בובה סקסית מסתורית

קצין וקוקהולד

בנצי לא האמין שזה קורה לו,  בכל השנים שהוא קורא סיפורים על קוקהולד ומפנטז על זה הוא תמיד ראה את הגבר שמזיין את אשתו כצעיר חטוב, מטופח עם זין ענק. ראה בעיני רוחו איך הבחור הכריזמטי מוביל את אשתו הענוגה בעדינות למיטה מפוארת ושם הם מזדיינים להם כמו בסרטים הכחולים הרכים. אך המחזה שניצב מולו לא היה אפילו קרוב לפנטזיה שלו. מוצב צבאי נטוש ומטונף, אשתו נשענת על רכב ישן וגבר שמן ושעיר מזיין אותה. כל כמה שניות החצאית שלה נופלת ומפריעה והיא בכלל מביטה מסביב בחשש שמישהו מתקרב. גם כשניסה להביט מהצד לא הצליח לקבל מבט בזין החודר מה שגרם לו להניח שגם החלק של זין ענק לא נמצא פה.

מפח נפש.

שנים שהוא חולק את הפנטזיה של להיות קוקהולד עם אשתו אך היא אפילו לא לקחה את זה בחשבון. החיים בהתנחלות קטנה, חינוך ציוני דתי, ארבעה ילדים ודרגתו הגבוהה בצבא היו בדיוק מה שרצתה, פנטזיות מיניות מיוחדות בכלל לא נכללו אצלה בתוכניות. לא היה לה שום עניין במין והיא בעיקר חששה למה יקרה אם יגלו בישוב ומה יקרה לקריירה הצבאית המפוארת שלו. כמה רע האינטרנט הזה שהורס לו את החיים! שעות רבות של שינה לבד בבסיסים מרוחקים והשיעמום הרב שנפתר בעיקר ע"י צפייה בסרטי סקס על מסך הטלפון הקטן. אין סוף של אתרים, סיפורים וסרטים בטח אם היה שחקן הוליוודי אמריקאי כבר היו אומרים שהוא מכור לפורנו וצריך איזה מוסד גמילה.

קוקהולד עמד בראש הפנטזיות שלו. זה לא שהוא בחל בסרטי לסביות או סאדו אך תמיד מצא את עצמו חוזר לסרטי קוקהולד. בעיקר אילו של החובבים. צילומים גרועים של מצלמות רועדות וגיבורים שמנים במלונות עלובים אך הוא ידע להרגיש את האמת מאחורי הסיפורים ולא יכל להתנתק מהם. כשנשלח לשליחות חצי סודית באנגליה התבקש להסיר את הכיפה מה שנתן לעצמו גם את התירוץ לבקר בכל מועדון סקס בלונדון בכל מסיבה סוטה שמצא או סתם ברחובות היותר מפוקפקים. במשך חודש שלם מצא את עצמו ערב ערב צופה בסקס מכל הסוגים ומכל המינים. בערב הראשון מצא את עצמו בסוהו לידי בר של הומואים והחליט להיכנס לראות מה קורה בפנים. הוא היה מוכן לכל הסדום ועמורה שהתרחש שם ואפילו נכנס כל כמה דקות לשירותים לחפש את הזיונים והציצות שעליהן קרא כל כך הרבה. באותו לילה כשחזר למלון אונן שלוש פעמים עד שהצליח להירדם. כשחזר להתנחלות הוא ירד לחיים של אשתו ביתר שאת שהם חייבים להיפתח להתנסויות חדשות והם חייבים למצוא חוויה עם גבר זר. כמה שבועות אחרי היא כבר נשברה לגמרי מהריבים האין סופיים בכל לילה במיטה והודיעה לו שיש לו הזדמנות אחת בחמישי הקרוב אחר הצהריים לאחר ניחום האבלים ברמת הגולן אליו הם צריכים להגיע. אחרי ההפתעה הראשונית בנצי לקח את העניין כמו מבצע צבאי לכל דבר, היעד :לארגן גבר שיזיין את אשתו ברמת הגולן בעוד יומיים. הוא בילה את רוב הלילה באתרים השונים שהכיר פונה לכל גבר שנראה אפילו קצת מתאים. באופן לא מפתיע המיקום גרם לרוב לפסול את הנושא על הסף, ערבים ודרוזים נפסלו גם כן. בבוקר מוקדם בדק שוב את ההודעות ומצא הודעה אחת בלבד. גבר מקצרין שהציע את עצמו לזיון זריז באזור, נראה היה שזו לו לא הפעם הראשונה שהוא משתתף במין מפגשים כאילו. ההודעה שלו הייתה מלאה במידע לוגיסטי ואפשרויות מה שגרם לבנצי הקצין להתחבר מיד. הוא לא חשב מיד והודיע לגבר על הסכמתם למפגש. אל אשתו הוא פנה כקצין עם בטחון והודיע לה שהעניין סגור. הוא רצה להמליץ לה לקנות בגדים סקסיים, שתלך לספרית או לקוסמטיקאית אף עצר בעצמו כי פחד מהתגובה שלה. היא מצידה הביטה בו במבט ארוך ואמרה משהו כמו “here goes nothing” והמשיכה במטלות הבוקר.

את הוראות הניווט זכר בנצי בעל פה. נכנסים לכיוון האתר של גמלא ואז ימינה לכיוון איזה מוצב נטוש. בדרך הוא קצת לא האמין אך ראה את אשתו מסדרת את עצמה, היא לא הפסיקה להביט במראה ולסדר את עצמה. ניכר היה שהיא מתרגשת ולא דווקא מתייחסת לזה כעונש. כשאמר לה שהיא נראית נהדר הביטה בו בהפתעה, כאילו בכלל לא ידעה שהוא נמצא שם גם כן. הם הגיעו כמעט בדיוק בזמן ויצאו מהרכב ללא דיבורים מביטים מסביב. כמה שניות אחריהם הגיע למקום רכב נוסף שקרב אליהם וחלון הנהג נפתח. בנצי ניגש לחלון ושאל את הנהג אם הוא הגברי מהגולן, משתמש בכינוי בו תקשרו באתר. הגבר הנהן וכיבה את המנוע. כשיצא מהמכונית מצא את עצמו בנצי בוהה בגבר גבוה, בהיר, לבוש בג'ינס וחולצת כפתורים שכאילו מחזיקה כמריצה כרס ענקית. בזמן שקרב אליהם הגבר שמע בנצי את אשתו אומרת "פעם הבאה בבקשה תבחר לפי סטנדרטים יותר גבוהים" הוא נותר בהלם גמור מהעובדה שאשתו כבר מדברת על פעם הבאה אך עוד יותר הופתע ממה שקרה אחר כך. נראה היה שהוא הוסט ממרכז הבמה והקצין המוביל שהוא נשלח לשורות האחרונות לתפקיד צופה בלבד.

"שלום, אני צפריר. אני גם פה בגולן" אמר הגבר מושיט ידו ללחיצה לאשתו בלבד "הבנתי שאתם חדשים בתחום. מה בא לנו לעשות היום?"

"נעים להכיר צפריר. אני ריטה" המציאה אשתו שם לעצמה "אנחנו חדשים לגמרי אך בגדול בא לי פשוט להרגיש אותך. להרגיש גבר חדש חודר אלי" אמרה בעוד היא ממשיכה להחזיק את ידו והיא מביטה ישר בפניו

"לי כבר יצא לעשות מפגשים כאילו. אני עושה את זה לעיתים עם אשתי אבל לרוב לבד עם זוגות כמוכם"

לבנצי היו מיליארד שאלות לשאול אך הוא הבין את מקומו החדש ונותר מאחור

"אני מבין שהוא לא מעורב בכלל" אמר צפריר מצביע עם סנטרו לכיוון בנצי "נכון?"

"לא" ענתה אשתו "הוא רק צופה ובכל מקרה נראה לי שאנחנו לא הולכים פה על הפקה גדולה. אתה כבר עומד?" שחררה את ידו והחלה להרים את החצאית

"חשבתי שתעזרי לי בזה או שאולי הוא יעזור לי" הצביע שוב צפריר לכיוון בנצי

"אף אחד לא עוזר פה לאף אחד" אמרה בביטחון שהימם את בנצי. הוא הרגיש איך הזין שלו מתחיל להיעמד בתוך מכנסיו ולא ידע עם מותר לו לגעת בעצמו או שעליו פשוט לצפות.

"תתחיל לעבוד ותודיע לי כשאתה מוכן" היא שלחה את ידיה מתחת לחצאית הגדולה והפשילה את תחתוניה. צפריר מצידו שלף את הזין מתוך מכנסיו והחל לשפשף מוסיף מידי פעם רוק לסיכוך. כל מה שבנצי ראה כרגע היה את גבו של צפריר שפנה לכיוון אשתו ואת אשתו נשענת על הרכב מביטה בריכוז בצפריר המאונן לעצמו. הוא קצת רגז על הזווית שלא אפשרה לו לראות הכל מהצד אך פחד לזוז פן אשתו בעלת הביטחון תתיז משהו לעברו.

לאחר כדקה נראה היה שאשתו משועממת או שפשוט מצאה את עצמה נהנית מהכוח החדש שלה

"אז ספר לי צפריר, איך בדרך כלל זה עובד?" צפריר שעבד קשה ומהר על העמדת הזין שמח מהגישה החדשה ועבר לאוננות איטית בעוד הוא מביט באשתו של בנצי ומסביר:"אין לזה ממש חוקים, כל מפגש שונה וכל זוג רוצה את זה אחרת. לפעמים נפגשים בצימר וממש שוכבים יחד במיטה ועושים אהבה, לפעמים הבעל בכלל לא בחדר, לפעמים זה כמו פה באים, מזדיינים והולכים"

"ולמה התכוונת שאמרת שאולי הוא יכול לעזור" אמרה וחיכתה את תנועת הסנטר של צפריר

"בערך בחצי מהמפגשים הבעל לוקח את התפקיד של העוזר. הוא עוזר להעמיד לי, הוא עוזר להרטיב אותך והוא עוזר להוביל את הזין לחדירה"

"ואתה מתחבר לזה? מתחבר למגע עם גברים?"

"אני לא אכפת לי מי מוצץ לי כל עוד מוצץ לי" ענה צפריר

"תודה על התשובה הבוטה " אמרה אשתו של בנצי "אבל לא שאלתי אותך"

בנצי רצה למות באותו רגע. בכל שעות השכנוע שהעביר עם אשתו תמיד שוחחו על יחסי המין שלה עם גבר אחר ומעולם הוא לא היה בתמונה. זה לא שהוא לא הכיר את זה מכל הסרטים והסיפורים שעבר עליהם אך מעולם לא חשב שאשתו תגיע לזה. הוא התחבט לא מעט בנושא עם עצמו ותמיד מצא איך לנפנף את המחשבות עם עצמו. השאלה הישירה מאשתו בסיטואציה הנוכחית ערערה אותו לחלוטין. כנראה שאם היה לבד עם אשתו במיטה כבר היה מסתדר אך הנוכחות של גבר מאונן לידו פירקה אותו לחלוטין. הוא לא הספיק לענות כשראה את אשתו מסתובבת לכיוון הרכב ונשענת עליו.

ההפוגה הקצרה נתנה לצפריר את השקט שלו הזדקק כדי להעמיד את הזין כמו שצריך ואשתו של בנצי שראתה את ההתקדמות הכינה את עצמה. היא התכופפה אל הרכב והרימה את חצאיתה אל גבה חושפת את ישבנה. צפריר מצידו התעסק כמה שניות עם הקונדום, קרב אליה, הסתדר קצת וחדר. "הכל בסדר?" שאל לאחר שהופתע ששום קול לא נשמע, שום אנחה או גניחה. לאחר שגם שום תשובה לא הגיעה החל צפריר בתנועות חדירה כשהקולות היחידים שנשמעו הן חריקות המכונית עליה נשענה אשתו של צפריר. בנצי חשב שהוא צופה בדבר המכוער ביותר שראה מעולם, גבר זר ולא אטרקטיבי צועד וחודר לאשתו, שנשמע היה שאינה נהנית כלל. כל הסיטואציה הייתה רחוקה שנות אור מפנטזיות הקוקהולד שלו אך למה הזין שלו עומד כל כך חזק? נראה היה שהוא ממש לא רחוק מגמירה בתוך המכנס רק מהחיכוך בתחתונים ומהמראה שלפניו.

צפריר המשיך לפמפם ואז גם לגנוח. כרסו הגדולה הכתה בגבה של אשתו של בנצי אך נראה היה שהיא מתחילה לנוע בקצב הזיון. היא עזבה את ידיה והשתרעה עם פלג גופה העליון על מכסה המנוע מאפשרת חדירה קלה יותר אליה.פניה האדימו ולמרות שלא הוציאה הגה ניכר היה שהיא לוקחת חלק פעיל ואף נהנית. צפריר החל להלום בה באגרסיביות מוציא חריקות מהמכונית עם כל תנועה קדימה ואנחות הנאה. לאחר עוד שתי דקות של חדירות הוא התפרק בתוכה בקול רם. בנצי הביט בחשש בצפריר ופחד שזה יקרוס על אשתו וימעך אותה תחת משקלו אך הזיון המוזר המשיך בגישה המרוחקת וצפריר שלף את עצמו החוצה וזז הצידה לארגן את עצמו. בנצי חזר להביט באשתו וראה אותה מתרוממת ומנקה את עצמה עם מגבונים שהוציאה מתיקה, לא נראה עליה שהיא עברה איזו חוויה מינית אלא יותר כאילו הלכה להשתין בשטח או משהו כזה. הכל נעשה בצורה עניינית ויעילה ואף אחד לא הביט אל אף אחד מהאחרים.

צפריר כבר ארגן את עצמו והתיישב ברכבו. כשעבר ליד הזוג אמר "היה נחמד. תודיעו לי אם אתם עוברים פה שום. תעשו הכל לאט, בלי לחץ" ויצא לדרכו. בנצי לא ידע מה עליו לעשות עכשיו, האם עליו לבוא ולחבק את אשתו? לשאול איך היה? לשאול אם נהנתה? הוא התקרב אליה וראה את לחייה סמוקות ומההיכרות שלו איתה נראה הייתה שהיא רגועה ואולי אפילו מרוצה. היא התיישבה ברכב ובנצי רץ לצד הנהג והתיישב גם כן. הוא הביט בה במבט שואל והמתין.

"בוא נוריד את כל המבטים הכלבלבים הללו מהשולחן" אמרה "זה היה מעניין ואולי כשאני בוחנת את החוויה כולה, אפילו מהנה. צפריר היה חרא של מין אבל אני לא חושבת שבשביל הפעם הראשונה זה לא היה כל כך נורא, לפחות נגמר מהר. אל תשאל אותי עכשיו יותר מידי שאלות אבל בוא נדבר על זה עוד כמה ימים ואני אומר לך אם נעשה את זה שוב או לא. אז איך היה לך?"

בנצי נותר המום מהתשובה. הוא היה בטוח שהיא תשנא אותו על כל האירוע ועשה מאמצים להסתיר את הזקפה האדירה שסירבה לרדת אך ראה שאשתו הביטה על אזור חלציו כשסיימה לסכם. הוא הביט בה במבוכה והחל למלמל בצורה לא ברורה.

"לא לא לא" אמרה אשתו "אין לך זכות להתחמק מתשובות עכשיו. קדימה תשפוך הכל".

“אני מגורה כמו שמעולם לא הייתי מגורה" שמע בנצי את עצמו אומר ולא האמין "דאגתי לך מאוד בהתחלה אבל כשהתחלתם באמת התחלתי לרעוד ולהתגרות. נעמד לי חזק כמו שלא עמד לי מעולם ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי. כל כך רציתי שתגעי בי אך ידעתי שאת כרגע איתו ולא שלי. את יודעת לפי הקריירה הצבאית שלי שאני ממש לא פחדן אבל הרגשתי שהוא כאילו מפחיד אותי, כאילו השליטה נלקחה ממני והיא כרגע בידיים שלך ושלו. עליך אני סומך אבל ממנו פחדתי"

כשהביט בה במבט חטוף תוך כדי נהיגה ראה שהיא מביטה בו במבט שלא הכיר מעולם "כל כך הרבה שנים אנחנו נשואים ומעולם לא שמעתי אותך חושף רגשות" אמרה "נראה לי שיש פה פוטנציאל לא רע. אולי אם הבחור היה נראה טוב יותר, אולי אם זה היה בחדר נורמלי בלי חרקים ואנשים שיכולים להגיע בכל רגע הייתי יכולה ליהנות יותר. כל האפשרויות שהוא העלה קצת גרמו לי לסחרחורת ואפילו קצת בחילה באותו הרגע אך אני חושבת גם על ההשתתפות הפעילה שלך שיכולה להוסיף לאירוע כולו. יש לך את הפרטים של צפריר? אני אשמח לשוחח איתו וללמוד מעט יותר… "

6 מחשבות על “קצין וקוקהולד”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)