הפֶטִיש שלי: בעל קוקולד (סיפורה של טָלְיָה)

 זה עוד סיפור בסדרת הפטיש שלי והוא מֵעֵין המשךְ לפטיש שלי: הריונית אבל גם סיפור בפני עצמו

למען הסר ספק: זהו סיפור דימיוני. עלילת הסיפור, השמות, הדמויות, העסקים, המקומות והאירועים הם פרי דמיוני או משתמשים בהם באופן פיקטיבי! כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, או אירועים בפועל, הרי הוא מקרי בהחלט.

פרולוג 

שכבתי על הצד, מביטה ברוני ששוכב על הגב לצידי ומשפשפת לו, עוזרת לו להעמיד מחדש ומזכירה לו שפעם אחת שהוא גומר לי בטוטה לא מספיקה לי, גם לא פעמיים, ומבטיחה את מה שהוא כל כך קיווה שאבטיח, שפעם שלישית גלידה , איזה טעם שהוא יבחר!

רק לפני רגע הוא גמר לזיין אותי כשאני על הבטן והוא מעליי, מפשק חזק את רגליי ברגליו וטוחן אותי דק דק, דופק אותי בדיוק כמו שאני אוהבת, כולל הפִינָלֶה (finale), גומר ומשקה את גן האם הצמא שלי, ממלא לי את הטוטה בשפעת זרמתו החמימה.

שכבנו בשקט, הוא בוהה בתקרה עם חיוך נצחון על פניו, מרוצה מעצמו ויש לו על מה, יש לו זין גדול לרוני, יותר גדול מזה של בעלי, יותר גדול גם ממרבית הגברברים שרכבו עלי, ואני אוהבת זין גדול! מספיק גדול כדי שאני אתן לו לעשות אותי שוב, בדרך כלל זה סטוץ' חד פעמי, בודדים הם אלה שעשיתי איתם את זה יותר מפעם אחת, כלומר חוץ מבעלי כמובן, ועם רוני זו כבר פעם שלישית!

"תגיד רוני," שברתי לבסוף את השתיקה והבטתי בו, עושה לו ביד, לאט, שפשוף מפנק שמטרתו אחת, להעמיד לו מחדש, "מה הַפֶטִישׁ שלךָ?".

"הַפֶטִישׁ שלי?" ונראה שהפתעתי אותו, "אין לי פֶטִישׁ".

"לכל אדם יש איזה פֶטִיש" צחקתי.

"אז מה הַפֶטִישׁ שלךְ?" כמו יהודי טוב הוא ענה בשאלה משלו.

"שלי?" ציחקקתי, "שלי גבר צעיר בשיא כוחו, עם זין גדול ועבה שדופק אותי בכל חור אפשרי ומגְמִיר אותי בלי סוף!" עצרתי לשניה והמשכתי, "ועכשיו מה שלךָ?" לא ויתרתי.

"שלי?" הוא הסמיק, "שלי אישה בשלה, נשואה, מילפ-ית (MILF) ורצוי מאד גם כוסית, עם שדיים גדולים שלא יודעת שובע ולא אומרת לא לשום גחמה שלי" הוא חייך לעברי.

"מניאק," ציחקקתי, "ועוד משהו?"

"למה? לךְ יש?" הוא שוב ענה בשאלה משלו.

"כן, שיום אחד בעלי ישב ויראה איך מזיינים אותי, אתה יודע, להפוך אותו לקוקולד (Cuckold), נשואים פתוחים כבר יש לנו ועכשיו אני עובדת על זה, זה יקח זמן אבל בסוף זה יקרה" אמרתי בבטחון וידעתי גם למה, יואב, בעלי, אומנם מתנגד אבל הוא כבר על סף שבירה ואין לי ספק שזה יקרה בקרוב וכשזה יקרה אני רוצה שרוני יהיה הראשון שיעשה אותי מול עיניו, "ולךָ? משהו שאני לא יכולה לתת לךָ?"

"כן, לזיין הריונית!".

"סוֹטֶה".

"למה מה אתְ?"

"סוֹטָה" צחקתי, "באיזה טעם תרצה את הגלידה?" חזרתי לתכל'ס.

"את יודעת, בְּרֵוֶורְס" הוא חייךְ, חיוך של ילד שמקבל את המתנה שכל כך רצה ואומנם הוא סטודנט אבל מבחינתי הוא עוד ילד, יש לי ילדים בגילו.

"ידעתי, סוֹטֶה, אתה אוהב שאני אוכלת בתחת," ציחקקתי, סידרתי כרית ונשכבתי על הבטן, מסדרת אותה מתחת לאגן שיבליט יותר את התחת שלי, שלחתי ידיים ופישקתי חזק את פלחי ישבני, "בוא סוֹטֶה, בוא תכניס לי ברוורס", וזה בדיוק מה שהוא עשה לי, האכיל אותי בתחת ואימא'לה, כמה שאני אוהבת את זה…

יואב: חבר, מאהב, בעל

את יואב, בעלי לעתיד, אני מכירה עוד מכיתה י', הוא היה אז ב-יא', נפגשנו באיזה ועדה בתיכון, אחר כך הוא היה יושב איתי בהפסקות ומדבר, ואז התחיל ללוות אותי הביתה ולאט לאט התקדמנו, אחזנו ידיים והוא הזמין אותי לסרט והיינו יושבים ושותים מילק-שייק ובסוף גם באה הנשיקה והצעת החברות ואפילו בקולנוע נתתי לו להניח עלי יד ולהגליש  אותה לחזייה שלי רק דבר אחד לא עשינו, לא הלכנו עד הסוף! אני הייתי קטינה, מתחת לגיל ההסכמה, הייתי מחוננת וקפצתי כיתה, והוא הסכים לחכות לי.

כשהתקרבתי לגיל ביקשתי מאימא שתיקח אותי לרופאת נשים שתרשום לי גלולות, בהתחלה אימא ניסתה להניא אותי, להסביר לי שאין לי לאן למהר ושסקס זה לא גליק כל כך גדול, למרות שמבעד לקיר המשותף בין החדר שלי לחדר השינה שלהם הייתי שומעת איך היא נהנית כשהיא ואבא עושים סקס (והם עשו הרבה סקס), וכשהתעקשתי היא לקחה אותי, ושכבתי על אותו כסא עינויים עם רגלים פתוחות כשהרופאה בדקה אותי ובסוף היא נתנה לי מרשם והסבירה לי מה לעשות ומה לא לעשות.

אימא אמרה שלפחות חודש אני אקח גלולות לפני שאני אתן לו אבל בחודש הזה עלינו מדרגה ראשונה ומצצתי לו, והוא לי, גילינו את נפלאות ה69 ו…חודש אחרי נתתי ליואב לקטוף את הדובדבן שלי, לפתוח אותי על המיטה הגדולה של ההורים שלו שנסעו לסוף שבוע הכל כלול באנטליה. הם חגגו שם ואנחנו חגגנו על המיטה שלהם רק שחגגנו לא הייתה המילה המתאימה לפעם הראשונה שעשינו את זה ולא! זה לא היה כל כך נורא, אומנם קצת כאב לי כשהוא קרע את קרום בתולי אבל בעיקר כי זה לא היה ה'וואו' ששנינו ציפינו לו, אולי כי שנינו היינו בתולים ולחוצים, וגם קצת התאכזבתי שלא ממש גמרתי לפני שהוא גמר בתוכי אבל מצד שני אהבתי את ההרגשה הנעימה הזאת כשהוא מילא לי את הכּוס באותו נקטר גברי חמים וסמיך שלו ואת הנשיקות שהוא נישק אותי לאורך כל הזיון אבל לא התיאשנו, העמדתי לו שוב ועשינו את זה והפעם זה כבר היה סיפור אחר, הפעם היה את ה'וואו', הפעם גמרתי ולא פעם אחת, גמירות חזקות, מטלטלות כאלה, גמירות שעושות לךְ חשק לעוד והיה עוד, הרבה עוד, אותו סוף שבוע הזדיינו כמו זוג שפנים מיוחמים ולא רק במיטה של ההורים שלו ולא רק במיסיונרית כמו בפעמיים הראשונות, עשינו את זה בדוגי ועשינו את זה במקלחת ועשינו את זה כשאני מכופפת על שולחן האוכל ובמיטה שלו ויושבת על השיש במטבח כשהוא קודם יורד לי ורק אז תוקע אותי ודבר אחד היה לנו ברור, שנינו אוהבים סקס, הרבה סקס, וזה מה שעשינו, סקס בכל מקום, בחדר שלי ובחדר שלו, במושב האחורי של האוטו של אבא שלו ועל שמיכה בחוף הים ואפילו בשרותים בקניון!

כשיואב התגייס הקצב ירד, ככה זה שיש לך אהוב בסיירת חרוב😊, אבל כשהוא היה מגיע היינו משלימים פערים. אני דחיתי את השרות בשנה, הייתי צעירה כי קפצתי כיתה, והשלמתי תואר ראשון במדעי המוח לפני הגיוס ועכשיו, כששנינו בצבא, הקצב ירד עוד יותר כי לא תמיד יצאנו באותן שבתות, ועדיין נשארנו ביחד! כשיואב השתחרר הוא עבד בעבודה מועדפת, חיכה לי לטיול הגדול וחסך כסף ו…חודשיים וחצי טיילנו ביחד עם תרמילים על הגב בדרום אמריקה, מנצלים כל הזדמנות לסקס מהנה, והיינו ממשיכים רק שהיינו חייבים לחזור, שנינו נרשמנו לאוניברסיטה בירושלים, הוא תואר ראשון במדעי המחשב ואני תואר שני עם מסלול ישיר לדוקטורט במדעי המוח.

עכשיו כבר גרנו ביחד בדירה שכורה, לומדים אבל לא מפסיקים עם הסקס, טוב, אולי קצת בתקופת הבחינות המינון ירד אבל אחר כך, בחופשות, השלמנו פערים ואפילו עלינו עוד מדרגה, גילינו את המילים הגסות בזמן הזיון, הסיפורים הגסים שהוא היה מספר לי כשהוא שוכב וטוחן אותי או שאני מספרת לו כשאני רוכבת עליו או סתם ככה, בזמן הזיון, מין קטליזטור כזה, משפר ביצועים במיטה.

התחתנו לפני השנה האחרונה לתואר. כשסיימנו אני עוד המשכתי במחקר על מלגה שקיבלתי ויואב הקים עם חבר איזה סטארט-אפ (start up) אבל אז נולדו התאומים וכבר בהריון הסקס פחת, לא חלילה שהפסיק אבל המינון ירד בהרבה, ואחרי הלידה למי יש כוח וחשק, כל שניה פנויה ניצלתי לישון ואומנם לאט לאט הסקס חזר אבל כבר לא כמו פעם.

כשהתאומים היו בני שלוש יואב עשה אקזיט, לא כזה כמו 'וויז' (Waze) אבל מספיק כדי לקנות דירה ובעיקר לממן את הלימודים שלו לתואר שני ב-MIT בזמן שאני עושה שם פוסט דוקטורט.

כשחזרנו יואב פתח עוד סטארט-אפ ואני התחלתי ללמד באוניברסיטה עם הבטחה לקבל את המעבדה הראשונה שתתפנה, ואכן קיבלתי אותה בהמשך, פלוס משרות ייעוץ לכמה חברות גדולות ו…הילדים הלכו וגדלו, יואב ואני שקענו בעבודות שלנו והסקס שוב הלך ודעך, לא מת אבל אתם יודעים, יואב עולה עלי במיסיונרית, לפעמים מצליח לתת לי את עונתי ולפעמים לא, גומר, מסובב לי את הגב ונרדם.

החיים המשיכו מכוח ההתמדה, יואב ואני שקועים בעבודות שלנו והילדים גדלים במהירות, את האנרגיה ש"חסכתי" מהפעילות המינית השקעתי בחדר כושר, שומרת על גזרה חטובה ומדי פעם עושים גם סקס רק שפתאום כשיואב רצה לי כאב הראש, וכשאני רציתי הוא היה עייף מדי, ואיך אמרתי? המשכנו מכוח ההתמדה? אולי גם מהרצון להגן על הילדים, רק שלאט לאט התחילו החיכוכים והריבים והיה ברור שאנחנו בדרך לפיצוץ עד שבעצת חברה טובה ולפני שזה יגיע לנקודת האל-חזור, הלכנו ליעוץ  זוגי אצל מאיה, גם היא המלצה שלה, טענה שיש לה פתרונות יצירתיים מחוץ לקופסה אבל לא פרטה מה הם חוץ מזה שלה ולבעלה זה עזר.

הפגישה הראשונה הייתה פגישה משותפת אצלה, אנחנו דיברנו, בעיקר מאשימים זה את זו וזו את זה, מדי פעם היא שואלת שאלה מכוונת ובעיקר היא רשמה לעצמה הערות בקלסר דפים צהובים מונח העל ברכיה. הפגישות הבאות היו בנפרד, פעם יואב ופעם אני, ושוב אנחנו בעיקר דיברנו והיא רשמה לעצמה הערות באותם דפים צהובים, לפחות כך זה היה אצלי,

ואז שוב עשינו פגישה משותפת, השיחות האישיות עזרו קצת והפעם כבר פחות האשמנו האחד את השני, אבל אז, לקראת סוף הפגישה, מאיה, המטפלת הזוגית שלנו, הטילה פצצה! "אני חושבת שאני יודעת מה הבעיה שלכם, התחלתם בגיל צעיר מאד, עשיתם הרבה סקס, לפי מה שסיפרתם הרבה מאד, אתם אוהבים עדיין אבל נכנסתם למין שגרה ושגרה היא האויב מספר-1 של חיי הנשואים" והיא עצרה לרגע, אולי נותנת לנו לעכל, אולי מחכה לתגובה ומשזאת לא באה המשיכה, "יש בספרות המקצועית כמה דרכים מסורתיות לטפל בנושא, מניסיוני מדובר ב'אקמול' לסרטן, אולי מרגיע מעט את הכאב אבל לא פותר, ויש דרך אחת, לא שיגרתית! אפילו קצת קינקית! שמניסיוני היא ברוב המקרים פותרת," ושוב היא עצרה לשניה, בוחנת אותנו, "ובבקשה, אל תקפצו, תשמעו קודם, תחשבו, ורק בפגישה הבאה תתנו לי תשובה" ורק אחרי שהסכמנו לתנאי היא המשיכה, "לבגוד! בהסכמה כמובן, הטיפול הזה יצליח רק אם שניכם תסכימו עליו, כמו שאומרים: דרושים שנים לטנגו" היא חייכה לעברנו ושנינו ישבנו המומים.

אני בטוחה שאם לא הייתי מבטיחה לא לקפוץ הייתי אומרת לה כבר במקום ש'לא, אני לא מסכימה' או אולי אפילו במילים יותר חריפות, אבל אז היא הוסיפה עוד משפט ששינה מעט את הדעה שלי, היא אמרה בקול הכי רגוע בעולם "ואני אומרת את זה מניסיוני האישי, אני ובעלי היינו באותה בעיה בדיוק, ביחד מהתיכון וסקס שהפך לשגרה, ולבעלי ולי זה עזר, ולא רק לנו!".

כשיצאנו התישבנו בבית קפה סמוך והזמנו הפוךְ ועוגת שוקולד בלגי אחת לשנינו. שתקנו עד שההזמנה הגיעה, שתקנו גם אחרי שהגישו והתחלנו לשתות, שתקנו עד שבעלי שבר את השתיקה עם "מה את אומרת?".

"אהה, לא יודעת," עניתי, "ואתה?" החזרתי אליו את הכדור.

"גם, מתלבט, על פניו זה 'לא' אבל מה שהיא אמרה, שהיא ממליצה על זה מניסיון אישי ושלה ולבעלה זה עזר, קצת מערער"

"גם אצלי," ולדעתי הסמקתי, "גם אני מתלבטת, יהיה לי קשה להרדם הערב".

אָמְנָם היה לי קשה להרדם באותו ערב אבל מסיבה אחרת לגמרי. פתאום שנינו היינו חרמנים בטרוף, כל כך חרמנים שלא התאפקנו והתגנבנו לשרותים של בית הקפה, למזלנו היה שם תא שרותים גדול לנכים אז נכנסנו, לא דיברנו אבל היה ברור מה עושים, כמו אז, כשהיינו צעירים ועוד לא התחתנו, במהירות הורדתי את התחתונים וליפפתי אותם על פרק כף היד, פתחתי חולצה, הרמתי את החזיה ושיחררתי את שדיי, סגרתי את מכסה האסלה, נעמדתי בפישוק, התכופפתי ונשענתי עליה עם כפות ידיי ובעלי ידע בדיוק מה לעשות, הוא פתח ושילשל את מכנסיו יחד עם התחתונים עד הברכיים, נצמד מאחורי, עם יד אחת הרים את שולי החצאית שלי, עם השניה כיוון את הזקפה המתוחה, ובאבחת אגן אחת חזקה תקע אותי, השחיל לי את כל הזין עמוק לכוס הכל כך רטוב ומשומן שלי, נעץ עד הסוף והתחיל לפמפם אותי בתנועות מהירות וחזקות, מוציא עד הסוף ותוקע חזרה, מכה באגנו על ישבני.

גמרתי. אם לא הייתי מפחדת שמישהו ישמע ויבוא הייתי צועקת את זה, "גמרת" בעלי לחש לי במין גאווה, גחן מעלי ובלי להפסיק לזיין מזמז לי את הציצים התלויים תחתיי, ציצים גדולים ועסיסיים, כבר לא זקופים כמו פעם אבל עדיין כאלה שמזמינים מזמוז רק שלא רק אני גמרתי, גם הוא הגיע לשיאו ורגע אחרי, כשעוד אורגזמה התחילה להבנות בתוכי, הוא גמר ומילא לי את הכוס במנת זרע חמימה כזאת שהשאירה אותי עם טעם של עוד, השאירה אותי ותאוותי בידי ו…"נמשיך בבית" לחשתי לו כשאני מסדרת חזרה את השדיים בחזיה וסוגרת את החולצה וראיתי חיוך על שפתיו.

המשכנו בבית, באותו להט, עד שהגענו עמד לו שוב. למזלנו הילדים לא היו בבית אז רצנו לחדר השינה, נעלנו את הדלת וממש קרענו את הבגדים מעלינו, "על הבטן, על שתי כריות" הוא ביקש באותו קול חרמני שכבר הרבה זמן לא שמעתי, גם לא את הבקשה הזאת, "אבל לא בתחת!" הזהרתי אותו כשעשיתי בדיוק את מה שהוא ביקש, "לא בתחת" הוא הבטיח ועלה עלי, פישק חזק את רגליי ברגליו, הרים מעט את אגנו וכיוון עם היד את הזין המתוח אל המקום הנכון בין רגליי והתחיל לתקוע לי, לאט, ואני, חרמנית לא פחות ממנו, גנחתי בקול "כן, תדחוף לי, תכניס לי, כן, תן לי אותו" וְ"עכשיו זיין אותי, חזק" המשכתי ברגע שכול הזין היה עמוק בתוכי.

הרבה זמן בעלי לא טחן אותי כמו שטחן אותי באותו ערב, חזק ומהר, הזין הנוקשה שלו מחליק בין שפתי הכּוס הכל כך מגורות שלי ומדהיר  אותי אל עבר האורגזמה, "אני אוהב אותךְ," הוא לחש לי פתאום, "אני לא רוצה לאבד אותךְ," המשיך באותו קול מיוחם, "אני מסכים! אני מסכים לסידור שלה!" וזה שלא עניתי לו מייד היה רק כי באותו הרגע היה הפיצוץ הגדול, הגמירה הכל כך עוצמתית, הכיווצים החזקים האלה בנרתיק וזרמי ההנאה שכבר הרבה זמן לא חוויתי ורק כשנרגעתי מעט התנשפתי "גם אני, גם אני אוהבת אותךָ, גם אני לא רוצה לאבד אותךָ, גם אני מסכימה!" והרגשתי איך הוא תוקע את עצמו הכי עמוק שאפשר ואז הגיעה אותה ההרגשה הנעימה הזאת כשמיליוני זרעונים חמימים מילאו את הכּוס שלי.

לקח לי המון זמן להרדם באותו לילה, למרות שהסכמתי עדיין הספקות הטרידו ומחשבות הבעד ונגד לא הפסיקו, 'אם לא תנסי איך תדעי?' לחש הבעד, 'זאת בגידה, גם אם היא בהסכמה' התנגד הנגד, 'את כל החיים רק איתו, אולי את מפספסת' טען הבעד טיעון מעניין, 'טוב ציפור אחד ביד משני ציפורים על העץ' גרס בתגובה הנגד ומזל שמאיה, היועצת, הקציבה לנו רק 24 שעות להחליט, "זה צריך לבוא אינטואיטיבית, מהבטן, הסכמה מלאה של שניכם" היא הסבירה, "אחרת זה לא יעבוד" וקבעה לנו פגישה נוספת כבר למחרת.

בשביל המוביל לקליניקה שלה הצמודה לבית שלה עוד היו לי ספקות אבל אז, כשישבנו זה ליד זו וסיפרנו לה בהתלהבות מה שהיה ביננו אחרי שנפרדנו ממנה אתמול, ואחרי שיואב, בעלי, אמר "כן" שנשמע לי מתלהב, הספקות שלי נעלמו ומאיה חייכה ואמרה שהיא שמחה שהסכמנו והתחילה להסבירה לנו את כללי המשחק, הרצפט להצלחה בטיפול, כל העשה ואל תעשה מהניסיון שלה, ומסתבר של עוד כמה זוגות שהיא יעצה להם וזה עבד, כמו תמיד לעשות את זה יחד, אף פעם לא פיזית באותו מקום! אלא באותו הזמן, לספר לשני מה היה, מומלץ במיטה תוך כדי סקס, והטיפ שהכי הפתיע אותי היה טקס הווידוי והעונש על הבגידה, למרות שהכל נעשה בהסכמה, "זה המשחק המקדים הכי טוב שהמציאו" היא חייכה לעברנו והסבירה, "בעלי ואני לא מחמיצים את זה עבור כל הון שבעולם" היא צחקה.

היו לנו שאלות כמובן והיא ענתה על כולן והסבירה בקול רגוע כזה, ורק בסוף, רגע לפני שקמנו ללכת היא הפתיעה שוב כשהציעה שאם אנחנו רוצים בעלה והיא יהיו הַמֶנְטוֹרִים שלנו בפעם הראשונה, בעלה יקח את יואב, בעלי, למקומות הנכונים שבו הוא דג לו סְטוּצִים וידריך אותו, ודג היה הביטוי שהיא השתמשה בו, והיא תקח אותי למקום שבו היא דגה גברברים ללילה אחד ותדריך אותי וכמובן שהסכמנו.

בערב שקבענו, לפני שאני יצאתי לפגוש את מאיה ויואב את בעלה שאלתי אותו אם הוא לא מתחרט והוא ענה שלא ונפרדנו בחיבוק ונשיקה צרפתית, מאחלים אחד לשני בהצלחה. נפגשתי עם מאיה בבית קפה קטן למה שהיא קראה תדריך אחרון לפני פעולה, מסתבר שאנחנו הולכות לבר קטן של מלון המשכיר חדרים לפי שעה והיא הסבירה לי מה הולך לקרות, מסתבר גם שיש שם כללי טקס מסורתיים, לא כאלה שצריך דוקטורט כדי להבין אבל חשוב וצריך להכיר ולשמור עליהם.

קודם נגשנו לקבלה לשכור חדרים, מהמבט של הפקיד היה לי ברור שהוא מכיר את מאיה, שזאת לא הפעם הראשונה שהוא רואה אותה, עלי הוא הסתכל במין מבט בוחן אבל תמורת השטרות הכחולים עם התמונה של אלתרמן שהחליפו ידיים הוא מסר לי את כרטיס המפתח לחדר. עלינו לחדרים, "תתארגני, עוד 10 דקות אני אבוא לאסוף אותךְ"

היו לי פרפרים בבטן כשנכנסנו לבר הקטן אבל ניסיתי לשדר עסקים כרגיל או אולי אפילו קול (cool), כאילו זאת לא הפעם הראשונה שלי. התישבנו על הבר והזמנו 'מרגריטה', בזמן שהברמן הכין אנחנו סקרנו את החדר, בשני שולחנות ישב גבר בודד, בשניים זוג גברים. "לפי הכללים אם אנחנו שתים צריך להציע לשנים, או להתפצל ואני לא ממליצה שבפעם הראשונה נתפצל" מאיה לחשה לי, "בשולחן מימין הם מאד צעירים, צעירים זה טוב אבל לא לפעם הראשונה, בשולחן משמאל," היא עצרה ונתנה לי לבחון אותם, שני גברים שנראו לי בני 40 בערך שנראים ממש טוב, "הם נשואים, רואה? הם אפילו לא הורידו את הטבעת, נשואים זה טוב, נשואים לא רצים לספר לאף אחד שלא יחזור אליהם כבומרנג," המשיכה בהסבר שלה, "את מי מהם היית מעדיפה?".

לרגע קפאתי, הנה זה מתחיל, האמת ששניהם נראו לי מתאימים אז עשיתי אן-דן-דינו. "אהה, את הימני, זה עם החולצה הלבנה", בחרתי.

חיכינו שהם יסיימו את הבירה שלהם, הזמנו עוד בירה עבורם, שילמנו לבר-מן ועם בירה ביד אחת וה'מרגריטה' בשניה עִכַּסְנוּ לעברם כשאני מנסה לחקות את מאיה אבל עם פחות הצלחה ורשמתי לפני שאם אני אחליט לחזור לפה שוב אני צריכה להתאמן על זה.

"אפשר להצטרף?" מאיה חייכה לעברם ובלי לחכות לתשובה הניחה את בקבוק הבירה מול הגבר שלה והתיישבה לידו ואני, למרות הפרפרים שהתגברו לי בבטן, עשיתי את אותו הדבר, הנחתי את הבקבוק לפניו חייכתי אליו והתיישבתי.

קודם עשינו הכרות קצרה, רק שמות, בלי שם משפחה ובלי גיל, זכרתי את ההוראות ועקבתי אחרי מאיה, כשהיא שלחה יד אל מבושי הגבר שלה אני שלחתי לשלי, להפתעתי הוא לא נרתע, גם לא התנגד, אולי אפילו התמסר, הרגשתי שעומד לו ובלי כוונה נפלט לי "יש עם מה לעבוד" והסמקתי "גם שלי" מאיה קטעה את המחשבה שלי להתנצל, "רוצים לעלות?" היא הציעה כשהיא גומרת את המרגריטה שלה בלגימה אחת ארוכה.

בדרך לחדר הרגשתי את היד שלו על התחת שלי, למזלי מאיה הזהירה אותי שזה יקרה אבל עדיין רעד עבר בגופי. הייתי במבוכה כשנכנסנו לחדר, ידעתי שאני זאת שצריכה להגיד להתפשט אבל במקום זה יצא לי "זאת הפעם הראשונה שלי" התוודיתי בקול קצת רועד.

"בתולה" הוא צחק, "אני אוהב בתולות" והוא התחיל להתפשט.

"אתה יכול לראות את זה ככה" מלמלתי והסמקתי עוד יותר וגם אני התחלתי להתפשט, לאט, נותנת לו להוביל, לא רוצה להיות ראשונה עירומה.

"זה מה שאת רוצה? את המפלצת?" והוא אחז בזין שלו והציג אותו בגאווה, עמד לו אבל מפלצת זה לא, בערך בגודל של בעלי, אולי אפילו קצת פחות אבל עדיין מכובד, "איך את רוצה לחטוף?" הוא חייך כשגם אני עמדתי מולו עירומה, בוחן אותי במבט משתוקק.

האמת שהייתי רטובה שם בין הרגליים, מוכנה לזיון, בלי שהוא יידע גם המילים הגסות שלו עזרו לי, "בדוגי" ועליתי על המיטה, נעמדת עם הברכיים על שפת המזרון ברגליים מפושקות מעט ולא סתם בחרתי בדוגי, תכננתי את זה, לא רציתי לראות שזה לא בעלי שמזיין אותי, אולי תגובה פסיכולוגית.

"בדוגי ביקשתְ, בדוגי תחטפי" הוא ציחקק ונצמד מאחוריי, "בתולה פותחים לאט, שלא יכאב לה" הוסיף עוד ציחקוק כשהוא מכוון את הזקפה בידו אל בין שפתי הכוס הרגישות שלי, שִׁפְשֵׁף לרגע את ראש הזין באותם שפתיים מגורות, מגרה אותי עוד יותר, והתחיל לדחוף לי אותו.

עצמתי עיניים, כאילו עוד דרך להתעלם מזה שזה לא בעלי שמזיין אותי, והתמכרתי לזיון, מודה: לא חשבתי שאני אהנה אבל נהניתי, הרגשתי איך הוא דוחף לי, איך שיער ערוותו נמחץ לתחת שלי כשכל הזין היה נעוץ עמוק בכּוס שלי, ואז הוא התחיל לפמפם, אוחז במותניי ומזיין אותי וגניחת הנאה לא רצונית נפלטה לה מפי.

"כן, את אוהבת את המפלצת שלי" הוא ציחקק, מגביר את הקצב, "את אוהבת מה שהמפלצת עושה לך בכּוס, אהה?" והתעלמתי, לא עניתי, אבל בתוכי הרגשתי איך אורגזמה נבנית לה, נבנית ו…גמרתי, גמירה חזקה אבל בשקט, לא סיפרתי, אולי התביישתי, והוא לא הרגיש, "כן, את אוהבת את המפלצת שלי, כולכן אוהבות את המפלצת שלי" הוא המשיך, מתלהב, מגביר עוד יותר את הקצב ו…"כן, בואי, בואי!" הוא הזמין אותי להצטרף אליו ובלי לחכות הוא גמר.

האמת שבתור פעם ראשונה זה היה בכלל לא רע, מאיה הזהירה אותי שבפעם הראשונה שלה היא לא גמרה, בקושי התחממה, אבל שבהמשך היא נהנתה יותר ויותר ועכשיו היא גומרת קבוע ואפילו יותר מפעם אחת, והנה אני גמרתי כבר בפעם הראשונה.

התיישבתי על שפת המיטה מולו, ידעתי שעכשיו אני צריכה להעמיד לו מחדש, שעל פי 'ספר החוקים' הלא כתוב פעם אחת לא מספיק ועכשיו התור שלו להחליט על התנוחה, "בוא, נעמיד לך מחדש" הזמנתי אותו להתקרב ובלי לחכות, אולי פחדתי שאני אתחרט, הכנסתי את הזין המדולדל ומצופה באותו קוקטייל שפיך שלו ומיץ הכוס שלי לפה והתחלתי למצוץ לו, להעמיד לו מחדש, וזה לא היה נורא כמו שחששתי, לא שונה מלמצוץ לבעלי ואת זה עשיתי הרבה, גם אחרי שבעלי היה גומר בתוכי ורצינו עוד כך שהטעם לא היה זר לי.

"איך אתה רוצה אותי?" שאלתי כשעמד לו מחדש.

"על הגב, עם רגליים פתוחות, מזמינה אותי לתקוע לך ת'מפלצת שלי" הוא חייך לעברי חיוך שחצני משהו אבל במקום שאני אפגע זה דווקא חירמן אותי, פתאום קלטתי שזהו, אני כבר בגדתי, גבר זר כבר זיין אותי והולך לזיין אותי שוב ואם כך אין שום סיבה שאני לא אהנה מזה והחלטתי לשתף איתו פעולה.

"ככה?" חייכתי אליו חזרה ונשכבתי על הגב במרכז המיטה ופתחתי רחב את הרגליים, פעם, כשהייתי יותר צעירה הייתה מצליחה לעשות כמעט שפגאט אבל גם ככה זה היה פתוח מספיק כדי שיוכלו לראות לי את הוורוד שבכּוס, "בוא גבר, בוא תכניס לי," הזמנתי אותו, "בוא תתקע ת'מפלצת שלך לפּות הרטוב והחם שלי" חייכתי אליו והוא בא, עולה ומכניס לי, שוכב עלי ומזיין אותי ואני גונחת בהנאה, בהתחלה מזייפת ואחר כך לא, גומרת ומספרת לו וזה רק מעודד אותו להגביר את הקצב, גומרת שוב והוא, עם חיוך, לוחש לי "את מתה על המפלצת שלי, את מתה, תגידי" ואמרתי, אמרתי, גמרתי פעם שניה והוא הצטרף אלי, ממלא לי את הכוס במנת שפיךְ נדיבה.

ראיתי על פניו שהוא התאכזב כשהודעתי לו שאני צריכה להחזיר את החדר  ושלא יהיה סיבוב שלישי, מין פתח יציאה שמאיה הכינה לי למקרה שלא אהיה מרוצה וחוץ מזה היא המליצה לשנינו לא להגזים בפעם הראשונה ולשמור מספיק כוח לטקס הוידוי. לפני שיצאנו הוא שאל אם אני רוצה את הפלאפון שלו, למקרה וארצה לחטוף שוב את המפלצת שלו, ושמעתי אותו ממלמל "שרמוטה" כשאני עניתי "לא!" החלטי.

כל הדרך במונית הביתה שיחזרתי את מה שהיה הערב, בונה את הסיפור לקראת אותו טקס וידוי שמאיה המליצה עליו וכל כך היללה ושיבחה. בעלי כבר חיכה לי בחדר השינה, יושב עירום על שפת המיטה, מביט בי ואני מסמיקה נעמדתי לפניו במבט מושפל. "יש לךְ משהו לספר לי?" והבטן קרקרה לי, זהו, מתחילים במשחק.

"אהה, כן" והרגשתי איך אני מסמיקה עוד יותר, "בגדתי, שכבתי עם גבר אחר" שמעתי את הרעד בקולי.

"נתת לו לזיין אותךְ?".

"אהה, כן".

"ומה עושים לאישה שבוגדת?".

"את העונש," ובבת אחת הרגשתי איך אני מתחרמנת, איך הכוס שלי הופך לביצה טובענית והפטמות מתקשות, "עושים לה את העונש" ושוב הדגשתי במיוחד את ה' הידיעה שבעונש.

"אז תתפשטי!".

התפשטתי מהר, מורידה וזורקת לרצפה בלי לקפל ועם כל בגד שירד הרגשתי איך מפלס החרמנות שלי עולה עוד שלב. עמדתי מולו עירומה, עם כף יד אחת מסתירה את ערוותי ועם היד השניה את שדיי באותה עמידת מתביישת, מסתירה כאילו הוא אף פעם לא ראה אותי עירומה. "תשכבי!" הוא סימן לי על ברכיו ואני נשכבתי, בטני על ירכיו המפושקות, הראש והידיים בצד אחד והרגליים בצד השני, מפושקות, רגל אחת נשענת על המיטה והשניה תומכת ברצפה שלא אחליק ואפול.

בעלי הניח את כף ידו על ישבני וליטף, לא התאפק והעביר אצבע חוקרת בין שפתי הכּוס החשופות שלי וידעתי שהוא הרגיש עד כמה אני רטובה שם, עד כמה אני מיוחמת. "כמה פעמים הוא זיין אותךְ?" הוא שאל.

"פעמיים, בכּוס, ופעם מצצתי לו כדי להעמיד לו" עניתי.

"למצוץ זה נחשב פעמיים" הוא הפתיע אותי, זה לא היה בתסריט שמאיה הכתיבה לנו אבל לא ערערתי, משום מה זה חירמן אותי עוד יותר, הופך את המשחק לשלנו כמו באותן תכניות ראליטי שירה בטלוויזיה כשאומרים שהזמר הפך את השיר לשלו, "סך הכל ארבע" ובלי הכנות נוספות סטר לי עם כף ידו על ישבני המונח לפניו, מכה מהססת משהו, כאילו פוחד אבל מיד אחריה הגיעה השניה, חזקה, כואבת אבל יחד עם הכאב פילח גם מין זרם חרמנות את גופי והפך אותי מיוחמת יותר, רטובה יותר שם במנוש והפטמות הפכו קשות כפלדה ולריאנית.

הייתה גם שלישית, עושה בדיוק את אותו אפקט החירמון והרגשתי בבטן שגם עליו זה משפיע, שהזין שלו, שנלחץ אליה, מתקשה ונמתח, ואז הגיעה הרביעית, חזקה ופוגעת בשפתי הכּוס הנפוחות והמגורות שלי ו…בום! פיצוץ חזק טילטל את גופי וגמרתי! כן, גמרתי עוד לפני שהוא הכניס לי ו…"על הבטן! עם כרית!" הוא דרש וידעתי בדיוק איך הוא רוצה אותי, קמתי ממנו ונשכבתי על המיטה, מסדרת את הכרית מתחת לאגן ומפשקת רגליים, "כן" גנחתי גניחת הנאה ראשונה כשהוא נשכב עלי, "כן, תכניס לי" עודדתי אותו כשהרגשתי אותו מכוון, ו"כן!!!" גנחתי בקול, כן ארוך ומתגלגל של הנאה כשבאבחת אגן אחת חזקה הוא דחף לי את כל הזין שלו עמוק לכּוס הגועש ורוגש שלי, "כן, הנה! גומרת!" הכרזתי, לוחשת, מפחדת לצעוק כמו שרציתי, כמו מי ששברה כרגע את השיא האישי שלה בין שתי גמירות צמודות, "כן, זיין אותי, כן, כה, תדפוק אותי" לחשתי בקול מפתה כשהוא התחיל לפמפם ו…"ספרי!" הוא לחש לי באוזן ואני התחלתי לספר לו על הזיון הראשון עם אותו הגברבר.

סיפרתי בפרוטרוט, מתבלת במילים גסות, ידעתי שזה מגרה אותו, כל מילה מתחה עוד יותר את הזין המפמפם בתוכי, מקשה אותו ולדעתי גם מעבה. פעמיים הפסקתי לרגע כדי לגמור, גמירות מפנקות כאלה שאחרי כל אחת הוא הגביר קצת יותר את הקצב, הייתי לקראת השלישית, מתקרבת, כשהוא התחיל ללחוש לי "בואי, בואי" מהיר ותקע את עצמו הכי עמוק בתוכי ואז, כשהרגשתי את המטח הראשון נורה בתוכי הצטרפתי, גמרתי, גמרנו ביחד! אין על לגמור ביחד, השיא של השיא!

"תסתובבי, אני אחבק אותך, להלילה זה מספיק" הוא לחש לי וברגע שהסתובבתי על הצד, מפנה לו את הגב, הוא נצמד אלי כפיות וחיבק אותי, חופן את הציצי שלי בכף ידו הגדולה, "המשךְ יבוא" הוא לחש לי ואם הוא אמר עוד משהו אני לא זוכרת, נרדמתי.

התעוררתי מהשעון המעורר, הסימן שכבר מאוחר, ובעלי לא היה במיטה, יצא כבר לעבודה. אחרי מקלחת טובה נסעתי למעבדה שלי, המתמחה שאלה אם הכל בסדר, לטובה, כי מזמן לא נראיתי כל כך מאושרת ואמרתי לה שכנראה יאשרו לנו את מענק המחקר שביקשנו.

חיכיתי לערב, להמשך שיבוא. נראה לי שהזמן קפא, הדקות נִידְמוּ לי לשעות והשעות לנצח. בערב יצאנו לקפה בבית הקפה הקרוב, לא מדברים על מה שהיא אמש, וכשחזרנו בעלי הודיע שהוא הולך להתרחץ וזה היה הסימן בשבילי שההמשך הגיע, התפשטתי ועירומה התישבתי על שפת המיטה, במקום שבו הוא ישב אמש.

בעלי יצא כשמגבת קשורה סביב מותניו, מסתירה, נעמד מולי באותו מבט מושפל ו…"יש לךָ משהו לספר לי?" התחלתי את החלק השני של המשחק רק שהפעם אני זאת שיושבת, חוקרת, והוא העומד, המתוודה.

"כן, בגדתי בךְ, זיינתי מישהי אחרת"

"ומה עושים לבעל שבוגד?" שאלתי, מתרגשת.

"העונש, נותנים לו את העונש" וכמוני גם הוא הדגיש את ה' הידיעה שיהיה ברור לאיזה עונש הוא מתכוון.

"תתפשט ותשכב!" סימנתי לו על ברכיי והוא נשכב כשישבנו למעלה וברגע שהזין שלו נכנס בין ירכיי סגרתי אותם, לוכדת אותו. "כמה פעמים זיינת אותה?" שאלתי כשאני מלטפת את ישבנו.

"פעמיים, פעם בטוטה ופעם בטוסיק, ופעם היא מצצה לי, כדי להעמיד לי אותו" הוא התוודה.

"למצוץ זה נחשב פעמיים," חזרתי על ההחלטה שלו, "ובתחת שלוש!" הוספתי גם משלי, יודעת שאם נחליט להמשיך זה יחזור כבומרנג גם אלי אבל הרגשתי חייבת לתרום, "סך הכל שש" והנחתתי את הסטירה הראשונה על ישבנו, כמו גם לו הראשונה יצאה מהוססת אבל השניה כבר הייתה חזקה ומצלצלת.

שש פעמים הצלפתי על ישבנו ואחרי כל פעם כזאת הרגשתי איך הזין שלו שנלחץ בין ירכיי נמתח ומתקשה עוד יותר, שש מכות שהשאירו סימן אדום על ישבנו הלבן ואחרי השישית שלחתי אותו לשכב על הגב במרכז המיטה עם כרית מתחת לתחת, נעמדתי על ברכי שאגנו ביניהם, כיוונתי עם היד את אותו זין נוקשה ומתוח אל החריץ הרטוב שכל כך חיכה לו והתישבתי לאט, משתפדת.

רגע קפאתי כשכל הזין שלו בתוכי, מסדרת שיגע לי במקומות הנכונים, ואז אחזתי בכפות ידיו והובלתי אותם לחזה שלי ולא הייתי צריכה להסביר הוא התחיל למזמז לי אותו ו…"עכשיו ספר!" התחלתי לדהור והוא התחיל לספר.

אני אוהבת את התנוחה הזאת, פעם היינו עושים אותה הרבה אבל לאחרונה לא, בתנוחה הזאת אני עושה את העבודה, אני זאת שמזיינת אותו, או כמו שאני אוהבת לקרוא לזה אני מנרתקת אותו, והוא גומר לאט ומשאיר לי הרבה זמן לאורגזמות שלי, שטף אורגזמות שאני לא סופרת וכך היה גם עכשיו, אורגזמות מהירות וחזקות שכאילו רודפות אחר השניה, רק שלכל דבר טוב יש סוף וגם זה בסוף נגמר כשבעלי הרים אותי, פיזית, הרים את אגנו ואותי היושבת עליו, וגמר, וגמר, וגמר.

גם באותו לילה ישנו כפיות ובלילות שאחרי השלמנו את הסיפורים, מושכים את זה, זיון אחד ללילה אבל איזה זיון? וואו! הוא גומר והולכים לישון, מחכים להמשך ביום הבא.

בפגישה הבאה עם מאיה ספרנו לה, כשהיא שאלה אם אנחנו רוצים להמשיך ושנינו ענינו ביחד "כן!" החלטי למרות שלא תאמנו את זה מראש, היא הזהירה אותנו לא להגזים בזה, פעם בחודש מקסימום עד פעם בשלושה שבועות, לא פחות מזה, שוב שאלה אותי אם אני רוצה ללכת איתה והסכמתי בשמחה, ושוב נפגשנו קודם באותו בית קפה לתדריך אחרון והפעם היא גילתה לי את סוד ה'פעם שלישית גלידה, איזה טעם שתבחר', ועוד באותו ערב השתמשתי בו מה שבעלי ניצל כמובן אחר כך, בטקס הווידוי והעונש, כדי לספור כשלוש ויותר מזה, אחרי שחטפתי את העונש גם הוא חגג בתחת שלי, רקד לי את הטנגו האחרון בפריז תוך שאני מספרת לו איך הגברבר זיין אותי שם ו…אני לא מצטערת, אמרתי לכם כבר שאני אוהבת לאכול בתחת.

המשכנו בזה, בפעם השלישית כבר הלכתי לבד, וברביעית מאיה ביקשה שאני אהיה מנטורית של חברה טובה שלה, קָטְיָה, והתחברנו והמשכתי ללכת איתה עוד כמה פעמים.

אחרי כחצי שנה שוב נפגשנו עם מאיה, קודם הודנו לה, אמרנו שסקס כמו שיש לנו עכשיו לא היה לנו אפילו בימים הטובים והפרועים שלנו כזוג אוהבים, רק שאז היא הזהירה אותנו שאנחנו חייבים לחדש מדי פעם אחרת השובר שגרה יהפוך לשגרה והציעה לנו שוב, מניסיונה האישי,

לעשות את זה במיטה שלנו, לפעמים הוא ולפעמים אני, והבטיחה שזה ישדרג לנו עוד יותר את החוויה ו…הבטנו אחד בשני, אני בוא והוא בי, חייכנו והסכמנו, הסכמנו ואחרי הפעם הראשונה שעשינו את זה, כששכבתי על הבטן עם כרית מתחת לאגן והרחתי את ריח הבושם הזר שעולה מהסדינים, הריח של הבושם של האישה ששכבה שם רק קודם ובעלי זיין אותה בכל החורים, התחרמנתי אפילו יותר מתמיד ומסתבר שגם על בעלי, ריח האפטר-שייב של הגברבר שזיין אותי על המיטה שלנו, עשה פעולה דומה.

המשכנו "לבגוד" והמשכנו להפגש עם מאיה, באחת הפגישות היא הציעה שדרוג נוסף, שוב מניסיונה האישי, שבעלי ישב ויראה איך עושים אותי! ואני התחרמנתי וכבר כמעט אמרתי 'כן' רק שהפעם בעלי התנגד, "אני לא קוקהולד" הוא טען והטיל על זה וטו, רק שמאיה לא מוותרת בקלות והעלתה את זה שוב, וגם אני לחצתי בהזדמנויות שונות ומ'לא' מוחלט כבר הגענו ל'אני אחשוב על זה' מתחמק ונראה לי שהוא מתחיל להשבר.

באחת הערבים שהלכתי עם קטיה פגשתי את רוני. "יש לי חולשה לתימנים" היא לחשה לי כשישבנו על הבר וסקרנו שני צעירים שישבו ושתו בירה, "אני חייבת אותו, תסכימי" היא ביקשה בקול מתחנן והסכמתי, לא שהתפשרתי, השני נראה דווקא טוב ובסוף התברר שדווקא הצליח לי.

התימני היה החבר של רוני וכשהיא התחילה איתו אני התישבתי ליד רוני והגשתי לו בירה שניה. הצגתי את עצמי והוא את עצמו וכבר כששלחתי יד ובדקתי לו את הסחורה הבנתי שזכיתי באחד עם זין גדול.

עלינו לחדר, בדרך הוא ליטף לי את הישבן, "תתפשט" אמרתי לו כשנכנסנו לחדר והתחלתי להתפשט בעצמי, "אני מקווה שלא מפריע לךָ שאני מדברת גסויות כשאני מזדיינת," ציחקקתי תוך שאני חושפת את שדיי הגדולים, "זה מחרמן אותי גסויות אז תגיד לי גם אתה", הוספתי כשהוא עומד עירום לפני, הורדתי את תחתוני הביקיני שכתם רטוב התנוסס במקום המכסה את הכוס וירדתי למצוץ לו, להעמיד לו עוד קצת, יודעת שברגע זה "הרווחתי" שתי הפלקות אבל גם רואה מה מחכה לי ויודעת שזה שווה.

נשכבתי במה שאני קוראת 'מיסיונרית משופרת', אוחזת בברכים, מושכת אותם לכיוון החזה ומפשקת אותם חזק ו"בוא, תעביר בי משחולת," הזמנתי אותי לעלות עליה, "תכניס לי לאט, הרבה זמן לא אכלתי זין כל כך גדול ובא לי להנות מכל סנטימטר" ביקשתי וְ"כן" גנחתי בקול כשהוא התחיל לחדור לתוכי, לאט, כמו שביקשתי, "כן, ככה, תדחוף לי ת'שטרונגול שלךָ" המשכתי באותו קול חרמני ככל שהזין חדר, "כן, תשחיל אותי, כן, אני אוהבת לאכול זין גדול" גנחתי בתאווה כשכל הזין היה תקוע עמוק בין רגליי והוא התחיל לזיין אותי.

הגמירה הראשונה שלי הגיעה מהר, "גמרתי," הודעתי בקול מסופק ו"עוד, תמשיך, פעם אחת לא מספיק לי" עודדתי אותו להמשיך, הוא נתן לי את הגמירה השניה ושוב עודדתי אותו להמשיך, משתמשת במילים גסות שהרגשתי שמחרמנות גם אותו, הוא נתן לי את השלישית ובתמורה סיפרתי לו ששלו גדול מזה של בעלי ואז, כשהרגשתי שהוא מגיע לשיא עטפתי אותו ברגליי, שלא יברח לי באמצע, דרשתי שיגמור לי בפנים שישקה את גן האם שלי וברגע שהרגשתי שהוא גומר הצטרפתי אליו גומרים ביחד.

אהבתי את הזיון שלו, היה בו משהו מיוחד, לא רק זין גדול במיוחד אלא גם זוית ההתקפה שלו, זאת שקובעת איפה הוא יגע לי בפנים, איפה הוא ישפשף הייתה אידיאלית עבורי אז שפשפתי לו, מודיעה לו שפעם אחת לא מספיק לי ועזרתי לו להעמיד אותו מחדש ו"גם פעמים לא, אם תצליח להעמיד אותו פעם שלישית אז אתה יודע, פעם שלישית גלידה, איזה טעם שתבחר" ואחר כך התברר לי שהוא לא מכיר את זה, שהוא לא הבין.

פעם שניה הוא זיין אותי בדוגי, ככה ביקשתי ממנו, עוד חוויה מטלטלת שהטיסה אותי לשיאים חדשים, ביחוד כשהוא התחיל למזמז לי תוך כדי זיון את הציצים שהתנדנדו בקצב נעיצותיו. "גם פעמיים לא מספיק לי" הודעתי, "זוכר, פעם שלישית גלידה, איזה טעם שתבחר" ציחקקתי והזמנתי אותו לשפשף את הזין שלו בין השדיים שלי כדי להעמיד אותו מחדש תוך שאני מספרת לו על הסידור הזה שיש לי עם בעלי שעושים את זה במיטה שלנו.

רק כשעמד לו מחדש התברר לי שהוא לא באמת יודע מה זה פעם שלישית גלידה בכל מקום שתבחר והסברתי לו, כמו כל גבר מצוי הוא קפץ על המציאה ובחר בטעם הנכון, בתחת שלי, וזה שאני אוהבת לאכול בתחת אתם יודעים בטח ובטח מעדן כמו הזין הגדול שלו ועשינו את זה, הוא חגג לי בתחת ואני חגגתי איתו, רק שלפני שנפרדנו ביקשתי ממנו את הפלאפון שלו אם אני ארצה לתאם איתו עוד סשן כזה והוא נתן לי, "לזיון טוב כמוךְ אני אף פעם לא אומר לא" הוא ציחקק ונפגשנו שוב.

פעם שניה נפגשתי כבר עם שנים או שלושה לפניו, ידעתי שהחוק הנוסף שבעלי ואני המצאנו, שפעם נוספת עם אותו אחד או אחת מכפיל את העונש, יתפוס והחלטתי שזה שווה לי. נפגשנו שוב במלון, שוב אותה חגיגת סקס משובחת ואחרי חגיגת וידוי ועונש מהנה לא פחות ו…איתו הייתה גם פעם שלישית והפעם אצלי בחדר השינה, על המיטה שלי ושל בעלי! ההיא שסיפרתם לכם בפתיחה, זאת שסיפרנו אחד לשני על הפֶטישים שלנו ושאלתי אותו אם הוא יסכים לעשות טובה לחברה הריונית שבעלה לא דופק אותה וכמובן שהוא הסכים.

כמובן שעירית, החברה ההריונית, רצתה ותאמתי להם. יום אחרי הפגישה שלהם נפגשתי איתה לקפה והיא סיפרה לי איך הוא חגג עליה ובעיקר כמה טוב זה היה לה ו…אז היא שאלה בהיסוס אם אני אסכים לתאם להם שוב ושניה לפני שאמרתי לה "בטח, ברור" קפץ לי רעיון, "בתנאי," ולרגע פניה קדרו, "שאני יושבת בצד ומציצה לכם" והחיוך חזר אל שפתיה כשהיא אמרה "מסכימה" מתלהב ואני לא יודעת מה יותר הלהיב אותה, שהוא שוב יזיין אותה או שאני אציץ להם אבל מה זה חשוב.

קודם סיפרתי את זה לבעלי, מבקשת רשות כי סיכמנו שרק בהסכמה, והוא הסכים אבל רק אם זה נחשב לבגידה ואחרי בא וידוי ועונש והוספנו את זה ל"ספר החוקים" המתרחב שלנו. גם רוני הסכים רק שגם לו היה תנאי, שאני אשב עירומה! והסכמתי.

נפגשנו בחדר שהיא שכרה, קודם שתינו, רוני ואני ויסקי מבקבוקון קטן של חברת תעופה והיא, ההריונית, מיץ תפוזים. אני התפשטתי ראשונה, משלמת את מחיר כרטיס הצפיה, והתישבתי על כסא בצד המיטה. הם התפשטו בשיטה שמצאה חן בעיניי ואימצתי, מורידים בגד אחר בגד בתור, קודם היא ואחר כך הוא ושוב היא עד שנשארו עירומים. עירית התישבה בצד המיטה והזמינה אותו להתקרב כדי שתמצוץ לו, תעמיד לו עוד יותר, והרגשתי איך אני מתחרמנת, אחר כך הוא זיין אותה בדוגי והיד שלי נשלחה אל בין הרגליים ובלי בושה אוננתי, עשיתי ביד, אבל השיא היה כשאחרי שרוני גמר היא נתנה לו לינוק מהציצי שלה, שוכב בחיקה, היא משפשפת לו והוא יונק ולהפתעתי נעמד לו צ'יק-צ'ק מחדש והוא עשה אותה על הצד, עוד מראה מחרמן בטרוף כשהיא מרימה את הרגל ואני רואה בבירור איך הזין שלו נכנס ויוצא בין שפתי הכוס הכהות והנפוחות שלה, "טליה, תראי איך הוא משחיל אותי," היא גנחה בתשוקה, "כן, אני החרוז שלו! הנה! גומרת! גומרת!!" ויחד איתה גם אני גמרתי ו…זה לא הסתיים, אחרי שהוא גמר היא שוב נתנה לו לינוק והפעם גם מצצה לו בדרך ל'פעם שלישית גלידה, איזה טעם שתבחר' והוא בחר בטעם הנכון ורכב עליה, היא שוב על ארבע, הוא מעליה עם ברכיים מכופפות חוגג לה בתחת חגיגה אמיתית ואצלי רמת החירמון הגיעה לשיאים חדשים ולא פלא שברגע שהגעתי הביתה תפסתי את בעלי ואנסתי אותו, טוב, לא מדוייק, הוא לא היה מוכן לוותר על הווידוי והעונש אבל אחר כך דרשתי והוא רכב עלי בדיוק כמו שרוני רכב עליה, האכיל אותי בתחת בדיוק כמו שהיא אכלה, טוב, היא אכלה נקניק קצת יותר גדול אבל מה זה חשוב, העיקר שגמרתי בלי סוף והכי חשוב, אני חושבת שאחרי שסיפרתי לבעלי ממה כל כך התחרמנתי זאת הייתה הנקודה שבה הוא נשבר ובפגישה הבאה עם מאיה, כשהיא שוב הציעה, הוא הסכים להיות קוקולד!

ראיתי את החיוך על פניה של מאיה כשהוא אמר 'כן', חיוך נצחון כזה של 'ידעתי שבסוף תשבר ותסכים' רק שבעלי, כמו תמיד, היה חייב להוסיף גם תנאים משלו, הראשון: בסוף יש גם וידוי ועונש! והסכמתי מייד, והשני: אם הוא יושב לראות איך מזיינים אותי אז גם אני מוכרחה לשבת לראות איך הוא מזיין אחרת ומאיה מיהרה ואמרה שזה בָּרוּר מֵאֵלָיו ואיך בכלל הוא חשב אחרת, וגם אני, מאותה הצצה לרוני מזיין את עירית הוספתי גם תנאי משלי, שהמציץ יושב עירום וגם פה הסתבר לי שרוני לא המציא את הגלגל, שכך גם היא ובעלה נוהגים, ואם זה לא מספיק היא ניגשה למגירה, הוציאה קופסה והגישה לבעלי, "ידעתי שתסכים אז הכנתי לכם מתנה, עוד מנהג של בעלי ושלי, תפתח!" וכשבעלי פתח את הקופסה היה שם קשת שיער ואליה מוצמדים שני קרניים, "בעברית קוראים לקוקולד (Cuckold) קַרְנָן, אחד שאשתו מצמיחה לו קרניים אז ברגע שבעלי רואה שמכניסים לי הוא מלביש את זה לעצמו וכמובן שגם אני אותו הדבר" היא הוסיפה במהירות, למנוע ספק, "ותאמינו לי, זה מוסיף לגירוי!" ולהפתעתי בעלי לא התנגד, להפך, נראה לי שרק המחשבה על זה העמידה לו אוהל במכנסיים.

גם לרוני היה תנאי, זאת אומרת שנים, הראשון שבעלי יגיד לו אישית שהוא מסכים ותאמנו שנפגש בבר קטן ליד הבית שלנו ורק אחרי שבעלי יגיד נעלה עלינו, והשני שבעלי ישב עירום ועל זה אמרתי לו שלא חשבנו אחרת.

נפגשנו בבר, אני הזמנתי 'מרגריטה', הם וויסקי. ראיתי את המבטים הבוחנים שהם נועצים זה בזה, בעיקר בעלי בו, מבט כזה של 'אז אתה זה שמנענע את אשתי?' אבל דיברנו בשקט, יותר נכון באופן מפתיע הם אלה שדיברו זה עם זה ועל מה גברים מדברים? כדורגל.

בשלב מסויים בעלי לקח לגימה מהוויסקי שלו, כאילו מחפש בו אומץ, ו"אני מסכים" הוא הכריז, וגמר את כל מה שנשאר בכוס בלגימה אחת נוספת, "אני הולך להתכונן" הוא קם, עבר דרך הברמן ושילם ויצא.

אנחנו עוד נשארנו כמה דקות, נותנים לו את הזמן שלו, ורק אז יצאנו לדרך הקצרה עד הבית. במעלית רוני דחף יד מתחת לשמלה שלי וליטף לי את התחת, "בעלך הולך לראות איך אני מזיין אותךְ" הוא לחש והוסיף צביטה מחרמנת והרגשתי איך אני הופכת רטובה שם בין הרגליים.

בעלי ואני התכוננו לרגע הזה, הכנו כיסא לשבת במקום שיוכל לראות טוב איך מכניסים לי, ומראה גדולה שאני אוכל לעקוב אחריו ושרפרף ליד הכיסא עם ג'ל סיכה, כי היה לשנינו ברור שהוא ישפשף לעצמו, יאונן, ומנורה בתקרה עם אהיל שמאירה על המיטה ופחות מסביב, וכשרוני ואני נכנסנו לחדר מצאתי את הכל מוכן ובעלי יושב עירום ומחכה לנו וחייכתי כשראיתי את הקשת עם הקרניים מחכה על השרפרף ליד הכסא שעליו יושב בעלי ועד כמה עומד לו, ההוכחה שהייתי צריכה כדי להיות בטוחה שזה באמת מגרה אותו.

התפשטנו בשיטה שלמדתי מעירית ההריונית, השיטה שהסברתי לו בדרך, עמדנו זה מול זו, הוא חלץ את הסנדלים ואני את נעלי העקב, הוא הוריד חולצה ואני את השמלה, הוא את המכנסיים ואני את החזייה, הוא נשאר בתחתוני בוקסר צמודים עם אוהל גדול בחזית ואני בחוטיני לבן, אבל גם עם חגורת ביריות וגרבי רשת שאותם הוא ביקש שאשאיר כי זה מחרמן אותו, כדי להוריד לו את התחתונים ירדתי על ברכיי לפניו ובשיניי משכתי אותם למטה, מורידה, וכשהזין שלו קפץ ויצא נישקתי את הראש המתוח וקמתי, הוא גמר להוריד והעפתי מבט אל בעלי וראיתי את עיניו נפערות לרווחה למראה מה שמחכה לי.

רוני ירד על ברכיו לפניי ובשיניו משך והוריד לי את החוטיני, מנשק את שפתי הכוס הכהות והנפוחות ברגע שהם נחשפו, נשיקה תאוותנית, קולנית, גומר ומוריד לי את התחתונים ובתנועה מתגרה זרק אותם אל בעלי שתפס והסניף! מריח את הריח החריף שעליהם, ריח של אישה מגורה בטרוף, עם יד אחת מצמיד את התחתונים אל האף ובשניה מתחיל לשפשף לעצמו, לאונן.

לא היינו צריכים משחק מוקדם נוסף, שנינו היינו מוכנים לזיון, "איך את רוצה שאני אתקע לך אותו?" הוא שאל בקול, אוחז באשכיו במין תנועה גסה ומתגרה.

"בדוגי" עליתי על המיטה ונעמדתי במקום ובזווית שבעלי יוכל לראות בברור איך דוחפים לי.

"יוֹרְ וִוישְ אִיזְ מָיְי קוֹמַנְדְ (your wish is my command)" הוא ציחקק ונצמד מאחורי, דואג שלא להסתיר לבעלי, "תתכונני!" הרגשתי איך הוא מכוון, איך ראש הזין המתוח נושק לשפתי הכּוס הכל כך מגורות שלי ואז הוא התחיל להכניס לי, לאט, נותן לבעלי לראות איך הוא חודר לתוכי, "בעלי, תראה, הוא משחיל אותי!" צרחתי במין אקסטזה כזאת, משתמשת באותו ביטוי ששמעתי אז מעירית, "תראה, בעלי, אני החרוז שלו" ושמעתי את בעלי מתנשף ובמראה הגדולה ראיתי אותו לוקח את הקשת ומלביש אותה על ראשו וזה היה מחרמן בטרוף, לראות ככה את בעלי עם קרניים השתלב בדיוק כשכל הזין היה נעוץ עמוק בתוכי, וגמרתי, גמרתי חזק, גמרתי והרגשתי את ריח הזרע הטרי שממלא את חלל החדר שבישר לי שגם בעלי גמר יחד איתי!

הייתי באקסטזה, רוני אחז חזק במותניי ופמפם אותי, זיין אותי חזק ומהר, מוציא כמעט עד הסוף ונועץ חזרה בחוזקה, אגנו מכה על ישבני בקול מחיאה רמה והשדיים שלי רוקדים לכל עבר, "כן!" גנחתי בקול, גניחת הנאה קולנית שלא משאירה ספק עד כמה אני נהנית, "כן, בעלי, אתה רואה איך מזיינים את אשתךָ?" צרחתי באותו קול צרוד ומגורה.

"כן" הוא ענה לי וגם בקולו שמעתי את הגירוי.

"רוני, ספר לו מה אתה עושה לי" ביקשתי.

"אני דופק את אשתךָ" רוני לא החמיץ הזדמנות לעקוץ, "אני מזיין אותה, את אשתךָ" הוא המשיך, "אני חוגג לאשתךָ בכּוס, תוקע במגרש המשחקים הפרטי שלךָ" ומקולו היה ברור לי שהוא מחייך בהנאה.

במראה ראיתי שבעלי שוב משפשף לעצמו. "בעלי, עכשיו ספר לי אתה מה אתה רואה" ביקשתי ממנו.

"אני רואה איך דופקים אותךְ" והשפשוף שלו הפך מהיר יותר, "איך הוא חוגג לךְ בּטוּטָה" הוא התנשף, "אני רואה איך הוא מצמיח לי קרניים" והוא הצביע על הקרניים המחוברות לקשת שעל ראשו.

"ואתה יודע איך קוראים לבעל כזה?"

"כן, קרנן, אני קרנן! קרנן ומאונן!" והוא שוב גמר ואני איתו ורגע אחרי גם רוני הצטרף ומילא לי את הכּוס.

גמרתי אבל נשארתי מיוחמת, כל הסיטואציה הזאת, כולל הקרניים על ראש בעלי, הדליקה אותי אז התישבתי על שפת המיטה, הזמנתי את רוני לעמוד לפניי ומצצתי לו, טועמת את הטעם המשותף של הגמירות שלי ושלו וראיתי איך בעלי מביט בי מוצצת במבט מהופנט.

כנראה שגם את רוני כל הסיטואציה הזאת חירמנה כי מהר מאד עמד לו שוב ו…להפתעתי גם לבעלי שהתחיל שוב לעשות ביד, לאט, שפשוף כדי להעמיד, לא כדי לגמור. "איך אתה רוצה אותי?" שאלתי כשהרגשתי שהוא בשיאו.

"על הגב, פותחת לכבודי את הדרך למנוע שלךָ" הוא ציחקק.

נשכבתי על הגב, דואגת לשכב ככה שבעלי יוכל לראות איך רוני מטפל לי במנוע, משכתי את הברכיים קדימה לכיוון החזה, תפסתי בידי בגוּמָץ[i], ומשכתי את ברכי עוד יותר חזק לחזה ואז פישקתי אותם חזק לצדדים והרגשתי את המבטים של שניהם חורכים את הכּוס שנגלה במלוא תפארתו, "ככה?" חייכתי.

"כן, ככה" רוני עלה ונשכב עלי, מרים את ישבנו ומכוון בידו, "ככה, בדיוק ככה" הוא התחיל להשחיל לי, שוב לאט, נהנה לשמוע את בעלי העוקב מתנשף בכבדות, "תספרי לבעלךְ מה אני עושה לךְ" הוא דרש כשכל הזין שכן עמוק בתוכי והוא שכב עלי בכל כובד משקלו ומחץ את שדיי בחזהו.

"בעלי, הוא השחיל אותי" צווחתי באותה אקסטזה של סקס-זימתי, "בעלי, אתה רואה איך מזיינים אותי?!" צרחתי כשהוא התחיל לפמפם אותי, ישבנו עולה ויורד והזין שלו משתפשף בין שפתי הכּוס הכל כך רגישות שלי, "בעלי, הוא מגמיר אותי!" המשכתי באותו קול צרוד וארוטי כשהרגשתי את האורגזמה מתפוצצת בתוכי, שולחת את אותם זרמים מענגים לכל מקום בגופי, "פאק! הנה! בעלי, הנה עוד אחד, הנה עוד אחד בא!" צרחתי כמו משוגעת שעוד אורגזמה, מהירה כל כך, הכתה בי, "בעלי, ספר לי מה אתה רואה?" והוא סיפר, כמו שאני אוהבת, עם מילים גסות, מתאר בפרוטרוט מה הוא רואה וגם מה הוא מרגיש וכנראה שאלוהים אוהב את מה שעשינו כי גמרנו ביחד, שלושתנו! רוני בכּוס שלי ובעלי באוויר, ממלא שוב את החדר באותו ריח ממכר ומוכר.

"פעמיים לא מספיק לי!" הודעתי בקול, "פעם שלישית גלידה, איזה טעם שתבחר" הצהרתי את אותה הצהרה ידועה, "אבל קודם קפה" קמתי לעשות לנו אספרסו ואפילו לא טרחתי לשים משהו עליי.

כשאני הייתי במטבח הם דיברו, היום אני כבר יודעת שבעלי הודה לו על החוויה הארוטית המטלטלת, לטובה כמובן, שכמוה הוא לא חווה מימיו והציע לו משהו, רק אם אני אסכים כמובן, ורוני הסכים. ישבנו עירומים ושתינו, בעלי הפתיע אותי כשהודה לי על שהתעקשתי ולא ויתרתי, "זה מטורף, חרמנות ברמות פסיכיות" הוא הלל ושיבח, "איזה מטומטם אני שלא הסכמתי קודם," ציחקק, "וזה," הוא הצביע על הקשת עם הקרניים שלא הוריד משראשו, "חשבתי שזה סתם קשקוש אבל לא, זה מוסיף לחירמון, חכי ותראי, בקרוב אצלךְ" הוא חייך לעברי.

"בוא" הזמנתי את רוני כששלושתנו סיימנו את הקפה, "בוא תשתפשף" נשכבתי על המיטה והזמנתי אותו להשתפשף לי בין השדיים. בעלי חזר לכסא, זילף כמות נדיבה של ג'ל לכף ידו והתחיל לשפשף לעצמו. כשהזין של רוני התעורר והתחיל לעמוד השכבתי אותו על הגב, נעמדתי לצידו על ארבע והתחלתי למצוץ לו, דואגת לעמוד ככה שבעלי יוכל לראות את הכוס שלי שטיפות שפיך לבן מהגמירות של רוני עדיין מטפטפות ממנו.

"הרווחת את הגלידה שלךָ, עומד לךָ פעם שלישית" הודעתי עם חיוך מאוזן לאוזן לרוני, "באיזה טעם תבחר?" שאלתי, מנסה שלא ישמעו עד כמה אני מתרגשת.

"לרכּב עליךְ, בּטוּכֶעס" הוא חייך לעברי ודרך המראה ראיתי איך בעלי נדרךְ כשנעמדתי על הברכיים כשגבי אליו, הנחתי כרית לפניי והתכופפתי קדימה עד שנשענתי עליה עם המצח, שלחתי ידיים לאחור ופישקתי את פלחי ישבני, יודעת שבעלי רואה בבירור את פי הטבעת שלי. רוני לקח את בקבוק הג'ל שהכנתי במיוחד בשביל זה ליד המיטה וזילף לי כמות נדיבה לפי הטבעת ואז עלה ונעמד מעלי כשישבני בין רגליו, כופף ברכיים וכיוון בידו את הזין לפתח המשומן ושוב, הידעה שבעלי יראה בבירור את החדירה לישבני חירמנה אותי עוד יותר והרגשתי טיפות מחליקות מהכוס לאורך הירך שלי, בשלב מסויים הרגשתי את ראש הזין נלחץ אל הפתח המכווץ, לוחץ ו"כן!" גנחתי בתאווה כשהרגשתי איך הוא נמתח והזין הגדול מתחיל לחדור, "כן, בעלי, אני אוכלת בתחת!" צרחתי עוד לפני שכולו היה בתוכי, יודעת שבעלי רואה איך הוא נכנס, "בעלי, אתה רואה, אני אוכלת בתחת!" צרחתי שוב, גם כדי לשחרר מעט מהכאב שהתלווה לאותה חדירה, "פאק, כן, אני אוהבת בתחת!" לא התאפקתי, שחררתי את פלחי ישבני ונשענתי על המרפקים, "בעלי, אתה רואה? אתה רואה מה הוא עושה לי?" צרחתי באקסטזה כשהרמתי את הראש וראיתי דרך המראה איך בעלי יושב, מאונן בפראות ובמבט מהופנט עוקב אחר הזין שרוני תוקע לי בישבן.

"רואה" הוא ענה לקוני אבל מקולו ידעתי שהוא מתרגש, שזה מחרמן גם אותו.

"מה אתה רואה? ספר לי" עודדתי אותו.

"אני רואה איך הוא רוכב עליך, אני רואה איך הוא תוקע אותךְ, אני רואה איך את אוכלת בתחת!" הוא צעק במהירות במין התלהבות כזאת, "פאק! זה מחרמן!" הוא התנשף בכבדות ורגע אחרי שוב מלא את החדר באותו ריח מוכר וכבד רק שהפעם הצלחתי לראות דרך המראה גם את המזרקה שלו, את מטח השפיך שהתרומם באוויר וצנח על רגליו ורגע אחרי גם אני גמרתי.

***

בעלי הודה לרוני אבל נשאר בחדר השינה, אני ליוויתי את רוני לדלת והודיתי לו גם בעצמי ורוני, אם חיוך זימתי, אמר "אם תרצו שוב את יודעת את הטלפון".

כשחזרתי לחדר בעלי ישב על שפת המיטה וחיכה לי, ידעתי גם למה, חשבתי שהוא ידחה את הטקס אבל לא, "יש לךְ מה לספר לי?" הוא שאל והטקס התחיל.

"זה על הזיון הראשון" הוא הפליק על ישבני החשוף כשאני שוכבת עירומה על ברכיו, פליק חזק, מצלצל אבל גם מחרמן והרגשתי שגם אצלו בין הרגליים הבולבול שלו מתעורר, "וזה כי מצצת לו" הוסיף עוד שתי הפלקות, "וזה כי שוב הזדיינתם" המשיך עם עוד סטירה מצלצלת על פלח הישבן החם, "וזה כי שוב מצצת לו" הוסיף עוד שתי סטירות מהירות ו…"זה כי הסכמת לאכול בתחת" הוסיף עוד שלוש והתחת בער לי אבל אז בא הזיון, "כמו פרה" הוא דרש וכמו פרה הוא זיין אותי, מוסיף לי עוד שלוש אורגזמות למי-יודע-כמה-אורגזמות-חוויתי-כבר-באותו-לילה רק שאז, אחרי שהוא גמר, חשבתי שזהו, שנגמר להלילה והולכים לישון רק שאז הוא נעמד, מבויש עם מבט מושפל, "גם לי יש מה להתוודות" הוא הודיע ואני התיישבתי על שפת המיטה מולו, "הצצתי לךְ, אני בעל קרנן" והוא הלביש לעצמו שוב את הקשת עם הקרניים, "מגיע גם לי את העונש שאת חטפת" ו…הוא קיבל את אותו עונש בדיוק, ואפילו זיון נוסף אחר כך כי עמד לו, לדעתי שיא אישי חדש שלו ל"עמידות" בלילה אחד, רק שהפעם אני זאת שהשתפדתי ורכבתי עליו, עולה ויורדת על הזין שלו הנעוץ בתוכי.

בערך שבוע וחצי אחרי אני ישבתי על הכסא וראיתי איך בעלי מזיין גברת אחת, כוסית צעירה ושווה זיון שגברים מבוגרים בערך בגיל של אבא שלה עושים לה את זה, אני זאת שהלבישה לעצמה את הקשת עם הקרניים אחרי שהוא תקע את הפין שלו בפות של אותה הגברת בפעם הראשונה, אני זאת שאוננה בלי הפסק, גומרת וממשיכה בכוח בלתי נלאה, אני זאת שסיפרתי לו מה אני רואה ותאמינו לי, בעלי נתן לה אירוח מלא, בכל החורים הוא גמר לה, כולל בישבן המוצק שלה, ואחרי שהגברת הצעירה הלכה אני זאת שהשכבתי אותו על הברכיים שלי והענשתי אותו ו…כן, אחר כך גם אני חטפתי את העונש המגיע לי, העונש שמגיע לאישה מקורננת (או ככה לפחות החלטנו שקוראים למי שחובשת קשת עם קרניים).

אפילוג

כשסיפרנו למאיה על החוויות שהיו לנו היא צחקה, "אמרתי לךָ" היא התריסה בפני בעלי שהסמיק והודה שהוא מטומטם שלא הסכים קודם. "את זוכרת שסיפרת לי על הפֶטִיש־ים שלךְ ושל רוני?" והיא קוראת לו רוני כי גם אותה רוני עשה בינתיים, פעמיים! ערב אחד כשהגענו יחד לבר של המלון הוא ישב עם רחמים, החבר התימני שלו והמלצתי לה עליו, אני "התפשרתי" ברחמים רק שמהר מאד התגלה לי שזאת לא התפשרות, רחמים היה תותח לא פחות מרוני, נכון, זין קצת יותר קטן מזה של רוני אבל טכניקה מדהימה שעשתה לי שמח בטוטה ובנוסף, לראות את הזין הכהה שלו תקוע בין הרגליים הלבנות שלי, חירמן אותי עוד יותר.

"זוכרת" עניתי, סקרנית, מאיה אף פעם לא שואלת סתם שאלה.

"אז גם לי יש פֶטִיש להתוודות, משחקי חברה" והיא הסבירה למה היא מתכוונת, "מומלץ בחום אבל!" ומהאבל הבנתי שיש פה קאץ' (catch), "אם  אתם רוצים אז אני אאלץ להפסיק להיות היועצת שלכם".

לרגע שנינו שתקנו, זה שאני רוצה היה לי ברור, גם מהמעט שהיא תארה הרגשתי את כל הסימנים המוכרים של החרמנות האוחזת בי אבל מי שהפתיע אותי זה בעלי, "טועים פעם אחת, לא פעמיים, אם את ממליצה אני בפנים, רק אם גם אשתי מסכימה כמובן" הוא הוסיף, שולח אלי מבט מתחנן אז הסכמתי.

שבועיים אחרי נפגשנו עם מאיה ובעלה למשחק החברה הראשון שלנו…אבל אתם יודעים, זה הפֶטִיש שלה וראוי שהיא תחליט אם לספר עליו.

++ ¿ The END or maybe only the beginning ? ++

[i]   גומץ בית הברך: הוא החלק האחורי של הברך.

Loading

6 מחשבות על “הפֶטִיש שלי: בעל קוקולד (סיפורה של טָלְיָה)”

  1. אני בן 26 חתיך אש, ציוד מדליק, והעיקר ראש כחול ויצירתי במיוחד… מחכה לך לממש ביחד אחת מהפנטזיות של אריה, לכתוב לך סיפור או לדבר על התשוקה שלך…
    פשוט תשלחי לי…
    tehila0069 ואז שטרוד'ל נקודה קום

    הגב
  2. לא וואוו חייב להתחיל לגוון המוטיבים חוזרים על עצמם בכל סיפור חרוז איך מזיין את אשתך וכו… בהתחלה אהבתי אבל אתה חייב להמציא את עצמך מחדש למרות שאני מת על קטגורית הקוקהולד זה פחות עשה לי… בכל מקרה כמובן אתה אחד התותחים וסאת ביקורת בונה.. 🙂

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן