אימא וסרט

מאת אלפרדו

ג'ייק ישב ליד המחשב שבחדרו, עיניו בוהות במסך שמולו, יום שישי בערב, 'לעזאזל, אני בן כבר בן 18, סיימתי את בית הספר התיכון, אחרי הקיץ, אני מתחיל ללמוד בקולג', עכשיו אני רוצה ואני צריך, לצאת, לבלות, לזיין נערות, לבלות עם החברים שלי, לחיות את החיים, ליהנות מחופשת הקיץ, אבל אני פה בבית, משעמם לי ואני חרמן, לא שכבתי עם בחורה, יותר משבועיים', חשב.
הזין שלו מתוח כנגד המכנסיים, הוא היה מתוסכל, אין חבר פנוי לבלות איתו, אין בנות פנויות לזיון, הוא צעיר, בריא, בדרך כלל אהוב על הנערות, ידוע כגבר גבר, כזה שכל הנערות בשכבה רוצות את קירבתו ועכשיו הוא צריך את אחת מהן, או שיסבול מכאב ביצים. מחשבותיו סקרו את הבנות בבית הספר, המורות שלו, ואפילו האישה הקרובה ביותר אליו, אמו, הופיעה בהזיותיו.
הוא הכניס את ידו לתוך מכנסיו, התמקד במחשבות עליה, לפת את הזין שלו, מעביר עליו את ידו, חושב על גופה הסקסי, על שדיה המלאים ועל התחת העסיסי שלה, אם ימשיך בכיוון הזה, הוא יוכל לאונן ולהגיע לפורקן בקלות.
"ג'ייק!" הוא שמע את שמו מלמטה.
'חרא', "כן אימא?"
"בוא למטה לארוחת ערב, האוכל מתקרר!"
'לעזאזל', חשב, "אני מיד בא", ענה.
הוא סידר את הזין במכנסיו, המתין דקה שתיים, שזקפתו תירגע ועשה את דרכו לקומה הראשונה. לפני שהגיע נעצר, הוא ניצב לרגע מתבונן, צופה באמו הממתינה ליד השולחן, אימו הייתה אישה יפה, עדיין לא בת ארבעים, שערה השופע, כיסה את כתפיה, חצאיתה מגיעה מעל ברכיה, חושפת את ירכיה המחוטבים ואת עורה הבהיר.
היא סובבה את ראשה לעברו כשנכנס למטבח, הוא התקדם ונעצר מאחוריה, נישק את ראשה וחיבק את כתפה, מצמיד אותה לחזהו. "היי, מותק", אמרה, תפסה את ידו שעל כתפה ונשקה לה, "מה שלומך היום?", שאלה.
"יופי", ענה, מסב עיניו ממנה.
"משהו לא בסדר?" היא שאלה.
"אין לי אף אחד לבלות עימו הלילה, שרה בארוחה משפחתית, רוב החבר'ה יצאו לחוף לחגוג, שכחו להזכיר לי ולא חיכו לי".
"טעות שלהם, לא תהיה להם חגיגה מוצלחת בלעדייך, "אמרה מחייכת וליטפה את לחיו, "אני מצטערת, אבל אתה כנראה תקוע, עם הזקנה שלך, הערב, ", המשיכה, "אז בוא נשב לשולחן ואחר כך נראה סרט בסלון, אני מבטיחה שאפנק אותך".
הוא צחק, "זה היה יכול להיות יותר גרוע, אם הייתי גר אצל אבא". "ג'ייק, תהיה נחמד", אמרה בחיוך, "זאת לא אשמתו שהוא בן ארבעים פלוס, שהוא משעמם ולא מעניין אותך לבלות עימו, אז אתה מסכים לראות אתי סרט אחר כך?, כבר המון זמן לא ישבנו לראות סרט ביחד".
"כן, למה לא, אני יכול לבחור את הסרט?"
"אני מניחה, אבל בבקשה לא סרט פעולה, בחר משהו רומנטי, סיפור אהבה".
" אני אבחר סרט רומנטי, עם המון סקס "התלוצץ.
היא הביטה בעיניו, "מה שתבחר, מתאים לי", ענתה,
"אני אעלה עכשיו למעלה, כדי להתרענן, אתה תבחר סרט ואני בתוך כמה דקות יורדת למטה, תפתח גם בקבוק יין, זה היה שבוע מתיש ואני רוצה להרגע."
"עוד משהו אני יכול להכין לך, הוד מלכותך?"
"אוהו", אמרה בחיוך, "תביא את עצמך ותהיה טוב אלי, התגעגעתי לשבת בכיף איתך, אני עולה להחליף בגדים".
"תחליפי לבגדים סקסיים, שיתאימו לסרט", אמר בצחוק.
'אולי אעשה זאת', אמרה לעצמה, בעודה מטפסת במדרגות, 'אני לא יודעת מה קורה לי, אבל מאוד, מאוד בא לי להיות סקסית היום, לשכוח שג'ייק הוא הבן שלי, לחשוב שאני בדייט, עם בן זוג כל שהוא וג'ייק בהחלט יכול להיחשב בן זוג לבילוי'. היא הבחינה שהוא גדל והתפתח, בשנה שנתיים האחרונות, היא ראתה את גופו מתמלא, שריריו מתפתחים, לפעמים תהתה, מה עוד גדל אצלו, אבל עצרה בעצמה לפני שניסתה לברר, היא יכלה רק לשכב במיטתה ולתהות, מה יש לג'ייק בתוך התחתונים.
ג'ייק בחר סרט שנראה טוב, לא בדיוק ידע על מה הסרט, עניין אותו שלאישה שבתמונת הסרט, היו שדיים נהדרים והגבר מאחוריה נראה מלא כוונות.
למעלה, בחדר השינה שלה, סוזן הניחה לשמלתה ליפול על הרצפה סביב רגליה, 'אהיה נועזת', אמרה לעצמה, פשטה את חזייתה, היא בחרה ללבוש חלוק לילה קטן ודק, בגד שיגרום לה להרגיש סקסית, חלוק שבעלה לשעבר אסר עליה ללבוש מקנאה לה, גם בתוך הבית, היא אחזה את שדיה בידיה לוחצת עליהם קלות, 'עבר זמן רב מאז טיפל בהם גבר ', חשבה, 'אם ג'ייק לא היה הבן שלי, אני כבר הייתי מפתה אותו, זה יכול להיות נחמד להרגיש שוב גבר מטפל בי, חודר לתוכי, היי, תפסיקי עם המחשבות האלה', היא העבירה את ידה על ערוותה, מעל התחתונים, חשה ברטיבות שנובעת מנרתיקה המגורה.
היא החליקה את כתונת הלילה מעל לראשה, החליפה את התחתונים הרטובים בתחתונים נקיים וירדה חזרה לסלון, מוצאת את ג'ייק שרוע על הספה, בידו כוס יין, כוס היין שלה מוכנה על שולחן הקפה והסרט מוכן לצפייה.
היא השתהתה לרגע, מביטה בבנה, רואה לפניה גבר צעיר, חזק, שרירי רגליו וזרועותיו מוצקים, השיער על גופו גורם לו להיראות מבוגר יותר.
לא דומה לאביו בכלל, חשבה, הרבה יותר גברי, "היי, אתה מוכן להסתכל אלי לרגע ולחוות את דעתך עלי?, התלבשתי כפי שביקשת", אמרה, אוחזת בידה את כוס היין שג'ייק מזג לה.
ג'ייק הסתובב, עיניו נפערו, לעזאזל, חשב, היא נראית ממש טוב והשדיים שלה ממש מגרים, "אההה…, כן…, את נראית יופי, בואי, נתחיל את הסרט", ענה, עיניו נעוצות בשדיה העירומים, מתחת לבד הדק המכסה אותם.
היא הבחינה בו בוהה בשדיה וחשה את נרתיקה מתלחלח שוב, נרגשת מכך שהוא שם לב ללבושה החשוף מעט, 'תפסיקי עם זה', חשבה, 'הוא הבן שלך'.
היא ניסתה לשמור ארשת פנים שלווה והתיישבה לידו, הוא הניח את ראשו בחיקה, הפעיל את הסרט, היא לגמה מן היין מעבירה את אצבעותיה בשערו.
הסרט התנגן ברקע, ג'ייק חש, נרגש, באצבעותיה של אמו מלטפת את ראשו, הוא לגם מהיין מתחיל לחוש בהשפעתו, גופו נרגע, הוא התמתח, הרים את ידו, שילב את אצבעותיו באצבעותיה של אימא.
אצבעותיהם שלובות והוא מעביר את אגודלו על עורה הרך. בין היין, חום חיקה, ותחושת ידה בשערותיו, הוא היה בשמים, הזין שלו הזדקף במכנסיו הקצרים, הוא היטה את גופו וקיווה שאמו לא תשים לב, מתפלל שלא יהיו עוד סצנות אהבה בסרט שיוסיפו גירוי לא רצוי.
סוזן החלה להרגיש את השפעת היין בעצמה, אלוהים זה מרגיע, חשבה, ידו של בנה הייתה חמה ומשולבת בידה, היא הבחינה בבליטה במכנסיו הקצרים, מנסה לדמיין, את מה שמזדקף בתוך מכנסיו.
היא ניסתה להרחיק את המחשבה על זקפתו מראשה, אבל לא יכלה להתאפק, תוהה איך הוא נראה, 'איך הייתי מרגישה אילו החזקתי אותו בידי?, הוו אלוהים', חשבה, 'בבקשה, אל תתקשה עלי עוד יותר, אולי כדאי שנתרחק מעט, המגע מטריף אותי', אבל היא לא זזה ממקומה ולא שינתה את תנוחתה.
הסרט מוקרן, היין משחרר ודמם מתחמם, עברו דקות מעטות וסצנת האהבה הבאה הופיעה, הגיבור עושה את מה שהוא ידע שהאישה רצתה, גופו מסותת ומבריק מזיעה, שרוע מעליה, דוחף את אגנו עם ירכיו קדימה ואחורה, אוי, לעזאזל, חשב ג'ייק, הנה זה בא, הזין שלו הגיע לזקפה מלאה, הדופק פועם והעמוד הזקוף דוחף את בד מכנסיו הקצרים, יוצר אוהל מעל מפשעתו.
הוא העביר את משקלו שוב, 'זה מרגיש כל כך מטורף', חשב, מקווה שאמו לא תבחין בזקפתו, הוא פנטז על ידיה עוברות על גופו, מראה גופה הסקסי בחלוק הדק כשנכנסה, הופיע בדמיונו, הוא החל מניע את ירכיו קדימה ואחורה, בתקווה שתבחין בכך, סוזן אכן הבחינה במתחולל אצל ג'ייק, נאבקה לשמור על קור רוחה, הפטמות שלה היו קשות והכוס שלה היה רטוב, ידה הרפתה משיערות ראשו, הזדחלה אל חזהו של ג'ייק, ליטפה באצבעותיה את קווי המתאר של שריריו, 'את צריכה להפסיק, את המבוגרת, שימי לזה קץ', עיניה דבוקות למסך, אבל היא רואה בדמיונה את ירכיו של בנה, מתנודדות קדימה ואחורה, היא ראתה את הבליטה העצומה שלו מזווית עינה, רגליה נפסקו ללא שליטה, היא הרגישה את ראשו מחליק עמוק יותר אל חיקה, לא הייתה כבר דרך חזרה, היא החליקה את ידה מחזהו אל בטנו, ידה בעלת רצון משלה, נעה לכיוון הזקפה שבמכנסיו, אל הזין המתוח שלו, הוא הניע את אגנו, 'בבקשה', הוא התחנן במוחו, היא הניעה את ידה, לא מסוגלת לעצור בעצמה, הניחה אותה על מכנסיו הקצרים, מעל איבר זכרותו, חשה בקשיותו, 'זה מרגיש כל כך טוב', חשבה, 'אני לא יכולה וגם לא רוצה להפסיק' .
נגד רצונה, היא הגיעה להחלטה, הרימה את ראשו שבחיקה, הניחה אותו על כרית הספה, התרוממה מהספה, כרעה מולו על ברכיה, עיניה נעוצות בתפיחה שבמכנסיו, משכה את מכנסיו, הורידה אותם, עיניה נפערו, זה כבר לא היה הילד הקטן שלה, ג'ייק היה מצויד באיבר של גבר עכשיו, הזין שלו היה קשה וגדול מכל מה שראתה עד כה, ידה לפתה אותו, מעבירה את אצבעותיה על עור הזין החם והמתוח.
"אלוהים, "הוא נאנח.
"תמשיך לצפות בסרט", היא ענתה, אצבעותיה לא מפסיקות ללטף ולעסות את הזין הזקור והחם.
הוא הפנה את ראשו לעבר המסך, עצם את עיניו, הוא היה בשמים, אמו מלטפת את הזין שלו, הפנטזיה שמלווה אותו זמן רב, מתגשמת כעת, זה היה אפילו טוב יותר מהפנטזיה, הוא ידע שהוא לא יוכל להתאפק זמן רב, גם סוזן חשה בכך.
היא האטה את תנועותיה, אבל לא הניחה לזקפה לרדת, היא ידעה שהיא רוצה לנצל את ההזדמנות כמה שיותר זמן, 'אלוהים יודע אם אעז לעשות זאת שוב', חשבה, מלטפת את הזין הזקוף.
"תמשיך לצפות בסרט, יקירי", אמרה, הרכינה את ראשה, וכיסתה בשפתיה את ראש הזין, שואבת אותו לתוך פיה.
ליבו של ג'ייק קפץ לגרונו, הוא הרגיש את קצה הזין שלו פוגע בעומק גרונה, היא הניחה לו לחדור עמוק ככל שיכלה, משתנקת, הרימה ראשה, משחררת חלק ממנו ומסתערת מיד ,שואבת אותו לתוכה, היא מצצה שוב ושוב את הזין שלו, אהבה את טעמו את האופן שבו מילא את פיה.
ג'ייק הניח את ידו על ראשה, דוחף אותו על האיבר המתוח, "אני עומד לגמור, לגמור בפה שלך?", קרא.
"כן, כן, זה בב.. ס.. דר", מלמלה בסערת רגשות, דוחפת את פיה, מחדירה אותו עמוק, לתוך גרונה.
"אימא!", "אוי שיט!", "אחחח", הוא זעק, מתפוצץ בתוך פיה, ממלא את גרונה בשפיכתו.
סוזן לגמה את נוזלי פורקנו, ערוותה בוערת, פטמותיה קשות כמו אבנים קטנות, הזרע המריר של בנה מחליק לתוכה, היא מצצה ובלעה והמשיכה ללקק כל טיפה.
היא המשיכה להחזיק את איברו בפיה, מלקקת ומוצצת אותו, מנסה להעמיד אותו שוב, לשמור עליו קשה, 'אני צריכה את הזין הנהדר הזה בתוכי', אמרה לעצמה, 'לעזאזל אני צריכה אותו, אני מיוחמת'.
ג'ייק, עדיין שרוע על הספה, נרגע אחרי שרוקן את המטען שלו בתוך פיה, הבין שגם היא זקוקה לפורקן, הוא ידע מה עליו לעשות, התרומם, שלף את איברו מפיה של סוזן, השכיב אותה חזרה על הספה, משך מעליה את תחתוניה, אחז בשולי חולצת הבייבי דול, הסיר גם אותה מעליה, שדיה נטולי החזייה נגלו לעיניו, מלאים, רוטטים, פטמותיה זקורות כאבנים קטנות, הוא פיסק את רגליה, חושף לעיניו את ערוותה הרטובה והמטפטפת, כרע על ברכיו והרכין את ראשו אל ערוותה, העביר את לשונו וליקק את שפתיה הרטובות, מצץ את הדגדגן שלה, תקע שתי אצבעות לתוך נרתיקה, הוא ידע איך לענג אישה, הוא ידע איך לגרום לה לצעוק, איך להכניס את אצבעותיו לנקודות הנכונות, וכיצד לטפל בדגדגן שלה והוא עשה זאת.
"אההה, ככןןןן, ככןןןן", מלמלה מיבבת, "תעשה אותי שאגמור, יקירי, ככןןןן, אאווה, זה כל כך טוב", נאנקה ממעמקי גרונה, אגנה התרומם מהספה, היא דחפה את ערוותה הנוטפת לפיו, מרגישה את האורגזמה שלה מתקרבת, ירכיה רעדו ממאמץ, "בייבי!" היא צרחה, "בייבי אני גומרת!", "בייבי אני בשמיים, אני מתה!".
גופה התפתל בהנאה, רגליה רעדו, ג'ייק שלח את ידיו, לפת בכוח את שדיה, מעך אותם בידיו, צבט את פטמותיה הזקורות, פיו המשיך לאכול את ערוותה, הוא השאיר אותה על הקצה, גורם לה לאורגזמה נוספת, שמציפה את נרתיקה בנוזלים, שטפטפו על כיסוי הספה שוב.
"אוי שיט!", היא זעקה, "תמשיך לאכול את הכוס שלי, אל תפסיק!" היא צרחה בעוד אורגזמה נוספת תוקפת אותה.
סוזן השתרעה, המומה, על הספה, שואפת אויר בכבדות, מתאוששת.
עברו מספר דקות, היא התאוששה, הושיטה יד בין רגליו והחלה מלטפת את הזין שלו, מעסה אותו ואת אשכיו, עד שהאיבר התקשה שוב, 'עכשיו אני זקוקה לזין היפה שלו בתוכי, אני צריכה שיקדח את נשמתי מתוך הכוס שלי, צריכה להרגיש נוזל חם המציף את רחמי', אמרה לעצמה, 'ואני מתכוונת לקבל את זה'. היא התרוממה מהספה, דחפה אותו לשכב על הגב, הזין שלו מצביע לתקרה, היא העבירה את רגלה מעל גופו, התיישבה עליו, הורידה את גופה, משחילה את הזין לתוכה, ממלא את נרתיקה, מותח אותו לעומק ולרוחב, מעבר לכל מה שהייתה רגילה, ג'ייק שלח את ידיו, לפת את שדיה, סוזן התנשפה, היא לא יכלה להאמין למה שהיא עושה, היא יושבת על בנה, איברו תחוב בתוכה, ידיו לופתות את שדיה, האינסטינקטים החייתיים השתלטו עליה, היא דחפה את הזין שלו פנימה והחוצה מתוך נרתיקה, רוכבת עליו, בכל פעם שהוא נכנס לגופה היא נרעדה, האורגזמה שלה החלה להבנות שוב, כשהיא מחליקה מעלה ומטה, היא הרגישה אותה מתחילה בבטנה, ראשה מוטה לאחור, עיניה עצומות, היא התמקדה בתחושת ריגושה המיני, היא הרגישה את פיו נושך את פטמתה, היא דחפה חזק יותר, היא הרגישה כוח בלתי ניתן לעצירה מעבר לשליטתה, האורגזמה מתפוצצת בתוכה, ג'ייק החזיק את גבה, בעודה מתפרקת, פיו על הפטמה, הזין בתוכה, מטריפה את דעתו, היא זינקה מעלה ומטה וגרמה לו לדחוף אותה בחזרה אליה באותה מידה, הוא ידע שהוא לא יוכל להחזיק מעמד עוד זמן רב, הוא דחף, תוקע את איברו עמוק ככל האפשר, הוא הרגיש שזה בא, "אההה, זה בא!", זעק.
"ככןןןן, ג'ייק!", ככןןןן, אל תפסיק!", נשמעה זעקתה, "אהוב שלי, בבקשה אל תפסיק!"
שניהם צרחו עם פורקנם, ג'ייק מציף עם הזרע שלו את מערתה של אימו, היא מרטיבה את זקפתו בנוזלים הנובעים ממעמקי נרתיקה, נוזלים על ירכיו ומהם לכיסוי הספה.
היא נפלה על חזהו, שניהם נאנקו, התחבקו והחזיקו זה את זה ,מתאוששים מפורקנם המתיש.
סוזן הייתה הראשונה שדיברה, "ג'ייק, אני אוהבת אותך, אולי אסור היה עלי לגרור אותך לכך, אבל אני לא מצטערת שגרמתי לך לעשות זאת, זה היה מטורף, אתה היית נהדר, אני מטומטמת, אבל מטורפת עלייך".
"היי, זה בסדר, אני מפנטז עליך, כבר הרבה זמן, חוץ מזה, הסרט בכלל לא מעניין", אמר בחיוך.
היא חייכה בחזרה, נישקה אותו על שפתיו, לא בטוחה מה לומר.
"את רואה אותנו ממשיכים עם היחסים האלה?" שאל ג'ייק.
"אני חושבת שזה אסור, לא נורמלי ולא הגיוני, אבל, אני חושבת שההיגיון פרח מחלון החדר הזה, לפני שעה", ענתה סוזן, "אחרי הפעם הזו, אני מתאווה לעוד ועוד ממה שקיבלתי ממך".
ג'ייק התיישב, מחבק את סוזן, איברו עדיין בתוך נרתיקה, שדיה נמעכים על חזהו, "אני אוהב אותך, ורוצה לעשות זאת שוב ושוב", הוא לחש, הצמיד את שפתיו לשפתיה, מנשק אותה ברוך.
"אני אוהבת אותך עוד יותר, ג'ייק", ענתה, "אבל לא עכשיו, אני מותשת, בוא, נלך למיטה לישון?"
"אפשר עוד כמה דקות?", שאל.
"כמובן, "ענתה.
ג'ייק נשכב לאחור, סוזן שרועה על חזהו, איברו בתוכה, רגליה משני צדדיו, פניה קבורים בצווארו, לא רוצה לזוז, הם נחו זמן מה, חבוקים, שניהם תשושים.
לאחר זמן מה, התרומם, שלח את ידיו, חיבק את אגנה, ידיו לופתות את אחוריה, נושא אותה במעלה המדרגות, לחדר השינה, היא חיבקה את עורפו והמטירה נשיקות על צווארו, הוא הניח אותה על המיטה הזוגית, כיסה אותה ופנה ללכת לחדרו.
"לאן אתה חושב שאתה הולך?", מלמלה סוזן מתוך שינה.
"אהה, חשבתי.., לחדר שלי", מלמל.
סוזן שלחה את ידיה לעברו, "חזור לכאן", לחשה, "המיטה הזו גדולה, היא מיועדת לשניים, מהיום אתה ישן בה איתי, כל זמן שתרצה".
ג'ייק חזר, נשכב על גבו בצמוד אליה, היא זחלה הניחה רגלה מעליו, ידה חיבקה את חזהו, שדיה נמעכים בצלעותיו, ראשה על כתפו, תוך דקות ספורות, שקעו שניהם בשינה עמוקה.
הבוקר הגיע, ג'ייק התעורר, פקח עיניו, מוצא את סוזן צמודה אליו, אגרופה מחבק את איבר זכרותו הזקוף בזקפת בוקר, "אני מתאפקת בקושי שלא להעיר אותך", לחשה , מרימה ראשה ומנשקת אותו על שפתיו, "אני מתה לבלוע אותו".
ג'ייק חייך, "בכיף, הוא שלך," וחיבק אותה חזק.
שפתיה ירדו על איברו, היא שאבה אותו בלהט לתוך גרונה, טועמת את טעם ליל אמש על איברו, הזין הגיב בהזדקרות, סוזן המשיכה למצוץ, עולה ויורדת ואז בבת אחת התרוממה, מפשקת את ירכיה ומתיישבת על הזין הזקוף, מחליקה אותו לתוכה, דוחקת את אגנה לקראתו.
ג'ייק, שכבר התעורר לגמרי בשלב זה, אחז במתניה, משלב את נעיצותיו בתוכה, בדהירותיה על גבי איברו, הוא התהפך על צדו, מפיל את סוזן למזרון, מחליף תפקידים, עכשיו הוא מעליה, איברו קודח בתוכה, ידיו על שדיה ושפתיו על
שפתיה, רגליה כרוכות על ישבנו, מושכות אותו לתוכה, לא מניחות לא לברוח.
לאחר כמה דקות, יצא מתוכה, הפך אותה על בטנה, העמידה על ארבעותיה וחדר אל נרתיקה מאחור, בבת אחת, " אאווה , ככןןןן, זה טובבבב, חזק", קראה סוזן, "אני גומרת!".
ג'ייק עצר, שלף את הזין שלו מתוכה, לח ,חלקלק וזקור בזקפת בוקר אדירה.
"למה יצאת, למה" , זעקה.
הוא לא ענה, הרים את ישבנה באוויר ומכוון לתוך פתחה האחורי.
סוזן ניסתה להתנגד, היא אף פעם לא חוותה חוויה כזאת, ג'ייק חש בהתנגדותה, אצבעו ירדה אל בין רגליה, אל פתח ערוותה, מגששת ומוצאת את הדגדגן, מלטפת ומעסה.
סוזן נרגעה, החלה להתרכז בהנאה שבין רגליה, באצבע המפנקת את כפתור תאוותה.
ג'ייק חזר לנסות את מזלו, איברו נדחק לאיטו לתוף פי הטבעת הצר של אימו להפתעתו, הפעם היא לא התנגדה, גניחותיה מתחתיו גילו לו שהיא מתרכזת באצבעו המענגת.
הוא המשיך לחדור לתוך ישבנה, עד שכל הזין היה בתוכה
ואז החל לנוע בתוכה.
סוזן החלה להתרגל למציאותו של האיבר המתוח בתוך ישבנה, בחור שלא הכיר חדירה, זה כאב אבל ההנאה האפילה על הכאב, היא הייתה שקועה באורגזמה הנבנית בתוכה. חשה את גופה מתמלא בצורה שלא הכירה עדיין, היא חשה אותו מגיע לאזורים בגופה שלא הכירה, הוא נע
בתוכה, תחילה לאט ובעדינות ואז יותר מהר, מגביר את הקצב, הפעם היא השתלבה בקצב שלו עד ששניהם נעו בפראות, אצבעו נעה בתוך נרתיקה, איברו עמוק בישבנה, סוזן חשה שהיא לא יכולה יותר," אני גומרת, ג'ייק אהובי, אני בשמיים", זעקה והתפוצצה באורגזמה אדירה ובצווחה ארוכה.
היא הרגישה את ג'ייק מתפרק בתוכה, ממלא את ישבנה בזרימתו החמה.
היא נפלה למזרון כשג'ייק נעוץ בישבנה, "צא, זה כואב", ביקשה.
ג'ייק שלף עצמו מתוכה, חיבק את גבה, הצמיד את איברו לחריץ ישבנה, "רוצה להתקלח?", שאל.
"חייבת, רק ביחד איתך", ענתה סוזן , צוחקת," אבל עוד מעט, אני נהנית להרגיש את הזין שלך לוחץ על התחת שלי".
"איך את מדברת? איזו שפה??, אינך מתביישת?", צחק ג'ייק.
"אחרי מה שעשיתי, בעצם עשינו, איבדתי את הבושה, בקשר אלייך", ענתה סוזן בפנים רציניות.
דברים לא יחזרו לעולם כפי שהיו, הכול נראה רגיל, זה היה אותו בית, אבל ג'ייק וסוזן ידעו שמשהו השתנה, שינוי שלעולם לא יוכלו לספר אודותיו לאיש, או לחלוק עם מישהו אחר.

                סוף

5 מחשבות על “אימא וסרט”

  • יהלי , גם את נהנית מהסיפור שמתואר פה בצורה מדהימה , חושנית וסקסית ?
   גם אותך מגרה העניין של אמא ובן ?
   ו….שובבה , את רוצה שג'ייק ישכב גם עם דודה שלו ?
   יהיה איתה לבד או גם עם אמא שלו ?

   ודרך אגב – יהלי את אמא לבן מתבגר כמו ג'ייק ?

   הגב
 1. נהדר
  אני אוהב לקרוא על גילוי עריות
  זה מחרמן מאוד
  גם כשעייפים

  אבל סיפור כזה זה משהו

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)