חזיה ומכנסונים

שרלילות

למען הסר ספק: עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

יש שיר כזה, ללא ספק גס, שאחרי כל זיון טוב, כזה שבו אני מקבלת את עונתי בגדול, מתנגן לי בראש, "ביום שבו נולדתי/ אמר לי הרופא/ שמקטנה כזאתי/ רק זונה תצא…" רק שאני לא זונה, זונה מזדיינת תמורת כסף ואני לא, אני "רק" שרלילה, סוג של נימפומנית-לייט, שרלילה בת שרלילה כי את השרליליות שלי ינקתי משדיה של אמי או אולי ירשתי אותם ממנה בגנים.

אני לא יודעת למה אבל זכרון הילדות הכי דומיננטי אצלי הם אותם הדפיקות של גב המיטה של אמא בקיר המפריד בין החדרים שלנו בכל פעם שהיא הייתה מכניסה איזה גברבר לחדר המיטות שלה, והיא עשתה את זה לא מעט. רק בגיל 14 בערך התחלתי לקשר בין הדפיקות בקיר לאותם "אורחים" של אמא ולקח לי עוד שנה עד שהעזתי לשאול אותה "אמא, יש קשר בין הדפיקות בקיר לזה שדופקים אותך?".

הייתי תמימה כנראה כששאלתי, בטח כשהשתמשתי במילים 'דופקים אותך?', כי מייד אמא שלחה אותי לעמוד בפינה ולחשוב, העונש האהוב עליה כי אמא בחיים לא הרימה עלי יד, וזה, לדעתי, עונש קל כי אמא של נטע, החברה הטובה שלי, הכריחה אותה לרחוץ את הפה עם סבון כביסה על מילים דומות.

אמא היא המשפחה היחידה שלי, אני ילדה חד-הורית, כשהייתי ילדה התביישתי והייתי משקרת לגבי אבא שלי, פעם מספרת שהוא נהרג במלחמה, פעם שהוא נהרג במפולת שלג כשטיפס על ההימליה ופעם בתאונת צלילה בהוואי, אבל האמת שאני בכלל לא יודעת מי אבא שלי, הוא אפילו לא מופיע בתעודת הלידה שלי ורק לאחרונה, אחרי לחץ מסיבי שהפעלתי על אמא, היא אומנם לא גילתה לי ת'שם אבל גילתה לי שאבא שלי הוא איש חשוב מאד, נשוי, שהיה לה רומן איתו ושאם יידעו על הרומן או עליי זה עלול מאד לפגוע בו, אז בתמורה לדירה שהוא קנה להם, זאת שאנחנו גרים בה, ולסכום כסף שאיפשר לה להשלים את התואר ולגדל אותי היא חתמה על הסכם סודיות והתחייבה לא לגלות מי הוא, אפילו לא לי, אבל הוא ממשיך לעקוב אחרי ואפילו האייפון שחשבתי שהיא קנתה לי זה בעצם מתנה ממנו.

אמא אישה יפה ומושכת, שומרת היטב על הגזרה שלה עם הרבה כושר ופילטיס, אבל אמא בהחלט לא איזה פרחה-בימבה כמו שאולי מצטייר לכם, אמא עורכת-דין די בכירה במשרד גדול וידוע ומרוויחה טוב, כך שכלום לא חסר לי. לפי התמונות הייתי ממש העתק משופר של אמא בגילי והדבר שהכי חשוב לאמא היה שאני אצטיין בלימודים ושאשמור על הגזרה שלי, "אלה המפתחות להצלחה" היא הייתה חוזרת ואומרת לי, "גם אם יגידו לך שלנצל את היופי זה סקסיסטי ושוביניסטי, כל אחד משתמש בכלים שבורא עולם נתן לו ולך הוא נתן שכל ויופי".

בגיל 16, אחרי שסיפרתי לאמא שבן אחד דחף לי את היד לחולצה ואני סטרתי לו אמא ערכה איתי את שיחת אמא-בת הראשונה שעליה היא הייתה חוזרת איתי אחר כך לפחות פעמיים בחודש אם לא יותר, "דנה," וכשאמא קוראת לי דנה ולא דנוש או דנה'לה זה סימן שזאת שיחה רצינית, "זה מה שבנים ובנות עושים בגילך, נוגעים ומתנשקים ותאמיני לי, את תאהבי את זה ואם הוא מוצא חן בעיניךְ תזרמי עם זה," היא חייכה אלי את החיוך המרגיע שלה, "הוא מנשק אז תנשקי אותו חזרה, הוא דוחף לך ידים מתחת לחולצה – אל תתנגדי, בתנאי שהוא מלטף ולא מכאיב," והיא שוב עצרה וחייכה לפני שהמשיכה, "אפילו אם הוא דוחף לך את היד לחזיה כשאתם לבד, או בקולנוע החשוך," היא ציחקקה, "וממזמז לך ת'ציצי, אל תתנגדי, תהני, זה בסדר, אבל דבר אחד אל תרשי לו," והחיוך נעלם מפניה  והיא לבשה הבעה רצינית, "אל תתני לו להכנס לך לתחתונים! זה לא! אף פעם! דיר-באלק!" ואני בקול אמא שומעת, מילה שלה היא תורה מסיני בשבילי.

בנים אהבו להזמין אותי לדייט כי נתתי להם למזמז אותי, זאת אומרת רק כאלה שמצאו חן בעיניי. הייתי מקובלת, לא היחידה כמובן שהתנשקה ונתנה למזמז אותה, בנים חיזרו אחריי, עד שבתחילת י"ב בנות אחרות נתנו קצת יותר, למצוץ ולשחק להם במנוש והייתה גם ההיא שהלכה עד הסוף, השווים התחילו לרדוף אחריהן וכשסיפרתי לאמא בשיחת האמא-בת הבאה היא חייכה ושינתה מעט את הנוסח, קודם כל לא הייתה לה שום התנגדות שגם אני אמצוץ להם או אפילו אשפשף להם, אעשה להם ביד, "זה בסדר, תמצצי להם, גם אני בגילך מצצתי אבל רק כשאני רציתי, תזכרי, רק אם את רוצה! לא מספיק שהוא דורש ממךְ" היא העמידה תנאי, וה-'אל תתני להם להכנס לך לתחתונים' ההחלטי שלה רוכךְ ל-"תרשי להם ללטף לך ת'פוֹת, אפילו תורידי ת'תחתונים כדי שיוכלו ללקק לך אותו ודנה," היא חייכה לעברי, "אל תהיי פראירית, אם את מוצצת לו שהוא ילקק לךְ, תאמיני לי, זה נעים" היא ציחקקה, "אבל אל תתני לו להכנס לך אצבע לפוֹת! זה לא! אף פעם! אפילו לא את האצבע הקטנה וּבטח וַבטח שלא את השמוק שלו, מתנפחים מזה" היא ציחקקה, "ודנה, דיר-באלק! תאמיני לי, עוד יגיע הזמן גם לזה וכשזה יגיע אני אהיה זאת שתדאג שזה יקרה ולא עם איזה ילדון שישאיר לך טעם רע לכל החיים, עם מישהו שיעשה לך חשק לעוד" ואני תמיד שומעת בקול אמא, מילה שלה היא תורה מסיני בשבילי, מצצתי, ירדו לי, עשיתי הכל רק דבר אחד לא עשיתי, לא נתתי שיכניסו לי משהו לפוֹת אפילו לא את האצבע הקטנה, גם לא כשהחתיך השווה זרק אותי בגלל זה.

ארבעה חודשים לפני סיום התיכון אמא לקחה אותי לרופא-הנשים שלה כדי שיתאים לי גלולות. קודם שכבתי על מיטת העינויים שלו, זאת שאת שוכבת עם רגליים מורמות ומפושקות לצדדים והוא מציץ לך לכוּס ובודק. הייתי נבוכה כשבפעם הראשונה הגשתי את המרשם לרוקח ואחרי הווסת התחלתי לקחת גלולות ואפילו הורדתי את 'Pilsy', אפליקציה לאייפון שחלילה לא אשכח למרות שאמא דאגה יום יום להזכיר לי.

בשבוע לפני המבחן האחרון שלי אמא לקחה יום חופשה לטובת זמן איכות משותף בקניון-רמת-אביב. קודם שתינו קפה באילנ'ס ואמא הסבירה לי בשביל מה אנחנו כאן, "דנוש," היא התחילה עם חיוך גדול של אושר, "מצאתי את האחד שיפתח אותךְ", היא עצרה ונתנה לי רגע לעכל לפני שהמשיכה ולזה שאמא קוראת לקריעת הבתולים שלי יפתח אותך כבר התרגלתי, "ביום חמישי את עושה את המבחן האחרון שלךְ ובערב נצא, נפגוש אותו, קודם נאכל ואחר כך יקרה הרגע הגדול שבו תהפכי מבחורה לאשה" ושוב היא עצרה ונתנה לי לעכל, "אז עכשיו בואי נלך לקנות משהו שיתאים לארוע".

המשהו כלל הכל, אני חושבת שלא הייתה חנות של בגדי נשים, הלבשה תחתונה או נעליים בקניון שלא ביקרנו בה, בחלקם אפילו פעמיים עד שאמא החליטה על ההלבשה התחתונה שלי, לבנה כמובן, "אני רוצה שתראי בתולית" כמו שהיא לחשה לי, אבל מה זה סקסית, לא חוטיני חושפני ועדיין תחתוני תחרה שאומנם מכסים אבל לא ממש מסתירים וחזית תחרה תואמת שעשתה רק טוב לשדיי העסיסיים, בחרה את חולצת המשי הלבנה שהתאימה ללוק שבחרה לי, בתולית אבל מגרה, חצאית מעטפת שחורה, "שיהיה קל לו לפתוח" היא לחשה וקרצה ואני הסמקתי, על פי החיוך על פני המוכרת לדעתי היא שמעה, נעלי עקב סטילטו שחורות שמתאימות לשמלה וגרבי רשת לבנות וארוכות, לא גרבונים וגם בלי שצריך ללבוש חגורת ביריות, המוכרת קראה לזה ירכון תחרה, ולקינוח המאפרת ב-MAC איפרה אותי והסבירה לי ולאמא איך גם אנחנו יכולות, עם חבילת המוצרים שהיא מכרה לנו כמובן, בשביל זה היא שם, למכור.

המבחן עבר במהירות, הייתי מרוכזת, זה עוד אחד מהמקצועות שאני מצטיינת בהם ואני בונה על ציון גבוה שיוסיף לי בממוצע. רק אחרי שהמבחן הסתיים והתחלתי לחשוב על הערב ההתרגשות אחזה בי, הערב זה קורה לי ולפי ההבטחות של אמא זאת תהיה חוויה שאני אנצור כל חיי.

בערב במונית אמא עשתה לי תדרוך אחרון, "דנוש, תני לו להוביל, תעשי כל מה שהוא אומר לך," והיא הדגישה במיוחד את ה-כל, "לא תצטערי, מבטיחה" היה  המוטו של אמא, תמצית הרעיון איך לדעתה אני צריכה להתנהג בערב הזה והוסיפה עוד פרטים על מי שאנחנו הולכות לפגוש, אבא ובן! "לאבא קוראים דֶדִי," אמא הסבירה, "ולא, זה לא אבא שלךְ" אמא ציחקקה למראה המבט המופתע על פני כשחיברתי בין דֶדִי (daddy) לאבא, "באמת קוראים לו דוד אבל כולם קוראים לו דֶדִי וגם אנחנו נקרא לו ככה, ולבן קוראים רן, לא רני ולא רנוש, רק רן, תזכרי!" היא הדגישה, "ודנוש, אל תחששי לנסות, גם אם זה יראה לך בהתחלה קצת קינקי כי כל מה שהוא יעשה לך מתואם מראש איתי! תעֵזי כי רק המֵעֵז מנצח או במקרה שלנו נהנה" היא הוסיפה כשכבר היינו במעלית שעלתה למסעדה.

הם כבר חיכו לנו במסעדה, אבא ובן, יושבים זה מול זה, האבא נראה לי קצת יותר מבוגר מאמא אבל כמו שאומרים שמור היטב, לבוש בהידור מאופק כזה שמדגיש את הגוף השרירי והחטוב שמתחתיו מחייך לעברנו, חיוך מרגיע כזה, והבן העתק כמעט מדוייק שלו רק מודל צעיר בהרבה, לדעתי גדול ממני בשנתיים שלוש ואחר כך גם גיליתי שהוא קצין ביחידה מובחרת מה שהוסיף להערכה שלי אליו למרות שתהיתי מאיפה הוא השיג את הנסיון העשיר שאמא דיברה עליו.

האבא קם ועזר לאמא לשבת והבן אחריו, עזר לי, והרגשתי כאילו אני מלכת אנגליה, אף פעם לא הושיבו אותי ככה. עוד לא הספקתי להתאפס על עצמי והביאו לנו מרגריטות שהאבא דאג להזמין מראש.

זאת לא הפעם הראשונה שאני במסעדה של שף אדוני, אמא ואני אכלנו הרבה ב'מזללה' עד שזאת נסגרה, אבל זאת הפעם הראשונה שאני ב'לומניה' והיה משהו קסום באווירה ובנוף אל הים. כשאמא אמרה לדֶדִי שהוא מכיר את הטעם שלה ויבחר בשבילה, מה שאושש לי יותר את החשד שלי שזאת לא הפעם הראשונה שהם נפגשים, גם אני הצטרפתי והדבר היחיד שהוא שאל אותי לפני שהזמין היה אם אני מעדיפה דגים או בשר וכרגיל אצלי בחרתי בשר.

הקרפצ'יו חציל שהוא הזמין לי למנה ראשונה היה מעולה, במיוחד שאל זה התלוותה הקובנה, הזכורה לי לטוב ממזללה, אבל הפילה עגל שהגיע למנה העיקרית יחד עם היין שהוא בחר, 'יער יתיר', התעלו עליהם.

כשהאבא הציע שאת הקפה נשתה כבר אצלם זה לא היה מקמצנות כי על אצבעות השוקולד, שחלקתי איתו, והמלפיי-ים-תיכוני, שחלקתי עם אמא, הוא לא ויתר ואחרי שטעמתי היה ברור לי גם למה.

הקרוסאובר_לקסוס_RX היוקרתי חיכה לנו בחניון, מנצנץ במנורות שלו לקראתנו כשהתקרבנו, אמא התישבה מקדימה, ליד האבא, ואני התישבתי מאחור, ליד הבן. ציפיתי שהוא יצמד אלי, ישלח ידים כמו שראיתי את האבא שלו מלטף את הברך של אמא שלי, אבל זה לא קרה.

גם במעלית שעלתה לפנטהאוז שלהם דֶדִי ליטף לאמא ת'תחת והבן שלו לא נגע בי אבל איך אמא אמרה לי? תזרמי, אז זרמתי.

"מתרגשת?" אמא לחשה לי כשישבתי לידה על הספה וחיכינו שדדי ורן שהלכו לעשות קפה יחזרו.

"קצת" הסמקתי, "אבל הוא אפילו לא נגע בי"

"זה בסדר" אמא חייכה, "אל תדאגי, גם זה יגיע" היא חייכה.

שתינו אספרסו קצר וחזק עם עוגית חלבה טעימה. הלב דפק לי על 200, חיכיתי שרן כבר יתחיל, ואכן זה התחיל אחרי שאמא גמרה את הקפה שלה  אבל לא בדיוק כמו שחשבתי, "רן," אמא קמה, קורצת לי, והושיטה לו יד, "בוא גבר, בוא תראֶה לי את התקרה של החדר שלךָ?".

הייתי המומה, לא הבנתי, גם כשדֶדִי, האבא, התישב לידי, נצמד והניח יד על הברך שלי והתחיל ללטף אותה עדיין לא נפל לי האסימון, "מתרגשת?" הוא שאל והיה משהו חם ודואג בקולו שלא זיהיתי אותו קודם.

"כן"

"מפחדת?"

"אהה, לא, אהה, קצת" הסמקתי, מתרגשת.

"אין לך מה לפחד" והיד שלו עלתה לאט לאורך הירך שלי,

"אבל חשבתי ש… ש… שרן" גמגמתי.

הוא חייך, "רן?" והיה מין נימת צחוק כזה בקולו, "לא, רן מעסיק עכשיו את אמא שלךְ" והייתי צריכה להבין מתנועת היד הגסה שהוא עשה כשאמר "מעסיק" למה הוא מתכוון אבל אני עדיין לא קלטתי, "מה לא ברור?" הוא שאל למראה המבט המשתאה על פניי, "זאת הייתה הבקשה של אמא שלך, שרן יעשה אותה כשאני ואת נעשה את זה, עכשיו בואי" הוא קם והושיט לי יד, "בואי נעבור למקום יותר נוח".

לקח לי עוד שניה להבין שבעצם זה מה שאמא כל הזמן רמזה לי ויותר מזה להזכר במה שאמרה לי, שלא לחשוש לנסות, גם אם זה יראה לי בהתחלה קצת קינקי, ושהכל בכלל מתואם איתה מראש ועל אמא אני סומכת בעיניים עצומות אז אחזתי בידו המושטת לעברי והלכתי אחריו לחדר השינה שלו.

"את רוצה?" הוא נעמד מולי בחדר השינה.

"מה?"

"שנעשה את זה"

השפלתי עיניים, "כן" עניתי והסמקתי.

"אז תפשיטי אותי"

שוב לקח לי שניה לעכל אבל מייד נזכרתי במה שאמא אמרה לי, לא לחשוש לנסות, ושלחתי ידים והתחלתי לפתוח לו את כפתורי החולצה.

לאט לאט הפשטתי אותו, מורידה עד שהוא נשאר רק עם תחתונים, תחתוני בוקסר צמודים שהבליטו את מה שמסתתר מאחוריהם, ואז היססתי, שלחתי ידים ומייד החזרתי אותם והוא הרגיש בזה, "בואי נתחלף" הוא חייך אלי, "עכשיו תני לי" הוא שלח ידים והתחיל לפתוח לי את החולצה, פותח ולא ממש נוגע, נזהר, פורם כפתור אחר כפתור עד שהחולצה נפתחה והחזיה נחשפה ורק אז הוא נגע בי בפעם הראשונה, החליק את ידיו אל מתחת לבד החולצה והסיט אותה לצדדים והיה לו מגע נעים כל כך כשהוא ליטף בידיו הגדולות את עורי, עולה ומחליק ממני את החולצה שנפלה לרצפה.

עם החצאית הלך לא בקלות, פתח את הקשר והחצאית נפתחה ונפלה לרצפה והרגשתי מן צער שהוא לא היה צריך ללטף אותי בשביל זה. "וואו, כמה שאת יפה" הוא צעד צעד אחד לאחור וסקר את גופי ופתאום קלטתי שאני עומדת לפניו רק בתחתונים וחזיה והסמקתי, "אני מתכוון לזה, את באמת יפה, אני לא אומר את זה לכל אחת" הוא חזר ונצמד אלי, מחבק ופותח את קרסי החזיה מאחור ביד מאומנת היטב, לא כמו כל הבנים בתיכון שהיו מתקשים בזה, החליק בידיו על כתפיי והפיל את הכתפיות וגם החזיה הצטרפה לחולצה והחצאית שעל הרצפה ו…"לא!" הוא אחז בכפות ידיי כשרציתי לכסות את שדיי, "תני לי לראות" הוא הוביל אותם לצידי גופי, "תרשי לי" הוא גחן ונישק את הפיטמה הימנית, נשיקה רטובה וקולנית שהעבירה רעד נעים בגופי והפך אותה לנוקשה כאבן, "וגם השניה, שלא תקנא" הוא ציחקק ונישק גם את הפטמה השניה, מושך את המגע בפיטמה ומוצץ אותה קצת, "להמשיך?" הוא הביט בי ולחש בקול מפתה.

"כן" לחשתי חזרה, מתמסרת, מרגישה איך הפטמות מתקשות עוד יותר ואיך הכוס שלי הופך לביצה טובענית.

הרגשתי איך היד שלו חודרת משני צידי התחתונים שלי, "תרשי לי" הוא ירד על ברכיו לפני והתחיל למשוך ולהוריד לי אותם, מוריד סנטימטר אחר סנטימטר, חושף את הכוס שלי כאילו התחבא מאחורי איזה מסך שנפתח לאיטו, ושוב תפס בידיי כשניסיתי להסתיר לו והחזיר אותם חזרה לצידי גופי ובלי לעזוב נישק את שפתי הכוס שלי והעביר את הלשון לאורך החריץ החוצה בין השפתיים הכל כך רגישות, ליקוק ועוד נשיקת מציצה תאותנית ורק אז עזב והוריד את התחתונים עד הסוף, משאיר אותי כשרק אותם גרבי רשת מתוחות על רגליי והבושם שלי על גופי.

"עכשיו תורךְ" הוא התרומם ונעמד חזרה מולי, "תורידי לי אותם" הוא הצביע על התחתונים שלו, "לא ככה, תרדי על הברכיים" הוא עצר אותי כששלחתי ידים, "אני רוצֶה שתראי אותו" הוא הסביר, הניח את ידיו על כתפיי ולחץ, עזר לי לרדת.

אחזתי בתחתונים שלו משני הצדדים ומשכתי אותם כלפי מטה, לרגע הם נתקעו בזקפה המתוחה וסרבו לרדת ובפעם הראשונה נגעתי בזין שלו, משחררת, זה לא הזין הראשון שאני נוגעת בו אבל הפעם הרגשתי מין זרם כזה שעובר בגופי, זרם טוב, נעים, ובמשיכה הורדתי אותם עד הסוף, מחייכת, "אוקיי, עכשיו תמצצי לי" הוא הפתיע אותי והמשפט של אמא " תעשי כל מה שהוא אומר לך" הדהד במוחי ובלי להסס התחלתי למצוץ לו עוד לפני שהוא הוסיף והסביר "זה יעזור לו להכנס בקלות".

מצצתי כבר קודם ואני חייבת להודות שאני לא העפרון הכי מחודד בקלמר כשמדברים על מציצות אבל גם הוא לא חיפש מציצה כדי לגמור ומה שעשיתי היה מספיק טוב בשבילו כי הוא אחז שוב בכתפיי והרים אותי, "אני חושב שאנחנו כבר מוכנים" הוא חייך אלי, חיוך מרגיע כזה, "תעלי על המיטה, אני בטוח שאת יודעת איך"

עליתי, בפעם הראשונה הבחנתי שמגבת גדולה פרוסה על המיטה אז נשכבתי עליה, אמא הסבירה לי שזה צפוי כדי שלא נלכלך חלילה את הסדינים, שכבתי על הגב ופתחתי רגליים.

דדי עלה על המיטה ונשכב עלי, מוחץ אותי בגופו השרירי ומפשק עוד מעט את רגליי ברגליו. עצמתי עיניים והתכוננתי, דינה, חברה טובה שלי סיפרה לי שנורא כאב לה כשפתחו אותה אז נשכתי שפתיים, מחכה לכאב שיבוא. "תרגעי" הוא לחש לי ונישק אותי על שפתי, נשיקה תאוותנית, "אל תהיי מתוחה" הוא שוב נישק אותי והרגשתי איך הוא מרים את ישבנו באוויר ומכוון בידו את זקפתו אל בין שפתי הכוּס שלי, "תרגעי" ושוב הוא נישק אותי, מרגיע, והרגשתי איך הוא לוחץ ופותח את הדרך בין שפתי הכוס הרגישות, "אל תפחדי" הוא שוב לחש ונישק והפעם הרגשתי איך הוא חודר לתוכי, לרגע נעצר, נישק אותי נשיקה רטובה, ובאבחת אגן חזקה הוא חדר לתוכי וביתק את בתולי.

לא כאב לי, אומנם הרגשתי כאילו צביטה כזאת כשבתוליי נקרעו אבל זה חלף בשניה, בכלל לא דומה למה שדינה סיפרה לי, "זהו, עכשיו את אשה" הוא הביט בעיניי, חייך והתחיל לזיין אותי וגם פה, בניגוד לסיפורים של דינה, זה לא כאב, להפך, זה היה לי נעים.

דֶדִי פמפם אותי, ככה החברות שכבר עשו את זה קוראות לתנועת הזיון הזאת כשהזיין נכנס ויוצא בתוכן, ובפעם הראשונה בחיי הרגשתי את השפשוף הנעים הזה כשפין גדול ונוקשה מתחכך בין שפתי הפות הכל כך רגישות שלי, עושה את דרכו עמוק בתוך הנרתיק שמוכן לכבודו, רטוב ומשומן.

דדי התחיל לאט, לא ממהר, נותן לי להתרגל, להנות, ולאט לאט הגביר את הקצב, יוצא כמעט עד הסוף ונועץ בתנועה חזקה, מכה בערוותו על ערוותי וסוף סוף הבנתי למה כולם  לזה לדפוק, כן, דֶדִי דפק אותי ואני נהניתי, מרגישה את העיקצוצים והזרמים יוצאים מהכוס שלי ומתרוצצים בגופי, "כן" התחלתי לגנוח, נהניתי מההרגשה הזאת, "כן, עוד" והזרמים רק הלכו והתגברו והיום אני יודעת שדהרתי במהירות אל האורגזמה, כן, לא הייתי צריכה הרבה והגעתי לשיא, לפיצוץ הגדול, לזיקוקים בשלל צבעים שהתפוצצו מול עיניי, "כן! הנה! אימא'לה!" צרחתי באקסטזה בלתי נשלטת, צווחת בקול בלי לחשוב בכלל שאמא יכולה לשמוע אותי, "כן, כן! כן!!".

בחיים אני לא אשכח את האורגזמה הראשונה שלי מזיון, גמרתי כבר קודם, כמו כולם גם אני הייתי מאוננת, משתפשפת בכרית מגולגלת או בישבן של גיל שכמוני גם הוא היה גומר מזה אפילו בלי שאני אשפשף לו, אבל רק עכשיו הבנתי מה זאת אורגזמה אמיתית ואהבתי, אהבתי גם כשהוא המשיך לזיין אותי, שוכב עלי, מוחץ אותי למזרון, פותח חזק את רגליי ברגליו ודופק אותי במרץ, מדהיר אותי לעבר גמירה נוספת, חזקה אפילו יותר, "תרימי רגליים" הוא לחש לי באוזן ואני, מהופנטת ממנו, הרמתי אותם באוויר, "עכשיו תפשקי חזק" ואני פישקתי, מרגישה איך הוא נכנס אפילו יותר עמוק לתוכי, "כן!" גנחתי בקול, "כן, הנה! הנה עכשיו! עכשיו!!" גמרתי אבל הפעם הרגשתי עוד משהו חמים שמתפשט בתוכי, דֶדִי גמר בתוכי, פעם ראשונה בחיי הרגשתי את ההרגשה הנעימה הזאת כשגבר שולח בתוכך את מיליוני השחינים שלו, כשגבר גומר בתוכך.

דֶדִי התגלגל מעלי ונשכב על הצד לצידי. "בואי" הוא הזמין אותי להתכרבל בחֵיקוֹ ואני נשכבתי על הצד ונצמדתי אליו, מוחצת את שדיי לגופו, והרגשתי את גופו החם. "כאב?" הוא שאל והייתה נימת דאגה בקולו.

"לא" חייכתי אליו, "תודה".

"לכבוד הוא לי" הוא חייך חזרה, "את מוזמנת לחזור".

חריקת מיטה וגניחות של אמא משכו את תשומת ליבי, לא היה ספק שרן מזיין אותה. "אני יכולה לשאול אותך משהו" שאלתי את דֶדִי עם קצת חשש.

"תשאלי" הוא חייך, "מקסימום אני לא אענה".

"שכבת עם אמא?"

"כן, יותר מפעם אחת, זיון טוב אמא שלך ולפי הפעם הראשונה שלך גם את תהיי טובה לא פחות ממנה"

"ורן, הוא שכב כבר עם אמא?"

"לא, זאת הפעם הראשונה שלהם"

"הם התחילו לפנינו ו… אהה… איך הם מחזיקים כל כך הרבה מעמד?"

דֶדִי צחק, "זאת הפעם השניה שלהם" הוא עצר לשניה, אולי לתת לי לעכל אולי כי הוא חשב על מה שהוא אמר לי אחר כך, "אמא שלך גמרה כשצעקת אימא'לה וגמרת בפעם הראשונה, לשניהם לא הספיקה פעם אחת ואל תדאגי גם לנו לא ו…יש לי רעיון, רוצה להציץ להם?"

"להציץ? לאמא ורן? הם מרשים?" והרגשתי שרק מהמחשבה אני מתחרמנת.

"אם הם הציצו לנו גם לנו מותר להציץ להם" הוא אמר כאילו אין טבעי מלהציץ ומייד הסביר, "תאמיני לי, זה מחרמן בטרוף, גברים ונשים".

"מה?? אמא הציצה לי?" שאלתי בקול לא מאמין.

"כן, לא הרגשת?"

"לא"

"בשביל מה לדעתך הדלת פתוחה" הוא הצביע על דלת הכניסה לחדר שאכן הייתה פתוחה, "ולמה לדעתך האור הקטן דולק?" הוא חייך והצביע על המנורה בתקרה שהאירה באור מעומם, חלש מספיק שממש לא שמתי לב אליו ולא ביקשתי לכבות ועדיין מספיק כדי שיראו מה קורה במיטה, "ואיך לדעתך לרן נעמד שוב כל כך מהר?" הוא ציחקק, "בואי" הוא קם והושיט לי יד, "בואי נציץ קצת לאמא שלך ורן שלי" הוא חייך חיוך מזמין.

"ואם הם לא רוצים שיציצו להם?" הִקְשֵׁיתִי.

"אז הדלת תהיה סגורה או שהאור מכובה" הוא ענה, "בואי, לא תצטערי, אני בטוח שאת רוצה עוד סיבוב, נכון?" הוא שוב הושיט לי יד והפעם הלכתי אחריו, "לא" הוא עצר אותי כשרציתי ללבוש את החולצה שלי, "כמוני, כמו אמא שלך קודם, עירומה!".

הדלת הייתה פתוחה ומנורת הקריאה שליד המיטה דלקה אבל מישהו הניח עליה את הצעיף האדום שהיה קשור קודם לאמא שלי על הצוואר שהפך את האור לקצת מעורפל אבל ארוטי-חושני והכי חשוב, חלש מכדי להפריע אבל מספיק כדי שניתן יהיה להציץ להם.

הבטתי מהופנטת באמא שעמדה על המיטה בדוגי ורן עומד על ברכיו בין רגליה, צמוד לה מאחור ומזיין אותה בלהט, דופק ומרקיד את שדיה הגדולים התלויים תחתיה, מתנדנדים לכל עבר.

דֶדִי עמד מאחורי וחיבק אותי, נצמד ואני הרגשתי את הזין שלו נלחץ אלי מאחור, עם כף יד אחת הוא מזמז לי ת'ציצים ועם אצבע כף היד השניה הוא ליטף לי את שפתי הכוס, מגרה אותי ומתגרה בעצמו.

"כן, עוד, חזק, כן, ככה" אמא גנחה בקול ודֶדִי צדק, לראות איך מזינים זה מחרמן ולדעת שזאת אמא שלךְ שנטחנת, שזאת אמא שלךְ שגונחת את גניחות ההנאה התאוותניות האלה ומתחננת לעוד זה מחרמן עשרת מונים, הייתי רטובה בטרוף בין הרגליים, הפטמות שלי התקשו ועמדו והרגשתי איך הזין של דֶדִי מתקשה ומזדקר. אמא גמרה, מכריזה על כך בקול אבל רן המשיך ואפילו הגביר את הקצב, וכשדֶדִי לחש לי באוזן "בואי, הוא תכף גומר" ומייד הוסיף ושאל " את רוצה כמו אמא?" לחשתי לו חזרה, "כן, מאד".

עמדתי על המיטה בדוגי, כמו שאמא עמדה, ודֶדִי השחיל אותי מאחור, עמד לו, תותח, ועדיין הוא החליק לתוכי בקלות, הייתי מיוחמת בטרוף ו-"כן" קולני נפלט לי כשהוא חדר לתוכי, אחז במותניי והתחיל לזיין אותי, לפמפם לי בכוס בתנועות ארוכות, בכוח, זיון של גבר חזק שיודע מה הוא עושה וגם אצלי, כמו אצל אמא, השדיים יצאו בריקוד, וגם אני, כמו אמא, התנשפתי וגנחתי בקול, גניחות הנאה חרמניות, וגם אני, כמו אמא, ביקשתי ממנו עוד.

ההתנשפויות מכיוון המסדרון לא השאירו ספק שגם הפעם אמא מציצה לי וזה חירמן אותי עוד יותר, רציתי שהיא תציץ לי וכשדֶדִי שאל אם להשאיר את הדלת פתוחה לא היססתי אפילו שניה ואמרתי "כן" ועכשיו זה הוכיח את עצמו ושוב דֶדִי צדק, לא רק להציץ זה מחרמן, גם לדעת שמציצים לךְ.

גמרתי פעם ראשונה וביקשתי עוד, גמרתי פעם שניה וזה לא הספיק לי ולשמחתי גם לו, דֶדִי המשיך בהתלהבות, ובפעם השלישית, כשצרחתי בהתלהבות "כן! הנה! עכשיו!", הגיע הפיצוץ הגדול, הרבה יותר גדול מהפעמים הקודמות, גמרתי והוא גמר יחד איתי ובפעם הראשונה חוויתי מה זה לגמור ביחד, גם פיצוץ וגם החום הנעים כשהוא השפריץ בתוכי, ו"וואו" התנשפתי בקול וצנחתי על המיטה והוא עלי, עדיין בתוכי, שוכב, מתנשף בכבדות, ורק כשהזיין שלו החליק ויצא הוא התגלגל ונשכב לצידי וכמוני גם הוא מחייך את אותו חיוך של מי שמקבל את עונתו.

מהחדר השני שמעתי את אמא שוב גונחת אבל הפעם לא הלכתי לראות אותה, דֶדִי אמר שבשביל הפעם הראשונה זה מספיק לי. שכבתי על הצד ונצמדתי אליו, מחבקת ומוחצת את שדיי אל גופו. "תודה" לחשתי לו, "לא יכולתי לבחור פותחן יותר טוב ממךָ"

"פותחן?"

"כן, אתה יודע, פתחת אותי, לא?"

"כן, פתחתי" הוא חייך, "אבל אף פעם לא קראו לי ככה", "כאב?"

"לא, בכלל לא, רק מין צביטה כזאת כש… ש…אתה יודע…" הסמקתי.

"כשפתחתי אותךְ?" הוא לא חיכה שאסיים.

"כן"

"ופחדת?"

"לפני, אהה, קצת, זאת אומרת, אהה, כן" הסמקתי.

"ותמליצי עלי?"

"להמליץ?"

"כן, את יודעת," והפעם היה נדמה לי שהוא קצת נבוך, "אם יש לך עוד חברות שמפחדות ורוצות".

"אתה מתכוון ש"

"שמחפשות פותחן טוב" הוא ציחקק, "אם כן את מוזמנת להפנות אותן אלי ו…גם את, אם בא לך שוב, בשמחה"

לפני שנפרדנו עוד שתינו קפה. ליד הדלת דֶדִי נתן לי את כרטיס הביקור שלו ואמא ראתה ולא אמרה על זה כלום. כל הדרך במונית שתקנו ורק כשהגענו הביתה אמא הציעה לעשות לי שוקו עם מרשמלו שזה משהו שאין סיכוי שאני אסרב לו אפילו שידעתי שיחד איתו תגיע שיחת אמא-בת.

קודם אמא התעניינה איך היה לי ושמחה לשמוע שפרט לאותה צביטה חלשה בכלל לא כאב לי.

"זה שגמרת שמעתי" אמא התחילה,

"וראית" קטעתי אותה,

"כן, וראיתי, וגם את ראית איך עושים אותי" היא חייכה לעברי, "השאיר לך טעם לעוד?"

"השאיר" חייכתי חזרה, "הרבה טעם להרבה עוד" הוספתי.

"דנה'לה," היא עצרה לשניה, חושבת, "כל מה שיש לי להגיד לך זה רק עופי גוזל שלי, צאי ותקרעי את העיר הגדולה אבל!" והיא עצרה, אולי כדי להדגיש, "לפני שאת יוצאת לקרוע את העיר חכי שניה, אני רוצה שנעשה את זה עוד פעם אחת ביחד" היא עצרה והביטה בי ואחרי שאמרתי "בסדר" היא המשיכה "וגם אל תפסלי מראש סקס עם נשים, זה לא שאני אומרת לך להיות לסבית אבל לפעמים כדאי לגוון, תאמיני לי, מניסיון" היא ציחקקה, "ולסיום: תעשי רק מה שאת רוצה, אל תתני לאף גבר או אשה להכריח אותךְ!".

חיכיתי למרות שמאד רציתי לעשות את זה שוב, אפילו ויתרתי על שני דייטים שאין לי ספק שהיו מסתיימים בזיון כי כשאמא מבקשת, ביחוד אחרי מה שעשתה למעני, אני לא אומרת לה "לא" ורק סיפרתי לנעמי, חברה טובה שלי ואחת הבתולות האחרונות בחבר'ה שלא עושה את זה מהפחד ולא מהעיקרון, שעשיתי את זה ושבכלל לא כאב לי כשהפותחן שלי פתח אותי ואם היא תרצה אני אשמח לשדך לה אותו. חשבתי שהיא תתלהב ותקפוץ על המציאה אבל היא רק אמרה, בצורה מאד לא מתלהבת, שהיא צריכה לחשוב על זה.

שבוע אחרי, בערב שבת, יצאתי שוב עם אמא, הפעם לבושה הרבה פחות בתולי, לבושה בדיוק כמו אמא בחצאית מיני אדומה וחולצת משי לבנה מעט שקופה, כזאת שאפשר להבחין בחזית התחרה השחורה שמתחתיה ואולי גם לדמיין את החוטיני הזנותיים התואמים בשחור יחד עם חגורת ביריות וגרבי רשת תואמות ונעלי עקב אדומות עם עקב חד וגבוה וכמובן שפתון אדום, איך לא?.

שוב נפגשנו עם דֶדִי ורן, הפעם נסענו ישר לבית שלהם. במונית אמא שוב חזרה על המנטרה שלה שאני אזרום, שאני לא אחשוש לנסות, שלא משנה מה יקרה שאני אתן לזה צ'אנס, שאני אעֵז כי רק המֵעֵז נהנה "אבל" היא הוסיפה אחרי שהבטחתי לזרום, "לעולם אל תעשי משהו שאת לא רוצה לעשות! אפילו לא הערב".

אני ישבתי על הספה בזמן שאמא עזרה לדֶדִי לצלחת את משלוח האוכל (Take away) שהוא הזמין, בעיקר איטלקי, ורן פתח את בקבוק ה"פטיט קסטל".

ההפתעה הראשונה שלי הייתה כשהם חזרו אמא הצטופפה על הכורסה עם דֶדִי ורן התיישב לידי על הספה ונצמד. קודם באמת אכלנו, הפיצה הלכה מצויין עם היין שרן מזג וכשחיסלנו בקבוק אחד הוא פתח את השני כך שהכוס שלי לא הספיקה להתרוקן וכבר התמלאה מחדש ואיך אומרים? יין ישמח לבב אנוש אז הוא שימח ומהר מאד היינו עליזים.

קצת הובכתי כשראיתי את דֶדִי דוחף לאמא ידים אל מתחת לחצאית וממזמז אותה ואם זה לא מספיק הוא לחש לה משהו באוזן והיא ציחקקה והתחילה לפתוח את החולצה שלה אבל אז רן הניח את כף ידו על הברך שלי והתחיל להחליק אותה לאורך הירך שלי, עולה ומטפס אל מתחת לחצאית שלי וברגע הראשון רציתי לסגור חזק רגליים ולעצור אותו, להרחיק את ידו שפילסה את דרכה לעבר התחתונים שלי, אבל אז נזכרתי מה הבטחתי לאמא ובמקום

זה פתחתי רגליים שיהיה לו קל.

הרגשתי את כף היד של רן בתחתונים שלי ואת האצבע שלו מלטפת לי ת'שפתיים, מלטפת וחודרת, 'בדיקת שמן' אני יודעת שהם קוראים לזה ובפעם הראשונה עשו לי את זה. "שלי מוכנה" רן ציחקק והציג את האצבע ועליה אותו עסיס-נשי שלי שבו הוא טבל ודֶדִי שוב לחש משהו לאמא וזאת ציחקקה "כן" מחוייך  ו-"יאללה, מתפשטים!" היא הכריזה בקול, קמה והתחילה להתפשט ודֶדִי אחריה, "נו, דנה'לה, למה את מחכה? תתפשטי" היא חייכה לעברי כשגם רן קם והתחיל להתפשט ורק אני נשארתי לשבת אז לא נשארה לי ברירה, "כבר אימו'ש" חייכתי אליה חזרה והצטרפתי אליהם, התפשטתי, הכל, חוץ מחגורת הביריות והגרביים, בדיוק כמו אמא.

ההפתעה השניה לאותו ערב הייתה כשאמא הזמינה אותי לשכב לצידה על השטיח, לפשק רגליים, מה שהציג בפני האבא והבן שעמדו לידנו את הפרטיים שלנו במלוא תפארתם, החזיקה חזק בידי ו-"דנוש, תזרמי" היא לחשה לי כשהאבא נשכב בין רגליה המפושקות ורן בין רגלי, הצמידו את השפתיים לשפתי הכוס שלנו והתחילו לפנק אותנו עם הלשון ובבת אחת הרגשתי איך אני הופכת רטובה עוד יותר בין רגליי, איך הפטמות שלי מתקשות, איך זרמי הנאה מתרוצצים בגופי, איך אני הופכת לחתולת-מין מיוחמת!

"עכשיו תורנו, תעמדו!" אמא הפסיקה את הפינוק, הם נעמדו ואנחנו אחריהם, נעמדות אבל על הברכיים, אמא מול דִֶדִי ואני מול רן, והתחלנו למצוץ להם, לפנק אותם ויותר מזה להעמיד להם עוד יותר את מה שכבר ממילא עמד לשניהם.

מצצתי וחשבתי, מה לדעתי מחרמן יותר? לראות אבא ובן יורדים לנו או אותנו, אמא ובת, מוצצות להם? אבל אמא לא נתנה לי הרבה זמן להתעמק בסוגיה כשהיא המשיכה לביים את הערב, "בואי דנוש, בואי נעמוד בדוגי, הגיע הזמן לדבר האמיתי" וככה מצאתי את עצמי רגע אחרי כשאני עומדת על ארבע לידה ומחקה אותה, מתכופפת כמוה ונשענת על המרפקים במקום על כפות הידים מה שגרם לישבן שלי להתרומם יותר ורן עומד מאחורי, אוחז במותניי וטוחן אותי, מזיין בתנועות חזקות ומהירות, בדיוק כמו שאבא שלו טוחן את אמא שלי לידי.

אהבתי את מה שרן עשה לי, במיוחד כשהוא גחן מעליי והתחיל לשחק לי בציצים, נהניתי ושמעו את זה, שמעו אותי ושמעו את אמא לידי שנהנתה לא פחות ממני ואולי אפילו יותר כי אם אני משווה עם דֶדִי נהניתי יותר ועדיין אני הייתי הראשונה שהגיעה לאורגזמה ולא אמא, אורגזמה עוצמתית ומטלטלת שהשאירה לי טעם של עוד וזה בדיוק מה שרן נתן לי, עוד.

כשאני כבר הייתי קרובה לגמירה השניה גם אמא גמרה, מספרת את זה לכולם שידעו, רציתי את האורגזמה השניה שלי אבל רן הקדים אותי וגמר, מצחיק, גמר בדיוק כשאמא שלי גמרה אבל מִילא לי ת'כּוס באותו שפיך-גברי-חמים והחליק ויצא מתוכי, משאיר אותי ותאוותי בידי.

שכבתי על הצד והבטתי איך מזיינים את אמא שלי, רן נצמד אלי מאחור, כפיות, שיפשף את הזין שלו בין פלחי ישבני וחיבק אותי ומזמז לי ת'ציצים וזה עבד, התחרמנתי אבל יותר טוב מזה הרגשתי איך הזין של רן מתעורר ונעמד מחדש ו…"בא לך לראות את התקרה של החדר שלי" הוא לחש-ציחקק, "אמא שלך אהבה אותה" הוא הוסיף עקיצה ורק אחר כך, כששכבתי על הגב על המיטה שלו והוא עליי, מזיין אותי בהתלהבות ואני בוהה בתקרה, הבנתי מה בדיוק הוא אמר ולרגע שלא תחשבו שלא נהניתי מהזיון שלו, נהניתי גם נהניתי ושמעו את זה, נהניתי וגמרתי, פעמיים.

"דנה'לה," אמא אמרה לי כשחזרנו הביתה והיא מזגה לי מבקבוק פנטזיה שהיא הכינה במקרר, "זהו, עכשיו את לנפשךְ, תחגגי, אל תתביישי לנסות דברים אחרים, לטעום נשים או לארח גברים בדלת האחורית שלך, הכל לגיטימי בתנאי שאת רוצה את זה! אם את לא רוצה אל תסכימי, אל תתני להם להכריח אותך לעשות משהו שאת לא רוצה!"

אפילוג.

הרבה דברים עשיתי בפעם הראשונה באותו חודש, על הראשון מהם כבר שמעתם, דֶדִי פתח אותי, ויומיים אחרי שעשיתי את זה עם רן ואמא נתנה לי את ברכתה להתחיל להשתרלל עשיתי את זה בפעם הראשונה במושב האחורי של מכונית, אחד מגברברי השכבה לקח אותי לצוק המשקיף אל הים כדי 'להראות לי את קפריסין', ככה אנחנו קוראות לזה כשלוקחים אותנו לשם ומרימים אותנו במושב האחורי של המכונית, וככה מצאתי את עצמי שוכבת על הגב במושב האחורי של האוטו של אבא שלו עם הרגליים הפתוחות שמציצות קצת החוצה והוא שוכב בין רגליי ומזיין אותי בהתלהבות רק חבל שהוא גמר עוד לפני שאני הספקתי.

הייתה גם הפעם הראשונה עם אשה, בעצם עם דוריס הלסבית כמו שקראנו לה בשכבה, נפגשנו במקרה בבר וזרמתי איתה כשהיא הציעה לי לבוא אליה לחדר, זרמתי גם כשישבנו על המיטה שלה והיא נישקה אותי, נתתי לה למזמז אותי כי זה סיקרן אותי, לא התנגדתי כשהיא הפשיטה אותי וירדה לי ואני חייבת להודות שנהניתי מזה, איך שהלשון שלה פינקה לי ת'פוסי אף לשון של גבר לא עשתה לי לפני ואחרי, לפחות עד עכשיו, ואפילו הסכמתי לאכול לה ת'פוסי, ככה היא קוראת לזה, ולפנק אותה חזרה ואני גם מודה שהפוסי שלה היה לי טעים אבל אני לא מתכונת לוותר על זין טוב שיחגוג לי בכוס, כמו שדוריס ניסתה לשכנע אותי, אין לי ספק שאני אחזור ואעשה את זה עם אשה אבל רק כקינוח טעים ולא כמנה העיקרית.

גם בתולי האחוריים לא החזיקו הרבה מעמד, חברות המליצו לי על גלעד, חייל שלמד שכבה מעלינו, ולא הייתי צריכה להתאמץ הרבה כדי להוביל אותו לחדר שלי, מנצלת את העובדה שערב שבת ואמא יצאה לאיזה דייט וציינה שאני לא אדאג לה כי היא תחזור רק בבוקר, ושם, על המיטה שלי, עם ג'ל הסיכה שקניתי מראש, פתחו לי ת'תחת בפעם הראשונה בחיי, ראשונה אבל לא אחרונה :).

הסמקתי כשסיפרתי לו שאני בתולה שם והוא דווקא התלהב מזה. קצת פחדתי כשהרגשתי איך ראש הזין הנוקשה שלו נלחץ אל פי הטבעת, לרגע זה נראה שה"לום" שלו, אותו מוט ברזל המשמש לפריצה, לא מצליח לפרוץ את ה"כספת" שלי אבל עוד לחיצה חזקה וה"כספת" נפרצה, הרגשתי כאב חד שמפלח את גופי, בדיוק כמו שהחברות הזהירו אותי, רציתי לצרוח אבל נשכתי שפתיים וכנראה שהוא הרגיש כי רגע ארוך הוא שכב עליי כשכל הזין שלו נעוץ עמוק בישבני ולא זז, נתן לי להתרגל, ורק אחרי שהרגיש שנרגעתי התחיל לזיין אותי, לדפוק לי ת'תחת.

אומנם זה כאב, בעיקר הפריצה, אבל אני חייבת להודות שאהבתי, עובדה, גמרתי ולא פעם אחת, פעמיים, ונכון, אחר כך צרב לי שם וגם למחרת עוד הלכתי בהליכה המוזרה הזאת של מי שדפקו לה ת'תחת אבל מה שהרגיע אותי זה שגם אמא כשחזרה הלכה ככה, גם לה רקדו את הטנגו האחרון בפריז כמו שהיא קראה לזה כשהחלפנו חוויות, אבל איך אומרים? צרת רבים – נחמת טיפשים, רק שכנראה שאני אוהבת להיות "טפשה" כזאת כי אחרי שבוע עשיתי את זה שוב.

הִשְׁתַּרְלַלְתִּי, מרגע שנפרץ הסכר עשיתי את זה כאילו יש לי איזה חוב ואני צריכה להשלים פערים, בעצם יותר נכון להגיד הִשְׁתַּרְלַלְנוּ, נראה לי שמהרגע שאמא שמעה בפעם הראשונה את גב המיטה שלי דופק בקיר המשותף שלנו ואת גניחות ההנאה שלי כשאותו גברבר שלח אותי לאורגזמה עוצמתית נוספת גם היא הגבירה ת'קצב, וככה מצאנו את עצמנו עושות את זה שוב ושוב ביחד רק שהיא בחדר שלה ואני בחדר שלי עד שפעם לא התאפקנו וכמו אז עם דֶדִי ורן עשינו את זה בסלון שלנו, ביחד, קצת קינקי אבל מה זה מחרמן? ביחוד כשאחרי הגמירה הראשונה העמדנו שוב לבן הזוג שלנו ו…התחלפנו בהם! כן, עשיתי את זה עם בן הזוג של אמא והיא עם שלי והם? הם שיתפו פעולה, תראו לי גבר אחד שלא היה מסכים!

את רן לא פגשתי יותר, לפחות עד היום, אבל את דֶדִי כן. נעמי, אותה חברה טובה שלי ואחת הבתולות האחרונות בחבר'ה אם לא האחרונה, החליטה לעשות מעשה וביקשה ממני לסדר לה דייט עם דֶדִי אבל היא ביקשה שגם אני אהיה שם, להחזיק לה ת'יד כשפותחים אותה כי היא פוחדת.

לדֶדִי היה תנאי, אם אני שם גם אני מתפשטת! והסכמתי, מה לא עושים בשביל חברה טובה? וככה, אחרי שגם הפעם הוא ניצל את ההזדמנות להפשיט ולמזמז אותי ואותה, כולל הקטע הזה לנשק לנו ת'כוס כשהוא מוריד את התחתונים, ואחרי שהיא מצצה לו כדי שיכנס יותר בקלות, מצאתי את עצמי שוכבת לצידם על המיטה, עירומה, מחזיקה לנעמי ת'יד, ורואה איך הוא מכוון את דרכו אל בין הרגליים שלה, מרגישה את לחיצת היד שלה מתגברת כשהרגישה אותו מוצא את הפתח ועוד יותר כשהוא חדר לתוכה, קורע את קרום הבתולים שלה והופך אותה לאשה ו…גם אני לא יצאתי בידים ריקות באותו ערב, אחרי שהוא גמר בתוכה, נתן לה לטעום בפעם הראשונה בחייה את ההרגשה הנעימה הזאת שאני כל כך אוהבת,  העמדנו לו, נעמי ואני ביחד, את הגבר-גבר שלו מחדש והוא שכב על הגב ונתן לי לדהור עליו, להשתפד ולדהור לעבר האורגזמות שלי, כן היו לי יותר מאחת, ביחוד אחרי שנעמי תפסה יוזמה, נצמדה אלי מאחור ושיחקה לי בפטמות הכל כך רגישות, לפני שגם הוא גמר בסערה.

*** סוף ***

2 מחשבות על “שרלילות”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)