתקפת צחוק, מנסה לגייס אוויר לנשימה בכל חלון הזדמנויות שמגיע.

"אתה ממש מרעיש." היא קבעה.

"את רוצה להשתיק אותי?" אמרתי לה בתקווה שהיא תקבל את זה כהתגרות. הוצאתי את הלשון כדי להראות לה שאני מלקק את השפה העליונה שלי.

היא התקרבה אליי עד שעמדה בצד ימין שלי צמודה להדום והרימה את הכיסוי מעל העיניים שלי. היא הורידה את המגבת כשהכוס שלה היה מרחק סנטימטרים מהפנים שלי, הרימה רגל מעל ההדום, עמדה ישירות מעל הפנים שלי וירדה לכיווני. כשהכוס שלה התקרב לפה שלי הוצאתי את הלשון כדי לתת לו קבלת פנים ראויה. הזין שלי הרקיע שחקים מתחנן ללא מילים ליחס. ליקקתי אותה בסיבובים ובדחיפות לשון, מעלה מטה לכל מה שיכולתי להגיע. ראיתי שהיא מתאמצת עם הברכיים המכופפות.

"את יכולה להניח עליי." אמרתי.

"בטוח?" רצתה לוודא.

"בבקשה תניחי עליי." אמרתי לה בקול רך רך.

היא חייכה, התרוממה, ירדה עם פיה לנשק אותי, הסתובבה והניחה את גופה בעדינות על גופי האזוק בתנוחת 69. הכוס היה ממוקם מושלם על פניי. התחלתי להפעיל את הלשון ואת השפתיים שלי במלוא המרץ. היא בצד השני גירתה את הזין עם קצות האצבעות שלה. היא הניחה את ראשה בצידו, נושפת עליו את הגניחות שלה, אבל לא אוננה ולא מצצה. זה חרפן אותי ברמות על והעיניים שלי התכווצו בחורים שלהם.

נכנעתי כמו פודל "בבקשה ממי, תכניסי אותו. אני מתחנן."

"שששש…." היא היסתה בי ודחפה את האגן שלה להשתיק את הפה שלי. איך אני אוהב את הטעם שלה כשהיא רטובה ככה.

היא המשיכה לגרות את הזין שלי, עכשיו עם הנוצה. כבר לא ידעתי איפה לקבור את עצמי מחוסר יכולת לעזור לו.

היא קמה בפתאומיות כשאני מתנשף ומזיז את האגן שלי מעלה מטה.

"קשה לך?" היא שאלה.

"מאוד. הוא ממש צריך אותך."

היא שלחה יד לכיסוי העיניים, הורידה אותו שוב להחשיך לי את המסך והלכה. שכבתי שם עם הראש קבור בכרית. לאחר זמן קצר הרגשתי אותה משחררת את אזיקי הרגליים מהצלב. היא הרימה לי את הרגליים. ללא כל אזהרה החדירה לי את הדילדו המשומן היטב שהיה קשור ברצועת הסטראפאון לגופה. שחררתי צעקה מההפתעה. היא שלחה יד להשתיק לי את הפה כשהמשיכה לזיין אותי חזק ומהר. מידי פעם הייתה עוצרת, מחכה שנייה כמעט לגמרי בחוץ וזורקת את עצמה לכיווני כדי שארגיש את הכניסות החזקות שהיא כבר הייתה מיומנת בהן. את אצבעות היד שהשתיקה אותי היא דחפה לי לפה אחת אחרי השנייה כדי שארטיב את כולן. כשהיו מספיק רטובות היא תפסה לי את הזין, החליקה את היד מעלה, מקיפה את הכיפה ועוברת עליה עד שכל האצבעות שלה היו באוויר והכל ממש באיטיות. היא שמה חומר סיכה על ידה, חזרה על הפעולה כמה פעמים וכל פעם נראתה איטית יותר מהפעם הקודמת. הגניחות שהיא הוציאה ממני מילאו את הבית. בכל פעם שהייתי מרגיש קרוב לגמור והקולות שלי הסגירו את זה, היא הייתה מפסיקה את פעולת היד כדי למשוך אותי עוד.

לאחר דקות ארוכות היא הפסיקה והוציאה את הזין המלאכותי ממני. הרגשתי ששוב היא קושרת את אזיקי הרגליים לצלב ואני שוב בתנוחה המקופלת.

"הגיע הזמן למלא את ההתחייבות שלך." היא אמרה.

היא חזרה לתנוחת ה-69 מעליי, הושיבה את הכוס שלה על הפה שלי כשהיא מזיזה אותו קדימה ואחורה לאפשר ללשון שלי לפגוש כל חלק אפשרי. כיסוי העיניים היה הפעם על העיניים ולא יכולתי לראות אלא רק לחוש. היא החלה להתמסר ולגנוח. הפעלתי בלשון כל פונקציית ליקוק שיכולתי לחשוב: מעלה מטה, החוצה פנימה, ימינה שמאלה, סיבוב שעון, נגד שעון, קצה הלשון, הכל. הרגשתי אותה מתנפחת קל בשרירי השפה. ידעתי שהיא בכיוון לגמור. המשכתי במלוא המרץ. היא שמה עוד חומר סיכה על ידה והחלה לעשות עבודת יד משובחת על הזין. ככל שהיא גנחה יותר היא הגבירה את העיסוי סביבו. הרגשתי שאני הולך לפרוץ בלא יכולת לעצור. התנשפתי חזק לתוך הכוס שלה.

"אני אגמור ככה." הצלחתי איכשהו להוציא מפי שהיה עטוף מכל עבר בשפתי הכוס הרטוב.

היא מיקמה את האגן שלה חזק יותר כדי שאחזור לעבוד עם הלשון.

"כן! תגמור לפניי!" היא הוציאה יחד עם נשיפות חזקות.

לגמור לפניה? למה היא רוצה לגמור אחריי ולא איתי? מוזר אבל כבר איבדתי את הריכוז בזה…

רק בדיעבד הבנתי למה היא רצתה את זה ככה. היא הרגישה שהיא הולכת לגמור. היא דחפה חזרה את הדילדו לתחת שלי ופמפמה אותו עם היד השנייה שלה. נאלצתי לשלב בין עבודת הלשון שלי לצורך לצעוק ולגנוח. ביד האחת שלה היא המשיכה לאונן לי עם לחץ ופשוט סחטה את הזין שלי לפיצוץ על. גמרתי. השפרצתי כמות אדירה. היא המשיכה להזיז את האגן במרץ, כדי לתפוס את הנשיפות החזקות שלי מהאורגזמה המטורפת שחוויתי על מנת לקרב אותה עוד יותר לגמירה. היא מכירה את הנשיפות שלי מיד אחרי האורגזמה. היא ידעה תמיד איך לנשק אותי רכות ליד הפה שלי במעיין מוסיקה הרמונית בין הנשיקות שלה לבין הנשיפות שלי. הפעם היא לא עשתה את זה.

בנקודה הזו היא עשתה משהו שנצרב בראשי לעולם. לאחר שהיד שהחזיקה את הזין הייתה חסרת תנועה בזמן שגמרתי היא חזרה לפתע לעבוד איתה, בעיקר לעלות ולרדת באזור הכיפה. היא ידעה מה היא עושה. היו לא מעט פעמים לאחר שהייתי גומר במציצות עם עיסוי ידני, היא הייתה עושה מעיין משיכה אחרונה של הזין עם היד, עוברת על הכיפה, סוחטת אותו לפני שמשחררת. מעיין אקורד סיום. כל פעם זה היה מוציא ממני גניחות בס מלוות בעוויתות בגוף וזה היה מחרמן אותה. היא ידעה שזה הזמן שהגבר הכי רגיש, ברמות של עינוי. כן, אני הסגרתי את המידע הזה והנה עכשיו אני משלם תשלום לא קל על זה, כשהיא מאוננת לי לאחר האורגזמה שלי ביד משומנת היטב, דוחפת את הכוס שלה מטה לפנים שלי כדי לקבל ממני את כל הקולות הרמים והנשימה המהירה שהפה שלי מוציא ברגע הקשה הזה.

"כן! תמשיך!" היא צעקה וגנחה עוד ועוד.

ניסיתי לעמוד בקושי הלא צפוי הזה. הידיים שלי נמתחו בניסיון נואש וחסר סיכוי להשתחרר מהאזיקים. הגוף שלי התעוות וניסה להתקפל אבל גם האזיקים ברגליים עצרו אותו עכשיו. ניסיתי לאמר משהו כדי שתעצור אבל זה גם היה כמעט בלתי אפשרי לפנות את השפתיים שלי לדיבור וגם היא גנחה חזק שכלום לא היה נשמע גם ככה. זה היה קשה אבל בכל כוחי שחררתי את הלשון בעוצמה מהפה שלי לדגדגן שלה בתקווה לקרב את הגמירה שלה ואת השחרור שלי.

"כן ממי!!!!" היא צעקה והרגשתי אותה רוטטת לגמרי כשהיא גמרה עם צעקת השם שלי באוויר. היא הפסיקה את האוננות ורק קפצה את ידה בחוזקה על הזין. זה היה לוחץ למדי אבל עדיין עדיף על האוננות. היא שחררה את היד מהזין ואני סוף סוף נשמתי לרווחה. הסתבר שהפרש הזמנים בין האורגזמה שלי לשלה היה משהו כמו דקה מינוס, אבל זה הרגיש כמו נצח.

הרגשתי שהיא נוזלת עליי והכוס היה ממש רטוב. נהניתי מאוד מהטעם אבל הייתי גמור לגמרי עם הראש נוטה הצידה. היא הרימה צד אחד שלה ובתנועה סיבובית התיישבה בצד ההדום מסתכלת עליי משותק מיכולת לזוז. היא ליטפה את הפנים שלי ולא אמרה דבר.

לאחר כדקה היא שחררה את האזיקים אבל לקח לי קצת זמן ועזרה ממנה לקום.

"אתה בסדר?" שאלה.

"לא הייתי מוכן לזה." אמרתי.

"הממ…. אתה כועס עליי?" שאלה ושמה אצבע על השפה התחתונה שלי.

"אני אחשוב על תגובה הולמת לזה." החזרתי.

היא חייכה ונישקה אותי עם כל הלשון. "חג אהבה שמח."

 

את מה שלאחר מכן התוודעתי שנקרא "עינוי פוסט אורגזמה" ייצא לנו לעשות עוד פעם אחת. אבל אני יודע שאם וכאשר היא תרצה שוב, לא אוכל להתנגד, אם אקבל תמורה נאותה.

כמו שאמרתי בפתיח, אף פעם לא התחברתי ליום האהבה. תמיד גם חשבתי למה צריך שניים כאלו בכל שנה. באותו הערב, חשבתי למה אין שניים ממנו בכל שבוע.

Loading

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן