טלי שלי

עברו שלוש שנים מאז שאשתי נעמה נהרגה בתאונת דרכים, איבדתי את אהבת חיי, מותה היכה בי קשות, היינו נשואים 27 שנים.

כדי לברוח מתחושת הצער המתמדת, הקדשתי את עצמי לעבודתי כמנהל משרד שירותי תיווך ולתחביבי כצלם דיוקנאות.

בשעות הפנאי ביליתי בבית, או עם ביתי טלי, בת 26 עכשיו.

טלי הזכירה לי את אמה בכמה אופנים, את חיוכה הנפלא, את עיניה היפות, את שערה הכהה והגולש ואת גופה הסקסי, עם רגליה הארוכות.

אני מאמין שגם שדיה דומים לאלה של נעמה, שהיו מלאים, זקופים, עם פטמות ורודות.

נעמה ואנכי, קיווינו תמיד שטלי תמצא את אהבת חייה, תתחתן תהיה נשואה באושר, כפי שאנו חיינו, אך, לרוע המזל, "הגבר המוצלח של טלי", הפך ל"טעות של טלי", ואחרי חמש שנות נישואים, הם התגרשו, למזלה , עדיין לא נולדו להם ילדים, ועכשיו היא גרה לבדה, בדירה במרכז העיר, סמוך למקום עבודתה.

כמשפחה, תמיד חגגנו את ימי ההולדת בארוחת ערב משפחתית, בדרך כלל במסעדה, ומאז מותה של אשתי, טלי ואני המשכנו לחגוג את יום הולדתה של נעמה, בארוחת ערב, אבל בדרך כלל ,הייתה זו ארוחה שקטה בבית, עם בקבוק יין משובח, פסטה ופלטת גבינות, לזכרה.

כזה היה אותו יום שישי, כשטלי באה אלי הביתה, כדי להכין ארוחת ערב לשנינו, לבושה חולצה הדוקה, שקופה, שמגלה את שדיה היפים, הנתונים בתוך חזייה חושפנית,  חצאית קצרה שאפשרה לה להציג את רגליה הארוכות, טלי ידעה איך למשוך את תשומת לבם של הגברים, למדה זאת מאימא.

טלי תכננה ארוחת ערב עם לזניה, אחת מהמועדפות שלנו, פתחתי בקבוק יין אדום משובח, בזמן שטלי טרחה בהכנת הארוחה שלנו.

כשסיימה, ערכה את השולחן, הזמינה אותי לשבת, הגישה את האוכל, והמשכנו לספר את הסיפורים האהובים עלינו על נעמה.

סיפרנו זה לזה את אותם הסיפורים פעמים רבות ,בשלוש השנים, מאז התאונה הנוראה ההיא, אך מעולם לא נמאס לנו לשמוע אותם שוב ולחיות אותם מחדש.

אחרי הארוחה לקחנו את כוסות היין שלנו, ועוד בקבוק יין לסלון, היא ישבה על הספה, אני בכיסא הנוח שלי, הנחתי את בקבוק היין על השולחן, השיחה שלנו פנתה לנושאים אחרים, כפי שקרה כמה פעמים בעבר.

"אבא, מתי אתה מתכוון להתחיל לצאת לבלות?" שאלה טלי, אולי בפעם האלף, בשנה האחרונה, "אתה עדיין צעיר, נאה מאוד, יש לך עבודה נהדרת, ותהיה בעל נהדר, להרבה נשים."

"אני עדיין לא מוכן ", התגוננתי, על אף שהיא המשיכה לדחוק בי, להתאושש, למצוא בת זוג חדשה לחיים, עדיין לא הרגשתי מוכן לזה.

טלי סובבה את גבה אלי, פנתה למזוג לשנינו עוד כוס יין, כשהתכופפה למלא את הכוסות, התרוממה חצאיתה הקצרה גבוה כל כך, שבקושי כיסתה את התחת החמוד שלה, כן, שמתי לב שיש לה תחת סקסי מאוד, והיא השתמשה בו לענטז בפני, ובטח גם בפני אחרים.

טלי החלה להתגרות בי, עוד לפני גיל 18, היא הייתה חושפת את עצמה מולי, לא ממש מראה הרבה, לדוגמה, על ידי הרמת החולצה שלה, הראתה לי את החזייה החדשה שקנתה, מודיעה שהפעם קנתה חזייה גדולה יותר, כי שדיה התפתחו, "תראה אבא", היא הכריזה בגאווה.

פעמים אחרות הייתה יורדת מחדר השינה שלה, בלילה, להביא כוס מים, לבושה רק בחולצת בטן קצרה ותחתונים.

אני חושב שהיא אהבה לחשוף בפני את גופה המתפתח, גם כאשר אימא התנגדה להתנהגותה, ולו רק ליהנות מעיני שהיו עוקבות אחריה.

"אתה יכול, מבחינתי, לצאת עם מישהי צעירה ממך, אפילו בגילי, אני אהיה בסדר עם זה", אמרה, בעודה מוזגת את היין, "בתנאי שיהיה לה תחת כמו שלי", אמרה, מנענעת את ישבניה, מציצה לעברי.

"את צריכה שמישהו יכה אותך בתחת". הכרזתי.

"אולי אתה רוצה להכות אותי , אבא'לה?" שאלה בשובבות, הפנתה לי את הישבן שלה, התכופפה, מרימה את חצאיתה, חושפת לעיני את כל התחת שלה, מראה לי שהיא לובשת רק חוטיני דק, הסתובבה חזרה, במהירות והתיישבה עם כוס היין שלה, על ברכי, ידה האחת מחזיקה בכוס היין והשנייה מחבקת את עורפי, נהנית להתגרות בי.

"עד מתי אתה מתכוון להישאר לבד בבית הגדול הזה, שאלה טלי, "הבית הזה יותר מדי גדול לאדם בודד."

"אני זוכר שבזמנו רצית שאמכור את הבית הזה ואעבור לגור איתך ועם איציק", עניתי, "אבל נפרדתם ואת מתגוררת עכשיו בדירה קטנה מידי, אני לא יכול לגור איתך".

טלי השפילה מבטה, יודעת שהצדק עימי.

"תוכלי לחזור לכאן, לגור איתי", הצעתי בלי הרבה מחשבה.

טלי הרימה את עיניה, מביטה בעיני, "אתה מתכוון לזה?".

"אני חושב שכן", עניתי בהיסוס, "גם תחסכי כסף".

"תודה אבא, אני אחשוב על זה", השיבה.

ישבנו כך כמה רגעים, טלי על ברכי, ידה האחת חובקת את עורפי, לוגמים את היין שלנו ואז נראה שטלי חשבה על משהו, קמה, ניגשה למדף הספרים וחזרה עם אחד מאלבומי התמונות שלנו.

במהלך השנים צילמתי תמונות רבות של שלושתנו, בעיקר תמונות רבות של טלי, מאז הייתה תינוקת, תמונות רבות סודרו באלבומים,  האלבום שהביאה, כלל תמונות מהקיץ, כשהא הייתה בת 20 לערך.

טלי התיישבה שוב בחיקי, חצאיתה הקצרה התרוממה, משאירה רק את בד תחתוני הבוקסר שלי, בין הזין שלי והתחת שלה, אם לא ניקח בחשבון את תחתוני החוטיני שלה, התקועים בישבנה, מכסים, בקושי, את חור התחת שלה, כשהיא מתגרה בי, על ידי שפשוף התחת שלה על הזין שלי.

היא פתחה את האלבום, מגיעה לתמונות שצילמתי אותה בבריכה, היא הדגימה שם כמה מבגדיה.

"זוכר את התמונות האלה?" שאלה, מעבירה את הדפים לאט.

"כמובן שאני זוכר" עניתי, "אני זוכר בבירור שצילמתי אותן, החלפת בגדי ים, כל אחד, קצת יותר נועז מהקודם, היו כאלה שחשבתי שהם מכסים מעט מדי, לא ראויים ללבוש אותם בפומבי, התביישתי גם מהעובדה, שאני זה שמצלם אותן, שהרי את הבת שלי", לא הזכרתי בפניה, שאני זוכר שבזמן הצילום, הייתה לי זקפה אדירה.

"אני יכולה לדבר חופשי?", שאלה.

"כן, בוודאי, אין סודות ביננו".

"אני חייבת להודות, ניסיתי להתגרות בך, הייתי נרגשת מהעובדה שאתה מסתכל על הגוף החשוף שלי,  יכולתי להרגיש את הפטמות שלי מזדקפות חזק, בתוך חזיית בגד הים, הרגשתי רטיבות בין הרגליים, קיוויתי שלא תראה פס רטוב במפשעה שלי והבחנתי בזקפה שלך, נהניתי לראות שהגבת לי ", הגיבה טלי.

הייתי המום מהווידוי, יודע שהיין מוריד את העכבות שלנו, ניסיתי להחזיר אלי את תפקיד האבא המבוגר, "טלי, איך את מדברת ולמה עשית את זה?"

"אימא ואני דיברנו הרבה על סקס, היא רצתה לדעת לאן הגעתי מבחינה מינית, היא רצתה שאהיה כנה איתה", אמרה, כשהיא לא מפסיקה להניע את התחת שלה על הזין שלי, "אימא הייתה מאוד גלויה איתי, סיפרה על הסקס שהיה לשניכם, אמרה שהייתם מאוד פעילים, מינית ולעולם לא שבעתם, האחד מהשנייה".

"היא סיפרה לך את כל זה"?, הייתי בהלם.

"היא הייתה כל כך פתוחה איתי ולא יידעה אותך?".

"אני מניח שאימהות ובנות קרובות מאוד", הודיתי, אם אני חושב על כך, אני מניח שהיא הרגישה שזאת הדרך הטובה ביותר, לעקוב אחר חיי המין שלך, כמה היא סיפרה לך עלינו?" שאלתי.

"אימא סיפרה שאתה מאהב נהדר, אתה מהנה אותה בכל כך הרבה דרכים, שאתה רך, אוהב, מתחשב, רגיש, ותמיד מביא אותה לאורגזמות גדולות, היא סיפרה לי שמפגשי הסקס שלכם, אירעו כמעט כל לילה.

אתה יודע, אני כל כך מקנאה, אצל איציק זה היה רק, ​​בואי גבירתי, בום, תודה גבירתי, מסיים תוך חמש דקות, מסתובב ונרדם, גם זה, בקושי פעם בשבוע ", היא עצרה לרגע והביטה לתוך עיני, "אם היה לי  גבר כמוך, אני בטוחה שהעניינים היו אחרת, נכון?", שאלה, בנימה חושנית מעט, כשהיא משפשפת את התחת שלה על הזין שלי ללא הרף, מזקיפה אותו, מרגישה אותו בין כדורי אחוריה.

"מה שהייתי עם אימא שלך", הודיתי, "זה היה, הימים האלה חלפו."

" אתה עוד צעיר וצריך מאהבת חדשה, יש לך יחסי מין עם מישהי, עכשיו?"

עדיין מופתע, עד כמה בתי מתעניינת בחיי המין שלי, היין הסיר עכבות גם ממני, "בינתיים, רק עם היד שלי", עניתי בצחוק, אם כי זאת הייתה האמת.

"אה, זה לא נחשב, מגיע לך יותר מזה", התכופפה לעבר שפתי ונתנה לי נשיקה רטובה.

הזדעזעתי ממעשיה, התרחקנו ,מביטים זה בעיני זו, לפתע זיהיתי אליה רגשות, שלא כמו אב לבתו, אבל לא העזתי להגיב, לא היה לי מושג מה היא חושבת.

גיליתי מהר מאוד, היא נשענה שוב לעברי, כרכה את שתי ידיה סביב צווארי, שפתינו נצמדו בנשיקה, הפעם רכה, עדינה, הלב שלי נמס, רציתי את מה שהיא הציעה לי, אבל, היא הייתה הבת שלי, לא יכולתי להרשות לעצמי לחשוק בה.

נשיקתנו הסתיימה, "מה עוד סיפרה לך אימא?", שאלתי בסקרנות.

טלי נשענה לאחור, "אימא גם סיפרה לי, שעל אף הפתיחות הרבה, שיש בינכם, החרטה הגדולה ביותר שלה, בקשר לסקס, היא העובדה, שהיא לא מכניס לפיה את הזין שלך ובטח לא מוצצת אותו, שהיא לא מצליחה להתרגל לטעם והיא פוחדת שתגמור לה בפה, היא סיפרה לי ,שכשאתה יורד לה, אתה מביא אותה לאורגזמות נהדרות, אבל היא לא הצליחה להביא את עצמה, לעשות לך את אותו דבר.

היא סיפרה לי, שהיא מכורה לתחושה של הזין שלך המתפוצץ בתוכה, ממלא אותה עם הנוזל החם שלך.

"היא ממש סיפרה לך הכול, הא? ", אמרתי המום, אבל גם מרוגש, מרגיש את הזין שלי עם זקפה שמזמן לא הייתה לו.

טלי, יושבת עלי, התחת החשוף שלה, לוחץ על הזין המתוח שלי, משתפשפת בו, מטריפה אותי, "יש לי ווידוי ", אמרה, "אני אוהבת למצוץ זין, אני אוהבת לבלוע את הזרע שנשפך לי בפה, אני רוצה לפצות אותך על כל הפעמים שאימא לא עינגה אותך בזה".

בדיוק כשחשבתי שהשיחה הזאת, לא יכולה לזעזע אותי יותר, טלי הדהימה אותי עוד יותר, עיניה נעוצות בעיני, החליקה מברכיי, כרעה על הרצפה בין רגליי, משכה והסירה מעלי, את תחתוני הבוקסר שלבשתי, חיבקה בידה את האיבר הזקוף שנגלה לעיניה, ליטפה אותו בעדינות, מרגישה את המרקם, מרגישה את החום, מרגישה אותו גדל עוד יותר בידה.

"היא הביטה בעיני, "זה משהו שרציתי לעשות הרבה מאוד זמן", אמרה, לפני שבלעה לתוכה את הזין שלי.

"ואוו, אלוהים אדירים!" קראתי. זה היה מדהים, מסעיר, פיה היה חם ורטוב, לא חוויתי הרגשה כזו ,כבר הרבה שנים.

ראשה עולה ויורד, ידה מעסה את המחצית התחתונה, בעוד פיה בולע את חלקו העליון, זה היה כל כך טוב, אולי הדבר הכי טוב שקרה לי בשלוש השנים האחרונות, בהיתי בה, ידעתי שעלי לעצור את זה, אבל לא יכולתי.

היא משכה את ידה משם, בלעה לאט את הזין כולו, האף שלה לחוץ למבושי,  יכולתי להרגיש את מעמקי גרונה, את לשונה היוצרת מעגלים מסביבו.

"אוי, לעזאזל, אני הולך לגמור." הזהרתי אותה.

היא הרימה מבטה אלי, הנהנה קלות בראשה, עיניה נוצצות.

הפורקן הגדול ביותר שלי, בשלוש השנים האחרונות, הגיע מהר, נוזל הביצים שלי, ניתז לתוך גרונה, שוב, שוב, ושוב, פחדתי שהיא לא תצליח, אבל היא לא נרתעה, בולעת ללא הרף, בעיניה ראיתי את הנאתה.

ראשה נסוג לאחור, רק ראש הזין היה בפיה, היא ליטפה את הזין שלי בלשונה, סוחטת כל טיפה, לתוך הפה שלה, בלעה את הטיפה האחרונה, מביטה בי בחיוך ענקי.

"תודה" , אמרה, "גם לי הייתה אורגזמה, אפילו ששום דבר לא נגע בכוס שלי, חוץ מרצועה קטנה מהתחתונים.

"או, מותק, אני כל כך מצטער, לא היינו צריכים לעשות את זה", אמרתי כאילו מתכוון לכך, אבל עיני חייכו.

משכתי אותה מהרצפה, החזרתיה לחיקי, חיבקתי אותה, משחק את המבוגר האחראי, את האבא שהגן עליה.

היא חיבקה ונישקה אותי, "לא, אל תצטער, אני מאושרת, אני מרוצה,  רציתי לעשות את זה מזמן."

החזקנו זה את זה ארוכות, התנשקנו ללא הפסקה,  נשיקה של אוהבים, לא נשיקת אב לבתו, אלוהים, איך זה יכול להרגיש כל כך טוב?

"מה אימא הייתה אומרת, אם הייתה יודעת מזה"?, תהיתי.

"אני יודעת בדיוק איך היא הייתה מגיבה לזה". השיבה טלי במהירות, בטוחה בעצמה, "אימא, אמרה לי תמיד, שאם יקרה לה משהו, אהיה אחראית לטפל בך, היא מעולם לא ירדה לפרטים על איך אני אעשה זאת,  אז החלטתי בעצמי מה אתה צריך ואני בטוחה שהיא תהיה מרוצה ".

לא ידעתי כיצד להגיב, הבטתי בעיניה, ראיתי בהם בקשה להסכמתי, וגם אהבה עם חיוך.

"אני חושב שאני מסכים, אמרתי, מחבק אותה אלי בכוח.

"בוא נלך לישון, אבא", ביקשה טלי.

" אבל באותה מיטה", עניתי.

"לא חשבתי אחרת", ענתה, ירדה מברכי, התכופפה, נשקה לכיפת הזין שלי, אחזה בו בידה, מושכת אותי באמצעותו לחדר השינה.

בימים שלאחר מכן, חזרנו שוב ושוב על מעשינו, אך עדיין לא החדרתי את הזין שלי לתוכה, אני הייתי מגרה את ערוותה באצבעותיי ולשוני, מרים אותה לגבהים.

היא חוותה אורגזמות, לא מניחה גם לי, בכל הזדמנות הייתה מפשילה את מכנסי, בולעת לתוך גרונה את הזין שלי, מלקקת ומוצצת עד שהייתי מגיע לפורקני, מתיז לתוך גרונה את שפיכתי והיא בולעת אותה, כאילו הייתה גלידה טעימה.

לילה אחד ,כשבוע לאחר הפעם הראשונה, כשישבנו עירומים ומחובקים, על הספה בסלון, פנתה טלי אלי, כשידה לא מרפה מהאיבר המתוח שלי, "אתה מוכן לצלם אותי שוב"? שאלה.

"בוודאי!" עניתי, נרגש מהאפשרות לצלם אותה, "על מה את חושבת?"

היה לה מבט מסתורי בפנים, "אני רוצה להתחיל, בבגדים תחתונים".

מבלי להסס עניתי, "אני אשמח לעשות זאת".

"צילמת את אימא כך, גם כן, נכון?" שאל לורן.

"כן, נכון, היא סיפרה לך?" שאלתי, מופתע.

אימא הראתה לי את התמונות, לא בזמן שצילמת, הייתי אז צעירה מדי, אבל שנים לאחר מכן, כשהתבגרתי, היא הראתה לי אותן, גרמת לה להיראות כל כך חמה, כל כך חושנית, כל כך סקסית. אני רוצה שתעשה את זה, גם בשבילי," אמרה טלי.

"איפה את רוצה להצטלם?", שאלתי.

"חשבתי על זה, הבנתי, כי בבית יש רק מקום אחד הגיוני, חדר השינה שלך, אתה מסכים לזה?" שאלה.

"זה כבר גם חדר השינה שלך", עניתי, מעביר את ידי על גבה, יורד לעבר אחוריה ומלטף את נקב ישבנה,  "אבל צריך למצוא את התמונות, לא ראיתי אותן ,הרבה שנים, אני מניח שאימא הסתירה אותן ", אמרתי, נזכרתי בתמונות איזו סקסית הייתה, בבגדיה התחתונים, באותם זמנים, צילומים כאלה נחשבו כמעט פורנוגרפיה, אבל אולי לא כל כך, היום".

"אני רוצה תמונות ממש חשופות ומגרות, " אמרה, "יום אחד, אולי תהייה לי בת  וכשהיא תגדל , תתבגר, אני אראה לה אותן, אתגאה בחתיכה שהייתי ובחוסר הבושה שלי".

"טוב, תתכונני עם איפור מלא ותסרוקת אופנתית, נעשה את זה בשבת".

בשבת, הכנתי את הרהיטים בחדר השינה, פרשתי מצעים אדומים ולבנים, פיזרתי כריות בכל החדר, שאספתי מכל חדרי הבית, מיקמתי את מנורות  הצילום והכנתי את המצלמות.

טלי השתמשה בחדר השינה שלה, כחדר הלבשה, הכינה על המיטה, את פריטי ההלבשה התחתונה שהיא עומדת ללבוש, בילתה כמה שעות בטיפול בשיערה, באיפור, לבסוף הכריזה שהיא מוכנה ונכנסה לחדר השינה שלי.

היא נראתה נפלא, שערה הגולש מונח בעדינות על כתפיה, האיפור מוגזם במקצת, בכוונה, כדי שיבלוט בעדשת המצלמה, השפתון ורוד נועז, מעלה בי חשק לנשק את שפתיה, היא לבשה בייבי-דול ורוד, קצר, אחוריה מציצים מתחת, עשוי סאטן ותחרה, שרוך תואם וחלוק, מעל הכול.

טלי הציגה בפני המצלמה תנוחות שונות, שופעת סקסיות, צילמתי תמונות שלה עומדת מולי, מפנה את גבה מביטה מעבר לכתפה ,אל המצלמה, הושבתי אותה על הכיסא המרופד, עליו צילמתי את אימא, בתמונות סקסיות, היא הסירה את החלוק, השתרעה על המיטה, יושבת, כורעת על ברכיה, שוכבת על צדה, על בטנה, על גבה, בכל תנוחה הבליטה את אבריה, את שדיה, את עכוזה, את רגליה החטובות, היא פשוט נראתה כל כך סקסית ואני נעשיתי כל כך חרמן.

כשהיא לקחה הפסקה נוספת, כדי להחליף לתלבושת האחרונה שלה, אני החלפתי את מכנסיי, למכנסיים רחבים, המכנסיים שלי היו הדוקים מדי עבור הזין הזקוף שלי.

התלבושת האחרונה של טלי כללה חזייה אדומה, המכסה רק את החלק התחתון של שדיה, פטמותיה חשופות, חגורת ביריות מתחרה אדומה, תחתונים זעירים, אדומים, תואמים, כל גופה היה מכוסה אבקת גוף עם נצנצים, היא קרנה, סופר סקסית, מדיפה ריח נפלא ואני הייתי חרמן כמו נער מתבגר.

תנוחותיה היו פרובוקטיביות מאוד, היא נגעה בעצמה, הידקה את בגדיה, חשפה עוד יותר מגופה, נשכבה על המיטה, צבטה את פטמותיה, מזקירה אותן ומיששה את ערוותה מבעד לתחתוניה.

התרוממה מהמיטה, ניצבה למול המצלמה, האחוזה בידי, והחלה בהצגת סטריפטיז למולי, עבורי.

קודם כל נפלה חגורת הביריות, אחר כך הגרביים, אחר-כך היא עשתה הצגה של הסרת החזייה, חושפת לגמרי את שדיה הנפלאים, התיישבה על המיטה, הרימה את רגליה, הורידה את התחתונים שלה, שאותם השליכה אלי.

המשכתי לצלם, הייתי מרוכז מאוד.

"אני עירומה, למה אתה לא עירום, אני רוצה לראות את הזין הקשה שלך".

היא צדקה לגבי הזין שלי, הוא היה קשה, הסרתי את בגדי, המשכתי לצלם, כשהזין שלי גלוי, זקוף ומתנדנד.

טלי נשענה לאחור, פיסקה את רגליה, אצבעה תחובה בתוך נרתיקה, מציגה למצלמה ערווה עם שפתיים נפוחות, רטובות ודגדגן אדום פועם, "צלם מקרוב", ביקשה, "את הכוס שלי".

עשיתי כבקשתה.

היא התרוממה, אחזה באיבר הזקוף שלי, ידה עולה ויורדת עליו, מזקיפה אותו עד כדי כאב, "צלם אותי מוצצת לך" ושאבה אותי לתוך גרונה.

כמיקודם, המשכתי לצלם, נאבק ברצוני להניח את המצלמה ולהתנפל על גופה.

טלי עצרה, החזיקה אותי ביד אחת, לקחה את המצלמה מידי, הניחה אותה בעדינות על השידה, נשכבה לאחור, ירכיה מפוסקות, לאחור ומשכה אותי לעברה, "עכשיו תכניס את הזין שלך לתוכי, תזיין לי את הצורה, תזיין אותי כמו את אימא, תגרום לי לצרוח כמו שגרמת לה ". ביקשה.

בלי יכולת לסרב, התקדמתי קדימה בין רגליה, הנחתי לה למקם את הזין שלי בכניסה למערתה ואז החלקתי את הזין, בפעם הראשונה, לתוך הכוס הרטוב של הבת שלי.

זה היה אולי הדבר הכי ארוטי והכי מסעיר, שעשיתי בחיי, הכוס הרטוב והחם של הבת שלי, חיבק את איברי התקוע בתוכו, היא הרימה את ברכיה, מחזיקה אותם בשתי ידיה, ערוותה פתוחה לרווחה.

שלפתי עצמי מתוכה, טלי צרחה," מה אתה עושה, אל תצא", הפכתי אותה על ידיה וברכיה, מחזיר את האבר הזקוף שלי לתוכה באבחה אחת,  שנינו ממשיכים לנוע בפראות.

טלי החלה רועדת בכל גופה, "אני גומרת", צעקה," אל תפסיק", האורגזמה הכתה בה, מנרתיקה פרצו נוזלי פורקנה, מרטיבים את הסדין, אנחה גרונית נפלטה מפיה הפעור ועוד אחת, יכולתי להרגיש את גופה רועד, המשכתי לנוע בתוכה.

"תפסיק, תן לי לנשום רגע". ביקשה.

עצרתי, היא שאפה חמצן, נרגעת, "תן לי לרכב עלייך", ביקשה..

יצאתי מתוכה, נשכבתי על גבי, הזין הקשה והכואב שלי מצביע על התקרה, לא הייתי כל כך קשה וכל כך חרמן שנים רבות, אולי אף פעם, חשתי קצת אשמה על כך שאני מזיין את הבת שלי, אולי נהנה מזה יותר מידי, אבל, זה פשוט הרגיש נהדר.

טלי התיישבה על גופי, מורידה את עצמה למטה, משחילה את הזין שלי לתוכה.

"אלוהים, זה מרגיש נהדר." אמרתי.

"הכי נהדר בעולם" , השיבה, רכנה קדימה, שפתיה נצמדות לשפתי בנשיקה רטובה, רטובה.

גופה החל בתנועה, למטה למעלה, בעדינות בתחילה, עד מהרה רכבה עלי כמו אישה פראית, רודפת, מקפצת מעלה ומטה, מכניסה את הזין שלי ,עמוק ככל יכולתה לתוכה.

"אלוהים, זה כל כך נפלא", קראה, בין נשימה לנשימה.

ידיה על כתפי, ידי לופתות את כדורי ישבנה, מרים ומוריד אותה עלי, עיני על שדיה המתנדנדים מעלי, פטמותיה זקורות , הזין שלי מתוח כפי שלא היה מעולם,  "אה, לעזאזל, אני הולך לגמור." הכרזתי.

"תגמור איתי, תגמור בתוך התינוקת שלך, מלא אותי"

יכולתי להבחין שהיא גם כן מתקרבת לפורקן נוסף, ידיה לפתו את ידי עוד יותר, "אוי, אני הולכת לגמור, אני מקבלת אורגזמה מאבא שלי!" היא צעקה.

הפורקן של שנינו הגיע בו זמנית, הזין שלי התפוצץ עמוק בתוך הרחם שלה, ממלא את נרתיקה בשפיכתי,  גופה רעד, עיניה נעצמו, פיה נפער משווע לאוויר, הכוס שלה נסגר על הזין שלי, חולבת את הזרע שלי, נוזליה זולגים על ירכיי,

"אאאאאאהההה!" צרחנו יחד.

גופותינו קפאו, טלי שרועה על חזי, נושמת בכבדות, פניה קבורים בצווארי, הזין שלי עדיין קבור עמוק בתוכה, ידינו חובקות אחד את השני בחוזקה.

"זה היה משהו שלא מן העולם הזה" אמרתי.

"אפילו יותר", ענתה, "תגיד, האם ההצעה לחזור הביתה, עדיין פתוחה בפניי?", שאלה.

"כמובן, בייבי, לכל זמן שתחליטי, אבל לא לחדר שלך, לחדר השינה, שיהיה של שנינו "

"תודה, אבא", השיבה, קירבה את שפתיה לעברי, שפתינו נצמדו בנשיקה ארוכה, אוהבת.

טלי התרוממה, "אני הולכת להתקלח", אמרה וצעדה עירומה לחדר האמבטיה.

אני הסתובבתי על צידי, עיני נעצמו, נרדמתי מיד, אחרי הכל, אני לא בן עשרים ושש.

***

רעש כלי אוכל העיר אותי, פקחתי את עיני, נזכר, את מה שקרה, לא צפיתי בחלומות הפרועים ביותר שלי, נכנסתי לחדר האמבטיה, התרוקנתי התקלחתי במהירות, לבשתי תחתוני בוקסר ופניתי למטבח.

טלי ניצבה מול השיש בגבה אלי, לבושה בתחתונים בלבד, התקרבתי ונישקתי את עורפה.

היא הסתובבה, "סוף סוף התעוררת", אמרה מחייכת ונשקה על שפתי, "שב, הכנתי חביתות".

סיימנו לאכול וטלי אספה את הכלים וניגשה לכיור להדיח אותם.

עיני נחו על גופה המפתה, על ישבנה העטוף בתחתוני חוטיני, שלא משאירים כלום לדמיון, התרוממתי מהשולחן והתקרבתי אליה, ידי חבקו את מותניה,

***

החשופים פעם חודרים כלפי מעלה לשדייה המוצקים והיפים ופעם חודרים לתוך חצאית המיני המשגעת שלה.

נעמדתי מאחוריה, ידי נכרכו סביב ביטנה החשופה ופי החל לנשק את צווארה הענוג, עברתי לאוזניה בנשיקות קלות. אברי שלא עמד בפיתוי החל להזדקר מול ישבנה. ידי לפתו את שדייה והחלו לעסות את פטמותיה שהחלו להזדקר מחולצתך הדקה והשקופה, ידי השניה ירדה לירכיה החמים והרימה את חצאיתה הקצרה. לפתתי את נרתיקה ועיסיתי אותו מעל ומתחת לתחתוניה, כשאצבעי האחת עוברת עמוק לאורך ה… החלק שלה. נשימתה היתה כבדה ועמוקה….

אמרתי "את כל כך חמה וסקסית שבא לי…."

לאחר מכן נעמדתי מולה לראות את עיניה הבהירות שנצצו מעונג, משכתי את שערה האדמוני לאחור, והסתערתי על שפתיה בנשיקות קטנות תוך ליקוק עדין, לחוש את טעמו של השפתון המתקתק שלה. ידי חיבקו אותה בחוזקה אלי כששדיה "מרוחים" על חזי., ידי ירדו אט אט אל הגב ואל ישבנה הקמור לופתים אותן בחוזקה. באותו רגע פיה נפתח בתאווה רבה והחלנו "חוקרים" זה את זה עמוק בתוך הפה (לגלות חורים נסתרים), לשון אל לשון תוך תנועות פנימה והחוצה כמו ב….

ירדתי אל שדייה היפים חשפתי את פיטמתה החומה והחלתי למצוץ אותה ומושך אותה בנשיכות קלות. " יש לך חזה מדהים ופיטמות משגעות, מתוקה".והיא נאנחת לרווחה.

בעוד פי נעוץ בשדיה ידי השנייה חקרה את ירכיה החמים והמזמינים.

ירדתי לבטנה החשופה ונישקתי בעדינות את טבורה תוך הכנסת לשון "חוקרת", ידי אחזו בישבנה העגול וחמוד.

כרעתי על בירכי אל מול חמוקיה והחלתי לנשקה מעל למיני המגרה שלה. ירדתי לירכיה והרמתי אט אט את חצאיתה מעלה והפשלתי את תחתוני התחרה האדומים שלה. אהה… איזה מחזה נגלה לעיני, כוס חלק עם חריץ צר וארוך.

אני מנשק את ירכיה פנימה ועולה לעבר המקום החם והמזמין ….

והיא באנחה "לא, לא אני לא מוכנה לזה…"

ואני משיב "מתוקה אני חייב לטעום אותך, את מדהימה אני…" ועולה לעבר החריץ בנשיקות קטנות ומלאות בתאווה.

"אההה…" היא נאנחה ואני מבין שיש! אישרה לי ל"היכנס" לעולמה הקסום.

המשכתי לנשק את שפתיה התחתונות בעדינות ואז פתחתי אותן עם אצבעותי הארוכות לגלות את הדגדגן שקיבל טיפול אישי ומסור מלשוני אשר חדרה לתוך החריץ החם והרטוב שלה. והיא אחזת בראשי ושמטה את ראשה לאחור מעונג בעודה פולטת נוזלים חמים וטעימים לתוך פי שהשתוקק להם מאוד.

" אח, אח , אה, אהה…" השמיעה אנחות קלות של הנאה אשר הפרו את השקט הלילי ואז כל גופה רעד מאוד תהיתי אם היא הגיעה לאורגזמה.

אז התרוממתי מולה, נראתה כמו מלאך שבא אל סיפוקו, פניה קרנו מאושר וערגה. שפתייך נשכו את צווארי בתאווה וידיה ירדו אל בין רגלי. ידעתי מה היא "זוממת" אך לא נתתי לה.

אמרה "מתוק, עכשיו תורי …….."

עניתי "מתוקה לא סיימתי עדין, אני רוצה לחוש מבפנים…"

והיא כמו "גדולה מהחיים" הבינה. פתחת את מכנסי והפשילה אותם עם תחתוני מטה, אחזה באברי הזקוף וכיוונה אותו אל נרתיקה הנפוח והופ… אני חש את החום הלוהט, חש איך שפתיה התחתונות חובקות בעוז וברכות חמה את שרביטי.

הרמתי את רגלה האחת והצמדתי אותה לקיר תוך נעיצת אברי עמוק בתוכה.

והיא פלטה אנחה "אהה…" (שששש….. שלא ישמעו כולם)

הירח האיר, את גופה החטוב ואת פניך הקורנות מאושר, מבעד לגפנים. הייתי כל כך מאושר לראות את עיניה עצומות. התפללתי שזה ימשך לנצח. אך גופנו להטו יחד ובתנועות הרכיבה שלה על שלי, גמרתי עמוק בתוכה ואז חשתי את כל החום הנפלט מהנוזלים המשותפים, ושנינו יחד נאנחים "אהה..אההה..אהההה…".

***

"עוד שאלה אחת", אמרה, "אימא סיפרה לי, שאתה ממהר להתאושש, זה עדיין נכון?" שאלה טלי.

"אני לא יודע, עברו שלוש שנים מאז", עניתי.

"אולי אוכל לעזור קצת", אמרה, כרכה את ידה סביב בסיס הזין שלי, הכניס אותו לתוך פיה, מוצצת, מלקקת ומלטפת אותי.

נשכבתי לאחור , נהנה מהתחושות, מרגיש את הזקפה המתעוררת באיברי,

כן, טלי מילאה את ההוראות המפורשות של אמה, לטפל בי, היא עושה עבודה מצוינת.

תגובות ? (אין צורך להזדהות)