האסיאתית היפה (חלק 2)

"אכפת לך אם אני אתקלח? אני אחרי העבודה ולא הספקתי" ביקשה ממני לין.
הלכתי לקולב לקחת משם חלוק מגבת עבורה.
"את רוצה שאצטרף אלייך" שאלתי.
"כן" ענתה.
נכנסתי לחדר האמבטיה והתחלתי למלא מים וקצף באמבט.
היא ניגשה אחריי לתוך החדר וסובבה אותי כלפיה.
היא ניגשה אלי ופרמה את הקשר של חלוק המגבת שלי. היא הסירה את החלוק מעל גופי והשאירה אותי עירום. היא ליטפה לי קלות את החזה ואני השפלתי את עיניי על מנת לראות את ידיה העדינות מלטפות לי את החזה. איברי היה מעט מוקשה מהריקוד, שמוט מעט כלפי מטה אך בעירנות.
היא הרימה את חולצתה בצורה איטית ונשארה עם חזיה המסתירה חזה קטן. הגישה לי את החולצה ואז שמטה אט אט בצורה אירוטית את חצאיתה שנפלה על הרצפה. הרגשתי את איברי מעט צומח מעצמו. היא הסתובבה אלי וביקשה ממני לפרום את החזיה. פרמתי את שני קרסי החזיה והיא שוב הסתובבה אלי עם החזה הקטן שלה כלפי. קירבתי אותה אלי וחיבקתי אותה. היא הביטה מעלה ונשקתי אותה קלות שוב בשפתיה. פטמותיה היו די גדולות ביחס לשדיים הקטנים. היא התרחקה ממני והסירה את תחתוניה ונותרה עירומה. פלומת שיער עדינה מאד כיסתה את ערוותה. העברתי את ידי לאורך כתפיה, מרפרף על כל גופה. כשהאצבעות מטיילות על שדיה ופטמותיה.
המים המוקצפים באמבט הגיעו לשיא וסגרתי את הברזים.
נכנסתי לאמבט ראשון, מפסק את רגליי ומשאיר מקום לאשה הקטנה הזאת בין רגליי. היא נכנסה למים והתיישבה בין רגליי. חיבקתי אותה חזק ועטפתי עם שתי כפות ידיי את שדיה. נישקתי את צווארה מאחור בזמן שהיא עוצמת עיניים. מידי פעם היא העבירה את מבטה לאחור, מאפשרת לנו להגניב נשיקה רטובה וריקוד לשונות. למרות חום המים, עוצמתי בין רגליי התקשתה דבוקה לגבה. היא הרגישה את זיקפתי והעבירה יד לאחור כדי לאחוז בו. היא הרימה מעט את אגנה והתיישבה מעט על בטני והעבירה את זקפתי לקדמת הערווה שלה, אך לא בתוכה. האיבר חנה מעט בין שפתיה כשראשו צמוד במעט לדגדגנה. אחזתי בשדיה ונישקתי אותה בסערת רגשות. לא יודע כמה שנים לא חוויתי את סערת הרגשות הזאת, "בואי נצא" אמרתי לה.
היא התרוממה מעלי, והפעילה את המקלחון. עמדנו יחד שוב זה מול זו ושטפנו את הסבון זה מזו. יצאנו ולבשנו את החלוקים הלבנים וניגשנו לחדר.
"את רוצה כוסית יין" שאלתי.
"כן"
חלצתי פקק מבקבוק יין קטן זוגי ומזגתי אותו בשתי כוסות מבריקות.
"כן"
חלצתי פקק מבקבוק יין קטן זוגי ומזגתי אותו בשתי כוסות מבריקות.
לין נשכבה שרועה על המיטה, החלוק מכסה אותה חלקית, התקרבתי מעט אליה עם כוס יין.
"בואי מותק, קומי שניה, תקחי את הכוס"
היא התרוממה והגשתי לה את כוס היין. השלתי את החלוק ממני ביד אחת ונותרתי עירום.
היא הביטה בי ומסרה לי את ידה השמאלית על מנת שאסיר את השרוול של החלוק שלה ולאחר מכן העבירה את היין ליד השניה והעבירה אלי את היד השניה והסרתי את השרוול השני. היא נותרה עם שני ניצני שדיה הקטנים חשופה למולי.
נשכבתי לידה ונקשנו את הכוסיות זו בזו ולימדתי אותה לומר בעברית "לחיים". היא שתתה את היין בלגימות קטנות והבטתי בשפתיה הבשרניות מלקקות את טיפות היין ואת הכוס נגמעת עד תומה. בין לגימה ללגימה נשקנו נשיקות קלות בשפתיים. בלגימה האחרונה, אמרה לי שיש לה קצת סחרחורת נחמדה כזאת. לקחתי את הכוס מידה ואת הכוס שלי והנחתי על השידה.
פשטתי את החלוק מחלציה והותרתי אותה עירומה לגמרי על המיטה. היא נשכבה עם ראשה על הכרית. שדיה הקטנים משתטחים ופטמותיה בולטות מעט מהמיזוג הקריר.
ניגשתי למזוודה להוציא את חפיסת הקונדומים שהבאתי מהארץ, חלצתי גומיה אחת והנחתי אותה מוכנה לרגע האמת. זכרתי שהייתי בהתלבטות אם להביא אותם בכלל. מה הסיכויים שלי בכלל למצוא מישהי.
נשכבתי ליד לין על צידי, מלטף את שדיה, מביט בעיניה.
אפשר היה להתאהב בעיניי שקד האלו שהביטו בי במעין הערצה. האם היא רואה בי את המושיע שיביא אותה לרווחה יום אחד. הרי ידוע שבנות המזרח יודעות כיצד לפתות גברים בגילי. היא אמנם לא פיתתה אותי אך בהחלט נענתה ללא בעיה להזמנה שלי. היא דחפה אותי על הגב ונשכבה עלי, מורחת את עצמה כולה על גופי. היא היתה קלה. קירבתי את פניה לפני והתחלתי לנשק את פיה בעדינות. גופה הקטן היה מונח על חזי ושתי רגליה עוטפות אותי מכל צד. חשתי מעט את המגע החמים של חלציה על איברי שהחל להתרומם מהחמימות שהיא השרתה עליו. שוב סובבתי אותה על גבה, מחזיק בכוח את ידיה לצדדים. נישקתי את פטמותיה ושדיה וירדתי אט אט בהתחשבות ובעדינות לאורך מסלול גופה ובטנה בצעדים מחושבים . מנשק פיסות עור עדינות שלה עד שהגעתי בסוף המסע למשולש הקסמים שלה לבדוק את טעמו. היא פיסקה את רגליה ואני קירבתי את לשוני אט אט למעיין האהבים שלה, מלקק בתחילה את השפתיים החיצוניות בתנועות מעגליות ארוכות. הלחלוחית שהחלה לבצבץ מתוכה נטמעה בנימי לשוני והתחלתי להעביר את לשוני על כפתור הפלאים הקטן שבין השפתיים משחק איתו מעט בעיגולים קטנים סביבו ולאחר מכן מעביר שוב את לשוני לאורך השפתיים החיצוניות. ידיי היו מונחות על שדיה ואצבעותיי משרטטות עיגולים עיגולים סביב פטמותיה בזמן שלשוני משרטטת עיגולים עיגולים על פתח תאוותה. הרמתי את ראשי התקרבתי אליה ונשקתי אותה בפיה אט אט, נותן לה לטעום את טעמה. עיניה היו עצמות ויופיה האקזוטי פשוט משגע אותי ומזקיף את איברי לגודלו המירבי. הנשיקה נהייתה סוערת יותר עם לשונות מתגוששות פעם בתוכה ופעם בתוכי. אצבעותיי עינגו את שפתי הונוס שלה בתנועות מעגליות קצביות. הרגשתי את נשימתה שהחלה להאיץ וגופה שהחל לפרכס בהנאות קטנות ורטיטות קטנות, אך הן לא סיפקו אותי. רציתי לראות אותה בשיא תאוותה פורקת את פורקן היום בקול. המשכתי לנשקה ולשחק עם הלוע הבוער בגבעת הונוס שלה והפורקן שלה לא איחר להגיע והיא נשפה בחוזקה לתוך אוזניי בזמן שגופה פירכס את הפירכוס החזק. הרגשתי את ליבה דופק בעוצמה. היא נצמדה אלי בחוזקה מותשת מעמל התענוג, מתנשמת ומנסה להרגיע נשימתה.
"מאהל (MAHAL)" היא פנתה אלי
"מה זה מאהל" שאלתי
"אהוב"
"אני רוצה אותך בתוכי"
הבטתי בה כאילו אני בחלום, בקצה העולם מרחק חמש עשרה שעות מהבית, אני ובחורה זרה לחלוטין. אני אשכרה הולך לחדור לאשה אחרת שהיא לא אשתי. מנסה להבין איך תהיה התחושה הזאת של להרגיש אשה אחרת בפעם הראשונה מזה יותר מעשר שנים. היא התרוממה ושתתה כוס מים ולאחר מכן רכנה לכיוון חלציי. היא הגישה לפיה את האיבר שלי שהיה בחציו זקוף, ממתין לתשומת לב שתזקיף את דגלו מחצי התורן לראש התורן. היא פתחה את פיה ובלעה אותו תוך כדי משחק לשון בתוך פיה בעטרה שלו. התחושה היתה מחשמלת ורעדתי קלות כשהיא עשתה זאת. היא עלתה עם פיה ביניקה כלפי מעלה, מוציאה את האיבר, משחקת איתו קלות ושוב פותחת את פיה הקטן ומעלימה אותו ברטיבות שוקקת של פיה. עיניי היו עצומות, נותנות לה דרור לשחק עם המשחק הזה עד שזיקפתי העצימה לכדי כמעט התפרצות הלבה. עצרתי בעדה.
"חכי רגע, תני לי להתרגל, אני רוצה להרגיש אותך גם למטה"
היא הנהנה בראשה ונישקה את דגלי הזקוף מסביב, לא יוצרת לחץ אבל יוצרת גלים של הנאה ורגש. היא לקחה את הגומיה מהשידה והלבישה אותו על איברי וגלגלה את הגומיה אט אט במורד. שכבתי על גבי והיא התיישבה על חלציי, מנשקת אותי בפי. היא התיישבה על הקצה והחלה להחדיר אט אט את האיבר לקן החמים שלה. לא אהבתי את תחושת הקונדום, גם לא עם אשתי שהחליטה להפסיק לקחת גלולות ויחסי המין שלנו התבססו על שילוב של קונדום וימים בטוחים. אולי בגלל זה יחסי המין שלנו התדרדרו בספונטניות שלהם.
פתח האהבים הצר של לין קלט כבר את כולי. הייתי כבר על סף התפרצות כמעט של הלבה הזרעית שלי כשהיא מצצה לי. נתתי לעצמי להתרגל אליה ופשוט אמרתי לה לא לזוז. ליטפתי את ישבנה והנחתי את ראשה ושערה החלק על חזי. מלטף את כל גופה כשהיא תקועה בתוכי. הייתי נסער, הייתי חרמן וידעתי שלא אחזיק יותר מידי זמן לפני שאירה את מטעני. היא קמה מעט והתיישבה כששדיה הקטנים למולי. היא עלתה לאט מעלה ומטה, מחליקה את איברי בתוכה. הרגשתי נפלא בתוכה, החזקתי במתניה ועזרתי לתנועותיה החושניות עלי להתרומם ולרדת. הכל נעשה באיטיות חושנית שאיפשרה לי להתרגל לחוויה הזאת עם אשה אחרת. הרגשתי שאני מגיע עוד מעט לשיאי וביקשתי ממנה לחבק אותי ולהיצמד אלי. העלתי והורדתי את האגן שלי למולה אוחז בזוג פלחי ישבנה השחומים ונותן לה נגיחות קטנות מלמטה. עוד עליה ועוד ירידה והלבה הרותחת מתקדמת במעלה הצינור, הזרעונים כבר מסתדרים בזוגות זוגות למלחמת ההפרייה, מתקדמים אט אט, מקבלים פקודת שיגור ורצים בלהט באנדרלומסיה לתוך צינור השופכה, בעליה מתנשפים ומתנשפים ומגיעים לפתח ויוצאים לעולם ומתנפצים בגומיה בעוצמה חזקה. עיניי עצמות מעונג של ההתפרצות. גופי רוטט בתוכה מנסה לסחוט החוצה את אותם זרעונים אחרונים שהיו בסוף הטור וקצת החליקו לאחור. אני שוכב מרוגש, קפוא, מרוקן בתוך אשה זרה בארץ זרה. היא מחבקת אותי באהבה ובאכפתיות. כמה שהייתי זקוק לזה.

לחלק 3

מחשבה 1 על “האסיאתית היפה (חלק 2)”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)