בלונדינית סקסית עם שמלה

איזו דודה

אני, קוראים לי מזי. בעלי הוא אורי והאח שלו ,אהוד. אנחנו משפחה מאוד קרובה. בכלל הילדים שלנו ממש גדלו ביחד, כמעט היינו אמהות משותפות, טלי ואני,-דודות אמיתיות. תמיד נפגשים, תמיד חוגגים יחד. בייחוד אנחנו חוגגים את הימי-הולדת של הילדים. גם באותו יום היה יומולדת של רועי, הבן הגדול של טלי, כבר בן שבע עשרה. באנו ,כולנו, וכרגיל באתי וחיבקתי אותו ונישקתי אותו על הלחיים –איך שהוא גדל הילד!
ואז הוא פתאום אומר לי: איזה מזל יש לדוד אורי, כל יום ! כל יום יש לו את היופי הזה ! וחיבק אותי ככה שהרגשתי ממש את הזהו שלו לוחץ לי על הבטן, קשה וגדול… ממש הסתחרר לי הראש-איך כזה ילד, ויש לו כבר כאלה דיבורים לנשים? כי אני בעצם השם שלי מזל , אז זה היה כאילו משחק מלים כזה. ממש הסמקתי ואמרתי לו : מגיע לך נשיקה על המחמאה , כאילו, התעלמתי בכוונה מהזהו הקשה-כאילו ,אמנם נחמד ומרגש שעומד לו ממני אבל בכל זאת הוא עוד ילד. היינו ככה בחדר שלו ,בנפרד מהשאר, והוא במקום לקבל את הנשיקה על הלחי ,כמו שהתכוונתי סיבב את הפנים וקלט אותי ישר על השפתיים, ועוד החזיר גם! וואו! עכשיו ממש הסתחרר לי הראש. כאילו, ילד ילד , אבל הנשיקה היה ממש של בחור, ולא לדודה ! הצלחתי רק לגמגם מה… מהה.. והוא עוד נישק עוד יותר חזק ,אפילו עם הלשון והצמיד אותי אליו ככה , חזק שהרגשתי עוד יותר את הזהו קשה וחודר ונלחץ אליי.
הנשימה ממש נעצרה לי והרגשתי מה שהאמא שלי תמיד קראה "חלושס" כאילו, הברכיים ממש רעדו לי וכמעט התמוטטתי . מזל שטלי, האמא של רועי, בדיוק נכנסה ורועי הפך את הכל כאילו חיבוק ונשיקה לדודה. רגיל כזה? יצאתי כולי מבולבלת. איך? כאילו, כזה ילד? ושמתי לב שהוא ממש כבר לא נראה ילד, כזה גבוה ,בראש גבוה ממני, ורחב וחזק ו… ממש דפק לי הלב . מה קורה אתי? אני הדודה שלו ,למען השם! שלא לדבר על זה שאני יותר כפול ממנו בגיל! מה יגידו?!
כל אותה מסיבת יומולדת דאגתי שמא אהיה פתאום לבד עם רועי ,כמה שדפק לי הלב. אבל היו הרבה אנשים והיה שמח וכולם שמחו ועלצו והפחד עבר לי, עד שנכנסתי הביתה מהגינה ,להתפנות אתם יודעים…
כשיצאתי מהשרותים הוא עמד מולי, רועי. הלב קפץ לי ישר לפה , והוא בטח הרגיש בו, כי ישר הוא הכניס את הלשון שלו לפה שלי… ואת הידיים מתחת לחולצה שלי ,מועכות ומעסות לי את ציצים מתחת לחזייה . צעקתי : "לא, לא! , כלומר צעקתי בראש ,כי לכי תצעקי שלשון מערבלת לך את השקדים וכולך רועדת… והוא ,רועי , כאליו חושף לי את הציצים ואומר איזה יפים ,השדיים שלך, כבר שנים אי מת לראות אותם. תני לי למשש אותם קצת. אני כולי רועדת , מנסה למשוך את החולצה למטה ולכסות אותם, את הציצים ,אבל הוא מפריע , מושך את החולצה למעלה ולוחץ על הפטמה… הוא ניצח. עזבתי את החולצה ,נכנעת במאבק. כאילו ,רק לרגע אתן לו לראות ,שיעבור מהר , כל רגע מישהו יכול להיכנס ומה יגידו , והוא, הרועי, הוא מתנפל על הציץ ומנשק ולוחך ומכרסם… איך הייתי כולי מים, איך! ברצינות, הברכיים שלי נהיו ג'לי והרגליים התפסקו ואיבדו אחיזה וצנחתי עליו והכי גרוע שהתחלתי להתמוסס בווגינה שלי , כולי נוזלת ,כמו המכשפה מהמערב ועוד מעט איהפך לשלולית….
מי ששוב הצילה אותי היתה האמא שלו , שנכנסה הביתה. הספקנו עוד להינתק וליישר את הבגדים ויצאתי ,כולי רועדת, לגינה. לדבר לא העזתי, רק סימנתי לה שכאילו , הכל בסדר .
אני לא בדיוק יודעת איך עבר לי המשך היומולדת. כאילו ,כל הזמן ביום, בערב ובלילה גם , חזרתי וחוויתי את הדרמה ההיא, הופכת והופכת מה הייתי צריכה לעשות ואיך הייתי צריכה להתנגד ואיך אני נראית כמו איזו פדופילית . אמנם הוא כבר בגיל מותר, ממש גבר צעיר , ואיזה יפיוף ומה אני חושבת לי ככה להימרח על נער שהוא בן אחי ,כאילו ,לא מממש. בן אח של בעלי, אורי , וזה ממש לא אותו דבר ! ו-מה את מנסה להצטדק ,חתיכת מפלצת… ככה כל הלילה. וגם הרטבתי מרוב הזיכרון של כמה שנמסתי שם ,תחת הידיים של רועי. כמעט נחנקתי מרוב תשוקה ,כן תשוקה , מה אתם חושבים ,אני פסל??!! אבל הלילה עבר וגם היומיים שאחר-כך, ולאט לאט נרגעתי-הרי בסוף במזל כלום לא קרה, נכון?
יום שלישי זה היום שאני מלווה את הבנות של טלי לחוגים-כי היא בעבודה אחר הצהרים. אז באתי אליהם הביתה, עם הלב דופק כל-כך שחשבתי שכל העולם ישמע, אבל רועי הרי לא בבית , בגלל זה אני צריכה להוציא אותן לחוגים! אז אספתי את שתיהן , מתוקות כאלה(אני, יש לי רק שני בנים. כמה שאני מקנאה בטלי על הבנות!) בדרך פתאום עלה בי חשש שלא סגרתי את המזגן. כאילו, זאת בעצם מן תגובה אוטומטית כזו ,אבל לא זכרתי אם באמת עשיתי אותה , אז חזרתי אליהם הביתה לבדוק.
פתאום הוא עמד מולי, רועי, בכל הודו. הכתפיים הרחבות, החזה הגברי, הנערי החלק והמשיי, וריבועי הבטן . "איך… מה… מאיפה…" התחלתי לומר אבל לא הצלחתי הרבה בגלל הלשון שלו שעשתה שמות בפי . כעבור רגע רגליי קרסו ומצאתי עצמי נוחתת על גבי במיטה שלו. איך הגעתי לחדר שלו, ואיך איבדתי בדרך את שמלתי ,את החזייה והתחתונים אינני זוכרת, אבל אני זוכרת היטב את מטה הקסמים שלו ואיך הוא נכנס בי. אוי –איך הוא נכנס בי! בכל העומק ובכל הכוח! ואיך אני התרוממתי מולו ,הודפת וחולבת וטוחנת במטחנה שלו! כעבור זמן קצר מאוד ,שנדמה לי כנצח , גמרנו שנינו בסערה מתיזים ושופכים ומתפרעים אחד בתוך השנייה. והוא לא עצר בזה ,אלא הפך אותי ותקע אותי מאחור, בדוגי! אוי, איזה עומק ואיך אני השתוללתי! והתהפכתי , בטח התהפכתי עליו, אני רוצה לראות ולהתענג על הגוף המשיי שלו ,החסון כפלדה… כך טחננו האחד את השנייה בלי הרף ובלי הפסקה עד שהגיעה השעה לקחת את האחיות שלו מהחוגים….
חזרתי הביתה מבולבלת, כולי מסוחררת, ולא יכולתי להתרכז בכל אותו ערב. גם כל הלילה עבר עליי בהיזכרויות של המעשה הנורא והנפלא הזה. כל הלילה רק חשבתי , שוכבת ליד אורי בעלי, "איך?! איך יכולתי?!!! אני הרי הדודה שלו למען השם! שלא לדבר על הגיל-כזה כמו פדופילית. כאילו, לא ממש כי הוא היה מה זה גבר , כבר לא ילד, ואיזה כלי! אם אני חושבת על זה, רועי נראה בדיוק כמו שאורי היה נראה שהיה צעיר , רק בלי כל השומן הזה ועם קוביות בטן במקום כרס רוטטת. " וכל הלילה הייתי קופצת לאמבטיה –אתם יודעים ,כאילו להפחית את הלחץ בעזרת האצבעות, לא שזה עזר הרבה…
אני לא יודעת איך הצלחתי להוציא את הילדים לבית ספר. כל הבוקר הזה ,יחד עם הלילה שלפניו מרחפים לי כמו איזה ענן בלימבו , בריק הגדול וגם אחר הצהרים הגורלי של אמש כמובן… ואיך שאני חושבת בכלל להירגע , עם הוויברטור החדש שקניתי לא מזמן-סוף סוף יהיה לו שימוש- יש פתאום דפיקות בדלת והוא עומד לפניי, רועי ! מה אני אגיד לכם ,הלב שלי הכה כל כך חזק בחזה שחשבתי שאשבור את הצלעות , אז ישר שחררתי לו, ללב, מקום והורדתי את החזייה…
המשכנו בחדר המיטות. כאילו: מה עם ייסורי המצפון שאני דודה וכאלו? מה דודה?! איזו דודה?! כל כולי הייתי רק כוס נוטפת, לוהטת ומיוחמת שעטפה וחלבה ודפקה וקרצפה את מטה הפלאים , את הזין הנפלא של רועי. אוי, כמה משיי ועדין וכמה נוקשה וחזק ! והוא כל הזמן שכב על הגב, המניאק, נותן לי לעשות את כל העבודה , לרכוב ולרכוב ולדהור –אוי! ואיך דהרתי! למעלה ולמטה וקדימה ואחורה וגם הצלחתי להפיק את זממי וסיבבתי את האגן כשהוא בתוכי , חשה בו ,בזין הגדול, מחכך ומעסה בתוכי פינות שלא ידעתי על קיומן… והחזה הנפלא שלו לא יכולתי להתנתק ממנו ,טורפת ומנשקת ומלקקת , רק כשעליתי לאורגזמות הפסקתי. איזה חזה ,ואיזה ריבועים! תאווה ממש ,רק ללקק ולזלול! וכך ירדתי בלקיקות עד לתפארת שלו, הזין הנפלא, המתוק והמלוח…אוי איזו הנאה!

אני לא יודעת איך הוא הצליח ,המניאק, להפסיק את הכל בזמן , לפני שהילדים חזרו מבית הספר. הוא עוד הכניס לי במקלחת ומצצתי לו והוא זיין אותי בפה ואפילו התיז לתוכו –מאיפה היה לו עוד זרע?! וגם הוא אמר לי לבוא אליו ביום שלישי אחרי שאני מביאה את האחיות שלו לחוגים… אבל זה יותר מדי זמן-אז אמרתי שלמחרת, יום חמישי כל אחר הצהרים הבנים שלי לא בבית, הם בחוגים…
ובאמת למחרת הוא הגיע, עוד לפני שהבנים יצאו לחוגים. ואיך שהם יצאו, איך שנטרקה הדלת , הוא הוריד אותי על ארבע ותקע לי את הזין המהולל שלו לפה. עד לגרון הוא תקע אותי! כמעט נחנקתי ! אבל מה זה ירדתי ומצצתי לו! ואיך הוא תקע! וכמה הוא התיז בתוכו, בגרון ובפה ועל הפרצוף, עד שהתיז לי מהאף, עד התיז לי על כל החולצה… ואיך שהוא גמר להתיז , עוד לא הספקתי לנשום והוא הפשיל לי את החצאית ותקע אותי מאחור, בדוגי ! מה-זה צרחתי! והשתוללתי והנעתי את התחת לכל הכוונים ודפקתי, דחפתי מולו וגמרתי פעמיים, פעמיים! עד שהוא גמר….ואיך הוא גמר! מילא אותי , את כל הכוס שלי, את כל הווגינה שלי ואת הרחם אפילו-מאיפה היה לו כל-כך הרבה זרע אני לא יודעת!
והוא לא הסתפק בזה, לא! איך שהוא גמר ,עוד לא הספקתי להתאושש מהאורגזמה שלי , הוא שוב הפך אותי ותקע לי בפה! נצח שלם הוא טחן לי את הגרון, עד שהוא כולו כאב , עד ששרירי הלסת כאבו לי, עד שגמרתי כמו מטורפת רק מהזיון בפה-טוב עם האצבעות בכוס כמובן. וככה חגגנו שעתיים שלמות ,עוברים מהפה לכוס וחזרה , אפילו לא עצרנו לרחוץ את הג'יפה, עד שהבנים חזרו מהחוגים . עוד הייתי עם הזין שלו בתוכי כשהם פתחו את הדלת.. מזל שהם קטנים מדי לשים לב לכמה שהתנשמתי, ולזה שרועי עדיין אצלנו….
כך יצרנו שגרת זיונים מאוד לא שגרתית: ביום שלישי היינו מזדיינים אצלו, אחרי שהבאתי את הבנות לחוגים, וביום חמישי אצלי ,אחרי שהבנים שלי יצאו לחוגים שלהם. איזה זיונים קסומים אלו היו! אבל קצרים. אחרי איזה חודש וחצי הוא אומר יום אחד , זה היה יום שלישי ואצלו בבית, : "דודה מזל , היום לא מתאים לי. היום באה אלי חברה שלי." בטח, אני מבינה , צעירה בגיל שלו, מה גם שהיא היתה מה זה הורסת, כזו בלונדית עם חזה זקוף ורגליים ארוכות שלא נגמרות לעולם. כן, הצצתי וראיתי, רציתי לראות מי המתחרה שלי, מה יש?! וגם ביום שלישי אחר-כך רק שזו היתה מישהי אחרת, שחרחורת דווקא, אבל מה-זה פצצת מין! ככה הוא היה מזיין חליפות את השחרחורת והבלונדינית ובימי חמישי הוא התחיל לזיין עוד מישהי שלישית ואני כמו מקבצת נדבות הייתי צריכה להסתפק בימים שאלה הבריזו לו…
התחלתי להשלים עם זה שימי הזוהר שלי חלפו , עד שהגיע יום ההולדת של בני בכורי אמיר. הוא בן ארבע עשרה . בשבת עשינו מסיבה גדולה , עם כל המשפחה ורועי התיישב לידי וכשכולם ליד השולחן הוא דחף לי יד בכוס , עמוק פנימה ,עד שנעצרה נשמתי! לפני כולם ככה! ואני ,לא רק שלא סילקתי אותו, אלא איך הרטבתי לו ,איך נזלתי על היד שלו! ככה, לפני כולם! וגם תפסתי לו את הזין המתוח שלו , שם מתחת לשולחן, מזל שלא חשפתי אותו החוצה איך שהוא גמר! וכשקמתי להביא שתייה לכולם, רועי נכנס הביתה אחרי וישר הפשיל לי את השמלה ותקע , מאחור כמו שהוא אוהב, וגם אני… ווי ווי , כולם פרחו לי מהראש רק יללתי לתוך היד שלי ,חונקת את הצרחות ומניעה והודפת מולו כמו איזו זונה, ואז , רגע לפני שאני גומרת הוא יוצא לי : "דודה מזי! את צריכה להביא להם קודם שתייה , שכחת?!" בן זונה! אז הוצאתי להם שתייה , דרך החלון הוצאתי אותה, וכל הזמן שאני מוציאה בקבוקים הוא , הממזר, הוא מרים את השמלה ואוכל אותי, מלקלק אותי, מזיין אותי עם הלשון. כמעט גמרתי מזה! ואיך שגמרתי להוציא את הבקבוק האחרון הוא מרים את השמלה ותוקע אותי, ישר מול החלון, מול כולם! בקוש הצלחתי להזיז אותו איזה שני מטר משם, לספה והוא תקע אותי על המשענת שלה ,ככה ישר, לעיני הבנים אם הם רק היו מרימים את המבט! ואני ,כמו איזה זונה, עוד שיתפתי פעולה ! מה זה שיתפתי פעולה , תקעתי והדפתי והשתוללתי ,כולי כוס ותאווה עד ששפכתי כעט כמוהו!
לעיני הבנים שלי! אני לא מדברת על אורי, השמן המסריח הזה, שבקושי מזיין אותי בכלל… אז זהו שהבנתי שהתדרדרתי לתחתית , כאילו אפשר השפלה יותר מזה? אבל אני לא יכולה להתאפק כשאני רואה אותו, אפילו כשאני חושבת עליו, כמו עכשיו, אני נהיית כולי רטובה ונמרחת! אז חשבתי, אולי אם אכתוב את הכל, אראה כמה שאני זונה עלובה ואתגבר-אבל אני לא בטוחה שזה עזר-רק נהייתי יותר מיוחמת…

6 מחשבות על “איזו דודה”

  1. תודה לכולכם .אני שמחה שמצא חן בעיני רובכם וקח לתשות לבי את הביקורת.
    עלמה אשמה

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)