בחורה חשופה

הזמנה לסקס

בשיתוף עם סינגל שייקר

 

עומדת לה במרכז המטבח אל מול החלון הגדול. זה כל מה שיכלה לעשות כיוון שהייתה נעוצה על מוט עם ויברטור שנכנס עמוק לתוכה. רגליה נקשרו אל המוט ומנעו ממנה אפשר לזוז. המוט עצמו חובר בברגים אל הרצפה ומיכל ידעה שהיא לא הולכת לשום מקום בקרוב. ידיה אזוקות מעל לראשה יחד עם שערה לחבל ארוך שנקשר לטבעת שהשתלשלה מהתקרה.

הבית עמד בגובה הרחוב הסואן וגופה החשוף גרם ללא מעט אנשים להאט ממטלות יומם ולהביט במראה החריג. חלקם אפילו העזו לשלוף טלפון ולצלם אך כל שיכלה היה רק להביט בהם. גם לצעוק או לדבר לא יכלה בגלל מחסום הפה שנקשר על פיה וגרם לה להזין רוק על עצמה ללא שליטה.

האדון שלה פתח את הדלת והזמין את מי שרצה להיכנס פנימה. כולם צילמו ודיברו עליה כאילו היא איזה סרטון מצחיק מהאינטרנט. לבסוף קרב אליה אדונה וסטר בחוזקה על ישבה שרטט בתגובה. "מישהו פה מעוניין בסיבוב איתה?" שאל את קהל הזרים. הם הביטו אחד בשני אז עלי עד שאחד אזר אומץ וצעד קדימה בעוד הוא מתיר את מכנסיו. אדונה החל למשוך וילונות שהסתירו אותה מהאחרים. הזר האמיץ שלף זין מולה, מוודא שהיא צופה בו. מיכל ראתה את הזין הגדול והקשיח והרגישה את עצמה מרטיבה על הדילדו, יודעת שבא לה עליו. בעדינות מפתיעה הוא הכניס את הזין לאט לחור התחת שלה ללא כל חומר סיכוך. הכאב היה רב אך היא אהבה את ההרגשה. למשך כמה דקות חדר אליה הזר עד שהרגישה אותו גומר ומשאיר את הזרע שלו בישבנה.

בלי לראות שמעה אותו מרים את המכנסיים ויוצא, יודעת שהבא יגיע ושוב יעשה בה ככל שירצה

אך מהקהל צצה לה אישה כבת 40 בלונדינית, גבוהה ושרירית.

מיכל הייתה בטוחה שנתקלה בה בעבר, היא לא הייתה בטוחה איפה כי אנחנו חיים במדינה כזאת קטנה, מין ביצה שכזו בה כולם תקועים אחד בתחת של השני.

היא התבוננה בה עם המחסום פה שמנע ממנה לדבר ויללה. האישה הגבוהה הסתכלה עליה והציגה את עצמה "הי … אני סינגל שייקר, נעים להכיר"

״את נראית ממש נחמד במצבך כרגע״ אמרה לה וליטפה לה את הכוס ויורדת קצת אל הדילדו המחזיק את מיכל במקומה.

מיכל התמסרה למגע העדין של האישה שלידה. היא אהבה מאוד נשים. הרכות והריח הנשי הטריפו אותה מאוד. היא מאוד נהנתה מסקס ארוך מאוד עם נשים.

תמיד אהבה סקס אגרסיבי עם גברים אבל הוא היה קצר נורא לטעמה וכששכבה עם נשים נהגה לבלות שעות במיטה בעינוגים אינסופיים, צחקוקים ובדיחות. היא מעולם לא הגיעה עם גבר לאינטימיות כזאת כמו שהגיעה עם אישה.

סינגל ליטפה את מיכל וזאת הייתה במימד אחר. הקהל היה מהופנט והם התחילו לעודד את סינגל לבצע בה מעשים כאלו או אחרים.

סינגל חייכה חיוך מטורף לקהל, קריאות העידוד עוררו משהו בסינגל… משהו אפל. היא בטח הרגישה כמו גלדיאטור בזירת הקרב והיא רצתה לשחק.

מיכל הייתה במצבה טרף קל בשביל סינגל. ככה כבולה ומיוחמת עם כל החורים פתוחים.

היא לחשה למיכל באוזן שהיא הולכת להתעלל בה לא כמו שגבר מתעלל. כי גברים לא יודעים לעשות כלום…. הם רק מזיינים!!!

הלחישות  הטריפו את מיכל והיא התנערה מיוחמת וכבולה…. "קודם כל ניפטר מזה" אמרה סינגל בזמן ששחררה את מחסום הפה "חבל להפסיד את האנחות והצעקות שלך" מיכל ידעה שהיא מלאה רוק וקצת התביישה מהבלונדינית המטופחת שמולה. סינגל מצידה שלפה חבילת טישיו וניגבה בעדינות את הרוק מביטה מקרוב קרוב בעיניה המודות של מיכל. "יותר טוב מתוקה?" שאלה בחרישיות מיכל הנהנה ככל שאפשר לה החבל שקשר את שיערה לתקרה.

"מצויין" אמרה סינגל ושלחה סטירה אדירה ללחיה של מיכל "אפשר להתחיל"

"את זה אפשר להפעיל?" פנתה אל אדונה של מיכל בעוד היא מצביעה על הדלידו, הוא מצדו כבר היה מוכן זרק לעברה מין שלט קטן עם כפתור הפעלה וגלגל עוצמה. סינגל תפסה בקלילות והחלה לבדוק את הכפתורים מוציאה ממיכל אנחות קטנות, נראה היה שהיא תשמח שהדילדו פשוט יפעל באופן קבוע. סינגל העמידה עצמה במרחק של 20 סנטימטר מפניה של מיכל מביטה בה ממרום גובהה, יד אחת מלטפת את לחיה והשנייה משחקת עם השלט, בוחנת מקרוב את תגובותיה ומאפשר להן לטבוע אחת בעיניה של השנייה. עיניהן נוצצות לקראת העומד לבוא.

"צעצוע נחמד, אבל אני צריכה שתי ידיים פנויות" פנתה אל האדון וזרקה אליו את השלט "סומכת עליך שתדע להשתמש בו בזמנים הנכונים, אנחנו לא רוצים למנוע ממנה קצת עונג" קרצה אליו

סינגל עברה לעמוד מאחורי מיכל , פשטה את חולצת והצמידה עצמה אל גבה. ידיה נשלחו קדימה והחלו ללטף את שדיה של מיכל. ליטופים עדינים על הפטמות הרגישות מתמכרת לקולות העונג הבוקעים מפיה. לאחר דקה או שתיים הפכו הליטופים לקצת פחות עדינים וסינגל החלה לחפון את השדיים ולמעוך אותם בידיה השריריות, קולות נעונג הפכו לגרוניים יותר ואנחות נשלחו לחלל האוויר, הצמידות לגבה של מיכל אפשרו לה להרגיש מתי מפעיל האדון את הדילדו ואז עברה סינגל לצביטות ממוקדות של הפטמות ומשיכה החוצה. מיכל כבר החלה להרגיש את האורגזמה מתקרבת אך לסינגל לא היה עניין שמיכל תגמור כל כך מהר והיא חדלה להעניק לפטמות את העונג הכואב וחזרה לליטופים. האדון שעקב בתשומת לב הפסיק את פעולת הדילדו גם כן . קולות התסכול של מיכל חייכו את סינגל עד מאוד כמו גם הרטיבו אותה.

מיכל יללה מתסכול. הכוס שלה בער ונזל והיא רצתה לגמור נורא.

סינגל נישקה אותה ברכות וליטפה אותה והתחילה להתפשט בעצמה מול הקהל המחורמן. סינגל התירה את ידיה של מיכל ושתיהן התחבקו והתגפפו.

הגברים הריעו ועודדו את הנשים כמו בזירת קרב.

מיכל הושיטה את ידה למטה כדי לגעת בעצמה וסינגל סטרה לה שוב בעוצמה, ״עדיין לא זונה מטופשת, יש לך עוד הרבה עבודה הערב״. סינגל עזרה למיכל להתנתק מהדילדו הנעוץ בתוכה. כשעמדה יציבה אחזה בשיערה וכופפה אותה אל הדילדו שוב, הפעם מחדירה את הדילדו אל פיה. "נקי ותרטיבי, זה הולך להיכנס למקום אלוהי", קולות החנק של מיכל חירמנו את סינגל עוד יותר והיא ווידאה להקשות על מיכל ע"י דחיפת ראשה אל הדילדו. לאחר כמה דקות הרימה אותה שוב מהשיער והורידה אותה על הברכיים. סינגל הרימה את עצמה והשחילה את הדילדו אל איברה הרטוב, תפסה את ראשה של מיכל בשתי ידיים והצמידה אותה למפשעתה, מבהירה למיכל מה עליה לעשות ללא מילים. האדום הקשוב הבין שעליו להבין להפעיל את הרטט שוב וסינגל התעופפה לה לעולם אחר. הרטט המדויק מצד אחד יחד עם החרמנות שהצטברה לא השאירו הרבה עבודה ללשון הכישרונית של מיכל. לאחר דקה התפוצצה סינגל בשאגות גרוניות.

מחשבה 1 על “הזמנה לסקס”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)