פנטזיות מגשימים עד הסוף

סיפור מאת לביא

קצת רקע: שמי דוד ואני נשוי לספיר אנחנו בני 35-36. אנחנו אוהבים לפלפל את חיי המין שלנו, לא כי יש בעיות, אלא סתם כי זה ממש מרגש. עד היום התנסינו בלא מעט דברים: החלפת זוגות\ שלישיות (לרבות להוסיף עוד גבר למיטה)\ משחקי שליטה \צעצועים וכו'.

יש לנו לא מעט פנטזיות. אבל אנחנו תמיד דואגים להגשים אותם אחד לשני, בעיקר בהפתעה. לדוגמא: סיפרתי לאשתי שרציתי לעשות את זה פעם אחת עם קוקסינלית. תמיד חרמן אותי לראות אישה עם סטראפאון מפמפמת מישהו\י ולראות את החזה שלך קופץ בהתאמה לחדירות. כמובן שהיא לא אמרה לי שהיא תכננה מפגש. אבל כבר באותו סוף שבוע היא דאגה להפתיע אותי. כשסיימתי לעבוד בחמישי מתרגש לקראת הסופש הקרוב. ספיר מתקשרת אלי. "מה קורה, מאמי?" "בסדר, מה קורה?". היא אומרת בחצי לחישה :" שומע, אני דואגת לך להפתעה קטנה בבית, אבל אני לצערי אני חייבת לשתף אותך אותה קצת. אני צריכה שתשמש בפלאג האנלי שיש לך שם". הראש אני ישר מתחיל להריץ סרטים. " מה זאת אומרת?". "אל תשאל שאלות, פשוט תכניס לעצמך!!". "אוקי, אבל זאת צריכה להיות חתיכת הפתעה מאמי" נעלתי את דלת המשרד, הוצאתי מהמגירה הנעולה שלי חומר סיכה ואת הפלג האנלי ששמרתי שם. שופך כמות נכבדת ומכניס לעצמי. רק מהסרטים שהיו לי בראש, הזין שלי התחיל לעמוד למלוא 15 ס"מ שלו.
יצאתי מהמשרד עם זקפה נוראית וטסתי הבייתה. ישר איך שאני נכנס אני קולט את אישתי יושבת בסלון עם עוד בחורה. ממש פצצה, 1.70 בלונדינית עיניים כחולות, חזה בינוני עומד, ותחת שפשוט בא לך לזיין אותו. לבושה בחצאית מני וחולצה צמודה שלא משאירה מקום לספק האם יש לך חזייה או לא. הראש שלי נכנס לסרטים של שלישות, לא שלא היום לנו כאילו, אבל אני לא מתלונן.
"היי, מי את?", "אני שרון" היא ישר ענתה. קלטתי בקול שלה משהו שונה אבל לא הצלתי לשים על זה את האצבע. אשתי הסתכלה על שנינו במבט המחורמן שלה. "בייבי, אולי תביא מהמטבח משהו לשרון לשתות?" "סבבה, אין בעיה" הלכתי למטבח, בדרך שמעתי כל מיני לחשושים ביניהם: "תזכרי, תפתיעי אותו והוא בטוח יזרום" ופתאום שקט. כשחזרתי אני קולט את אשתי ואת שרון מתנשקות בלהט. החלטתי לשבת על הכורסה מולם כדי לקבל מבט מלא לכל ההצגה הזאת. הן מתחילות לשלוח ידיים אחת לשנייה, מהר מאוד ספיר הורידה לשרון את החולצה ואת המכנסיים חושפת את ציצים שלה לאוויר העולם. ראו שהיא הייתה מאוד מחורמנת לפי הפטמות הזקורות שלה. שרון לא נשארה אדישה אחרי שנשארה רק עם חוטיני הסגול שלה, היא המשיכה להתנשק עם ספיר אישתי.
בין לבין ספיר רומזת לי עם העניים שאני יכול להצטרף והכל סבבה. הורדתי את החולצה שלי ועמדתי מולן. הן הבינו את הרמז וישר ניגשו לפתוח לי את המכנסיים. נשארתי בבוקסר, ושרון אמרה לאישתי "ואוו לא צחקת, יש כלי רציני", "חכי כשהוא יתחיל לזיין אותך".
שרון מיששה אותו מבעד לבוקסר, "נו את לא מתה כבר לראות אותו?" ספיר שאלה. בתגובה לזה שרון משכה בבת אחת את הבוקסר שלי למטה והזקפה שלי ישר קפצה מול הפנים שלה. "נו, מה את אומרת עליו?" שאלתי בחצי קול ממזרי. "הוא מרשים בהחלט, ספיר רוצה לעזור לי כאן?" בלי לחכות לתשובה היא התחילה ללקק אותו, וספיר אישתי הצטרפה. שניהם התחילו למצוץ לי את הזין בתורות, הייתי פשוט בעננים. עצמתי עיניים נותן להן לעשות את כל העבודה. מרגיש את הלשונות שלהן שעוברות על הזין שלי, לכל הארוך שלו, אני שומע את ספיר אומר: "עכשיו תנסי לעשות את מה שאמרתי לך, תראי איך הוא יגיב". מישהי מבניהן עברה לביצים שלי והשניה מנסה להכניס את כולו לתוך לגרון. בהתחלה היא לא כל כך הצליחה, הסתכלתי למטה וראיתי את שרון נאבקת וחצי נחנקת מהזין שלי. אבל היא לא הפסיקה לנסות, היא לקחה לי את היד שלי ושמה אותה על הראש שלך. רומזת לי שהיא רוצה עזרה. תפסתי את הראש שלה והתחלתי לפמפם את הגרון לאט לאט. בכל פעם שהיא הכניסה אותו עמוק, היא נתקעה בפתח הגרון שלה. אבל בכל ניסיון כזה הפתח התרחב יותר ויותר. זה מחרפן אותי, ואז במכה אחת היא הצליחה, הרגשתי לחץ חזק מכל הכיוונים על הזין שלי, והרגשתי את האף שלה שהגיע עד לבטן. חשבתי לעצמי שאין מצב שאני עכשיו גומר עוד בתחילת הערב המשוגע הזה, מנסה לחשוב על כל הדברים המדכאים שיש. בינתיים למטה אני מרגיש שהיא עובדת ממש חזק על הזין שלי ובמקביל פותחת לי את פלחי הישבן. וספיר בתיאום, מגיעה מאחורה מוציאה לי את הפלאג ומתחילה ללקק לי את פי הטבעת. אני שומע את ספיר: "תירגע מותק, אתה יכול לגמור, יש עוד ערב שלם. ונראה לי ששרון ואני מחכות כבר לשפיך שלך" לא הייתי צריך יותר מזה. תפסתי את הראש של שרון, במקביל ספיר הכניסה שוב את הפלאג האנלי לפי הטבעת שלי. זה בשילוב הזין שלי שהיה תקוע עמוק בתוך הגרון של שרון היה מחרמן בטירוף הכנסתי במכה אחת חזקה וזהו "אההההההה" יריתי כמויות של זרע עמוק בגרון של שרון וחלק יצא החוצה. ספיר אישתי נגשה עליה והתחילה ללקק אותה ולהתנשק עם כל זרע שהיה בניהן. "ואוו, הרבה זמן לא גמרתי ככה". שניהן מסתובבות אלי נקיות ואז ספיר אמרה: "יופי כי עכשיו זה תורנו".
איך ששמעתי את זה, פתחתי את העיניים וראיתי את ספיר אישתי כבר בלי בגדים ואת שרון שנשארה עם תחתונים ובגלל שהיא ישבה עם רגליים מקופלות לא ראיתי את ההמשך…
הושבתי את ספיר על הספה ופתחתי לה את הרגליים. התחלתי בללקק לה את הדגדגן ומידי פעם הכנסתי שני אצבעות לתוך הכוס שלה. בזמן שאני הייתי למטה שרון עבדה עליה למעלה מתנשקת אותה ויורדת לשדיים התפוחים שלה. נותנת טיפול מסיבי לכל פטמה. נושכת ומלקקת, ואני זוכר שספיר חולה על זה, רק מהדברים האלו היא יכולה לגמור. אני מרגיש את החמימות אצלה מתגברת. "ואוו, מאמי!! את כבר ממש רטובה" "מממממ, זה טובבבב אל תפסיק" הסתכלתי סביבי ואני קולט שהיא הכינה על הספה שהן ישבו ווברטור סגול לא עבה במיוחד אבל גם לא דק. שרון מגישה לי אותו :"גם אני חשבתי על זה, אבל אני אתן לך את העונג". היא הגישה לי אותו, כמובן שהיא לא שחכה להרטיב אותו בעומק הגרון שלה (לא שאנחנו לא מחורמנים מספיק). לקחתי את הוויברטור, מעביר אותו על שפתי כוס של ספיר. אני שומע את אישתי מתחננת "תכניס אותו!!! תכניס לי אותו כבררררר". אני לא צריך שיגידו לי פעמיים. הווברטור נכנס חלק וממש נבלע עמוק בתוך הכוס שלה. התחלתי לפמפם אותה ובו זמנית חזרתי ללקק את הדגדגן מעל. באותו הזמן שרון ממשיכה ללקק לה את הפטמות. לפי האנחות שספיר הוציאה הבנתי שהיא ממש קרובה לגמור. תוך כדי הפימפומים הרטבתי את האצבע שלי והתחלתי להכניס לה אותה לפי הטבעת, זה הזמן לספר שאני זיכיתי באישה שחולה על אנאלי, במיוחד עם זה במקביל לחדירה רגילה. לרוב כשאנחנו שוכבים אין עוד מישהו אבל כשיש, היא מתה על זה. בקיצור המשכתי לפמפם עם הווברטור והתחלתי להכניס את האצבע האמצעית לתחת שלה. היא ממש רעדה "אחחחחחח, אל תפסיקקקקק, תן לי עוד תן ליייייי" ובצעקה הזאת זיהיתי שהיא גמרה. הרעידות שלה הפסיקו רק כעבור כמה דקות טובות.
הוצאתי את הראש לי מבין הרגליים של אישתי, ושמתי לב ששרון נעמדה ממש לידי. שתיהן התנשפו והשתתקו, חיכו לתגובה שלי…. פתאום אני קולט בזווית העין בליטה בתחתונים ספיר שלא משאירה מקום לספק שייש לה שם חתיכת כלי. היא הסתכלה עלי מלמעלה וראתה את המבט על הפנים שלי. "זה ההפתעה שלך מותק".
"רוצה עזרה? או שאני אתחיל?" לא ידעתי מה לומר. ספיר נגשה על הברכיים והורידה במשיכה אחת את התחתונים לשרון. הרמתי מבט למעלה וראית את התמונה המלאה: שרון עומדת שם עם חזה מדהים, וזין חצי עומד בערך 12 ס"מ אבל נראה ממש מפתה. רק תדמיינו: פצצה בגובה 1.70 עם חזה בינוני, פטמות וורודת וזין בהיר מול הפנים שלי. לא ידעתי מה לעשות, בכל זאת, פעם ראשונה שאני עושה את זה עם קוקסינלית. ספיר אישתי לא היססה תפסה את הזין שלה ביד אחת והתחילה ללקק לה מלמטה למעלה, מעבירה את הלשון מהביצים עד לכיפה בקצה. מידי פעם ספיר הסתכלה עלי, בודקת אם אני בעניין. וחבר'ה, אני הייתי ממש בעניין. התקרבתי לזין שלה במרחק של כמה סנטימטרים, הזזתי את אישתי משם (בכל זאת פנטזיה שלי), מעיף מבט למעלה לכיוון שרון, והיא מחזירה לי מבט וראה שאני בעניין. בהתחלה לא ידעתי מה לעשות, אבל התחלתי בללקק טיפה רק את הכיפה. משם התקדמתי וליקקתי את כל הזין, תפסתי אותו ביד כדי שתהיה לי יותר שליטה. ישר הרגשתי את החום של הכלי הזה ביד שלי. בשלב הזה ספיר הצטרפה אלי וביחד איתה התחלנו להתנשק על הזין שלה. הלשונות שלנו עוברים לכל האורך ואנחנו מנסים להגיע אחד לשני, ואני חייב לציין שזה לא היה קל, היה לה זין עבה. "אחחחחחח, אתם טובים" הייתי באסטזה, רציתי להגשים את כל הפנטזיות שלי. אומרים שגברים יודעים למצוץ הכי טוב, כנראה שזה נכון. כי הקולות שהוצאתי ממנה היו לא מהעולם הזה. חשבתי לעצמי שזה הזמן לעשות את הכל הדברים שהחברות שלי מעולם לא עשו לי. לקחתי את הזין שלה ודחפתי אותו הכי עמוק לגרון. כמובן שהוא נתקע בפתח הגרון שלי. עשיתי בדיוק מה שהיא עשתה לי לפני כמה דקות, לקחתי את הידיים שלה ושמתי על הראש לי. רומז לה שזה בסדר לזיין לי את הגרון. היא מהר מאוד שיתפה פעולה. בינתיים אישתי שצופה מהצד, איך בעלה מוצץ זין כמו הומו מאושר, התיישבה על הספה והתחילה להביא ביד מכל הסיטואציה. חשבתי לעצמי הנה עוד משהו שמעט בנות עשו לי- תוך כדי שאני מוצץ הרטבתי את האצבע שלי וחיפשתי את פי הטבעת שלה. שרון הבינה לאן אני חותר ופתחה יותר את הרגליים כדי לאפשר לי גישה יותר טובה. "מממממממ אל תפסיק, אל תפסיק" הכנסתי והוצאתי את האצבע הרטובה שלי מהתחת שלה "אחחחח ממזר הבעל שלך" היא אמרה, והיא פשוט התחילה לאבד את זה. "ואוווו, כן כן כןןןןןןן, אני גומרת אני גומרת" היא אמרה את זה בדיוק בזמן, כי אני חשבתי שזה הזמן לראות על בנות תמיד בוכות. הידקתי את האחיזה שלי על הזין שלה מוצץ ושואב, מכניס עמוק לגרון. ואז במכה אחת היא התחילה לשחרר כמויות של שפיך עמוק לגרון שלי ועל הלשון, וטיפה יצא מחוץ לפה. אני חייב שציין שזה לא נורא כמו שהנשים מתארות את זה, זאת אומרת, שזה כן קצת מלוח אבל לא מעבר.
אחרי כל זה, אישתי הנהדרת ישבה בצד ואוננה. "ואוו, גמרתי פעמיים רק מלראות אתכם ככה. אבל עכשיו זה תורי קצת לקבל יחס. מה אתם אומרים שנעביר את המסיבה הזאת לחדר שינה?". "יאללה". בלי לחשוב פעמיים היא תפסה לשנינו בכלים וככה משכה אותנו אחריה למיטה הענקית בחדר שינה שלנו. ספיר אמרה לשרון: "את תשבי כאן, כי זה ברור שבעלי רוצה לזיין אותך, אבל אני כבר ערב שלם רוצה אותו בתוכי ואני כבר מתה לתורן הזה שלו" והושיבה אותה על כורסה שהיא הכינה בעמדת תצפית נהדרת על המיטה. "ואתה, שכב כאן על הגב עם הפנים אליה". הבנתי תוך כדי מה היא רוצה לעשות, היא התיישבה על הפנים שלי כך שהיינו ב-69, תנוחה שהיא פשוט מתה עליה.
התחלתי ללקק שוב לאישתי את הכוס הנהדר הזה, ואני מרגיש את כל המיצים שלה פשוט זולגים ממנה, בזמן שהיא מעניקה לזין שלי טיפול של החיים. שרון שלא יכלה להישאר אדישה למה שקורה. קמה, נגשה אלי ולחשה לי: "תגיד, אשתך אוהבת לקבל בתחת?". "אמממ" בין ליקוק לליקוק "היא מתה על זה, זה מחרפן אותה". אז שרון התחילה להרחיב לה את התחת, בהתחלה עם אצבע אחת ואז עוד אחת "אמממ מה אתם עושים שם? זה משגעעעעע רק אל תפסיקו…". שרון הוציאה את האצבעות.. מלקקת לה את החור לכל האורך ולא משאירה אף נקודה לא רטובה. אחר כך היא התחילה לנסות להיכנס לה לתחת. בהתחלה היא לא כל כך הצליחה, אבל אז הכיפה נכנסה. ואני חייב להגיד שזה פשוט דבר מחרמן לראות את כל מקרוב. בסופו של דבר, אחרי כמה ניסיונות כל הזין של שרון נכנס ונבלע בתוך התחת של ספיר. ברגע שזה קרה שרון התחילה לפמפן אותה פנימה והחוצה בהתחלה ממש ולאט ואז היא התחילה להגביר את הקצב. "כן כן כן אמממממ, זייני אותייייי".
חשבתי שהיא הולכת לגמור רק מהזיון הזה, אבל אז ספיר אמרה :" רגע, תעצרו הכל!! אני רוצה לנסות משהו אחר". היה לי את המבט הכי מופתע בחיים, לא הכרתי את אישתי בתור אחת שיודעת לדחות סיפוקים. "דוד תסתובב" היא פקדה ואני בלי לחשוב עשיתי (עם לא מעט אקרובטיקה) ובלי התרעה מוקדמת, ספיר לקחה ביד את הזין שלי כוונה אותו והתיישבה עליו, משפדת את עצמה ומתחילה להגדיר את קצב הזיון, עולה ויורדת. ברגע שהיא הרגישה מספיק רטובה היא אמרה: "אוקי שרון, תני לי את זה!!!! זייני אותי בכניסה האחורית. תני לי את זה כבר!!!! אני רוצה להרגיש את שניכם בתוכי". "רק רגע, מה לגבי הדבר השני?" היא ואישתי החליפו מבטים, "אוקי צודקת…..דוד תפסק רגליים, כדי שיהיה לה יותר נוח להיכנס" לא הבנתי למה היא מתכוונת, אבל זרמתי. כך שבעצם אני הייתי עם רגליים מפוסקות, מזיין את ספיר בכוס מלמטה, ושרון שוכבת על ספיר ומזיינת אותה בתחת מלמעלה. התחלתי להרגיש לחץ מתגבר מתוך הכוס של ספיר שמופעל על הזין שלי. רק מלחשוב על הקרום הדק שמפריד שם בין שני הכלים שלנו מפנים, היה מטורף. התחלנו להכתיב את קצב הזיון, כשאני הייתי פנים שרון יצאה ולהפך. הרגשתי בעננים, המבט שהיה על אישתי על הפנים היה שווה מליון דולר. "ייייווווו כןןןןן כןןןןןן, ככה אני אוהב את זה!!! אל תפסיקו!!!!" ראיתי שספיר הייתה שוב קרובה לגמור לפי המבטים ולפי שהיא שוב התחילה לרעוד. אבל באותו רגע חשבתי שאני זה שעומד לגמור, נסיתי להחזיק מעמד אבל בגלל כל החיכוך הפנימי הזה, צעקתי "אני גומר!!! אני גומר!!!", "שלא תעז לזוז, אני רוצה אותך בפנים, וחוץ מזה, שרון ואני לא סיימנו איתך". לא הקשבתי למה שהיא אמרה והתחלתי לשחרר את מטחי הזרע שלי עמוק בכוס שלה.
אחרי שנרגעתי קצת, אמרתי: "מאמי אולי תקומי ייקח לי זמן לחזור לעסק". "חחחח זה מה שאתה חושב" ראיתי את המבט הממזרי על הפנים שלה והיא אמרה:" אוקי שרון, עכשיו!!!" לא הבנתי מה קורה ואז הרגשתי את זה. תוך כדי שגמרתי מקודם שרון התכופפה והוציאה את פלאג האנלי שהיה תקוע בתחת שלי. עכשיו, היא הרימה את הרגליים שלי על הכתפיים שלה, כך שהזין שלה היה בגובה בתחת שלי, והיא כוונה את עצמה לפי הטבעת שלי. "ואוו, מה נראה לך שאת עושה? טעית בחור שרון" צעקתי. ספיר חייכה אלי ואמרה: "חמוד, פנטזיה מגשימים עד הסוף". ובמילים האלו שרון נעצה את הזין שלה בתוכי חזק, ובלי לרחם. למזלי הזין שלה עטוף בכל הנוזלים מתחילת הערב. הרגשתי את עצמי בהתחלה נקרע לשתיים, תחושת שריפה בתחת "אייה מה נראה לך שאת עושה!!!!".אישתי שעדיין הייתה מעלי: "תירגע מותק, תכף זה יגיע".
ואז זה באמת הגיע. פי הטבעת שלי התרחב, השרירים שלי בתחת נרגעו, ואפילו התחלתי ליהנות מכל הסיטואציה. ספיר ראתה את המבט שהיה לי על הפנים "אמרתי לך. אוקי שרון, עכשיו באמת תתחילי לזיין אותו" ואז שרון התחילה לפמפם ממש חזק בלי רחמים. "ואוו תחת כזה הדוק מזמן לא היה לי". ספיר ענתה לה "רק תרחמי עליו, בכל זאת הוא בטול בתחת". מכל המצב הזה הזין שלי קיבל חיים משלו, לא האמנתי שזה יכול לקרות, שאני יכול לזיין שלוש פעמים בערב אחד, הזין שלי התחיל להתקשות בתוך הכוס של ספיר והיא שמה לב זה. "אמממ כנראה שלא סיימנו להערב". היא התחילה לעלות ולרדת עליו, תוך כדי שאני מקבל בתחת משרון. זה עבד למשך זמן לא קצר, עד שאני אמרתי: "אחחחח רגע בנות, מה אתן אומרות על שינוי תנוחה? אני לא רגיל להניף את הרגלים שלי באוויר כל כך הרבה זמן". "אוקי אז תעמוד על ארבע, תמיד דמיינתי לראות גבר מקבל בתחת ושאני צופה מהצד" אז ספיר היא ירדה ממני והלכה למצוץ לשרון בזמן שאני עברתי לדוגי סטייל. ספיר ושרון חזרו אלי, ספיר כיוונה את הזין שלה חזרה לתחת שלי. הפעם החדירה הייתה הרבה יותר קלה. שרון עברה לשבת מולי, כך שהכוס שלה היה מול הפנים שלי. "נראה לך שאני אשב בצד? הצחקת אותי, זה מחרמן מידי" רק תתארו את המצב: אני על הארבע מקבל בתחת מקוקסינלית, ותוך כדי -אני מללקק לאישתי. פתאום אנחנו שומעים גניחות מטורפות משרון. "ואוו כןןןן כןןןן אחחחחחח" "אני גומרת אני גומרתתתתת" ובצעקה הזאת, היא שחררה כמויות של שפיך בתוך התחת שלי.
חשבתי לעצמי שאם אני מקבל היום בתחת, לפחות כולם יקבלו בתחת. תפסתי את ספיר ואמרתי לה ללכת להכניס את הפלאג לתחת של שרון. שרון ששמעה את זה אמרה: "תרגע מותק, גם אני היית עם אחד בפנים כבר מלפני כמה דקות…." היא הוציא את עצמה מהתחת שלי ונעמדה על ארבע על המיטה לידנו, כך שהתחלפנו. לא הייתי צריך שיגידו לי מה לעשות עכשיו, פשוט קמתי נעמדתי מאחוריה, ספיר ישבה על הברכיים לידינו. הוצאתי את הפלאג שהיה שם, לא רציתי לתחת שלה רגע כדי להיסגר, אמרתי: "ספיר, רוצה לעזור לי להכניס אותו?", "בשמחה" היא אמרה. היא תפסה לי את הזין ליקקה אותו קצת בכיפה וגם את הרקטום של שרון, והכניסה אותו. ישר התחלתי לזיין אותה בלי רחמים ובלי לתת לה רגע להתרגל אליו. "אחחחחח, רגע מותק, לא כזה חזק". "שקט זונה, את זיינת אותו ועכשיו הוא יזיין אותך". אמרה אישתי ודרבנה אותי להמשיך לזיין אותה. אני חייב לציין שזה לא היה מהעולם הזה. התחת שלה היה הדבר הכי הדוק שזיינתי אי פעם. ספיר תפסה את הזיין של שרון והתחילה להביא לה ביד בזמן שאני מזיין אותה חזק מאחורה. תפסתי אותה במותניים ולא הרפיתי, כאילו ממש טחנתי אותה. "אחחח כןןןןןן אל תפסיקי" היא אמרה לספיר. הרמתי אותה קצת, אבל עדיין נכנס בה מאחורה, ותפסתי לה בציצים משתמש בהם לקונטרה. נכנסתי לאקסטזה, רוצה לנצל את הרגע הזה עד הסוף. אבל אחרי כמה פעמים בערב אחד, הסוף מגיע יותר מהר ממה שחשבתי. נתתי לה עוד כמה פימפומים וגמרתי לה עמוק בתחת כמו שהיא גמרה אצלי. נשכבנו לישון, סחוטים מעייפות.
בבוקר קמנו שלושתנו מרוצים מהלילה הקודם. אחרי ששרון הלכה, ספיר אישתי שאלה אותי: "נו מאמי, מה אתה אומר על ההפתעה שלך?". "ממש טובה, אבל מאיפה הכרתן? ואיך זה שלא פגשתי אותה קודם?"." אהה זה מאוד פשוט, זה אתר שמגשים לך פנטזיות לפי בקשתך". "ואללה, אז נראה לי שאני יודע איזה הפתעה אני אכין לך בסופש הקרוב….."
המשך יבוא
אם אתם רוצים…..

תגובות ? (אין צורך להזדהות)