גילויים חדשים

מי שקרא את הסיפורים הקודמים שלי, מכיר את שגרת השישי שלנו בבית.
טיזינג שמתחיל בבוקר בקבוצת הוואטסאפ הפרטית של שנינו, ליטופים קטנים במהלך היום, ועד משפטים ישירים של מה אעשה\תעשה לי, במפגש האהבה שלנו בערב.
הגדולים מחוץ לבית, ותיכננו לנו ערב ללא הפרעות וחשש שישמעו אותנו בבית.
מקלחת, גילוח, גזירת ציפורניים, תחתוני סקס לבנים צמודים, ובושם – הם ההכנות האישיות שלי למפגש.
היא נכנסה להתקלח, ובניגוד לעבר, אני לא מכין לה את הלנזג'רה המועדף על המיטה, אלא נותן לה לבחור, ולהפתיע אותי. היא יצאה מהמקלחת עטופה בחלוק, ונעלמה לחדר השינה, לטקס הסקס שלה.
אחרי 15 דקות, קיבלתי SMS  – בוא…
נכנסתי לחדר, והדלקתי לנו את הנר, היא היתה מתחת לשמיכה, כשרק חולצה צמודה, מבצבצת מחוץ לפוך.
כיבינו אורות, נשכבנו אחד ליד השנייה, לשיחה כיפית, ככה נבנית האינטימיות שלנו.כשהיא מורידה את המשקפיים שלה, זה סימן שאפשר להתקדם. הפעם היה לי חם, אז פשטתי את מכנסי הטרנינג, ונצמדתי אליה מתחת לשמיכה. "איזה תחתונים בחרת?", שאלתי, "תציץ ותראה", היא חייכה. הזזתי אותה לכפיות, כך שישבנה התחכך בי, והסטתי את השמיכה.
ואוו, תחתונים אפורים ברזילאיים, כיסו חצי מישבנה, האור של הנר, זהר על הגוף שלה, נישקתי בעדינות את העור של הישבן, מחכך את האף בתחתון, ומכסה אותה עם השמיכה.
התקרבנו זה לזו, כשהראש שלה על שקע הכתף שלי. נשמתי את הריח שלה, הרגשתי את הנשימות ואת התנועה של בית החזה, וליטפתי אותה – לאט לאט. קודם מניח את היד על הראש שלה, ממתין קצת ומלטף באיטיות. אני יודע שהיא אוהבת את זה. וככה, בכתפיים שלה, בגב, בזרועות, בצוואר – כשהרגליים שלנו נוגעות מתחת לשמיכות. העברנו ככה דקות ארוכות בליטופים שאינם מיניים.
"ההורמונים שלי, קצת יפריעו, אהיה יבשה בהתחלה", היא לחשה לי.
היא מיקמה את עצמה לצידי, והחלה ללטף גם אותי, ראש, חזה, ידיים, בטן תחתונה, ויד מרפרפת מעל התחתונים. "ררררר, איזה כיף", השמעתי, והאגן שלי התרומם, מבקש מגע יותק הדוק מהיד שלה. היא נענתה בשמחה, ידה נכנסה מתחת לצידי התחתון, מלטפת ומעסה את איבריי הפרטיים.
היד שלי גם ליטפה בעדינות את ביטנה, החזה, הירכיים – לאט, אין מה למהר, נותן לגוף שלה להגיב למגע.
האגן שלה התחכך בי. היד הזיזה את התחתונים שלה, נוגעת ועוטפת את היוני שלה. יד אחת מלטפת את ראשה, והיד השניה בתוך התחתונים. הנעתי את היד באיטיות, למעלה ולמטה, מלטף את שפתיה, את פתח הנרתיק, כשאצבע אחת החליקה פנימה. כן, היא היתה יבשה, הוצאתי את היד וליקקתי אותן, משאיר רוק עליהם, ומוצא את הדרך חזרה לפות שלה. האצבע נכנסה בקלות, נוגעת באזור המחוספס, הגוף שלה זז בקצב התנועה, הגניחות שלה גברו, הידיים שלה הקיפו את העורף שלי, ומחצו אותי אליה, כל הסימנים לגמירה קרובה, "כן,כן…", המתח נבנה לקראת פיצוץ. "מדהים לשמוע אותך ככה", נישקתי אותה על הלחי.
בכל קבוצות המיניות שאני חבר בהן, מדברים על קושי של האישה, לכוון את הגבר לעונג שלה, קשה להן להגיד את המילים, וגם אהובתי כזו. אבל התקשורת שלנו הולכת ומשתפרת מפעם לפעם, למרות שאנו המון זמן יחד – זה מפליא. "מותק תגידי לי איך את רוצה שאגע בך, ותגידי לפני שאת גומרת", ביקשתי ממנה.
והיא כמו שחיכתה להסכמה ממני "רק תלחץ יותר חזק, ואני גומרת", אמרה. ואכן, הגברתי את הלחץ לכיוון עצם האגן, ובאותן תנועות איטיות, הנשמות שלה הפכו למהירות, החיבוק התחזק, ורעידות לא רצוניות, עם תנועות אגן אגרסיביות, היא גמרה.
השמיכות ירדו כבר מזמן, ולמרות שהתחלנו את הערב כשקר לנו, לשנינו כבר היה חם. הורדתי את החולצה, והתלטפנו, מאפשר לה להירגע בנוחות מהאורגזמה.
מזמן לא רכבתי עליך, אמרה, ועלתה מעלי. הגוף שלה היה מעט רחוק ממני, מאפשר ליד שלה, להיכנס אל תחתוני ולעסות ולזקוף את איבר מיני. היא החזיקה בו, וטפחה בעזרתו על הדגדגן, העבירה אותו על שפתי הפות, וחיחכה אותו בכניסה.
היא כיוונה אותו, והתיישבה עליי, מתאחדים, מזיזה הישבן ימינה ושמאלה, שיהיה לה נוח בפנים. "חמים לך, אפשר להוריד החולצה?" , שאלתי, והיא בתנועה אחת חשפה את השדיים שאני כלכ כך אוהב. היא ישבה זקופה, נעה באיטיות, כששלחה יד לאחור ועיסתה לי את האשכים – גרגרתי כמו חתול.
המשוב אצלי מיידי כשכיף לי, אני אומר לה, משמיע, וזז עם האגן.
היא התכופפה ורכנה לכיווני, במקביל לתנועות האגן. אני מכיר אותה, ויודע לא להפריע לה, היא נכנסת לעולם משלה, ואני רק הכלי שעוזר לה. ליטפתי את ראשה, את גבה, החזקתי את השדיים שלה,
אז רק אחזתי בהם בעדינות, מלטף מסביב לפיטמות. בנתיים הקצב שלה גבר, קדימה ואחרונה באגן סיבוב, לצדדים, ממש הרגשתי את הדגדגן מתחכך על עצם האגן שלי. הרטיבות שלה טפטפה עליי, הסיכוך היה מושלם, התנועות המהירות, הנשימות והגניחות ליד האוזן שלי, ההיצמדות האלימה של הגוף שלה אליי, היא נהנתה. "תני לי סימן כשתרצי שאגע לך בדגדגן", אמרתי. אבל היא עוד בשלה, תנועות, גניחות."עכשיו, אצבע בבקשה", גנחה. ואני, הכלי שעוזר לה לגמור, קצת הרחקתי אותה מגופי, ואצבע נכנסה בינינו. עכשיו, האגן שלה התחכך על האצבע שלי, תפסתי את אחת הפטמות וצבטתי בכוח, זה הטריף אותה "עוד קצת, אני כבר גומרת", גנחה, ואכן עוד כמה תנועות אגן והיא גמרה"אררררררר", גנחה לידי, הגוף שלה פירכס, השרירים התקשו, והחיבוק שלה של צווארי היה עוצמתי, "אמממממ", גרגרה, כשהניחה את ראשה לידי, כשאני עדיין בתוכה.
"סקסית שכמותך", אמרתי, כשאני מלטף את גבה הארוך.
מה בא לך, היא שאלה?. "אני רוצה שתעמידי לי את הפין, בלי לגעת בו. מותר מסביב, מותר במילים, אבל בלי מגע ישיר", אמרתי. התחתונים כבר ירדו כשרכבה עליי, אז היא הניחה את ידה על אשכי, ומוללה אותם בעדינות, "איזה כיףף", גנחתי.
היא התקרבה לאוזן שלי והתחילה להתנשם, "כלבה", אמרתי לה, כשהיא נושפת באוזני. זה מטריף אותי, האגן זז, הגניחות גברו, וכשעבירה בטעות את היד על איברי, היא נעצרה, "מה זה?", החזיקה בזקפה, והחלה להניע את היד. הסתובבתי לכיוונה, והיד שלי מצאה את פתח הנרתיק, הורמונים לא הורונים, היא הייתה רטובה. הרמתי את השמיכה כדי לראות – היד שלה נעה עליי, והיד שלי בתוכה, מראה מדהים.
 ליטוף מבחוץ, לאזור, הכנסת אצבע ועוד אחת, ועיסוי נקודת הגי בתוכה, תנועה איטית למעלה לכיוון הדגדגן, והזזתו ימנה ושמאלה, גירו אותה. היינו בתחרות, מי יגמיר את השני, היא ניצחה. "בבקשה, תעזבי אותי", יללתי, וכשעזבה, וחיבקה את הצוואר לחצתי את הדגדגן עם האצבע, "כן, הכי חזק", אמרה, כשהגברתי את קצב התנועות שלי. היא נשכה אותי בפראות, ביצריות, והיא גמרה – "ואוו", זה כל מה שהיא הצליחה להגיד. חייכתי ונישקתי אותה – איזה כיף זה לגרום עונג לבת הזוג שלך.
שכבנו וקישקשנו עוד כמה דקות "ובכן…מה בא לך?", שאלה. "כפיות, ואז תעשי לי ביד", התמכמתי מאחוריה, כשהיא בזווית, ונכנסתי לתוכה. גניחה קטנה, והיד שלה נשלחה וליטפה לי את האשכים. מדהים, ראיתי מאחור את הגוף שלנו מתאחד, הישבנים, הגב הארוך, והנעתי את עצמי. אני רגיש אליה, ושמתי לב, שככה פחות נוח לה. יצאתי, מלטף את עצמי ומרגיש את הרטיבות שלה.
 קמתי לקופסת צעצועי המין שלנו, וחזרתי עם שמן עיסוי. התיישבתי על הברכיים, כמו באולם גודו, והיא החלה לגעת בי "איזה כיף"…..
 ראיתי אותה יושבת למרגלותיי, החזה המדים שלה משתקף באור החלש בחדר, פטמות זקורות, רגליים מפוסקות, נישקתי אותה "את נראית מדהים", אמרתי לה, והיא חייכה והגבירה את המהירות. "שלום שלום ליתד", ככה היא קוראת לי כשאני בזקפה מלאה, דם ממלא את האיבר.
"רוצה עוד גמירה?", שאלתי, ושמחתי לשמוע את התשובה שלה, "בטח".
התיישבתי כששתי הידיים שלה, עדיין מענגות אותי, נישקתי אותה בחושניות, היינו מרוגשים, שנינו טרפנו אחד את השני, והכנסתי את היד לתוכה. כמה תנועות לתוך הנרתיק, ועם הרטיבות, אל העינוגית שלה, עיסיתי אותה, הרגשתי את מתח השרירים שלה נבנה, ובעוד שתיים שלוש תנועות, בנקודה הספציפית, היא גמרה,  ולופתת בחוזקה, על גבול הכאב את איבר מיני, כאילו הוא מוט, שמייצב אותה. חיבקתי אותה….
באחרונה גיליתי את העונב בתנועות איטיות, "מהר ואז לאט", שאלה, תוך כדי הנעת היד מעלה ולמטה, יניקה, חליבה, הכל התערבב לי. "לא, רק מהר, ותלקקי אותי בפנים", הצלחתי ליבב. זה עוד משהו חדש שגיליתי, ליקוק של הפנים, עושה לי את זה, משהו אוראלי וחייתיות, משובח.
התקרבתי אליה, היד שלה זזה כבר מהר, ואז היא התחילה ללקק אותי, לשון רחבה, רטובה, מתנשמת – את הלחי, את השפתיים, את המצח, הכל נרטב, ואז הצלחתי לתפוס לה את הלשון, עם הפה שלי, התחברנו עם הלשונות, וגמרתי…מטחים
מטחים, כשהשרירים מתכווצים בכל הגוף, ואז נרפים.
הגוף נרגע אחרי כמה דקות, שכבנו מחוייכים. "יא סקסית אחת", אמרתי לה. "לא אתה, איזה כיף שהסקס שלנו ככ מדהים", ענתה לי. נישקתי אותה והלכתי להתקלח.
20 שנה יחד, והיא עדיין מטריפה אותי, חייכתי לעצמי, שנייה לפני שנרדמתי.

6 מחשבות על “גילויים חדשים”

  1. הלוואי ויכולתי להמות איתם זה היה משהו מיוחדיאם זה היה בהפתעה
    זה היה משהו משהו

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)