נופלת וקמה

**הסיפור הינו פרי דמיוני וכמובן שלא התרחש במציאות

 

הכל החל מבעלי, הייתי אישה יפה מידיי לדעתו, והוא מצידו היה אובססיבי לגבי. לכל מקום שהייתי צריכה ללכת, הייתי צריכה את אישורו מראש. והאישור ניתן רק לאחר חקירה קצרה.
עם הזמן זה נהיה יותר ויותר קשה ומסובך, והוא הפך ממש מאוס עבורי.

הייתי אישה מבית דתי שומרת שבת וכשרות וככה גם הורגלתי , מבחינתי  זה היה ממש נוח ושגרתי.

יום אחד, חשתי, שאיני יכולה יותר לסבול יותר ונזכרתי במה שאימי אומרת:
"שלהבת יקרה, אם לא נוח לך, אז לכי לך …"
אז קמתי והלכתי.

בעלי היה בטוח שאני בוגדת בו. הוא חיפש וחיפש אותי עד שמצא אותי אצל אימי כמובן.
"אני רוצה גט", הטחתי בו. הוא ואימי ניסו להרגיע אותי, אבל אני לא נרגעתי …

הייתי נחושה, והגט הגיע לבסוף. למזלי הייתי ללא ילדים כך שהגירושים היו קלילים יחסית. הוא לא רצה לשחרר אותי, אבל לא הייתה לו ברירה.

הרגשתי חופשייה, והדת כבר לא באה לי בטוב. את הבריחה מהדת ביטאתי בלבוש שלי, שנהיה חושפני יותר ויותר. אימי הרגישה באורחים, שהיו מסתכלים לי על הרגליים ועל פניי הנאות. והאמת גם אני הרגשתי לא נעים עם זה …

"אם לא נוח לך אז לכי לך..", שוב עלה לי לראש.
אז קמתי והלכתי.

שכרתי דירה קטנה בפלורנטין, שם הכרתי חברים כלומר, ידידים וחברות חדשים והחיים היו נהדרים וחופשיים. אמנם התדרדרתי בדת, אבל שבת המשכתי לשמור.

רונן היה הידיד הכי קרוב שלי, הוא התגורר 2 דירות מתחתיי ולפעמים בערב הייתי יושבת אצלו עם חבריו אלירן וגיא ועוד כמה בנות, שכבר איני זוכרת את שמותיהן למעט דנה.

ככה זה היה בת"א בפלורנטין, כולם חברים של כולם והכל צפוף ככה, שיוצא לך להכיר כמעט בכל יום חברים חדשים.

רונן היה מעשן הרבה ג'וינט עם אלירן וגיא. עד היום לא הבנתי למה היה להם כ"כ חשוב, שגם אני אעשן איתם. כשרונן היה מעשן הוא היה יותר מצחיק, ואפילו פניו היו יפות יותר, נוצצות יותר.

בדומה לרונן, גיא ודנה היו 2 שמאלנים. הויכוחים איתם לפעמים היו עולים לטונים צורמים, עד שהיו נרגעים יותר עם הסמים. למזלי, היה את אלירן, שתמיד היה נחלץ לעזרתי בתור ימני קיצוני.

הבעיה העיקרית אצלי התחילה שנה לאחר הגירושים. שנה שלא הייתי עם גבר. הדמיונות בראשי חגגו ולפעמים, לאחר עישון סמים, הייתי רואה את דנה מתנשקת עם גיא ככה פתאום מול כולם, והייתי ממש מקנאה בה. הטרידה אותי המחשבה, שאפילו הייתי מתה להיות במקומה.

בראשי עלתה מחשבה פשוט לעשות סקס. הייתי רק צריכה לבחור עם מי, ולבצע מהלך.התלבטתי בין רונן לאלירן, ורונן הוא זה שניצח. חשבתי לעצמי, ככה גם לא אחטיא ימני קיצוני, אלא שמאלני, שאין לו קשר עם הדת.

"תגיד אתה שוכב עם הרבה נשים?", סימסתי לרונן.
"לא למה?", הוא השיב בחזרה, אבל נראה לי שהשיב בזריזות ובשקר, כי נבהל מהשאלה.

מאחר והשיחה בסמסים המשיכה ונמרחה יותר מידיי עם המון הודעות, שהסיטו אותי ממחשבתי, הייתי חייבת לעשות מהלך ישיר וזריז, כדי לקחת אותו לאן שאני רוצה או שפשוט יבריח אותו מימני לתמיד…

"אתה רוצה להיות השני שזיין אותי?", שלחתי לו לאחר הפוגה בסמסים, שסמסנו ללא הפסקה.
"מי היה הראשון?", קיבלתי בחזרה ובמיידי. רונן כבר שכח שאני גרושה או שפשוט ענה ללא מחשבה. נראה שההודעה הישירה לא הפחידה אותו. ובעצם, נראה כי כל גבר היה שמח לקבל הודעה שכזו מאשכנזייה יפה ומטופחת.

למחרת היה זה יום חמישי, ההודעות שלנו הפכו גסות ובוטות, רונן תאר עצמו מזיין אותי חזק ואני גנחתי לו בסמסים. וככה המשכנו לעשות סקס בהודעות גסות עד ששלחתי לו ביום שישי בבוקר את הודעת הסיכום ותדרוך עבורו לביצוע הסמסים לפי בקשתי.

"מחר בלילה ערב שבת, תבוא ב-12 בלילה, הדלת פתוחה, לא להדליק שום אור, יש נר דולק בחדרי. תיכנס לחדר בלי לדבר, תתפשט, אני עירומה מתחת לשמיכה, תבוא, תזיין ותלך הבייתה…"

לא רציתי להיקשר לתל אביבי חילוני ושמאלני, שחושב שאנו עם כובש, ולכן נתתי הוראות כאלו ישירות למעין חפוז, שיתבצע איתי רק בשביל להוריד את רמת החרמנות שבי, ולהרגיע אותי לתקופה ארוכה. למעשה, הייתי צריכה קצת זין ללא משחק מקדים, כדי לא להיקשר.

שכבתי מתחת לשמיכה וגופי רעד לנוכח האירוע, שעמד להתרחש. רעדתי קצת והתרגשתי נורא, פחדתי ממה שיהיה ואיך יהיה, ובכלל מה עשיתי לעזאזאל…דלת ביתי נפתחה, וליבי הלם בחוזקה.

רונן ביצע את ההוראות במדוייק, נכנס לחדר, התפשט בלי להוציא מילה, הרים את השמיכה, הביט בגופי העירום לאור הנר שדלק הרחק מימני, ראה מה שראה, הביע התפעלות של 'וואוו ' שמח ממה שראה ונכנס מתחת לשמיכה מעליי.

הזין של רונן חגג בתוכי, נכנס ויצא בכל מיני דרגות חוזק ומהירויות שונות. אין ספק, רונן ידע את העבודה. התביישתי קצת בהתחלה, אבל החרמנות שבי, הורידה את הבושה, ותפסתי לו את התחת בחוזקה בעודו נכנס בי ומפמפם אותי היטב.

ידיו הנעימות מיששו את רגליי, ירכיי, מותניי וגבי תוך כדי חדירה עמוקה. הייתה בנינו אש חזקה ובתור פעם ראשונה, זה הכי טוב שהכרתי. עם הגרוש שלי לקח המון זמן עד, שנהניתי בסקס. ופה בסקס ראשוני וחפוז, אני תכף אגיע לאורגזמה חזקה ומשחררת …

רונן ממש החל לכבוש את הכוס שלי. בתחילה נכנס לאט בחדירות קצרות ואיטיות של חלק מאיברו, ובהמשך נכבש כל הכוס בחדירה קרקעית עמוקה ואיטית, שהמשיכה חזקה יותר.
הזין שלו המשיך פנימה לתוך המנהרה עמוק יותר חזק יותר ובפמפומים קצרים.
רציתי להגיד לו, שהכיבוש משחית, ושהכובש היחידי זה הזין שלו, שכובש כרגע את הכוס שלי, אבל לא יכולתי להגיד כלום, כי אלו הכללים, שאני בעצמי קבעתי.

איברו הלם בי בחזקה, והמשיך לקדוח אותי. התותח שלו הפגיז אותי שמה למטה בין רגליי ללא הפסקה וללא רחמים.  רונן הגביר  קצב אש על הכוס עד שהביא אותי לכניעה טוטאלית, ולאורגזמה חזקה וחייתית של סוף הכיבוש, שנגמר בנצחונו המוחלט של רונן, ובירי אוטומט על הבטן שלי.

אכן הכיבוש משחית, ורונן השחית את זרעו עליי.

לאחר זיון חזק מושלם ומשחרר, שסגר לי מעגל, הרגשתי רע עם עצמי ועם מה שעשיתי.
תחושת ריקנות הכניסה אותי לדיכאון שלאחר המעשה. הבנתי, שנרגעתי ושלא אעשה את זה יותר.

נפלתי ושכבתי עם גבר, שאינו בעלי ואסור שדבר כזה יחזור על עצמו. היה, נגמר ומיכאן, אקום בראש מורם, ואמצא גבר טוב לחתונה בלבד…

נכנסתי למקלחת ושטפתי את הזרע הרב שבוזבז לשווא ונשפך על בטני.

כשיצאתי מהמקלחת, לבשתי תחתונים שחורות סקסיות ומיוחדות, שקשורות בחוט דק ומכסות בדיוק את מה שצריך.  תחתונים בעיצוב פרטי של הגרוש שלי, שקנה לי אותם  ביחד עם חזייה מותאמת, חצאית שחורה קצרה וגופיית כתפיות דקה. רק רציתי להרגיש עדיין סקסית, ולשכב לישון עם עצמי ועם יסורי המצפון.

אבל במקום להרגע ולישון, נתתי צעקה למראהו של רונן על מיטתי.

רונן לא ביצע את כל ההוראות לפי מה שסיכמנו, הוא זיין, ולא הלך הבייתה. ואפילו החל לדבר בניגוד להוראות.

"אני לא נוהג להיות עם אישה ולעזוב אותה מייד אח"כ", הוא הסביר והמשיך,
"האמת שהפתעת אותי נורא..", ואפילו לא חיכה לתשובה אלא ישר המשיך לדבר.
"תדעי לך שאת האיש הכי יפה שפגשתי, והכי נועזת שהכרתי, ועל כך אני מוריד את הכובע בפנייך… רונן החמיא לי על גופי רגליי ישבני ושדיי וניסה להבין אותי בתור דתייה לשעבר".

הסברתי שהייתי חמה ופניי האדימו, אבל רונן הרגיע אותי וביקש ללכת, אם זה לא מרגיש לי בסדר שהוא עדיין כאן ומדבר. אני אישרתי לו להישאר, כי פתאום טון הדיבור וצורת הדיבור שלו, הקסימו אותי.

זרמנו לשיחת עומק על דת ואמונה ועל העולם והיקום. ושוב חזרנו לפוליטיקה עד כי נראה, שהוא רצה להפוך לימני בשבילי. האמת, נראה כי שכנעתי אותו בטיעוניי, והשמאלני לא שלם עם דעותיו.

הסברתי לו, שגם בעלי לשעבר חשב שאני ממש יפה ושווה, ואולי בגלל זה, לא רצה לעבר אותי בכלל, וכל המריבות שלנו היו חלק מיזה. סיפרתי לרונן, שהגרוש שלי תמיד גמר כשאני מעליו, כדי שהסיכוי להיריון יהיה מאוד נמוך. ככה לפחות הבנתי מאוחר יותר.

רונן הזמין אותי לסרט, אבל סרבתי, בגלל שאני עדיין שומרת שבת. כשביקש ללכת, אלירן התקשר אליו וסיפר לו שיש לו חומר חדש לעשן. רונן הזמין אותו לביתי, ואני סרבתי מאותה סיבה ישנה, שלא רציתי להיקשר אליו. לבסוף הסכמתי לבואו של אלירן, אבל בלי לעשן בביתי.

אלירן ורונן היו 2 גברים אדיבים ונחמדים, ביחד הם גם היו הרבה יותר מצחיקים. רונן תמיד הפסיד לי בשחמט. אלירן הפתיע אותי בניצחון ראשוני, עד היום בכלל לא ידעתי, שהוא משחק שח, ואולי לא רצה להגיד שיודע כדי לא להעליב את חברו מולי.

לאחר 4 שעות מעניינות במיוחד, רונן ואלירן יצאו לעשן קצת סמים בחוץ ורונן חזר לבדו להגיד לי שלום. סה"כ הוא ביקר אותי הלילה יותר מידיי ולא רק בביתי.

היה זה שבת השעה הייתה 5 בבוקר, בבית שלי, בזירה הפרטית שלי, רונן בא להגיד שלום לאחר שעישן סמים עם חברו היפה אלירן. שנינו לא רצינו להגיד שלום כ"כ מהר. בדומה לשעה 24:00 בליל שבת נעצרנו בדיבורים לכמה דקות כשרונן הישיר מבט לעיניי ואמר:
"ארץ ישראל לעם ישראל, שיזדיינו כל השמאלנים עם הערבים.."

לא הבנתי אם התכוון לכך או לא, אבל את מבטו הוא לא הסיר מעיניי. באותו רגע, יצר החרמנות חזר אליי, ונראה שגם אצלו. חשבתי בליבי, 'הרי הזין שלו כבר חגג אצלי לפני 5 שעות, אז מה זה משנה, אם ינשק אותי קצת או לא יודעת מה עוד ….

שפתיו של רונן התקרבו לשפתיי, רצינו לטעום אחד את השנייה, רצינו להרגיש מה פספסנו במשגל הראשוני, שאמנם נערך זמן רב, אבל החל בצורה מהירה.

נעמדנו על השטיח בסלון, השפתיים נצמדו, הלשונות התמזגו היטב רנן היה טעים ונעים. רונן ידע לנשק ולענג, לא רק לזיין, מסתבר שהבחירה בו הייתה ממש טובה, יותר מהציפיות…
הבחירה ברונן לסיפוק יצריי, לקחה אותי שוב ליפול בקסמיו של האיש לסבב נוסף, שלא ידוע היכן יסתיים.

מהפה הוא עבר לצווארי, והצית בי אש חדשה. הנשיקות העדינות והנעימות הפכו לפראיות ונועזות יותר. התשוקה עלתה שלב. רצינו לענג אחד את השנייה. כל אחד מאיתנו חשב רק על העונג של הצד השני.

הסבב הנוכחי הפך לאירוטי במיוחד. רונן הכניס את ידיו מתחת לגופייה שלי ומישש אותי בעדינות עד שהסיר לגמריי את הגופייה מימני. את  החזייה פתח בהתרת החוטים הקשורים ועם פיו הוא לקלק את בטני, והעביר בי צמרמורות משונות, שהזקירו את שדיי למול פרצופו.
ביד שמאל, אחזתי בראשו, שעלה לנשיקה נוספת איתי, וביד ימין הפשטתי אותו ממכנסיו והכנסתי את ידי לאחוז באיברו הקשוח בעודו מתנשק איתי שוב בלהט.

רונן שוב ירד לצוואר ולבטן שלי והמשיך לפנק את שדיי ופטמותיי, תוך כדי פינוקים הסיר את חצאית המיני שלי, ליטף את ירכיי ותפס לי בתחת המעוצב, שאהב כל כך.

התכופפתי אליו, הסרתי את תחתוניו, וירדתי לכיוון איברו. האיבר היה מתוח לגמריי וחשף את זוג הביצים מתחתיו. התכופפתי עוד וליקקתי לו באשכים. עליתי חזרה לגזע הראשי ותפסתי אותו קלות בשיניים ועם הלשון ליקקתי מתחת לקצה איברו והבטתי בו לראות את רמת ההנאה והכיף שלו. רציתי שיהנה מימני, והתמקדתי רק בזין שלו.

רונן הרים את ראשו לשמיים בהנאה, וירד לכיוון השטיח לשכב על צידו. הוא הביט בתחתונים שלי ונתן מחמאה על עיצובם הסקסי וישיבתם על גופי. עם ידיו הוא הוא התיר את הקשר של חוט התחתונים ופשט אותם באיטיות. תוך כדי שאני מוצצת לו, כבר הרגשתי את שפתיו על שפתיי הפות שלי, ואת לשונו משחקת לי בדגדגן וגורמת לי לאורגזמה חדשה תאוותנית וצעקנית.

תוך כדי 69 רונן הסתובב אליי בחזרה והשכיב אותי על השטיח על הבטן. הוא נשכב מעליי, והחל לחדור אליי מאחור. רגליי נפתחו לרווחה לאפשר לו כניסה חלקה ונעימה. הוא הצמיד את רגליי בחזרה והמשיך לקדוח אותי בחוזקה. את פרקי רגליו הרים למעלה והרגשתי אותו היטב עמוק בתוכי. רונן נכנס בי בתנועות ארוכות ומהירות, איברו ננעץ בי היטב, והביא אותי לגמירה משגעת נוספת ובלתי נשכחת.

הרגשתי אותו עומד לגמור עליי, עצרתי אותו לרגע. וביקשתי להיות מעליו. רונן נשכב ואני רוכבת מעליו. הוא התרומם וראשו נצמד לשדיי. עם ידיו הוא ליטף ומישש לי בתחת ובמותניים. אני המשכתי לנוע מעליו בתנועות של מעלה ומטה אחורה וקדימה. הוא סימן שרוצה לגמור וסימנתי לו שייגמור אצלי, שזה בסדר, הרי אני כבר רגילה ככה מהגרוש. קשה להיכנס להריון בצורה זו.

רונן חבק אותי חזק בשתי ידיו ושחרר את זרעו לתוכי. הרגשתי הצלפות של זרע בכוס שלי, שהביאו אותי להנאה של אורגזמה משחררת מוזרה וחדשה שטרם הכרתי.

רונן שכב במיטתי, ידיו נכרכו סביבי, רציתי להגיד לו שילך הבייתה וישחרר אותי, אבל הוא החליט להישאר, ולי היה נעים בסביבתו ונפתחתי יותר מידיי איתו בכל המובנים.

"למה התגרשת מבעלך, איך ויתר עלייך ?", שאל רונן פתאום כמנסה להבין את הגרוש שלי.
"הגרוש שלי היה מניאק, לא ידע להעריך, בהתחלה הכל היה דבש, אבל עם הזמן החל לזלזל..", אמרתי לרונן בקצרה. ומאחר ורצה עוד מידע, סיפרתי לו, שפעם אחת ביקש הגרוש , שאולי נצרף את חברתי הטובה הדר למיטה שלנו. אני בתגובה אמרתי, שאולי נצרף את חברו חיים הרווק, כי להדר יש חבר. והוא נורא התעצבן ואמר שאסור מהתורה לאשה להיות עם גבר נוסף.

"היית פעם עם 2"?, שאל רונן, לאחר שהבין שלא יהיה לנו עתיד משותף ביחד ואמר, שזה אולי יוריד את החרמנות שבי לתמיד, וישחרר אותי להרבה זמן מנפילות עם גבר אחר.
"לא הייתי ולא אהיה", אמרתי לו, והוא בכל זאת הציע לנסות עם אלירן.

אלירן היה דמות מעניינת ומחרמנת במיוחד. יופיו היה יתרון גדול ודיבורו היה כמו יופיו.
הבחירה שלי ברונן הייתה התלבטות בין זה לזה, וההצעה של רונן עכשיו נתנה לי לדמיין את שתיהם איתי באופן חד פעמי, כי גם ככה נפלתי פעמיים עם רונן, וכל הגברים שהיו בחיי מסתכמים רק בשתיים בלבד. ובכלל אלירן היה כותב סיפורי סקס ידוע, והיה מעלה אותם לאתר סקס. קראתי כבר 3 סיפורים שלו על "בת המציל" – הבת של המציל, ששכבה עם 2 גברים בים. ועל "רומן בעבודה" – רומן סקסי של זוג נשוי. ועל "המורה לאנגלית" – מורה ששכבה עם תלמיד וגם ביחד עם חברו של התלמיד…

הסיפור האחרון של אלירן, שקראתי, גרם לי, שהסכמתי לנסות, אבל אם אבקש אז שניהם עפים במיידי מביתי. רונן הבין אותי, ואמר שאם משהו לא ימצא חן בעיניי אז הם ילכו במיידי.

השעה הייתה 7 בבוקר יום שבת, רונן הזמין את אלירן לביתי בשעה 12:00 בצהריים להפתעה והזהיר אותו לבוא נקי ומטופח.

אני ורונן אכלנו ארוחת בוקר עם הרבה יין אדום, חשתי שיכורה לחלוטין ונרדמתי. התעוררתי ב-12:15 שמעתי דיבורים מהמטבח וראיתי את רונן ואלירן שהיה ממש חתיך מדברים בניהם בשקט ושותים כוס מים.

"טוב נלך להעיר את שלהבת?", שאל רונן.
אלירן סימן לו ביד תנועה מגונה של זיון כלומר, האם מזיינים אותי?. רונן אישר עם הראש את השאלה ושניהם החזירו את כוסות המים לשיש.

רצתי לכיוון החדר ושחקתי את עצמי ישנה. בתוכי התעצבנתי מימה שראיתי, מה חם חושבים שאני זונה שלהם ?
רונן העיר אותי וסימן בידו שאלירן גם הוא פה.

"מה אתה עושה פה אלירן, רוצה להפסיד לי בשחמט ?", שאלתי אותו, והוא אישר את העניין.
"אם תפסיד, שניכם הולכים הבייתה!", אמרתי והבנתי שאנצח, כי אם לא אז הלך עליי.

אלירן שיחק היטב, אבל אני הייתי נחושה לנצח. הקטע, שרונן זיהה מהלך שלי לניצחון ועזר לאלירן במשחק עד שהגענו לתיקו.

במשחק המכריע השני, כבר הייתי קרובה לניצחון, אבל הפסדתי בכוונה. החרמנות והסקרנות עלו בי מול אלירן ורציתי, שישחקו בי קצת מעבר למקובל בשוק. ראשי נזכר במורה לאנגלית מהסיפור של אלירן, ושכח את מה שראיתי במטבח. הראש התרכז בדמיונות של מה, שיקרה איתי בהמשך לאחר שאפסיד במשחק. חשבתי שאולי אתן להם לרדת לי, אגיע לאורגזמה, ואבקש מהם לעזוב את ביתי בלי ליפול עם גבר נוסף.

אלירן ורונן היו נעימים איתי, דיברנו שתינו קפה, צחקנו והם לא הזכירו מילה מימה שתוכנן ומהסיבה העיקרית אליה הגיע אלירן. מרוב שנדמה היה לי, כי כלום לא יקרה בהמשך עם 2 הגברים הללו, אז זרקתי להם פצצה.
"טוב בואו ניגש לסיבת ביקורו של אלירן…"

לקחתי את שניהם בשתי ידיי והובלתי אותם לחדר הפרטי שלי. אלירן כיבה את האורות וסגר את התריס והדלת ורונן הדליק 2 נרות גדולים בצידי המיטה.

אלירן החל לנשק אותי, הרגשתי פה חדש ונעים. הרגשתי נעים יותר מהפה של רונן. ליטפתי את ראשו ואפשרתי לו להוריד את חולצתי מעליי וללטף אותי בגופי. רונן ניגש מאחורי והחל ללטף אותי מאחור בגב. 4 ידיים החלו למזמז אותי מאחורה ומקדימה. הרגשתי תחושה של עניין רב אצל 2 גברים יפים שרוצים בי ורק אותי. אלירן החמיא לי הרבה והכניס את ידיו מתחת לחצאית הקצרה שלי כשהוא אוחז לי בתחת וממשיך לנשק. רונן נצמד אליי מאחור ואיברו התקשה מול התחת שלי. חיבקתי את אלירן, גופו היה חטוב וחסון יותר מימה שחשבתי. בידי הימנית פשטתי את מכנסיו, ואת היד הכנסתי מתחת לתחתוניו לחוש את איברו במגע.

החרמנות עלתה לי לראש, התכופפתי והוצאתי את איברו של אלירן החוצה. איברו היה גדול ומאיים. התכופפתי ונתתי לו ליקוקים עם הלשון. רונן והוריד אותי על ארבע והרים לי את החצאית למעלה. הרגשתי את הזין המוכר של רונן משתפשף על תחתוניי מאחור. לאחר מיכן הוא הסיט את תחתוניי הצידה, ונכנס לאיטו מאחורה ישירות לכוס שלי ללא אזהרה מוקדמת מראש. סה"כ האיבר הזה כבר מבקר אותי 3 סבבים באותה שבת מענגת זו.

כשאיברו של רונן נכנס בי מאחור, הרגשתי צורך להכניס את הזין של אלירן לפה שלי ולמצוץ אותו תוך כדי מבטים בהנאתו של אלירן איש הימין שלי.

רונן הפשיט אותי לחלוטין, פמפם אותי חזק וחבט בי מאחור כשגופו נבלם בתחת שלי בכל חדירה עמוקה. אלירן המשיך ליהנות מהפה שלי עד שרונן משך אותי על הצד, ונאלצתי לנתק את איברו של אלירן מהפה שלי.

נשכבנו כולנו על המיטה על הצד. רונן מאחורי המשיך לזיין אותי מאחור, ואלירן מלפניי חובק אותי חזק ומסיר את חזייתי. אלירן מישש את שדיי נצמד אליי בגופו תוך מחיצת שדיי אליו ואז החלתי להרגיש עוד זין מקדימה. הם הכניסו לי בתורות. הזין של רונן נכנס מאחור ויצא, ואז נכנס הזין של אלירן מקדימה, נכנס ויצא. הכניסות לפי התור הביאו אותי לגמירה חדשה נוספת לשבת זו.

כל אחד נכנס בתורו לכוס שלי, עד שרונן קם ונשכב על הגב. אלירן משך אותי בידי והושיב אותי על איברו של רונן. הם המשיכו לתת לי כל אחד בתורו זין אחר זין, עד שרונן השאיר את איברו בכוס שלי ואלירן עבר לתחת שלי.

התחושה הזו של 2 איברים נעוצים ב-2 חורים שלי זכורה לי עד היום. השחרור בהחלט פעיל במקרה זה, פשוט צריך לזרום. 2 הגברים החליטו לכבוש גם את התחת שלי, ולהפוך אותי לסנדביץ. הם הכניסו לי בתאום חזק ב-2 החורים יחדיו. אלירן לא התאפק יותר והזריק לי בתחת. מהמילוי של התחת הגעתי לכניעה נוספת עם אורגזמה עוצמתית משחררת חדשה ונוספת שלא ידעתי את מספרה לשבת זו.

רונן הזכיר לי שהוא מתחתיי וביקש גם הוא לפרוק את עצמו. קמתי בזריזות אליו, הצמדתי את שפתיי וליקקתי לו מתחת לכובע של איברו, שיחוש הנאה מקסימלית מהצלפת זרעו בפי…

אין ספק, שאותה שבת הייתה לי נפילה מעמיקה, אבל מאותה שבת החלטתי לקום לתמיד ונשבעתי שלא תקום ולא תהיה נפילה חדשה.
עברתי בחזרה לבית הוריי בשביל להתנתק לחלוטין מפלורנטין ו-2 הגברים שנכנסו לחיי ולגופי. פחדתי למצוא את עצמי שוב סנדביץ של 2 גברים.

היום אני נשואה באושר עם 2 בנות ותתפלאו או לא, אבל עדיין עד היום, אלירן ורונן מנסים להשיג אותי בכל דרך שהיא. בטלפון בפייסבוק ובכל מיני מקומות נוספים. עדיין מחפשים אותי למרות כל השנים שעברו מאז…

מה שכן, אלירן נעלם לחלוטין, אבל רונן מפרסם הרבה פוסטים ימניים קיצונים בפייסבוק, ושולח לי המון הודעות ללא תגובה מצידי כמובן.

כי נפלתי וקמתי, ונשבעתי לאחר אותה שבת, שיותר לא אפול ועד היום הכל תקין, לפחות לרגע זה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 מחשבות על “נופלת וקמה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)