שש-בש : שוב משחקים   

למען הסר ספק: זהו סיפור דימיוני. עלילת הסיפור, השמות, הדמויות, העסקים, המקומות והאירועים הם פרי דמיוני או משתמשים בהם באופן פיקטיבי! כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים או אירועים בפועל, הרי הוא מקרי בהחלט.

<<<  לחלק הראשון

************* משחק שני **************

עברה שנה בדיוק, ישבנו, אני ואשתי, על החוף, לוח השש-בש מסודר, הפעם אני בלבנים. בדיוק אותו החוף, בדיוק אותו המלון, מחכים לדנה, שתבוא.

שנה אני מחכה למשחק הגומלין הזה, שנה אני מתכנן מה אני אעשה לה אחרי שאני אנצח אותה, אין לי סבלנות יותר לחכות "את בטוחה שהיא תגיע?"

"כן, היא התקשרה כשהשתזפת בסולריום", עוד חידוש שגיליתי רק השנה, הסולריום, משתזפים בעירום על הגג, אשתי גילתה את זה הרבה לפניי אבל אני רק השנה הסכמתי לנסות ונדלקתי, אומנם גברים לחוד ונשים לחוד, לא רואים אחד את השני, אבל עדיין כיף, ויותר מזה דנה הולכת לחטוף הלילה זיין שזוף צחקתי לעצמי.

בתשע בדיוק היא יצאה מהמלון, כאילו חיכתה בדלת לצלצול השעון, הגיעה אלינו והתיישבה מולי, רגליים משולבות, שולי החלוק התרוממו מעט, דנה הייתה בלי תחתונים, החריץ שלה נגלה מול עיניי, השפתים הכהות והפס הוורוד הנוצץ באור המועט שהגיע מהמלון משכו את מבטי.

לא היא לא תצליח להסיט את מחשבותיי, החלטתי, אני מתרכז במשחק, אבל לעינים יש כוח רצון משלהם. "תתחיל" היא מסרה לי את הקוביות "אתה הפסדתָ" דרכה לי על היבלת, כאילו יכולתי לשכוח.

התחלנו לשחק, מהר מאד הבנתי שגם היום זה לא היום שלי, לא רק שהקוביות צחקו עליי גם אני תרמתי לפדיחה ועשיתי טעויות של טירון.

"תסגרי את הרגליים" אמרתי בגסות, אחרי עוד טעות נוראית שעשיתי.

דנה צחקה, "חבל, יותר מלראות לא ייצא לך היום" התגרתה בי "בעצם, אולי גם לאונן" הוסיפה, סידרה את החלוק שיסתיר את מערומיה והמשיכה לדהור אל עבר הניצחון.

הפסד כזה לא הפסדתי מאז שאני זוכר את עצמי משחק שש-בש, מארס משפיל כזה לא קיבלתי מאז הגיוס לצבא. דנה קמה, מסדרת את החלוק שלה, "שוב בעלך הפסיד אותךְ" אמרה לאשתי, זורעת לי מלח על הפצעים, "בואי, גם הלילה את שלי" אחזה בראשה של אשתי ומשכה אותה עליה, מחבקת אותה, מנשקת אותה בהפגנתיות מול עיניי, נשיקה תאוותנית על השפתיים, "בואי, מישהי ניצחה והולכת לדפוק הלילה ומישהו הפסיד והולך לעשות ביד" צחקה בקול.

"מצטערת" אמרה אשתי והלכה אחריה ואיך שהוא הרגשתי שהיא לא באמת מצטערת, להפך, נשמע לי שהיתה שמחה בקולה.

שוב נשארתי לבד בחדר, הפעם החלטתי לרדת לבר לשתות משהו לפני שאני נכנס למיטה והולך לישון או קודם מאונן, כמו שדנה צחקה עליי, ורק אז הולך לישון.

ישבתי על כסא הבר הגבוה, שותה כוס בירה גדולה, אוכל בוטנים מהצלוחית הקטנה שהניחו לפניי ועוד לפני שגמרתי את הבירה שבידי הברמן הניח לפני כוס נוספת.

"שתים במחיר של אחת?" ניסיתי להתבדח "לא הזמנתי".

"לא, הן מזמינות" אמר והצביע באצבע על שלושת הנשים שנופפו לי לשלום מהשולחן שממול, שתים מהן לא כל כך צעירות אבל שמורות במצב טוב, השלישית צעירה, כולן עם שיער בלונדיני, לבושות שמלות אווריריות עם מחשוף נדיב שלא מסתיר הרבה, אדומות מהשמש, ממש שלוקות, "שאלו אם אתה רוצה להצטרף אליהן".

הצטרפתי, לא היה לי משהו אחר לעשות ואת אשתי אני אראה רק בבוקר, הסתבר שהן מגרמניה, המבוגרת היא האמא של הצעירה, חברות טובות, כולן נשואות, באו ביחד לים המלח כי זה עושה להן טוב לעור.

דברנו אנגלית, המילים היחידות שאני מבין בגרמנית זה אכטונג, שנאל ודאנקה, בעצם גם כן ולא, אוצר המילים שלהן בעברית היה אפילו קטן עוד יותר.

גמרנו את הבירה והן הזמינו עוד סיבוב, שוחחנו על דה ועל הא עד שאחת מהן שאלה מה גבר נאה כמוני עושה לבד בבר.

בהתחלה רציתי לחרטט להם משהו אבל פתאום מצאתי את עצמי מספר את האמת, אומנם בקיצור, לא מזכיר שזאת פעם שניה שאני מפסיד את אשתי, לא מספר שקיבלתי מארס מביש, אבל כן סיפרתי להן שהתערבתי, שהפסדתי במשחק ולכן מישהי חוגגת עכשיו על אשתי באחת הקומות הגבוהות שבמלון.

ראיתי שזה מדליק אותן, הבת אמרה משהו בגרמנית, האמא ביקשה ממני סליחה והן כולן עברו לדבר בגרמנית, דיבור מהיר ומתלהב, מצחקקות, לא הבנתי אף מילה אבל מהמבטים שהן שלחו לעברי הבנתי שאני קשור לזה.

"גם אנחנו רוצות לשחק אתך משחק" אמרה לבסוף האמא, מצחקקת שוב, "מסכים?"

הסכמתי, בלי לדעת אפילו למה הסכמתי, כנראה שהבירה השפיעה עליי או אולי השלט התלוי בלובי "הסבר פניך לתייר", במקרה הכי גרוע אני קם והולך, שכנעתי את עצמי, למה מי מהן תעצור אותי?

"יופי" אמר החברה "בואו נעלה לחדר שלנו".

החדר שלהם היה בעצם דירה קטנה, סלון זעיר ושני חדרי שינה, בחדר אחד שתי מיטות ובשני מיטה זוגית גדלה. אחת מהן שלפה בקבוק קוניאק השניה, הוציאה חבילת קלפים מהשידה והשלישית הביאה כוסות.

המבוגרת שבינן, האמא, הוציאה גם שני צעצועים ממזוודה גדולה שעמדה בפינת החדר "גלגל הצלה" הסבירה לי וראיתי אותן מחיכות "נסביר לך אחר כך" נכנסה הבת שלה לדבריה, "כשנגיע לזה, קודם בוא נתחיל לשחק"

התיישבנו משני צידי השולחן, אני בצד אחד והן בצד השני, "המשחק שלנו פשוט" הסבירו לי "אתה מערבב ופותח קלף לכל אחת מאתנו, מי שקיבלה את הקלף הכי נמוך קמה ומורידה בגד".

"ו…" שאלתי

"בסוף אתה הפרס, האחרונה שנשארת עם בגד לגופה לוקחת אותך לחדר השינה ו… איך קראת לזה?".

"חוגגת".

"כן חוגגת איתך".

ראיתי עליהן שזאת לא הפעם הראשונה שהן משחקות במשחק הזה, לא צריכות הסברים, לא שואלות שאלות, ערבבתי טוב את הקלפים וחילקתי קלף ראשון.

האמא הייתה הראשונה שהפסידה, קמה והורידה בתנועה מתגרה את השמלה שלבשה, נשארה רק בתחתונים וחזיה תואמים, זוג לבנים סקסיים שבלטו על רקע העור האדום מהשמש. בתור שאחרי הורידה הבת את השמלה ובתור שאחרי הורידה האם גם את החזיה, מציגה את זוג שדיים גדולים ומוצקים המעוטרים בעטרה גדולה וכהה שבמרכזה בולטת פטמה נוקשה, שיחקה בהם, מקפיצה אותם ואת מפלס המכנסיים שלי, והתיישבה חזרה.

בתור הבא גם הבת איבדה את החזיה שלה, מציגה זוג שדיים לתפארת שעגיל קטן תקוע בפטמה הימנית ובתור שאחרי גם החברה הצטרפה למתפשטות, מורידה את השמלה שלה ומציגה חוטיני שלא מכסה הרבה וחזיה שרק תומכת, כזאת שמציגה לראווה את החזה שלה כאילו מגישה לי אותו על מגש.

המזל לא שיחק לחברה גם בתור שאחרי והיא השליכה את החזיה לערימת הבגדים שהחלה להצטבר על הרצפה, עוד תור וגם התחתונים שלה ירדו, פתחה את קשרי החוטיני ונתנה לו ליפול, בועטת בו אל עבר הערימה, מגלה מברשת שיער ערווה מסופרת בקפידה ואת החריץ שבין רגליה, רטוב ומנצנץ, חוצה את שתי השפתיים הכהות והבשרניות של הכוס שלה.

"רוצָה גלגל הצלה" היא הכריזה והתיישבה.

"תבחר" הציגה לי האמא את שני הצעצועים שהכינה, ביד ימין ויברטור כסוף ונוצץ ובשמאלית פלאג-באט אדום.

הסתכלתי על שני כלי המשחית האלה, לא מבין את הקשר, לרגע היססתי, מנסה לחשוב מה הן יעשו עם כל אחד מהם, ולבסוף בחרתי.

"זה" הצבעתי על הפלאג-באט האדום.

ראיתי את השלושה מחייכות, החברה לקחה אותו בידיה במין חרדת קודש, שאלה משהו בגרמנית את האמא שענתה ועשתה לה לא עם הראש, אחר כך החברה הכניסה אותו לפיה בתנועה מתגרה, מוצצת אותו, מלקקת, מרטיבה, ואז קמה ממקומה, הניחה אותו על הכסא שישבה עליו, נעמדה מעליו והתיישבה באיטיות חזרה, מחדירה את הפלאג-באט לתוך ישבנה, מכוונת בידה, יורדת לאט לאט, לרגע נראתה הבעת כאב על פניה שנעלמה מהר מאד והיא ישבה במלוא כובד משקלה על הכסא.

שוב אמרה החברה משהו בגרמנית והאמא ענתה לה באנגלית "תראי!", החברה קמה, הסתובבה עם גבה אלינו והתכופפה, מציגה בפנינו את הפלאג-באט התקוע לה בתחת, מנענעת בתנועה מתגרה את פלחי ישבנה, כשהפלאג-באט תקוע בתוכו.

"היא קבלה גלגל הצלה אז תחזיר לה את התחתונים" אמרה לי האמא. התכופפתי לחבילת הבגדים הזרוקה ושלפתי את התחתונים, מסרתי לה אותם ובלי להוציא את הפלאג-באט היא קשרה את החוטיני חזרה והתיישבה.

עמד לי, המשחק חירמן אותי, המראות הדליקו אותי, סידרתי בתנועה מופגנת את החבילה שצמחה במכנסיי, נותן להן לראות את הזקפה המאיימת לפרוץ ממכנסי.

הבת מזגה לנו קוניאק, הרמנו כוסית "לחיי הפלאג-באט שבתחת שלי" ברכה החברה, "ולחיי המשחק שלנו" האמא הכריזה ושתינו, גל חום עבר בבטני.

"קח" הושיטה לי האמא כדור ויאגרה כחול "זה יעשה לך טוב".

בלעתי אותו, את הכדור, שוטף בכוסית קוניאק נוספת וערבבתי את הקלפים מחדש, פותח להן קלף חדש, מתכונן להפתעה הבאה.

כשלא הולך לא הולך, החברה שוב הפסידה, סיימה את המשחק, בלי לחכות היא פרמה את קשרי החוטיני שלה והורידה אותו, חושפת בפנינו שוב את הכוס שלה, משתהה רגע וזורקת אותו לערמה.

נשארו שתים, אם ובתה, אחת מהן תוריד עכשיו את התחתונים, ערבבתי טוב ופתחתי קלף לאמא, 7, ערבבתי שוב ופתחתי לבת, 5, הפסידה וצחקה במבוכה, אחרי רגע קמה והורידה את התחתונים, מציגה כוס מגולח למשעי, מסתובבת ונותנת לכולם לראות, לשטוף את העיניים, הביטה בבליטה שבמכנסיי שצמחה עוד יותר ואמרה  "אני רוצה גלגל הצלה".

הגשתי לה את הויברטור שהאמא הניחה לידי, הבת הביאה כרית מחדר השינה ונשכבה על השטיח, רגליה המפושקות מופנות אלינו, הכוס שלה פעור מול עינינו, רטוב ונוצץ. ורוד כל כך.

הבת הפעילה את הויברטור שהתחיל רוטט והחלה ללטף בו את גופה, מטיילת על בטנה, עולה לשדיים, מטפלת בפטמות, משקיעה אותו בחריץ שבין שדיה, עוטפת אותו, מבט של הנאה שפוך על פניה, עיניה עצומות, ואנחנו יושבים ומסתכלים בה, פיפ-שואו, אחר כך התחילה לרדת לאט לאורך הבטן, נכנסת בין הרגליים, נוגעת בכוס, גונחת בתאווה, האחרות מעודדות אותה, בגרמנית, והיא מתחילה לחדור לעצמה, מעט, השפתיים נחרצות, רועדות, חודרת עוד קצת ועוד קצת, חצי ויברטור כבר נכנס והיא ממשיכה, מאוננת בלי בושה, דופקת את עצמה מול עיננו, מוציאה מעט את הויברטור ומכניסה, חודרת יותר עמוק, נותנת לו רגע לרטוט בתוכה, יוצאת ושוב נכנסת, שלושת רבעי ויברטור בפנים והיא לא מפסיקה, ממשיכה, חודרת עוד עד שכולו היה בתוכה.

חיוך של אושר נמרח על פניה כאילו זכתה עכשיו במדליה, אמא שלה נגשה אליה ואחזה בויברטור, הבת עזבה ונתנה לה לעשות בה כרצונה. כנראה שהאמא ידעה את העבודה, שאגות ההנאה של הבת מילאו את החדר, צועקת בגרמנית אבל לא הייתי צריך תרגום, ידעתי שהיא בדרך לאורגזמה, מגיעה לשיאה, היה ברור שהיא לא מזייפת, הבת כיוונה אותה בידה עד שהאמא נגעה לה בדיוק בנקודה הנכונה, נותנת לרטט לעשות את שלו, כל גופה נמתח והיא גמרה בסערה.

לקח לה כמה דקות להתאושש, לבת, האמא מזגה עוד כוסית קוניאק ושתינו, הושטתי לבת חזרה את התחתונים שלה והיא לבשה אותם, חזרנו לשולחן המשחקים, תור אחרון, נגמרו גלגלי ההצלה, סידרתי שוב את הזיין שלי שעמד בטרוף, זהו, אחרי התור הזה אני הולך לדפוק, הולך להזדיין, והשאלה היחידה שנשארה היא עם מי? עם האמא או עם הבת?

אני הולך לשכב עם האמא, הבת הפסידה שוב, קשה לנצח את המלך שפתחתי לאם, בלי לחכות הורידה הבת את התחתונים ונשארה במערומיה, זורקת אותן בהפגנתיות לראש ערימת הבגדים שלצידי ומנשקת את אמא, מברכת אותה על הניצחון.

"בוא" אמרה לי הבת והובילה אותי למרכז החדר כשהחברה שלהן מצטרפת אליה, "בוא נכין אותך לאמא" הוסיפה ושתיהן התחילו להפשיט אותי, שולחות ידים חוקרות אל מתחת לחולצה שלי, מתחת למכנסיים, לתוך התחתונים, נצמדות אליי וממזמזות אותי, מקלפות מעליי בעדינות בגד אחר בגד.

ניסיתי לשלוח יד אל בין רגליה של הבת אבל היא עצרה אותי "לא! רק אנחנו! לא לגעת!" שלפה את הזיין שלי מהתחתונים וליטפה אותו בהפגנתיות, מעבירה בגופי רטט של תשוקה.

האמא אמרה להם משהו בגרמנית והן התחילו להוביל אותי לחדר השינה, זה עם המיטה הזוגית הגדולה, השכיבו אותי בעדינות על הגב, הזיין שלי הזדקר כמו תורן, ישר וזקוף.

האמא הצטרפה, התיישבה לידי, מלטפת אותי בידה ואמרה להן משהו בגרמנית, הבת יצאה וחזרה עם מספר בגדים בידה, הגישה חזייה לחברה ושתיהן התחילו לקשור את ידיי לפינות המיטה.

"מה אתן עושות?" הזדעקתי.

"תרגע" הרגיעה אותי האם "אנחנו נעשה לך טוב" הוסיפה כשהיא מלקקת לי את הזיין, מטפטפת עליו טיפות קוניאק מהכוס שבידה ומלקקת בהנאה, מותחת לי אותו עוד יותר.

נתתי להן לקשור גם את רגליי, אולי בגלל שהאמנתי לה, אולי בגלל היין ששתתי ואולי כי הייתי חרמן ולא היה אכפת לי כלום רק לזיין, שכבתי על המיטה, צלוב, מחורמן, עם זיין מפלדה שרוצה רק לדפוק והסתכלתי עליהן.

האמא הורידה סוף סוף את התחתונים, גם לה הייתה מברשת שיער מעוצבת, בלונדינית מלידה, כמו הראש. חשבתי שהבת והחברה יצאו, יתנו לנו להזדיין לבד אבל לא, להן הייתה תוכנית אחרת, שתיהן ניצבו עירומות והסתכלו במחזה, בלייב-שואו שלי ושל האמא.

האמא העניקה לי עוד שתי מציצות, מכניסה את כל הזיין לפיה, מרטיבה אותו לכל אורכו ועלתה על המיטה, עומדת על ברכיה, גופי בין רגליה והזיין שלי מצביע בדיוק למקום הנכון, היא אחזה בו בידה וכיוונה אותו, ירדה עד שהעטרה נגעה בחריץ שבין רגליה, מסדרת אותו בין שפתי הכוס, נגיעות קטנות, הרגשתי שהיא רטובה, מוכנה לחדירה, גם היא הרגישה והמשיכה לרדת, להשתפד לי, להחדיר את הזיין הנוקשה למעמקי הכוס שלה, למעמקי נרתיקה הגועש, ירדה וירדה עד שהתיישבה עלי בכל כובד משקלה, כל הזיין צָפוּן בתוכה, יושבת ולא זזה, מחייכת אלי, חיוך נהנתני שטוף זימה.

אחר כך היא התחילה לרכב עליי, כמו על סוס, עולה ויורדת על הזיין התקוע לה בכוס, ידיה נשענות על החזה שלי, צובטת לי בפטמות, ישבנה עולה ויורד במהירות והשדיים הגדולים קופצים יחד אתה.

היה איזה משהו סוריאליסטי לראות אותי שוכב ככה על המיטה, קשור לפינות שלה, אשה אחת משופדת לי על הזיין, דוהרת במהירות אל עבר האורגזמה המיוחלת ושתי חברותיה מסתכלות ומעודדות אותה.

הרגשתי את קירות נרתיקה מחבקים בחוזקה את הזין שבתוכם ועדיין החלקתי בקלות בתוכה. ראיתי את הפטמות שלה הולכות ונהיות כהות יותר, נוקשות יותר, שאגות ההנאה שלה התחזקו, היא שואגת והן עוזרות לה, הבת ניגשה אליה והתחילה למצוץ לה את הפטמה, לאחוז בה בשיניה ולמשוך בעדינות, הרגשתי שהאמא באה, גומרת, שרירי הנרתיק שלה התכווצו חזק יותר סביב הזיין שבתוכם, לוחצות עליו, תנועותיה נעשו קצרות יותר, משתפשפת קדימה ואחורה במהירות, ראשה נזרק לאחור והשאגות התחזקו, רציתי לגמור יחד אתה אבל לא יכולתי, לא יצא לי, הזיין שלי היה גדול ונוקשה אבל לא הצלחתי להגיע לשיא.

האמא גמרה. "היה טוב" אמרה לי והתכופפה לנשק את שפתיי "היית טוב" חזרה על עצמה, מסדרת את נשימתה "אני חוגגת איתך".

איזה חוגגת איתי, את חוגגת עליי! רציתי לענות לה אבל פתאום היא קמה, הזיין שלי החליק מתוכה והיא עברה לשבת לי על הפנים, מדביקה את הכוס שלה לפה שלי "תפנק אותי עוד קצת" אחזה בידיה בראשי ודאגה שלא אברח "תכניס לי את הלשון, תמצוץ אותי, תעשה לי טוב בכוס"

עוד היא מכוונת את ראשי לכוס שלה והבת עלתה על המיטה ותפסה את מקומה על הזיין המשומן שלי, מכוונת אותו בידיה ומתיישבת עליו, בבת אחת, תוקעת אותו למעמקי נרתיקה.

הכוס של הבת היה צר, יחסית לכוס של האמא שלה, התהדק על הזיין הגדול שלי, לוחץ עליו, מדליק אותו עוד יותר. ראיתי את הבת מחבקת את האמא שלה, לשה לה את השדיים הגדולים, ודוהרת על הזיין שלי, מזיינת אותי, או כמו שאשתי אוהבת לקרוא לזה מנרתקת אותי, קודם לאט, בתנועות ארוכות, יוצאת כמעט עד הסוף ונכנסת, ואחר כך מגבירה את הקצב, דוהרת יותר מהר, משתפשפת  קדימה ואחורה, עוברת לתנועות מעגליות ושוב קדימה ואחורה, הבת הייתה מגורה עוד מהויברטור והתקרבה לאורגזמה שלה בצעדי ענק, הלשון שלי עשתה שמות באמא, נוגעת לה בדיוק בנקודה הנכונה, לוחצת לה על כפתור תענוגותיה ושתיהן פרצו בשאגות תאוותניות של גמירה.

בצד ראיתי את החברה, נשענת על הקיר ומשחקת בעצמה, הלייב-שואו הדליק אותה, ידה בין רגליה והיא משפשפת את הכוס, דוחפת אצבעות, מחממת את עצמה, מאוננת בלי בושה.

הבת גמרה, האמא ישר אחריה אבל אני לא! נשארתי עם הזקפה שלי שהתחילה לכאוב, עם כאב ביצים של מי שלא מצליח לגמור ועכשיו הבנתי למה הן נתנו לי ויאגרה.

האמא קמה והבת תפסה את מקומה על פני, דוחפת לי את הכוס הרטוב שלה ומצמידה אותו לפי, אוחזת בראשי ומכוונת "תמצוץ גם לה" ציוותה עליי האמא "תמצוץ, תעשה לה נעים"

התחלתי לטפל בה, מחדיר את הלשון למעמקי הכוס הרטוב שלה, מחפש את הדגדגן, רואה את החברה עולה גם היא על המיטה ומתיישבת לי על הזיין הזקור, כאילו אין ברור מזה, מכוונת ומחדירה אותו לתוכה ומתחילה גם היא לדהור, הפלאג-באט עדיין תקוע בישבנה, לוחץ על הזיין שלי, מתחכך בו, מחרמן אותי עוד יותר, מי יודע, אולי הפעם אני אצליח להשפריץ?

הלשון שלי חגגה בכוס של הבת, מצאתי את כפתור תענוגותיה והתחלתי למצוץ אותו, נוגע בו בשיניי, מושך אותו, מביא אותה לגמירה מהירה, קתרזיס אדיר, גמרה וירדה, מתנשקת עם אמא שלה, מדברות בגרמנית, מתלהבות.

שכבתי מותש, נותן לחברה לעשות מה שהיא רוצה, ממילא היא לא צריכה אותי, היא צריכה רק את הזקפה שלי וזאת עמדה לרשותה, נוקשה כפלדה, זקופה לתפארת, שכבתי והחברה זיינה אותי ו…זיינה אותי ו…לי לא נגמר!

שלוש פעמים היא גמרה, הנאצית החרמנית, משופדת על הזיין ומשתוללת, שדיה רוקדים כאיילים, השילוב של הזיין והפלאג-באט עושה לה רק טוב, היא צועקת מאושר והחברות שלה עונות לה, מעודדות אותה, שלוש פעמים היא גמרה ואני אפילו לא פעם אחת.

בסוף היא נפלה מותשת, שוכבת עליי, שדיה נמחצים לגופי, אמרה משהו בגרמנית והאמא תרגמה לי "היא אמרה שזה טוב, כבר מזמן היא לא גמרה ככה".

רציתי להשתחרר, ניסיתי לקרוע את הבגדים שבהם הייתי קשור למיטה ולא הצלחתי "תרגע" אמרה לי האמא "תרגע ונשחרר אותךָ".

שכבתי בשקט, חיכיתי שהן ישחררו אותי, שיבוא תורי, שגם אני אוכל לזיין כמו שאני אוהב, לגמור לפחות פעם אחת, להתרוקן, מגיע לי אחרי שהבאתי אותן על סיפוקן, לא?

הבת והחברה התחילו לשחרר אותי, קודם את הרגליים אחר כך את הידיים, ברגע שהייתי משוחרר האמא דחפה לי את הבגדים שלי לידיים ושלושתן התחילו לדחוף אותי אל עבר הדלת "תצא!, מהר, שנאל (Schneller)! תצא!"

בקושי הצלחתי ללבוש את המכנסיים לפני שמצאתי את עצמי במסדרון, את התחתונים השארתי אצלן, למזלי לא היה אף אחד במסדרון, רצתי כל עוד נפשי בי לעבר החדר שלי, יורד במדרגות, חלילה שמישהו יפגוש אותי ככה במעלית, נכנסתי לחדר, טורק אחרי את הדלת, והתפשטתי במהירות, נכנסתי למקלחת ושפשפתי בכוח את הריחות שלהן שדבקו בי, מקרצף את פניי, מנסה להוריד ממני את הזוהמה.

עמדתי תחת המים הקרים, מנסה להרגע, הזיין שלי התדלדל רפוי בין רגליי, לא גמרתי, אני בטוח שלא גמרתי, אבל הוא שכב לו שם רפוי ומדולדל כאילו נעלב מהיחס אליו.

הבנתי שעבדו עליי, ניצלו אותי, פדיחה שניה באותו הערב, קודם המארס המביש מדנה שזכתה באשתי ועכשיו שלוש גרמניות חרמניות אנסו אותי, טוב זה לא בדיוק אונס, יותר נכון ניצול, לא אמרתי לא, גם לא התנגדתי, אבל בכל אופן, אתם יודעים, אמרו שיחגגו אתי וחגגו עליי.

נרדמתי מיד, ישן שינה עמוקה, אפילו לא חלמתי.

אשתי חזרה בבוקר, לא שמעתי כשהיא נכנסה, הספיקה להתרחץ לפני שהעירה אותי

"בוא נרד לאכול, אני רעבה" נדנדה אותי בכתף "מה אתה כל כך עייף, מה כבר עשית בלילה?"

לא עניתי, קמתי מפהק, התרחצתי וירדנו לחדר האוכל, בשולחן פינתי ישבו שלושת הגרמניות, מצחקקות, שולחות מבטים באשתי, פחדתי שהן יעשו משהו, יגשו, ידברו, אבל לשמחתי הן רק ישבו והסתכלו, לא עשו משהו שיסגיר את שעשינו בלילה האחרון.

ראיתי על אשתי שהיא מתה שאני אשאל אותה מה היה, אחרי חמש עשרה שנות הנשואין שלנו אני מכיר אותה מספיק טוב, אבל אני התעלמתי, "אני רוצה לנסוע הביתה" אמרתי "מיציתי"

לשמחתי אשתי לא התווכחה איתי, סיימנו את האוכל בשתיקה, ארזנו, עשינו צ'ק-אווט ויצאנו לדרך.

בחוץ היה חם, מאד חם, המזגן עובד בכל הכוח, עולים בכביש לערד, הדרך מפותלת והנוף מהמם, נסענו בשתיקה, דיסק של שלמה ארצי התנגן ברקע, עושים עצמנו מתבוננים בנוף המדהים.

"אתה לא רוצה שאני אספר לך מה היה?" לא התאפקה אישתי כשעברנו את השלט שהכריז "פני הים"

"אם את רוצה" עניתי באדישות, האמת שהייתי מת לשמוע אבל החלטתי הפעם לשמור על פאסון, אשתי שלחה לעברי מבט מופתע, הזעיפה פנים והתכנסה שוב בעצמה.

בצומת חתרורים אשתי שוב ניסתה, "אתה בטוח שאתה לא רוצה לשמוע?"

"אם את רוצה" חזרתי שוב על אותה התשובה.

שוב הופתעה, לא רגילה ממני לתשובות כאלה, שוקלת את צעדיה "כן אני רוצה" פסקה והתחילה לספר:

ההתחלה הייתה כמו בפעם הראשונה, קצת מבוכה, התפשטנו ונכנסנו יחד למקלחת, הפעם אני התחלתי לפנק אותה, בכל אופן היא ניצחה, ועוד מארס, אז מגיע לה, טיפלתי בה טוב, רוחצת אותה, מסבנת ומנצלת את ההזדמנות למזמז אותה, שוטפת ודואגת לפנק, עמדנו מתחת לזרם המים, אני על ברכיי והיא נשענת על הקיר, ירדתי לה, שיחקתי בתוכה עם הלשון, נוגעת לה בנקודות שהקפיצו אותה, מובילה אותה לשיא, לאורגזמה.

שלוש פעמים היא גמרה לפני שעברה לפנק אותי, לא נשארה חייבת, נתנה לי את עונתי ובגדול, אומנם גמרתי רק פעמיים אבל ככאלה שאחריהם לא יכולתי יותר…

אשתי הסתכלה לעברי, מבקשת לראות תגובה, אבל אני נשארתי במבט קפוא כמו פסל, אף שריר בפניי לא זז, נכון, אם היא הייתה בודקת במכנסיי היא הייתה מוצאת זקפה מכובדת, אבל זה לא קרה והיא המשיכה לספר:

שוב היא הזמינה לנו בשרות החדרים, ישבנו על המיטה, עירומות, אוכלות ושותות, מקנחות בכוס יין לבן, יין ישמח לבב אנוש אמרו חכמים ואכן אנחנו שמחנו, שמחנו והתחרמנו, התחרמנו והיינו מוכנות לשלב הבא.

"חני, יש לי הפתעה בשבילך"

הופתעתי, פעם ראשונה שהיא קוראת לי בשם, "מה?" שאלתי.

"זה הפתעה, אני צריכה לקשור לך את העיניים"

לא שאלתי שאלות, דנה לקחה צעיף שהכינה מראש וכיסתה לי את העיניים, קושרת מאחור, בודקת שלא מפריע לי, שאני לא רואה.

"תעמדי על ארבע" המשיכה "כמו שאת אוהבת".

נעמדתי, מחכה שתגע בי, שמעתי אותה הולכת בחדר, פותחת מגירה, מסדרת דברים, אחר כך היא עמדה מאחורי, בודקת עם אני מוכנה, אם אני מספיק רטובה, מעבירה אצבע על פי הטבעת, לוחצת מעט, הרגשתי שזה מחרמן, גורם לי להיות עוד יותר רטובה, דנה הכניסה אצבע לכוס שלי, הרטיבה אותה ומרחה בחריץ ישבני, בפי הטבעת שלי, וואו כמה שזה מחרמן, מדליק, מגרה.

"אני הולכת לדפוק אותך" אמרה והצמידה לי איבר נוקשה לפי הטבעת.

"זה לא שם" התרעמתי "זה לא החור הנכון"

"תרגעי" ליטפה אותי "זה יהיה לך טוב, תאמיני לי"

"לא, זה כואב, אני יודעת" כיווצתי את ישבני.

"רק ברגע הראשון, אחר כך זה טוב, תראי" רכנה מעליי וחפנה את שדיי, משחקת בהם וממשיכה ללחוץ על פי הטבעת שלי "תראי שיהיה טוב, תנסי, אם יכאב אני אפסיק, מבטיחה, אבל תני לזה צ'אנס" המשיכה במסע השכנוע.

היה משהו מרגיע בדבריה, בנגיעות שלה, היא לא ניסתה לכפות עליי, יכלה בשקט להגיד לי שהיא ניצחה וזה מה שהיא רוצה אבל לא, היא רק הרגיעה אותי, שכנעה אותי ולאט לאט הרגשתי שאני מרפה את ישבני, מתנגדת פחות ואז, כשהרגישה שנרגעתי, היא פישקה את פלחי ישבני בשתי ידיה, דחפה בחוזקה באגנה וחדרה לישבני…

"תזהר!!!"

כמעט ועשיתי תאונה, לא האמנתי למשמע אוזניי, לי היא לא מרשה להתקרב בכלל לפי הטבעת שלה, פעם אחת ניסינו, מזמן, חזרתי אחרי שלושה שבועות במילואים, אני הייתי חרמן והיא הייתה בנידה, הייתי חייב לזיין ולא התאפקתי, השענתי אותה על השיש במטבח, הרמתי את שולי שמלתה, קרעתי לה את התחתונים וניסיתי לדפוק אותה בתחת אבל לא הצלחתי להכנס, כאב לה, היא התנגדה וברחה ממני, כפיצויי היא מצצה לי, מציצה לעניין, סטייל גרון עמוק, זיינתי אותה בפה עד שגמרתי.

אחר כך ניסיתי לשכנע אותה לנסות עוד פעם או פעמיים אבל היא בכלל לא רצתה לשמוע ויותר לא דיברנו על זה, טאבו, ועכשיו באה הדנה הזאת ועושה מה שאני לא עשיתי, מְבַתֶּקֶת לה את בתוליי השער האחורי שלה.

"מה קורה לך? כמעט עשית תאונה" לא קישרה אשתי את הסיפור שלה לכמעט תאונה שלי והמשיכה לספר:

ברגע הראשון זה כאב, לא בדיוק כאב יותר שרף, אבל מהר מאד זה נרגע, הסתבר שדנה מרחה על הסטראפאון המוצמד לערוותה כמות נדיבה של חומר סיכה והוא החליק למעמקי ישבני, עוד לחיצה באגנה ועוד אחת וכולו היה שקוע בתחת שלי.

היא נתנה לי להתרגל, לפי הטבעת שלי להמתח, מנשקת אותי על עורפי, מלטפת אותי "כואב?"

"עכשיו כבר לא" לחשתי "כאב קצת כשנכנסת אבל עכשיו כבר לא"

"עכשיו אני מתחילה לדפוק אותך אז תגידי לי אם כואב לךְ" היא נישקה אותי שוב בעורף, נשיקה תאוותנית וקולנית, והתחילה לזיין אותי בתחת בתנועות איטיות "תכף יהיה לךְ יותר נעים"

לא כאב, הרגשתי אותה מגבירה מעט את הקצב, היה משהו מדליק בזיון הזה, משהו חדש, משהו שעוד לא עשיתי וזה חירמן אותי, הרגשתי שאני רטובה בכוס, שאני מוצפת שם בין הרגליים, שאני אוהבת את זה …

הסיפור חירמן לא רק אותי, גם אותה, היא הניחה יד על רגלי והתחילה ללטף אותי, תופסת אומץ ועולה לכיוון המפשעה, מלטפת את החבילה שצמחה במכנסיי.

"תורידי את התחתונים" ציוותי והיא הורידה במהירות.

"עכשיו תשחקי עם עצמך, תאונני".

אשתי הכניסה יד בין רגליה והחלה לפנק את עצמה, הרימה מעט את החצאית, לא הרבה אבל מספיק כדי לראות את האצבע שהכניסה לעצמה בין הרגליים.

"עכשיו תמשיכי לספר"

"כןןןן," היא הִנְהֲנָה בחרמנות "כן, זה טוב" והמשיכה לספר:

דנה זיינה אותי בתחת ואהבתי את זה, רציתי עוד, בקשתי ממנה והיא צחקה "את אוהבת את זה, אהה? לא רצית? אז עכשיו תתחנני"

"כן תמשיכי, עוד" יללתי כחתולת רחוב חרמנית "כן, תני לי, תזייני אותי בתחת, תכניסי לי, בבקשה, אל תפסיקי! עוד, בבקשה, עוד!!"

דנה חגגה, היא דפקה אותי בתחת ואני אהבתי את זה, הצליח לה, תנועות האגן שלה הפכו מהירות וחזקות, טוחנת אותי, מפמפמת במרץ, היא גמרה אבל לא הפסיקה, להפך טחנה אותי עוד יותר מהר, משתפשפת בפי הטבעת המתוח ומחליקה בישבני.

הרגשתי שזה בא, שאני הולכת לגמור, הודעתי לה, לדנה, הכרזתי על כך בראש חוצות "אני באה, אני גומרת, הנה, עכשיו. גומרתתתת"

מסתבר שגמרנו ביחד, דנה הפסיקה, לא יוצאת, נשארת בפנים, אבל נחה "איזה גודל את חושבת הזיין שתקעתי לך?" שאלה והורידה את הצעיף מעל עיניי.

"קטן, אם הוא הצליח להכנס הוא בטח קטן" השבתי.

דנה יצאה ממני, חושפת את האיבר התקוע בישבני, להפתעתי זה היה אותו סטראפאון מהפעם הקודמת, זה ששיחקנו בו בשנה שעברה.

אשתי גמרה על הכסא שלידי, הסיפור שסיפרה והיד המפנקת עשו לה את זה והיא גמרה, בדיוק כמו בסרט ההוא, כשהארי פוגש את סאלי, כשמג ראיין מזייפת אורגזמה במסעדה רק שהיא לא זייפה, היא גמרה על באמת!

"ומה את עשית לה?" לא נתתי לה הרבה זמן להתאושש "ספרי, תמשיכי".

"רקדתי איתה טנגו" אשתי חייכה חיוך זימתי.

"מה?".

"רקדתי איתה את הטנגו, אתה יודע, הטנגו האחרון בפריז" ענתה והמשיכה בסיפור:

"אמרתי לך שאין ממה לפחד" אמרה לי דנה כשהיא מחבקת אותי ומנשקת אותי על שפתיי.

"את הראשונה ש…" גמגמתי.

"מה, בעלך לא מזיין אותך בתחת?"

"לא, לא נתתי לו, פעם הוא ניסה וזה כל כך כאב שברחתי" עניתי.

"וואו?" התפעלה דנה "חייבים לחגוג את זה" הוסיפה ומזגה לנו כוס יין "לחיים" הקישה את הכוס שלה בשלי "לחיי הישבן שנפתח" צחקה, "תמרחי אלוורה" הגישה לי צנצנת קטנה "זה מרגיע".

גמרתי את כוס היין שלי בלגימה אחת ארוכה "תמרחי לי" התפנקתי, מתכופפת ומגישה לה את ישבני "בבקשה".

דנה מרחה לי כמות נדיבה, מקררת, לא שכאב לי אבל היה לי נעים שהיא מטפלת בי.

"ואת?" שאלתי "את אוהבת שדופקים אותך בתחת?"

"כן" דנה ענתה בשמחה, כאילו רק חיכתה שאשאל, "מאד, רוצה לדפוק אותי?" התחילה להוריד את הסטראפאון ממותניה.

רציתי, בטח שרציתי, לא סתם שאלתי את השאלה, "כן" עניתי "את מוכנה? איך את אוהבת?"

"ראית את הטנגו האחרון בפריז?"

"כן" עניתי "מי לא ראה, סרט חובה"

"אז כמו שם" ענתה "זוכרת"

"אין לנו חמאה" אמרתי, נזכרת בסצנה המחרמנת בסרט.

"יש משהו יותר טוב" אמרה והגישה לי בקבוק שמן סיכה מיוחד "אבל…"

"אבל מה?" שאלתי, מפחדת שהיא התחרטה.

דנה לא ענתה, במקום זה נגשה למזוודה שלה והוציאה סטראפאון נוסף, גם שחור אבל יותר גדול מהקודם "זה למתקדמים" אמרה "תלבשי"

הלבשתי את הסטראפאון, קודם סדרתי את החלק שנכנס לתוכי, מרגישה שהוא לוחץ בדיוק בנקודה הנכונה, אחר כך הדקתי את חגורות העור והצמדתי אותן היטב לגופי, בודקת שהזיין השחור ניצב זקוף ומוכן.

"תשכבי," הצבעתי על המיטה "תשכבי ותתכונני לחטוף בתחת".

"לאכול בתחת" היא צחקה, "אומרים לאכול בתחת, מילים גסות מחרמנות אותי.

"אז תשכבי ותתכונני לאכול בתחת" ציחקקתי, מילים גסות תמיד עושות לי את זה, אתה הרי יודע, מחרמנות אותי וכנראה גם את דנה כי היא השתטחה על המיטה בשמחה, מבליטה את ישבנה החמוד, מנענעת אותו בתנועות שמזמינות שיטפלו בה.

התיישבתי על רגליה, מרחתי כמות נדיבה של חומר סיכה בפתח ישבנה, עוטפת את פי הטבעת המכווץ בשכבה עבה של החומר השמנוני.

הנחתי את ראש האיבר השחור על פי הטבעת המכווץ שלה, מכוונת, לוחצת מעט, שלא יזוז, נשכבת עליה כשאני נשענת על ידי וישבני מורם, דואגת שתרגיש את מה שמצפה לה אבל עדיין לא חדרתי.

דנה מתחה את ידיה לאחור ופישקה את ישבנה, הזמנה יותר ברורה מזאת לא יכולתי לקבל, במכת אגן חזקה חדרתי לתוך ישבנה, דוחפת בכוח, תוקעת את האיבר השחור למעמקי התחת המזמין.

כאב לה! הרגשתי את זה, הגוף שלה נמתח כולו, השפתיים התעוותו, אבל היא לא הוציאה מילה, שכבתי ככה בתוכה, השדיים שלי נמרחות על הגב שלה, מנשקת את צווארה, משאירה לה סימן קטן, מציצה, מלקקת את תנוך אוזנה, מחכה שתרגע…

עמד לי בטרוף, זיין קשה שרק המכנסיים עצרו אותו מלהזדקר. אם הינו עכשיו בבית כבר מזמן הייתי משכיב את אשתי ועושה בה מעשים מגונים אבל כאן, באמצע שום מקום, מה כבר אפשר לעשות חוץ מלתת לה להמשיך בסיפור והיא אפילו לא הרגישה בזה והמשיכה:

 

…התחלתי לנוע בה בתנועות קטנות, דפיקות קטנות כאלה, כמעט בלי לצאת, החלק שבתוכי שפשף את כפתור תענוגותי, מרטיב אותי עוד יותר, דנה התחילה לגנוח מתשוקה "כן, זה טוב, תדפקי אותי, רוצה שתדפקי אותי חזק, רוצה שתטחני אותי, עוד!"

זיינתי אותה, נוזל הסיכה עשה את שלו ואני החלקתי בישבנה, מגבירה את הקצב, ישבני עלה וירד במהירות, אגני הכה בישבנה והזיין ננעץ בכוח, מוציא ממנה אנקת הנאה נוספת, מילים של תשוקה  "כן אני אוהבת את זה, כן, כן, שם, תמשיכי את עושה לי טוב, תכניסי לי, כן, תכניסי לי בתחת חזק, יותר חזק! עוד!!"

הזעתי, לא קל לשמור על קצב מהיר כל כך. גמרתי ולא הפסקתי, הישבן שלי קיבל חיים משלו "כיף להשתולל לך בתחת" צעקתי "אני מתה על התחת שלך" המשכתי באקסטזה "קחי, קחי" גמרתי פעם נוספת "בואי,  בואי" הזמנתי אותה, מרגישה שכוחותיי אוזלים, "ב-ו-א-י-י".

דנה באה, גמרה בגדול, שואגת בהנאה, פחדתי שמהחדרים הסמוכים יזמינו את האבטחה וסתמתי את פיה בפי, נישקתי אותה נשיקה תאוותנית ולא הפסקתי עד שהיא נרגעה.  

עמד לי בטרוף, כבר לא בדיוק הקשבתי לאשתי. מימין קלטתי לימן, אותו נווה מדבר מלאכותי, סוללת עפר מעשה ידי אדם שאוגרת את מי הגשם או השטפונות ומשקה את העצים שניטעו בתוכה, ופניתי אליו במהירות, פניה חדה שכמעט גרמה לנו להתהפך.

"מה אתה עושה?" אשתי התפרצה.

"תכף תראי" השתקתי אותה.

החניתי את הרכב בצל העצים, מוסתר מהכביש על ידי סוללת העפר, "בואי" משכתי את אשתי, פותח את הבאגז' ומוציא שמיכה.

"השתגעת מה אתה עושה?" המשיכה למרות שלדעתי היא הבינה בדיוק מה אני רוצה.

"אני אראה לך איך רוקדים טנגו" אמרתי כשאני פורס את השמיכה על האדמה "תשכבי!"

אשתי נשכבה על הגב אבל אני סובבתי אותה, "לא ככה, כמו בסיפור שלך, על הבטן!"

"אתה משוגע" הכריזה אבל הסתובבה, עושה פוזה של לא רוצה, פתחתי את המכנסיים שלי ושלשלתי אותם עד הברכים, מוריד אחריהם גם את התחתונים, הזיין שלי השתחרר וקפץ, נעמד בדום מתוח, אנך לגוף, גהרתי עליה והרמתי לה את השמלה, תחתונים היא לא לבשה, הורידה אותם עוד קודם כשאוננה על פי בקשתי, כיוונתי את זכרותי הבולטת לעבר ישבנה.

"לא, זה יכאב, אני צריכה שתשמן אותו" התנגדה.

"מאיפה אני אביא לך עכשיו שמן סיכה"

"מהטבע," הכריזה "תגע בי טפשון, אני רטובה, תטבול אותו ב…"

הבנתי, לא הייתי צריך שתסיים, תקעתי את הזיין המפותח שלי לכוס שלה, נועץ אותו לעומקה, בוחש את הנוזל השמנוני שמילא את נרתיקה, דואג לשמן אותו לכל אורכו.

"עכשיו אתה יכול" אשתי אישרה ופישקה בידיה את פלחי ישבנה "בוא עכשיו"

"אם את מבקשת" אמרתי בציניות ותקעתי עצמי בכוח, חשבתי שאתקל בהתנגדות אבל לא הייתי צריך, חדרתי לתוכה בקלות, תוקע את האיבר המשומן למעמקי ישבנה, שוכב עליה וכל הזין שלי נעוצה בישבנה, רגע חיכיתי ואז התחלתי לדפוק אותה, לזיין מהר ובקצב, טוחן אותה, מרגיש שזה בא "בואי, בואי," צעקתי לה "בואי אני גומר, אני לא יכול יותר!" והשפרצתי.

עשיתי זאת, תקעתי לה בתחת, חמש עשרה שנה חיכיתי ליום הזה, בעצם יותר גם כשהיינו חברים, חמש עשרה שנה והיום זכיתי!

**** סיבוב שלישי *********************

עוד שנה עברה, המשחק השלישי שלנו, היום אני חייב לנצח! … תור לפני אחרון, או אולי האחרון, הפעם זה תורה לשחק, נשארה עם 4 אבנים ואני עם 2, כדי לנצח היא צריכה דאבל, לפחות 4-4, כל כך דומה למשחק הראשון רק שהפעם הכל בידים שלה, משקשקת בקוביות, נושפת עליהם למזל וזורקת, קוביה ראשונה נעצרת על ארבע, בדיוק כמו אז, בפעם הראשונה ששיחקנו רק שאז זה הייתי אני שזרקתי, אני הייתי זה שצריך את הדאבל, קוביה שניה עדיין מתגלגלת, העיניים נעוצות בה ואני מחזיק אצבעות, מתפלל שלא משנה מה שיצא רק לא 4, כולנו עוצרים נשימה, מחכים שתעצר, עוד גלגול והקובייה פוגעת בדופן, חוזרת ונעצרת על ארבע! "פאק! שייט!" פלטתי, מבין ששוב היא ניצחה, ששוב המזל עמד לצידה וששוב האשה הזאת הולכת לחגוג על אשתי ואני הולך לאונן.

"בואי" דנה הושיטה את ידה לאשתי וזאת קמה אליה, מחבקת אותה, מתמזמזות מול עיניי, פותחות את חלוקי הרחצה שלהן, אנחנו לבד בחוף אין מי שיראה איך דנה מוצצת לאשתי את הפטמה, לשה את שדיה, נצמדת לגופה.

דנה אחזה בראשה של אשתי והן התנשקו, נשיקה צרפתית לוהטת, שפתיהן דבוקות והלשון מטיילת האחת בפיה של השניה, מעמידות לי עוד יותר את מה שכבר ממילא עמד.

כשנרגעו מעט הן התחילו ללכת, מענטזות בישבנן, צוחקות, משאירות אותי יושב בכורסת השיזוף ופוסעות יחד אל עבר המלון "אל תדאג אני אבוא בבוקר" אשתי הסתובבה וצעקה לי מרחוק, "ואל תשכח להחזיר את השש-בש לקבלה" הוסיפה ושתיהן פרצו בצחוק מתגלגל לפני שנעלמו בפתח המלון.

אותו לילה ישבתי בבר, שותה ויסקי על הקרח. מהמחשבה על אשתי שחוגגת עכשיו עם דנה הייתי חרמן ועמד לי, אולי לפחות אצליח לתפוס איזה זיון כמו בפעם הקודמת רק שהפעם לא יצליחו לעבוד עליי.

אז זהו, שלא, לא הצלחתי, יבש כמו הנגב, אף אחת לא ניגשה אליי וגם לי לא היה אל מי לגשת, כולן תפוסות, יושבות עם החבר או הבעל או אולי עם המאהב, מדברות וצוחקות, רוקדות, ורק אני לבד, שותה עוד כוסית ועוד אחת ולא מסתפק ומוסיף עוד אחת, עד שהרגשתי שהראש מתחיל להסתובב לי ועליתי לחדר.

שכבתי על המיטה ובהיתי בטלויזיה, עמד לי כמו טיל, בכל הערוצים מדברים, אפילו באותו ערוץ גרמני, זה שתמיד אני מוצא בו סרט ארוטי לחימום האווירה, הקרינו הלילה קונצרט.

עצמתי את עייני וחשבתי על אשתי, נזכר בסיפורים שלה, מדמיין מה הן עושות אחת לשניה, רואה אותה בעייני רוחי חגורה בסטראפאון המהודק לגופה ברצועות עור שחורות ומזיינת, דופקת במרץ, נהנית, התחרמנתי והורדתי את המכנסיים, התחלתי לשפשף במרץ, לעשות ביד, אבל לא הצלחתי לגמור, מרחתי שמן ביד נדיבה והמשכתי לאונן, גם זה לא עזר, רצתי לגמור אבל לא הצלחתי!

אני מת לישון, שוכב באמצע המיטה הגדולה, הזיין זקור, תורן בנוי לתפארת, אני מאונן במהירות ושום דבר לא קורה, לא נגמר, לא רק שלא נגמר גם כואב לי! כואבת לי היד, כואבות לי הביצים, מרוב שפשוף שורף לי הזיין ו…כשלא הולך אז לא הולך, לא נגמר!

הלכתי שוב לנסות מקלחת קרה, אין ספק שאני לוז'ר!!

++סוף ++

3 מחשבות על “שש-בש : שוב משחקים   ”

  1. לא יכול להיות שאין פרק שאתה מנצח.
    תתחיל משלוש שנים קדימה מצידי.
    דנה חייבת להרגיש איבד זכרי

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן