עיסוי זוגי

רפי וגלית – פרק 1

אני לא צפיתי את פרץ התגובות שאני אקבל מגברים קוקהולדים שהתרגשו מהסיפור על יורי ורוסלנה. אני לא באמת רציתי להיכנס לסיפור כזה אבל פתאום התחלתי לקבל פניות מגברים נרגשים שהסיפור הזה ממש עשה להם טוב.

רפי היה אחד מהם, גבר בנוי היטב עם זין קטן (כהגדרתו) שעדיין לא למד לזיין כמו שצריך. כשהוא מקיים יחסי מין עם אשתו החדירה נמשכת כעשר שניות והוא גומר בגניחה מהירה. לעיתים אשתו רוכבת עליו ומצליחה לגמור מהזין הקטן שמשתשפף על הדגדגן שלה ולעיתים מסיימת את המלאכה עם הדילדו הענקי שלה. אשתו לא ידעה יותר טוב מזה והוא היה הראשון והאחרון שלה. שניהם בגילאי ה 40 פלוס עם שלושה ילדים ומקצועות חופשיים. אנשים שאתה מסתכל עליהם ברחוב , כמוני וכמוך.

כשהוא מציע לה לנסות פעם גבר אחר היא מחייכת ואומרת:
"תעזוב רפי, זה יהרוס את כל מה שביננו, אני מסופקת גם עם הדילדו שלי וזה לא כזה חשוב לי שיש לך זין קטן"

"אבל אני מת לראות אותך עם גבר אחר, זה נורא מסקרן אותי איך תרגישי"
"רפי דיי כבר. דיברנו על זה לא פעם ולא פעמים. בגילגול הבא אני אזדיין עם גבר עם זין גדול יותר"

העלילה החלה להתרקם כשרפי כתב לי שהוא מת לראות גבר אחר דופק את אשתו וסיפר לי שאשתו לעומת זאת לא מסכימה בשום אופן. הוא שאל אותי כיצד נוכל לרקום מזימה שתביא את שלושתינו ביחד. עניתי לו שרק אם הוא יזמין את אשתו ליום כיף בצימר ויזמין שני מעסים שיעשו להם עיסוי, ואחד מהם יהיה אני.
"תגיד, יש לך במקרה חברה שעושה עיסוי?" שאל אותי רפי "אם אביא רק מעסה אחד היא תחשוד".
"למען האמת כן" ונזכרתי במירה ידידתי הותיקה שאיתה ניהלתי רומן ארוך מירה היתה אמנם לא צעירה אך היה לה ציוד מתאים לעיסוי וידעתי ששנינו נוכל לעזור לרפי לרקום את המזימה.
הרמתי טלפון למירה ושאלתי אותה אם היא בסיפור. רפי ישלם לה 1000 ש"ח בעבור יום עבודה וזה סגר את הסיפור מצד אחד. עכשיו נותר היה לשכנע את גלית הוורקוהולית לקחת יום חופש. לאחר שיכנועים רבים רפי הצליח לשכנע את גלית לקחת יום חופש ולהתפנק באיזה צימר בשרון.
היום מיוחל הגיע ורפי וגלית יצאו לכיוון השרון ועצרו לארוחת בוקר במסעדה. לאחר מכן בשעה 11 בבוקר הגיעו לצימרהמצוייד בג'אקוזי ומדשאה קטנה ופרטית ויין אדום שהמתין על השולחן בנוסף לזוג חלוקים. הם נכנסו לגאקוזי עירומים. רפי הביט באשתו המילפית שרק השנה החליקה את כל גופה בלייזר. זוג שדיה הגדולים עמדו כפרי בשל מולו. הוא העריץ את גופה שהיה סקסי ובשל. הם שקעו שניהם בשיחה בגאקוזי , שותים כוס יין אדום ומחייכים. גלית הרגישה מעט מבושמת מהיין וחייכה חיוך שטותי כלפי רפי.
לפתע דפיקה בדלת.

"מי זה רפי ? חשבתי שזה מקום דיסקרטי"
"הפתעה מותק"
"מה הפתעה" לחשה בחשש
"הזמנתי לנו מסג' " ענה רפי
"איזה מתוק אתה , רפוש… אני מתה למסג' טוב"

רפי שם את החלוק עליו וקם לפתוח את הדלת.
"שלום, שמי ירון, וזאת מירה"
"תיכנסו, בדיוק אשתי בגאקוזי"
"מצויין, אז היא תהיה הרבה יותר רכה ונעימה" עניתי.
סחבתי פנימה מהמכונית שתי מיטות מתקפלות לעיסוי והתקנתי אותן באמצע הסלון.
ראיתי בזוית עיניי את גלית יושבת עירומה בגאקוזי מביטה בנו מתקינים את הציוד. התקרבתי אליה ואמרתי "שלום, שמי ירון" והושטתי את ידי ללחיצת יד. גלית שהיתה קצת מבושמת מהיין, מעט הסתירה בידיה את שדיה הגדולים ולחצה את ידי. קירבתי מעט את ידי לפי ונשקתי לה ביד.
"נעים מאד, אני מבטיח לך ולרפי שהחוויה שתחוו כאן תהיה מענגת ומספקת" וקרצתי בעיני.
הסתובבתי לכיוונו של רפי וקרצתי לו מבלי שאשתו תראה.
"הכל סגור, אני מעסה את גלית ומירה תעסה אותך, אנחנו נתחיל בעיסוי רגיל כמובן ונראה איך המוזה שלה מתקדמת"
מירה ואני לבשנו מכנסיים וחולצה לבנה כיאה לזוג מסג'יסטים. זה שלא עברתי מעולם קורס עיסוי לא סתר את העובדה שהייתי מנוסה מאד בעיסוי נשים, ולא מעט נשים החמיאו לי כששאלו אותי אם אני מעסה מוסמך.
"בואי גלית" קרא רפי "אנחנו חייבים להתחיל"
גלית יצאה מהגאקוזי
"יש לך גיזרה מדהימה" קראה לה מירה "הלוואי עלי"
מירה היא אשה בת גילי שהכרתי לפני שנים מספר. הגעתי אליה לטיפול ולאחר כמה טיפולים קצת נסחפנו ומצאנו את עצמנו מזדיינים בלהט על שולחן הטיפולים וכך היה במשך שנתיים של טיפולים עד שכבר הרגשנו שמיצינו זה את זו. אך הידידות נשארה והיא היתה מוכנה לראות ביום הזה אתגר מקצועי, גם אם יסחף למקומות שאינם מקצועיים.
"תודה" ענתה גלית למחמאה של מירה. אני משתדלת להתאמן אבל תמיד יש את סימני הלידות והצביעה על סימן של ניתוח קיסרי וכפל או שניים בבטנה.
"חמודהלה, הרווחת את זה ביושר " ענתה מירה "את צריכה לראות כמה קפלים לי יש"
"יאללה בנות, מספיק קשקשת, יש לנו כאן מוסיקה מרגיעה , בואו נשים בדיסק ונשמיע " קראתי למירה וגלית.
"גלית, תעלי עם הבטן על המיטה וגם אתה רפי"
רפי וגלית עלו על המיטות עירומים.
"זה קצת מביך אותי שאנחנו עירומים ואתם לא" צחקה גלית.
"רצינו להיות מקצועיים, אבל אין לנו בעיה להסיר את הבגדים אם את רוצה" ענתה מירה
"לא יודעת ?" צחקה גלית, "סתם אמרתי את זה , אבל פתאום חשבתי שזה יכול להיות נחמד, כמו בכפר נודיסטים כזה, אבל אתם לא באמת צריכים לקחת את מה שאני אומרת ברצינות"
הבטתי במירה והיא בי בחיוך וחייכנו זה לזו והתחלנו להתפשט.
"לא התכוונתי ברצינות" צחקה גלית
אבל מירה ואני היינו כבר בתחתונים ונשארו כך.
רפי הביט במירה המלאה עם שדייה המלאים ושנינו ניגשנו למטופלים שלנו.
"אני ברשותך אעסה אותך, כי אני רק מעסה נשים" אמרתי לה "קשה לי קצת עם מגע עם גברים"
מירה בינתיים התמקמה עם כל מערומיה לצידו של של רפי.
השמן שהתחמם בינתיים על כלי לחימום היה מוכן ואני ומירה התחלנו לעסות את גבם של גלית ורפי. קולות של הנאה "אוי זה טוב" יצאו מגרונה של גלית. עקבתי והסתנכרנתי עם מירה בכל קטעי הטיפול וראיתי כיצד היא מעסה מעלה ומטה לכיוון הישבן ובחזרה.
הגוף של גלית הגיב היטב למגעי. הרגשתי את נשימתה אט אט נרגעת וגופה מתמסר למגע שלי. ראיתי בזוית עיניי את רפי הנדהם מביט בי נוגע באשתו. הגעתי לתחתית המיטה ועיסיתי את רגליה, מביט בחור החלק המבצבץ מבין רגליה. החור הזה הוא היעד הבא שלי וצריך להגיע אליו בעורמה ובחוכמה. עיסיתי קלות את פנים רגליה ונגעתי לא נגעתי במפשעתה תוך כדי מעבר הידיים מאזור המפשעה לרגליים ובחזרה. גופה של גלית היה משומן וחלק ונהנתי מהמגע החלקלק . ראיתי אותה מפסקת קלות את רגליה ומרימה מעט את ישבנה כמרמזת לי שהישבן צריך גם עיסוי. בכל החלקה של ידיי לכיון הישבן נגעתי קלות בישבן ובשלב מסויים נתתי דרור לידיי לעסות את הישבן כולו. לא התגלתה שום התנגדות מגלית והמשכתי בעוצמה לעסות את ישבנה, מפסק אותן קלות ומביט לפי הטבעת החלק ולחור החלק שלה. גלית התנשמה וניסתה להרים את ישבנה מעט בכל מגע שכזה. בשולחן הטיפולים השני רפי קיבל טיפול דומה, רק שאצל רפי הוא היה מוכן לכל תרחיש והיה מוכן כבר להתקדם הלאה. אבל אני ידעתי שזה צריך ללכת לאט לאט.

"נא להסתובב" פקדה מירה כעבור חצי שעה.
רפי וגלית הסתובבו עם פניהם כלפי מעלה. כשרפי הסתובב גיליתי שיש לו זיקפה קטנה בין רגליו.
"מה זה רפי ? ככה מירה משפיעה עליך?" צחקתי "מזל שזה בקטנה" אמרתי לו "תיזהרי מירה שזה לא יגדל יותר אחרת זה יתפוצץ לך בפרצוף"
"זה לא יגדל יותר" ציינה גלית פתאום
"מה זאת אומרת לא יגדל יותר" עניתי
"זה הגודל שלו בזיקפה" ענתה
"את רצינית ?"שאלתי
"כן, זה הגודל שלו? עם זה אני צריכה להסתדר"
היתה מבוכה קלה באויר, ומירה ואני הסתכלנו זה על זו בחיוך וכמעט התפקענו מצחוק.
"אל תדאג רפי, אני אבדוק את הנושא יותר לעומק במהלך המסג'" אמרה מירה
"אין מה לבדוק יותר לעומק" קראה גלית "זה לא מגיע עמוק בכלל. אותי זה לא מגרד. אני לא מרגישה אותו וממילא הוא גומר מהר מידי ואני צריכה כלים מפלסטיק לגמור את המלאכה."
גלית מסתבר היתה קצת מבושמת מהיין ששתתה ומהמסג' המרטיט שגרם לה לגירוי והרטבה של חלציה ופיה פתאום נפתח ברשעות כלפי הבעל עם הזין הקטן.

(המשך בפרק 2)

מר נג'ווה בפייסבוק

2 מחשבות על “רפי וגלית – פרק 1”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)