תמר

המסיבה

זה היה עוד בוקר שישי שגרתי, אבל שישי נוסף ללא אדוארד הבעל התומך. תמר הביטה בעצב בבנה המאומץ שגם עזב אותה לטובת חברתו. עוד שישי לבד היא חייכה לעצמה בפרצוף מעוקם. לאדוארד היא כבר התרגלה שעוזב אותה כל חצי שנה לשבועיים לטובת העבודה בחו"ל, לאורן בנה היא תצטרך להתרגל שיעזוב אותה לטובת החברה הרוסייה החדשה שלו.
היא רצתה ילדים משלה, אבל בעלה לא נתן לה, והם טרם בדקו העניין אצל מי הבעיה. במקום לבדוק, החליטו לאמץ את אורן. כשאימצו אותו כשהיה בן 13 היום כבר בן 18 כלומר 20 שנה הפרידו בינה לבן בנה המאומץ בחיבה ובאהבה יתרה.
תמר הביטה בנייד וחייכה לראות הודעה מאנה חברתה הטובה:
"שכחנו לעדכן אותך המסיבה השנתית היום בערב באותו מקום ובאותה השעה .."

תמר הגיעה לווילה המסורתית בזמן, היא לא רצתה ללכת, אבל היא הייתה חייבת להפיג את הבדידות. היא ממש לא רצתה לראות את אתי בוגדת בבעלה עם גבר מזדמן, ואת אנה שטרם התגרשה מוצאת לה מזמוזים חדשים שלא ידוע לאן יובילו אותה כפי שהיה שנה שעברה, אף אחד לא ידע מה עשתה אנה עם אותו גבר, שמזמז אותה ללא הפסקה ברחבת הריקודים, כי אנה פשוט נעלמה.
אתי עשתה לתמר סיור בוילה ששודרגה מאז היו שם ואתי אמרה שלום כשהייתה כבר בזרועות של גבר נאה ולא מוכר בשם אבי.
הן ישבו שלושתן באותו השולחן כשאתי צמודה לחבר החדש. לאחר שיחה משותפת של שעה החליטה אתי לחתוך עם הגבר שאיתה. תמר שמעה את השיחה בניהם לפני פרישה:
אתי: "בוא נעלה לאחד החדרים"
אבי: "השתגעת, הכל שם גלוי לכולם, כל אחד יכול להיכנס לי לחדר או להציץ עליי, מה אני שחקן פורנו !?"
תמר החליטה לעקוב ולצפות במתרחש במקום לשמוע שמועות מאתי או מחברותיה לאחר מעשה …

אתי

תמר עקבה אחר חברתה אתי, היא חשבה עם עצמה מה גורם לה לבגוד בבעלה כל שנה ומי יודע כמה בעוד הזדמנויות. האם יש לה רגשי נחיתות, האם זה בגלל שהיא קצת שמנה, האם בעלה לא מספק אותה או יחסיהם פתוחים..?
אתי נכנסה לרכב גדול ונשכבה על המושב ליד הנהג, אבי עזר לה להוריד את המשענת ונשכב מעליה. הם התמזמזו וחלקי בגדים עפו למושב האחורי.
היה קשה לראות מה קורה שם בבירור, אבל לאחר 10 דקות של חוסר אינפורמציה מלאה תמר ראתה הגבר עולה ויורד מעל אתי ושמעה את גניחותיה של אתי. כשסיימו ראתה תמר את אתי מלבישה את תחתוניה ומסדרת את החזייה על שדיה הגדולות.

עידן

כשחזרה תמר למסיבה אנה כבר לא ישבה בשולחן. ובמקומה ישב בחור צעיר ושתה בירה. כששאלה אותו תמר אם ראה רוסייה יפה. הוא ענה שהלכה עם בן זוגה לאנשהו והושיט יד:
"נעים מאוד, עידן."
תמר הושיטה יד בחזרה באילוץ. היא לא אהבה ללחוץ ידיים לגברים זרים ובטח שלא לנערים אבל הבחור הצעיר הזה היה דומה לבן המאומץ שלה ביופיו ובגילו והזכיר לה אותו ממש.
'את מי הספיקה להכיר אנה', חשבה תמר לעצמה ושיתפה את עידן…
"לאן הם הלכו??", היא שאלה אותו.
עידן נדבק לתמר, ותמר הבהירה לו שהיא נשואה ולא מתכוונת לשתף פעולה עם גברים זרים.
"אני לא שוכב עם נשואות, אבל את מעניינת אותי, לדבר מותר לא?, אגב, חברה שלך גם היא נראית לי נשואה והלכה לזרועותיו של גבר זר, חפשי אותם בחדרים..אני מוכן לעזור לך", אמר עידן.

אנה כל שנה מדברת עם איזה גבר ואז נעלמת להם. השנה תמר החליטה לבדוק את העניין ונתנה לעידן להוביל אותה בחיפוש. אנה לא נמצאה באף חדר של מזמוזים. זוגות אחרים כן היו ותמר בקשה סליחה כשהפריעה לזוג באמצע מסז' ולזוג אחר להתנשק ולהתגפף.
עידן לא התייאש וביקש לבדוק בתאי הגג ותמר אחריו, כל התאים היו ריקים למעט תא אחרון. תמר נבהלה לראות אישה מקבלת מאחור בחוזקה בתא האחרון מגבר שחור וגבוה.
היא נבהלה והתגרתה בו זמנית. כושים תמיד עשו לה את זה בפנטזיות מיניות שונות ומשונות.

עידן לא התייאש ועבר לחפש בבריכה ובחצר ובמכונית של אנה ומסביב לכל הוילה ולא מצא כלום. הוא חשב שאם ימצא את אנה בסצנת מין, יוכל לזיין את תמר היפה בהתאם לנסיבות. תמר הדליקה אותו במבט ראשון יותר מיכל אישה אחרת שהיה איתה או פגש מעולם.
"בואי לים, חברה שלך שם", אמר עידן בביטחון עצמי מופרז.

אנה

תמר זרמה איתו לים, הם נעו לאורך החוף הסמוך לווילה, עידן ניסה לשים עליה יד, להחזיק את ידה הרכה, אבל סורב בכל רגע.
עיניו של עידן חשו בזוג שנמצאו מתמזמזים על הסירה, האישה הייתה מונחת על הגבר וידיו חפנו את גבה, עידן התקרב לשם ותמר אחריו. הם עלו על שובר הגלים בשביל להציץ מקרוב.
תמר זיהתה במהירות את פרצופה של אנה רוכבת על הגבר הזר בעירום חלקי.
לגופה הייתה חזייה לבנה ושקופה וחצאית המיני מורמת כלפי מעלה. הגבר פתח את סוגר חזייתה תוך כדי זיון וחשף את שדיה לתפארת …
"האם זוהי אנה?", שאל עידן לאחר ששמע קללה מפיה של תמר.
תמר הנהנה בחיוב, אבי חיבק אותה והיא לא התנגדה, כשניסה להכניס יד לבטנה, תמר משכה לו את היד החוצה ולא נתנה לו לגעת בה יותר.
אנה ואתי בקשו לחזור הבייתה וחיפשו את תמר. אנה פנתה לדליה בעלת הווילה. ושאלה אותה אם ראתה את תמר עם איזה נער בחורצ'יק נאה בשם עידן.
"הם בטח מזדיינים באחד החדרים ….", אמרה דליה והוסיפה, "הנער הזה מזיין כל חודש מישהי אחרת.."
"לא את תמר", אמרה אנה בנחרצות והוסיפה: "15 שנה שהיא נאמנה לבעלה ב-100%".
דליה בקשה להתערב עם אנה על 300 ₪ שעידן עשה או יעשה את תמר והפסידה. אנה קבלה את כספה במזומן בסוף הלילה.
"איזה לילה מושלם", אמרה אנה, "'קיבלתי גם זיון טוב וגם 300 ₪ .."
אתי כרגיל, כמו כל שנה, לא הבינה למה התכוונה אנה, אבל תמר בשנה זאת הבינה כל מילה ..

יום שבת למחרת

תמר ישבה מול הטלוויזיה בשעמום טוטלי. הסרטים חוזרים על עצמם והשבת משעממת נורא. ככה הייתה תמר, חייבת חברה, חייבת צומי, אסור לה להיות לבד…
עידן הכיר את הטיפוס, ניסה את מזלו ושלח סמס:
"את בבית לבד, משעמם לך, את באמת נשואה, רוצה לשתות משהו ?"
תמר חייכה לעצמה, 'הבן שלי' רוצה קפה איתי, והשיבה לו את הכתובת בסמס עם "פנויה לשעה הקרובה. עידן חייך, התקלח, התלבש, שם בושם ועלה לרכבו בדהרה.

בבית של תמר

"אתה רוצה קפה", שאלה תמר בנימוס אצילי.
עידן הביט ברגליה היפות והמחוטבות, 'אני רוצה אותי בתוכך', הוא חשב לעצמו.
"בשמחה מאמי", הוא אמר לאחר מחשבה סוטה.
לאחר שיחה ארוכה ודממה קלה, שאלה תמר: "עכשיו אתה מאמין שאני נשואה ומאושרת?"
"כן בהחלט", הוא ענה והפעם החליק מבט קל לעבר שדיה וחשב האם הם עם סיליקון או ללא.
לאחר שעה ביקש הנער ללכת כי עברה שעה וזה הזמן שהקצתה לו, אבל תמר נהנתה בחברתו ובקשה שיישאר עוד קצת.
עידן המציא שהוא מסז'יסט מקצועי, זה תמיד עזר לו עם מבוגרות מימנו ולאחר שעה נוספת נפתחה תמר יותר ובקשה מסאז', הנער קפץ על המציאה והזמין אותה לשכב על הספה .
ידיו היו נעימות, גופה היה חלק וחטוב. עידן נהנה מיכל רגע והוריד את חולצתה …
"זה חייב ללא חולצה בשביל למרוח שמן מקצועי", אמר והוציא שמן מבקבוקון קטן שהיה בתיקו. לאחר שהתעייף הוא נשכב מעליה וחיבק אותה חזק. איברו היה חזק וקשה ותמר הרגישה את זה היטב.
היה בה חשק לקבל אותו אצלה, היה בה חשק שיפרק אותה, אבל אסור לה היא לא תיכנע לנער שובב ופושטק.
"אני הולכת להתקלח, להוריד השמן", אמרה וקיוותה בפחד שאולי יצטרף אליה …
עידן חיכה לה בסלון, לאחר 7 דקות שלא יצאה הוא הבין את הרמז ובדק אם דלת המקלחת פתוחה …

במקלחת של תמר

תמר נבהלה ושמחה בליבה באותה נשימה על בואו של נער השעשועים שלה למקלחת שלה. היה לה מזור שבחור זר נמצא איתה במקלחת ורואה אותה במלוא הדרה חשופה לראשונה והא אינו אדוארד. עידן היה עדין, הוא הבין את חששה וליטף את גופה, לגופו לבש תחתוני בוקסר.
"באתי להמשיך את המסאז'", הוא הסביר את חדירתו לפרטיותה.
תמר נהנתה מהמגע, הסתובבה אליו וזרמה אף עם שפתיו. עידן ליטף את שיערות ראשה ואת ראשה והדביק בה את שפתיו והכניס את לשונו בלשונה. זו הייתה נשיקה רכה ארוכה מהפנטת ומחשמלת כאחד.
תמר התחממה כהוגן, אדוארד כבר לא היה מול עיניה. היא התכופפה למטה ופשטה את מכנסיו של עידן. הזין שלו היה עם הרבה שיער מסודר ויפה, היא הביטה בו קצת ואז נתנה לו מציצה חזקה. עידן בתגובה מישש את שדיה וישבנה והכניס לה אצבעות.
כשעמד לגמור היא שלפה את פיה, שפשפה לו את הזין בידה הימנית וכיוונה אתו לפלוט בשדיה. הם ישבו על הריצפה כמו 2 נערים צעירים ושוחחו כאילו לא קרה כלום.
תמר התרוממה, הלבישה את תחתוניה הדקים ונעמדה מול המראה.
"עשיתי מעשה נורא, תסלח לי, מפלצת שכמוני", אמרה תמר.
עידן ניגש מאחוריה, הסיט את תחתוניה הצידה ונכנס עם הזין לתוכה.
"עשית מה שעשית וזה בסדר גמור…", הוא אמר.
תמר לא הספיקה להתנגד, 'זה כבר נכנס אליי', אמרה לעצמה והניחה לו להמשיך ולפמפם אותה חזק, היא הרגישה אותו היטב בתוכה ונהנתה מכך נורא. המהלך הצעיר אותה ב-20 שנה אחורה. תמר הסתובבה אליו וקפצה עליו, את רגליה היא כרכה סביבו ובידיה חיבקה אותו חזק בגופו ובצווארו. עידן הרים אותה באוויר והצמידה לקיר בשביל לחדור אליה חזק יותר. היא מצידה פתחה את רגליה חזק וקיבלה אותו בהנאה צרופה.
תמר הרגישה את זה מתקרב, היא סרטה את לו את הגב וגופה רעד מעוצמת אורגזמה חזקה שטרם חוותה. עידן סובב אותה בשנית וחדר אליה שוב מאחורה. את רגליה הוא הצמיד לחדירה חזקה ומהנה יותר …
הנער הזה זימבר אותה כמו שאיש לא עשה כך מעולם.
עידן הרגיש את זה מתקרב, הוא הוציא את איברו והשפריץ לה על התחת ותחתונים החוטיני הסגולות שלה שנצבעו בלבן…

2 מחשבות על “תמר”

  1. נחמד,
    לקראת הסוף חיכיתי לכך שתהיה מן 'מלחמה' פנימית אצל שניהם ובסוף הוא יגמור בפנים – מה שיכניס אותה להריון בפעם הראשונה..

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)