קצת אחרת

קצת אחרת, כל הערב הזה הרגיש לי קצת אחרת.
המבט שלה בארוחה המשפחתית של שישי, היה קצת אחרת. הדרך בה היא זזה, היתה קצת אחרת. הצביטה בישבן שלי, כשעברה מאחורי, היתה קצת אחרת.
האורחים כבר הלכו, הכלים נשטפו בכיור, הילד סיים את הפורטנייט שלו, ועלה למיטה.
מקלחת זריזה שלי, גילוח ריחני, וצחצוח שיניים. הפעם התאמתי את הלבוש התחתון שלי – בוקסרים צמודים לבנים עם פס גומי כחול, שהזכירו לי הפעם ימאים ויאכטות. חיפשתי בארון ומצאתי גופיה כחולה, עם הדפסים ימיים לבנים, שרכשתי לפני שנתיים ביוון. השילוב היה מושלם, בליווי התעוררות וציפייה בחלק התחתון של הגוף.
המתנתי במיטה והיא הגיעה, עדיין עם לבוש ארוחת הערב – גינסים קצרים שחשפו רגליים ארוכות וחטובות, וגופייה אדומה מעוצבת – היא נראתה מדהים.
אל תתפשטי, בואי ככה, אמרתי לה, והיא בחיוך מתגרה השיבה, לא תכננתי להתפשט, ונשכבה לידי.
אנחנו המון זמן יחד, למעשה האהבה שלנו יש רוטינה, שאנו מכירים בעל פה – מי מתחיל, איפה הוא נוגע, אבל הפעם זה היה קצת אחרת.
התחבקנו, והתלטפנו, אני מלטף את שערה לאט וברוך, והיא שורטת לי את הגב בתנועות ארוכות – עם מגע חזק ומשאיר סימנים, כמו שאני אוהב.
משהו בעוצמה של המגע, היה קצת אחרת…בעוד אני מנסה לפענח מה מרגיש שונה, היא שלפה כיסוי עיניים שהכינה מראש, והניחה אותי על העיניים שלי. "היי מותק, איזה כיף, מה תכננת?", שאלתי, ועוד לפני ששמעתי את התשובה, במהירות, יד אחת הזיזה את הגומי של התחתון, השנייה יישרה את אברי הזקור, והרגשתי את הרטיבות של פיה, עולה ויורדת, כשרק קולות הואקום שמשמיעות שפתיה, מפריעות להמהום המזגן.
בדרכ החלק האוראלי אצלינו מגיע יותר מאוחר, אחרי שהיא גמרה פעם או פעמיים, אבל הפעם זה היה אחרת.
בדרכ אני אוהב לראות אותה מענגת אותי ככה, שפתיה נפתחות לפה גדול, שעוטף אותי ברטיבות משגעת – אבל הפעם כיסוי העיניים היה שם, אז נשכבתי לאחור, מתמסר לתחושות.
שתיים שלוש דקות של מציצה, מלווה בליטופי ידיים, הביאו אותי לזקפה מלאה וחזקה. "לרכב עליך, הרבה זמן לא רכבתי עליך, אפשר?", שאלה. ואז הבנתי מה היה קצת אחרת – התשוקה שלה, ועוד לפני שעניתי היא היתה מעליי בישיבה, כבר הסירה לי את התחתונים, והתרוממה שאסיר את שלה.
"את אחראית לעונג שלך, מותק, תגידי לי מה את רוצה", לחשתי. הרגשתי אותה מתיישבת עליי, כאשר איבר מיני מתחכך ברטיבות שבין שפתיה, כמה תנועות קדימה ואחורה של האגן, והסיכוך גרם לתנועה חלקה בינינו. היד שלה נשלחה בין רגלי, היא מיקמה אותי למול מערת החשק שלה, והתיישבה לאט לאט, מכניסה אותי פנימה. תנועות ימינה ושמאלה של האגן, איפשרו חדירה מלאה, וגניחה קטנה שלה, סימנה לי שאני עמוק בתוכה. היא התכופפה לכיווני והרגשתי את החזה שלה נוגע בשלי, חיבקתי אותה חזק, מצמיד את שנינו, כשהידיים שלי מטיילות על גבה, לכיוןן הישבנים. מיקום  אצבע בין שני הישבנים, נגיעה בפי הטבעת, בדרך להרגיש את הכניסה והיציאה שלי, והרטיבות באזור.
אני רוצה לינוק לך פיטמה, לחשתי. הגברת התיישבה עלי באופן זקוף, הרגשתי את תנועות ההתפשטות שלה, ההתכופפות, ופיטמה נוגעת לי באף. אחזתי בשד, בפטמה, ונשפתי עליה אוויר חם, נגעתי בה קלות עם האף, נשיכות קטנות בשד מסביב, וכשהרגשתי את תנועות האגן, והנשימות המהירות, צבטתי אותה בחוזקה בשתי אצבעות – אחחחח, היתה התגובה שלה. אני יודע שאת אוהבת קצת אגרסיביות, אמרתי כשהמשכתי למולל את הפטמה , והעטרה. אחחחח, גרגרה כשהנחתתי מכה בהפתעה על ישבנה, יד שמאל שלחצה בחוזקה על השד, צבטה בפטמה, משכה, הכאיבה, ויד ימין, מרביצה על הישבן החשוף.
 "דגדגן", היא גנחה, "מה עם איזה אצבע לדגדגן"  התגרתה בי…. יד שמאל נשארה בשד, אך בליטוף עדין עדין, מהבסיס את הפטמה – הניגוד במגע הטריף אותה, בעוד יד ימין מוצאת מקום בן שני הגופות שלנו, בחיפוש הדגדגן. הפה שלה שהיה ליד האוזן שלי, השמיע נעמה גרונית כשמצאתי את העינוגית.
 מיקמתי את האצבע, וחדרתי אליה שוב ושוב, התנועה גורמת לאגן לזוז קדימה, ולדגדגן להתחכך באצבעי.
 כאן היא איבדה את זה, ובעוד אני נוגע בה בקצב קבוע, ובעוצמה קבועה, חיבקה אותי בעוצמה, וגנחה ללא הפסק ליד אוזני. שיניתי מעט את המהירות, ורק שינוי המגע הקטן הזה, הביא אותה לגמירה, "ארררררר", היא צעקה, כשתנועות אגן לא רצוניות, חבטו בעצם האגן שלי, שוב ושוב ושוב.. איזה כיף, לספק ככה את אהובתך, חשבתי, כשטיפת זיעה נטפה עליי, למרות המזגן בחדר.
תנועות האגן שלה פסקו, והיא שכבה עלי ללא תנועה, מתנשמת,האוזן שלה ליד הלב שלי. היא הרימה רגל אחת, הוציאה אותי מתוכה, ונשכבה על הגב לידי, נהנית משאריות האורגזמה בגופה. שלחתי יד לאיברי, כשאני מרגיש את הרטיבות שלה שנשארה עלי, על האיבר, על האשכים, על שערות הערווה, הכל רטוב, ממיצי התאווה. הבאתי את היד אל פניי, נושם ומלקק את השאריות – רוצה לטעום את עצמך, שאלתי, והיא ענתה, לא, אני לא כל כך אוהבת את זה, מהאצבעות, רק לנקות את הפין שלך, אני מוכנה.
שוחחנו כמה דקות, וכשהידים שלה החלו ללטף אותי בעדינות, הבנתי שאפשר לגעת בה שוב. שכבנו שנינו ערומים על הגב, כשהיד שלה מעסה את האשכים, ושורטת את צידי הזין, מהר מאוד הוא היה זקור. הזזתי את האגן שלה בעדינות, 90 מעלות שמאלה, ומצאנו עצמינו בתנוחת כפיות, כשהברכיים שלה מכופפות קצת לכיוןן החזה. מיקמתי את האיבר שלי בין ישבניה, פונה לגב התחתון, וכשהרגישה את הנוקשות, גרגרה בהנאה. ליטפתי את ישבנה וירכיה, ובגלל הזווית, היתה לי גישה קלה לפתח הנרתיק שלה, כשהיד מגיעה מכיוון הישבן. מיקמתי את כל היד על השפתיים החיצוניות שלה, והחלתי לפרוט כמו בגיטרה, אבצג אחרי אבצע, כשהאקורדים הפעם היום קולות ההנאה שלה. אצבע אחת סבבה מסביב לפתח, וחדרה לאיטה. הזווית אפשרה מגע עם אזור הגי, שהיה מגורה ומעובה. תנועות איטיות באזור, גרם לה להבליט את הישבן, שהתחכך באיברי. האצבע יצאה, ופינתנ את מקומה לאחרת, וכגם זו היתה עם נוזל סיכה, נכנסו שתיהם יחד, החור כבר היה רחב מהרכיבה קודם, אז הן נכנסו בקלות. התחלתי בתנועות עדינות, נוגע בחלקים הפנימיים של הנרתיק, אתה מטריף אותי היא אמרה, וזקרה החוצה את ישבנה. האצבעות בתוכה כבר נעו בעוצמה, חוקרות, נוגעות, מלטפות הכל חלק של נשיותה. היאמאוהבת שהמגע בדגדגן מגיע מכיוון הבטן התחתונה, הוצאתי את האבצעות, ליקקתי אותן התאווה, וחיפשתי את הדגדגן מהכיוון המועדף עליה, ליטפתי אותו קלות, מרגיש את הרעד שנבנה בשרירים שלה. הזזתי את היד, והיא מחתה, אך השתתקה כשהרגישה את האצבעות נכנסות אליה שוב. טפחתי בשתי האצבעות על החלק העליון הפנימי, באותו קצב , טח, טח, טח, שמעתי את האנחות שלה גוברות, כשרעש האצבעות היה כשל פיכפוך מים, ספלאש , ספלאש. הוצאה והכנסה מהירה, דפיקות קלות באגן, והרעש כשל זרם מים.
הוצאתי את האצבעות ועברתי לעינוגית, בתנועה חזקה, נענתי אותה כנגד עצם האגן, לוחץ, ימינה ושמאלה, היא חיבקה אותי חזק, וגנחה לי ישירות לאוזן, כןןןןןןןןן, נאחזה בי בעוצמה, כשאני ממשיך לעסות את הדגדגן. בדרכ, אחרי האורגזמה, היא לא אוהבת מגע בדגדגן, הוא רגיש לה מידי, אבל הערב, הכל היה קצת אחרת.
עוד, רוצה עוג, אמרה, ואני, רק שמח למלא את מבוקשה, שתי האצבעות התמזגו שוב עם גופה, בתנוכות חזקות של כניסה ויציאה, ומדי פעם עצירה לליטוף אזור הגי. היא כבר היתה רטובה ומגורה, כך שאחרי דקה הוצאתי את האצבעות, ועיסיתי עם כל כף היד, את אזור הדגדגן ועצם האגן, היה צורך בתנועות בודדות, וכבר הרגשתי את האחיזה שלה בי מתעצמת, את האצבעות חודרות ומכאיבות לשרירי היד, ואת האגן מקפץ בתנועות ללא שליטה, רעידות, קפיצות, התמתחות והרפייה של כל הגוף, קולות התשוקה שהיא השמיעה, הגיעו ממעמקי גופה, אלה הקולות המופלאים בטבע. חיבקתי אותה ונתתי לה להירגע, מצטער קצת על כיסוי העיניים שמנע ממני לצפות בה.
 "ואוו, מולטי זה היה, ממש מולטי. איזה ברת מזל אני", אמרה, "אני מותשת לגמרי, כל האנרגיה אצלי בגוף אזלה", ושכבה מפוסקת ידיים ורגליים. "התבלבלת, אני בר המזל", חשבתי לעצמי.
שכבנו בשקט אחד ליד השני מסדירים נשימה, ומחזיקים ידיים. היה חם בחדר, אז הגברנו את המזגן, ונתנו לגוף שלנו להסתכרן עם הטמפרטורה. עכשיו תורך, היא אמרה, איך בא לך לגמור?
הכל זה עניין של תנועה – לא משנה כמה האגן זז מהר, לא משנה כמה הפה ירד ויעלה, תמיד היד יותר מהירה – וככה אני בדרכ אוהב לגמור, ביד.
אשמח עם תענגי אותי ביד, אמרתי. בכיף, אבל הפעם תתמסר, מלמלה.
כמישהו שמיומן מאוד בהקשבה, קלטתי שהיא רוצה להגיד לי משהו. למה את מתכוונת? שאלתי. אתה תמיד שולט בסיטואציה, מזיז לי את היד, אומר מתי לגמור ואיך, הייתי רוצה שתתמסר הפעם, לחשה לידי.
חשבתי קצת , סבבה, אמרתי, אבל נוסיף טוויסט קטן, תהיה לנו מילת ביטחון, כל פעם שארגיש שאני לפני גמירה, אגיד אותה, ואת תחליטי אם להפסיק רגע, או להמשיך – השליטה כולה שלך, אמרתי.
אצלי בניגוד אלייך, צריך לבנות את המתח והדריכות, כך שההפסקות טובות לי. גבר יכול לגמור בלי אורגזמה מענגת – אבל עכשיו את המחליטה, סיימתי. חייכתי לעצמי, איך הגענו לסיטואציה bdsm לייטית, איזה מדהים.
מגניב, אמרה, מה מילת הביטחון? לא שם של הילדים, לא מאכל, מכיוון שזו לא safewordו אמיתית – אמרתי "כיף", המילה היא כיף.
מעולה, היא התיישבה ישיבה מזרחית, קרוב אליי. זוגתי מאוד גמישה, תוצאה של שעות פילאטיס מרובות, והתכופפות קטנה, והרגשתי את הרטיבות של הפה שלה, יד נוספת נשלחה, ועיסתה מתחת לאשכים, "את מכירה אותי כלבה", אמרתי בחיוך, ונענתי בוואקום של הפה שלה. הלכתי והתגרתי, והרגשתי שזה מגיע, "כיף" אמרתי, נרגש, חיכיתי לראות אם היא תפסיק, או שתעניק לי גמירה בלי אורגזמה. היא עצרה, מזל, ורפרפה עלי, מחייכת.
"את מרגישה את ההתקשחות", שאלתי אותה כשכלי הדם אצלי התעבו. כןןןן, אמרה. ושוב התחילה לעסות עם היד, "איזה כיף", גנחתי, והיא הפסיקה… למה הפסקת שאלתי? אמרת כיף, לא נודניקית, צחקתי, אמרתי "איזה כיף" , תוך כדי שהיא מצטרפת אליי בצחוק מתגלגל.
אז היא המשיכה עם תנועת חליבה, שמטריפה אותי כל פעם מחדש, הרמתי את הרגל, והרגשתי אותה מנסה להכניס את כולי לפיה, שקעתי לתוכה, הזזתי קצת את האגן ובטעות נשמע הרפלקס ההקאה, סורי, אמרתי.
היא תמקמה לצידי, הראש בשקע הצוואר שלי, אני על הגב, הרגל בין ירכיה מרגישה את הרטיבות – ויד ימין שלה, פנויה. היא הרטיבה אותה ברוק, והחלה להניע על איבר מיני, במקצבים שונים, בעוצמה שונה, היא הרגישה ביד שאני מתקרב, אנחנו צוחקים בינינו שבעוצמה של הזקפה הזו, אפשר לתקוע מסמרים בקיר, כנראה שספורט עושה טוב לכלי הדם. היא שמעה את הגניחות שלי, "כיף" אמרתי, והיא לא הפסיקה, "כיףףף" אמרתי והיא ממשיכה, כך כך הייתי מרוכז בעצמי, ששמתי לב שהיא לא לידי , רק כאשר הרגשתי את השפתיים שלה עוטפות אותי, הואקום שיצרה, עם תנועת היד המהירה – הטיסו אותי לאורגזמה מטורפת, תנועות לא רצוניות, התכווצות והרפיית שרירים וגניחה חייתית, וכל הזמן הזה הפה שלה שם, מתמלא במטחי הזרע שלי,כשהיא חולבת את אשכי. תזכרו שאני עדיין עם כיסוי עיניים, אז אחרי כדקה,  הרגשתי את התנועה שלה במיטה לכיווני, ומלמול שלה, עם פה מלא נוזל. קצת אחרת הכל חשבתי, היא תבלע היום, מה שלא קרה אף פעם , היא תיבלע, חייכתי לעצמי.
אבל אז הרגשתי לחיצה חזקה על הלחיים, והפה שלי נפתח בתגובה, לפני שהבנתי מה קורה, השפתיים שלה היו על שלי…
מחשבה הגיעה במהירות האור, snowball, בת הזוג המטריפה שלי, עושה לי snowball, רק השבוע דיברנו על זה, והיא כבר מיישמת.
פתחתי את הפה, והרגשתי נוזל מעט מלוח, וצמיגי, עובר מפיה, אליי.
השפתיים נשארו מחוברות, והלשונות שלנו רקדו בתוך הנוזל, שעבר מצד לצד, פעם אצלי הפה, ופעם אצלה, שניות ארוכות של מעברים.
ואז היא התנתקה, קמה מהמקום, ושמעתי את דלת האמבטיה נפתחת. כמה שניות אחכ הרגשתי אותה לידי, "תבלע כדוגמא אישית, או שתוציא למגבת" , חייכה .
דקה אחרי, שכבנו שוב רפויים ומחובקים – סקסית מטורפת שכמוך, חיבקתי אותה. זה רק בזכותך, חייכה ונישקה אותי בלחי.

תגובות ? (אין צורך להזדהות)