שליטה פומבית

גבירתי הנפלאה אוהבת עד מאוד להפגין את שליטתה עלי. היא אוהבת להוכיח זאת עבורי כמעט על בסיס יומי אך מידי פעם היא אוהבת להראות את זה גם לאחרים. בתחילת דרכינו היא הציבה זאת כאחד הדברים שאין לה עניין בהם, אך לאחר ביקור במסיבה של הקהילה זה הפך עבורה לפעילות מועדפת ואפילו נדרשת.

הביקורים הראשונים שלנו במסיבות של הקהילה הסתיימו בצפיה בלבד. אולי רק יד חטופה עברה על איבר כלשהו אבל לא יותר מזה. בינינו ידענו שזרעים כבר ניטעו. היא הבינה שהיא רוצה לעשות את זה ואני הבנתי שבין אם אני מסוגל או לא עלי לספק את רצונותיה. מה זה אומר לספק? אה, פשוט מאוד. זה אומר שהיא רוצה אותי ערום וקשור בחדר ציבורי אליו אנשים יכולים להיכנס ולצפות. והיא? לבושה כמובן בבגדי הפטיש הנפלאים שלה ומשתמשת עלי במגוון כלי המשחית שלה. היא רצתה שאשבר, שכולם מסביב יראו את הכח שלה עלי.

בפעם הראשונה זה קרה ממש בלי כוונה ולשמחתי הסתיים במהירות. הסתובבנו לנו במבוך של הדאנג'ן ולהפתעתנו מצאנו קין מונח בצד. הגשתי לה אותו ושאלתי אם בא לה. היא הביטה עלי במבט מופתע ושאלה "פה? עכשיו? אתה מסכים?". בלי לענות הסתובבתי וחשפתי את הישבן לעברה. היא לא חיכתה שנייה והחלה להצליף בי (כבר אמרתי שהיא מתייחסת לחימום כמיותר?). לרוע המזל לא הספקנו יותר מידי כי לאחר שלוש או ארבע הצלפות נשבר הקין. אמנם זה לא ממש הצליח אך הזרעים כבר נבטו והתאווה שלה לעשות את זה רק התעצמה.

הפעם השנייה כבר היתה יותר רצינית. זה קרה באחת המסיבות של אלכסנדריה לשעבר. כל פליי פארטי הוא פוטנציאל לסשן ציבורי אך לא תמיד זה יוצא. לפעמים לא בא לה, לפעמים אני לא מסוגל ולפעמים סתם האווירה לא מתאימה. בכל מקרה, היא הביאה איתה את הקין שלה והסתובבה איתו בחדרים האפלים. לא באמת חיפשה מועמדים אלא סתם נהנית מההרגשה והמתינה לי כמובן. באיזה שהוא שלב פשוט שאלתי אותה אם מתאים לה. היא ווידאה שאני אכן מתכוון לעמוד בזה ובחרה את החדר. לא זוכר אם נקשרתי או שפשוט קיבלתי הוראה להחזיק את הידיים למעלה. התחתונים הופשלו, הישבן נחשף והיא החלה להצליף. כמה עשרות הצלפות כאשר הקהל נכנס ויוצא, חלק נשארים ומביטים וחלק מוותרים וממשיכים הלאה. לאחר מכן גילינו שאני ערני לסביבה מה שמכניס אגו לעניין ומנגד היא – לא רואה אף אחד חוץ ממני. היא עשתה עבודה מדהימה והובילה אותנו גבוה למקום בו לא ביקרנו מעולם. הצליפה עד שכמעט נשברתי ואז עצרה ללטף, לנשק ולהרגיע. חזרה להצליף. הצלפות מדויקות ומכוונות, ציירה ציורים על ישבני וירכיי, לעיתים בצורה מפוזרת ולעיתים חזרות נוראיות על אותו אזור. בשלב כלשהו התחלתי לרעוד. הקהל מסביב שעזר לי לגרד עזרה מהאגו ולקבל אותה בגבורה, כבר לא ממש עזר. לאחר מספר חזרות של הצלפה והרגעה היא כנראה כבר רצתה לראות אותי ואת האגו שלי נשברים. זה לא לקח עוד הרבה זמן… אז למרות שנשארתי שקט כמעט לגמרי ולמרות שעמדתי בלי להתפתל יותר מידי זה נגמר. קרסתי לגמרי על הרצפה. היא באה והרימה אותי, חיבקה, ליטפה ובעיקר הודתה.

אחר כך היא ניסתה זאת עוד מספר פעמים. לעיתים במסיבות אפלות של הקהילה ולעיתים במקומות ציבורים רגילים. שואבת הנאה מרושעת מהמבוכות שלי וגם מהמבוכות של האחרים, שכמובן לא מבינים את העניין לו הם שותפים

ואז הגענו לברלין.

המצאנו לנו תחביב נחמד של לבקר בערים דרך טיול בין חנויות הסקס המקומיות. דרך נחמדה לחצות ערים מקצה לקצה ולראות את האתרים החשובים יותר והחשובים פחות. עשינו זאת יחדיו כבר ברומא, אמסטרדם, תל אביב וכמובן ברלין. הפעם הסיבוב היה פורה במיוחד וארסנל הצעצועים גדל במספר פריטים מעניינים וחדשים.

קיבלנו המלצה על מועדון בו מתרחשת מסיבה של קבוצת BDSM מקומית והחלטנו לנסות. הקבוצה המקומית אכן מעניינת ונראה שכולם מכירים את כולם ומרגישים מאוד בנוח. השתייה זולה יותר ממחירי סופרמרקט, המזון בחינם ורוב האנשים אכן משקיעים בהופעה. לאחר כשעה הבנו שלא נוכל באמת להתערבב עם האנשים והחלטנו ללכת לשחק.

אזור המשחק הוא חלל ענק המחולק לאזורים בשתי קומות, כאשר בכל אזור ממוקמים אביזרים ומכשירים שונים. לאחר שסקרנו את כל האזורים בחרה גבירתי את החלל המרכזי כמובן וקשרה אותי לצלב במרכז. כזה, שכולם יכולים לראות מכל האזורים האחרים. היינו הראשונים לשחק וגבירתי משכה את תשומת הלב של כולם. היינו מנותקים מהכל וקצת שמנו זין על הגרמנים. הסשן היה רציני ועם זאת מלא בצחוקים ודיבורים בעברית.

גבירתי שלפה את ה "מיני שוט" שנקנה מספר שעות מוקדם יותר והחלה לבדוק אותו. לבדוק את הסימנים אותם הוא משאיר, איך צריך להשתמש בו, האם ניתן להצליף במקומות רגישים ושאר המבחנים שהיא מעבירה לכלי המשחית שברשותה. כנראה המיקום והאנונימיות הפכו את הסשן לשעשוע אמיתי עבור גבירתי. דרך העמדתי בתנוחות מביכות, צחוק מתגלגל שלה וכמובן הצלפות קשות.

לאחר שלמדה את השוט החדש על ישבני סובבה אותי גבירתי וקשרה אותי עם הפנים קדימה ומצאה שהשוט החדש מתאים להפליא לשימוש על הירכיים הפנימיות.

תנועות ההתפתלות שלי שעשעו אותה עד מאוד וגרמו לה להצליף יותר פעמים ויותר חזק. בשלב כלשהו היא החליטה שבעצם אני רוקד בלט והחלה להורות לי על תנוחות בלט שונות אשר מקלות עליה את ההצלפות לאזורים אליהם היא מכוונת.

האגו לא עבד לי… למרות הקהל מסביב לא הצלחתי לעמוד בצחוק המלווה בהשפלות והצלפות הבלתי נפסקות בירכיים הפנימיות. צעקתי, התחננתי וניסיתי להתחמק ללא תועלת.

לאחר זמן שנראה לי כנצח היא שחררה אותי. התלבשתי ויצאתי אחריה כאשר היא צועדת בגאון ובראש מורם בעוד הקהל מביט בה בדממה ומפנה לה את הדרך בטבעיות.

מלכה אמיתית.

מחשבה 1 על “שליטה פומבית”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)