לא מסופקת

מאת אלפרדו.

באסתי נתקלתי לראשונה בפורום צ'אטים לנשואים משועממים, כתיבתה מצאה חן בעיני ויצרתי עימה קשר וירטואלי ממושך.
לא לקח זמן רב והחלפנו שמות אמתיים, מספרי טלפון, ומאותו הרגע הפסקנו להתכתב ועברנו לשיחות טלפון ארוכות, בכל הזדמנות שהיינו שנינו פנויים.
עברנו לשוחח על כל נושא שבעולם, עם הזמן הרגשנו קרובים מאוד, כמו חברים ותיקים, עד שבאחת השיחות העזתי ושאלתי, "אסתי, אולי ניפגש ונכיר אישית?".
" אבי, אתה בטוח שזה חכם?", שאלה, "זו עליית מדרגה בקשר שביננו, ככלות הכול, אנחנו נשואים ואני חוששת מההשלכות".
"אני מאוד רוצה להכירך אישית, לראות במו עיני מי זו, שבמהלך החודשים האחרונים, הפכה לחברתי ואשת סודי הטובה".
"רק לראות ולהכיר?".
"בוודאי אסתי, אני מבטיח".
"אני אחשוב על זה", ענתה אסתי, "נדבר בעוד יומיים שלושה".
כבר למחרת טלפנה אלי אסתי, "אתה מבטיח לי שכלום לא יקרה ואף אחד לא ידע?".
"מבטיח", עניתי מיד.
"אז ניפגש בבית שלי, בעלי נוסע הלילה ליומיים לאיטליה, מחר בעשר בבוקר, מתאים לך?".
"אהיה אצלך בעשר, שילחי לי את פרטי הכתובת", עניתי.
הגעתי לדירה ועליתי במדרגות. רק אז התחלתי לחשוב, 'אולי לא הייתי צריך להציע, אולי המפגש יזיק לקשר שביננו, אולי אתאכזב ממראה עיני, אולי היא תמצא אותי לא לטעמה?' הגעתי לדירה, טוב, מאוחר מדי להתחרט עכשיו.
הקשתי בדלת, היא נפתחה מיד ובפתח עמדה מישהי, שהייתי מגדיר: יפה ומתוקה. היא נראתה מעט צעירה ממני, חייכתי ונכנסתי פנימה.
עמדנו אחד מול השנייה, מבטינו משולבים, נבוכים, הושטתי את ידי לעברה והיא צעדה ונכנסה לתוך חיבוקי, ידי הקיפו את גופה בעדינות ושפתי ירדו ונישקו את לחיה.
"רוצה לשתות משהו?", שאלה, קולה רועד.
"אשמח לכוס קפה".
"בוא , נשב במטבח", אמרה ופנתה לכיוון המטבח ואני צעדתי אחריה, מסב לשולחן המטבח, מביט בה, כשהיא עם גבה אלי, טורחת בהכנת הקפה לשנינו.
סקרתי את גופה שמולי, היא הייתה לבושה בחצאית רחבה וחולצת טריקו, מאחור נראה היה שגופה מחוטב, וכשפנתה לעברי הבחנתי בצדודית שדיה המלאים ובטנה השטוחה.
אסתי סיימה ונשאה את שתי כוסות הקפה לשולחן והתיישבה למולי, עינינו נפגשו שוב, שקט השתרר ביננו, "מוזר לשבת כך אחד מול השנייה ולא לדבר, אנחנו הרי תמיד מוצאים נושא לשיחה", אמרתי.
"נכון, אבל בלי קשר עין, לפעמים קל יותר להיפתח", ענתה.
"אז מה שלומך, איך עבר עלייך היום, עד כה", פתחתי.
היא חייכה, " לא עצמתי עין כל הלילה, חיכיתי לשעה עשר, מאוד רציתי לראותך אבל גם חששתי".
"גם אני ציפיתי לפגוש אותך ואני ממש נהנה ממראה עיני, את מאוד יפה ונעימה".
"תודה אבי, אתה נחמד" ולפתע החלו דמעות לזלוג על לחייה, היא טמנה את פניה בידיה, מיבבת.
לרגע קפאתי, מיד התעשתי, קמתי סובבתי את השולחן, כרעתי ברך לידה ואספתי אותה אלי בחיבוק, "למה?, מה אמרתי?", שאלתי בחשש.
"זה לא אתה, בעצם כן, אתה חבר כל כך טוב, מתחשב, מבין אותי, כל כך נהניתי לשוחח איתך ועכשיו גם להיות איתך", היא הרימה את ראשה, שלחה אליי מבט מהוסס, עיניה עדיין רטובות, "אתה לא יודע כמה זה חסר לי, להיות נשואה לגבר שהוא לא חבר שלי וגם לא נמשך אלי".
"הוא לא נמשך אלייך? ספציפית אלייך? או שזה משהו אחר?".
היא משכה בכתפיה, "זה משנה במשהו? אולי זה אליי, אולי זה בכלל, אולי הוא נרתע כי שהוא יודע שאני רוצה להיכנס להריון, אני לא יודעת, אבל בשורה התחתונה אני לא מרגישה את משיכתו אלי, לא מקבלת את התשוקה שלו".
"וזה קשה", השלמתי את המשפט שלה.
"כן, בעיקר כשאני יודעת שאפשר אחרת, כמו שאתה מתייחס אלי".
הקשבתי לה, הבטתי בה, עדיין כורע על ברכי לידה וידי חובקות אותה, ראשה שעון על כתפי, ממתינה למוצא פי.
בכף ידי ליטפתי את גבה, מרגיע אותה, עיני עברו על גופה, סורקות את חצאיתה, המכסה חלקית את ירכיה החטובות, את שדיה המלאים, העולים ויורדים עם נשימתה, עטופים בחזייתה.
המחשבה על כך שהיא חשה חוסר מיני, שהיא רוצה להיכנס להריון, שהיא חרמנית ואין מי שיספק אותה, כל אלה העבירו אותי על דעתי, לא, אינני מכיר את בעלה, אבל לעזאזל, למי אכפת, אני חרמן, מתרגש לחשוב עליה, אבל משתדל שזה לא יהיה גלוי לעין, במיוחד לא לעיניים שלה.
התרוממתי, הושטתי את ידי אליה, מקים אותה מהכיסא עליו ישבה, חיבקתי את מותניה והובלתי אותה לספת הסלון, "שכבי, הרגעי, אני אשב לידך", אמרתי.
אסתי צייתה, השתרעה על הספה, ראשה מונח על ידה, מביטה בי, "כל כך נעים לי שאתה פה, אני שמחה שהצעת ושמחה שהסכמתי".
ישבתי על הכורסה הסמוכה, פניי לעברה, מקשיב לה, מביט בה וסוקר במבטי את גופה, מתעכב במיוחד על שדיה המלאים, בלי להגיד דבר ולהפריע את מהלך דבריה שלחתי והנחתי את ידי על ירכה המכוסה בבד החצאית.
היא עצרה דבריה, העיפה מבט בידי שעל ירכה ואז הביטה אל עיניי, "אתה נוגע בי!", אמרה כקובעת עובדה.
"כן, נכון, את יודעת, רק להרגיש אותך".
היא היססה לרגע "למה?"
"למה?, כי עצוב לי שקשה לך, כי הסיפור שלך נוגע בי ואני רוצה להראות אמפתיה".
היא חייכה, "ואתה בטוח שזה בסדר?".
"אני בטוח, את לא?, למה, לא נעים לך?".
היא שלחה מבט אל ידי המונחת על ירכה, " לא אמרתי שלא נעים, אבל אינני יודעת אם בעלי היה מסכים שמגע כזה יקרה, אתה יודע, אפילו עם כל מה שאנחנו אחד לשנייה ומה שסיפרתי לך, בכל זאת, הוא בעלי".
"אינני מתיימר להחליף אותו, את מספרת, הדברים שלך מדברים אליי ואני נוגע בך בחיבה, לא יותר".
"לא יותר?", היא הרימה את מבטה אל עיניי.
"לא יותר", עניתי ובליבי אמרתי 'בינתיים'.
"בסדר, טוב" והיא חזרה אל דבריה, ממשיכה לספר לי על הרצון להיכנס להריון, על ההתרחקות של בעלה, על החוסר שהיא חשה.
אני שומע את דבריה ברקע, אני מביט בה כאילו מקשיב בעניין, חש את ירכה מתחת לידי, מעיף מבט מתגנב לעבר החזה המלא שלה ואז, באיטיות, החלקתי מעט את ידי לאורך ירכה, מעט, מספר סנטימטרים במעלה ובמורד הירך. היא העיפה מבט אל ידי תוך כדי דיבור, כאומרת, זה לא חלף בלי שאחוש בכך, והמשיכה לדבר ולתאר.
"זה נוגע בי עמוק, מה שאת מספרת", אמרתי כאשר נראה לי שהיא סיימה, כף ידי עדיין על ירכה, "בעקבות מה שאת מספרת, איך שאת מספרת, אני מרגיש שזה מאוד מעציב אותך, אני מעריך את העובדה שאת גלויית לב אלי", הנעתי קלות את ידי לאורך ירכה ואז הוספתי, "את מקסימה".
"די", אמרה בקול נמוך והשפילה את מבטה, פניה מאדימים, "אתה לא אמור להגיד לי את זה".
"למה? בגלל שאת נשואה?", ליטפתי שוב את ירכה לכל אורכה, מברכה ועד תחילת עכוזה.
"כן, אתה יודע, אתה גם לא צריך ללטף אותי כך", אמרה כשעיניה עדיין מושפלות.
"אבל את באמת מקסימה, וחוץ מזה הרי לא יקרה כלום, אין לך מה לחשוש, אני נוגע בך מעל הבגדים, נעים לי ללטף אותך".
"ולא יקרה כלום?", היא הרימה אליי את מבטה, "אתה בטוח?".
"לא יקרה משהו שאינך רוצה בו", ידי הגיעה אל עכוזה, היא לא הגיבה, הידקתי את אצבעותיי וחפנתי את אחוריה, עיניה ירדו לעבר כף ידי החופנת את עכוזה, היא הביטה בה ללא מילים, "טוב, גם לי נעים שאתה נוגע בי, אבל אל תגזים, טוב?", אמרה בנימה מפויסת, מביטה בי במצודד.
"אז אני יכול לחבק אותך?", שאלתי.
"איך לחבק אותי?, הרי אני שוכבת על הספה ואתה יושב בכורסה".
"כן, לחבק אותך, אשכב לידך ואחבק אותך".
עיניה נפערו, היא התנשמה, שתקה, לא הגיבה.
הבטתי בה מבט ארוך, ממתין לראות אם יהיה לכך המשך אך היא לא הוסיפה דבר, ואז סבבה מעט, זחלה לאחור, נותרה שוכבת על צידה, מפנה לי מקום לצידה, ידה האחת תומכת בראשה והשנייה מונחת על ירכה. עיניה שעקבו קודם לכן אחר מעשיי, ננעצו בעיני, "אבל רק לחבק, כן?".
התרוממתי ממושבי, נשכבתי לצידה, נצמדתי אל גופה, העברתי את ידי אל מתחת לכתפיה ובאחרת הקפתי את גופה, והצמדתי את שדיה לחזי.
היא לא הגיבה, נותרה קפואה, "זזזההה לא קרוב מידי?", גמגמה, היא התנשמה, שדיה נמעכו על חזי, הרמתי את ידי האחת, ליטפתי את לחיה והבטתי בה מקרוב, חש בכף ידי את לחיה החמה והרכה, חש במרפק הזרוע את השד הרך והמלא שלה.
היא לא נעה, מניחה לי לעשות כרצוני, לא היה לי מושג מה השלב שבו היא תעצור אותי, חייכתי אליה, "כיף להרגיש אותך".
"להרגיש אותי?", קולה רטט.
"כן אותך, את הגוף שלך, שוכבת מולי, ללטף אותך ".
"אבל אתה זוכר?, הבטחת שלא יקרה כלום, נכון?".
"הבטחתי, שלא יקרה משהו שאינך רוצה בו", אמרתי בקול שקט, משתדל לשדר לה בטחון ושקט נפשי.
"כן, אז רק נתחבק, כי בעלי… ואני רוצה להיכנס להריון ממנו… אתה יודע".
"כן, אני יודע", אמרתי, קירבתי את ראשי אליה עד שהגעתי ורפרפתי בשפתיי על לחיה, מניח לה לחוש את נשימתי, את שפתיי, היא לא הגיבה ואז העזתי מעט יותר, נדדתי בשפתיי על פניה, מנשק קלות את לחיה ואז את אפה, עולה אל עיניה, אל מצחה.
היא נשכבה לפתע על גבה, ידיה לצידי גופה ועיניה נשואות אלי, "לא יקרה בינינו כלום? אתה מבטיח?", שמעתי אותה מתנשמת.
"כן, כן אני מבטיח", עניתי.
"זה כזה כיף, שאני יכולה להיות איתך בלי לפחד", מלמלה, ואז חשתי את שתי כפות ידיה אוחזות בפניי ומורידות אותן לעבר שפתיה, היא עוד הספיקה לומר לי "תזכור", לפני ששפתיי הגיעו אל שלה והתנשקנו, שפתיה נפתחות לקראתי, מאפשרת לי להחדיר את לשוני לפיה לפגוש את לשונה.
ההתרגשות הייתה עצומה, חשתי איך כל גופי מגיב למגע שפתיה ולשונה, הורדתי את ידי מלחיה והחלקתי אותה למטה, עצרתי כאשר היא הגיעה אל כתפה, היא המשיכה לנשק אותי, נשימותיה כבדות, לשונה נעה בתוך פי, ידיה אוחזות בצידי ראשי, הורדתי את ידי עוד והנחתי אותה על שדה, זה היה מדהים, על אף היותה עם חזייה, הרגשתי את הפטמה הזקורה, שדה היה מלא, חשתי כיצד הוא ממלא את כף ידי.
היא ניתקה את פיה משלי, מתנשמת בכבדות, "אנחנו לא ניסחף, נכון?, כיף לי לדעת שהכול בסדר… שלא תנצל הזדמנויות" והחזירה את שפתיה אל שלי כשידי ממשיכה לעסות את השד שלה.
ליטפתי אותו, עיסיתי אותו, חפנתי אותו, התרגשתי לחוש כיצד הוא ממלא את כף ידי, היא נישקה אותי, מחליקה בשפתיה על שפתיי, בלשונה על לשוני, ניתקה עצמה ממני ולחשה, "כל כך הרבה זמן שלא נישקו אותי ככה, כבר שכחתי כמה כיף זה יכול להיות" והחזירה את פי אל פיה.
היא התנשמה, לשונה בתוך פי, הורדתי מעט את ידי מהשד שלה כלפי מטה, המתנתי לרגע וכשהיא לא הגיבה לכך, המשכתי והורדתי את ידי, עובר על צלעותיה ומגיע אל הבטן, היא פלטה גניחה כשידי הגיעה לשם, הטתה למעלה את פניה וניתקה ממני את שפתיה, כשידי מעסה את בטנה, ראשה מופנה כלפי מעלה, מתנשמת, גונחת, ידי שעל בטנה חשה אותה עולה ויורדת, מתכווצת, פועמת.
"אימאל'ה", היא גנחה, אחזתי בשולי חולצת הטריקו שלה ומשכתי אותה כלפי מעלה, היא התנשמה בכבדות, כפות ידיה עדיין אוחזות בראשי, אני מושך את החולצה כלפי מעלה, חושף את האגן שלה, את בטנה התחתונה וממלמל אליה תוך כדי, "אל תדאגי, לא יקרה כלום".
לאחר שהפשלתי את חולצתה, החלקתי את ידי, אל מתחת לחולצתה אל הבטן החשופה שלה, הבטן שלה מתכווצת, גופה מתפתל, ידי מחליקה למטה, אני מרגיש את העור החם של ביטנה,
"אימאל'ה, אימאל'ה", היא ממלמלת כאשר אצבעותיי מגששות על בטנה, מחליקות עליה, נוגעות בכל פינה, גופה רועד, החלקתי את ידי מעט יותר למטה אל הבטן התחתונה, משהה שם את ידי, ממתין לראות אם היא עוצרת אותי, אם היא משמיעה קול מחאה, אבל היא לא, אני ממשיך ומוריד עוד את ידי, מגיע אל התחתונים שלה ומחליק הישר לתוכם, "את בסדר?", שאלתי, כשידי מכסה את ערוותה.
"כן, זה בסדר", לחשה, "אבל לא נשכב", היא גונחת בקול, כמעט זועקת, כאשר האצבעות שלי מוצאות את שערות ערוותה, את החריץ שלה, את רטיבות מערתה, את ירכיה הנפסקים לצדדים, כשמפיה נפלטה קריאה, "אאווחח, אימאל'ה, זה טובבבב".
"נכון, זה טוב", לחשתי, אצבעותיי מחליקות בין שפתיה והיא רטובה, מתפתלת, מתנשפת, גונחת, רגליה פסוקות, הפתח שלה פתוח לקראתי, אצבעותיי חודרות אל תוכו, היא מעלה את האגן שלה, נשימתה נעצרת ואז היא משחררת גניחה ארוכה, עוצרת את עצמה בכוח שלא לצעוק וגומרת תחת אצבעותיי המענגות אותה.
"אימא, אימא", התנשמה, כאשר בטנה עולה ויורדת, ידיה אוחזות בצידי ראשי, עיניה עצומות, ראשה מוטה הצידה. העזתי ואחזתי באצבעותיי בתחתוניה, מושך אותם למטה, היא הגביהה בצייתנות את אגנה, מקלה עלי, "לא נשכב, נכון שלא נשכב?", היא ממלמלת, כשהיא מסייעת לי להסיר את תחתוניה מקרסוליה.
"לא, נשכב, אני רק רוצה להרגיש אותך ולעשות לך נעים", עניתי והשלכתי הצידה את תחתוניה.
"אני לא מאמינה לך… אתה רוצה לזיין אותי", התנשפה, "אני יודעת את זה…" מלמלה, כשפיסקתי את ירכיה בידיי, "אבל אתה לא… אתה הבטחת", מנסה לסגור את ירכיה.
" הבטחתי שלא יקרה משהו שאת לא רוצה בו", אמרתי, כשבידי אני חוזר ומפסק את רגליה, מחליק בידי על ערוותה, חש את פלומת השיער המכסה אותה, חלק גופה התחתון, ערום לגמרי, "אני רוצה לזיין אותך ", אני לוחש ונעמד על ברכיי, בין ירכיה הפעורות מולי, "אבל אני לא אעשה זאת", אני מוסיף, מציב את עצמי בין ירכיה ופותח את מכנסיי.
"אימא, אימא", היא לוחשת, מתנשמת בכבדות, כאשר היא חשה את ידיי מרחיבות את הפיסוק שלה, "אני יודעת שאתה תזיין אותי, אני יודעת".
האגן שלי מתקרב אליה, אני מטה בידי האחת את הזין הזקוף אליה ואז גניחה משתחררת מפיה כאשר הוא נוגע בפתח שלה, "לא, לא, בבקשה, אל תכניס אותו, לא…".
"אני לא נכנס", אני ממלמל ומכוון אותו אל בין שפתיה, "אני רק נוגע, רק נוגע…".
"טוב, אבל רק לגעת", היא מתנשמת, כאשר קצהו מחליק אל בין שפתיה.
"כן, רק נוגע," אני מאשר וראשו מחליק לתוכה.
"אאווחח", היא גונחת, מפסקת יותר את ירכיה ומרימה את אגנה מעלה, להקל עליי את החדירה.
"אני מכניס אותו עכשיו", אני ממלמל, "תעצרי אותי אם את לא מסכימה".
"אבל אתה הבטחת", היא ממלמלת, כשרגליה מתרוממות, נכרכות על גבי, מושכות אליה את אגני.
"כן, הבטחתי", אני עונה לה כאשר הזין מחליק כולו לתוכה.
"אימאל'ה", היא גונחת, מהדקת את רגליה ומחבקת בידיה את צווארי.
"אני עכשיו מזיין אותך", אמרתי מניע את אגני, מכניס ומוציא את איברי, קודח בתוך נרתיקה.
"כן נכון, אתה מזיין אותי עכשיו", היא עונה, ידיה תופסות בכוח את עורפי, היא מקמרת את גופה לאחור, עיניה עצומות, פיה פעור, אני חש כיצד היא מהדקת את רגליה סביבי, כיצד ידיה חובקות אותי, מלטפות את גופי, שורטות אותי, איך היא מנשקת את פניי, מתנשמת, נשימתה נעצרת, גופה מתקמר והיא גומרת שוב, ידה נשלחת אל הישבן שלי, אוחזת בו ומושכת אותי עוד יותר אל תוכה, הכי עמוק שאפשר.
"אימא, לא הרגשתי ככה, כל כך הרבה זמן, עליתי לגן עדן וירדתי", מלמלה.
אני מחדיר אותו חזק יותר ויותר, חש אותו נחבט ברחם שבמעמקי מערתה, הזרע מטפס, עולה בתוכי, ממלא את האיבר שלי, שואף להתפרץ ולמלא אותה, אני נאנק בחירוק שיניים, מתאפק בכוח, "אני צריך לצאת, אני צריך לצאת", אני זועק.
"למה עכשיו?", היא שואלת, לא מבינה, ממשיכה לחבק את גופי בידיה ורגליה, מונעת ממני לצאת מתוכה.
"אם לא אצא, אני אגמור בתוכך".
"ואז אתה תכניס אותי להריון?".
"כן, נכון,", אני ממשיך בתנועותיי, פנימה והחוצה, מתאפק בכוח שלא לגמור, "אני חייב לצאת, אסתי".
"כן, אתה צריך לצאת, אבל אני לא אתן לך, אני קרובה, אני רוצה לגמור עוד פעם", היא אומרת, אוחזת באגן שלי בשתי ידיה בכוח ומושכת אותי פנימה, רגליה המשולבות סביבי מתהדקות, כולאת אותי בתוכה.
"אני… אני… אני לא יכול…", מפי פורצת שאגה וכל הזרע שנאגר בתוכי משתחרר, נורה לתוכה, אל תוך הנרתיק שלה, ממלא אותו, אני גומר וזועק ומחדיר אותו עוד ועוד, משפריץ בתוכה כמויות אדירות, כשלשאגה היוצאת מגרוני מצטרפת זעקתה, "ככןןןן, ככןןןן, זה בא, זה בא, שוב, אהההההההה".
ידיה ורגליה הרפו את אחיזתם בגופי, התרוממתי מעליה, השתרעתי על המזרון בגבי, חיבקתי את גבה, מצמיד אותה לחזי.
היא הניחה את ראשה על שקע כתפי, חיבקה בידה את גופי ועצמה את עיניה.
תוך דקות נרדמנו שנינו.
הערב ירד כאשר התעוררתי, אסתי עדיין ישנה, צמודה לגופי, ראשה מונח על חזי ונשימתה שלווה. חשתי לחץ בשלפוחית, זחלתי בעדינות מתחת לגופה, נכנסתי לשירותים התרוקנתי, פשטתי את כל בגדי וחזרתי לחדר השינה עירום.
אסתי התעוררה, ממקומה במיטה סקרה את גופי העירום, פניה רציניות, "אתה זיינת אותי ממש".
"לא נכון, אנחנו הזדיינו".
"כן, נכון", עיניה מתמקדות באבר זכרותי הגלוי לעיניה, "אני רוצה להכניס אותו לפה שלי, אבל מעולם לא ניסיתי את זה, אני מפחדת שאחנק וגם חוששת שתגמור לי בפה.
"קודם כל, אני צריך שתצאי מהמיטה, תיכנסי לחדר האמבטיה, תתקלחי, תצאי משם עירומה, כפי שאני, אין הנחות ואז אלמד אותך עוד כמה דברים, אבל רק אם תרצי".
היא הביטה בעיני, התרוממה ויצאה מהמיטה, עמדה מולי, "אתה גם תזיין אותי עוד?".
"אם תרצי".
היא פנתה לעבר האמבטיה, זורקת מעבר לכתפה, "אני רוצה ועוד איך, אני רוצה".
אסתי חזרה אחרי כרבע שעה, עירומה, מדיפה ריחות נפלאים, מציגה לעיני, בפעם הראשונה, את גופה החטוב, שדיה המלאים עם פטמותיה הזקורות, אחוריה החטובים ורגליה הארוכות כשבמפגשם ערוותה המכוסה בפלומת שיער מעוצבת ומפתה.
התוצאה המידית ממראה גופה עירום, הייתה הזדקפותו של הזין שלי, מצביע לעבר התקרה.
"אני יכולה לקחת אותו לפה שלי, עכשיו, בבקשה?".
"כולו שלך", עניתי בחיוך.
"אל תזוז, תן לי את הזמן שלי, זו הפעם הראשונה שלי",
היא התקרבה לעבר גופי העירום, השרוע על המיטה, ניגבה רוק מזווית הפה, הרכינה את ראשה לעבר הזין שהיה כבר זקוף והתחילה לרדת עליו, לאט לאט.
בתחילה היא התקשתה להכניס אותו לעומק פיה, הפסיקה מספר פעמים, השתעלה קלות, אך עם מבט מתנצל היא המשיכה. אחרי מספר ניסיונות היא הצליחה, הכניסה אותו עמוק לגרונה, והחלה להכניסו ולהוציאו, תוך זמן קצר, הרגשתי את הזין מתנפח, "אני הולך לגמור, אסתי", נאנקתי.
היא הפסיקה, הרימה אלי את עיניה, "תגמור ,אבי, תגמור לי בפה", ככה בלי בעיות, בלי עכבות, פשוט אומרת מה שבא לה, הנהנתי, היא חייכה והכניסה אותי עמוק לגרון, עוד תנועה אחת הספיקה, היא עטפה את הזין בחלל פיה, ממתינה למטען שפלטתי בתוכו, נוזלי גלשו במורד גרונה, היא לעלעה ובלעה את שפיכתי, ליקקה את איברי, הרימה את עיניה אלי, מחייכת והשעינה את ראשה על חזי.
התאוששתי במשך מספר דקות, מנסה לעכל את מה שעבר עלי.
היא התרוממה, התיישבה על החזה שלי, השעינה את ידיה מעבר לראשי וקירבה את מפשעתה לשפתי, "עכשיו תורך" אמרה בחיוך.
פישקתי את שפתותיה והכנסתי את לשוני לפתח מערתה,
הריח הציף את אפי, כל כך מגרה, היא פלטה צרחה קטנה והידקה את ערוותה לפני, ליקקתי את הנוזל המטפטף מתוכה, היא פיסקה את ירכיה נותנת לי גישה יותר נוחה אל מעמקי נרתיקה.
הכנסתי שתי אצבעות לתוכה, מצצתי את דגדגנה בעודי דוחף את האצבעות עמוק פנימה, ליקקתי את הדגדגן שתפח לו, שלפתי את אצבעותיי מתוכה, העברתי את ידיי וחפנתי את כדורי אחוריה, מלטף ומעסה, משם המשיכו הידיים ללטף את גבה, עברו קדימה וחפנו את שדיה, כשאצבעותיי צובטות את פטמותיה.
לשוני המשיכה בפעולתה, מלקקת ומוצצת את סביבות ערוותה, טועמת את נוזלי תאוותה הניגרים מנרתיקה.
היא החלה להתנשם בכבדות, דוחפת את ערוותה לפי.
תפשתי את פטמותיה ומשכתי אותם בחוזקה, בעודי מעביר את לשוני במהירות על גבי דגדגנה, היא החלה רועדת, גופה נמתח, פיה נפער, משוועת לאוויר, "אימאל'ה, ככןןןן, אאווחח", נפלטה אנחה ממעמקי גרונה והיא התמוטטה על חזי.
הפכתי אותה על גבה, טמנתי את פני בחלציה וליקקתי
עוד קצת מהמתוק מתוק הזה.
חיוך נמרח על פניה, מן הסתם דומה לשלי, לפני מספר
דקות, חייכתי אליה, נשכבתי לידה, מביט לתוך עיניה, היא נצמדה אלי, שפתיה בלעו את שפתי ,בנשיקה מלאת תשוקה, "תודה, אבי, הייתי זקוקה לזה", לחשה, פניה טמונים בחזי.
"אני חייב לעזוב", אמרתי.
"אני יודעת, אבל אתה תחזור שוב, נכון?".
"את יודעת שאם אחזור, אזיין אותך עוד ועוד".
"כן, אני יודעת ואני רוצה בזה".
קמתי התלבשתי שלחתי לה נשיקה באוויר ויצאתי במהירות,
זוכר בדמיוני את מראה גופה העירום על מיטתה.
***
בימים הבאים, חזרנו לשיחות הטלפוניות שלנו, אלא שעכשיו נושאי השיחה היו מלאים ברגשות שהתעוררו בנו אחד לשני, בגופותינו ערגנו לאיחוד נוסף, לעוד מפגש אוהבים.
באחת השיחות הללו, באמצע השיחה, אסתי השתתקה, קולה הפך ליבבה והיא פלטה, "אני מתגעגעת אליך אבי, אני זקוקה לך, אני עומדת לאבד את שפיותי".
"פגישה נוספת עלולה לגרום לנזק גדול לשנינו, אנחנו נשואים, אני אמנם סובל בחיי נישואי, אבל את רוצה ילד מבעלך, רוצה לבסס את הזוגיות שלך".
"אתה צודק, אבל הגעגועים מטריפים אותי, בשבוע הבא הוא נוסע לכנס בברלין, אולי ניפגש?, בבקשה, אבי".
לא יכולתי לסרב , גם לא רציתי, זכר גופה הנפלא ומספר השעות שבילינו ביחד, עלו שוב בזיכרוני.
"מתי להגיע?", שאלתי, עניתי.
"יופי, אהוב שלי, ביום שלישי, בעלי חוזר רק ביום חמישי, תגיע שוב בעשר, טוב?".
אני אכן הגעתי ביום שלישי בעשר.
הדלת נפתחה, עוד לפני שהקשתי עליה, אסתי עמדה בפתח, משכה אותי פנימה, טרקה את הדלת והתנפלה אל זרועותיי, ראשה הורם לעברי ושפתיה נצמדו לשפתי.
נשיקתנו נמשכה לאין קץ, ידיה חיבקו את עורפי, ידי עטפו את גופה, מלטפות אותו, חשתי בידי את כל אבריה, הבנתי שהיא עירומה מתחת לחלוק, בו הייתה לבושה, ידיי אחזו בכנפי החלוק, מסירות אותו מעליה, החלוק צנח לרצפה והיא נותרה עומדת עירומה מולי, שלחתי את שתי ידיי מרים אותה, עיני שאלו ללא מילים והיא הצביעה בראשה את הכיוון לחדר השינה.
צעדתי לשם כשאסתי נשואה בזרועותיי וידיה מחבקות את צווארי, הגעתי למיטה, הנחתי אותה על גבה, פשטתי את בגדי ונשכבתי לצידה.
לא יכולתי לשבוע ממנה, פשוט רציתי לגעת בה, העברתי את ידי לאורך גופה, פנים, צוואר, חזה, בטן והפלומה, הו הפלומה, מעטה השיער המטופח המכסה את מקדשה, את הפתח המוביל לתוכה, אצבעותיי טבלו ברטיבותה, היא נרעדה, "היום לא יהיו דיבורים, היום רק נזדיין" אמרתי בחיוך.
היא לא ענתה, רק פיסקה את רגליה בהזמנה, מביטה בעיני.
התרוממתי, מתייצב על ברכי, בין רגליה הפסוקות, רואה את פרח ערוותה אדמומי ונפוח, מבריק מרטיבות שנובעת מתוכו.
"צוף נובע מאהובתי", אני אומר וכורע ללגום, היא נאנחת ומקשתת את גבה, בשעה שאני מנשק את ערוותה כאילו בנשיקה צרפתית, לשוני מחליקה לעיתים על דגדגנה שהתנפח, היא נאנקת בעונג של שחרור ואז מתהפכת על בטנה.
עיסיתי את ירכיה, מגיע לישבנה, חופן אותו בכוח, הוא ממלא את ידיי ברכות מטריפה, מתקדם מעלה אל שרירי גבה ושכמותיה, מעסה את גבה עדין אך עמוק ומרפה את צווארה בידיי המנוסות.
לאחר מכן אני יורד שוב אל ישבנה, מעביר אצבע ועוד אצבע לאורך חריץ ישבנה, משפתי ערוותה ועד לנקב אחוריה, חש
אותה נדרכת, לוקח כרית וממקם אותה מתחת לאגנה.
אצבעות ידי עוברות הלוך ושוב על חריץ ישבנה, מתכסות בעסיס הנוטף מנרתיקה ולשוני מלקקת במעגלים את פי טבעתה.
היא מתנשמת בכבדות ואני מסמן לה להתהפך על גבה, עתה לשוני ושפתיי מטפלים בדגדגנה, שתי אצבעות חודרות לתוך נרתיקה ואצבע ידי השנייה חודרת לישבנה, אצבעותיי נעות פנימה והחוצה בשני נקביה ושפתיי מוצצות את דגדגנה.
נהמות תשוקה נפלטות מגרונה, "אבי, אבי, זה טטוווב, אאאנני מממתתתההה, א.. ב.. י.., אהההההההה"
והיא גומרת בזעקה.
אני נשכב על גבי, מושך את גופה אלי, לחיבוק של אחרי הסערה, טובע בשפתיה הרכות כל כך עתה, לאחר שגמרה.
"אתה מדהים", היא אומרת לי, "בדיוק מה שהייתי צריכה" ונושקת לי שוב, גופה עדיין רועד, מתאושש מהסערה שעברה עליו.
"עכשיו, כל מה שאני צריכה, הוא שתמלא אותי", התרוממה, התיישבה עלי, מושיטה את ידה ואיברי נזקף בשנייה למגעה, היא מוליכה אותו לאורך ערוותה ואז טובלת אותו בתוכה.
אוי החום הנפלא הזה שעוטף אותי מכל צדדי, שעה שהיא עולה ויורדת, מכניסה ומוציאה את הזין המתוח בתוך מקדש אהבתה, שדיה הרכים נמעכים על חזי, לשונה משחקת באוזני, שיניה נושכות בתנוכי, אנקות תאוותה הנלחשות באוזניי, חשתי אותה מתחילה לכווץ את דפנות ערוותה סביב איברי, אביונה מציפה אותה, האורגזמה מעיפה אותה ועימה מתפרץ זרם שפיכתי ומציף את מעמקי מערתה,
אני כבר לא יודע איפה אני, רק נשטף אל חופה ונסוג, מוצץ את פטמתה כאחוז דיבוק, מאבד את הכרתי.
אנחנו נרדמים באותה התנוחה, כשהיא שוכבת עלי, שפתיה בצווארי ואיברי עדיין בתוכה.
התעוררתי כעבור שעתיים לערך, למגע מופלא, מביט ורואה את ישבנה מול פני, שדיה נעים כמטולטלת ופיה מלקק ומוצץ את איברי הזקוף.
הושטתי יד ללטף את עכוזה, טבלתי את אצבעי בתוך מערתה הרטובה והחדרתי אותה לנקב אחוריה, כשהיא מגבירה את הקצב, ומהדקת את שפתיה עוד יותר, מלקקת במהירות את כיפתי, כשהיא עולה ואז מטבילה אותי עמוק אל פיה, שוב, ושוב ושוב.
צעקה נפלטה מגרוני, כשאני ממלא את פיה בזרע חם, רואה אותה, בעיני העצומות למחצה, מלקקת את שפתיה ומרגיש אותה מלקקת את איברי ההולך ומתרפה, מוצצת אותו עוד קצת, שואבת אותו עד תומו.
לאחר מכן התרוממה, נשכבה לידי, חיבקה את גופי, "המשך לישון, אל תדאג, אתה חייב לי ויש לי יומיים שלמים לגבות את החוב.

3 מחשבות על “לא מסופקת”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)