נטע ואורי

נטע ואורי הם הרכילות היומית של המשרד, שניהם נשואים כבר שנים, מגדלים משפחה לתפארת. אבל בעבודה הם חברים. הלשונות הטובות דואגות לעדכן על כל כוס קפה או הפסקת אוכל שהם מבלים ביחד. ברור לכולם שאין שם משהו רומנטי-פיזי, אבל את המתח שעובר ביניהם, אפשר לחתוך בסכין, ממש קשה לא לשים לב לזה. שייהנו המרכלים…..

נטע– הזמנתי חופשה משפחתית, כ"כ זקוקה כבר לחופש, לאוויר הפתוח. סגרתי דיל מעולה באחד ממלונות הבוטיק באילת, זמן לפינוק. רק מעדכנת את המשרד, ויאללה לארוז.

הפנים של אורי כשאמרתי לו שאני נוסעת, הסגירו את סערת הרגשות שלו. "מה קרה?" שאלתי בקול תמים. "חבר סגר לנו חופשה ביחד, יום אחרי שאת נוסעת, באחד ממלונות הרשת שאת תהיי. סתם, אף פעם לא היינו בחופשה ביחד, יכול להיות נחמד" הוא אמר. "ממש נחמד" גיחכתי, "כל אחד יהיה במלון שלו, עם המשפחה והחברים שלו. נפגש פה בשבוע הבא" הפרחתי נשיקה באוויר ויצאתי הביתה.

אורי– כבר יומיים אני מסתובב עם פרפרים בבטן, ומה עם נפגש בטיילת? או אולי בקניון? אולי בכלל ננסה לארגן איזו פגישה כזו בחוץ, נגיד ריצת לילה משותפת.. די, אני חייב להתאפס על עצמי, יש לנו כללים ברורים כ"כ כבר הרבה שנים, אין שום דבר פיזי בינינו! ולא יוצרים קשר מחוץ לשעות העבודה! אני לא יכול להפר אף אחד מהכללים, או שאני אאבד את נטע.

נטע נסעה אתמול, ואנחנו היום, שיירה של 3 רכבים, 3 משפחות חברים ביחד בדרך לחופשה מושלמת. החבר יוצא לעשות צ'ק אין, כראוי למי שאחראי על ההזמנה. הוא חוזר לאוטו עם חיוך מרוח "יש לי בשורה טובה ורעה. הרעה- הייתה להם תקלה במערכת וההזמנה שלנו בוטלה… הטובה- לכן קבלנו חדרים במלון הבוטיק של הרשת באילת. מחכים לנו חדרי סוויטות, באותו מחיר!" הדי הצהלות של כולם נשמעות לי עד עכשיו באוזניים, רק אני שקעתי רגע לתוכי, איך לעזאזל אני אהיה עם נטע באותו מלון, ואני אפילו לא יכול להודיע לה על זה כלום…

נטע– סוף סוף שקט…. אחרי הלידה לקח לי זמן לחזור לעצמי, הבוקר פרגנתי לי את הבגד ים שקניתי לא מזמן, ועדיין נשאר חדש באריזה. המבטים של בעלי, מסגירים לי כמה אני סקסית בתוכו. איזה כיף J . אני יושבת על מיטת שיזוף מפנקת, כשלפתע מישהו בועט לי במיטה. חוצפנים, אני מקללת חרש. כשאני מרימה את העיניים מהספר, נגמרות לי המילים. ממש מולי, בתוך המים, יושב אורי עם הבן שלו. מה הוא עושה כאן?! אני שמה עלי שמלת-חוף שקופה ומתקדמת לקראתו.

אורי– אי אפשר היה להתעלם מהנוכחות שלה. אף פעם לא ראיתי אותה כ"כ חשופה, כ"כ יפה. היא זזה לקראתי, ואני נשאר עם לסת שמוטה, פשוט בוהה בה, מרגיש אותה כבר לידי. מדמיין מה אני עושה לה. "הי, אז בסוף אני פה" מלמלתי. "אני רואה.. מה קרה?" היא נראתה לי קצת נחרדת. "האמת, לא תכננתי, אבל ככה יצא. את יפה ככה, אני לא אספר לך מה עובר לי בראש, מפחד שתברחי.." הסמקתי לי לרגע, מרגיש כבר את הגוף שלי נדרך, ואת גבריותי רוצה להתפרץ. "אל תספר" היא חייכה "רואים.." הרגשתי לרגע כמו בן 16. "בואי תזרמי איתי רגע, באה לשרותים של הבריכה?" ניסיתי את מזלי, חושש מהבעיטה שהיא תיתן לי. "יודע מה, שתי דקות אני שם".

החסרתי פעימה ומיהרתי לשירותים, מחכה לה בקוצר רוח.

נטע– לא מאמינה איך הסכמתי, מה נסגר איתי? הוא כ"כ הקסים אותי בבריכה. טוב, נו, נרשה לעצמי לאבד את הראש, רק נזכיר לאורי, שבמשרד, הכל חוזר לקדמותו!

נכנסתי אחריו לשירותים, משאירה את הספר פתוח על המיטה. הוא כבר עמד שם, חשוף, קרב אותי אליו, מפשיט ממני את שמלת החוף ברגע, הוא תפס את שתי שדיי בידיו, מעסה אותן באהבה, מוצץ את הפטמה שלי ומשחק בשניה. הרגשתי איך כל תא ותא בי חושק בו כ"כ. הורדתי את החלק התחתון, נשארתי ערומה לידו, לא מאמינה על עצמי. הרגשתי אותו בתוכי, אצבעותיו משחקות בי בדרכו. הוא מרגיש כל סנטימטר בגופי, מלטף אותו.

אורי– לא רציתי לסכן אף אחד מאיתנו, זה לא היה הזמן והמקום, הרגשתי אותה רוצה אותי ואותי, רוצה אותה. נעמדתי מאחוריה, מכופף אותה מעט ונכנס אליה מאחור.

אף פעם לא התרגשתי כ"כ מסקס, אולי היה זה ה"פרי האסור" או ההיכרות שלנו מקודם, או שמא המיקום המאתגר, אבל הרגשתי שאני רוצה שוב ושוב ושוב, לא להפסיק. נטע הרגישה אותי, נשמה איתי עמוק, והסתובבה. "אנחנו בטוחים במה שעשינו הרגע?" היא שאלה.. ולא חיכתה אפילו לתשובה, לפני ששמתי לב, היא כבר רכנה על הברכיים שלה, מוצצת לי את האבר, מכניסה אותו עמוק לפה שלה, ומלקקת עם הלשון. הרגשתי את ההתפוצצות באה וקרבה מהר מאוד. ונטע, היא פשוט נשארה במקומה, מחכה לי שאגמור.

קריאות ילדים רמות באו והתקרבו לשירותים, מחפשים את אמא!!!!

התלבשנו מהר, ויצאנו חרש מהתא הקטן.

במבט מהיר סיכמנו בינינו- מה שקורה באילת, נשאר באילת.

3 מחשבות על “נטע ואורי”

  1. דרדסית , זה מה שקרה לך באילת ?
    או רצית שיקרה לך באילת ?

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)