סטריפ פוקר

חפוז : ארוחת ערב ופוקר

למען הסר ספק: עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני. כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

 

הכל התחיל כשאורית חזרה עם אמא שלה מחו"ל, הזדיינו כמו שפנים, מכל הכיוונים, שנינו היינו חרמנים אש אחרי ש-38 לילות לא בילינו יחד והשלמנו את הפערים שהיו לנו, לה ולי, אבל על זה הרי כבר סיפרתי לכם. (חפוז – אולם מקבלי הפנים).

אורית שכבה עלי, גופה החם נושק לגופי, שדיה הגדולות נמעכות לגבי, ופתאום התברר לי שההזמנה התמימה לארוחת הערב אצל אמא שלה איננה תמימה כל כך, שהן התערבו ו… "תראה" אורית לחשה לי, "התערבנו על שטות" היא המשיכה, מובכת, "הייתי כל כך בטוחה בעצמי שלא חשבתי ו…"

"נו תגיעי לתכל'ס, מה הפסדת?"

"אחרי ארוחת הערב, נשחק"

"נשחק מה?"

"משחק" התפתלה, מנשקת אותי בעורף, נשיקה תאוותנית, קולנית ורטובה

"יופי, נו, מה?"

"פוקר" עצרה לרגע, מנשקת אותי שוב בעורפי והמשיכה "יותר נכון, סטריפ-פוקר"

"מה? את משוגעת? סטריפ-פוקר עם אמא שלך?? זה…" חיפשתי את המילה הנכונה "זה גילוי עריות!"

"די רמי, אל תהייה כזה מרובע, אל תראה את זה ככה, אני מצטערת אבל.." ספק אמרה ספק התנצלה, "לא בוכים על חלב שנשפך, רמי בבקשה, אל תשבור לי את המילה, תסכים, בבקשה"

רציתי לשאול אותה אם הן עשו את זה כבר פעם, אולי עם חבר קודם שלה, אבל פחדתי מהתשובה, הייתי המום, מילא שהיא קוראת לה דליה ולא אמא ומילא שהיא מספרת לה על הכל, אבל הכל הכל, אפילו מה שהיה בלילה ביני לבינה, אבל את זה, סטריפ-פוקר עם אמא שלה? "רק מתפשטים או…? " שאלתי ולא הספקתי להשלים.

"לא, כל המשחק," היא ענתה, "אתה יודע, ללכת עד הסוף, כמו שפעם אנחנו שיחקנו".

"את לא נורמלית!" לא התאפקתי "זאת אמא שלך, את מבינה, איך הגעתם לזה?"

"אמרתי לך, התערבנו על שטות, הייתי כל כך בטוחה שאמרתי לה שאני מתערבת אתה על מה שהיא רוצה ו..רק אחרי שהפסדתי היא אמרה לי מה באמת היא רוצה"

"סתם ככה, פתאום היא רוצה לשחק איתנו סטריפ-פוקר"

"רמי… אני מצטערת"

"נו תשפכי… איך?"

"יומיים קודם אני ספרתי לה!" לחשה והרגשתי את לבה פועם במהירות "נסענו נסיעה ארוכה, אתה יודע כאלה של אמריקה, נוסעים נוסעים ולא מגיעים ודיברנו… היא סיפרה לי סוד ואני סיפרתי לה ומפה לשם יצא שסיפרתי לה על המשחק שהיה לנו" התנצלה "בכלל שכחתי מזה, כשהתערבנו, לא חשבתי ש…" השתתקה ואני הבנתי אותה, מי יכול לחשוב שאמא שלך תרצה לשחק אתך סטריפ-פוקר?

"ואת לא יכולה לברוח? לבטל?"

"ניסיתי"

"תנסי שוב"

"לא!" אמרה בנחרצות "הבטחתי ואצלי מילה זאת מילה"

"ומה איתי?" שאלתי "אני לא הבטחתי!"

"אתה אוהב אותי" שינתה גישה והתחנפה, מנשקת אותי, מועכת את שדיה בחוזקה אל גבי "אתה מסכים? נכון? בשבילי…" המשיכה בקול מתפנק כל כך, מנצלת את כל נקודות החולשה שלי, ואני לא עמדתי בזה, כנראה שאני באמת אוהב את אורית… הסכמתי, אבל בתנאי אחד… "בכל זמן המשחק את קוראת לה אמא, לא דליה… רק אמא!"

"ר-מי, אתה יודע!!" התרעמה אבל בסוף היא הסכימה לתנאי, טוב, לא היתה לה ברירה.

*****

 

ישבנו ליד שולחן האוכל המשקיף על המטבח המאובזר, שף אלון בישל לנו ארוחת גורמה פרטית, ככה זה כשאתה מרוויח כמו אמא של אורית, שף אלון לבוש על פי כללי הטקס, כולל כובע שפים גדול לראשו עמד וטרח, מפעיל את קרן, הסו-שפית שלו, פצצה בלונדינית שבמבט ראשון הייתי בטוח שהיא דוגמנית, סתם קישוט שהשף הביא, אבל אחרי שראיתי אותה עובדת הבנתי למה שף אלון טען שהיא הולכת להיות ההבטחה הבאה.

פתחנו בפרשוטו עם פול טרי ומרווה, מעדן שעושה לך חשק לעוד… אחר כך עברנו למרק פטריות וערמונים עם קציפת כמהין, בדרך כלל אני לא מחסידי המרק אבל המנה הזאת היתה אופרה אחרת.

כדי לנקות את החך ולהכין אותנו למנה העיקרית שף אלון הגיש לנו כדור סורבה לימון, "גלידה טובה" צחקתי, לא רגיל לאכול גלידה בין מנה למנה.

קרן, הסו-שפית, כמעט הרגה אותי "זה לא גלידה, זה סורבה!" תיקנה אותי בקול נוזף, כאילו פגעתי בכבודו של כדור הקרח בכוסית הקטנה.

אמא של אורית ניצלה את האתנחתא לעקיצה קטנה משלה "רמי… אני מקווה שאתה מצליח לשבת", רומזת לחגיגה הגדולה שחגגה אורית בישבני.

"מה?" פניתי לאורית "סיפרת לה?"

אורית הסמיקה ולא הייתי צריך תשובה "אין סודות" רטנתי לעצמי "מה כבר ביקשתי, קצת פרטיות"

לקראת המנה העיקרית מזגה לנו הסו-שפית יין לכוסות שהציבה, "יין ישראלי, זינפנדל 2006 של דלתון" הסבירה בטון של מורה, ממלא את הכוסות מקנקן זכוכית מוזר "עמד בדיוק חצי שעה בדקנטר" מסתבר שככה קוראים לקנקן המוזר הזה "שבגלל מבנהו פותח את היין, מעביר אותו התבגרות מואצת ומעדן את טעמו" השלימה את ההסבר ומבט רציני על פניה.

המנה העיקרית, סטיק פילה מפולפל על מצע פירה מארטישוק ירושלמי היתה חלומית, אין לי מילה אחרת לתאר מנה כזאת, לא זוכר שאכלתי אי פעם סטייק עשוי טוב כל כך, בדיוק במידת הצריבה הנכונה, והפירה ארטישוק ירושלמי… אגדה מומלצת, משתלב עם הסטייק ומשלים אותו, מנה של הנאה צרופה! אני לא יודע כמה זה עלה לאמא של אורית אבל אין לי ספק שזה שווה כל אגורה.

קינחנו בשכבות מוס ערמונים, מוס שוקולד לבן וקראנץ' שוקולד מריר, אכלתי כבר מוס או שניים בחיי אבל בזה היה משהו מיוחד, לא רק החומרים המעולים אלא השילוב המדליק כשהערמונים נותנים לו טוויסט מיוחד, מתוחכם.

אפילו האספרסו הקצר שהגישו לנו, רגע לפני ששף אלון והסו-שפית שלו קמו והלכו, משאירים אותנו לבד, היה משהו מיוחד, חזק ומריר, בדיוק כמו שקפה טוב צריך להיות.

 

ישבנו בסלון, מתפעלים, כל אחד שקוע בעצמו, שוכחים לרגע מהמשחק המצפה לנו, מהשלב הבא.

"רמי, בוא תעזור לי" קראה לי אמא של אורית, קוטעת לי את חוט המחשבה "בוא תעזור לי עם השולחן"

כשאמא של אורית עושה משהו היא עושה את זה כמו שצריך, עזרתי לה להעביר שולחן עגול שעמד וחיכה בצד למרכז הסלון, בדיוק מתחת למנורה הגדולה, "תביאו משם את הכסאות" אמרה לי ולאורית והיא עצמה פרסה מפה מלבד ירוק על השולחן, הניחה חבילת קלפים חדשה, סגורה עדיין בנייר הצלופן, "בואו שבו" קראה לנו "אורית, את פה" הצביעה על כסא אחד "ורמי, אתה שם"

לפני שהתישבה הביאה עוד תיק גדול ושפכה את תכולתו על שולחן הסלון שעמד לידנו, הרבה צעצועי מין מכל המינים והגדלים, דילדוים בצבעים וגדלים שונים כולל אחד ארוך עם שני ראשים, כזה שנועד לפינוק משותף של נשים, ויברטורים, סטראפאון עם תותבים בגדלים שונים, כל גודל והצבע שלו, פלאג-באטים… שפע ומגוון כזה לא ראיתי מאז שהייתי חייל וביקרתי באותה חנות מין אפלה בסמטה של התחנה המרכזית הישנה בתל-אביב.

 

"זה לאחר כך" אמרה אמא של אורית והתישבה ליד השולחן, פותחת את חבילת הקלפים החדשה ומתחילה לערבב "כמו שאתם יודעים אורית הפסידה בהתערבות ואני נצחתי" ראיתי את המבט המושפל של אורית, כאילו מחפשת משהו ברצפה "ומאחר וההתערבות היתה על מה שאני רוצה אז…" הפסיקה לרגע "אני בחרתי שנשחק בסטריפ-פוקר"

"את בטוחה שאת רוצה שנשחק סטריפ-פוקר?" קטעתי אותה "בכל אופן את יודעת…"

"ר-מי!" הפסיקה אותי אורית, מסמיקה "דיברנו על זה!"

"אורית זה בסדר" הרגיעה אותה אמא שלה ואחר כך עברה אליי "רמי, תראה, אצלנו במשפחה הכל פתוח, כשצריך אנחנו רציניות ולפעמים אנחנו משחקות ועכשיו זה זמן המשחק אז…" עצרה רגע, מסתכלת לי עמוק בעינים "תשכח מזה שאני האמא והיא הבת ו…יאללה, צא מזה, תשתחרר מהלחץ, אל תהיה חנון, תנצל את ההזדמנות ותהנה, אל תתנו לי הנחות כי אני לא אתן לכם, אני מתכוונת לנצח ולקרוע אתכם, אז תהנה, תשחק בכיף והטוב ביננו יחגוג בגדול… ואל תשכח שבמשחק הזה לא אומרים לא, הכל מותר… ה-כ-ל!"

 

היה רגע של דממה, כולם שותקים, אבל אמא של אורית לא נתנה לזה להמשך "נשחק פוקר בסגנון טקסס הולדם" הסבירה לנו שוב את החוקים, איך מחלקים, איך מנצחים ובמיוחד מה עושים למפסידים, "בהתחלה מורידים בגד ואחר כך, כשאין יותר מה להוריד המנצח מחלק משימות. נתחיל בקלות, פשוטות, ואחר כך…" עצרה רגע בהסבר, כאילו בונה את המתח, "יותר ויותר מעניינות"

 

בתור הראשון לא היה לאף אחד מאתנו אפילו זוג, נדיר אבל קורה, לאמא של אורית היה אומנם אס מנצח אבל היא אמרה שככה לא מתחילים משחק, שבכלל כולנו הפסדנו ובתור עונש כולנו נוריד נעליים וגרבים ונתחיל מהתחלה.

הורדנו ואמא של אורית חילקה מחדש.

 

את התור השני שיחקנו בשקט, שקועים בתוך עצמנו, אורית ניצחה, אני הורדתי במהירות את החולצה ונשארתי בגופיה, אמא שלה הורידה באיטיות את החולצה, פותחת באיטיות כפתור אחרי כפתור ומורידה אותה בתנועות מחרמנות מציגה לראווה את החזיה שלא הסתירה הרבה מהחזה המדליק שלה.

 

גם התור הבא המזל לא האיר לי פנים, הפעם אמא של אורית ניצחה, מציגה פול האוס מרשים ומשאירה אותי עם חצי גוף עליון עירום ואת אורית בחזיה סקסית מטריפה.

 

"תתעורר רמי אני הולכת לטרוף אותך" שפשפה אמא של אורית את הידים וחילקה מחדש, על השולחן היו פתוחים שלושה מלכים, לי ביד היו זוג 10 סך הכל פול האוס, יד חזקה שנתנה לי תחושה טובה בלב, הנחתי את הקלפים בגאווה, אורית זרקה את הקלפים על השולחן "הפסדתי" קמה והורידה במהירות את חצאית המיני שלבשה, הסתכלתי על אמא של אורית והיא עליי, היו לה פני פוקר, חתומות, אחר כך היא חייכה, חיוך מנצח כזה, והניחה מלך נוסף, רבעיה, שוב הפסדתי "הגיע הזמן לראות את התחתונים שלך" אמרה אמא של אורית, מתרווחת בכסא, מותחת רגליים.

קמתי והורדתי את המכנסיים, אורית ישבה בחזיה ותחתונים "כל הכבוד רמי" הביטה אמא של אורית באוהל המתוח שלי "אני רואה שהלילה יהיה לי עם מי לחגוג"

 

גם בתור שאחרי לא היה לי מזל, אורית בשלישית אסים ניצחה את שלישית הנסיכים שלי. לאמא של אורית היה זוג והיא קמה והורידה את החצאית שלה, מסתובבת שכולנו נראה את תחתוני החוטיני התואמים שלה, משולש בד קטן מסאטן אדום שחוט דקיק, שנבלע בין פלחי ישבנה המוצקים, מחזיק אותו צמוד לגופה, בקושי מצליח לכסות את פתח המנוש שלה, היכל תענוגותיה המגולח למשעי.

כל המבטים הופנו אליי "בוא חמוד שלי" הזמינה אותי אורית "בוא אני אעזור לך"

נעמדתי לידה, קרוב, אורית אחזה בתחתוני והתחילה למשוך אותם למטה, לאט לאט, אוחזת בזין המתוח שלי, שכאילו לא רצה לתת לתחתונים לרדת, ושיחררה אותו מכלאו, מציגה אותו לראווה במלוא תפארתו "מה את אומרת אמא?" שפשפה אותו קלות והסתכלה באמא שלה במבט גאה, "הצליח לי?" חזרה אליי, מתכופפת ומורידה את התחתונים שלי עד הסוף ותוך כדי כך מנשקת את העטרה המתוחה "זה למזל" הסבירה "אתה צריך את זה" הוסיפה ונישקה עוד נשיקה.

 

למרות מה שאומרים על פוקר, שזה לא משחק של מזל, במשחק שלנו רק המזל שיחק, לא היה פה הימורים, אין אפשרות להבריח את המתחרים אפילו שאין לך קלפים טובים, מחלקים, בודקים, אחד מנצח ושנים מפסידים.

טוב, לפי התרוצים אתם בטח מבינים שגם הנשיקה לא עזרה לי, גם בתור הבא הפסדתי ואמא של אורית ניצחה. בלי לקום מהכסא אורית פתחה במהירות את החזיה שלה, משחררת את שדיה הגדולים, מנענעת אותם בגאווה, מרימה אותם בידיה ומציגה אותם לראווה, שכולם יראו, שיעמוד לי עוד יותר.

אמא של אורית חייכה מאוזן לאוזן "טוב רמי, אין לך יותר מה להוריד…" פנתה אליי "אז לפי החוקים אני צריכה לתת לך משימה" עצרה שוב, עושה עצמה חושבת "מאחר וזאת המשימה הראשונה אז נתחיל במשהו קל…" הסתכלה לעבר ערימת הצעצועים שעל השולחן הסמוך "לך תבחר לך פלאג-באט… ותביא לי"

הלכתי, הזיין שלי עומד גדול וזקוף, מתנדנד מצד לצד לקצב תנועותיי, ובחרתי באחד, קטן וחלק.

"אל תשכח גם שמן!"

לא שכחתי, חזרתי והנחתי לפניה את הפלאג-באט ובקבוק שמן סיכה.

"עכשיו תתכופף כאן על השולחן" סימנה לי את המקום לידה "אני הולכת לתקוע לך אותו" המשיכה אמא של אורית והחיוך הגדול עדיין מרוח על פניה "והמשימה שלך היא… שתשחק את התורות הבאים עם הפלאג-באט תקוע בתחת החמוד שלך!" החליקה בידה על ישבני.

התכופפתי על השולחן, פישוק קל, מסמיק, הישבן פרוס לפניה.

"בואי אורית" הגישה לה אמא שלה את שמן הסיכה "תשמני אותו"

"א-מא!" הזדעקה אורית "למה אני?"

"לא צריך, אם את לא רוצה אז אני אתקע לו בלי שמן"

אורית קמה והתחילה לשמן לי את החריץ שבין פלחי ישבני, מורחת כמות נדיבה בפי הטבעת המכווץ, מחדירה את האצבע שלה ומשמנת אותו, מעסה בעדינות.

"עד מתי?" שאלה פתאום אורית, דואגת לי.

"עד ש…" חשבה אמא של אורית רגע "עד שאני אקבל משימה" צחקה ומיד הוסיפה "או שמישהו אחר ירצה לבקר בישבן החמוד שלו" לטפה את התחת שלי, ליטוף חרמני, מניחה את הפלאג-באט בפתח המכווץ, מכוונת, "מה שיבוא קודם" השלימה ו…תקעה לי אותו!

הפלאג-באט החליק לישבני, חטפתי כבר דברים יותר גדולים ממנו אבל בכל אופן היה כזה כאב חד בחדירה ומייד נרגע, אמא של אורית דחפה אותו לעומק, מסובבת מעט, מחדירה…עד שהבסיס הרחב שלו עצר אותה.

"עכשיו לך חזרה לכסא ותשב על זה" טפחה על ישבני, משחררת אותי.

התיישבתי חזרה, ב-ז-ה-י-ר-ו-ת, מרגיש אותו תקוע בתוכי, מין תחושה כזאת, לא כואבת, מחרמנת.

"נו רמי? איך?" שאלה אמא של אורית אחרי שהתיישבתי.

"מתאים לי" עניתי "יאללה חלקי, הגיע הזמן להתחיל לשחק"

 

אמרתי ולא ידעתי מה אני אומר, כנראה שהפלאג-באט הנעוץ עמוק בישבני שינה את מזלי כי בתור הבא ניצחתי, זוג גלוי על השולחן הפך לפול-האוס שלי ולאורית ואמא שלה לא היתה תשובה.

"כל הכבוד רמי, ניצחון ראשון" אמרה אמא של אורית ופתחה את החזיה שלה, חושפת את שדיה הבשלים, משחקת בפטמות, מסובבת ומותחת אותן עד שהפכו נוקשות וכהות "אל את תשכח, סנונית אחת לא מביאה את האביב"

"בואי חמודה" התעלמתי מדבריה של אמא של אורית ופניתי לאורית "בואי מאמי, אני אעזור לך עם התחתונים" החזרתי לה על מה שהיא עשתה לי.

"ממזר" צחקה אורית ונעמדה לידי בשמחה, סובבתי אותה, ישבנה אליי וערוותה לכיוון אמא שלה, מושך את תחתוניה מאחור, מגלה את ישבנה ומנשק אותו, נשיקה קולנית, מציצה כזאת שמשאירה סימן, אחר כך הורדתי מעט מקדימה, מגלה בפני אמא שלה את החריץ הורוד שבין שפתי הכוס הכהות, מעביר אצבע חוקרת לאורכו, מרגיש עד כמה היא רטובה "מה את אומרת, דליה," מצצתי בהפגנתיות את האצבע שחקרה לפני רגע בכוס של הבת שלה "הצליח לי, אהה, תראי איזה יופי, תחשבי איך אני חוגג שם" סובבתי שוב את אורית שהסמיקה, הישבן שלה מול אמא שלה והכוס מולי, משכתי את תחתוניה עד למטה ונישקתי אותה ישר בכוס שלה, שוב נשיקה קולנית, שאמא שלה תשמע, והוספתי ליקוק תאוותני "יאמי…מעדן" אמרתי ושלחתי אותה עירומה חזרה למקומה.

אמא של אורית הסתכלה בי ואחר כך באורית "חרמן החבר שלך, הצליח לו פעם אחת והוא מרגיש פופאיי" ערבבה את הקלפים במהירות "חכה חכה…" פנתה אליי והתחילה לחלק, קודם קלף כיס ראשון לכל אחד, אחר כך קלף כיס שני, מוסתרים, ואז שמה שלושה קלפים בצד ופתחה שלושה קלפי קהילה גלויים ועוד אחד בצד ועוד קלף קהילה פתוח ושוב קלף בצד ושוב קלף פתוח, חמישה קלפי קהילה פתוחים ו-2 קלפי כיס מהם כל אחד מאתנו ירכיב את היד הכי חזקה

 

ראשונה הראתה אורית את הקלפים שלה מוסיפה עוד זוג לזוג שעל השולחן, אחריה פתחה אמא שלה, מחייכת ומשלימה לשלישיה, מנצחת אותה.

אורית הסמיקה, עכשיו היא הולכת לקבל משימה אבל ממי? כל העיניים היו מופנות אליי.

היה לי זמן, קודם הנחתי את שני הקלפים שלי, אחר כך לקחתי מתוך קלפי הקהילה, קלף אחרי קלף עד שעל השולחן היה מונח רצף, חמישה קלפים בסדר עולה, הרכב שמנצח שלישיה.

"נתחיל אתך דליה" שפשפתי את הידים בהנאה "פופאיי החרמן ניצח ואת הולכת להיות עירומה! בואי, בואי לפופאיי אם את צריכה עזרה?"

אין מה לדבר, אמא של אורית יודעת להפסיד, יודעת להנות ממשחק, בלי לחכות קמה ונעמדה מולי, אשה חטובה, אולי בת 50 אבל עם גוף של בחורה צעירה שמקפידה על גזרתה, "נכון הפסדתי, בבקשה" הצביעה על התחתונים שלה ונעמדה זקופה, משלבת את ידיה על ראשה, שדיה עומדים זקופים והיא מבליטה את אגנה לעברי בהתרסה.

"חרמנית האמא שלך?" פניתי לאורית, מצביע על הכתם הרטוב שעל פיסת הבד הקטנה של החוטיני של אמא שלה, דוחף אצבע אל מתחת למשולש הבד הקטן, נוגע לה בין שפתי הכוס ומרגיש את הרעד העובר בגופה, "רטובה מה?"

אמא של אורית לא ענתה.

"אני יכול להוריד את זה איך שאני רוצה?" חזרתי ושאלתי אותה.

"כן" ענתה אמא של אורית, תשובה קצרה.

"מה את אומרת, אורית" פניתי שוב לחברה שלי "אנחנו הולכים לראות את הכוס-של-האמא-שלך"

"ר–מי!" הזדעקה אורית, מסמיקה כמו סלק.

"מה?" התממתי "מה עשיתי? מה, לא נכון?"

"כן אבל…"

לא חיכיתי להסבר, אחזתי בבד החוטיני ומשכתי בחוזקה, קורע את החוטים הדקים, תולש את משולש הבד הקטן מעליה, חושף את הכוס המגולח שלה ואת הקעקוע הקטן של דובדבן אדום שהסתתר תחתיו.

"לי אתה לא נותן נשיקה?" התגרתה בי אמא של אורית.

נתתי, קודם נוגס בעדינות בדובדבן ואחר כך נשיקה צרפתית תאוותנית לשפתי הכוס שלה, מצמיד שפתיים וחודר עם הלשון, נוגע לה בדיוק בנקודה הנכונה, זאת שמדליקה אותה, מדליק ויוצא "בשביל לקבל עוד צריך משימה" אמרתי, משאיר אותה ותאוותה בידה, ראיתי את האכזבה על פניה וחייכתי "ועכשיו, לפני שנעבור לאורית, לא הגיע הזמן לאיזה כוסית משקה קטנה?"

 

אמא של אורית ניגשה לבר הקטן שבפינה, שלפה בקבוק בלו-ליבל של ג'וני ווקר ומזגה לנו כוסית וויסקי "לחיים" קראה "לחיי ההרפתקאות שבדרך"

שתינו, אין כמו ויסקי טוב לחמם את הקרביים ואת האווירה ובלו-ליבל הוא בהחלט ויסקי טוב, "ועכשיו לאורית" התישבה אמא שלה חזרה במקומה "היא הפסידה, אין לה בגדים להוריד אז היא צריכה לקבל משימה" הוסיפה, כאילו לא מדובר פה בבת שלה, "רמי, מה תכננת בשבילה?"

"אמרנו שמתחילים במשימות קלות" עניתי "אז…" קמתי ממקומי ונגשתי לערימת הצעצועים, בחרתי ויברטור ובדקתי את עוצמת הרטט שלו "לא מספיק" החזרתי אותו ובחרתי באחר, כסוף וגדול, בודק גם אותו "כן זה בסדר" חזרתי למקומי "אז אורית, המשימה שלך היא לשכב כאן, על השולחן" הצבעתי על מרכז השולחן ששיחקנו עליו "ולאונן עם הויברטור הזה" מסרתי לה את הויברטור שהבאתי "לאונן עד שתגמרי…"

"מה?" קפצה אורית ממקומה "ר-מי, זאת משימה קלה?"

"זה מה שאני רוצה" אמרתי, מחייך ומנסה להראות הכי אדיש שאפשר.

"א-מא" ניסתה את מזלה אצל אמה.

"אין אמא" עניתי בתקיפות לפני שזאת הספיקה אפילו להגיב, "רצית שנשחק כי הבטחת לאמא שלך, הסכמתי! אחר כך אני הפסדתי והדבר הזה תקוע לי עמוק בתחת, עכשיו את הפסדת אז תשלמי ודיר באלק, אל תנסי לזייף, אני מכיר אותך!"

עוד מבט אחד באמא שלה וכשאורית ראתה שמשם לא תבוא לה הישועה נשכבה על השולחן "חכה חכה" סיננה לעברי ופישקה את רגליה, נותנת לנו להציץ לאוצרותיה, הפעילה את הויברטור והצמידה אותו בין רגליה.

אורית שכבה על השולחן ואוננה, קודם העבירה את הויברטור הרוטט בין שפתי הכוס, מעסה אותן, מתחרמנת ומתחילה לדחוף אותו לחריץ הרטוב שלה, עוצמת עיניים ומתמכרת להרגשה, דוחפת עוד ועוד פנימה, נותנת לרעידות שלו להרעיד את כל גופה וממשיכה לדחוף עד שלא יכלה יותר.

ראיתי את המבט על הפנים של אמא שלה, מסתכלת מהופנטת בבת שלה השוכבת מול עיניה ומאוננת ומתחרמנת גם היא, ראו את זה על הפנים שלה, במבט, ביד הלחוצה בין רגליה "מחרמן אהה…" אמרתי אבל היא בכלל לא שמעה אותי, היתה שקועה באורית עד שלרגע היה נדמה לי שהיא מתאחדת אתה.

אורית הגבירה את הקצב, מסובבת את הכפתור שבתחתית הויברטור והוא רעד חזק יותר, טמון עמוק בנרתיקה ומפנק אותה.

גניחות ההנאה של אורית לא אחרו להגיע "כן, זה טוב" פישקה את רגליה חזק יותר, מנסה לדחוף את הויברטור עמוק יותר "כן, אמאל'ה זה בא, אני מרגישה את זה, רמי, זה בא! הנה, באמת, זה בא!" וידעתי שזה באמת, שאורית לא מזייפת, שככה זה כשהיא גומרת "הנה, כן, כן" המשיכה בקול "ה-נ-ה, אמאל'ה, אני גומרת! אני בשמיים!! ר-מ-י! אני גומרת!!" נמתחה כולה ואז בבת אחת נרגעה "וואו, גמרתי" אורית התנשפה בקול, מוציאה את הויברטור מתוכה, מפסיקה את הרטט שלו ומלקקת אותו כאילו היה סוכרייה טעימה.

 

"וואו" אמרה אמא של אורית "מדליק, גם אני גמרתי" הוסיפה "אורית, איפה למדת לגמור ככה? צריך לחגוג את זה, אני צריכה עוד כוסית, מישהו מצטרף?"

הצטרפנו, מרימים עוד כוסית, "ככה זה תמיד עם רמי" אמרה אורית בגאווה, נצמדת אליי ומנשקת אותי על השפתיים "תודה רמי, תודה על המשימה"

"לחיי הגמירה של אורית" ברכה אמא שלה "הלוואי עליי גמירות כאלה".

"לחיי התור שבדרך" אמרתי, גומר בלגימה אחת את המשקה שבכוס, מרגיש שוב את החום המתפשט בכל גופי "יאללה דליה, חלקי, אני מרגיש שיש לי יד חמה, מה חמה? רותחת! אני הולך לנצח גם בתור הבא"

"תשכח מזה" אמרה אמא של אורית "הפעם זה אני, אני מרגישה" ערבבה במהירות את הקלפים "אתם מוכנים?"

שנים רבים שלישי לוקח… מכירים? כי זה בדיוק מה שקרה לנו!

אורית, ברביעית מלכות מחייכות, הביסה את שנינו, קפצה במקומה צוהלת משמחה ושדיה קופצים אתה, הזין שלי נמתח עוד יותר, עומד זקוף וגאה, מתוח למלוא אורכו, עד שחששתי שיקבל חיים משלו ויגמור או אפילו רק יטפטף, "קודם כל רמי" חייכה אליי חיוך אוהב כזה "אמא שלי הולכת לקבל משימה אז אתה סיימת את חובך, נכון אמא?" פנתה אל אמה "רמי יכול להוציא את הדבר הזה שתקוע לו כבר הרבה זמן בתחת" צחקה בקול לא שואלת, מציינת עובדה, "לא פה" המשיכה "אתה יודעי.. לך לשרותים ועד שתחזור יהיה לי זמן לחשוב על משימה מתאימה בשבילך"

 

כשחזרתי אמא של אורית כרעה בין רגליה של אורית ופינקה אותה, אתם יודעים, ירדה לה, התחברה לה לכוס, מפנקת, ועשתה את זה טוב.

אני מכיר את אורית, כשהפטמות שלה עומדות נוקשות, זקופות כל כך, היא מגורה, מאד מגורה, ראיתי את זה גם על פניה של אורית, נשענת לאחור על הכסא, כל גופה מתוח ועיניה עצומות, אוחזת בידיה בראשה של אמא שלה ומצמידה אותה חזק לערוותה "כן" התנשפה "כן אמא, שם, בדיוק שם! עמוק, יותר עמוק" כיוונה אותה.

התיישבתי בשקט בצד, מתבונן בהן, מוקסם, עמד לי בטרוף, הייתי מת לשפשף אבל פחדתי שתקרה לי תקלה, שאשפריץ, אשפוך זרעי לשווא, אתם הרי יודעים שאורית מכינה לי משימה.

"כן אמא, תמשיכי," ופתאום שמתי לב שהיא קוראת לאמא שלה אמא ולא דליה, כמו שדרשתי ממנה, "כן, זה שם, כן, עכשיו תמצצי" ואמא שלה נצמדה אליה בחוזקה, יד אחת מעסה את ישבנה ויד שניה תחובה בין רגליה, משחקת בעצמה.

"זה שם, עוד קצת" המשיכה אורית להדריך ואמא שלה החדירה את לשונה עמוק יותר, תופסת בעדינות בדגדגן הנפוח שלה ומוצצת, מוציאה ממנה שאגת הנאה חזקה "כ-כ-ן-ן-ן-ן-ן" ארוך שלא השאיר ספק שהיא גומרת "אמא, אמא" מהירים ו…"אימאל'ה, עכשיו! ג-מ-ר-ת-י…"

לקח להם קצת זמן להתאושש, מסתבר שגם אמא שלה גמרה יחד אתה ושתיהן שכבו על השטיח, מחובקות, מתנשפות וצוחקות.

 

"רוצות קפה?" הצעתי.

"תה" אמרה אורית.

"תעשה קנקן, יש נענע ושיבה במקרר" הוסיפה אמא שלה.

ישבתי לידן, על השטיח, ושתינו תה מתוק וחזק בכוסות זכוכית קטנות. ראיתי את המבטים שלהן, של שתיהן, ממוקדים בתורן המזדקר בין רגליי, איבר מפותח ומפואר שרטט מתשוקה.

"שלא תחשוב שהתה זה המשימה שלך" צחקה אורית "לךָ אני מתכננת משהו מיוחד"

"או-רית!" חיקתה אותה אמא שלה "משהו מיוחד?"

"כן אמא, זאת אומרת דליה, זאת אומרת אמא" תיקנה את עצמה במהירות "משהו מיוחד, תכף תראי, תראי ותלמדי, שבי שם!" הצביע על הכורסה הגדולה שעמדה בסמוך "שבי ו-ת-ק-נ-א-י!!"

אמא של אורית התישבה על הכורסה, רגליה פתוחות מעט, בכוונה, מתגרה.

אורית נעמדה על ארבע על השטיח, מסתכלת על אמא שלה "עכשיו, אמא, את תראי איך אני הכי אוהבת שרמי דופק אותי" הפתיעה אורית אותי ואותה, מפשקת מעט את הרגליים "אני רואה שאת חרמנית, שאת רוצה, אבל אני ניצחתי ואני הזוכה בזיין הגדול הזה ואת אימאל'ה" עצרה רגע בדבריה, מישירה את המבט אל בין רגליה הפשוקות של אמה, "את רק יכולה לראות ולקנא" עצרה רגע, מצחקקת, "ומקסימום, כן המקסימום שאת יכולה זה לאונן, לעשות ביד, אז… " עצרה שוב, מסתכלת לעברי "בוא רמי'לה, בוא תדפוק אותי כמו שאני אוהבת, בוא תטחן אותי בדוגי סטייל".

 

ברגע הראשון קפאתי במקומי, כל המשחקים שלנו עד עכשיו התגמדו מול המשימה שקיבלתי, לדפוק בת מול העינים הבוחנות של האמא שלה, לקח לי רגע והתעשתתי, בעצם הכתובת היתה על הקיר, ידעתי שזה יגיע, יותר נכון הן הזמינו את זה, בעצם היתה זאת האמא שלה שאמרה, תשכח מזה שאני האמא והיא הבת, תנצל את ההזדמנות ותהנה, תשחק בכיף, תחגוג בגדול, במשחק הזה הכל מותר… ה-כ-ל!

נעמדתי מאחורי אורית, על הברכיים, מכוון בידי את הזין המתוח אל בין שפתיי הכוס שלה, נוגע ומרגיש עד כמה היא רטובה, משפשף בקלות, מרגיש איך היא נדרכת במקומה "את מוכנה?" אחזתי בשתי ידי במותניה.

"מוכנה"

"ואת?" פניתי לאמא שלה המתבוננת בנו כשכף ידה לחוצה לכוס שלה, מהודקת בין רגליה, ואצבע אחת משחקת בתוכה.

"כן" ענתה אוטומטית, מבטה נעוץ בנו ומאוננת.

תקעתי את עצמי באורית, פורץ אל עומק הכוס שלה, חודר בקלות אל בין קירות נרתיקה המשומן, דוחף באגן ומושך אותה אליי בידי עד שאגני נשק לישבנה ולא יכולתי יותר.

הייתי חרמן אש, עמד לי בטרוף, זיין שמן, ארוך ומתוח כל כך, דפקתי את אורית בכוח, נכנס ויוצא במהירות, "קחי…" צעקתי כשאני תוקע באגני בחוזקה "קחי את הפרס שלך…" המשכתי כשאני מפמפם אותה בהנאה גלויה "את אוהבת שאני דופק אותך ככה, נכון??" לא הפסקתי, עובר למילים גסות "את אוהבת שאני טוחן אותך… דופק אותך ככה… בדוגי-סטייל… תגידי! " הכיתי בידי על ישבנה הלבן, מטביע עליו את חותם ידי "נו, תגידי…"

הסתכלתי על אמא שלה, מאוננת בפרהסיה, לא מנסה אפילו להסתיר שהיא עושה ביד, מבטה נעוץ בנו וידה עושה במלאכה, מפנקת את עצמה, גונחת בתאווה.

אורית היתה לוהטת "כן, תן לי, אני אוהבת, כן, ככה, בדיוק ככה! אפילו יותר ח-ז-ק!" לא הפסיקה לצעוק "רמי, אני מתה על הזין שלך, רמי תקע לי אותו! רמי תקע לי חזק!"

"שימי לב" אמרתי לאמא של אורית ויצאתי לרגע מאורית, נעמדתי על כפות הרגליים, הברכיים מכופפות וחדרתי שוב לתוכה, אוחז במותניים שלה "שימי לב איך אני טוחן את הבת שלך" זיינתי אותה, מפמפם במהירות, טוחן אותה במלוא מובן המילה, "טוחן אותה קצוץ דק דק" צחקתי וטחנתי מהר יותר.

ידעתי שאני לא אצליח להחזיק עוד הרבה זמן מעמד, הרגשתי את הלבה שבתוכי מתחילה לעלות במעלה הזיין "בואי אורית" צעקתי "בואי!" זיינתי אותה במהירות ויחד עם זאת ניסיתי להתאפק כמה שאפשר, למשוך זמן "אורית… בואייי!!"

אורית באה, בגדול, צווחת מהנאה, "כן, אני גומרת, בוא רמי, תן לי רמי… ת-ן-ן-ן ל-י-י-י" ואני באתי, ועוד איך באתי, נועץ בחוזקה וגומר בגדול, יורה את מטעני הרותח בתוכה, מרוקן את הבקבוקים המלאים שלי במעמקיה, מרגיש איך שרירי נרתיקה של אורית מתכווצים סביב הזין שלי, סוחטים אותו, כאילו חבל לה על כל טיפה.

 

"וואו" אמרה אמא של אורית אחרי שנרגענו קצת "יודע לזיין הגבר שלך" פנתה לאורית "משהו משהו, אני רטובה לגמרי" הוסיפה "גם אני רוצה כזה" אמרה בקול מתפנק.

"בשביל זה תצטרכי לנצח" עניתי.

"אין בעיה" מיהרה אמא של אורית להשיב לי.

"אני מזיעה" שינתה אורית נושא "מקלחת טובה לא תזיק לי"

"גם לי בא" הצטרפתי.

"אבל עוד לא גמרנו!" הקשתה אמא של אורית.

"אין בעיה" אמרה אורית "נתרחץ, בינתיים ננוח קצת, ואחר כך יהיה לנו יותר כוח להמשיך"

"מבטיחים?"

הבטחנו.

"אז גם אני באה" אמרה אמא של אורית "בואו ילדים, נתרחץ ביחד" הושיטה לנו יד "בואו".

הלכנו, איך לא, באורגיה כמו באורגיה או כמו שאמא של אורית אמרה, במשחק הזה הכל מותר… לא אומרים לא!

המקלחת המשותפת שלנו התחילה תמימה, הצטופפנו במקלחון, שלושתנו יחד, המים זורמים, הגוף נוגע והזין שלי התחיל להתעורר.

"תסבן לי ת'גב" ביקשה ממני אמא של אורית כשהיא מגישה לי סבון לבנדר ריחני.

סיבנתי, ידיי מטיילות על גופה החלק, פולשות גם מעבר לגב והיא לא מתנגדת, אורית הצטרפה וסיבנה את הגב שלי ואמא שלה התחילה לסבן את הגב שלה, מין משולש כזה, מסבנים ומלטפים אחד את השני, מנצלים הזדמנויות ונוגעים בנקודות פרטיות, מתחככים ומתחרמנים, פתאום אמא שלה הסתובבה לעברי וידי נשארו תלויות באוויר, לא יודע מה לעשות.

"תמשיך, למה הפסקת?" אחזה בשתי ידיי והצמידה אותן לשדיה ואני המשכתי, מעסה את שדיה, יורד לאט לאורך הבטן, מסבן וממשיך לרדת, מחדיר יד בין רגליה ומשפשף את שפתי הכוס שלה.

אורית רחצה לי את הזין "מגיע לו, שיהיה מוכן לסיבוב הבא" אמרה כשהיא מורחת סבון על ידה ומשפשפת, מעמידה אותו, "נקה 7" צחקה, משפשפת במרץ, מחזירה עטרה ליושנה.

"ראית אמא?" נופפה אורית בגאווה בזין העומד שלי "מה את אומרת? בואי… בואי תראי מקרוב" התכופפה וירדה על הברכים ואמא שלה אחריה.

את המציצה שקיבלתי אחר כך אני לא אשכח הרבה מאד זמן, שתיהן ביחד יורדות לי, אם ובת, כורעות מולי על הברכים ומוצצות, פעם זאת ופעם זאת, רבות כמו שתי ילדות קטנות, "עכשיו תורי" מתרעמת האחת, "את כבר היית" עונה השניה, "מספיק, תני לי עכשיו".

נשענתי על הקיר, עצמתי עיניים, נתתי להן לחגוג עם הזין שלי והתמכרתי לתענוג, לא בדיוק יודע מי מוצצת עכשיו, גם לא כל כך אכפת לי, העיקר שמפנקים אותי.

הרגשתי שזה בא, כל הגוף שלי נמתח, הזין הפך נוקשה מאין כמוהו, ואז גמרתי, גמירה מענגת כזאת, יריתי את מטעני בפה של מישהי, אפילו לא בדקתי מי, תקעתי את עצמי למעמקי הגרון והשפרצתי, גמרתי, מרגיש את ההרגשה הזאת שכל הגוף משתחרר… נרגע.

כשפתחתי עיניים הן התנשקו, האם והבת, נשיקה צרפתית, שפתיים צמודות, מחליפות מיצים.

"מתחלקות בשלל, אהה" צחקתי, מסתכל עליהן, הן אפילו לא השיבו, כל כך היו שקועות בעצמן.

 

ישבנו סביב השולחן, עטופים במגבת גדולה, אמא של אורית פתחה חבילת קלפים חדשה, ערבבה והתחילה לחלק.

אני חייב לנצח, חשבתי לעצמי, אחרי המציצה שקיבלתי מאורית ואמא שלה במקלחת הגבר גבר שלי פשוט הלך לנוח, לא ראו את זה בגלל המגבת אבל זאת יכולה להיות פדיחה גדולה אם אני אקבל משימה ולא יעמוד בה, או אולי יותר נכון להגיד לא יעמוד לי בה.

אם יש אלוהים הוא היה הפעם לצידי, מרחם אליי, מונע ממני את הבושה.

ניצחתי, בקושי אבל ניצחון, קמתי ממקומי וניגשתי לערימת הצעצועים, ידעתי בדיוק מה אני רוצה "המשימה שלכן היא משימה משותפת" הודעתי להן בדרכי חזרה "ראיתי במקלחת שאתן אוהבות מאד אחת את השניה אז…" התיישבתי בכורסה הגדולה הצופה לשטיח "קודם כל, כמתאבן, אני רוצה להעניק לכל אחת מכן מתנה קטנה" הצגתי בפניהן שני פלאג-באטים שהבאתי, "בואי תעמדו מולי ותתכופפו" מרחתי את הפלאג-באט הראשון בשמן סיכה בזמן שהן נעמדו מולי, עומדות עם הישבן לכיווני והתכופפו "את כל המשימה הבאה תצטרכו לבצע כשהפקק הזה תקוע לכם בתחת" הסברתי ותקעתי את הפלאג-באט הראשון בישבנה של אורית, דוחף בכוח עד שכולו היה שקוע בתוכה, אחר כך מרחתי גם את השני, "עכשיו את דליה" אמרתי כשאני משחק בו בפי הטבעת של אמא שלה, נותן לה להרגיש, להתכונן, ותוקע, בבת אחת, מטביע אותו בישבנה.

"יופי" אמרתי "עכשיו תסתובבו אליי" טפחתי על ישבנן ראיתי אותן זזות ככה, מסדרות לעצמן את הפלאג-באט התקוע בישבנן, שיהיה להן נוח, "הכל בסדר?" חייכתי ושאלתי, שאלה רטורית, "נוח לכן" הוספתי ולא חיכיתי לתשובה.

"המשימה שלכן היא זיון משותף עם זה" הצגתי את הדילדו הארוך עם שני הראשים שהבאתי "אני רוצה לראות אתכן מזיינות אחת את השניה אבל גם חוטפות ביחד, בעצם חבל על המילים, אתן יודעות איך, אז יאללה" התרווחתי לאחור בכורסה.

הן ידעו, אמא של אורית יותר ואורית עצמה קצת פחות, אמא של אורית לקחה את היוזמה וכיוונה אותן, נותנת הוראות.

נשכבו על השטיח מולי, על הגב, מתקרבות אחת לשניה, מפשקות רגליים ומצמידות כוס לכוס, מתחככות, מחרמנות אחת את השניה ואותי, אחר כך התרחקו מעט, אמא של אורית החדירה צד אחד של הדילדו לכוס שלה, דוחפת, אחר כך כיוונה את הצד השני לכוס של אורית, תוקעת אותו לתוכה, מכניסה, מחברת אותן.

אחר כך הן שוב התקרבו, נצמדות ומחדירות את האיבר הגדול לכוס שלהן, של שתיהן, והתחילו להשתפשף, כמו חותרות בסירה, אמא של אורית נותנת קצב ושתיהן זזות יחד.

"אחת" הכריזה אמא של אורית ושתיהן נצמדות, דוחפות, מחדירות לעומק עד שכוס נוגע בכוס ולא רואים את הדילדו.

"שתים", ושתיהן יוצאות מעט, מגלות את הדילדו.

"אחת" … ושוב נצמדות, מכניסות.

"ושתים" … יוצאות.

אורית גמרה ראשונה, מודיעה על כך בקול, צועקת "אני גומרת, אמאל'ה אני גומרת, אל תפסיקי, כן, כן, כ-ן" גמרה ולא הפסיקה, ממשיכה.

עמד לי כמו טיל, פתחתי את המגבת והתחלתי לשפשף, התחרמנתי ולא יכולתי שלא, לא מהר, גם לא חזק, בעדינות, שיהיה זקוף, מתוח יותר אבל חס וחלילה שלא יגמור.

אורית גמרה שוב, בפעם השניה, הפעם יחד עם אמא שלה, גומרות ביחד, מצמידות את הישבנים חזק חזק, הדילדו נבלע עמוק בתוכן, מחבר בינן אבל לא רואים אותו, משתוללות וצועקות, מעודדות אחת את השניה "בואי, בואי, אני גומרת… בואי!" ופתאום דממה.

 

אורית ואמה שכבו על השטיח, על הגב, מתנשפות, החזה החשוף עולה ויורד, צמודות כוס לכוס, מחוברות עם הדילדו התקוע בהן "אמאל'ה, מזמן לא גמרתי ככה" הודיעה אורית ומיהרה לתקן את עצמה "בעצם עם רמי כן," התפתלה "אבל לא עם אשה"

"שווה" הצטרפה גם אמא של אורית "גמירה פיצוץ, ראיתי זיקוקים" המשיכה מתנשפת, מחלצת את הדילדו מתוכה ואחר כך את הפלאג-באט, "שילוב מנצח, שניהם ביחד" הסבירה "השפשוף בינם זה משהו מדליק, מחרמן, נלחצים ולוחצים בדיוק בנקודות הנכונות, בדיוק…" הפסיקה, מחפשת את המילה המתאימה ולא מוצאת, אחר כך התיישבה על השטיח, עדיין מתנשפת "כוסית קטנה, זה מה שאני צריכה עכשיו" הצביעה על בקבוק הויסקי שעמד על השולחן "רמי, תמזוג לי, בבקשה"

"אני עייפה, תראו מה השעה" אמרה אורית, מפהקת.

"רוצה ללכת הביתה?" הצעתי.

"מה פתאום, עוד לא גמרנו" התנגדה אמא של אורית.

"אמא!" ניסתה אורית.

"אורית, משחק אחרון וחוץ מזה אתם לא יכולים לנסוע הביתה, את יודעת, אם שותים לא נוהגים, הלילה תישנו פה!"

אורית הסתכלה עליי ואני עליה "בסדר, משחק אחרון" קבעה אורית והתישבה בכסא "חלקי!"

"קדימה" ערבבה אמא של אורית את הקלפים "בוא רמי, הפעם אני אקרע אותך"

"אין סיכוי" התעוררתי "הפעם זה אני, אני מרגיש את זה"

"הפעם זה אני" הצטרפה גם אורית "תתכוננו יש לי משימה מהסרטים בשבילכם"

אמא של אורית התחילה לחלק, קודם קלף כיס ראשון לכל אחד, הצצתי בשלי, 9 תלתן, אחר כך חילקה קלף כיס שני, שוב הצצתי, 9 לב אדום, ואז שמה שלושה קלפים בצד ופתחה שלושה קלפי קהילה גלויים , 10 לב אדום, 9 מעוין, ומלכה לב אדום, ושוב שמה קלף אחד בצד ופתחה עוד קלף קהילה, מלך לב אדום, ושוב הניחה קלף בצד ושוב פתחה קלף, נסיך לב אדום

ברגע הראשון לא הבחנתי בזה, חשבתי שיש לי שלישית תשיעיות, תלתן, לב אדום ומעוין אבל פתאום הבחנתי בזה, הלב שלי דפק כמו משוגע, יש לי סטרייט פלאש, 9, 10, נסיך, מלכה ומלך לב אדום, ניסיתי להציג פני פוקר אבל לא בטוח שהצלחתי

אמא של אורית הורידה ראשונה, מחייכת, משחקת בקלפים ומציגה שלישית מלכים.

אני הייתי השני "אכלת אותה" אמרתי לאמא שלה, מסדר מחדש ומציג את הסטרייט פלאש שלי לא יכול לשלוט בעצמי יותר, "ניצחתי!" קפצתי מהכסא "תתכוננו למשימה" סימנתי בשתי ידי לאמא של אורית את הסימון הכל כך ברור שאני הולך לזיין אותה.

"רגע" אמרה אורית "מה איתי? אני עוד לא שיחקתי"

"אוריתי" התנדבה אמא שלה להסביר לה "רק פוקר יכול לנצח אותו"

"אהה…" אמרה אורית וזרקה קלף ראשון לשולחן, 8 מעוין, הלב שלי דפק במהירות, בנון שלנטיות הניחה אורית גם את הקלף השני, אס לב אדום, כמעט התעלפתי, על השולחן הי מונחים 10, נסיך, מלכה, מלך ואס לב אדום, לאורית היה רויאל פלאש.. פוקר מושלם!

 

אורית קמה והתיישבה על הכורסה הגדולה הצופה לשטיח "בואו מפסידים שלי" קראה לנו "תרדו כאן מולי על הברכים ותקבלו את המשימה"

כרענו לפניה, אורית נתנה לנו להשקיף על החריץ הורוד שבין רגליה, רטוב ונוצץ, מזמין כל כך.

"רמי, אתה יודע איזה שחקן אמא שלי הכי אוהבת"

"לא" עניתי.

"ספרי לו אמא"

אמא של אורית הסתכלה עליה במבט חודר כזה "מרלון ברנדו"

"אתה יודע למה?" המשיכה אורית בחידון, נותנת לי רמז "בגלל איזה סרט?"

"חשמלית ושמה תשוקה?" ספק עניתי ספק עקצתי.

"לא, אחר"

"הסנדק… עכשיו אני מבין, שיחקנו כי היא נתנה לך הצעה שלא יכולת לסרב"

"בדרן" סיננה אמא של אורית.

"גם זה לא, ניסיון אחרון?"

"צעירי הכרך?"

"לא, הטנגו האחרון בפריז" אמרה אורית "נכון אמא?"

"נכון"

"ואתה יודע מה הסצינה שהיא הכי אוהבה בסרט?"

"אני מתאר לעצמי" השבתי.

"אז זהו, זה מה שאני רוצה לראות, אמא את תשכבי על השטיח, על הבטן, ואתה רמי תדפוק אותה בתחת, כמו בסרט ו… אמא, אם תהיי טובה אז בסוף אני אוסיף לך עוד סוכרייה"

ברגע הראשון הייתי המום, לא חשבתי שהיא תלך כל כך רחוק, משחקים זה טוב אבל לשלוח אותי לזיין את אמא שלה בתחת ועוד מול העיניים שלה?

אורית כאילו קראה את מחשבותיי "אמא, אמנם אמרת שבמשחק הזה הכל מותר, שלא אומרים לא, אבל אם את רוצה אפשר להפסיק"

"תשכחי מזה" אמרה אמא שלה בקול נעלב משהו וקמה ממקומה "צריך לדעת להפסיד בכבוד, אני לא הייתי מוותרת לכם" נשכבה על הבטן ומתחה את הרגלים "אז אין סיבה שאת תוותרי לי" פישקה את פלחי ישבנה בידיה "רמי, לך תביא חמאה, אני רוצה בדיוק כמו בסרט"

כשיצאתי למטבח שמעתי אותן מדברות אבל לא הצלחתי להבין על מה, הוצאתי גוש חמאה גדול מהמקרר כשאורית צעקה לעברי "תפשיר אותו קצת במיקרו, לא יותר מדי רק שיהיה רך"

 

חזרתי לחדר כשהזין שלי הולך לפני, היתה לי זקפה אדירה, לא פלא אחרי ההצגה שאורית ואמא שלה עשו לי רק לפני רגע, אורית הסתכלה עליו במין מבט מהופנט "את בטוחה אמא, תראי מה מחכה לך" אבל אמא שלה לא התייחסה לדבריה, רק פישקה חזק יותר את פלחי ישבנה "נו רמי, כמה זמן אני עוד אחכה לך?"

מרחתי לה כמות נדיבה מהחמאה בחריץ של התחת, שמתי דגש במיוחד על פי הטבעת המכווץ, מורח לה אותו באצבע שחודרת ומותחת בעדינות, מעסה ומכינה.

נשכבתי מעליה, מכוון את הכלי המכובד לפתח הצר שבחריץ ישבנה, מעביר אותו לאורך חריץ ישבנה המשומן ומשמן גם אותו, משמן ומחרמן, מרגיש איך גופה נמתח כשלחצתי אותו לפתחה, דוחף רק מעט, בעדינות, רק העטרה המתוחה מרחיבה את הפתח.

"מוכנה?" לחשתי לאוזנה כשאני מחדיר את ידי אל מתחת לכתפים שלה ומשלב את אצבעותי מאחורי עורפה, מרתק אותה לרצפה באחיזת נלסון, מועך אותה במשקל גופי, דוחף עוד קצת עם האגן ומותח עוד יותר את פי הטבעת שלה.

"מוכנה" סיננה.

תקעתי את עצמי בחוזקה, תנועה חדה וחזקה, דוחף בכוח עם האגן ופורץ את מחסום פי הטבעת המכווץ שלה, מטביע את כל הזיין במעמקי ישבנה עד שאגני נלחץ לתחת המוצק שלה ולא יכולתי יותר.

כאב לה! הרגשתי את זה, חשבתי שתצעק אבל היא לא הוציאה מילה, נשכה שפתיים ושתקה, גיבורה.

שכבתי ככה בישבנה, תקוע ולא זז, נותן לה להתרגל אבל היא רצתה יותר "נרדמתָ?" עקצה אותי ומיד חטפה תקיעה חזקה באגן שהרעידה את כל גופה.

"את אוהבת לאכול בתחת" לחשתי לה והתחלתי לפמפם, דופק אותה בתחת, ישבני עולה ויורד ובכל ירידה מרעיד את גופה "את אוהבת שהזין שלי דופק אותך שם, בתחת" תקעתי תקיעה חזקה והוצאתי גניחה ראשונה מפיה… גניחת הנאה!

זיינתי אותה לאט, לאט ויסודי, מרים את הישבן ויוצא כמעט עד הסוף, מחכה… ותוקע, תוקע חזק ומרעיד את כל גופה, סוחט ממנה עוד גניחת הנאה, גניחה תאוותנית כזאת, של מי שמבקשת עוד.

חגגתי על הישבן שלה, חגיגה גדולה, "את אוהבת?" שואל ותוקע, מתאמץ להוציא ממנה את התשובה שכל כך רציתי אבל במקום הצלחתי רק להוציא עוד גניחה, מקסימום יותר חזקה.

"די!" הכריזה פתאום אורית "תעצרו! גם אני רוצה"

עצרתי, בלי לצאת, והסתכלתי עליה, יושבת בכורסה אדומה כולה, אצבע תקועה לעצמה בכוס, לוחצת ומפנקת "עומד לי" המשיכה "עשיתם את זה נהדר אז הגיעה זמן הסוכרייה שהבטחתי" הסבירה "רמי, צא רגע מאמא" התחילה לחלק הוראות "אל תדאג תכף תחזור" המשיכה אחרי שראתה את המבט על פניי "ואת אמא בואי לכאן" פשקה את רגליה חזק והצביע על המרווח שבינם "את תפנקי אותי, כמו קודם, ורמי ימשיך לפנק אותך"

יצאתי מאמא שלה, לא בשמחה, היה לי נעים לשכב עליה ככה ולזיין, אמא שלה ניגשה עליה, על ארבע, והצמידה את פניה לכוס שלה, מנשקת, שפתיים נוגעות בשפתיים והלשון שלה מתחילה לחקור בכוס הרטוב והחם של אורית.

"לא ככה, בדוגי סטייל" העמידה אותה אורית בתנוחה הרצויה לה, אוחזת בידיה בראשה מצמידה אותה חזק יותר לערוותה "עכשיו רמי בוא, תחזור לתחת שלה"

חזרתי, עומד על הברכיים ותוקע עצמי שוב לישבן המשומן, חודר ללא קושי, נועץ את אברי הזקור וחוזר לזיין אותה, לדפוק את אמא של אורית בתחת.

"עכשיו תחרות" הפתיעה שוב אורית "אמא, התלהבת קודם כשרמי זיין אותי בדוגי-סטייל, אמרת שאת גם רוצה, אז…" הפסיקה לרגע, רק כדי לפלוט אנחת תענוג מהמציצה של אמא שלה והמשיכה "אם אני אגמור לפני רמי הוא יעבור ויזיין אותך בכוס" גנחה שוב, גניחה תאוותנית כל כך "את יודעת, כמו שביקשת"

אמא של אורית ידעה את העבודה, גניחות ההנאה של אורית מלאו את חלל החדר, גם אני לא טמנתי ידי בצלחת וטחנתי אותה, תקיעות חזקות שהרעידו את השדים לה, מקפיצות אותן מצד לצד, עומדת מולי איתן וחוטפת, אני תוקע והיא נלחצת לאחור, לעברי, כאילו מבקשת שאכנס יותר עמוק, שאדפוק יותר חזק, שאתקע יותר מהר.

"אמאל'ה זה בא" שמעתי את אורית גונחת, נשענת לאחור ועיניה עצומות, מתענגת "כן, שם, בדיוק, כן, הנה, הנה זה בא! אמא זה בא!!" לא שלטה בעצמה וגמרה, נושמת בכבדות, החזה שלה עולה ויורד "גמרתי, וואו, זה היה טוב, וואו, גמרתי"

לא הייתי צריך יותר, לא חיכיתי לבמאית שתחלק הוראות, יצאתי מישבנה של אמא של אורית ונעמדתי על רגליי, ברכי מכופפות, אחזתי במותניה וכיוונתי עצמי לכוס שלה "כל הכבוד" לחשתי לה באוזן, מצמיד תוך כדי כך את ראשה חזק לכוס הגועש של אורית, "זכית בסוכרייה" הודעתי חגיגית ותקעתי את עצמי בכוס שלה או יותר נכון להגיד החלקתי בקלות למעמקיה, אמא של אורית היתה רטובה מאין כמוה, הכוס שלה היה חלק ומשומן ועטף את הזין שלי באהבה, קולט את הזין הגדול, השמן והמתוח שלי בקלות מפתיעה.

 

אורית הסתכלה עליי במבט אוהב, אני דופק את אמא שלה והיא שולחת לי נשיקה "אני רואה שהבנת" אמרה ושלחה לעברי עוד נשיקה, "תטחן אותה, תקצוץ אותה דק דק… כמו שטחנת אותי"

טחנתי, ועוד איך טחנתי, מניע את אגני במהירות, דופק בחוזקה, מזיע "כן" נפלטה גניחת הנאה ראשונה מאמא של אורית ואחריה כאילו נפרץ הסכר והיא מילאה את החדר בצעקות ההנאה שלה "כן, זה טוב, אתה תותח! תן לי, תן לי, תן לי עוד, ע-ו-ד… הנה זה, הנה!!" וכל מילה כזאת מחרמנת אותי עוד יותר, הרגשתי שזה בא לי, שאני הולך להשפריץ, ניסיתי כל טריק כדי לא לגמור לפניה ו..הצלחתי.

ה-"כן-ן-ן-ן" הארוך של אמא של אורית בישר שהיא גומרת, "אני גומרת!" הכריזה אם למישהו מאתנו היה ספק, "אני בשמים, אני גומרת! אלוהים, זה טוב! זה…" לא סימה, מרגישה שהצטרפתי אליה, שהשפרצתי, שיריתי את מטעני במעמקי נרתיקה הגועש, שמילאתי אותה בשפעת זרמתי החמה.

 

*******

 

התעוררתי מנשיקה על השפתיים, דרך נהדרת לפתוח את היום, לרגע לא זכרתי איפה אני, פתחתי עינים ואורית היתה לפני "בוקר טוב, יש ארוחת בוקר, אתה בא".

לקח לי זמן להבין שאני בחדר של אורית בבית של אמא שלה, לא הרבה פעמים התעוררתי כאן, אולי פעם או פעמים כשאמא שלה היתה בנסיעת עסקים רחוקה.

הבגדים שלי חיכו לי על יד המיטה, מסודרים על הכסא, שפשפתי עיניים, נזכר במהירות בערב שהיה, ערב הזוי, אורגית מין פרועה, דבר אחד לא זכרתי… איך הגעתי למיטה.

 

אורית ואמא שלה חיכו במטבח עם ארוחת בוקר פשוטה, מיץ תפוזים, קורנפלקס וקפה, הרבה קפה, הייתי צריך קפה!

 

הדרך הביתה עברה בשתיקה, אורית יושבת לידי ומסתכלת קדימה, חושבת, ידה כרגיל מטיילת על מכנסיי, מלטפת את זקפת הבוקר שלי שצמחה מתחת למכנסיים, לא מבין איך בכלל עומד לי אחרי לילה עמוס כל כך?

"השתפשף לי הכוס" צחקה פתאום אורית, קוטעת את השתיקה, "לדעתי אני לא אוכל להזדיין שנה, טוב לא שנה, אבל חודש בטוח"

לא חיכיתי שנה, גם לא חודש, אפילו לא שעה, עוד לפני שסגרנו את הדלת כבר השענתי אותה על הקיר, תנוחת השוטר היא קוראת לזה, אחת האהובות עליי, נשענת בכפות ידיה על הקיר, רגליה קצת אחורה, מפושקות, לא מספיק לדעתי אז פישקתי אותן יותר ברגלי, מבצע עליה חיפוש, ידי נוגעות בכל גופה.

"אדוני השוטר!" שיחקה את המשחק, עושה עצמה מתרעמת.

"תשתקי!" עניתי בגסות, קורע את כפתורי החולצה שלה ומחדיר את ידי לתוך החזיה שלה, מועך את שדיה ובלי לפתוח משחרר אותם, "אני רואה שאצטרך לערוך עליך חיפוש חודרני" התחלתי לפתוח את החנות שלי, שולף את הזין שעמד זקוף ונוקשה, "כל מה שתגידי ישמש נגדך" התחלתי לצטט, כמו בסרטים, מרים את החצאית, מזיז בידי את החוטיני שלה ו…תוקע, נכנס לכוס שכל כך מוכן לקראתי ומתחיל לזיין.

עוד אני מזיין, מפמפם אותה במהירות וחוגג לה בכּוס, ואורית הוציאה את הפלאפון וצלצלה, "אמא הפסדת!" אורית צהלה, "אמרת יומיים, הצחקת אותי, פחות משעה ואת לא מאמינה מה רמי עושה לי" גנחה גניחת תאווה חזקה, "תנוחת השוטר, זוכרת שספרתי לך, הוא…"

"תוכיחי!" שמעתי את אמא של אורית צועקת.

"אין בעיות" אורית ציחקקה ובלי להסס הפעילה את המצלמה, עברה לשיחת וידיאו והראתה לה!

'אין סודות' רטנתי לעצמי אבל לא הפסקתי לזיין, להפך, אפילו הגברתי את הקצב, 'בשידור ישיר, לא יכולה להתאפק, מה כבר ביקשתי, קצת פרטיות' המשכתי לרטון ו…מעניין, חשבתי לעצמי, מה אמא של אורית הפסידה?

בעצם, מה זה חשוב? "אני מזיין את הבת שלך" צעקתי אל הפלאפון המצלם, "אני בועל אותה!" הוספתי וחייכתי לעבר המצלמה, "הנה, עכשיו! עכשיו!!" שלחתי מטח ראשון של שפיך חמים בתוכה, "הנה תראי, אני משקה את הפרח שלך!"

2 מחשבות על “חפוז : ארוחת ערב ופוקר”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)