מאהב בתשלום.

עדן פתחה את ענייה אט אט, מתמתחת להנאתה בתוך המיטה הרחבה, הרגשה נעימה ממלאה את גופה, עיניה בהו בחלל החדר, נזכרת באמש, מחייכת לעצמה, 'וואו, עשיתי את זה, הלכתי עד הסוף, זה לא חלום, זה היה נהדר', אחזה בשמיכה והרימה אותה, על מנת לצאת ולקום מהמיטה,  ידה נעצרה, מגלה שהיא עירומה לחלוטין, דבר לא רגיל אצלה, תמיד ישנה עם תחתונים ,לפחות, ידה הושטה לכיוון ביטנה, ירדה למטה ממנה וליטפה את ערוותה העירומה, עצמה את עיניה, מתרפקת על אתמול, (זה היה מדהים) חשבה, נשכבה חזרה, עצמה את עיניה, משחזרת את כל מה שקרה, לא רוצה לצאת מהמיטה, חוזרת במוחה לערב הקודם.

***

בשמונה בערב צלצל הטלפון שלה, כשענתה, שמעה את קולו שאמר, "היי עדן, מדבר עודד, תשמעי ילדונת, אני בא במיוחד עבורך, אם את מוכנה לקחת את הסיכון, לחוות חוויה מסעירה, תמתיני לי במדרכה, מול ביתך, בעוד חצי שעה, אם אינך רוצה, אימרי לי עכשיו".

עדן עדיין חששה, אבל יצר הסקרנות גבר עליה, היא החליטה לזרום, גלית ואודליה, שתיהן, המליצו לה לנסות, לחוות חוויה מיוחדת, הבטיחו לה שזו תהיה חוויה שלא חוותה מעולם, אז פאק, פעם אחת היא תעז ותנסה, יודעת שזה לא בא מאהבה והאמת כבר לא איכפת לה, הריקנות העייפות, שלטו בגופה זמן רב, היא רוצה להתעורר לחוש שוב משהו מפרפר בתוכה, "אני רוצה, עודד, אני אהיה מוכנה, בעוד חצי שעה", ענתה, קולה רועד וליבה מפרפר.

היא התלבשה, התאפרה, התבשמה, ירדה והמתינה לו. 

הוא הגיע, היא לא ידעה למה לצפות, היא ראתה רק תמונה שלו, אבל מניסיונה ידעה, שהמציאות והפנטזיה שונים הם.  היא לא הוציאה מילה, רצתה להישאר עם הקסם הזה, עם התחושה המתוקה, שהנה זה מה שהיא רצתה.

הוא התכופף במושב הנהג, הושיט יד ופתח עבורה את הדלת.

ללא מילה נכנסה לרכב, חגרה את עצמה, הפנתה את עיניה, סוקרת אותו, 'גלית ואודליה לא הגזימו, הוא נראה מעולה, לא צעיר מידי, נראה בתחילת שנות הארבעים שלו', הרהרה, הוציאה מתיקה מעטפה והגישה לו.

הוא הכניס את המעטפה, לתא הכפפות שברכב, נהג כחצי שעה, ללא מילים. הם הגיעו לצימר שעודד כנראה הכיר  והזמין מראש, הוא נהג את הרכב לסככה סגורה, יצא, סובב את חזית הרכב, פתח את דלת הנוסע, הושיט לה את ידו, עדן הניחה את ידה בידו והוא עזר לה לצאת, "המתיני רגע",  אמר וצעד לכיוונו של גבר שהמתין בצד, לחץ את ידו לשלום, ניכר היה שהם מכירים, קיבל את מפתח הצימר, הגבר הזר התרחק, עודד חזר, שילב את אצבעותיו באלה של ענת וצעד עימה לעבר הצימר הקרוב.

הם נכנסו פנימה, כשעודד נועל את הדלת אחריהם, עמדו האחד מול השנייה, היא הביטה בו, ממתינה ושותקת, הוא הביט בה חייך, מבין שהיא נבוכה, ניגש אליה, הוריד ממנה את מעילה, ידיו ליטפו ברוך את פניה החלקות, עיניה הגדולות היו פעורות, עדין לא מאמינה למה שהיא הסכימה לעשות, השד שבה צועק, 'תברחי יש לך עוד זמן', אבל רגליה משותקות, ממאנות לזוז, כאילו רוצות להיתקע שם לעולמים, עיניו חודרות לתוך עיניה, כאילו קוראות את מחשבותיה, הוא סקר אותה מכף רגל עד ראש, הביט בשפתיה, אחז בסנטרה ברכות, העביר ליקוק של תאווה על שפתיה, הצמיד את שפתיו לשפתיה בנשיקה, היא עוצמה את עיניה, מתמכרת למגעו, מהססת ואז נעתרה והחזירה לו נשיקה לוהטת.

הוא פלש בשפתיו לעבר צווארה, מעביר עליו נשיקות קלות כנוצה, מגיע לאוזנה, "עדן, מרגע שתיארו אותך בפני, רציתי אותך, למספר שעות את הולכת להיות שלי, אני מבטיח לך הנאה מושלמת, אבל היא תתממש, רק אם תתמסרי לי, תשתחררי לגמרי, גם אם רק זמנית".

עדן הנהנה בראשה, עצומת עיניים, עדיין לא מוציאה הגה מפיה.

אצבעותיו טיפלו בכפתורי חולצתה, פורמות אותם, כפתור אחר כפתור, בין לבין הוא מלקק את העמק שבין שדיה, מרעיד את מיתרי גופה, חולצתה מוטלת על הרצפה, חזייתה הולכת בעקבותיה, שדיה פורצים קדימה, פטמותיה הוורודות זקורות, הוא כורע על ברכיו, שפתיו יורדות  לבטנה, לשונו מעניקה לה ליקוקים רכים, הוא מסעיר אותה, היא תופסת בראשו, מצמידה אותו לגופה, גונחת, "ממממממממ, ככןןןן,  אוי, זה טוב", לוחשת.

הוא מתרומם על רגליו, "אני אעשה לך, הכי טוב שבעולם", משך אותה אליו, המשיך לנשק את עיניה, את שפתיה, לשונו חוקרת כל קפל בפיה, טועמת אותה, ידיו מלטפות את גופה, חופנות את שדיה העירומים, מעסות אותם,  נעצרות על פטמותיה הזקורות, פיו לא עוזב את פיה.

לאט, לאט, ירד בנשיקותיו לעבר שדיה, שפתיו לכדו את פטמתה הימנית, מצצו אותה ושיניו נגסו בה בעדינות, "טעים לי, זו שלי להיום", מפיק אנחות הנאה מגרונה, עבר לפטמתה השמאלית, חזר על פעולותיו, "גם זו טעימה, גם היא שלי, שתיהן טעימות, שתיהן שייכות לי היום".

"כן עודד", לחשה עדן, "שתיהן שלך", חפנה את שדיה בידיה והרימה אותן לכיוונו.

הוא שאב את פטמתה לפיו, מלקק, טועם, צובט ונושך, יודע בדיוק איפה לגעת ואיך, דחף אותה, משכיב אותה על המיטה, ממשיך, לא מפסיק, פיטמה אחת בפיו והשנייה בין אצבעותיו, צובט אותה.

"ככןןןן, תמשיך, זה כל כך טוב", ביקשה, מרגישה כמו בחוויה חוץ גופית.

הוא פרם את כפתור חצאיתה, "הרימי" אמר, היא מיהרה להרים את אגנה, הוא הפשיט את חצאיתה, אחריה את תחתוניה, היא לא המתינה ופישקה את רגליה, באצבעותיו פישק את שפתיה התחתונות, היא הרגישה את הנוזלים השופעים מתוכה, מרטיבים את ירכיה, מטפטפים על הסדין, הוא הרכין את ראשו, לכד בשפתיו את דגדגנה, החל לינוק אותו, עם שתי אצבעותיו חדר לתוך נרתיקה, מרעיד את נשמתה.

"אהההההההה", זעקה עדן, "אימאל'ה, אימאל'ה".

הוא המשיך להניע את אצבעותיו בתוכה, חייך את חיוכו האפל, "מה קרה? נשמה שלי? משהו לא בסדר?, להפסיק?"

"לללא, לללא, תמשיך, אההה", צרחה וגמרה בזעקה, עיניה נעצמות מעוצמת האורגזמה שהציפה אותה.

לאט, לאט, חזרה אליה נשימתה.

ראתה אותו שוכב לידה, מחייך, הרגישה כמי שירדה מענן.

"תודה, אני.. לא.. אני.. הרבה זמן.. אני הייתי זקוקה לזה", לחשה, התרוממה על ברכיה, ידיה נעו לעבר בגדיו, הפשיטה אותו, משחררת את אברו לאוויר, זקוף כמו טיל, ראשה הורכן לעברו, היא נשקה לכרבולתו, שאבה אותו לפיה והחלה למצוץ, לינוק וללקק אותו לכל אורכו, יורדת ומוצצת לו את הביצים.

ידו נשלחה, מתחת לגופה הכורע מעליו, אצבעותיו פגשו שוב את דגדגנה, עיסו אותו,  מנרתיקה נבעו נוזלים, הרגישה שהיא זקוקה לו בתוכה, שימלא את מערתה המשתוקקת, "עודד, זיין אותי.. עכשיו, תכניס לתוכי את הזין הנפלא שלך, תמלא אותי".

הוא לא חיכה, הפך אותה על גבה, והכניס את אברו הזקור לתוך מערתה המצפה, הרגישה אותו ממלא אותה ואז נכנס לטרנס, דחף והוציא, דחף והוציא, עדן חשה שהיא יוצאת מדעתה, רגליה רועדות, מחבקות את אגנו, גופה מתפתל, מנסה להיטמע בגופו, הוא לא מאפשר, אגנו נע קדימה ואחורה, קודח בתוכה עם כלי זיינו המתוח, או אז, כשהיא בוערת מתשוקה, הוא משך עצמו מתוכה, לפת בידיו את אגנה, סובב אותה, כשעכוזה מול פניו, העביר את ידיו על גווה, מעניק לה מעין עיסוי ארוטי, ידיו יורדות לעבר ישבנה, הוא מרכין ראשו לעבר נקב ישבנה, מלקק אותו, אצבעותיו חופרות בחריץ ישבנה, מרטיב את אצבעו בעסיס נרתיקה, אצבעו רטובה, הוא מעסה את נקב אחוריה ומחדיר  את אצבעו לתוכו.

עדן צורחת, גונחת, רוצה להרגיש אותו חודר למערתה עם הזין שלו, "די, אני צריכה שתכניס בחזרה את הזין שלך, לתוך הכוס שלי, שתמלא אותי, אני רוצה לגמור שוב ושוב". 

הוא התרומם, לפת את מותניה, הרכין אותה לעבר המיטה, ישבנה מופנה אליו, בידיו לפת את אחוריה וחדר לתוך מערתה, לאט, לאט, כשהיא כבר יוצאת מדעתה.

"הוא רוצה לשגע אותי, רוצה להוציא אותי מדעתי", חשבה במוחה הקודח, תמיד הכול היה מחושב אצלה, אבל הפעם זה שונה, הפעם היא הצד הנכנע, היא התמכרה להרגשה החדשה הזאת, שמישהו אחר שולט בה, הוא חדר לתוכה בעוצמה, מתאים את עצמו לתנועות האגן שלה, היא מתכווצת כולה מהתחושה הנעימה, חמימות מציפה אותה, הוא ממשיך בחדירה, והיא מרגישה שהפעם השנייה קרבה, גופה קפא, "זה בא!", זעקה, "אימאל'ה, זה בא עוד פעם", רועדת בכל גופה, האורגזמה השנייה מכה בה, מערפלת את מוחה, כמו סם עונג שמהמם את החושים.  הוא חדר למעמקי גופה, נוגע ברחמה, פולט גם הוא, גניחות של תשוקה מטורפת, עיניו נעצמו כשפורקנו הציף את מוחו, שומע את קולות האורגזמה הבלתי נגמרת שלה, ואז, "אאווחח", הוא  התפוצץ, מתפרק בתוכה, רועד מעוצמת הגמירה, כמה שניות עד שנירגע.

שלף את עצמו מתוכה,  היא התמוטטה, פניה על המזרון, הוא חיבק אותה מאחור, עטף אותה בידיו, מאמץ אותה אל חזהו הכי חזק שאפשר, כפות ידיו חופנות את שדיה, גורם לה לחוש נאהבת, היא התכרבלה בין זרועותיו, נשימותיה נרגעות, נרדמה, 'איזו אישה', חשב בליבו, 'הייתי עם עשרות נשים, צעירות יותר ומבוגרות יותר, בנשיות פורצת כשלה, מעולם לא פגשתי, היא כבשה את גופי ואת ליבי', חיבוקו התהדק, עיניו נעצמו בשלווה.

****

עכשיו היא שוכבת במיטת הצימר, קרני השמש החמימות החלו להיראות דרך התריסים, גופה מסופק כפי שמעולם לא היה, זיכרון מעשיו של עודד, מעביר בחלק גופה התחתון זרמים נעימים, עדן התרוממה, פיהקה פיהוק קטן, את עינה צדה מעטפה לבנה, על השולחן שבפינה.

הושיטה את ידה לעבר השולחן, אחזה ופתחה אותה, כל הכסף היה שם, הוא לא לקח אפילו אגורה, השאיר לה פתק, "מעולם לא תיארתי לעצמי שלענג אותך, יהיה כל כך מושלם ומענג, התקשרי למספר הטלפון הרשום והזמיני מונית, אני אולי מוכר את גופי בכסף, אבל לך מכרתי אותו בחינם, לא אשכחך במהרה, אני רוצה להתראות עימך שוב, אם רק תסכימי". 

היא חייכה לעצמה, "בטח שאני מסכימה", צעקה לחלל חדר הצימר הריק, התרוממה ממיטת הצימר, נכנסה לחדר האמבטיה, התרוקנה, התקלחה, התלבשה והתקשרה למס' שהיה רשום במכתב שהשאיר.

המונית הגיע בתוך דקות, היא יצאה, סוגרת את הדלת אחריה, מחייכת לעצמה, חשה מאושרת כפי שלא חשה מזמן.

 

***

 

הימים הבאים עברו עליה במחשבות בלתי פוסקות, אודות הערב המסעיר שעברה, חשה עקצוצים בערוותה, בכל פעם שהיא נזכרת בפרטי פגישתם.

לאחר שבוע לא יכלה להתאפק יותר ויצרה עימו קשר, "עודד היי, מדברת… עדן..", גמגמה, "אינני יודעת אם אתה זוכר אותי, אבל היינו ביחד לפני שבוע, אני רוצה להיפגש שוב".

"היי עדן, אני בהחלט זוכר אותך, הצהרתי במכתבי שאשמח להיפגש שוב, אז מתי לאסוף אותך?".

"אולי  הפעם תסכים לבוא אלי הביתה", שאלה, כשהיא מרגישה עקצוצים במפגש ירכיה, 

"בדרך כלל, אני נפגש עם לקוחותיי במקום ניטראלי, אבל אלייך אני מרגיש כאל חברה יקרה ולא לקוחה, אני אשמח לבקרך בביתך".

עדן חשה בתחתוניה מתלחלחים, "הכתובת שלי היא תל חי 55, דירה 15 ", אמרה בקול רועד, "מ..חר ב-8, מתאים לך?".

"בהחלט", ענה איתן, "נתראה מחר ב-8 ".

למחרת, כבר בשש, הייתה עדן מוכנה לבואו,  אחרי אמבטיה ארוכה, איפור ושמלה קצרה, מתחתיה חזייה ותחתונים תואמים נועזים ומפתים, צועדת בחוסר סבלנות, בין עינית דלת הכניסה, לחלון המשקיף אל הרחוב.

בשמונה בדיוק ראתה אותו צועד על המדרכה ונכנס לבניין.

שתי דקות מאוחר יותר, באמצעות העינית, צפתה בו מגיע אל דלת דירתה, היא פתחה בפניו את הדלת, עוד לפני שהספיק לצלצל בפעמון.

עודד חייך אליה, נכנס ודחף ברגלו את הדלת שנטרקה, ללא מילים חיבק את גופה והצמיד את שפתיו לשפתיה, שנפסקו לקראתו,  מניחות ללשונו לחדור לתוכה, ולעסות את לשונה שלה, ידיה נכרכו סביב עורפו.

ידיו אחזו בבד שמלתה, ידיה הרפו מצווארו, התרוממו מעלה, הוא הרים את שמלתה, פושט אותה,  שמלתה צנחה לרצפה. 

שפתיו עברו לצווארה, גלשו לשקע הקטן שבתחתיתו, לשונו ליקקה את העמק שבין שדיה, היא עצרה נשימתה בשעה שכרע על ברכיו, שפתיו גולשות מטה, אפו מרחף על כפתור בטנה ופיו נעצר בגומי התחתונים שעדיין לא הוסרו.

הוא התרומם, ליטף את שיערה כשפרמה אחד אחרי השני את כפתורי החולצה הלבנה שלו, מסירה אותה, חושפת את חזהו המוצק.

הוא שלח ידיו, ידו הימנית עטפה את חזה והשמאלית את ירכיה, הרים אותה, היא כיוונה אותו אל חדר השינה, הוא נשא אותה לתוך החדר, השכיב אותה על המיטה, עיניה ננעצו בעיניו, משדרת לו את הסכמתה לכל מעשיו, חשה בחזייתה מוסרת ממנה, בידיו החמות חופנות את שדייה והצטמררה כשאסף את פטמתה לפיו, יונק ממנה בעדינות ובאיטיות מטריפה.

היא רצתה אותו בתוכה, כל כך רצתה שיחדור אליה, ימלא את כולה שוב ויעלה אותה לגבהים של עונג שמיימי.  

היא נאנחה בשקט, מרימה את אגנה, כשתחתוניה החליקו במורד רגליה.

הוא פיסק את ירכיה וטמן את ראשו ביניהן, נישק את שפתיה התחתונות, נהנה כל כך לשמוע את גניחות ההנאה היוצאות מפיה, לראות את גופה מתקמר לכיוונו, מבקש עוד, טועם את נוזלי תאוותה ניגרים על לשונו.

לשונו חוללה בה פלאים, מפשקת את שפתיה, מרקדת על ענבלה, באה לא באה לקרבה, נדמה היה שהכיר את גופה כאילו היה שלו, לא מפספס אף אחת מנקודות העונג, אלה שהייתה מודעת אליהם ואלו שנתגלו לה רק עתה.

הוא חפן את שדה העירום, מועך ומעסה, משחק בפטמתה הוורודה, הזקורה עד כאב,  ידו השנייה ירדה מתחת לבטנה, אצבעו חדרה לאיברה הלוהט, גורם לה לשחרר אנחת הנאה.

הוא הניע את אצבעו בתוכה, ידו השנייה ממשיכה לטייל על גופה השרוע, גופה התקמר לעברו, זועק לעוד, אצבע שניה חדרה לתוכה, שלח את האגודל לשחק בדגדגן, אנחותיה הפכו לצעקות, גופה נע בטירוף, הוא חש את שרירי איבריה סוגרים על אצבעותיו הנעות בתוכה, היא חשה את סיפוקה המתקרב.

"ככןןןן, אני ג.. ו.. מ.. ר.. ת.., אני מממתתתההה ", היא זעקה בעודו דוחף את אצבעותיו עמוק יותר לתוכה.

כשהתפרצה בתוכה האורגזמה, חשבה שהתקרה נופלת עלייה, גופה נשטף בזרמים חשמליים כל-כך חזקים, כל-כך פנימיים עד שהייתה בטוחה שהגיעה לשיא העונג האפשרי בעולם, אבל היא טעתה, זו הייתה רק ההקדמה.

"וואו, זה היה משהוא, שלא מהעולם הזה, חלמתי על זה כל השבוע, תודה עודד", לחשה, נרגעת.

"עדיין לא סיימנו", אמר ראשו מונח על מפשעתה, אצבעותיו סורקות את שיערות ערוותה. 

"אני מבינה, אתה עדיין לא גמרת ". 

"נכון, אני עדיין לא גמרתי, אבל גם ההפתעות שתכננתי עבורך, עדיין לא הסתיימו".  

עיניה נצנצו, "אני אוהבת הפתעות".

"יהיו הרבה", ענה בחיוך, מביט אליה, ראשו מונח על מפשעתה, התרומם, כרע בין רגליה, וטמן שוב את ראשו, במעמקי ערוותה. 

היא חשבה שהיא מתעלפת, מהאופן שבו הוא שיחק לה בדגדגן, הרעיד ועיסה וליקק ומצץ, אפילו קצת נשך, ידיה נשלחו, אחזו בראשו והרימו אותו מערוותה, "אני לא יכולה יותר", יבבה, מתאווה לזין שלו, נשאה אליו עיניים, אוחזת חזק בידיו השעונות משני צידי כתפיה, "די, די עודד, אני צריכה אותו בתוכי".

"את מי?", סנט בה.

"את הזין שלך".

"תבקשי יפה".

היא חייכה, מביטה בעיניו, "עודד בבקשה, תכניס לתוכי את הזין הנפלא שלך, אם לא אני משתגעת.

עיניו החומות נצנצו, הביטו בה בחום, "עוד מעט", לחש בקולו העמוק, "אני רוצה להיכנס לתוכך, יותר ממך, אבל לא רוצה שזה יסתיים, רוצה לענג אותך עוד ועוד".

הוא כיוון את הזין שלו וחיכך אותו על שפתיה התפוחות, הרטובות, עולה מעט אל הדגדגן, הרגיש כל כך ושוב נסוג לאחור, ידיה נלפתו סביבו, אגנה נע לעברו, מנסה להחדיר את איברו לתוכה, הוא שלט בגופו, מקרב עצמו כל שניה מעט יותר, חדר מעט ומיד ברח לאחור, עלה למעלה, מוציא ממנה עוד אנקה של עונג כואב. 

הוא נשם על פניה, מקרב את שפתיו לשלה, נוגע ולא נוגע, היא התרוממה, לכדה את שפתיו בשלה מחדירה לשונה אל פיו, הוא לרגע נכנע ושוב התרחק, נשאר מרחק קליל מלשונה המשתרבבת, המחפשת את שלו.

"אלוהים, די, אני לא נושמת", היא זעקה, "אני צריכה אותך, עמוק בפנים, רוצה שתהלום בי עם הזין היפה שלך, אני רוצה…., אהההההההה".

הוא חדר אליה בתנועה ארוכה והיא עצרה את נשימתה ואז פלטה צרחה. 

הוא יצא מעט, חדר שוב ויצא לגמרי.

"לא, תחזור", היא קראה, מרימה אגנה למעלה, "תכניס אותו לתוכי", צעקה עליו, ציפורניה ננעצות בידיו.

הוא קירב את הזין שוב והפעם חדר לאט, סנטימטר בדקה, לאט, כל תנועת אגן שלה עוצרת אותו, "לא לזוז", אמר, מבטו המשתוקק, מעורפל אבל כובש אותה, היה בחצי הדרך פנימה כשהיא הרגישה כל נים בגופה זועק זעקה של תשוקה למגע.

"ככןןןן",  לחשה, מרגישה את הגל שאהבה כל כך, מתנחשל בתוכה, שלחה יד אחת למטה, אצבע על הדגדגן, והחלה לעסות אותו מהר, "זה מגיע, אלוהים, זה מגיע", זעקה.

פיו עטף את שלה, עוצר נשימתה, הוא חדר עד הסוף והחל נע במהירות, רק ישבנו מתרומם, מכה באגנה ובידה המשתוללת.

סערת פורקנה היכתה בה, כשמבעד לענני האורגזמה, חשה בנוזליו ממלאים אותה.

*** 

עדן התעוררה, מצאה את עצמה שכובה, בחלק גופה העליון, על חזהו של עודד, כשהוא ישן.

היא הציצה בשעון שליד המיטה, השעה הייתה 9 בבוקר, חזרה במחשבותיה לערב הקודם, 'איזה סקס מושלם ומענג עבר עלי', חשבה, 'עודד נהדר, אני מקווה שירצה להישאר עימי בקשר, בחינם או בתשלום, לא איכפת לי'.

היא התרוממה בעדינות, השתדלה שלא להעיר אותו, נכנסה לחדר האמבטיה לאורחים, התקלחה עטתה על גופה העירום חלוק ופנתה למטבח, להכין לשניהם ארוחת בוקר. 

כשהיא בגבה לדלת, נכנס עודד בשקט, ידיו עטפו את גופה וכפות ידיו חדרו לתוך החלוק וחפנו את שדיה.

היא נבהלה לשניה, נשענה לאחור, הניחה את ראשה עליו, "אאווחח, כל כך נהניתי אמש, היה נהדר".

הוא הרכין ראשו, העביר ליקוק על אוזנה, הוריד את ידו הימנית דרומה על גופה, הגיע למפשעתה ודחף שתי אצבעות לתוך מערתה, "וואו, את שוב כל כך רטובה, אני חשבתי שאת שבעה כבר".

"לשבוע ממך זה בלתי אפשרי", מלמלה, היא התנתקה ממנו, פשטה את החלוק, שצנח על הרצפה, נשענה על משטח השיש בשתי ידיה, התכופפה, פיסקה את רגליה, בפיסוק מגרה, כשאחוריה העירומים מופנים אליו, שלחה אליו מבט מתגרה מעבר לכתפה, "נו, אני אחכה עוד הרבה זמן?", צחקה. 

עודד התקרב לאחוריה, תפס באגנה עם שתי ידיו וקירב אותה אל איברו הזקוף, היא קישתה את גבה ודחפה את ישבנה אחורה, לכיוונו. 

הוא חדר לתוך נרתיקה באיטיות, מתענג על החום והרכות שעוטפות את איברו, היא נשענה כעת עם כל גופה על

השיש, שדיה נמעכים עליו. 

הוא קדח בתוכה, בקצב הולך וגובר, מתענג על הקולות הרכים שהשמיעו חבטות גופו בגופה, הביט מטה מוקסם, צופה באיברו חודר ויוצא מגופה בקצב מהיר.

היא הזדקפה מעט, "גע בי", ביקשה. 

"איפה?"

"איפה שאתה רוצה".

 עודד שמח לציית, שלח את ידיו קדימה, משתדל לשמור על שיווי משקלו, וחפן את שדיה הנדיבים, ממשש אותם, צובט קלות את הפטמות, מתענג על זעקות העונג הקטועות שהשמיעה. 

הוא שלף את עצמו מתוכה, "לא, אל תצא, בבקשה תחזיר אותו לתוכי", קראה.

הוא לא ענה, סובב אותה אליו, חיבק בידיו את אחוריה, הרים אותה והושיבה על השולחן, היא נשכבה בגבה על השולחן, מפסקת שוב את רגליה, הוא רכן מעליה והחדיר אליה שוב את איברו, התחושה הנפלאה חזרה אליה שוב. 

הוא רכן לעבר שדיה, שפתיו לכדו את פטמתה ושיניו נגסו בה בעדינות.

"אאווחח",  זעקה עדן, "אתה מטריף אותי".

הוא, מתענג על החמימות שעוטפת אותו מבין רגליה, חזר שוב לקצב, מטיח בה את איברו פעם אחר פעם, היא הרימה את ידה לפיה, נושכת אותה, מנסה להחניק את צווחות האורגזמה שפרצו מגרונה, כשהוא אוחז במתניה, מעמיק את חדירתו עוד ועוד.

גופה של עדן רעד כשהאורגזמה נרגעה בגופה, הוא חש את רגליה נכרכות סביב ישבנו, מונעות ממנו לצאת מתוכה, הוא המשיך בתנועותיו עד שהגיע לסיפוק, יורה את מטחי הזרע שלו לתוך גופה וצונח על גופה, ראשו בין שדיה. 

הם נשארו חבוקים על השולחן, מיוזעים, מתנשפים, "ואוו", לחשה, שוכבת בגבה על השולחן, הצמידה את גופה אל גופו בידיה ורגליה, מסרבת להתנתק, מגע אצבעותיו בפטמותיה שלח בה זרמים, היא זכרה איכשהו במעורפל, שהיא לא אישה מופקרת כל כך,  אבל כרגע זה לא הפריע לה.

היא הרגישה את עצמה נסחפת מעלה, מאבדת את עצמה בגבריותו, מוחה מתרוקן לגמרי ממחשבות, כל ישותה מרוכזת באיברו שממלא אותה, נע ומחליק בתוך גופה, ננעץ בה שוב ושוב, ובלשונו ובשפתיו המלקקות ומוצצות את שדיה ונושכות את פטמותיה, מעבירות בה זרמים של ריגוש שנשלחו היישר אל ערוותה, מעלים את החום והרטיבות לרמות חדשות.

אחרי זמן קצר, בקושי מספר דקות, הרגישה את עצמה מגיעה, שוב, אל השיא, אנחות תאוותה הפכו קולניות יותר ויותר, התחושה בין רגליה התפשטה בגלים של חום אל כל קצוות גופה, היא נשכה את שפתה התחתונה, בקושי עצרה בעצמה מלצרוח, ידיה לפתו את קצוות השולחן, גבה התרומם והתקמר כלפי מעלה, מצמיד בכוח את אזור מפשעתה אל חלציו, איברו חדר אליה עמוק, ממלא אותה, מגיע עד רחמה והיא התפרקה, בפרץ של אנרגיה, באנחה נמוכה ומתמשכת, בחיוך של אושר, חשה בפורקנו הממלא אותה בנוזל חמים. 

עודד הביט בה, מוקסם, גופה נרגע לאיטו, היא התנשמה,

שדיה עלו וירדו, לחייה היו סמוקות, החיוך המקסים, המקרין סיפוק, מתוח על פניה היפות. 

עדן, עדיין מטושטשת מהעוצמה השמימית של האורגזמה שחוותה, הניחה לגלים הנסוגים של העונג, לשטוף את כל-כולה, הביטה באיבר הזקור שנשלף מתוכה, מבריק כולו מהנוזלים שלו ושלה, ידיה נכרכו סביב צווארו, הצמידה את שפתיה לשפתיו, מוצצת את נשמתו, "החזרת אותי לחיים, אני מכורה לך, שלא תעז לשאול, אם אני מוכנה להיפגש עימך פעם נוספת".  

                                       סוף

5 מחשבות על “מאהב בתשלום.”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)