סווינגר'ס (Swinger's): הדּוּדָה

 למען הסר ספק: זהו סיפור דימיוני. עלילת הסיפור, השמות, הדמויות, העסקים, המקומות והאירועים הם פרי דמיוני או משתמשים בהם באופן פיקטיבי! כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, או אירועים בפועל, הרי הוא מקרי בהחלט.

פרולוג 

הדּוּדָה להיות סווינגר, הרצון העז הזה להחליף את הבת זוג שלךָ עם בת זוג אחרת, היא לא דּוּדָה מוּלדת, לא נולדים איתה, היא דּוּדָה נרכשת אבל מהרגע שהיא תופסת אותךָ היא לא נעלמת, היא יכולה "ללכת לישון" איזו תקופה אבל היא לא עוזבת אותךָ, היא בְּתוֹכְךָ, וגם אם חשבת שנפטרתָ ממנה היא יום אחד תתעורר ותכה בך שוב וזה מה שקרה לי.

אותי הדּוּדָה תפסה כשלמדתי בטכניון, הימים היו אז עוד ימי הסקס החופשי, לפני שהגיע כל החרה הזה של האיידס וְהַפּוּרִיטָנִיּוּת, התחרות ביננו, הגברברים, הייתה מי מצליח לזיין הכי הרבה נשים, מספיק פעם אחת, סטוץ של לילה אחד, כדי להוסיף אותה לרשימת ההצלחות שלךָ, או כמו שאנחנו אוהבים לקרוא לזה רשימת ה"הפלות" שלךָ, רק שאליה וקוץ בה, סופרים שמות לא פעמים, גם אם שכבת עם מישהי יותר מפעם אחת היא עדיין נספרת כאחת, ולשמחתנו זה לא היה אתגר רק שלנו, זה היה גם אתגר שלהן, הבנות, גם בין חלק מהסטודנטיות פה אצלנו בטכניון אבל בעיקר של הבנות מהאוניברסיטה, וככה גיליתי את ערבי החלפת הזוגות, הדרך הבדוקה לאסוף הצלחות, אתה מגיע עם מישהי, ככה זה בערבים האלה, כמו בתיבת נוח נכנסים לשם רק זוגות-זוגות, לרוב עם זאת שאיתה בילית במסיבה הקודמת, ושם מחליפים, מגרילים פרטנרית חדשה, כזאת שאיתה תבלה את הלילה הזה וככל הנראה איתה גם תגיע למסיבה הבאה וחוזר חלילה, וככה, באחת המסיבות האלה, פגשתי את דנה.

דנה.

באותה מסיבה נתנו לקלפים להגריל עבורנו, משחק די מקובל, הבנים לוקחים קלף מֵעָרְמָת הלב האדום, הבנות קלף מערמת התלתן השחור, וכשהנסיך לב אדום שלי פגש את הנסיך תלתן שחור שלה נוצר המֶאץ' (match) והפכנו לזוג לאותו הערב.

יש לי דירת סטודנטים קטנטנה עם שותף אבל עם מיטה די גדולה אז הלכנו אלי. כבר בדרך ידעתי שהיא באה לי בטוב, קודם כל היא סווינגרית סדרתית, ראיתי אותה כבר בלא מעט מסיבות לפני, חיצונית היה בה את כל מה שחיפשתי, גם יפה וחטובה, הולכת בהליכה זקופה כזאת של דוגמנית או מתעמלת, ישבן קטן ומוצק וחזה גדול וזקוף, אני אוהב חזה גדול, ויחד עם איך שהיא התמסרה לנשיקת ההכרות המסורתית במפגשים האלה, נשיקה צרפתית רטובה שמשדרת אתה מתאים לי, ואיך שהיא נצמדה אלי בדרך וביקשה שאני אחבק אותה, הבנתי שהיא מִזָן הזורמות.

כשנכנסנו ראיתי שהשותף איננו. הצעתי לה קפה, היא העדיפה יין. שתינו יין אדום ודיברנו, הסתבר שיש ביננו הרבה מין המשותף, ששנינו מתל-אביב, ששנינו היינו בצופים אבל לא באותו השבט, ששנינו עשינו את הטיול הגדול אחרי צבא בדרום אמריקה, ששנינו מסיימים בקרוב שנה שלישית ושגם אצלה ההחלפות זה דוּדָה, וגם היא חובבת את אותו אתגר להוסיף עוד אחד לרשימה אבל גם היא, כמוני, לא בוחלת לעשות את זה שוב עם פרטנר מוצלח, מה שאנחנו קוראים להשאר יזיזים.

כשעברנו לחדר השינה שלי היה לי את אותו רגע היסוס הקבוע הזה, איך מתחילים? לה לא, היא התחילה לפתוח את כפתורי החולצה שלה ו"מי שנשאר עָרוּם אחרון יורד לשני" זרקה לעברי כשהורידה את החולצה וחשפה חזייה סקסית, ושנינו התחלנו להתפשט במהירות.

יכול להיות שלמרות היתרון שלקחה לעצמה עדיין הייתי יכול לסיים ראשון אבל נתתי לה לנצח, אולי כי אני אוהב לרדת לאשה ונוח לי לרדת לה לפני שאני גומר בתוכה, שגם את זה כבר עשיתי לא פעם אבל אני פחות מחבב, ואולי היוזמה שלה מצאה חן בעיני כך שכשאני התחלתי להוריד את התחתונים היא כבר עמדה מולי עירומה, מחייכת חיוך ניצחון כזה.

"וואו, הוא גדול," היא ציחקקה כשראתה את הזין שלי, "נראה שאני הולכת לחגוג, אני אוהבת זין גדול" היא הוסיפה כשנשכבה על הגב במרכז המיטה ופתחה רגליים, מציגה לראווה את הערווה החלקה שלה, בלי שמץ של שיער, ואת שפתי הכוס הכהות והפס הוורוד הרטוב והנוצץ החוצץ ביניהם. "בוא" היא חייכה והזמינה אותי ואני נשכבתי כשראשי בין רגליה המפושקת, הִסְנַפְתִּי את הריח המוכר של אשה מיוחמת, הצמדתי את שפתיי לשפתי הכּוּס שלה בנשיקה והעברי את הלשון בליקוק מחרמן לאורך שפתי הכּוּס הרכות, ליקוק ואחריו עוד אחד, הפעם חודר מעט עם קצה הלשון וטועם מאותו נקטר נשי הממלא לה את הכּוס וסוחט ממנה גניחת הנאה קולנית ראשונה.

אני יודע לרדת לאשה, לפנק אותה, אחת מאותן פרטנריות שהחלפתי פעם הייתה מילפית בשלה ומנוסה שעשתה לי קורס מזורז באיך יורדים לאשה עם הלשון ומביאים אותה לאורגזמה, ושלא הסתפקה באותו מפגש ועשתה לי תרגול נוסף באחד הלילות שבעלה היה בנסיעת עסקים בחו"ל, לדבריה בידיעתו וברכתו, ועכשיו ניצלתי את כל הידע הזה על דנה והתוצאות לא אחרו להגיע.

"כן, שם, שם, כן, תמשיך" היא גנחה בהנאה כשדחפתי את הלשון והתחלתי לשחק בדגדגן שלה, "כן, זה טוב, תמשיך עוד" התחננה בקול מיוחם כששלחתי ידיים למעלה והתחלתי למזמז לה את השדיים, מעסה בעדינות וממולל את הפטמות הגדולות והנוקשות, "כן, ככה, ככה" המשיכה באותו קול מגורֶה כשאחזתי בשפתיי בענבל תענוגותיה, מצצתי אותו ותופפתי עליו בעדינות המתבקשת עם שיניי, "כן, הנה, הנה!" היא נמתחה, מותחת ידיים לצדדים ותופסת חזק בסדין, "כן, גומרת, גומרת!!" היא התנשפה והרגשתי את הרטט העובר בגופה ואת הטעם של אשה שגמרה הממלא את הכּוס החם שלה.

"בוא!" היא הזמינה אותי, "בוא תכניס לי" היא ביקשה באותו קול זימתי צרוד, "בוא, בוא תזיין אותי!". "לאט, אני אוהבת להרגיש איך הוא נכנס" היא ביקשה כשעליתי עליה וכיוונתי בידי את הזקפה המתוחה אל המקום הנכון בין רגליה.

"נו פרובלם (No problem)" חייכתי אליה והתחלתי לחדור לאט, מרגיש עד כמה היא רטובה שם, בטוטה שלה, ואת הכיווצים האלה בנרתיק, החיבוקים האוהבים המקבלי את פניו של הפולש שחדר.

"כן!" היא גנחה בקול מיוחם כששכבתי עליה בכל כובד משקלי, מרתק אותה למיטה כשכל הזין נעוץ עמוק בין רגליה ולא זז, "כן, על כזה גדול בדיוק חלמתי," היא המשיכה באותו קול חרמני, "כן, עכשיו זיין אותי".

זיינתי אותה, התחלתי לאט ולאט-לאט הגברתי את הקצב, נהנה מהשפשוף הזה של השפתיים הבשרניות העוטפות את הזין שמפמפם ביניהם, את הקלות שאני מחליק בין קירות נרתיקה המשומנים הנצמדים ועוטפים את הזין שלי בחיבוק אוהב, "כן, ככה, תמשיך" היא גנחה בתשוקה כששיניתי את הקצב, מושך כמעט עד הסוף ותוקע חזרה בנעיצה חזקה המרעידה את גופה וסוחטת ממנה גניחת הנאה קולנית, מניאק! תכניס לי!" היא הזדעקה כשלרגע יצאתי כמעט עד הסוף ועצרתי, נשאר כשהאגן מוגבה ורק ראש הזין לחוץ בין השפתיים המגורות, "תכניס לי! תכניס לי!", "כן!!!" וזה היה כן מתגלגל וארוך, שטוף זימה, כשתקעתי את עצמי לתוכה באבחת אגן חזקה, "כן!!" ושוב זה היה כן נהנתני כזה כשהגמירה הבאה הכתה בה, אורגזמה חזקה, מתגלגלת, "כן, גמרתי" היא חייכה אלי, חיוך מאושר כזה, "עכשיו תנשק אותי".

לרוב הן לא רוצות להתנשק, להתנשק זה משהו אישי מדי, נשיקות שומרים לחבר או לבעל, אבל היא ביקשה ואני נישקתי, קודם נשיקה מרפרפת כזאת, על השפתיים, וכשהיא התמסרה זה הפך לנשיקה לוהטת יותר ומשם כבר עברנו לנשיקה צרפתית רטובה, וכאילו הרגישה שגם אני בדרך לגמור כי פתאום הרגשתי גם את אותם כיווצים בנרתיק שלה ועם הרגליים היא חיבקה את ישבני, מצמידה, כאילו חוששת שאברח לה, ו"בוא" היא הזמינה אותי, "בוא, בוא!" הרגשתי את הכיווץ החזק סביב הזין, כאילו מנסה לחלוב את הזין שלי וְ"כן!!!" ושוב זה היה כן ארוך ונהנתני במיוחד כשהרגישה את המטח הראשון שנורה בתוכה, "כן, גם אני גמרתי, גמרתי!" היא התנשפה, מחייכת ומחבקת חזק ברגליה את ישבני.

רק כשהזין שלי הִדַּלְדֵּל והחליק מתוכה היא שחררה את רגליה המחבקות ונתנה לי להתגלגל ולשכב לצידה. "אתה טוב, אמרו לךָ כבר?" שאלה עם חיוך ובקול מתנשף.

"תודה" עניתי.

"אתה אחד היורדים הכי טובים שפגשתי," היא המשיכה, "אם לא הָ"

"ושוב תודה" חייכתי חיוך קצת מובך.

"איך זה שלא נפגשנו קודם?" היא שאלה.

"הכל בידי הגורל" צחקתי.

"אתה מאמין בגורל?"

"כן, ואת?"

"גם".

רגע ארוך שכבנו ככה בשקט, מסדרים את הנשימה. "השארתָ לי טעם של עוד," היא לחשה, "בא לי בדוגי, אם בא גם לךָ כמובן," הוסיפה מייד, "בטוסיק אני אתן לךָ רק בפעם הבאה" הפתיעה אותי.

"תהיה פעם הבאה?" הסתובבתי אליה ושאלתי.

"אם תסכים להיות היזיז שלי" היא הסתובבה על הצד לעברי וחייכה.

יזיז אני יודע מה זה, ידיד לצורך הזיון, ידידות ללא מחויבות רק סקס לסיפוק יצרים ותו לא, בעצם אחרי הסרט 'ידידים פלוס (Friends with Benefits)' בכיכובם של מילה קוניס וג'סטין טימברלייק, אני חושב שכולם כנראה כבר מכירים את זה.

האמת שהיו לי כבר שתי יזיזוֹת בעבר, הראשונה זרקה אותי בשביל איזה סלבּ ואת השניה אני עזבתי כשהיא התחילה לדרוש מחויבות, ויזיזה דווקא התאים לי עכשיו, כמו בשם של הסרט ההוא יש בזה הרבה פלוסים, אז הסכמתי, "בשמחה," חייכתי אליה, "נהיה יזיזים, רק שתצטרכי לעזור לו" הוספתי והצבעתי על האיבר הרטוב והמדולדל.

"קטן עלי," היא ציחקקה, "תשכב על הגב ותפתח רגליים" ורגע אחרי היא כבר עמדה על ארבע בין רגליי המפושקות ומצצה לי, לא עושה חשבון לזה שהזין שלי רטוב ומצופה באותו קוקטייל ריחני של מיץ הכוס שלה והשפיך שלי.

גם דנה הוכיחה שהיא לא קוטלת קנים בלרדת לגבר, היא לא רק מצצה, הראש שלה עוה וירד כשהיא משפשפת את הזין בין שפתיה ומתופפת עליו בעדינות מגרה עם שיניה ותוך כך גם משמיעה קולות מציצה מגרים, היא גם שיחקה בביצים, מחרמנת אותי עוד יותר ולא פלא שמהר מאד הוא התעורר ונמתח ואולי הייתי מבקש שתמשיך אבל פחדתי שאני אגמור לה בפה, שגם לזה אני לא מתנגד, אבל הכוונה הייתה לזיין.

"מהר או לאט?" שאלתי בחיוך כשנעמדתי על ברכי מאחוריה ושפשפתי את ראש הזין הנוקשה בין שפתי הכוס שלה, שפתיים בשרניות ורכות.

"לאט! אני אוהבת לאט!" היא הזדעקה.

"ביקשת, קיבלת" ציחקקתי כשאני אוחז במותניה והתחלתי לחדור לתוכה, לאט, כמו שביקשה, וגניחות ההנאה שלה לא אחרו להגיע, שוב אותן הברות חסרות פשר שמשדרות תאווה וכמובן ה"כן!" הנהנתני וה"תמשיךְ" שטוף הזימה.

גם הפעם היא גמרה כשכל הזין היה תקוע עמוק בכוס שלה, עוד לפני שהתחלתי לפמפם, "וואו, גמרתי" היא לחשה במין קול מתנצל, "עכשיו זיין אותי" הוסיפה בקול חזק וברור, "כן, ככה!" דרבנה אותי כשהתחלתי לזיין אותה בתנועות ארוכות וחזקות, יוצא כמעט עד הסוף ונועץ חזרה בחוזקה, מכה עם אגני על ישבנה בקול מחיאה קולני, "כן, ככה, תטחן אותי" עודדה אותי להמשיך.

"כן, דנה אוהבת," היא התנשפה כשגנחתי מעליה והתחלתי למזמז לה את השדיים הגדולים שרקדו מתחתיה בקצב נְעִיצוֹתַי, "כן, שחק לי בּבְּזָזִים" היא התנשפה והרגשתי את הכיווצים המתחזקים סביב הזין שמפמפם בתוכה, הסימן הבדוק שהיא בדרך לעוד גמירה מהנה שהגיעה מייד, "כן, הנה, גומרת, גומרת!" היא צווחה ובגלל שהשותף שלי לא היה בבית לא השתקתי אותה, "כן! גמרתי, גמרתי," היא התנשפה בכבדות אבל לא ויתרה, "כן, תמשיךְ, עוד, תמשיךְ".

המשכתי, אפילו הצלחתי לתת לה עוד אורגזמה אחת לפני שגם אני גמרתי, לצערי לא ביחד, ושוב שכבנו על המזרון מתנשפים ומנסים לסדר את הנשימה, הפעם היא על הבטן ואני על הגב לצידה, "תתכונן, היזיזה שלךָ הולכת לנצל את היזיזות שלכם," היא ציחקקה, "אבל עכשיו אני צריכה ללכת, אני עובדת בבוקר ואני חייבת לישון קצת לפני".

הקפצתי אותה לדירה שלה ולפני שנפרדנו החלפנו מספרי פלאפון. כשחזרתי השותף שלי כבר חזר, לא לבד, שכבתי במיטה שלי ומבעד לקיר הדק שמעתי את המיטה שלו חורקת כשהם חגגו וחשבתי על דנה, אין ספק שדנה זיון משובח אבל זיונים משובחים היו לי גם עם אחרות רק שבדנה היה עוד משהו אקסטרה שלא הרגשתי עם אותן אחרות וככול שניסיתי להסביר לעצמי מה לא ממש הצלחתי, רק ידעתי שמזל שהיא הציעה שנהיה יזיזים כי באמת בא לי עליה.

ביום שני היא התקשרה והזמינה אותי אליה לקפה ומאפה והיה לי ברור שאנחנו הולכים להזדיין אז הלכתי. ההפתעה הראשונה שציפתה לי הייתה השותפה שלה שהצטרפה אלינו לקפה במטבח, הכרתי אותה, ליתר דיוק עשיתי אותה, היא מופיעה ברשימה ההצלחות שלי, גם היא סווינגרית ובאחד המפגשים הגרלנו האחד את השניה ובילינו לילה של סקס פרוע במיטה שלי ואפילו הלכנו יחד למסיבה הבאה אבל בזה זה נגמר.

כשעברנו לחדר של דנה התברר לי שהיא התכוננה, נר ריחני הפיץ ריח נעים, מנורה עומדת הפיצה אור אדום מעומם שהוסיף גם הוא לאווירה, ובקבוק ג'ל סיכה שחיכה ליד המיטה נתן לי תקווה שדנה מתכוונת לעמוד בהבטחה שלה.

עמדנו זה מול זה והתפשטנו, סוקרים האחד את השני, להוטים להתחיל אבל מנסים לא להראות. ה"קודם תֵּרֵד לי" שלה שהתלכד עם ה"קודם תֵּרֵדִי לי" שלי, שנאמרו יחד במין תזמון מדוייק, הוביל אותנו לפשרה, ל-69 שהתגלה כמשחק המקדים הָאֹוּלְטִימָטִיבִי, ירדתי לה והיא מצצה לי, לי עמד תותח-על והיא גמרה פעם ראשונה ושימנה היטב את הכּוּס שלה לקראת החדירה שתבוא ו"אם תרשי לי לרכב עליךָ אני ארשה לךָ אחר כך לבקר לי בטוסיק" היא ציחקקה והסכמתי, אני לא מאלה שלתת לאשה לרכב ולקבוע את הקצב נראה להם לא גברי ולאף אחת משתי התנוחות אני בחיים לא אומר 'לא', בטח לא לביקור בישבן.

שכבתי על הגב ודנה רכבה עלי, משופדת על העמוד מתח גבוה שהתרומם בין רגליי, נשענת על ברכיה ועולה ויורדת, דוהרת, גונחת בקול מאופק גניחות הנאה חרישיות, בכל אופן השותפה שלה בחדר הסמוך, למה אני אוהב את התנוחה הזאת? קודם כל כי לוקח לי יותר  להגיע לשיא, אולי כי אני לא זה שעושה את העבודה, אולי כי הן גומרות כך הרבה וזה מלטף לי את האגו, אולי גם כי זה נותן לי לראות את הבעות ההנאה על פניה, את השדיים הגדולים הקופצים בקצב הדהירות שלה ואולי גם כי זה מזמין לשחק בהם, בשדיים הגדולים שלה, וזה מה שעשיתי.

"וואו," היא התנשפה אחרי הגמירה השלישית שלה, התכופפה לעברי ונישקה אותי על השפתיים, "אני יכולה להמשיך?".

"עלי," חייכתי אליה ומוללתי את הפטמות הנוקשות בין אצבעותיי, "תמשיכי" והיא המשיכה, מגבירה עוד יותר את הקצב, "וואו, זה טוב, אני בגן-עדן" היא נשענה עם כפות ידיה על החזה שלי וצבטה לי קלות בפטמות, "כן, הייתי צריכה את זה"  עלתה וירדה וישבנה מכה באגני בקול מחיאה רמה, "כן, הנה זה בא, הנה זה בא" הכריזה בקול מתנשף והרגשתי שגם אני מתקרב לפסגה, "כן, תרים אותי, תרים אותי!" לחשה באותו קול חרמני כשהגבהתי את הישבן ואותה היושבת עלי, תוקע את עצמי אפילו יותר עמוק לכוס הגועש ורוגש שלה, "כן, בוא, תן לי, תן לי, "כןןן!!" וזה היה כן מתגלגל וארוך של מי שגומרת כשגם אני הצטרפתי אליה, נותן לה בדיוק את מה שהיא רצתָה ממני, מטח אחר מטח של זרע גברי רענן וחמים עמוק בין הרגלים שלה.

"וואו, אהבתי," היא ציחקקה כשהתגלגלה ונשכבה לצידי, "בדיוק מה שהייתי צריכה עכשיו," הוסיפה כשהיא מתנשפת, "אתה יודע לעשות לי את זה".

רגע ארוך שכבנו אחד ליד השניה, לא נוגעים רק בוהים בתקרה ושותקים. "אתה צריך עזרה?" דנה הסתובבה לעברי, חייכה והתחילה לשחק בזין הרטוב והמדולדל שלי.

"בְּכָ^בוֹד" פישקתי רגליים.

דנה נעמדה על ארבע בין רגליי, גחנה והתחילה למצוץ לי ושוב הוכיחה לי שהיא יודעת את העבודה, אותו קוקטייל תאווה משותף שכיסה את הזין לא הטריד אותה, היא הכניסה את כולו ומצצה, מכניסה ומוציאה, משחקת עם הלשון, משפשפת עם השפתיים ומתופפת בעדינות עם השיניים ולמרות שהיא לא שיחקה לי בביצים עדיין לא הייתי צריך הרבה כדי שהיא תעמיד לי אותו וכשהיא הרגישה שהוא מוכן לביצוע היא הפסיקה, "איך אתה רוצה אותי?" שאלה עם חיוך.

"על הבטן עם כריות".

"אבל סבסד לי" היא הגישה לי את בקבוק הג'ל סיכה וברגע שלקחתי היא סידרה שתי כריות זו על זו, נשכבה עליהם, סידרה מתחת לאגן, פתחה רגליים, שלחה ידיים לאחור ופישקה את פלחי ישבנה, "בוא גבר, בוא תשחיל אותי".

זילפתי כמות נדיבה של ג'ל סיכה שמנוני אל פי הטבעת שלה והתחלתי לעסות עם האצבע, מעסה, מורח, מוסיף עוד כמות ואפילו חודר מעט עם האצבע ו"בוא!" היא לחשה בקול מיוחם, מפשקת אפילו יותר חזק את פלחי ישבנה, "בוא כבר תכניס לי", אז עליתי עליה, נשכבתי וכיוונתי ו"לאט, הוא גדול, לאט" היא לחשה באותו קול חרמני ומתחנן כשהרגישה את ראש הזין שלי נלחץ לפי-הטבעת המשומן שלה, "כן, לאט" היא גנחה כשהתחלתי לחדור לתוכה והיה ברור שכואב לה, "לא, אל תפסיק" היא כאילו קראה את מחשבותי או אולי כי לשניה עצרתי, "תמשיך, כן, תכניס לי".

"וואו, הוא באמת גדול" דנה החמיאה לי כשכל הזין היה תקוע עמוק בתחת שלה, "רגע!" היא עצרה אותי כשרציתי להתחיל לפמפם, "רגע, תן לו להתרגל" התנשפה והרגשתי את הכיווצים של פי הטבעת סביב הזין שלי, "נשק אותי, בעורף" היא ביקשה בקול מתחנחן אז נישקתי, נשיקה רטובה וקולנית, שלא יהיה ספק, "כן, כזאת, עכשיו עוד אחת," ביקשה בקול מתפנק, "ועכשיו זיין אותי" היא לחשה אחרי שנישקתי אותה שוב על העורף.

זיינתי אותה, לאט, הרגשתי שלמרות כל הג'ל שמרחתי עדיין כואב לה. "כן, ככה, תמשיך," היא עודדה אותי, "כן, אני אוהבת בתחת, אני אוהבת לאכול בתחת, אני אוהבת לאכול זין גדול בתחת, כן, תמשיך," היא עודדה אותי באותו קול יצרי שלה כשהגברתי את הקצב, "אתה אוהב לחגוג לי בתחת?".

"כן" גנחתי בהנאה והגברתי עוד קצת את הקצב, "יש לךְ תחת מעדן" החמאתי לה.

"אז תגיד לי".

"מה?"

"שאתה שמח שאני אוכלת בתחת".

"אני שמח מאד שאת אוהבת בתחת"

"ושאתה שמח שאני היזיזה שלךָ"

"אין מאושר ממני, ואת?"

"גם, הנה, כן, הנה, גומרת, גומרת!" הרגשתי איך היא נמתחת, "הנה, הנה!! גמרתי!!" היא התנשפה והרגשתי איך בבת אחת הגוף שלה מִתְרַפֶּה, "עוד, תמשיך," עודדה אותי וזה בדיוק מה שעשיתי.

"אתה אוהב גסויות בזמן הזיון?" היא הפתיעה אותי.

"כן, ואת?" כמו יהודי טוב עניתי בשאלה משלי.

"מאד, זה מחרמן, תגיד לי".

"אני חוגג לך בתחת".

"יותר גס!"

"אני טוחן לך ת'תחת".

"כן, עוד"

"את המזרון שלי" נזכרתי במשהו שקראתי פעם באיזה סיפור.

"כן, יותר"

"את המזרון עם חור שאני דופק בתחת".

"כן, אני אוהבת להיות המזרון עם החור שלךָ" היא גנחה בתשוקה והרגשתי איך היא שוב דוהרת לעוד אורגזמה, "כן, תמשיך, תטחן לי ת'תחת".

"קחי!" נהמתי ותקעתי את עצמי עמוק לתחת שלה ועצרתי, "כן, קחי!" תקעתי שוב, אולי אצליח לחדור אפילו יותר עמוק ו…"כן, תני לי!" היא הצטרפה לגמירה שלי, גומר לה בתחת וה"כן, כן! כן!!" שלה לא השאירו ספק שגם היא גומרת, גמירה חזקה, מטלטלת.

"וואו, אהבתי" היא ציחקקה, מתנשפת, אחרי שהתגלגלתי מעליה ונשכבתי על הגב לצידה, עדיין שוכבת ככה על הבטן עם הכרית מתחת לאגן אבל עם רגליים סגורות חזק והתחת קפוץ, כאילו רוצה לשמר את כל מה שמילאתי לה שם, וואו, תודה, הייתי צריכה גם את זה," לחשה באותו קול מתנשף, "בפעם הבאה אני רוצה שתגמור לי בפה" הפתיעה אותי.

"ותבלעי?" לא התאפקתי.

"ברור, אחרת מה זה שווה?".

כשהתלבשתי דנה ליוותה אותי אל הדלת, השותפה שלה ישבה בסלון וראתה טלוויזיה ולא יכולתי שלא להבחין בחיוך הזימתי על שפתיה כשהיא ראתה איך דנה הולכת, הליכה שלא משאירה ספק איפה בדיוק ביקרתי לה הערב.

כמה ימים אחרי היא הזמינה את עצמה אלי לקפה ומאפה, שהפך למין שם קוד כזה לקפה וזיון, והפעם אכן גמרתי לה בפה והיא בלעה כמו גדולה וגם אני פינקתי אותה באותה ירידה מפורסמת שלי וגם היא גמרה לי על הפרצוף וכמובן הזדינו, זיון חזק וכפי כזה.

ביום שישי, שבועיים אחרי אותה מסיבה שנפגשנו, הלכנו יחד למסיבת החלפת זוגות, הפעם קערת חזיות הייתה הדרך לבחור פרטנרית ללילה וככה יצא שאמנם באנו יחד אבל יצאנו כל אחד בנפרד עם פרטנר אחר רק שכבר בשבת בערב היא התקשרה והזמינה אותי לקפה ומאפה כי היה לה פרטנר גרוע שהשאיר אותה ותאוותה בידה אז הלכתי, למרות שלי דווקא יצא פרטנרית זורמת שאפילו הזמינה אותי לבקר לה בטוסיק, ועשיתי לדנה תיקון, נתתי לה את עונתה בענק, קודם 69, שהפך למשחק המקדים המועדף על שנינו, אחר כך נתתי לה לדהור עלי בתנוחת הבוקרת (cowgirl), וקינחנו, על פי בקשה מפורשת שלה, שוב בישבן שלה או איך שהיא הגדירה את זה, כי גסויות עושות לה את זה, 'בא לי לאכול בתחת'.

המשכנו באותה יזיזות שלנו, לפחות פעם בשבוע 'קפה ומאפה' (כשהיא לא במחזור כמובן), לפעמים אפילו יותר, ובמקביל ממשיכים עם מסיבות החלפת הזוגות ואפילו לגוון, סטוצים סתמיים מהצד, הכל מותר.

ככל שהזדיינו יותר היחסים ביננו הלכו והתחממו, עלינו שלב כשבמקום לחזור כל אחד לדירה שלו אחרי הזיון נשארנו לישון, ובהתחלה זאת הייתה רק מברשת השיניים אבל מהר מאד גם הבגדים של האחד הופיעו בארון של השני כדי שנוכל ללכת ישר לאוניברסיטה או במקרה שלי לטכניון.

הגורל, ששנינו מאמינים בו, כנראה החליט שאנחנו צריכים לעלות עוד שלב כי בסוף שנת הלימודים, כשהשותף שלי סיים את התואר והודיע לי שהוא עוזב, גם השותפה שלה החליטה לעבור ולגור עם החבר שלה וכיוון שממילא אנחנו נמצאים המון יחד החלטנו להפוך לא רק ליזיזים אלא גם לשותפים לדירה כשלכל אחד חדר שינה משלו ומותר לו להביא אליו את הפרטנר או הפרטנרית שלו.

שני שינוים קרו כשהפכנו לשותפים, הראשון: הלכנו בעיקר למסיבות של הקבועים, הקבועים קראנו לזוגות הנשואים ואלה שגרים ומגיעים ביחד למסיבות, כמונו, והשני: שהתחלנו לארח, או להתארח, לארוחת ערב עם עוד זוג סווינגרים, לפעמים מוסיפים גם איזה משחק סטריפ-פוקר או סטריפ-טאקי לחימום האווירה, אבל תמיד מקנחים בהחלפה והאמת שבשלב מסויים התחלתי לקנא לה, לשמוע אותה מזדיינת מעבר לקיר עשה לי מין צביטה בלב, כאילו היא בוגדת בי למרות שעשינו את זה בהסכמה מלאה של שנינו וגם אני עושה בדיוק את אותו הדבר.

מתי התאהבתי בה באמת, אני לא ממש יודע, אבל לילה אחד, כששכבנו, היא על הבטן עם כרית גדולה מתחת לאגן ואני עליה, מפשק חזק את רגליה ברגליי ומזיין אותה בכּוּס, זיון איטי ומפנק כזה, נישקתי אותה על העורף ולחשתי לה "אני אוהב אותךְ" ואני לא יודע למה אמרתי, לא תכננתי את זה, גם לא ממש חשבתי לפני, אנחנו הרי יזיזים, אבל החלב כבר נשפך, קיוויתי שהיא לא שמעה ואכן היא לא הגיבה, למרות שלדעתי הרגשתי כיווצים חזקים בנרתיק שלה ורגע אחרי היא גמרה בסערה.

שבועיים לא קרה כלום, בשבוע הראשון אָמְנָם היא הייתה במחזור ולא שכבנו אבל אחרי שהיא הייתה נקיה הלכנו לעוד מסיבה וכל לילה אחרי ישנו ביחד באותה המיטה, פעם בזאת שלי ופעם בשלה, וברור שגם הזדיינו, ואפילו הרבה, עד שלילה אחד, כששכבנו על הגב זה לצד זו במיטה שלה אחרי זיון מהנה, כזה שנתן לה את עונתה בענק והשאיר אותי מסופק עד הגג, היא פתאום עלתה ונשכבה עלי, מוחצת את החזה השופע שלה לחזה שלי ונישקה אותי על השפתיים, נשיקה תאוותנית שהפכה לצרפתית רטובה.

"תגיד לי שוב" היא הביטה בי כך מלמעלה.

"להגיד לך מה?" באמת לא הבנתי.

"אתה יודע," היא הסמיקה, "מה שאמרת לי אז".

"שמעת?"

"ברור," היא חייכה, "תגיד לי שוב" היא ביקשה בקול מתפנק.

לא ראיתי סיבה להסתיר, "אמרתי שאני אוהב אותךְ".

"ועדיין אתה אוהב?" המשיכה באותו קול מתחנחן.

"עדיין" לא הכחשתי.

"אפילו שאני שוכבת עם אחרים?".

"אפילו" עניתי בלי שניה של היסוס.

"גם אני," והיא שוב נישקה, "גם אני אוהבת אותךָ", והיא שוב נישקה, "אפילו שאתה מזיין אחרות" חתמה את דבריה בעוד נשיקה צרפתית רטובה שאני התמסרתי אליה.

אחר כך דיברנו על זה, היה ברור שתקופת היזיזות הסתיימה ואנחנו מעבר לזה, שאנחנו זוג, אבל יחד עם זה החלטנו, החלטה משותפת, שאנחנו ממשיכים עם המסיבות האלה, שאין סיבה שנפסיק כי אם גם זוגות נשואים מגיעים למפגשים אז אין סיבה למה שאנחנו לא נגיע.

לקראת סוף הלימודים שנינו הצלחנו למצוא עבודה בחיפה והחלטנו להמשיך לגור ביחד רק שעכשיו, עם שתי המשכורות שלנו, שכרנו דירה קצת יותר מרווחת ומאובזרת ו…חדר שינה אחד עם מקלחת ושרותים צמודים כי ממילא אנחנו ישנים ביחד למרות שהיה עוד חדר עם מיטה זוגית למקרה הצורך.

אהבנו אחד את השני, לא מסתירים, אפילו הכרתי לה את ההורים והיא הכירה לי את שלה ו…אולי עשינו בכך טעות כי מייד גם התחיל הלחץ מצדם שנתחתן, לחץ מסיבי עם כמה פיתויים, שבסופו התחתנו, לא לפני שאנחנו מסכמים ביננו שזה שאנחנו נשואים לא אומר שאנחנו לא סווינגרים וכך היה, אחרי החתונה המשכנו, המשכנו באותן מסיבות והמשנו באותם אֵרוּחִים פרטיים.

באחת המסיבות האלה, בשלב המִינְגֶלִינְג (Mingling) המקדים, הסתובבנו עם כוס יין ביד, בוחנים את הסחורה, כמו שאנחנו קוראים לזה, מנסים לנחש במי כל אחד מאתנו יזכה וכרגיל מתערבים, היא מנחשת במי לדעתה אני אזכה ואני מנחש במי היא, והפרס לזוכה מציצה.

עוד זוג התקרב לעברנו וכבר מרחוק ראיתי את החיוך הזימתי על פניו והמבט הזימתי המפשיט שהוא שולח לעבר אשתי. מהר מאד התברר לי שהם מכירים, שפעם הוא אפילו זכה ועשה אותה והם היו כמה זמן יזיזים, ומאיך שהוא מְרַיֵּיר עליה היה ברור שבא לו לחגוג עליה שוב, וגם אשתי נראתה מתלהבת, אבל לא יחסתי לזה חשיבות, הערב רק הגורל, באמצעות הקלפים, יהיה זה שיחליט.

מסתבר שהגורל התלהב מהרעיון, לא רק שהוא דאג שהוא יזכה בה הוא גם דאג שאני אזכה בבת זוג שלו ולא שהיה אכפת לי, היו לה את כל מה שאני מחפש מסטוץ ללילה, גם יפה וחטובה, גם חזה גדול וזקוף וגם ישבן עסיסי שאין ספק שכיף לרכב עליו.

יפה וחטובה זה טוב, חזה גדול וזקוף זה נהדר, ישבן עסיסי זה מצויין בתנאי שהפרטנרית שלך זורמת אבל תמר, ככה קוראים לה, לא הייתה כזאת, תמר הייתה קרירה, סקס ונילית פַּר אֵקְסֶלַנְס, מיסיונרית ודוגי, לא מעבר לזה, על התחת שלה אין מה לדבר, זה כואב לה, למצוץ היא הסכימה, אבל רק לפניי חדירה או אחרי שרחצתי אותו ולא לגמור לה בפה ובטח שלא לבלוע, אבל אפילו כשאני הצעתי לה לרדת לה, ניסיון פיתוי שבדרך כלל עובד ושבעקבותיו אולי היא תיתן לי בתחת, כי כמו שאמרתי יש לה ישבן עסיסי שמזמין רכיבה, היא דחתה את זה על הסף, רמי, הפרטנר שלה שהוא הבן זוג אבל לא בעלה, לא מרשה לה, הוא טוען שזה אקט משפיל בשביל גבר ואף אשה שמכבדת את הבן זוג שלה לא תתן לו לעשות לה את זה ולכן הוא לא עושה לה והוא גם מרשה לה לתת לי לעשות את לה זה ו…בלי גסויות! גסויות הורסות לה את הליבידו.

זה שהיא לא זורמת לא הפריע לי לחגוג עליה, קודם עשיתי אותה במיסיונרית, שכבתי עליה, מחצתי אותה למיטה וזיינתי אותה, התחלתי לאט, מתפנן על הפות הרטוב והחם שלה, ולאט לאט הגברתי את הקצב ועשיתי לה את זה, שלוש גמירות! הגמירות הכי שקטות שהיו לפרטנרית שלי אי פעם, היא שכבה מתחתי ולא הוציאה הגה עד רגע השיא שבו היא פלטה מין "גמרתי" סתמי ורק בשלישית, גמירה משותפת וחזקה במיוחד הצלחתי לסחוט ממנה גניחות הנאה קולניות.

אחר כך התרחצתי והיא מצצה לי, העמידה לי מחדש ועברנו לדוגי. כאן היא דווקא יותר התחממה, גונחת בקול, "כן"-ים מלאי תאווה והברות של הנאה חסרות שפר, אולי כי טחנתי אותה, אחזתי חזק במותניה וזיינתי אותה חזק ומהר, מרקיד את שדיה הגדולים התלויים תחתיה לכל עבר. שוב היא גמרה שלוש פעמים, גניחות שֶלוּוּ בגניחות הנאה קולניות,  ואחר כך היא החמיאה לי שהזין שלי הרבה יותר גדול מזה של רמי ושהוא לא מצליח להגמיר אותה כל כך הרבה פעמים בלילה.

אותו לילה היא ישנה איתי במיטה, בבוקר התעוררתי עם זקפת בוקר ועשינו את זה שוב, הפעם היא הסכימה לתנוחת הבוקרת (cow-girl) אבל שוב נראה שהיא לא ממש בעניין אבל אני דווקא נהניתי מאד, אני אוהב את התנוחה הזאת כשהיא עושה את העבודה ואני רק נהנה.

אחר כך הסעתי אותה אליה הביתה, כשחזרתי אשתי כבר הייתה, קורנת מאושר וכמו שהיא הלכה היה ברור שרמי ביקר לה בתחת.

בערב שכבתי עליה, היא על הבטן עם כרית מתחת לבטן התחתונה ואני מתפנן על הכוס שלה בתנועות ארוכות ואיטיות וכמו תמיד, אחרי לילה כזה, מתחקר אותה מה הוא עשה לה.

מסתבר שהוא נתן לה אירוח מלא, גמר לה בכל החורים. אני מכיר את אשתי, אשתי פֵמִינִיסְטִית, #מיטו (#MeToo) בכל רמ"ח אבריה, והיא לא תתן אירוח מלא אם לא נותנים לה אירוח מלא בתמורה ואירוח מלא שלה כולל שירדו לה וזה לא בדיוק מסתדר עם מה שתמר סיפרה לי אז שאלתי אותה "תגידי, הוא ירד לךְ?".

"ברור, ככה אתה מכיר אותי? " היא ציחקקה, "שאני אתן לו בתחת והוא אפילו לא ירד לי? כמו גדול הוא ירד לי" הוסיפה בגאווה אבל לא סיפרתי לה מה שתמר סיפרה לי, רק ציינתי שהצעתי והיא לא רצתה ואשתי צחקה ואמרה שזה שלא ירדתי לתמר הוא הפסד רק שלה, אבל זה שתמר לא נתנה לי בתחת את זה כן סיפרתי וגם זה הפתיע אותה כי כמו שהיא מכירה את רמי הוא מת על ישבנים, "אבל בעלי," היא ציחקקה, "אני אפצה אותךָ, בוא, תעבור" היא פישקה חזק את פלחי ישבנה בידיה, "בוא, בוא תכניס לי בתחת" המשיכה באותו קול מגרה ולא הייתי צריך שתבקש פעמיים, שלפתי את הזין מהכוס שלה ועברתי לתחת, תוקע לה את הזין המשומן היטב באותו נוזל כוס שמנוני שלה ומתחיל לזיין בהנאה.

החיים המשיכו, משקיעים בעבודה, ככה זה כשאתה חדש, אתה מנסה לעשות רושם, גם אני השקעתי אבל אשתי אפילו יותר, עובדת עד מאוחר, פתאום מקבלת טלפון וחוזרת לעבודה וכשהיא חוזרת היא מודיעה שהיא מזיעה וממהרת להתרחץ ואחר כך עייפה ואין לה כוח לסקס, ואפילו על לרדת לה, המשחק המקדים האהוב על שנינו, היא ויתרה אבל על דבר אחד לא ויתרנו, על אותן מסיבות.

כשאשתי הודיעה לי שהערב אנחנו מארחים זוג לארוחת ערב פלוס זה לא נשמע לי מוזר, ארוחת ערב פלוס הוא השם קוד לארוחת ערב ואחר כך החלפות ועשינו את זה כבר כמה פעמים בעבר, לרוב מוזמנים אבל לפעמים מזמינים, גם זה שהיא לקחה יום חופשה כדי להכין לא נשמע לי חריג.

ההפתעה הראשונה הייתה הזוג שארחנו, רמי ותמר, וכרגיל בארוחות האלה אני ישבתי ליד תמר והוא ליד אשתי וראיתי איך הוא שולח ידיים מתחת לשולחן וידעתי מה הוא עושה וגם תמר שיתפה פעולה, נותנת לי להכנס מתחת לחצאית שלה ואפילו מפתיעה אותי כשאני מגלה שהיא בכלל בלי תחתונים.

לבשל אשתי יודעת ורמי לא רק רִיֵּיר עליה ושלח ידיים, הוא גם החמיא לה ללא הפסקה על איזה שֵׁפִית מושלמת היא ולמה היא לא פותחת מסעדה כי הוא מבטיח להיות לקוח קבוע שלה.

אם חשבתי שרמי ותמר הם ההפתעה טעיתי ובגדול. כשהגענו לקינוח, קרם בוואריה של פעם שאשתי קנתה, ראיתי איך רמי מסמן משהו לאשתי על ידי נגיעות של המרפק בצלעות. "יואבי," היא התחילה בקול מתפנק, "אתה יודע שאני אוהבת אותךָ אבל אני רוצה שנפרד!" ומרוב שוק השתתקתי, לא יכולתי להוציא מילה מהפה, "אני עוברת לגור עם רמי, כבר שכרנו דירה ביחד!" היא המשיכה ואני עדיין לא ידעתי איך להגיב, "ואני רוצה שתבין ובוא נפרד כידידים, no hard feeling" ואם זה לא הספיק גם הוא הצטרף "תראה גבר, אני מצטער אבל כנראה שיש לי יותר מה להציע" והייתה מין זלזול בקולו ואני עדיין נָדַמְתִּי אבל אז תמר נכנסה לתמונה.

"מניאק!" תמר נעמדה, מביטה ברמי במבט של רצח בעיניים, "בן אלף זונות," המשיכה לקלל אותו, "אתה לא מתבייש?!? ככה אתה זורק אותי? אין לך אומץ להביט לי בעיניים ולהגיד לי את זה? ועוד ככה, לפני כולם?" היא השתתקה לשניה ואז המשיכה "ואת, יא סתומה!" היא פנתה לדנה, אשתי, "יש לךְ מרצדס ביד ואת מחליפה אותו בסוסיתא?" והיא התחילה ללכת לעבר הדלת, "זין קטן," היא הסתובבה לעבר רמי וראיתי את הכעס בעיניה, "למה מי אתה חושב שאתה? יש עוד אלף כמוךָ!" המשיכה, "ואם תרצה את הדברים שלךָ תחפש אותם בפח זבל!" והיא יצאה וטרקה את הדלת.

עדיין הייתי בשוק, מביט איך רמי עוזר לאשתי לקחת שתי מזוודות שהכינה, מסתבר שהכל היה מתוכנן, הם באמת שכרו דירה ביחד, "יואבי," היא שוב פנתה אלי באותו קול מתפנק, "אני מצטערת, אני באמת מצטערת, אני כבר חודשיים מצמיחה לך קרניים, בוגדת איתו, בכל הפעמים שקראו לי מהעבודה בלילה זה היה הוא ואני רצתי אליו וכל הַהַגָּעוֹת המאוחרות מהעבודה זה גם כי הייתי איתו, אתה צודק אם תשנא אותי אבל מצטערת, זה חזק ממני" ואם הייתי צריך עוד השפלה אז כשהם הלכו אל הדלת הוא הניח יד על ישבנה וליטף אותו בתנועה מתגרה כזאת והיא בתגובה ציחקקה, ו…"אבל אני אוהב אותךְ" מלמלתי כשהם היו כבר בדלת, מילים ראשונות שיצאו לי, ואני לא בטוח שדנה שמעה.

ברגע שהדלת נסגרה התחלתי לבכות, בכיתי כמו שלא בכיתי אפילו כשאמא שלי מתה, בכיתי בקול, עם דמעות, לרגע נראה שנרגעתי ואז זה שוב התעורר, בכיתי עד שנרדמתי וגם למחרת לא הפסקתי, למזלי זה היה יום שישי ולא הולכים לעבודה, וגם בשבת זה לא נרגע.

כבר ביום ראשון נפגשתי איתה יחד עם העורך דין שלה, יאמר לזכותה שהיא הייתה הוגנת איתי, את הדירה השכורה היא השאירה לי והבטיחה לשלם את חלקה עד שתקבל את הגט, מעבר לזה לא היה לנו הרבה מה לחלק, הרהוט היה חלק מהדירה השכורה, את מעט המתנות היא השאירה לי פרט לשתיים שהיו חשובות לה, את הכסף מהחתונה ממילא כבר בזבזנו, חלקו על החתונה עצמה וחלקו על ירח הדבש, הרכב שלנו היה רכב חברה, אפילו חשבונות הבנק שלנו עוד היו נפרדים כך שהעורך דין אמר שזה קל וכיוון שאין ביננו חילוקי דעות הוא הסכים לייצג גם אותי.

נכנסתי למין שגרה חדשה, עבודה, משם לחדר כושר, להוציא קצת אגרסיות, ומשם הביתה, סרוח על הספה ומתבטט מול הטלוויזיה, כמעט לא אוכל ולא פלא שרזיתי אבל מצד שני החדר כושר גם התחיל לעצב אותי, עדיין לא קוביות אבל בטן שטוחה ושרירים.

השמועה נפוצה מהר והיו לי הצעות לדייטים מיזיזות מהעבר אבל דחיתי את כולן, דחיתי גם את אותן הצעות להיות הפרטנר למסיבה אפילו ששמעתי שדנה המשיכה ללכת, פשוט לא בא לי, ובאותם המקרים שעמד לי הייתי פורק את אותם הלחצים עם היד, מאונן, לפעמים שוכב עירום במיטה, עוצם עיניים ומדמיין שאני עם דנה, כן, למרות מה שהיא עשתה לי עדיין אהבתי אותה! מדמיין ומשפשף, עושה ביד, משפשף עד שמשפריץ, ולפעמים סתם מול המחשב עם סרט כחול מהאינטרנט ואולי גם כאן דנה הייתה חלק מזה כי התאהבתי בסרטי קוקהולדים.

כשאין ילדים והכל בהסכמה העורך דין הצליח להשיג את הגט במהירות, אפילו לא ניסו לדרוש שננסה שלום בית, הוא גם לא היה צריך לגלות שהיא זנתה תחתיי, אי התאמה, רצון שני הצדדים והוזמנו לאותו טקס של הגרושים ברבנות ,שבעיניי משפיל, ושבו נתתי לה את הגט וכשיצאתי ראיתי מרחוק אותה ואת רמי מתחבקים ומתנשקים.

המשכתי באותה שגרה, עבודה-חדר כושר-בית, וגם עכשיו, אחרי שהיא כבר לא אשתי, עדיין הרגשתי שאני אוהב אותה והמשכתי לחשוב עליה בכל הזדמנות. אחרי כל הסרובים שלי ההצעות לדייטים הלכו ונחלשו והאוננות שלי הלכה והתגברה ולמה לא פשוט זיינתי? היו לי הצעות כאלה למכביר, אני לא יודע, משום מה זה לא נראה לי, עדיין חשבתי על זה כבגידה.

האם יואב יתגבר על ההשפלה?

      האם הנבואה של תמר תתגשם ורמי יזרוק את דנה?

                  האם הגורל ימשיך להשתעשע בהם?

                            ומי זאת בכלל עמליה? ומי זאת רות?? 

                                        את כל זה נדע בפרק הבא.  

לפרק הבא >>>>

Loading

2 מחשבות על “סווינגר'ס (Swinger's): הדּוּדָה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן