חזה מפואר בגופיה וורודה

סרטים פורנוגרפיים

סיפור מאת עלמה אשמה – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דמיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין אירועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

תמר היא חברה טובה שלי וכמעט כל יום אנחנו מתראות. הפעם היא פתחה לי את הדלת, כולה סמוקה ונקגשת. "לא תאמיני מה ראיתי! בואי, בואי תראי!" ומשכה אותי אחריה לחדר השינה , שם היה פתוח המחשב שלה ,על סרט פורנו! "תמר ,את סרט פורנו?!" תהיתי בקול אבל היא השתיקה אותי מהר," שששש. אוהד בבית. כן תראי מאז שהתגרשתי יצאתי עם די הרבה גברים ,עם תוצאות מתסכלות. יצאתי לרוב לא מסופקת. אז סרטי פורנו הם תחליף הרבה יותר טוב , אם את מבינה אותי.  למדתי את זה מאוהד ,אבל שקט ,הוא בבית. אבל מה שרציתי להראות לך זה תראי- זאת לא מיכל?!"  באמת ,השחקנית היתה דומה מאוד למיכל , אבל הסט כולו היה בברור בחו"ל וכך גם אמרתי לתמר, אז היא אמרה שאני נאיבית.. הסיפור של הסרטון היה שכאילו ה"מיכל, היא החמות ותופסת את החתן שלה מאונן-איזה מוט! וואו, לא תיארתי לי שיש גודל כזה ושאפשר להכניס אותו , אבל הם הראו לנו מהר מאוד שכן. איך היא אכלה אותו ואיך היא רכבה עליו, ואיך הוא זיין אותה בסוף-וואו! לא פלא שתמר הייתה סמוקה ומרוגשת! גם אני הגשתי בכוס ריגושים שאישה נשואה לא צריכה להרגיש בסרט פורנו! וישר איך שהסרט נגמר , תמר רצה לשירותים. גם אני הייתי צריכה. לא, באמת לעשות פיפי לא ביד! מה אתם חושבי שאני?! אז הלכתי לשירותים של האורחים .

איך שפתחתי את השירותים ,ראיתי את אוהד, הבן הסטודנט של תמר, יושב על האסלה ומאונן. כמו בסרט פורנו ! וואו!  הנטייה הראשונה היא למלמל סליחה ,לסגור את הדלת ולברוח,לקבור את עצמי  תשע אמות באדמה….בסרט פורנו, לעומת זאת , האשה מצטרפת ורוכבת על הזין לאורגזמה…. שתי התגובות נלחמו בי –הנטייה הטבעית וסרט הפורנו שרק ראיתי . סרט הפורנו ניצח , היה לו סיוע של חירמון קשה…. נעלתי אחרי את הדלת  ובאתי אל אוהד. הוא היה מה-זה נבוך , ומבולבל ,אבל המוט עמד גם עמד ואני פיסקתי את הרגליים הסטתי את התחתונים ,שלא יפריעו ורכבתי.

אווו- בהתחלה זה היה קצת קשה ולא טבעי כזה ,לרדת ולהתרומם על הרגליים ,אבל אוהד התחיל לקפץ תחתיי ,תוקע את הזין שלו כמה שהוא היה יכול, ואני התחממתי גם כן , נו והתחלנו לזרום לזיון מהסרטים. אני ממש מזיינת אותו ,כמו בסרט פורנו! כאילו ,לי ולשחקנית פורנו היה משותף רק ששתינו בלונדיניות . היא היתה עם חזה ענק , תחת עגול ויפה ובכלל כוסית על ואני כזו כלומית , קטנה, בקושי מטר וששים, רזה עם ציצים קטנים (שלא תביננו לא נכון-אני מאוד גאה בציצים שלי, כאלה אפרסקים ורודים ויפים , שמושכים אליהם את הגברים כמו אש –אבל קטנים, לא כמו הזונה ההיא, מה יש לומר ) . אבל גמרנו תוך שתי דקות יחד ,כמו בסרט….

"יותר טוב מלעשות ביד, לא? " אמרתי לו כשאני יוצאת וחושבת, גאה בעצמי,  איך זיינתי עכשיו סטודנט צעיר, כמו בסרט פורנו ואז זה פתאום הכה בי: אני זיינתי את אוהד, הבן של החברה הכי טובה שלי! איך אני אראה את הפרצוף שלי אצלה עוד פעם! מה אם הוא יספר לאמא?! ואפילו אם לא , איך אני אוכל להסתכל עליו??! יו ,לאיזה ברוך נכנסתי! יצאתי הביתה ,מבולבלת לגמרי , מזל שתמר יצאה מהשירותים ולא שמה לב אליי מרוב התרגשות… הספקות והחרטות המשיכו בבית-איך יכולתי , הרי הוא כזה ילד וכאלה . לא , לא כל-כך התחרטתי על הבגידה באיציק ,בעלי. הסקס בינינו נהיה פורמלי לגמרי , חובה של נישואים, והיה ברור שאנחנו ממלאים מצברים  כל אחד במקום אחר.

התלבטתי קשות ,אבל כשתמר לא באה להרוג אותי ואפילו לא התקשרה , נרגעתי שלפחות זה עבר בשלום. בבוקר, אחרי שאיציק יצא לעבודה ,ונועה, הבת הקטנה שלי יצאה לבית-ספר (הגדולה, מיכל, היא כבר אחרי צבא בטיול הגדול בדרום אמריקה), היה לי זמן לחשוב על מה שקרה . כאילו ברור שזה כמעט אסון, אבל מרגש ומחמם ברמות… ואיך שאני מתחממת ותחילה לנחם את הכוס שלי, אני שומעת צלצול בדלת. פתחתי –והנה הוא עומד מולי, אוהד, עם עיניים בוערות ,פנים סמוקות ומוט במכנסי הטרנינג שלו… הסברתי לו שאין מצב, שרק בגלל הסרט פורנו שראיתי עם אמא שלו עשיתי מה שעשיתי וכאילו, תמר היא החברה הכי טובה שלי ומה יהיה ואסור וכאלה. איך הפנים שלו נפלו איך! נהיו לו עיניים כאלה עצובות והא ממש התחנן שאתן לו לפחות לאכול לי –כך הוא אמר ,בחיי! כזה מתוק ומסכן הוא היה, ואיך המוט שלו הרים לו אוהל במכנסיים! החלטתי שאני לא יכולה לשחרר אותו ככה הביתה, צער בעלי חיים. אז אמרתי לו שרק אעשה לו ביד לפרוק לו את המתח.

איזה זין חמוד היה לו! לא ,לא גדול , למעשה אני חושבת שלא יותר גדול משל איציק, אבל כזה ישר, זקוף ועם ראש רך כיפתי עגול כזה ,אדום … ואיך הוא קיפץ בהנאה ששפשפתי אותו! ואיך החריץ החמוד שבראשו נפתח כל פעם-ממש לאכול אותו! ובאמת נישקתי אותו ואכלתי אותו. כזה חמוד ,חם ורוטט וקשה-רך כזה , ואוהד בעצמו היה חמוד לא פחות . איך שירדתי לו, הוא הרגיש בזה היתר לרדת ולנשק לי ולאכול את הכוס שלי וללקק , וקשה להגיד שממש התנגדתי…שקענו באכילה הדדית, מה שקוראים 69, ונהנינו שנינו מאוד . אילו ריגושים וריטוטים שעלו לי בכוס וממנו עלו לבטן עד ללב! אבל כעבור זמן קצר, קצר מדיי, אוהד צעק פתאום: "אני גומר!! תיזהרי אני גומר! "  מה יש להיזהר? אפשר לחשוב שהוא נושך! בלעתי את הזרע שלו, כלומר את חלקו , הרוב עף על הפנים, החזה הסביבה  ואיפה לא,. היה טעים-כבר שנים שלא טעמתי זרע, כמעט שכחתי את הטעם. לא שאני לא יורדת לאיציק, בוודאי שאני יורדת לו , אבל זו רק הקדמה לזיון. איך שהוא מתחמם ,הוא ישר תוקע אותי . כאילו, אני צריכה בעצם להודות לו שזו התחשבות שהוא לא תוקע אותי בפה אלא בכוס, שאהנה, אבל יצא שמזמן לא טעמתי זרע ולא את הכיף איך שמזיינים אותי בפה….

מה גם שאוהד היה כזה מתוק. אפילו שהוא גמר , הוא המשיך לאכול וללקק אותי , למצוץ ולכרסם ,ואפילו תקע אצבעות לעזרה. מה אגיד לכם, ממש נשפכתי! איזה כיף, איזה ריגושים! ואיזו אורגזמה הוא הביא לי, איך התפוצצתי עליו…. והוא ,כשאני מתנשפת מעוצמת האורגזמה ואוספת את עצמי לאט לאט, הוא הרים לי את התחת ותקע אותי מאחור בדוגי! יו, איך , איך נהניתי וצווחתי מעונג! ואיך הדפתי מולו ונתקעתי איתו! יוווו! גמרתי שוב, בטח , ועוד יותר חזק אפילו ,והוא שעדיין לא התמלאו לו הביצים, הוא השכיב אותי על הגב ותקע ותקע ותקע!

שעתיים לקח לנו להתאושש מהזיון הזה. שעתיים שבהן התחבקנו והתנשקנו והתמזמזנו והוא אכל לי את השדיים וכמה שהוא הלל אותם! ואני כרסמתי לו את הפטמות הקטנות ואת הבטן הרכה –לא ,לא היו לו קוביות וכאלה, מה אתם חושבים, שהוא היה בודיבילדר? הוא היה סטודנט, למען השם! וירדתי לזין הזקור שלו שמצתי ואכלתי ונישקתי וליקקתי … גם הזדייננו כמה פעמים, נכון…הלכתי לעבודה כולי מסופקת ועם הנאה שלמה של מי שהיתה בגן העדן…

למחרת עבדתי משמרת בוקר. כשחזרתי הביתה מצאתי את אוהד יושב , מחכה לי על המדרגות. מזל שלנועה באותו יום היה חוג ,והיא לא באה הביתה , או אולי אמרתי לו קודם? לא זוכרת . איך שלא יהיה אמרתי לו שאי-אפשר וכאלה ושהוא נורא מתוק והיה כיף ועוד . וגם נישקתי אותו ,בוודאי …אז הוא אמר שבא לראות איתי סרטי פורנו-מכיוון שאני הזכרתי אותם- ויצא שראינו סרט פורנו על אישה מבוגרת ונער צעיר –ואחר-כך עשינו מה שראינו בסרט. לאוהד היתה חופשה של שלושה שבועות , אז יצא שראינו סרטים, וחיקינו אותם , כל יום –חוץ מהסופ"ש , שאז כולם היו בבית.

לא להאמין מה שהילדים האלה לומדים מהאינטרנט! הוא עוד אמר לי שלא היה לו כל-כך נסיון קודם, רק איזה זיון מאוד לא מספק עם חברה בצבא.. לא להאמין! איזה תנוחות, אפילו בתחת הוא תקע לי! לא, לא נהניתי מזה בכלל, זה כאב רצח. מסכנות השחקניות פורנו שצריכות לחטוף בתחת , ועוד את הכלים המפלצתיים האלה שם! אבל היתה דווקא תנוחה שחשבתי שהיא בלתי אפשרית שממש נהניתי ממנה: זה שהוא קיפל לי את הרגליים מעבר לראש, עם הכתפיים על המיטה והתחת למעלה , ואיך הוא אכל אותי! וואו! אחר-כך הוא גם זיין אותי ממעלה וכמעט נשבר לי הגב באמת, אבל בכל זאת נהניתי. כמה עמוק הוא הכניס לי! עד לרחם! עד לנשמה הזין שלו נכנס ! איך, איך, איך גמרתי!

לרכוב עליו דווקא רכבתי מעצמי, לא לפי הסרטי-פורנו. זה שאחרי שגמרנו-תרתי משמע- את התנוחות  והזיונים בסרט, עדיין המוט שלו היה קשה והתנשא לתקרה כמו תורן כשהוא שכב על הגב. זה הרגיז אותי והחלטתי שאני מורידה לו אותו ,מה שלא יהיה. אז רכבתי עליו, מה-זה רכבתי! שעה שלמה זיינתי אותו ! שלוש פעמים הגמרתי אותו ואיך הוא ילל מהנאה! ואיך הוא התיז ! אבל בסוף ,אחרי הפעם השלישית ,באמת הוא כבר לא הצליח להעמיד אותו . בקושי הוא הצליח לעמוד בעצמו, כל-כך תשוש הוא היה, ואני ממש לא יודעת איך הגיע הביתה. אני, אל תשאלו ! צלצלתי לעבודה שאני חולה ולא קמתי מהמיטה עד הערב. טוב, גמרתי לפני כן אין-ספור פעמים , אז אל תתפלאו ! מזל שהצלחתי איכשהו להסוות את זה מנועה….

כבר אמתי לכם שתמר, האמא של אוהד, היא החברה הכי טובה שלי? אנחנו מתראות כמעט כל יום, אז יוצא לי די הרבה לפגוש אותו . למרבה הבושה , למרות שיש לו עכשיו חברה והכל, אנחנו חוטאים מדי פעם באיזה זיון או קוויקי. אני לא יכולה להתאפק….

מחשבה 1 על “סרטים פורנוגרפיים”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)