טיטנים ואפרודיטה – חלק א' – אני אחרת

חלק א, חלק ב,ג, חלק ד, חלק ה, חלק ו', חלק ז + ח , חלק ט, חלק י + יא

כל הפרטים המופיעים בסיפור וכל התאורים הינם דימיוניים ואינם מייצגים אירועי חיים אמיתיים בשום צורה שהיא.

אני אוהבת זקנים. מתה על זקנים. הבטן הגדולה הרכה, השעירה להשען עליה או להתחכך בה. שיער החזה האפור המקורזל. אוהבת את הקצב שלהם, את הכרת התודה והנימוסים שלהם. אוהבת את הביצים הכבדות, את שק האשכים התלוי נמוך ושעיר. תדעו לכם שהפער בין זין עומד של בן 25 לבין זין עומד של גבר זקן הרבה הרבה יותר קטן מהפער במראה החיצוני של הגברים עצמם. מסתבר שאברי מין זקורים מזדקנים הרבה יותר לאט. אני אוהבת אברי מין זקורים. במיוחד של זקנים, מעט איטיים, מעט כפופים, רכים ונימוחים. אוהבת להרגיש את שיער החזה מבריש את הלחי שלי כשאני מתרפקת עליהם, מצמידה את גופי הדק והחלק לגופם החם, ממוללת את שיער ערוותם, חופנת את האשכים החמימים. אוהבת את תחושת התנועה של שק האשכים הלא מגולח בפי עם השערות, כפי שצריך להיות. אוהבת את ידם עם כתמי הזיקנה החופנת את שדי האגסים שלי, את הפער בין עורי החלק והמתוח לבהרות הזיקנה והוורידים הקמוטים.

גם הלשון אינה מזדקנת כמו הגוף. הלשון שנעה בפי בחמדנות ופליאה. הלשון שמרטיבה את עוקצי פטמותי. הלשון שמללקקת את שפתי ערוותי ודגדגני, בעוד אני מתבוננת בראשיהם הקרחים ודלילי השיער האפור הנטמנים בין ירכי.

אני אוהבת זקנים כי איתם לזיון יש משמעות, יש קצב משלו, אני לא צריכה להוכיח דבר, אף הם מכירים בעובדה שהם כבר מעבר לשלב ההוכחות ונהנים ממה שיש. אני מעליהם או הם מעלי או לצידי, מתגלגלים בכבדות, גופם נענה לגופי, גופי מגיב למשקלם. איתי הם לא צריכים לדמיין, אני הדבר האמיתי. אני בת 25, שחומה, חטובה, עדיין עם מוצקות נעורים. 

אני לא רק אוהבת אותם, אני נמשכת, אני מתגרה מגופם, מריחם, ממשקלם, משעירותם, מכל מה שבקרב בני ובנות גילי נחשב לדוחה. אני אפילו אוהבת את שערותיהם שנותרות דבוקות לגופי לאחר הזיון. אני שוטפת עצמי באיטיות מורידה כל שערה בפני עצמה. כשאני איתם אני מרגישה בטוחה, שלווה ומגורה גם יחד. אני במקום הנכון, הנכון עבורי. האורגזמות הכי עמוקות, הכי יסודיות מגיעות עם הזקנים שלי. האורגזמות שלהם קצרות עם מעט שפיך או בכלל לא. לעיתים אפילו אינם גומרים. נהנים מגמירתי שלי נהנים מהדרך גם ללא הגעה ליעד.

הזיון איתם מחושב, מתוזמן, עם תחנות ברורות. המשחק המקדים איטי, עדין, הריח שלי חשוב. הריח שלי מעמיד להם. היד שלי עוזרת, בסבלנות. הכי אני אוהבת להרגיש אותו גדל ומזדקר בתוך פי. לאט לאט ממלא יותר ויותר את פי. אפי צמוד לשיפולי כרסם וככל שאברם מזדקר אני משתדלת להחזיק כמה שיותר בפנים ונסוגה בהדרגה. אני מוצצת במתינות, הם לא מזרזים, הם ממצים את החוויה. במיוחד אני אוהבת לרכב עליהם. הם לא חייבים להוכיח לי דבר, הם נינוחים. הם מבקשים רשות להחדיר אצבע לפי הטבעת שלי. הם אפילו מבקשים רשות לחדור אלי. אני לא אומרת לא. זה כל כך מגרה לרכב על איבר קשה עם הגב לאיש ולהרגיש את ידיו עוברות על גופי את אצבעו חודרת לאט, בעדינות לפי הטבעת שלי. כאב מתוק ועונג גדול. להרגיש את אגנו מתרומם, כח נעורים רגעי שמחדיר עמוק יותר את אברו. אני עוצמת עיניים ומתרכזת. לפעמים בתחושת הגוף ולפעמים בדמותו של האיש שלימד אותי.

כל כך נעים לי להרגיש את לשונם מכירה תודה בליקוק יסודי של ערוותי. כל כך נעים לי להרגיש את האשכים משתפשפים על פני לראות את טיפות הזרע ניגרות מעל פי, שפתי או מעטרות את בטני התחתונה. כל זיון כזה הוא מסע נינוח של אחר צהריים. הם לא מגלגלים אותי, הופכים אותי או דורשים ממני. הם זורמים איתי ואני איתם.

זה כל כך שונה מזיון עם בני גילי, המוצקים, החלקים,. כל זיון כזה אני מרגישה שהם צריכים להוכיח משהו. להוכיח לעצמם שהם מסוגלים, להוכיח לעצמם שהשיגו מישהי שווה, להוכיח לי שהם שוויים. ראו יותר מדי פורנו. זיון עם בני גילי הופך לתחרות, להוכיח מי גומר יותר חזק, מי מסוגל יותר. על הגב ואז על הבטן, מעמידים אותי על ארבע ועל הברכיים ובכריעה ובישיבה ועם הפנים ולאחור ובפה ובכוס ובתחת וביד ואני צריכה להיות מהירה וחזקה וגמישה. והם מציפים אותי בזרע בכל פתח ועל הגוף והם צריכים חיזוקים לאגו שלהם והם משמיעים לי מחמאות חלולות. מין עם צעירים דורש ממני לעמוד בסטנדרט של הופעה וביצועים. אני מזדיינת עם צעירים, אפילו הרבה, אפילו עם יותר מאחד בלילה, כשהחרמנות גוברת עלי. אני לא מתרחצת בין לבין. מעמידה את חרמנותם שלהם במבחן, כשהם מריחים עלי ריח של גבר אחר. אם אני ממש רוצה להתעלל במישהו, אני גורמת לרדת לי וללקק את השאריות של מי שדפק אותי לפניו. האורגזמות שלי איתם הן מהירות, אפילו מאוד מהירות, אבל שטחיות. 

להשיג זיון עם בחור צעיר כשאת בת 25 בגובה 1.7מ' ושוקלת 50 ק"ג עם שיער גולש עיניים בהירות וגוף שחום, זה קל. קל באופן שמביך את המין הגברי. להשיג זיון בגילי, מזקן בן 65-70 זה אתגר. גישה אליהם זהירה ואיטית מנקודת מוצא שאינה קשורה כלל למין. רובם מסוייגים, זהירים, חוששים מעוקץ. הגעת כדי לגנוב מהם כסף, להפיל אותם בפח. את בכלל זונה. חלקם יהיו, גם אחרי כל ההסברים מוכנים אך ורק אם הם משלמים לך. תשלום מגדיר בצורה ברורה את הקשר. יש גבולות, יש חלוקת תפקידים, זה עיסקי, תשוקה אמיתית איננה חלק מהעניין, למרות שאצלי ברור שיש תשוקה, אבל היא מאיימת עליהם. הם מתעקשים לשלם אפילו כשאני מסבירה שאני מזדיינת איתם לא בשביל הכסף, אלא כי הם מגרים אותי. משלמים אפילו כאשר אני מסבירה להם שהכסף ייתרם לצדקה. הייתי יכולה להיות מאוד מבוססת אם הייתי לוקחת כסף לעצמי מזיון עם זקנים, אבל אני לא עשירה כלל. הגדרת הזיון כעיסקה מגינה עליהם ולכן אני נעתרת להצעתם לשלם. מאוחר יותר הם מכירים בעובדה שזיקנתם מגרה ומפעימה את גופי הצעיר. גם צעירים מציעים כסף, בעיקר בשווה כסף של בילוי יוקרתי, שמעבר להישג ידי ובמתנות שונות. מצעירים אין לי בעיה או עקבה לקחת כל מה שנותנים.

כשאני יוזמת קשר עם גבר מבוגר אני חייבת להפעיל את המיומנויות התקשורתיות שלי ולא סתם להישען על המראה שלי. להיפך, הצעירות שלי מקשה, מאיימת. זה מתחיל בשיחה על החיים, על לימודים. כשאני מסמנת לי מישהו, אני לעולם לא אתנפל עליו בהצעה ולא משנה כמה אני נאלצת לכווץ את ירכי כדי לשלוט בגרוי שלי ולא משנה כמה הדגדגן שלי פועם והנרתיק רטוב. למען האמת זה סוג של משחק מקדים. פעמים רבות הפגישה, הלכאורה אקראית, היא רק להנחת היסודות לקשר ואני חוזרת הביתה ומאוננת וחושבת על האיש שלימד אותי.

האיש שלימד אותי…מה הוא לימד אותי. הוא לימד אותי להצליח בלימודים. הוא לימד אותי להיות מי שאני. אני הייתי פרויקט ארוך טווח שלו. הייתי "ה"פרויקט שלו. הייתי איתו עד לפטירתו הבלתי צפוייה.

אקרא לו ג'. בכתה ט' נזקקתי לשיעורי עזר במתמטיקה, גאומטריה ובהמשך בפיסיקה וכימיה במגמה המדעית בתיכון. הוא היה מורה מוכר, בגימלאות, בן 65. ידוע כ"קוסם" שסייע לתלמידים ותלמידות רבות לצלוח בהצלחה מגמות מדעיות וראליות ואף למתקשים במתמטיקה שלמדו במגמות הומניות. הוא נחשב לשמרן באסכולת הלימוד שלו, קפדן אך שקט, רגוע ונוסך בטחון. בניית הביטחון וההקפדה על דיוק והבנה של כל שלב בתהליך הלמידה היו סודות ההצלחה שלו ושל תלמידיו. יסודות ההצלחה שלי גם כן – בניית בטחון עצמי, דיוק וקפדנות בביצוע.

בחודשים הראשונים השיעורים התקיימו פעמיים בשבוע בדירתו. לימים למדתי שהוא אלמן ללא ילדים. השיעורים היו מדוייקים, בכלל הוא תמיד דרש דיוק. בעצם השיעורים נמשכו כסדרם גם כאשר החל ללמד אותי דברים נוספים. בכתה ט' כבר הייתי מודעת לעיניים. עיניים של בני כיתתי, עיניים של מורים, עיניים של גברים בגיל הורי, עיניים של נהגי אוטובוס, עיניים בכל מקום. הייתי מודעת כי הגוף שלי הגיב לעיניים האלו. לפעמים בטוב ולפעמים ברע. לפעמים בחרמנות ולפעמים בבחילה. ג' לא נעץ עיניים. לא בשדי הקטנים, לא בישבני ולא ברגלי החשופות. הוא היה ענייני ואני הייתי בתולית וחסרת נסיון מיני חוץ מאוננות עצמית. הפעם הראשונה שהניח יד חמה, גדולה על ירכי, הניח והשאיר לא הבנתי כלל. חשבתי שהוא רוצה להסב תשומת ליבי לטעות. היד נחה ללא תזוזה, חמימה על ירכי הקרירה ובהדרגה הרגשתי את החום הנצבר בין רגלי את הכיווץ המוכר בחלק העליון של ירכי וכשם שהניח כך הסיר את ידו ללא אומר. כשחזרתי הביתה אוננתי ובפעם הראשונה חשבתי על אצבעותיו, על הקמטים על כתמי הגיל על השערות.

5 מחשבות על “טיטנים ואפרודיטה – חלק א' – אני אחרת”

  1. נסעתי ונסעתי נסעתי והגעתי לשום מקום ככה אני מרגיש בסיפור נפסק באמצע חבל המבוא ארוך ו….

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)