הזקן השובב

סיפור מאת חובב מבוגרים

תמיד אהבתי מבוגרים שמנים מן טיפוס "סנטה קלאוס" שכזה, מעולם לא ידעתי איך הגעתי לזה, אף פעם לא נגעו בי שהייתי קטן או משהו כזה, כבר מגיל צעיר אני זוכר שתמיד שהייתי בבריכה עם המשפחה אהבתי להציץ במלתחות למבוגרים, אני תמיד התביישתי להסתובב או להתקלח ערום ותמיד הייתי עם בגד ים והם פשוט ערומים עם הבטן הגדולה והזין המדלדל מסתובבים חופשי במלתחות.

לצערי אין הרבה מבוגרים שהם הטעם שלי, פה ושם היו במיוחד בחו״ל, אבל לרוב חגגתי על פורנו עד שיום אחד במקרה שגלשתי באטרף עם סינון גיל 60 פלוס, ראיתי איזה יוזר חדש שלא הכרתי, קרא לעצמו ״קשיש בצעיר״.

כמו תמיד שלחתי לו ״היי״ עם תמונה שלי, לא משהו סקסי, סתם תמונת ראש ואחרי איזה שעה הוא ענה היי בחזרה עם תמונה רגילה רק שהראש היה חתוך, ישר ראיתי שהוא היה הטעם שלי, למרות שהיה לבוש בבגדים הייתה לו בטן גדולה כמו שאני אוהב ומפה לשם התחלנו לפטפט.

אמר שהוא בן 70 נשוי לאישה וכמובן הוא בארון, אמר לי שהוא לא נפגש הרבה מן הסתם בגלל האישה וגם לא תמיד פנוי, גם היינו די מתואמים בדרישות, אמר שיש לו 13 ס״מ, עבה ושהוא אקטיבי ומשחק בטוח שזה די מה שחיפשתי בגלל שאני פסיבי ולמרות שלוקח פרפ תמיד עושה את זה עם קונדום, החלפנו מספרי ווטסאפ ואמרתי לו שאם וכאשר משהו יהיה רלוונטי שיעדכן אותי.

לא עבר שבוע וקבלתי הודעה ממנו, רשם לי שאישתו נוסעת בשישי בבוקר לנכדים  והוא נשאר בבית עד הערב, רשמתי לו מעולה שאני פנוי, בקשתי את הכתובת ואם צריך להביא משהו, ענה לי שיש לו הכל בבית עם סמיילי קריצה.

יום שישי המיוחל הגיע, כמובן התקלחתי והתנקיתי בבוקר ונסעתי אליו הביתה, הוא גר בווילה, צלצלתי בפעמון ודרך השער ראיתי שהדלת נפתחת, והוא יצא משם לכיוון השער לפתוח לי, הוא היה לבוש בחלוק ירוק אז לא ממש ראו משהו אבל כן אפשר היה לראות את הבטן הגדולה שהחלוק עוטף וכמובן הזקן הלבן שלו שהדליק אותי בשנייה.

נכנסו בדלת ואיך שהוא סגר אותה הוא הצמיד אותי לדלת ונתן לי נשיקה לוהטת וארוכה, תוך כדי הוא משך את החגורה של החלוק וחשף את מה שהיה מאחורה הוא לבש גופית סבא לבנה ולא לבש כלום מתחת. הזין שלו בצבץ אבל בקושי ראו אותו בגלל הבטן.

אחרי הנשיקה ותוך כדי שהוא מוריד את החלוק וזורק אותו על הרצפה הוא החזיק לי את הכתפיים ומשך אותם למטה, הבנתי למה הוא חותר אז ירדתי על הברכיים ומולי היה הזין שלו במלוא תפארתו וגם הביצים הגדולות שמדלדלות למטה שתמיד יש למבוגרים.

עוד לא עמד לו לגמרי אבל היה ניצוץ של זה, הזין היה עבה כמו שאמר, התחלתי למצוץ והרגשתי את הזין גדל בפה שלי, תוך כדי מרגיש את הידיים שלו מלטפות לי את הראש.

אחרי מספר דקות שמצצתי לו ועמד לו חזק הוא הרים אותי ואמר שנלך לספה בסלון, תוך כדי ההליכה לשם הוא הוריד את הגופייה ואז אפשר היה לראות את כולו ערום, הבטן הענקית וגם השדיים הגדולים שהיו לו הדליקו אותי כמו שמעולם לא הרגשתי.

גם אני התפשטתי והייתי ערום לגמרי, מולי על השולחן ליד הספה ראיתי מספר מגבות וגם חבילת קונדומים ולוב, הוא היה מוכן כפי שאמר שיהיה.

הוא אמר לי לשכב על הספה עם הראש בצד והוא המשיך לעמוד ושוב החדיר את הזין שלו לפה שלי, חזרתי למצוץ לו ואחרי כמה דקות נוספות  אמר לי להסתובב ולהיות בדוגי על הספה, הסתובבתי והרגשתי אותו מאחורה משחק עם החור שלי, הוא הכניס אצבע ועוד אצבע וגם סובב אותם קצת מה שבכלל הכניס אותי לטירוף, אמרתי לו שישים את הקונדום ושיזיין אותי, הוא הסתובב לשולחן, לקחת את החבילת קונדומים, הוציא משם קונדום והתחיל להלביש אותו, ואז שם קצת לוב.

לא ראיתי יותר מידי אבל הרגשתי עם היד את הקונדום והוא ישר חדר בלי משחקים והתחיל לזיין אותי במלוא המרץ. הוא החזיק לי את המותנים ופשוט זיין כמה דקות טובות בלי הפסקה ועם קונדום, די נדיר למישהו בן 70.

אחרי כמה דקות נוספות הוא יצא ממני, הוריד את הקונדום ואמר לי להסתובב ולמצוץ לו שוב מה שעשיתי כמובן, אחרי כמה דקות נוספות הוא הוציא את הזין שלו מהפה שלי ואמר לי להסתובב שוב לדוגי, הסתובבתי והוא שיחק לי עם החור. תוך כדי המשחק הוא שואל אותי אם אני עדין על הפרפ ואמרתי כמובן שכן שאני לוקח את זה יומית, עם זה הוא זז קצת אחורה, הרחיב לי את התחת עם הידיים וירק לתוך החור, שניה אחרי הוא שוב נעמד וחדר אלי שוב והתחיל לזיין.

הכול היה כל כך מהיר שלקח לי שניה להבין שהוא מזיין אותי בלי קונדום, כמובן ישר אמרתי את זה וניסיתי לזוז אבל הוא אמר להפסיק להתנגד שהוא בטוח כי הוא מזיין רק את אשתו בלי קונדום ואני על פרפ, אם זה הוא החזיק לי את המותניים חזק יותר ופשוט זיין חזק ועמוק יותר.

הייתי בלחץ, מצד אחד אף פעם לא עשיתי בארבק אמיתי, מצד שני זה היה מחרמן לגמרי, זה די מה שפנטזתי וחלמתי עליו כל הזמן, שמישהו ישתמש בי ויעשה מה שהוא רוצה איתי.

כך נמשך עוד מספר דקות עד שהוא אמר שהוא בדרך לגמור ואז הרגשתי אותו משפריץ וממלא אותי מבפנים. הוא נשאר כך עוד קצת בפנים ואז יצא, אני הסתובבתי וראיתי את הזין שלו עוד חצי עומד עם מלא זרע מסביב, הוא החזיק לי את הראש ואמר לי למצוץ, ניסיתי להתנגד לפני שניה הוא יצא מהתחת שלי אבל זה נראה שזה לא ממש מעניין אותו הוא אמר שהייתי מאוד נקי ולפתוח פה גדול… בכך פתחתי והוא הכניס לי את הזין החצי עומד מלא זרע שלו, התחלתי למצוץ ולהפתעתי לא ממש היה הבדל, חשבתי שיהיה איזה טעם או ריח מוזרים אבל כנראה שבאמת הייתי מאוד נקי בפנים, הוא המשיך לזיין לי את הפה עוד מספר דקות עד שניקיתי לו את הזין והוא התיישב על הכורסא די תשוש מהעניין, אחרי הכל היה בן 70.

אני עמדתי והתחלתי לאונן לעצמי תוך כדי שאני מסתכל עליו מלמעלה, ללא ספק הוא היה הגבר הכי סקסי שאי פעם נפגשתי איתו, אני יודע שלרוב האנשים זה ישמע מוזר כי מן הסתם גבר שמן וזקן הוא לא אידיאל היופי אבל באותו הרגע הרגשתי שזכיתי בלוטו. המשכתי לאונן למראה שלו והייתי קרוב לגמור ואיך שהכרזתי על זה הוא זז עם הראש ובלע לי את כל זין בשניה תוך כדי שאני משפריץ לו בפה, הוא פשוט מצץ ובלע את הכל.

ישר נפלתי על הספה לידו, גמור מכל האקשן שקרה בשעה האחרונה, נשארנו בספה איזה חצי שעה סתם פטפטו ולטפנו אחד את השני.

 

ההמשך יבוא…

תגובות ? (אין צורך להזדהות)