שירים שמזכירים לי דברים – 3

יש שירים שמזכירים לי דברים. 

שיר שמזכיר אוכל. 

שיר שמזכיר חברים ושיר של צבא. 

ושירים שמזכירים אהבים, תינוי אהבים ועילוסים נשכחים. 

 

אחד מהם מזכיר לי, כל פעם שהוא מתנגן, את זו שדרשה גמירה באצבע לפני שהיא תרשה לי להנות גם כן. והפטל שלה (כך קראה לו) עולה בזיכרוני כל פעם עם השיר Raspberry Swirl של טורי איימוס (https://youtu.be/f0O2-xV5XEA)

זה היה במחנה קיץ של התנועה בחורשת טל. היא ממש לא הייתה חניכה מהוגנת וגם לא מהשבט שלי, אז מה שעשינו שם בין העצים בקצה החורשה ממש לא היה פשע.

"תגמיר אותי, ואתן לך לגמור גם", אמרה עם חיוך ובקריצה. יודעת שהשדיים הצעירים והמוצקים שלה, הגזרה הדקיקה, והעור המתוח של בת עשרה פתיינית יעורר רשג"ד מבוגר לכל מיני מעשים בלתי הולמים.

כל הבנים כרכרו סביבה במהלך היום, מרגישים את המיניות המתפרצת והבוטה שלה. אבל היא נפנפה אותם. רק 'גבר' – אדם בוגר ומנוסה שיכול לספק אותה, רק את זה היא רצתה.

היא גררה אותי ביד, בתירוץ קלוש כלשהו, אל תוך החלק האחורי של החורשה, ואחרי שמספיק עצים עמדו בינינו ובין המחנה, הכניסה את ידי אל תוך המכנסיים שלה ואמרה לי "תרעיד את הפטל הקטן שלי… סובב אותו, תמעך אותו, ואז תכניס לי, עד שאני ארעד ואגמור".

אז נתתי ליד הכבדה שלי להחליק אל בין התחתון והעור העדין והחלק שלה. הרגשתי את טלטלי הערווה הקטנים שהתארכו, אבל היו דלילים כמו פלומה דקיקה. פיסקתי את שפתיה החיצוניות והיא התחילה לרעוד. כופפתי את האצבע המורה והתחלתי לנענע. מרטיט את הפטל הקטן שלה והיא התכופפה, ורעדה עוד יותר, מועכת את שדיה הזקורים ונשענת על גזע עץ. ואז היא חפנה את ידי השניה ושמה על השד. התחלתי למולל את הפטמה הצעירה והחצופה מבעד לחזיית הספורט הדקה וחולצת התנועה הגסה שלבשה. והיד שבתוך התחתון – בוחשת ובוחשת, מדנדנת בפטל הקטן שלה כאילו היה דובדבן.

לחלוחית קטנה התחילה לנבוע ממנה. העברתי את האצבע האמצעית הלוך ושוב על הפתח לאסוף אותה, ואז בעדינות התחלתי לממש את דרכי פנימה. האצבע כבר הייתה חצי מפרק פנימה, והאגודל המשיך לטפל בפטל שלה בסיבובים.

"תכניס לי. זיין אותי באצבע", היא דרשה, והרעידות הקטנות שלה דחפו את הישבן המוצק והחצוף אל עבר אגן הירכיים שלי. "דגדג אותי בפטל"…היא דרשה שוב.

האצבע כבר נכנסה פנימה לעומק, נהנית מרטיבות חלקלקה, בחשתי בתוכה, לחצתי על דפנות הנרתיק הצעיר והצר שלה, והרעדתי את הפטל שלה מבפנים ומבחוץ במקביל. היד השניה כבר מצאה את דרכה דרך מפתח החולצה, ומבעד לחזיית הספורט היישר אל השד הקטן והזקור, עם הפטמה הקטנה שהתקשתה בו כמו צימוק דובדבן מתוק.

"דחוף לי, אני כמעט שם" היא התנשפה. "כמו שרק גבר גדול ומנוסה כמוך יודע"… ושלחה יד אל האיבר שלי שהיה קשה וזקור דרך מכנס הטיולים הרפוי. היא התחילה לשפשף, מרגישה את העובי שאף נער בן גילה לא מסוגל לספק.

היא רעדה ונשענה עם הראש על הגזע, והיד בוחשת בפטל שלה עוד ועוד, מרטיבה את כל התחתון והמכנס.

רעידות ועוד רעידות, ורטיבות מתפרצת שלא הייתה מביישת אישה בוגרת. הזין כבר כמעט מוכן לפלוט את כל זרמתי על התחתון, ואז… סוף סוף… הרעידה הגדולה של הגמירה הראשונה. האצבע שלי, חופרת עמוק בתוך החריץ שלה ונתקעת משותקת על ההתכווצות. ועוד רעידה, ועוד אנחה.

ואז הסתובבה, ירדה על הברכיים, יד אחד פותחת את הרוכסן והאחת ממשיכה לבחוש בפטל הקטן שלה בעצמה. עזרתי לה, הפשלתי מעט את המכנס, ושלפתי את המקל שלי מתוך התחתון. היא הסתערה עליו בלי למצמץ… יונקת אותו ומרטיבה אותו. עולה עד הכיפה, יורדת עד הביצים. מכניסה ובולעת עד הבסיס ושוב ושוב. התאפקתי קשות וכבר הרגשתי את השפיכה הראשונית עושה את דרכה אל תוך הפה שלה. היא שלפה אותו החוצה, ירקה את הנוזל והמשיכה לעבוד. רכנתי גם אני על ברכי, להגיע לשדיים שלה ואפילו הצלחתי לשלוח יד ללטף את הישבן החצוף.

היא רעדה שוב, מכלה את גמירתה על האצבע שלה ואז, סוף סוף קיימה את הבטחתה.

הסתובבה עם גבה אלי, נשענת עם שתי ידיה על הגזע היציב של העץ ואז שלחה אותן אחורה לפסק את פלחי ישבנה הצעיר. העברתי את האיבר על שפתיה החיצוניות הרטובות להרטיב את שלי, ובאיטיות ונחישות נכנסתי.

אוחחח…. איך הרעדתי לה את הפטל כשסוף סוף הגיע תור מקל הקינמון שלי לבחוש היטב בכוס המיץ שלה…

Loading

מחשבה 1 על “שירים שמזכירים לי דברים – 3”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן