איש המוסד

חלק ראשון – מכור לסקס

"שטויות במיץ" אמר לעצמו כשהפסיכיאטר של המוסד קבע שהוא מכור למין.

מה זה בכלל מכור למין? הלו זו איזו שטות שהמציאו לעצמן כוכבים הוליוודיים כשהם מאשפזים את עצמם במוסד גמילה מאלכוהול או סמים. הוא בכלל לא האמין שהם באים אלין בטענות הרי חלק מהגדרת התפקיד זה להיטמע בשטח ולבנות סיפור כיסוי, להיות אחד מכולם ולא לבלוט. ידוע שאחוז נכבד מהגברים מבקרים אצל זונות רחוב אז מה בדיוק הבעיה? זה סתם היה מזל רע שהזונה הטורקיה שאסף מהרחוב באתונה גנבה לו את הציוד הסודי וכל הפעולה התחרבנה, מה עם עשרות המשימות האחרות שהשתתף בהן בהצלחה? דווקא הטורקיה הייתה מעולה, ידעה למצוץ ברמה אולימפית. אם רק הייתה מסתפקת ב 100 יורו שקיבלה בטח היה מחפש אותה שוב למחרת. וכן הייתה עוד את הפעם ההיא שלא התעורר אחרי זיון סוער עם שתי הודיות מכוערות אבל חוץ מזה הוא מבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר.

"בוא תנסה לנצל את תקופת ההפסקה ולמצוא לך איזה תחביב, אולי תתאמן למרתון או גינון. כל דבר שירחיק אותך מנשים קלות" הציע לו הפסיכיאטר. אך הוא ידע שהוא ישתגע בבית, פשוט אין לו את הכישורים להישאר עם עצמו ואחרי יומיים של טלוויזיה וניסיונות בישול כושלים מצא את עצמו מסתובב ברחובות מחפש מה לעשות. גם הליכה זה סוג של ספורט סיפור לעצמו אך נראה היה שהרגליים כאילו נושאות אותו מעצמן לאזורים הסליזיים יותר של העיר. עובדים זרים, זונות, סמים בפינות הרחוב וחנויות שמוכרות צעצועי מין שבסיטואציה הנוכחית היו האפשרות העדיפה עבורו. כמובן שביקר בעבר בחנויות הללו אך מעולם לא באמת נכנס לעובי הקורה, את סרטי הפורנו הזמין במלונות בהם שיכן אותו המוסד ואת הנשים קנה ברחוב. כשזונות הרחוב החלו לקרוא לו ידע שהוא חייב לברוח ונכנס מיד לחנות הקרובה. המוכר הצעיר הרים מבט מהטלפון לשנייה ובחר להשאיר אותו לנפשו להסתובב בחנות. דילדואים אימתניים, צעצועי רטט וורודים ובגדי העור הקיפו אותו מכל כיוון אך לא באמת עינינו אותו, הוא החל לסרוק את הפריטים הקטנים יותר עד שנתקל במין ביצה מוזרה שלא ממש ידע מה היא עושה. בראשו זכר שיש דבר כזה שנקרא ביציי תאווה סיניות אך נראה היה לו שהביצים הללו גדולות מידי בשביל הכוס הממוצע.

"סליחה" פנה אל המוכר הצעיר "מה זו הביצה הזו"

"זה יפנים מאוננים עם זה" ענה הצעיר שנראה היה שהלקוח מפריע לעיסוקיו וחזר לטלפון

"לנשים?"

"לא מה פתאום" הבין הצעיר שהלקוח המטריד לא מבין את חוסר רצונו לשאלות כרגע "פותחים את זה ויש בפנים מין ג'ל כזה וחומר לשימון, לא ממש יודע כי לא ניסיתי אף פעם. זה מגיע בחבילות של שש. רק שתדע"

טוב חשב לעצמו, כל יום לומדים דברים חדשים. אז חוץ מנוזלי סיכוך ושוטים יש עוד כמה דברים מעניינים בחנויות הללו. הוא החליט שבטח אין לו מה להפסיד ורכש חבילה של שש ביצים. הפסיכיאטר אמר לו ספציפית להימנע מנשים אך שום דבר על צעצועי מין ובטח הם לא מצפים שהוא יהפוך לנזיר או משהו כזה, לא?

כשהגיע הביתה מיוזע ומסריח מעשן המכוניות השליך את החבילה על הספה בסלון והמשיך ישירות אל המקלחת. כשסיים להתקלח השתרע מול הטלוויזיה כדי להמשיך לצפות לקרוא ספר ריגול שהתחיל אתמול, תמיד הצחיקה אותו הרומנטיות שבספרים אל מול הסיזיפיות של הריגול בחיים האמתיים. כמו בכל ספר טוב הגיבור המסוקס אך צנוע מצא לעצמו בקלות נשים שנפלו לרגליו ורק ביקשו למצוץ לו או שיזיין אותן, רק שהפעם גם התיאורים היו טובים והוא החל להרגיש את הדם זורם אל הזין ואת הפמפום המוכר. עד לפני יומיים, במצב הזה, כבר היה יורד לאוטו ונוסע לאזור התחנה המרכזית או מרים טלפון לאחת המסוממות פה באזור שתמורת 50 שקל תיתן לו לגמור לה בפה ותעוף. הוא החליט להמשיך פשוט לקרוא, התיאורים המיניים בספר נכתבו בצורה מעולה והזין שלו הגיב בהתאם. הוא ניסה לחשוב על הפעם האחרונה שבה גמר עם עצמו וממש לא הצליח להיזכר, ברור שבתור נער אונן ללא הפסקה כמו כולם אך היום ראה בזה דבר נחות והאגו הענק שטיפחו בו בשנות השירות במוסד בטח לא עזר לעניין.

הוא החל להעביר את מבטו בין החבילה הארוזה לבין הספר לבין התורן במכנסיו וכל מה שעבר לו בראש היה איך יספר על זה לפסיכיאטר המזדיין. אחרי כמה שניות ההחלטה נפלה, ההיגיון אמר שאולי זה יהיה הפתרון הנכון עבורו. הוא כבר ראה בעיני רוחו איך הוא יוצא למשימות סודיות ובתחתית הכפולה של המזוודה ביחד עם הציוד המשוכלל יושבת לה גם ביצת אוננות קטנה. בתוך האריזה ישבו שש ביצים בתוך סוג של תבנית ביצים פלסטית, כל ביצה בצבע שונה. כמובן שלא היה לו מושג אם יש הבדל בין הצבעים השונים והוא בחר בזו הצהובה. כשפתח את אריזת הפלסטיק הופתע למצוא בפנים באמת ביצה. מעין ג'לי חצי קשיח בצבע לבן, כשהרים אותו ראה שבתוך הביצה יש מין שקיק קטן. משיכה קטנה בשקיק ובתחתית הביצה נותר חור צר. כשמישש את השקיק הבין שזהו חומר הסיכה עליו הסביר המוכר בחנות. הוא הזליף את החומר הצמיג לחור הצר ועצר להביט.. ידו השנייה פתחה את כפתורי הג'ינס ושחררה לחופשי את הזין שעכשיו רק חצי עמד אך לא היה לו ספק שיצליח לחדור לחור המשומן. הוא וויתר על הספר והרים את הטלפון. בפעם האחרונה שביקר באוקראינה הזמין יפיפייה מדהימה מסוכנות ליווי מקומית שהחזיקה אתר אינטרנט מלא תמונות של הבנות. אחרי שמצא את האתר הניח את הטלפון בצד ובהה בביצה. "Here goes nothing" אמר לעצמו והחדיר את הזין לביצה. ההרגשה הייתה נפלאה, לא כמו פה של יפיפייה אוקראינית אבל בהחלט מענג. הביצה נמתחה לה לאורך הזין כולו שעכשיו כבר התקשח. החומר השומני יחד עם לחץ היד כאילו יצרו מגע מושלם, כאילו אמצע הדרך בין מציצה לזיון. כל הכבוד למדענים היפנים שהצליחו לייצר דבר כזה. הוא היטה את ראשו אחורה ועצם את עיניו מתענג על התחושות, הוא כבר שכח לגמרי את האוקראינית וגם את בעיות האגו שלו עם עצמו. מותח את הביצה מעלה מטה על הזיו המגורה שומע את עצמו גונח עד לגמירה שלא אחרה לבוא.

באותו הערב השתמש בעוד שלוש ביצים. אחת עם תמונות של נערת הליווי האוקראינית ועוד שתיים עם הספר. בביצה האחרונה זה כבר היה ממש קשה ולקח לו כמעט חצי שעה, התברר שאכן הביצים שונות אחת מהשנייה והמרקם השונה נותן הרגשה שונה. הוא כבר חשב להתקשר למחרת לפסיכיאטר ולומר לו שמצא פתרון לבעיה אבל ידע שהנאד הנפוח יבטל אותו מיד ויאמר לו לחזור כשיסיים מרתון או משהו כזה. למחרת הוא התעורר רגוע יותר וידע שיצטרך להשיג לעצמו עוד מהביצים המפנקות. הוא נכנס לחנות אחרת, איתר תוך רגע קט את הביצים וצעד אליהן בביטחון. כשהגיש למוכרת הנמוכה את הביצים, תריסר הפעם, שאלה אותו האם הוא יודע איך להשתמש בהן.

"כמובן" ענה, נותן בה מבט משועמם

"אתה יודע שביפן יש גם גירסא של פנס שמקבל את הביצה?"

"פנס?" שאל

"כן נו, הפנס" אמרה והצביע על מעין בקבוק שתיה "זה כוס מלאכותי או חור תחת מלאכותי אם אתה הומו. אתה דוחף את הזין פנימה ומאונן או שמישהו מאונן לך. בארץ אין את הפנס בשביל הביצה הזו שקנית אבל יש פנסים אחרים"

"המממ" זה כל מה שהצליח לומר, אם היה עכשיו במשימת ריגול אמתית כבר היה נכשל לחלוטין. הפאסון של הביטחון התעופף ממנו לחלוטין, כל מה שיכל לחשוב עליו היה שמישהו אחר יכול לאונן לו ומה יגיד על זה הפסיכיאטר. הוא כמובן קנה שלושה פנסים מסוגים שונים ויצא לדרכו. השעה הייתה הרבה יותר מוקדמת מאתמול והוא תהה כמה מהביצים והפנסים יזכו לראות את אור המחר.

בימים הבאים הוא סיפור לעצמו שהוא בעצם עורך מחקר על צעצועי אוננות כדי למצוא את המתאים לו ביותר. הוא המשיך לבקר בחנויות שונות ולקבל המלצות מהמוכרים. קצב האוננות היומית שלו התייצב על כשש-שבע פעמים ביום. הוא כבר החל לחשוש משהכנים והחל לצעוד מרחקים גדולים כדי לזרוק את שקיות הזבל שלו המלאות באריזות שונות ומשונות. עם חברים ומשפחה הוא הקפיד להיפגש במקומות ציבוריים והיחידה שבאמת יכלה לגלות את עיסוקיו הייתה המנקה שהגיע אחת לשבוע אך ממנה הוא לא חשש לאחר שכבר עברה תחקיר בטחוני פעם אחת במוסד ופחדה ממנו פחד מוות.

חלק שני – שיכור בעקבה

שבועיים וחצי אחרי הטלפון צלצל. מספר חסוי שאומר שזו ככל הנראה מהעבודה. מעניין מה רוצה ממני עכשיו הפסיכיאטר המציק. ברור שלא סיפרתי לו על הביצים, הפנסים ושאר הצעצועים שמילאו את יומי, אמרתי לו שאני לוקח את רעיון המרתון שלו ברצינות וכרגע עובד על מתיחות להארכת השרירים

"נגמר לך החופש יא סוטה" היה המשפט הראשון ששמעתי אחרי הלו מנומס מצידי "שלא תחשוב שאני קונה את השטויות שלך ובטח לו את אילו של הפסיכי. מבחינתי פישלת במשימה ועכשיו אתה יכול ללכת להזדיין רק שנתקענו עם משהו פה קרוב ואפילו מאונן כמוך לא יהרוס". הכירו בבקשה את מפקד מחלקת המבצעים במוסד, איש שטח מטורף ויצירתי שכל נושא הנימוס והפולוטיקלי קורקט הוא ממנו והלאה. אם היו מחלקים צל"שים הוא היה צריך להסתובב עם מריצה. "תגיע מחר על הבוקר ואם למישהו אכפת ממך בכלל תמציא איזה סיפור לשבועיים שלושה הקרובים. תביא ציוד כאילו אתה הולך לחוף הים". קליק.

זו לא פעם ראשונה שאני מקבל טלפון כזה שלא ממש הופתעתי. אמנם קצת עלה לי הדופק כשהוא קרא לי מאונן אבל זה כנראה רק הסגנון שלו. למחרת הופעתי במטה עם תיק קטן שהכיל כמה בגדי ים, כפכפים ומשקפי שמש. לרוע המזל את הצעצועים החדשים שאימצתי לחיקי הייתי צריך להשאיר בבית כי ידעתי שהמחלקה הטכנית תיקח ממני את התיק ותארוז לי אחד אחר.

"אז זה עובד ככה" התחיל התדרוך "יש לנו אל קעידה אחד שבחר לבלות את חופשת החורף שלו בעקבה. התפקיד שלך זה לשבת לו על התחת ולדעת כל הזמן מה הוא עושה. הוא הביא איתו את אמא שלו ואת אחותו והם כולם אמורים להיות דתיים. חוץ מזה אנחנו כבר יודעים שיש לו חולשה לזונות רוסיות ולבלונדיניות בכלל כך שיהיה לכם על מה לדבר. הכיסוי שלך זה אנגלי שיכור תמידית שהחליט שאין לו כסף לשתות בלונדון אז הוא החליט לבוא להעביר את החורף במקום חמים יותר עם אלכוהול זול. ברור?" הנהנתי להבנה

"תוך שבוע ובהתאם לדיווחים שלך אנחנו נחליט מה לעשות. ברור?".

"שום בעיה" עניתי

"אז עכשיו בנימה יותר אישית" המשיך "אם אנחנו רואים שאתה אפילו מתקרב של לאיזו זונה, אישה, נקבה או אפילו ג'וק מסוג נקבה זה הסוף שלך. אני מבטיח לך אישית שהיחיד שיעריך את מצבך יהיה אני בלבד. ברור?" ואני כמובן הנהנתי

את הגבול עברתי עם 10 בקבוקי וודקה מיוחדים. כאילו שהריחו כמו פאב אנגלי אך למעשה היו כמעט ללא אלכוהול. התמקמתי לי במלון המפנק והתחלתי את העבודה הקשה והמסוכנת של לבהות בתיירות האחרות שהשתזפו להן על שפת הבריכה. את האגו העלוב שלי כבר שכחתי וכל כמה שעות הייתי פורש לי לחדר או סתם לשירותים של הבריכה לאונן. מריץ לעצמי תמונות של הישבנים המוצקים בביקיני הלבנות והשדיים החשופות ששכבו לפני. מבחינת המטרה לא היה שום דבר מיוחד, ישב כל היום בבריכה עם אמא שלו אחותו ועשה בערך מה שאני עושה רק ללא האלכוהול. ישב ובהה בישבנים ושוחח בטלפון הנייד. לפי השיחות ששמעתי היה נראה שהוא מנהל איזה מועדון זקנים ובטח לא מנסה להוציא לפועל פיגועים או להעביר נשק גרעיני בעולם. אם הייתי צריך להמר הייתי אומר שהוא גם הולך לשירותים לאונן כל כמה שעות.

לא ידעתי אם אני הסוכן היחיד והקפדתי להתרחק מן המין הנשי לגמרי, באופן פרדוקסלי היחידה ששוחחתי איתה במהלך השבוע הראשון היתה האחות של המטרה שניסתה לשכנע אותי לנטוש את האלכוהול ולהתחבר לאיסלאם, רציתי לומר לה שהבורקה שלה לא ממש משכנעת אותי להתקרב אבל בחרתי לגהק ולהבריח אותה עם אדי האלכוהול. בערבים הם ישבו לאכול במסעדת המלון ואז פרשו לחדרם. ערב אחד הגיעה מונית, אספה את האם והאחות והשאירה את המטרה לבדו. סוף סוף קצת התרגשות, הייתי בטוח שהיום אני תופס אותו מזיין איזו תיירת בלונדינית או עולה להרים ומקבל מהבדויים איזו בתולה בת 10 אך שום דבר לא קרה. הבחור העלוב ישב על המרפסת, עישן ודיבר בטלפון על מועדון הזקנים שלו. נו מה יהיה?

אמנם במשימה אך השעמום הוציא אותי מדעתי ונראה היה שהחרמנות שלי לא יודעת שובע. התחלתי לאונן תוך כדי תצפיות על המטרה. משאיר אותו בזווית העין אבל בעצם מחפש אובייקטים אחרים המסתובבים בערב במלון. זוגות מחובקים, נשים שיצאו לעשן או צעירים שחמקו לבריכה אחרי שעות הפעילות כדי להתרחץ. יד אחת מחזיקה במכשיר לראיית לילה, השנייה בתוך המכנסיים. עין אחת על המטרה והשנייה על החדר ליד והמבוגרת המתאפרת ליציאה. הסטנדרטים שלי כבר התדרדרו לגמרי, כל אחת העמידה לי וכל אחת נכנסה לי לפנטזיה בקלות.

דיווחתי את כל מה שראיתי חזרה למטה. הם הסכימו איתי שזה מוזר מאוד שהבחור לא עושה כלום ולא הפסיקו לשאול על ההתנהגות שלו בבריכה ועם התיירות. נתתי את דעתי "המקצועית" ואמרתי שלדעתי הוא חרמן אש והבעיה היא האם והאחות. אחרי כמה דקות שבהם שמו אותי על השתקה לפתע שמעתי שוב את קולו של מפקד מחלקת המבצעים "מחרתיים יש במלון ליד יום ספא לנשים בלבד והאם והאחות כבר נרשמו אליו. אנחנו הולכים לנצל את היום הזה ולתקוף" לתקוף? חשבתי לעצמי, על מה הוא מדבר? "יותר מאוחר הערב יופיעו אצלך שתי סוכנות. אנחנו לא רוצים לעשות הזמנות נוספות ולמשוך תשומת כך שאתם שלושתכם תשנו בחדר שאתה ישן. אתה לא צריך לעשות כלום וכל התפקיד שלך זה להמשיך להיות שיכור. הן יעשו את העבודה. אני חוזר ומזכיר לך שאם אתה אפילו מביט בהן מתחת לגובה הצוואר אני בא אישית ותולש לך את הזין. ברור?" הנהנתי בקדחתנות כאילו הם יכולים לראות אותי "ברור?!" שאג עלי הטלפון.

"100%" עניתי

כולנו ידענו על הפתייניות של המוסד. כולנו פנטזנו עליהן. כוסיות על שהוכשרו ברזי המין כמו שאנחנו הוכשרנו לתצפיות והאזנה. כנראה הזיון הטוב ביותר שאנחנו יכולים להשיג בימי חיינו. הרגשתי את הדופק שלי עולה ואת הזין מתחיל לפעום. אני עומד לחלוק את החדר עם שתי אלילות! אני כמובן אשן על הספה הקטנה והשתיים ישנו במיטה. די, אני חייב לעצור בעצמי ולהפסיק לחשוב עם הזין, זו משימה כמו כל המשימות ואסור לי לפשל, בטח לא בגלל נשים.

רצתי לחדר לנקות אותו ולפנות ראיות לתחביב החדש שלי. בלי לחשוב על זה נכנסתי למקלחת והתגלחתי למשעי. לרוע המזל המחלקה הטכנית לא שלחה איתי בושם כי רצו שאריח מאלכוהול כל הזמן. לבשתי את החולצה המכופתרת היחידה שהייתה לי והתיישבתי בלחץ על הספה מעביר ערוצים בטלוויזיה.

חלק שלישי – קריוס ובקטוס

בשתיים בלילה הטלפון הקפיץ אותי

"חמש דקות הן אצלך. תדאג שהדלת תהיה פתוחה" קליק

העפתי מבט זריז במראה ונראיתי בדיוק כמו מישהו שנרדם על הספה והעירו אותו בשתיים בלילה. פתחתי את הדלת כסנטימטר וכיביתי את האור בחוץ. 10 דקות אחר כך נכנסו לחדר הסוכנות שהשאירו אותי עם פה פתוח. לא הייתה לי מילה לתאר אותן מלבד מושלמות. בלונדיניות גבוהות וחטובות לבושות בבגדי ספורט צמודים ונושאות תיקי צד גדולים. שתיים בלילה וכנראה שתיהן אחרי מסע של כמה שעות אך הן נראות כאילו הגיעו מצילומי מגזין אופנה יוקרתי. איפור עדין, שיער מסורק ומבריק, הליכה מושלמת ובעיקר חזה ניצב עם פטמות שמצביעות לשמיים. ידעתי שעוד דקה של בהייה בהן הזין שלי כבר יעמוד ויהיה פה לא נעים, לפחות לי. לא יכולתי בכלל לתאר לעצמי איך הן יראו בשמלות ערב או בביקיני קטנטן.

"אתה לא אמור להיות שיכור?" הוציאה אותי הקרובה יותר ממצב הבהייה. לפתע הבנתי שהן גם מאוד מאוד דומות ובקלות אפשר לחשוב שהן אחיות. "אממ" אמרתי בעילגות "אז למה אתה נראה כמו חתן הבר מצווה?" לא ידעתי אם היא צוחקת עלי או כועסת באמת.

"טוב טוב" המשיכה והתקרבה לחלון "בוא תתדרך אותנו על המלון פה"

שמחתי על ההזדמנות להיצמד לחלון כי אצלי הזין כבר בהחלט התחיל לעמוד. הן נצמדו אלי משני הצדדים ויכולתי להריח את ריח הגוף המדהים שלהן.

ההיכרות שלי עם המלון ומעמד המדריך החזירו לי קצת מהביטחון "איך קוראים לכן?" שאלתי

"פחחח" שמעתי מימין "הזהירו אותנו ממך ואחרי שתי דקות קצרות אני רואה שאתה אכן עומד בציפיות. אתה יכול לקרוא לנו קריוס ובקטוס או צילי וגילי או טום וג'רי או כל שם אחר שבא לך. קדימה ספר לנו על המלון ועל המטרה"

אחרי 10 דקות של תדרוך סיימתי והן נכנסו אחת אחרי השנייה לחדר האמבטיה ויצאו עם בגדי ספורט זהים רק הפעם קצת פחות צמודים. כנראה סוג של פיג'מה. הן נכנסו למיטה הזוגית והורו לי לכבות את האור. ידעתי שאין לי שום סיכוי להירדם. אם קודם הראש שלי היה עסוק ביכולות המיניות של פתייניות המוסד אז עכשיו לא רק שראיתי את האלילות הן גם ישנו יחדיו במרחק של שלושה מטר ממני. ממש חיכיתי לשמוע את הגניחות בוקעות מאזור המיטה. כל כך רציתי לאונן אך פחדתי, הספה חרקה טיפה וידעתי שהסיכון פה גבוהה מידי.

בשמונה בבוקר התעוררתי מקולות של מים יורדים בשירותים וכשפתחתי את עיני עמדה מולי אלילה. כל מה שהיה חסר זה אור אלוהי מאחוריה שיבליט את הגוף המושלם בביקיני הלבן הקטנטן. עור חלק ללא פגם, קימורים של בארבי וריח שהוציא אותי מדעתי.

"קום. אתה צריך להביא לנו ארוחת בוקר" אמרה. קפצתי מהמיטה מייד שמח שאני יכול להיות יעיל עבורן. "אנחנו בינתיים נכין פה את החדר". בזווית העין לפני שיצאתי ראיתי אותה שולפת חופן של קונדומים ושמה במגרה ואילו השנייה, לבושה בביקיני זהה, מטפסת על כיסא ומתעסקת עם הנברשת. הבנתי שהן הולכות לפתות אותו לחדר ולספק צילומים מביכים שלו שישמשו לסחיטה. כל מה שיכולתי להרגיש הייתה קנאה מטורפת, בן זונה מחבל אבל עומד לזיין שתי אלילות שרק מלעמוד לידן אני כמעט גומר. הן עומדות לפתות אותו, להביא אותו לחדר ולממש לו את כל הפנטזיות כולל כאילו שהוא עדיין לא יודע עליהן. הן יגרמו לו לעשות דברים שיעיפו אותו לשמיים פה בחדר ואחר כך יגרמו לו לרצות להתאבד מהפחד שיחשפו בחוץ, יגרמו לו לפתוח את התחת שוב רק הפעם עבור המוסד ומדינת ישראל שהוא כל כך אוהב. הייתי מחלף אתו כהרף עין.

"תמצא לך מה לעשות למשך היום כי לחדר אתה לא חוזר" נבחה לעברי האלילה לאחר שסיימנו לאכול. "אנחנו יוצאים מהחדר בנפרד ומתעלמים אחד מהשני כל היום, מאחר והגדרת המשימה שלך היא לבהות בישבנים עסיסיים אתה מקבל אישור מיוחד לנעוץ מבטים סוטים גם בשלנו" אמרה ושתיהן התגלגלו מצחוק.

אספתי לי תיק קטן עם בקבוק הוודקה האחרון שנותר לי, איזה ספר שאפילו לא התחלתי וקרם לחות שמסופק על ידי המלון לכל מקרה וירדתי כמו בכל יום לבריכה מתמקם לי תחת שככה שתאפשר לי מבט על אזור הבריכה וחוף הים. ידעתי שראשי שאני הולך ליהנות מאומנות לשמה אך לא יכולתי לתאר לעצמי עד כמה.

היום התנהל ממש כמו תסריט הוליוודי. בערך בעשר בבוקר ירדה המטרה לבדה לאזור הבריכה והושיבה את עצמה תחת שמשיה הקרובה לבר והזמין קפה. כמה דקות אחרי ירדו הבנות מפטפטות ביניהן ברוסית צועדות בהליכה מלאת ביטחון, מנפנפות בשיער המבריק ומראות לכולם כמה הן צעירות וכוסיות. זה לא שלא היו צעירות נוספות באזור הבריכה אך הזוג המלכותי היה ללא ספק רמה או שתיים מעל כולן. מבט קצר אל המטרה וכאילו גם הוא קרא את התסריט ראיתי איך הלסת שלו נופלת ובחוסר טקט מושלם הוא נועץ מבטים בבנות מלווה אותן מהכניסה ועד לבריכה. הן התיישבו בשיא הטבעיות על מיטות השיזוף, החלו להתעסק כל אחת בטלפון שלה והתעלמו מהעולם בהפגנתיות. עברו עוד כמה דקות והתסריט עבר לסצנה מספר 2 בה הבנות מורחות אחת את השנייה בשמן שיזוף. כל הנוכחים בבריכה עצרו את כל מה שעשו והביטו בזוג המושלם השולח ידיים אחת אל השנייה ומצחקק. קריוס ובקטוס נתנו הופעה של שחקניות פורנו הזכאיות לפסלון האוסקר. נוגעות אחת בשנייה בתנועות ארוכות ואיטיות, שולחות אצבעות תחת חוטי החזיה כדי לא להחמיץ אף פיסת עור, מצחקקות במבוכה כאשר אחת נוגעות בלי כוונה בפטמתה העומדת של השנייה. במאמץ רב הסרתי את עיני מהזוג והבטתי במטרה, הוא עמד עם ספל הקפה שקפא באוויר באמצע ההנפה לשתייה ונותר כך לאורך כל ההצגה.

כשסיימו נשכבה האחת על המיטה ועצמה את עיניה ואילו השנייה החלה לצעוד בקלילות לכיוון הבר מטבלת את צעדיה בתנועות ריקוד לצלילי המוזיקה שנשמעה ברקע. אל הברמן פנתה באנגלית קלוקלת במבטא רוסי כבד והזמינה שני קוקטיילים, היא התיישבה על כיסא הבר הגבוהה מאפשרת לחוטיני שלה להעלם לתוך ישבנה, מאפשרת למטרה שישב מאחוריה לצפות בגב בשיער הגולש שהסתיר את גבה והסתיים בישבנה שלא היה מוסתר כלל וכלל. הברמן, כמובן, פתח בשיחת חולין מה שאפשר לכל מי שרצה באזור הבר לשמוע שהן סטודנטיות ממוסקבה שבאו ליהנות קצת בעקבה מהשמש, הים ובעיקר מהגברים הערביים שהן חושבות שם הדבר הכי סקסי בעולם. הברמן המשיך בשיחה כמובן שאל האם הן אחיות. הבר כולו למד שאכן הן אחיות אך לא תאומות והן עושות הכל הכל הכל ביחד. כשהקוקטיילים היו מוכנים אספה אותם וצעדה חזרה לאזור השיזוף. ציפיתי שהיא תתקל במטרה או תמשוך את תשומת ליבו בצורה כזו או אחרת אך היא אפילו לא התקרבה אליו. הוא כמובן המשיך לצפות בה אך כך גם עשו רוב הגברים האחרים.

כשסיים את הקפה, כמו בכל יום, עבר אל הסככה ליד הבריכה. אומנם אותה אחת שישב בה גם בכל הימים האחרים אך הפעם היה לו את הבונוס של קיצור המרחק אל הבנות. כעת ישב במרחק של כעשרה מטרים מהם והחל להתעסק עם הטלפון אך דואג לשזוף את עיניו בבלונדיניות המשתזפות כל דקה או שתיים. לפתע בלי שום אזהרה החלו השתיים קצת להתווכח ביניהן, ויכוח ער ברוסית עם אצבעות מונפות אחת אל מול השנייה. המטרה עזב את הטלפון ונעץ מבט לא מנומס בעליל. הן היו מדהימות, לא רק במראה אלא גם באיכות העבודה. כמובן שאף אחד שלא הבין רוסית לא ידע על מה מתווכחות הצעירות אך ברור היה שהמילה מרלבורו חוזרת על עצמה יותר מפעם. ממש קל היה להבין מהריב שהן האשימו אחת את השנייה מי הייתה אמורה להביא את הסיגריות. דקה או שתיים של ריב ומי קם באבירות להציע להן מהסיגריות שלו? בינגו! המטרה עשה את הצעד הראשון. רציתי ממש לקום ולמחוא להן כפיים על ההצגה אך הראש שלי כבר עבר לשלב הבא. עד כמה שרציתי להמשיך לצפות באמניות הפיתוי ידעתי שבדבר האמיתי עומד להתרחש בחדר וידעתי שלמרות האיסור אין שום סיכוי שאני מחמיץ את זה. ראיתי את השלושה מתחילים לשוחח וקמתי לי בטבעיות וצעדתי אל החדר אליו נאמר לי במפורש לא לחזור.

חלק רביעי – סיכון מחושב?

ידעתי שהן מקצועניות אמתיות והן יתנו לו להוביל כך שיהיה שלא יהיו לו ספקות בכל מה שקורה פה. לא היה לי מושג כמה זמן זה ייקח ואחרי חצי שעה בארון הבנתי שעשיתי טעות שלא התכוננתי להמתנה ארוכה. ארון חדר השינה היה מספיק גדול עבורי כדי לעמוד בתוכו ולהציץ דרך הסנטימטר שנותר אחרי הסגירה ולקבל מבט על בערך שליש מהמיטה. כמובן שהייתי שמח לראות את המיטה כולה אך לפי הביצועים שהפגינו הבנות עד כה ולאור רמת החרמנות שלי גם שליש יהיה מצוין.

לפתע נשמעו קולות בדלת והשלישיה העליזה פרצה פנימה, הבנות מלהגות ללא הפסקה בבלילה של רוסית ואנגלית ואילו המטרה מאופק יותר וכמעט לא מדבר. מישהו נכנס למקלחת ושמעתי את אחת הבנות אומרת בקול את המילה וויאגרה כמה פעמים. הבנתי שהן מציעות לו את הכדור הכחול שיאפשר לו לזיין אותן כראוי. המטרה סרב בנימוס והסיף כמובן שהכל אצלו עובד אך היא המשיכה לדחוק בו עד שנפתחה דלת המקלחת ולפתע השתנתה הגישה

"אוקיי אוקיי, וויאגרה" שמעתי אותו אומר, אם הייתי צריך להמר הייתי אומר שהמתקלחת יצאה עירומה ורטובה ונתנה לו מופע מושלם של טיפות מים גולשות על גוף מושלם או משהו כזה. העיקר שהוא השתכנע. אחר כך נכנסה האלילה השנייה ואז כשנכנס המטרה הופיעו השתיים כאחוזות תזזית בחדר השינה בודקות את כל המצלמות והמיקרופונים המוסתרים. הן ממש שפכו תיק שלם של אביזרי סקס ופרטי לבוש על המיטה ולשמחתי נדחפו כולם לצד המיטה המוסתר מעיני. כשנסגרו המים במקלחת זינקו השתיים על המיטה והחלו להתגפף ביניהן. המעבר היה קשה לי אך המראה שלפני השכיח הכל, הן החלו ללטף אחת את השנייה ולצחקק. שולחות נשיקות קטנות וליטופים אינטימיים המלווים בקולות עונג קטנטנים. ליטוף בשיער, ציפורן עדינה על פיטמה, נשיקה בשקע הצוואר, אצבע שעוברת על שפתיים אדומות ובשרניות, שזירת רגליים כנחשים. אם לא הייתי יודע יותר טוב הייתי אפילו אומר שהן ממש נהנות מהעבודה או שאולי הן מצאו לעצמן את העבודה המושלמת עבורן.

בלי להפסיק את הנגיעות סימנו השתיים למטרה להתקרב ולעמוד לידן. אחת אחת קרבו אל קצה המיטה וטעמו את הזין הערבי תוך ליטוף עדין של הביצים מלמטה. וכשאחת טיפלה במטרה דאגה חברתה להמשיך במסכת הנגיעות העדינה. הן הקפידו להתחלף כל כמה דקות משאירות אותו עומד מעליהן, צופה בהן. כל הכבוד לבחור, אין שום סיכוי שהייתי מחזיק מעמד בכזה אירוע בלי לגמור. כשגבר קצב הנשימות שלו נעלמה אחת מהן מזווית הראיה שלי אך זו שהמשיכה למצוץ החלה לגנוח בקול ולנדנד את עצמה קדימה ואחורה אל מול הזין העומד. הפנים שלו נעו בין עונג להלם, הוא החל להלום את הזין לפיה של הבלונדינית הגונחת שתחתיו מביט במחזה שמולו עם לסת שמוטה. נראה היה שהוא קרוב לגמירה ולפתע נשלף הפה מהזין הבנות התחלפו שוב והפעם אל מול הזין הרטוב והעומד התייצב ישבן מושלם המחובר לאלילה על שש. הוא לא המתיו יותר מידי ועמד לחדור אך לפתע הופיעה לידו התאומה מחזיקה דילדו סגול וגדול עוצרת בעדו. היא לקחה את הדילדו, שימנה אותו עם נוזל סיכוך ובעדינות החלה להחדיר אותו אל חור הישבן. הגניחות שיצאו מבעלת הישבן גרמו לזין שלי לטפטף בארון. האלילה העומדת לקחה את ידו של המטרה והניחה אותו על הדילדו מעודדת אותו לזיין את הישבן הרעב, כשהבין את הרעיון ירדה על ברכיה וחזרה למצוץ לו. הגניחות מכל הכיוונים העבירו אותי על דעתי ודחפתי יד אל מכנסי. אחרי לא יותר משתי דקות קפצה המוצצת והחלה לדרוש "עכשיו אני, עכשיו תורי" כמו ילדה המחכה לחלוקת עוגה בסוף יום הולדת. היא עלתה על המיטה על שש מגישה את ישבנה למטרה ומעבירה לו דילדו נוסף רק גדול יותר. כשהחדיר את הדילדו גם אליה עמד מולי מחזה מהמם של המטרה מזיין ישבן בכל יד וגניחות מטורפות ממלאות את החלל. לא ראיתי אם הן נישקו אחת את השנייה, נגעו אחת בשנייה או כל דבר אחר אך הוא לא הסיר את מבטו מהן והמשיך לזיין אותן. הקולות התחזקו והפכו לצעקות עד שגמרו השתיים יחדיו.

כשחזרו להופיע בזווית הראיה שלי החזיקה אחת מהן פלאג אנאלי קטנטן בצבע שחור ואמרה לו "זה בשבילך". המטרה הביט בה בהפתעה ודחף את ידה באגרסיביות אומר שאין שום סיכוי לשום דבר לחדור אליו לישבן. שתיהן קפצו לחבק אותו והחל ממש להתחנן מסבירות לו שהן חייבות להרגיש את הזין שלו והפלאג בישבן יגרום לו לעמוד יותר טוב. הייתי עסוק בלאונן לעצמי ולא שמתי לב איך אחת מהן התקרבה לארון ופתחה אותו. למשך עשירית שניה נראה היה הלם על פרצופה מהמראה העלוב שלי מאונן לעצמי בארון אך כמו מקצוענית אמתית היא המשיכה בעבודתה אוספת רתמת עור וסוגרת את הארון בלי לשכוח להפריח אלי נשיקה באוויר. היא הלבישה על עצמה את הרתמה ועלתה על המיטה שוב על שש. חברתה אחזה ברתמה והחלה לחכות תנועות זיון מאחור מראה למטרה מה צפוי לו. לא ראיתי את מבט כיוון שגבו היה אלי אך כנראה שהנהן בהסכמה כיוון שמיד אחר כך הופיע מאחוריו וירדה על ברכיה. היא שלחה יד אחת אל בין רגליו מעסה את הזין שעדיין עמד ובעזרת ידה השנייה דחפה קלות את גבו רומזת לו להתכופף. כשנשען על המיטה החלה בעדינות להחדיר את הפלאג אל חור ישבנו מתקדמת מילימטר אחר מילימטר ונותנת לו זמן להתרגל לכל התקדמות. היא לא הפסיקה לרגע לעסות את הזין המגורה יודעת שכך אין שום סיכוי שיתנגד. לבסוף נכנס הפלאג כולו והמטרה התרוממה, כמו ילד סקרן הוא ניסה להביט אל ישבנו ולראות את הפלאג אך ללא הצלחה כמובן.

הוא נעמד מאחורי בעלת הרתמה ואחז ביד אחת ברתמה, חברתה פתחה באותו הזמן אריזת קונדום והלבישה עליו. הוא לא המתין הפילו שניה וחדר באחת את הכוס המוחזק מולו. בידו הפנוי אחז בחוזקה בישבן שמולו נועץ את אצבעותיו בלחי החלקה. הוא החל לזיין באגרסיביות בעזרת הרתמה שלא אפשרה לחור שמולו להתרחק. הוא כבר היה באקסטזה גמורה ותנועת הפמפום שלו היו מהירות והלמו בישבן בכוח רב. הוויאגרה, הפלאג וכמובן כל הפעילות בשעה האחרונה הכריעו גם אותו והוא גמר בשאגה אדירה. הוא התמוטט בתחילה על האלילה ואז גלש למיטה משאיר לי יכולת להביט על רגליו בלבד. לפי הקולות הלכו האלילות לשטוף את עצמן ועד כשחזרו אחרי כמה דקות כל מה ששמעתי היה קולות קלים של נחירות מכיוון המיטה. לפתע שמתי לב שדלת הארון נפתחת באיטיות ובדממה עד שהדלת נפתחה כולה על ידי אלילה במגבת. היא סימנה לי לשתוק וסימנה לי לצאת החוצה והצביעה לכיוון הדלת. המבט שלה לא היה זועם כמו שציפיתי אלא ענייני ומפוקס. ראיתי את חברתה מביטה על המטרה הישנה בריכוז ומסמנת לי לכיוון דלת היציאה גם כן.

2 מחשבות על “איש המוסד”

  1. ראשית, המשך בבקשה של אירוע זה

    שנית, סיפורים מינים נוספים כדי שאדע בדיוק נמרץ מה הפסדתי כשקיבלתי זימון עם סיום לימודי משפטים באונ תא ואני בן 26 שנים בלבד

    התעלמתי מהזימון ולא כמו בדלתות מסתובבות אני חי בתחושת החמצה אדירה

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)