שמלה שחורה קטנה

חציית הקו האסור

מאת אלפרדו

כל מי שהייתה אימא הרגישה את זה ואם את לא אימא ראית את זה, זו המסירות הנצחית שיש לאימא לילדיה, אבל לפעמים, בתירוץ של אהבה, את עיוורת לנכונות המעשים שלך, זה מה שקרה לי, אינני מרוצה ממה שקרה, מעולם לא שיערתי שאני אגיע למקום הזה.

בני איתן היה סטודנט בקולג' ", הוא היה בן יחיד, שגדל בבית הצנוע שלנו, בעלי ואני דאגנו שלא יחסר לו דבר, גם אם זה חייב אותנו לאיזה סוג המכונית שקנינו, או לאיזה סוג חופשה לצאת.

לשמחתנו, איתן לא לקח שום דבר כמובן מאליו והעריך את מה שעשינו בשבילו, הוא היה תלמיד מצטיין, התקבל ללמוד במכללות יוקרתית במלגה מלאה, היינו גאים בהישגיו.

איתן גדל להיות צעיר ונאה, גבוה יותר מאביו מייק, שערו הגלי הכהה היה תמיד ארוך, אבל הוא שמר על פניו מגולחות למשעי (תודה לאל) ולא התפתה ללחץ החברתי להתהדר בזקן, קעקועים או פירסינג.

שיחתי הרצינית הראשונה עם איתן, בחייו הבוגרים, אירעה בזמן שהגיע לחופשת האביב מהקולג' .

איתן ואני ישבנו בפינת האוכל, הוא ניצל את ההזדמנות כדי לישון עד עשר, שערו היה עדיין פרוע כשדחף את שארית חביתת שלוש הביצים שלו ולגם את שאריות הקפה בספלו.

"אולי תספר לי קצת יותר, על חיי הסטודנט שלך", ביקשתי בחיוך, מלטפת את כף ידו, נהנית להביט בו אוכל.

"חיי הקולג' די טובים, אני נהנה ממקצוע האנגלית, הכימיה והמתמטיקה קשים יותר, אבל אני מצליח לעבור אותם, אני שונא את מקצוע הסטטיסטיקה אבל, זה הקדמה לתחום מנהל העסקים, אני גם נהנה מהאתגר.

" נהדר ומה עם חיי החברה, שותפים לחדר, אתה יודע…, חברים אחרים?", הסקרנות 'אכלה' אותי.

" בסדר גמור, אלכס וג'ון נמצאים בחדר רק לעתים רחוקות, הם בדרך כלל לומדים בספרייה, יש לי קבוצה של חברים במעונות, אולי אזמין כמה מהם לפה, במהלך הקיץ, אם זה בסדר."

"זה יותר מבסדר, אני אשמח לפגוש כמה מחברי המכללה שלך, מה עוד?" הוא ידע למה אני מתכוונת, למעשה שאלתי אם הוא יוצא עם מישהי.

הוא היסס, אזר אומץ, "אימא, פגשתי מישהי".

דבריו היו כמו דלי מים קרים שהרטיבו אותי, זו הייתה יותר מתגובת רגילה של אימא, אמנם דמיינתי אותו מתחתן בעתיד הרחוק, מתרחק, קשר של שיחת טלפון אחת לשבוע וביקור פעמיים בשנה, אבל גם דמיינתי לעצמי אותו ואותה עירומים, מקיימים יחסים, ליבי נפל לתחתונים, ניסיתי ככל יכולתי להסתיר את הרגשתי.

"זה נהדר," אמרתי, מנסה להדביק את החיוך הכי טוב על פני, "מי זו?"

יכולתי לראות שהוא בוחן את תגובת פני , לא בטוחה שהחיוך המזויף עבד, הוא החליט להתקדם, עדיין בחר את מילותיו בקפידה, "שמה אליסון, פגשתי אותה בקבוצת האנגלית שלי.

אליסון, שם יפה, "יש לך תמונה שלה?" ידעתי שאני 'חופרת', אבל הייתי חייבת.

הוא היסס, אבל לבסוף שלף את הטלפון שלו, דפדף בין התמונות, בחר אחת להראות לי, תמונה של שניהם במסעדה, שניהם היו לבושים חגיגית, אני חייבת להודות שאליסון נראתה מקסימה, שיער אדום מתולתל, עור חרסינה, רזה, עם עיניים כחולות בהירות. נראה שהיה לה חזה גדול, אם לא נדיב, אבל לא הצלחתי לזהות הרבה מהתמונה, "היא נראית ילדה יפה, כמה זמן אתם יוצאים?", שאלתי, ממש שיחקתי עם המזל שלי, איתן החל נסוג, הבנתי שזה בערך כל מה שאני שאקבל, "אני לא יודע, אולי כמה חודשים", ענה , מתחמק, חפן את הנגיסות האחרונות של החביתה בפיו, ניגב את פניו במפית ולקח את הכלים המלוכלכים לכיור, "יש לי כמה דברים לעשות, תודה על ארוחת הבוקר."

למחרת, הסתובבתי בבית חסרת מנוחה, איתן יצא לבילוי עם חבריו מהתיכון, בעלי הלך לעבודה, ואני התעסקתי בעבודות הבית הרגילות, העליצות הטבעית שלי נעלמה, לא יכולתי להוציא את דמותה של אליסון מדמיוני, מדמיינת אותה מנשקת את בני, מפתה אותו בגופה הצעיר, החושני, כשאני לא יכולה להתחרות בה.

כשהדחתי את כוסות היין מארוחת הערב של אתמול, אחת התנפצה לי ביד, מחשבותיי על אליסון ועל איתן גרמו לי לאחוז בזכוכית בכוח רב מדי והלחץ גרם להתנפצות הזכוכית, למרבה המזל, אף אחד משברי הזכוכית לא חתך אותי, אבל זו הייתה תזכורת קודרת לכך שאני מוטרדת  מדי, לא רגועה, הייתי חייבת להעסיק את עצמי,  עשיתי בערך פי שניים מכמות הכביסה שעשיתי בדרך כלל, גררתי סל מלא בגדים מכובסים ומקופלים, לחדרו של איתן, מוחי  עדיין מתבשל במחשבות על אליסון שלו, הנחתי את הסל על שולחנו, כנראה פגעתי בעכבר המחשב שלו כי המסך שלו הבהב והתעורר לחיים, סקרנותי התעוררה, הקשתי על אחד המקשים, סרטון עם דמויות של גבר ואישה מקיימים יחסי מין, הופיע על המסך.

אינני מעריצה של סרטי פורנו, אבל הידיעה שאיתן מתבונן בזה הדליקה אותי, הייתי לבד בבית וידעתי שאהיה לבד לפחות כמה שעות, התיישבתי על הכיסא, והפעלתי את הסרט.

הגבר היה ממוקם מאחורי האישה, בתנוחת דוגי, כך שראיתי את הזין שלו, מבריק ממיצי הכוס של האישה כמעט לכל אורכו, נע כבוכנה בתוך הכוס חסר השיער שלה, שדיה של האישה התנודדו עם כל דחיפה, שערה האדום והבוהק התנופף מצד לצד כשהנידה את ראשה מוציאה אנחות גסות מהעונג שחוותה, מהתבוננות בסרט החלה רטיבות בערוותי, דגדגני החל מתנפח, הפשלתי את מכנסי חליפת הטרנינג שלבשתי, דחפתי אותן מרגלי, נותרת עירומה בחלק גופי התחתון,  פיסקתי את ירכי,  אצבעותיי ירדו לשיער הכוס שלי, מפסקות את שפתותי ערוותי, טובלות ברטיבות נרתיקי, צובטות את דגדגני.

בידי השנייה הרמתי את חולצת הטריקו מעל שדי, נטולי החזייה, באצבעותיי, סובבתי את הפטמה שלי, מרגישה זעזוע של כאב ועונג, עיני נעוצות בנעשה על צג המחשב, יד אחת מפשפשת בערוותי, מרקידה את דגדגני, ידי השנייה מעסה את שדי, צובטת את פטמותיהם,  לא עבר זמן רב והטלתי את ראשי לאחור, חווה אורגזמה מלאת פורקן, מגרוני נפלטת אנחה קולנית, אסירת תודה על שלא היה שם איש לשמוע אותי,

או כך חשבתי.

הייתי כל כך שקועה באוננות הסוערת ובאורגזמה, הטובה ביותר שהייתה לי בשנים האחרונות, שלא שמעתי את רעש פתיחת דלת חדר השינה.

"אימא, מה לעזאזל את עושה?"

הרגשתי כאילו היכה בי פר מסתער, "איתן, אתה בבית!" קראתי בקול, זינקתי על רגלי, להכרתי חודרת העובדה  שמכנסיי מתחת לשולחן, שדיי חשופים, חולצתי עדיין מורמת, גבוה מעליהם.

מבטו המופתע, השתנה למשהו אחר, כשהבחין בשדיים הגדולים הגלויים שלי, בכוס הרטוב המטפטף, אינני בטוחה, אבל יכולתי להישבע שמבטו היה מלא תאווה.

התכופפתי אל מתחת לשולחן, נטלתי את מכנסי הטרנינג שלי, כשהתרוממתי חזרה, פגעתי עם ראשי בשולחן.

"לעזאזל!" פלטתי, קללה לא אופיינית שלי, הכאב התגבר על מבוכתי, משכתי את המכנסיים, מכסה את ערוותי העירומה ומשכתי בחולצת הטריקו שלי כדי לכסות את שדיי הגלויים.

"מה את עושה בחדרי?"

"אני … אני … אני הבאתי את הכביסה שלך, בטעות פגעתי בעכבר וראיתי שצפית  בסרט פורנו ודבר אחד הוביל לאחר," מלמלתי במהירות, בנשימה עצורה.

"זה החדר שלי, אין לך סיבה לעבור על הדברים שלי", רטן, ממורמר. היותו צודק הכעיס אותי, "ומה אתה עושה, צופה בפורנו בבית?"

"אני יכול להגיד לך את אותו דבר."

"תענה על השאלה שלי."

"רדי ממני, לכי תזדייני", אמר, קולו כועס, פגוע.

הוא מעולם לא אמר לי מילה כזו, בלי לחשוב סטרתי לו, חזק, הוא יצא מהחדר, טורק את הדלת בכוח.

בשארית היום שרר מתח ביננו, ארוחת הערב נאכלה בדממה, בקרירות, מייק לא הבין את הסיבה, אבל היה עייף מכדי לחקור ולגלות מדוע, סיים את הארוחה והלך  לחדר העבודה שלו, כדי לסיים את העבודה שהביא הביתה.

'אעשה אמבטיה חמה', חשבתי לעצמי, 'אהרהר במה שהתרחש, איך לתקן את יחסי עם איתן, מילאתי את האמבטיה,  השקעתי את עצמי במים החמים, מוחי התבהר, טעיתי, אם לא הייתי כל כך חסרת זהירות, שום דבר לא היה קורה, החלטתי שאני זו שצריכה להתנצל, בדמיוני ראיתי שוב את הסצנה, שבה איתן תפס אותי מאוננת, מול צג המחשב שלו, נזכרת בעצמי, ניצבת מולו בגופי העירום, ערוותי עדיין נוטפת אחרי האורגזמה שחוויתי, ידי נשלחה ללא מחשבה, לתוך המים, אצבעי ליטפה את הדגדגן, מעלה ניצוצות חשק במוחי.

התעשתי, התרוממתי, התכסיתי במגבת גדולה וחזרתי לחדר השינה.

מייק כבר היה במיטה, עייף מיום העבודה שהתארך גם לאחר ארוחת הערב, הביט בי, עיניו כמעט נעצמות, "לילה טוב", פלט לעברי.

 הייתי כל כך מיוחמת מהמחשבות על שאירע אחר הצהריים ומאצבעי ששיחקה בדגדגני לפני כמה דקות, שחררתי את המגבת שכיסתה את גופי העירום, נכנסתי מתחת לשמיכה, מצמידה את גופי לגופו של מייק,

"היי, היי, מה נכנס בך?" שאל מייק, מגחך,  כשהנחתי את ידי בתוך מכנסי הבוקסר שלו.

"עדיין לא נכנס, אני צריכה שזה יכנס בי" אמרתי, הכנסתי את ידי לתוך תחתוני הבוקסר שלו, לפתטי את הזין הרדום עדיין, רכנתי לעברו, ושאבתי את הזין של מייק לתוך הפה שלי, במוחי הקודח חלפה מחשבה, איך זה ירגיש, אם זה הזין של איתן במקום.

"הו, זה טוב " מלמל מייק, הטיל את ראשו לאחור ועצם את עיניו, אני המשכתי למצוץ ללקק את זכרותו, עד שהתקשה לגמרי, שחררתי אותו מפי, עליתי עליו, אחזתי בזין, מכוונת אותו והתיישבתי עליו מגרוני נפלטת אנחת רווחה, התרוממתי, בעזרת רגלי והתיישבתי חזרה, כך ללא הפסקה , הכוס הבוער שלי מגיר נוזלים, עיני עצומות, רואה בעיני רוחי את עצמי רוכבת כך על איתן, האורגזמה הכתה בי, ראיתי ניצוצות, הרגשתי בתוכי את פורקנו של מייק, ממלאת אותי,  ירדתי מעליו, נופלת לצידו על המיטה, נושמת בכבדות.

"וואו, זה היה לוהט", אמר מייק, לפני שנרדמנו.

למחרת בבוקר, התעוררתי, התקלחתי וירדתי אל המטבח, מייק כבר עזב,  הרגשתי רעננה להפליא, מוחי מתכנן את התנצלותי, הכנתי ארוחה לאיתן ולי, ממתינה שיתעורר וירד גם הוא למטבח.

בזמן שאכלתי את ארוחתי, נכנס איתן, "איפה אבא?""

"הוא כבר הלך לעבודה, איך ישנת?" עניתי, מנסה לדבר כרגיל.

הוא נעץ בי מבט. "אה, בסדר, בהתחשב." הוא לא התכוון לשחרר אותי בקלות.

הנחתי ביצים מקושקשות ובייקון לפניו, "אני מצטערת." אמרתי, מקווה שנשמעתי מתחרטת.

"באמת? " נהם.

 רציתי לסטור לו שוב, אבל זה יקלקל את ההתנצלות, "לא הייתי צריכה לגעת במחשב שלך."

"אני שמח שאת רואה את זה ככה."

"רק רציתי להסביר, זה קרה לא בכוונה, פשוט, הנחתי את סל הכביסה על השולחן וזה פגע בעכבר של המחשב, הצג נדלק,  אתר הפורנו היה אחד החלונות הפתוחים שלך".

הוא הרים את ראשו מביט בעיני, "כשנכנסתי, את לא בדיוק ישבת וצפית בסרט."

חייכתי במבוכה, "אני מצטערת על איך שראית אותי, אני עושה זאת לעיתים רחוקות, זה עוזר לי להתפרק קצת, הייתי צריכה להיזהר יותר".

" זה בסדר", ענה, "עשית זאת, אני מקווה שנהנית", צחק, המתח נשבר, "אני רוצה להתוודות, ביקשתי מאליסון לשכב איתה, אליסון הבטיחה שנעשה זאת, כשנחזור מחופשת האביב,  לא רציתי להיראות חסר ניסיון, אז צפיתי בפורנו כדי ללמוד".

ההבנה חדרה למוחי, 'כמובן, עדיין אין לו ניסיון, לכן הוא צפה בפורנו, ללמוד, לא רק בשביל ההתרגשות, הוא באמת רצה לדעת איך לעשות אהבה עם אישה'.

לא יכולתי שלא לשים לב שעיניו נעוצות בשדי, עדיין לבשתי את הפיג'מה שלי, כמובן ללא חזייה, כך שהוא ראה טוב את הפטמות והשדיים שלי.

"אתה תצליח לעשות, כל דבר שתרצה, אבל בעניין זה, אם אתה מעוניין, אני אוכל לעזור."

"איך?"

"אני יכולה להדריך אותך, איך לעשות אהבה עם אישה, אליסון לא תאמין מאיפה הבאת את זה."

הוא הביט בי, המום, האם אני באמת מציעה את מה שהוא חושב שאני מציעה? אמו?, "תני לי לחשוב על זה" ועזב בלי לגעת בארוחת הבוקר.

דחפתי את ארוחת הבוקר שלו לתוך פח האשפה, באותו רגע לא הבנתי שערוותי הרעבה וליבי הקנאי, מובילים אותנו לשביל ללא חזרה.

החלטתי ללכת לחדר הכושר, זו תהיה דרך טובה לשרוף את המתח המיני שאני מרגישה, גם הייתי צריכה להיפטר מאותו ק"ג אחרון שרציתי להוריד.

לבשתי חזייה כשמעליה חולצת בטן ואת מכנסי הספורט, איתן עדיין היה בקומה העליונה, אלוהים יודע מה הוא עושה, בזמן שארזתי את תיק החפצים, מוכנה  לצאת, שמעתיו קורא לי מחדרו, "אימא?"

"כן, מותק," עניתי.

"את יכולה לעלות לרגע?"

"בטח, "עניתי, עליתי במדרגות, נקשתי על הדלת ונכנסתי לחדרו, הוא ישב ליד שולחן המחשב, כשנכנסתי, הסתובב בכיסאו מביט בי.

"איך את יכולה לעזור לי", שאל.

הוא הפתיע אותי, לא ממש תכננתי במה להתחיל, "ובכן, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לשים לב מה אליסון לובשת, איך היא מסדרת את שיערה, אם עשתה משהו מיוחד לכבודך, למשל לקנות בגד חדש, אתה צריך לשים לב ולהגיב על זה."

"טוב, הבנתי, מה עוד? ", שאל.

"אז בוא, נעמיד פנים שאני אליסון ויש לי תסרוקת חדשה."

"אני חייב?."

"רק אם אתה רוצה ללמוד".

הוא משך בכתפיו, "אליסון, אני אוהב את השיער שלך."

העוויתי את פני בחיוך, "זה היה נורא."

"טוב, אז, אלי, אני אוהב את מה שעשית עם השיער שלך.

"משתפר, עכשיו, נשים אוהבות שיגעו בהן, בעדינות, להיזהר מנגיעה חצופה, יש הרבה צורות לגעת מבלי לפגוע, שאין בהם שום דבר מיני גלוי".

"כמו מה?"

"ובכן, יש נשים שאוהבות שיגעו בזרוען, או בלחי שלהן, או בצווארן".

"מה את אוהבת?"

"אני אוהבת כשהגבר מלטף עם גב ידו את הלחי שלי".

"ככה?", הושיט את ידו וליטף את לחיי בגב ידו, ידו העבירה רטט במפגש ירכיי.

"כן, ממש ככה, "אמרתי.

"מה עוד?"

"אני אוהבת כשהצוואר שלי מכוסה בנשיקות רכות, אתה לא צריך לעשות את זה אבל אתה מבין את הרעיון?".

"תני לי לנסות, זה לא מזיק … נכון?", שאל, חיבק את מותני וכיסה את צווארי בנשיקות, העביר לשון על אוזני, השערות  שאין לי, סמרו על זרועותיי, ידיו ירדו ולפתו את כדורי אחורי, הרצון האפל בליבי ניצח, חיבקתי את עורפו בכוח, הצמדתי את שפתיי לשפתיו, מנשקת אותו חזק ורטוב.

הפתעתו פינתה את מקומה לתשוקה, כשפיסק  את שפתיו, בולע לתוכן את שפתי, לשונותינו הסתחררו זו בזו בטקס ההזדווגות האסורה, ידיו היו מאחורי, מלטפות ומועכות את עיגולי התחת שלי.

איבדתי  שליטה על מעשי ועל המילים היוצאות מפי, התשוקה האפלה  עטפה את לבי, מושכת אותי עמוק יותר אל תוך מים מסוכנים, אסורים, "האם לאליסון יש שדיים יפים?", נפלטה שאלה מפי.

"אני חושב שהם יפים", ענה בהיסוס.

"יפים יותר מהשדיים שלי?", שאלתי, לא יכולתי להתאפק.

"לא יודע, לא ראיתי את שלך."

"אז תן לי להראות לך את שלי, ללמד אותך איך לאהוב אותם ולהסב לי עונג, הסתובבתי, גבי אליו, אחזתי בחולצת הבטן ופשטתי אותה, "עכשיו שחרר לי את החזייה" אמרתי, קולי רועד, מפשעתי מטפטפת לתחתונים.

ידיו רעדו בעודו אוחז בבד המתוח ופותח את הקרסים, נענעתי את ידי כדי לאפשר לרצועות ליפול על זרועותיי ומשם לרצפה, עמדתי בגבי אליו, עירומה מהמותניים מעלה, חוששת להסתובב.

איתן חיבק אותי מאחור, ידיו חובקות ומעסות את שדי, פיו מנשק ומלקק את צווארי והזקפה הגדולה במכנסיו, לוחצת על חריץ עכוזי.

"בעדינות, יקירי, אישה לא אוהבת שסוחטים את שדיה בכוח, הנה כך", הנחתי את ידי על ידיו והנחיתי אותו בעדינות, מרגישה כאילו זרם חשמלי עובר דרכי.

הוא סובב אותי, פני אליו, העביר, בעדינות את אצבעותיו על שדי, לחץ על הפטמות, רכן קדימה כדי ללקק את הפטמות הזקורות שלי.

"ככןןןן, ככה" אמרתי, עיני נעצמות מעונג, "ככה אימא אוהבת".

"השדיים שלך יותר יפים מאלה של אליסון", אמר, מעביר בי רטט, כמעט התמוטטתי.

לשונו הסתובבה סביב הפטמה שלי, מלקקת, שפתיו מוצצות, מסחררות אותי מתענוג, הוא מצץ את הפטמה השנייה וחזר על הריקוד המפתה הזה.

מוחי קדח, מנסה לעצור, 'האדם שאני אוהבת הכי בעולם, מתעלס איתי, זה שגוי, זה אסור, אבל … זה כל כך טובבבב'.

המחשבה האפלה המשיכה במסעה , מובילה את הכרתי למקומות  שלא הייתה בהם דרך חזרה, "בן, תן לי להראות לך משהו שיהמם לגמרי את אליסון."

הוא הפסיק למצוץ את הפטמה שלי, כמעט הצטערתי שהפסיק, "תראי לי."

פניתי ממנו לכיוון מיטתו, עצרתי, שלחתי את ידיי אל מתחת לחצאיתי, הורדתי והסרתי את תחתוני, התיישבתי על מיטתו, פיסקתי את ירכי לרווחה, מושכת את חצאיתי, מגלה בפניו את ערוותי, "בוא יקירי, עמוד על ברכיך מולי".

עיניו התרחבו, "אימא … אני …", התקרב בהיסוס, כרע על ברכיו, עיניו נטועות בפלומת שיערי המכסה את ערוותי.

השתמשתי בידי, קירבתי את ראשו בעדינות למוקד תאוותי," נשק ולקק אותי שם," מלמלתי.

הוא ציית, הרגשתי את נשיקותיו הרטובות והרכות על פנים ירכי, נשיקותיו התקרבו לערוותי, כאשר קלט את ניחוח הכוס שלי וראה את הלחות דולפת ממנו, הוא ליקק את המיץ, לאט בהתחלה, ואז מהר יותר.

כל מעבר בלשונו הביא עמו גלי עונג, הפסקתי לחשוב, התפתלתי מתחת ללשונו, מרגישה ברעד מוכר בנרתיקי.

"תגרום לי לגמור," התנשמתי, "תכניס לי שתי אצבעות פנימה, תן לי ​​אורגזמה."

איתן נענה, הגביר את עבודת הלשון שלו, תחב שתי אצבעות לתוך הכוס שלי, מכניס ומוציא, מוצץ ומכרסם על השפתיים שלי ואז חוזר אל הדגדגן שלי.

"הו … אה … אהההההההה, "זעקתי, חווה את האקסטזה של האהבה האסורה. זה היה כל כך לא בסדר, ידעתי שהאשמה תבוא, אבל כרגע, כל  הווייתי הייתה שבויה בפורקן של החיים שלי, רעדתי בכל גופי, נוזליי זלגו על סדין המיטה, רק את חלקם הצליח איתן לבלוע.

עצרתי אותו, לא יכולתי יותר, תחבתי את אצבעותיי בשערו הכהה, שהיה ספוג עכשיו בזיעה, הרמתי את ראשו כלפי, לנשיקה, פניו עדיין רטובים מנוזלי ערוותי.

הכרתי שבה להיות נורמלית, אבל ידעתי שגם למאהב החדש שלי יש צורך בוער, עדיין יושבת על מיטתו, שלחתי ידי, אחזתי בכתפיו, מסמנת לו להזדקף ולעמוד מולי, הנחתי את ידי על המפשעה הבולטת שלו, ראיתי שכבר הופיעה שם נקודה רטובה, הרגשתי את הג'ינס נמתח על זקפה שצמחה שם,  פועמת.

פתחתי את חגורת ורוכסן מכנסיו, הם נפלו על הרצפה וחשפו את תחתוני הבוקסר שלו, לא היססתי ושלחתי גם אותם לרצפה.

"אימא…. אהההההההה", גנח, כשהושטתי את ידי, מלטפת את המוט המתוח שלו, הוא היה מצויד היטב, טוב יותר מרוב האיברים שראיתי בחיי, הרמתי את עיני, מביטה בעיניו, פערתי את שפתיי והכנסתי אותו לפי, שואבת אותו בהנאה.

אני הייתי המנוסה, היו לי עוד גברים לפני שנישאתי למייק, השתמשתי בכל הכישורים שלמדתי במשך השנים, כדי להטריף את ראשו של איתן.

"אוי, ישו … אימא … אני הולך … אני הולך…"זעק, גומע אוויר, מנסה למשוך את אגנו, לשלוף את הזין שלו ממעמקי גרוני.

נענעתי את ראשי לשלילה, חיבקתי בשתי ידי את עכוזו, לא מאפשרת לו לצאת מתוכי, ממשיכה בתנועותיי.

הרגשתי את גופו קופא, נמתח, "ככןןןן", נאנח ממעמקי גרונו, כשירה מטח אחרי מטח של שפיכתו הלבנה והחמה, בפה הלהוט שלי, ממלא את גרוני ואני בולעת כל טיפה.

ירדתי עוד על הזין שלו, מרגיש את הוורידים פועמים, עם הלשון שלי ליקקתי את שרידי פורקנו, מגלגלת את הנוזל המר בפי, מרגישה שהוא מחליק בגרוני בקלות, אישור לאהבתי אליו.

כשהרגשתי את הזין שלו מתרכך בפי, הופיעה בקרבי החרטה על המעשה האסור, התרחקתי ממנו, עיני הוצפו בדמעות, מיהרתי להרים את בגדי, ברחתי מחדרו כשאני מתייפחת, רצתי לחדר השינה שלי, טרקתי את הדלת מאחורי, ממהרת לחדר האמבטיה, השלכתי את בגדי לסל הכביסה, נכנסתי מתחת למקלחת, פתחתי את הברז ועמדתי במשך דקות ארוכות ללא ניע, המים שוטפים את גופי ודמעותיי זולגות ללא הפסקה, לא מאמינה לאירועי השעה האחרונה.

עטפתי את גופי במגבת, יצאתי ונשכבתי במיטתי כמו שאני , עירומה, רק מגבת מכסה אותי, תוהה, מה יקרה עכשיו, מחר, ביום שאחרי, וביום שאחרי זה, כשאיתן ואני עברנו את הגבול, חולקים סוד שלא יכולנו לחלוק עם אף אחד אחר, אוהבת אותו עכשיו, אהבת אם לבנה, אבל גם מלאת רגשות תאווה של אישה לגבר שלה, רגשות שכוללים בתוכם אהבה, קינאה ותשוקה, האם אנחנו צריכים ויכולים, להמשיך לממש את היחסים הללו?, האם יש לי את הכוח הנפשי להתנגד?, האם אני בכלל רוצה להתנגד?, מה רצונו של איתן?, האם ימשיך לראות אותי כאמו, האם איבדתי אותו? עיני נעצמו, צנחתי לתוך שינה טרופה, חסרת חלומות.

קרני השמש, שחדרו מבעד לחלון, העירו אותי, מחזירות אותי למציאות המוזרה והאסורה שנקלעתי לתוכה, שאליה גררתי עימי את איתן, דמעות מילאו את עיני, יבבות פרצו שוב מבין שפתי.

נקישה קלה נשמעה והדלת נפתחה לפני שהספקתי להגיב, דמותו של איתן מילאה את הפתח, לבוש בתחתוני בוקסר, "בוקר טוב, חיכיתי שתתעוררי, שמעתי אותך בוכה", הוא אמר בנימה דואגת, "על מה הבכי?", שאל.

"אני צריכה להסביר?", יבבתי, "חצינו את כל הקווים האדומים שיש, קיימנו יחסים שידועים כגילוי עריות, זה אסור בתרבות שלנו, זוהי גם עבירה על פי החוק, אני מצטערת שגררתי אותך לכך", והבכי שלי מתגבר.

איתן ניגש למיטה, ידיו חיבקו אותי, "את אוהבת אותי?", שאל.

"בטח", עניתי, מיבבת, "אתה האדם הכי חשוב לי בעולם, אתה בני".

"רק אהבה של אימא?", היקשה איתן.

הבטתי בעיניו, "לא… רק…" גמגמתי.

"אז למה הבכי?", שאל, "גם אני אוהב אותך בשני אופנים", הוא נשכב על המיטה, ידיו עטפו את גופי, מצמידות את אגני הבשל אל שיפולי בטנו, אצבעותיו שוקעות בלחיי התחת העגול המוצק שלי, מעסות את הלחיים המלאות מניחות לי לחוש את הזין לכל אורכו מתדפק על שיפולי בטני, עיניי היו מבוהלות, מבקשות, שפתיו נצמדו אל שפתיי הרועדות, לשונו חלפה באיטיות, מציירת שובל לח על השפתיים החמות, נרתעתי לרגע לאחור אולם שפתי נפשקו לקראתו והניחו ללשונו לחדור בעדינות אל פי שהיה חם ורטוב, לשונו החלה נעה בביישנות אל מול לשוני, ידיו חפנו את התחת החם והעגול והצמידו אותי אליו בחזקה בעוד לשונותינו החלו להחליק זו לזו, טעמו היה מטריף, ידיו עלו אל מתני מחבקות אותי בחום, ושפתיו לוחשות לי "את מדהימה", הייתי מבולבלת, כאילו מישהי אחרת הייתה נמצאת במקומי,  "מה אנחנו עושים, זה אסור, אני פוחדת.." לחשתי.

שפתיו לא הניחו לשפתיי והנשיקה הפכה למחול תשוקה רטוב, זרמי עונג החלו יורדים אל כל גופי ממגע לשונו הרטובה.

לשונו החלה לחקור את פי, נשימותיו היו מהירות ואנקות צרודות יצאו מפי בלי שליטה, עצרתי אותו, "זה לא בסדר, זה אסור, מה אנחנו עושים?" חזרתי ואמרתי, הוא לא ענה, ביד אחת הצמיד את גופי לגופו ובידו השנייה אחז בראשי, הצמיד שפתיו לשפתי, לשונו חובקת את לשוני ושפתיו יונקות את שפתיי.

איתן משך את המגבת שכיסתה את גופי, משליכה על הרצפה, משך אותי והושיב אותי עליו, פני אליו, רגליי משני צדי גופו, בעוד שפתיו לא מניחות לשפתי, ידיו לפתו את שדי המלאים כל יד חפנה שד שמילא את כל כף היד, גדול מלא, מוצק, מתענגות על מגע בשרי שהיה רך ונעים, ידיו עיסו את השדיים המלאים אצבעותיו מגששות אחר פטמותיי הזקורות, אצבעותיו אחזו כל יד בפיטמה, ממוללות אותן בין האצבעות, צובטות אותן עד כאב, פטמותיי הזדקרו עד כאב בהתרסה, זקורות ואדומות מצביטותיו, נהמתי בתאווה כשהוא מולל אותן בכוח, אגני החל נע בעיגול על הזין הזקור, ידו ירדה אל בין רגלי, חולפת במהירות על ירכי ומגיעה הישר אל בין רגלי, צעקה חדה נפלטה מפי כשאצבעותיו הגיעו אל הכוס הרטוב, ידו חלפה בין רגלי, פשפשה בסבך שערות ערוותי, חשה במשטח החלק הרטוב, גבעת תאוותי בולטת ומצפה למגעו, אצבעותיו החלו לעסות את שפתי הרטובות, אצבע אחת חודרת מעט, מגששת אחר הדגדגן המגורה שניצב בפתח היכלי, גניחות עונג החלו לפרוץ מגרוני, אצבעותיו נעו אל תוך הכוס, הייתי רטובה לגמרי, מרטיבה את מפשעתו וגונחת בקול, בעוד ידו מעסה את דגדגני ואצבעותיו חודרות עמוק אל תוכי, אצבע ועוד אצבע, ידו השנייה הפשילה את תחתוניו והזין הזקוף פרץ החוצה מתדפק על שערי, הרגשתי בו מיד, ערוותי החלה נעה בתנועה סיבובית ואיטית, מתחככת על הזין הלוחץ על פתחה, ידו ירדה אל בין רגלי, מנסה לכוון את כובעו התפוח אל בין שפתי, "עוד לא",  לחשתי לו, ידיו עטפו את אחורי מצמידות אותי אליו ומניעות את אגני מעלה ומטה על הזין הזקוף, חלק גופו העליון התרומם, שפתיו ירדו אל שדי ולשונו החלה לחלוף על פיטמתי הזקורה בעיגולים איטיים, אגני נע בפראות, מחכך את הזין על שפתי הרטובות, דגדגני הזקוף נמחץ אל הזין בכוח, אנקותיי הצרודות מילאו את חלל החדר, "עכשיו, אני רוצה אותו עכשיו" לחשתי בקול צרוד, "תכניס אותו עכשיו", יבבתי, הוא אחז באחורי מניע את אגני בחזקה, מכוון את ראש הזין אל בין שפתי הרטובות, הכוס נפער לרווחה מהפישוק הגדול של רגלי, נוזלי הציפו את ירכי, התרוממתי מעט והחלקתי מטה, יורדת על הזין הניצב, זעקת עונג פרצה מפי כשהאיבר המתוח של איתן, החליק לתוך נרתיקי, ממלא אותו מגיע לרחם בה נוצר, מרחיב את פתחי, רגלי החלו לרעוד גופותינו היו מחוברים, ידיו לפתו את עכוזי, מחזיקות אותי ללא תנועה, הייתי משופדת עליו, קפואה במקומי, דקה ארוכה לא זזנו, הרגשתי כיצד שרירי נרתיקי הפנימיים אוחזים ויונקים את עמוד התאווה שלו, עונג אדיר שטף את גופי כשחשתי את נרתיקי עוטף אותו בחום רטוב ומטריף, שפתיו יונקות את פטמותיי לסירוגין, ידיו החלו להניע את אגני על הזין מעלה ומטה בתנועות איטיות, צעקתי בעונג מניעה את אגני בפראות בלתי נשלטת, נשימותיי הקצרות התערבבו עם נאקות העונג שהפכו לזעקות, ידו הכתה על לחי התחת בכוח, זעקתי " כן, כן" ידו עלתה ונחתה שוב על התחת העולה ויורד, כשהוא מוסיף יותר כוח בכל מכה, צווחתי מעונג וירדתי בכוח על הזין, "אני באה", "אני משתגעת, אני מתה", צווחות לא ברורות החלו לצאת מגרוני, זה הטריף אותו לגמרי והרגשתי שגם הוא מתקרב לפורקנו, נעתי במהירות זועקת בקול ניחר, הרגשתי כיצד עולה בתוכי זרם לבה לוהט כשבתנועה חדה הוא ננעץ בתוכי ממלא את מקדשי בנוזל פורקנו, פוגש את הנוזלים שהפריש גופי, גופי החל לרעוד, חשה את פורקני שלי כמכת חשמל החודרת למוחי, מציפה אותי וצעקתי "הנה אני, הנה אני, אני שלך, אני מתה, קח את כולי", צעקה חדה פרצה מפי כשגמרתי בקול ניחר.

אט אט נרגעתי, איתן עדיין בתוכי, איברו מתכווץ לאיטו, ראשו נח בין שדי, מלקק את פטמותיי, ידו מלטפת את כדורי ישבני.

בלי חשק, התרוממתי מעליו, שולפת את איברו מתוכי, נשכבתי לידו, מחבקת את גופו בידי, ראשי על חזהו, מלקקת את פטמתו.

"אז מה החלטת?", שאל נושק לשערי, "נתנהג על פי המוסכמות?".

"זה מטורף, אני לא רוצה ולא יכולה לחזור אחורה, אבל זה חייב להיות סוד, הסוד שלנו בלבד, אני אמשיך לשכב עם אביך, אבל אהיה שלך מתי שנוכל", שלחתי את רגלי, עטפתי את גופו, ידי ירדה וחיבקה את הזין שהסב לי עונג כה רב וחיוך מאושר התפשט על שפתי, כשראשי נח על חזהו.

4 מחשבות על “חציית הקו האסור”

 1. מבאס שסיפורים שלך נעצריםבאמצע זה ממש מוריד את כל הענין !

  הגב
 2. סיפור נהדר מחרמן. משהו
  מקווה שיהיה לו הרבה המשכים טובים

  איך הם ממשיכים לשכב ולהינות

  ואיך אלינסון ממשיכה עם איתן

  ואולי היא גם תמשיך מייק

  ולבסוף כולם יחגגו ביחד

  בכייף

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)