שלישיה מסיבת זימה

מסיבת זימה

סיפור מאת דניאל ווייס

 

זה היה צריך להיות עוד סופ"ש כזה רגיל , שישי – שבת ים -בריכה עם הילדים , אני חושב שהיינו אמורים ללכת להופעה בשישי של איזה זמר , אבל בגדול רגיל .

אבל אז בשעה 14:00 יום חמישי היא התקשרה אלי בוכה , אמא שלה שמתגוררת באנגליה , לא מרגישה טובה והמשפחה מתכנסת להיפרד . החלטנו יחד שהיא תיקח גם את הילדים , הם הרבה זמן לא ראו את המשפחה ואני לצערי אשאר מאחר ויש ענייני עבודה שאני חייב להיות נוכח. עוד באותו ערב לקחתי אותם לנמל התעופה, נפרדנו בנשיקות וחזרתי הביתה .הייתי מאוד עייף, אכלתי מול הטלוויזיה ונרדמתי ותוך כדי צפייה בפרק חדש של "סמוך על סול".

שישי בבוקר קמתי מלא אנרגיות , סופ"ש לבד לא היה לי כבר שנים ידעתי שאני צריך לעשות משהו שובר שגרה באופן קיצוני. פתחתי את הפייסבוק שלי תחת היוזר הפיקטיבי "daniel vice " ודפדפתי בין כל מיני הזמנות שחבריי לפרופיל , ה"סוטים" שלחו לי .

ומה היה שם :

מסיבת dark night בדאנג'ן , מסיבת סוינגרס במקום פרטי ומסיבת זימה ( כהגדרתם ) בred.

מעולם לא הייתי באף אחת מהמסיבות האלו מהסיבה הפשוטה שאשתי לא מרשה לי . סתם, אני בד"כ אדם סולידי ומעולם לא הייתי מחובר לכל הסצינה הזאת , עד לאחרונה ואז שחשבתי ללכת אשתי לא הרשתה לי .

בכל אופן , יצרתי קשר עם מאיה , ידידה טובה שלי מהפרופיל הפייק והודעתי לה שהפנטזיה המשותפת שלנו עומדת לקרום עור וגידים , סגרנו שאנחנו הולכים למסיבת הזימה , היא דאגה לרישום וקבענו להיפגש בערב .

בינתיים שוחחתי עם האישה ,שאמא עדיין חיה הם לצידה סועדים אותה ומתייעצים עם רופאים .

סיפרתי לה גם שאני כנראה אפגש עם חברים , יצאתי לכיוון הים עם חברים עשינו קצת ספורט וישבנו כמה שעות על בירה בחוף.

ערב מגיע , אני בוחן אם הבגדים שלי תואמים לקוד הלבוש של המועדון , מכיוון שאין לי מכנסי ויניל או עור אני לובש חליפת שלושה חלקים שחורה ונועל נעליים אלגנטיות .

מאיה בחורה צעירה ,דתיה וחייכנית שעד לא מזמן היתה נשואה. השבתות שלה מאז שנולדה נסובו בין שלוש סעודות , בית כנסת ושינה . בחודשים האחרונים האמונה שלה ניפגעה , היא החלה להבין שהיסודות עליהם הושתת עולמה היו דימיוניים ופטרכיאלים והיא החליטה להתמרד והחלה לקחת את החיים לקצה השני , לפצות על כל השנים שהיתה רדומה .

נפגשנו בכניסה של המקום ולאחר הסבר קצר של אסור ומותר מהדורמן , צעדו רגלינו אל תוך המקום .

ברחבת הריקודים אנחנו שומעים את השיר המוכר של דפש מוד.

https://www.youtube.com/watch?v=GrC_yuzO-Ss

– "אלוהים אדירים אנחנו בסדום" – פלטה מאיה

אין אדם יוצא מן העולם וחצי תאוותו בידו- קהלת ב

https://www.youtube.com/watch?v=PTFwQP86BRs

על הבמה עלתה באותו הרגע בחורה כבת 25-26 שביקשה להגשים פנטזיה של גאנגבאנג עם שלושה גברים. האקט החל ששלושתם עומדים מולה והיא רוכנת על המיטה שהוצבה על הבמה. שני ידיה אוחזות שני איברים, איבר הנוסף מוחדר לפיה והיא משפשפת לשני הגברים שלצידה .5 דק' לתוך האקט אחד הגברים נשכב על הגב ,האישה רוכנת עליו תוך שהוא חודר לנרתיקה. גבר נוסף רוכן עליה מאחור כאשר הוא חודר אליה אנאלית והבחור השלישי עומד כאשר הוא דוחף את איברו לפיה . קשה היה לראות את הבעת פניה של האישה אם היא נהנית או סובלת , אבל מתנועות גופה נראה היה שהיא נהנתה למרות הסיטואציה הבלתי אפשרית . האקט הסתיים כאשר שלושת הגברים עמדו לצד הקהל והבחורה כרעה מולם מקבלת את שטף הזרימה אל גופה ,פניה ופיה .

***

הבעות פניה של מאיה תיארו את היטב את הזעזוע בליבה. תמונות כאלה מאיה לא ראתה מעולם . חתכנו לכיוון הבר להרוות נפשנו באלכוהול שירגיע את רוחה ונפשה ההמומה של מאיה.

בדרכנו לבר ניתן היה לראות זוגות מתחרמנים ומתלקקים בכל פינה של המועדון , האווירה הייתה של מתירנות מינית. במקום חגגו את החופש של הגוף והתאווה .

***

שתי כוסות של וודקה הונפו למעלה , מאיה אמרה :"אין אדם יוצא מן העולם וחצי תאוותו בידו, כמה שלא תזיין וכמה שיותר תרדוף אחרי תאוותיך תמיד תהיה יותר צמא וכך גם תרגיש ביום שתיפטר מן העולם ", אז לכבוד מה נרים שאלתי "נרים לכבודנו , שנזכה לחיות במודעות של שלמות ולא נזדקק לשום דבר חיצוני כדי להגיע לזה"..

-" וואו מאיה " אמרתי .. "לחיים!"

***

מאסיב אטאק ברקע אני ומאיה ברחבה , אחרי כמה כוסות נוספות של צ'ייסר , אני מרגיש איך האלכוהול זורם היטב בוורידים , אנחנו נעים לאט , כאשר מסביבנו אנשים במצבי צבירה שונים.

מאיה מתקרבת אלי ואני נצמד אליה , שפתינו מתקרבות ואני מלקק אותם קלות תוך כדי שידי מטפסות אל עבר שדיה הגדולים . אני צובט לה קלות בפטמות והיא נאנחת ומתפתלת .

אנחנו ממשיכים ברקוד , גופינו צמודים ואיברי מקשיח למגע בטנה . אני תופס את ישבנה ומועך את עכוזיה .ומצמיד אותה לגופי. לפתע אני מזהה מישהי שמסתכלת עלינו במבט מלא תאווה , תוך שהיא מניעה את אגנה בתנועה חושנית איטית .

אני מסמן למאיה והיא מהנהנת אלי בחיוך, אני מסמן לאותה בחורה להתקרב אלינו והיא צועדת בפסיעות של חתולה מיוחמת לכיווננו.

***

אני מאיה והבחורה המסתורית יושבים על הספה כאשר אצבעותיי בתוך מאיה ושלושתנו מתנשקים בתאווה אינסופית . מאיה נאנקת והבחורה נושכת את שפתיה תוך כדי שהיא מעסה את שדיה. לפתע מאיה מתירה את החגורה של המכנסיים שלי , שולפת את איברי הקשה כאבן החוצה ושתיהן יחד החלו ללטף אותו תוך כדי שלשונותינו מתלפפות זו בזו .אני מרים לבחורה את חזיית הסטרפלס שהיא לובשת ומוצץ את פטמתה , מוצץ ונושך ,מלקק ומעסה.

מאיה רוכנת לכיוון איברי ומתחילה ללקק אותו , הבחורה המסתורית מצטרפת אליה ושניהם מלקקות את הזין שלי שכבר מראה סימני התפוצצות , טיפות זרע החלו להחליק במורד הזין שלי.

"אני גומר" הכרזתי , מאיה שאבה את איברי במהירות אל פיה וקיבלה לגרונה את כל הזרע שאגרתי בשבוע האחרון , הלשון שלי בפה של הבחורה המסתורית שליטפה את ראשה של מאיה כל אותו הזמן .

הסדרתי את נשמתי וקמתי להיפרד מהבחורה המסתורית. התנשקנו בפעם האחרונה לשלום והיא המשיכה הלאה להגשים עוד פנטזיה .

הרבה דברים עוד קרו במהלך הערב אבל טוב להם מראה עיניים ממשמע אוזניים.

***

חזרנו לשגרה ,אשתי חזרה כמה ימים אח"כ הביתה אחרי שמצבה של אמה השתפר והיא חזרה להכרה .

 

יש אומרים שקץ העולם יבוא באש, ויש אומרים שיבוא בקרח. למדתי תאווה מהי ועל כן אנחש, העולם יבוא לסופו באש.

– רוברט פרוסט

 

דניאל ווייס

עודכן לאחרונה

2 מחשבות על “מסיבת זימה”

  1. סיפור מחרמן מאוד

    גם אני מזמן רציתי למקומות כאלו
    אבל אשתי לא מסכימה
    ואני מחפש בחורה שתסכים ללכת איתי למקומות הנ"ל

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)