שוקולד חם

…..לפני שהספקתי להתרומם היא נשכבה עלי ונטלה את הזין המשוקלד בידה והכניסה אותו אל בין שפתותיה הסקסיות…..
יפעתי היא ידידה ותיקה. היא אישה צעירה, +35 או משהו כזה, לא מונוגמית מתוך בחירה מובהקת. היא אומרת – "מה בשביל זיון אחד אני צריכה לקנות פר שלם?"
אז אחת לכמה זמן כשמתחשק לי, ובעיקר כשמתחשק לה, אנחנו חוגגים את המיניות שלי, ובעיקר את המיניות שלה. יפעתי היא אישה מרתקת. היא ממש לא מסתפקת בגברים, היא שמחה לחגוג גם עם נשים. לפעמים היא כנועה ולפעמים היא שולטת שגברים יורדים בשבילה על ארבע, וממלאים כל פקודה שלה ומאפשרים לה לחדור לתוכם בכל דרך אפשרית. ובלבד להיות איתה.
בקצרה, יפעתי היא אישה פתוחה ומשוחררת מעכבות ומשמרנות מיותרת.
ועוד אספר לכם, ידידותי וידידי, יפעתי היא אישה מושכת באופן יוצא דופן. אישה של ממש. לא רזונת ודקת גיזרה כמו אוכלת עשבים שוטים לארוחת צהריים, אלא אישה עם נוכחות ועובי. אישה עם בשר, ועם זוג עיניים חומות\כחולות שכשהן ננעצות בך אתה חש כיצד הן חודרות ומזדחלות אצלך בתוך תוכך. בקיצור לא אישה שתוכל להתעלם ממנה. ועוד לא דיברתי על זוג השדיים שלה, זוג מלכותי בלי ספק. גדולים, בולטים ובהחלט לא מוצנעים. יפעתי איננה מן הנשים מצניעות הלכת. היא אוהבת להציג את שדיה (לפחות את חלקם הכדורי והבולט) ברבים ועוד יותר אוהבת שעיני הגברים (וגם נשים פה ושם) ננעצות בהם. 
באחד הערבים קיבלתי מיפעתי מסר:
"מתחשק לי משהו מתוק"
"אני בא לאסוף אותך אחרי העבודה" עניתי
הזמן עבר לאט, אבל זמן, טיבעו לעבור ובשעה היעודה חיכיתי לה ליד מקום עבודתה ויפעתי הגיעה. הבטתי בה בעודה צועדת לעברי על המדרכה. אישה מדהימה. נשיות מתפרצת, לבושה בג'ינס הדוקים ומעיל קצר מכסה על חולצה ירקרקת דקיקה. פתחתי את הדלת ויפעתי הסירה את המעיר הקצר, חושפת מחשוף שכמוהו רואים רק בסרטי. עמוק, הדוק והעיקר, מה שהוא אוצר בתוכו: זוג שדיים חבוקים, דחוסים, בקושי מוכלים שעומדים להתפרץ בכל רגע. 49% מן השדיים בחוץ, זוג כדורים שאין גבר שלא יחשוק בהם.
"ככה הלכת בעבודה היום?" שאלתי
"ברור, אתה יודע כמה אני אוהבת שכל הגברים במשרד מריירים עלי"
סגרתי את הדלת, ובלי אזהרה מוקדמת, יפעתי העניקה לי לטיפה נאה על הרוכסן התפוח.
"אז מה? הכנת משהו מתוק?"
"ברור", עניתי
מה? שאלה
"תמתיני בסבלנות" עניתי ונהגתי בזהירות לעבר בית המלון שהזמנתי עבורנו
נהגתי לאט ובזהירות. הזהירות נדרשה כפל כפליים וזאת מכיוון שלאורך כל המסלול, יפעתי לא שיחררה את ידה מן הזיקפה הכלואה שלי, ליטפה, לחצה קלות ואף ירדה לעבר בסיס הזין הכלוא וליטפה את הביצים המהודקות.
טוב, בסוף הגענו אל המלון ועלינו אל החדר.
"שבי" אני מורה לה. "אל תתפשטי"
יפעתי יושבת וממתינה. אני מביט בה. היא מטריפה את דמיוני ובעיקר את תשוקתי. אני כל כך אוהב את המחשוף שלה שמציג את זוג השדיים הגדולים שלה לראווה. אני לוקח את הזמן שלי, מביט בה ושותק.
מתוך התיק הגדול שלי אני מוציא קופסת קרטון לבנה ופותח אותה
מן הקופסא אני מוציא פרלינים של שוקולד שחור, מריר טהור. ומתחיל להשחיל אותם אחד אחרי השני אל תוך המחשוף של יפעתי. לאט לאט, מביט בכל פרלין כיצד הוא נמס לאיטו בין זוג השדיים האלוהיים של יפעתי. 
כן, לאט לאט נוצרה בתוך הנקיק הלחוץ בין זוג השדיים של יפעתי שלולית קטנה של שוקולד חום כהה, כמעט שחור שנמס קלות. מראה ששום גבר לא יוכל לעמוד בפניו. וכך גם אני.
הסרתי את מכנסי בזריזות, ומאחר ולא לבשתי תחתונים הזרג הזקור שלי נעמד ממש מול השקע הריחני והנוצץ שנתון בין זוג השדיים שאני כל כך אוהב.
לאט לאט קירבתי את הזין והעברתי אותו בתוך השקע הלחוץ בין השדיים. לאט לאט מעלה ומטה החלקתי אותו בתוך השלולית המלאה בשוקולד חמים ומשובח.
יפעתי לא הניחה לדברים להתרחש בלי מעורבותה ולחצה את השדיים על הזין הבוער מתאווה ובעוד אני מחליק את הזין בתוך השקע המתוק והחמים, יפעתי עלתה וירדה כך ששום פיסה מן הזין הזקור לא נותרה בצבעה המקורי. הכל שוקולדי נוטף ומריח מארומה חזקה של שוקולד משובח.
ואז, לפתע, בפרץ ייצריות מפתיע, יפעתי התרוממה והדפה אותי לאחור. נפלתי על המיטה שמאחורי, שכוב על גבי, מביט באישה המהממת שעומדת מולי כששדיה הדחוסים בתוך החולצה הדקה מרוחים בשוקולד. זה היה מראה מדהים. יפעתי
לא חיכתה, לפני שהספקתי להתרומם היא נשכבה עלי ונטלה את הזין המשוקלד בידה והכניסה אותו אל בין שפתותיה הסקסיות עד בלי די.
יפעתי החלה ללקק ולמצוץ את הזין כשהיא עולה ויורדת ומדי פעם בפעם, משחררת את הזין ואומרת:
"אוך, כמה שאני אוהבת שוקולד משובח"
הבטתי במראה המרתק, האישה הסקסית שאני כל כך אוהב להיות איתה, מוצצת את הזין המשוח בשוקולד בעוד שדיה הגדולים נתונים עדיין בתוך מחשוף הדוק מרוחים בשוקולד, מעוכים על ירכי.
המראה לכשעצמו היה עלול לגרום לי לגמור, אבל אזרתי את כל כוחותי כדי שלא לגמור. השתדלתי להאריך את התענוג שבמעשה שעשינו ביחד. ידעתי שיפעתי רוצה שאגמור בתוך פיה, לטעום מן התערובת של המתוק והמלוח, אבל אני, עשיתי כל מאמץ להאריך את משך הזמן, למתוח את הרגע שלפני הגמירה עוד ועוד.
יפעתי מכירה אותי היטב ועל כן ידעה בדיוק שזה מה שאני עושה. יפעתי הרימה לרגע את ראשה מעלי, הסירה את החולצה ונתנה לשדיה הנפלאים לנחות בחזרה על ירכי במלוא תפארתם. הפיטמות הזקורות שלה כשהן מתחככות בירכי לא הותירו לי סיכוי ובעוד יפעתי בולעת את הזין השחור שלי עד תומו ואצבעותיה מפליאות לנגן על האשכים ההדוקים, הרגשתי כיצד, הרגע שאין להתנגד לו מגיע והתזתי זרם חם של נוזל לבן ומלוח אל תוך חלל הפה של יפעתי שבלעה כל טיפה והורידה את ראשה בתנוחת מנוחה על ירכי כשלשונה מרצדת ומשחקת בזין ההולך ומאבד לאט לאט את הקשיות הנפלאה שלו.

2 מחשבות על “שוקולד חם”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)