פנטזיית אונס

סיפור של  סינגל שייקר

הבית עמד לרשותי בלבד אבל לא תכננתי לעשות משהו מיוחד באותו ערב. בעלי טס בבוקר לחול לשבוע שלם והילדים יצאו למחנה קיץ לכמה ימים. זה השאיר לי את כל השבוע כדי להתפרע אבל לא הערב כי הייתי גמורה מעייפות מאחר ויום העבודה נמשך מעבר למצופה.

כשהגעתי הביתה נכנסתי לחדר שלי, החלפתי לבגדי ספורט ונסעתי לחדר כושר. עשיתי אימון אינטנסיבי וכל מה שחשבתי עליו היה על המקלחת החמה שמחכה לי ועל המיטה הנעימה ואולי…. סיבוב או שניים עם הויברטור? בכל זאת סקס עם עצמי זה לא רע והרעיון גרם לי לחייך להרטב קלות.

אחרי מקלחת ארוכה וחמה לבשתי בייבידול לבן וקליל עם כתפיות תחרה שחורה. ירדתי לקומה הקרקע בביתי, למטבח והחלטתי שאני נשארת לצפות בטלוויזיה בסלון. דיברתי עם המאהב בטלפון, הוא היה עסוק עם המשפחה שלו באותו ערב ולא יכל להתפנות כדי לבלות איתי אבל הוא כזה אבהי ודאג לי שאני לבד בבית. הרגעתי אותו ותיארתי באזניו שאני לובשת כותונת סקסית ושאני הולכת להתמסטל לגמרי מול הטלוויזיה ושאין אף אחד שהולך להפריע לי ושאני גם לא הולכת לשום מקום. הוא צחק ואמר לי שזה לא נעים להיות לבד ככה ושאם אני אפחד אז שאתקשר  אליו מיד ושלא אתבייש  ונפרד בנשיקה.

הרגשתי שהוא מתייחס אלי כמו לילדה קטנה וזה הרגיז אותי. לקחתי לי כוס ענקית ושמתי שם קרח  ווויסקי בכמות מוגזמת, הדלקתי לי נרות בכל הבית ולקחתי לעצמי גוינט שקניתי מאיזה צעיר מהחדר כושר. התכרבלתי לי על הספה ובהיתי באיזה דרמה מטופשת. נהנתי מהמשקה וחשבתי לעצמי כמה שזה כיף להיות לבד. ואז שמעתי את צלצול הטלפון הנייד שנשאר למעלה שניגן לו דאדי קול, הצלצול ששמור במיוחד לדאדי . לא היה לי כח לי לעלות ולענות לו , התחלתי להיות מסוחררת מכל הכיף שסידרתי לעצמי ולא היה לי כח לרוץ למעלה לענות לנודניק הזה. הטלפון לא הפסיק לצלצל ואני זמזמתי לעצמי דאדי קול וליטפתי את עצמי ושלחתי יד ביו רגלי והתחלתי לאונן. המשכתי לבהות בטלוויזיה וצבטתי עם אצבעות רטובות את הדגדגן  ושקעתי בסרט הממש איטי ופתאום שמעתי משהו בגינה כמו קול חבטה עצומה בין השיחים וראיתי את החתולה השמנה שלי בורחת בבהלה.קפצתי בבהלה וקצת נלחצתי וחשבתי אולי בכל זאת להתקשר לדאדי? שיציל אותי? להראות לו כמה שאני נואשת וצריכה אותו… אני ממש לא עוד נקבה , טיפוסית!!!! התעלמתי אבל כל דבר נראה לי מפחיד פתאום. לקראת 11 בלילה חשתי איך העייפות משתלטת על גופי ועליתי לחדר שלי מסוחררת לגמרי.

הדלקתי את מאוורר התקרה והשארתי את חלון המרפסת בחדר שלי פתוח כמו שאני משאירה תמיד. יצאתי לעשות סיבוב בחדרי הילדים הריקים. הבלאגן שהם השאירו לי עיצבן אותי כרגיל.שמעתי איזה רעש מהחדר שלי וממש נבהלת,  הלכתי לשם ובדרך בחזרה וראיתי חתול נוסף שלי מיילל והעפתי עליו כרית. חשבתי לעצמי שהייתי צריכה להביא פחות חתולים הביתה מלכתחילה .

התיישבתי על המיטה מביטה על הטלפון ואז זה קרה פתאום וממש מהר. הרגשתי מישהו שעומד מאחורי שתופס אותי בברוטליות ומעיף אותי לרצפה. הוא דרך לי על הראש בזמן שקשר את ידי ואת רגלי חזק. כשניסיתי לצרוח הוא הידק לי משהו בתוך הפה ובקושי יכולתי לנשום. הוא שם לי כיסוי עיניים והרגשתי חסרת אונים. בחיים לא אדע מי זה אמרתי לעצמי. חיכיתי שידבר כי רציתי לשמוע את קולו אך הוא לא השמיע ציוץ.  הייתי מסוחררת מאוד, שיכורה מאוד ולא היה לי סיכוי מולו, לא היה לי כח להתנגד. הוא העיף אותי למיטה כמו בובת סמרטוטים ונעמד מעלי. לא יכולתי לזוז, שכבתי עקודה כשרגליי קשורות לידי מאחורי הגב והרגשתי שהוא מסתכל עלי ובוחן אותי. אז התחלתי לבכות והוא העיף לי סטירה. הייתי המומה וחזרתי לבכות ולרעוד. הוא לפת את גרוני בחוזקה ומחץ אותו כנגד המזרן, לא יכולתי לנשום וחשתי שאני מתעלפת אבל הוא הרפה.

הוא קם מעלי לרגע וכשחזר הצמיד משהו חד לעורי, סכין? הוא קרע ממני את הבייבידול היפה שלי עם הסכין לאט לאט וכנראה שהתעסק עם עוד משהו. שמעתי שהוא מצלם? הוא קרע ממני את הבייבידול וצילם אותי!!! איזה חולה נפש חשבתי לעצמי ובכיתי. ואז הרגשתי את הלהב החדה של הסכין מטיילת לי על הגרון. ואז עוד פעם תפס לי את הגרון וחנק אותי בחוזקה שהלהב מטיילת על פני וכשהרפה הביא לי  כמה סטירות מצלצלות .

הוא נשכב מעלי, יכולתי להרגיש את כל גופו השרירי והחם מעלי, הוא שקל כ75 קילו והסריח מסיגריות ובושם גברי חזק. הרגשתי את הזקפה שלו כשנצמד אלי והוא התחכך בי והצמיד את פיו לצוואר שלי ונשך אותי חזק כמו ערפד ומצץ בחוזקה את העור לתוך פיו. הוא הכאיב לי נורא והכי גרוע שהוא לא הסתפק בנשיכה אחת כי הוא המשיך לנשוך אותי בחוזקה כשהוא מצמיד את הסכין לגרון ומשחק שם עם החוד של הסכין. הוא טייל עם הסכין על כל גופי וכשהגיע לפיטמות התעכב שם ושיחק איתן ולחץ עם החוד של הסכין בפיטמות. הבנתי שזה בטח איזה עבריין מין מטורף שהולך להשחית את גופי כי הוא המשיך לטייל עם הסכין על בטני ושרט אותי מדי פעם ואז ליקק את השריטות המדממות עם הלשון החמה שלו.  השריטות בערו אבל הן לא הטרידו אותי. הייתי אחוזת אימה כי הוא המשיך לטייל עם הלהב החדה עד שהגיע למפשעה. הוא פישק את שפתי הכוס עם הסכין והתעכב, הוא כנראה בחן… רעדתי ובכיתי ולא יכולתי לזוז והתפללתי שיניח לסכין, שפשוט יאנוס אותי וילך. אבל הוא המשיך להחזיק את הלהב החדה מעל הדגדגן שלי והעביר אצבעות שחקרו ובדקו את השפתיים והדגדגן. התנשפתי באימה כשעשה את זה, הרגשתי את המתכת הקרה על האזור הרגיש ביותר בגוף שלי ורציתי לצרוח ולבעוט והייתי מנוטרלת לגמרי. בכיתי והדמעות נזלו ואז הרגשתי שכנראה לא הורדתי את האיפור קודם כמו שצריך כי העיניים צרבו מעט והיו דביקות. תהיתי אם גם מזה האנס שלי נהנה , מהמראה המרושל שלי .

הוא זרק את הסכין הצידה כי שמעתי אותה נופלת והתחיל ללטף לי בעדינות את שפתי הכוס. היד שלו היתה חמימה ונעימה והוא התחיל לדחוף לי אצבעות מגרות ביותר בפנים. זה היה מאוד מביך ולא הגיוני כי הייתי ממש רטובה??? אולי השתנתי על עצמי מפחד??? הוא התחיל ללקק לי את הדגדגן ברכות והמשיך להגביר את הקצב של הליקוקים ולא הגביל את עצמו לכוס. הוא טרף לי את המפשעה , נשך חזק וינק לפיו את העור העדין במפשעה.  נזכרתי בסרט ההוא שתיקת הכבשים ,  באיזה תשוקה הרופא הקניבל מסתכל על הקורבנות שלי והתפללתי שאצא שלמה בסוף הערב. הוא נשך חזק נורא והכאיב לי עם הביסים  שלו אבל לא יכולתי לעשות כלום, שכבתי חצי מסוממת עקודה ובכיתי וריירתי בצידי פי כי לא יכולתי לבלוע את הרוק עם הדבר הזה תקוע בפי.

שמעתי אותו פותח את הרוכסן והתפללתי שישים קונדום. הלוואי ולא היה משהו תקוע לי בפה ושיכולתי להגיד לו לשים קונדום. הוא החדיר את הזין הממש גדול שלו בפנים וזיין אותי חזק ואני התפללתי שיגמור כבר וילך אבל מצד שני זה היה נעים ומגרה. זה היה מוזר כי חשתי את הרטיבות נוטפת ממני וגם הוא הרגיש . ואז הוא יצא ושמעתי אותו מסתובב בחדר ומחטט במגירות ואז הוא חזר אלי. פתאום שמעתי את הויברטור שלי והייתי בהלם… איך הוא מצא אותו. הוא הפעיל את הויברטור על העוצמה הכי חזקה ושם אותה על הדגדגן שלי. הייתי מבולבלת ומבוהלת אבל הגירוי שהוא הפעיל עלי עינג אותי וגמרתי בעוצמה פעם אחר פעם. תוך כדי שהוא משחק לי בדגדגן עם הויברטור הוא שלח יד ושיחק עם הרטיבות שנטפה מהכוס ומרח אותה על התחת שלי ודחף אצבעות.

הייתי המומה מהסיטואציה ואיך שזה מחרמן אותי. איך אלך למשטרה ואספר להם שהאנס עינג אותי ככה???

אחרי המון גמירות טובות עם הויברטור הוא דחף את הזין לתחת וזיין אותי בפרעות. גמרתי בעוצמה מטורפת ואם לא הייתי עם משהו תקוע בפה אז בטח הייתי מייללת כמו איזה נימפומנית.

כשהוא גמר הרגשתי שהוא נרפה לגמרי אבל עדיין לא שיחרר אותי….הוא צילם אותי, הרגשתי אותו מתקרב ומתרחק עם המצלמה ומצלם את חלקי גופי השונים. שכבתי מותשת והתפללתי שילך כבר ויניח לי לנפשי ושהכי גרוע מישהו מהשכנים ימצא אותי ככה עקודה במיטה שלי. ואז הרגשתי דקירה חדה ביד ואיבדתי את ההכרה .

התעוררתי לפנות בוקר כשאני שרועה עירומה על המיטה שלי. הראש כאב והיה כבד מאוד. היו לי סימנים סגולים כחולים על פרקי הידיים שלי , כנראה מהקשרים החזקים שהחזיקו אותי עקודה.

בחנתי את גופי העירום, שריטות דקות על בטני וסימני נשיכה סגולים כחולים ביו רגלי.

חיפשתי זרע בין רגלי, דחפתי אצבעות לכוס ובדקתי ולא היה כלום ואז חשבתי שבטח הפסיכופט השתמש בקונדום. חשבתי לרגע מה אגיד במשטרה? אדוני השוטר האנס שהיה אצלי אתמול בלילה זיין אותי וגרם לי לגמור… אה והוא גם לבש קונדום.

קמתי מהמיטה והרגשתי מסוחררת מאוד, ניגשתי לשרותי והסתכלתי על עצמי במראה. נראתי נורא, עיגולים שחורים של איפור מרוח סביב עיני וסימני נשיכה כחולים ענקיים על צווארי. תהיתי לעצמי איך אופיע ככה בעבודה , עם הסימנים האלה בידיים ועל הצוואר.

מה יגידו עלי כולם? לילה אחד לבד והיא כבר הצליחה להסתבך…

יצאתי מהאמבטיה וראיתי את הבייבידול הלבן שלי קרוע לחתיכות ובין החתיכות היה איזה פתק. הרמתי אותו כדי לקרוא והיה כתוב :

תודה על הלילה המהמם יקירתי

ואל תקני יותר לבוש סקסי לבן, זה לא הולם אותך!!! תקני רק שחור!!!

הייתי בהלם וגררתי את עצמי למטה כדי להכין לי כוס קפה. אספתי את כוס הוויסקי ששכחתי על השולחן מול הטלוויזיה והנחתי אותה בתוך הכיור ואז ראיתי סכין מטבח ענקית. האם ייתכן שזו הסכין מאתמול ?

עליתי למעלה וזרקתי את עצמי  על המיטה. הבטתי לראשונה על הטלפון,  עשרות שיחות שלא נענו מדאדי ומבעלי.

התחלתי לבכות….וחשבתי להתקשר לדאדי, השעה חמש וחצי בבוקר ובטוח שהוא כבר ער.

שתיתי קצת מהקפה ופתחתי את המחשב. בתיבת הדואר ציפתה לי הודעה חדשה מכתובת לא מוכרת. פתחתי את ההודעה וראיתי כמה תמונות חושפניות שלי מליל אמש .

איך אספר לדאדי מה קרה אתמול?

התקשרתי וכשענה ניסיתי להישמע רגועה כי לא רציתי להבהיל אותו. הוא היה עדיין מנומנם וכששאל אותי לשלומי התחלתי לבכות.

הוא שאל למה אני בוכה אז שפכתי בפניו איך מישהו זר תקף אותי אתמול בלילה . דאדי אמר שהוא כבר מגיע ולא לעשות כלופ עד שיבוא.

כשנכנס נפלתי בין זרועותיו והתחלתי לבכות.

הוא בחן את צווארי בעדינות ונישק אותי.

הוא חיבק אותי חזק והצמיד אותי אליו ושאל אותי למה לא עניתי לו כשהתקשר אלי?

המשכתי לבכות וסיפרתי לו שהשתכרתי ועל המשך ההשתלשלות של העניינים… האמת שהייתי מאוד נבוכה ממנו וניסיתי ליפות את הדברים ולהסתיר פרטים. הוא הושיב אותי על ברכיו וליטף אותי בצורה אבהית והסביר לי שהייתי צריכה לענות לטלפון כשהרגשתי לחץ ומצוקה.

הוא נישק וליטף אותי בצורה תובענית ועלינו לחדר.

הגענו למיטה והתנשקנו בחושניות והרגשתי שזאת עומדת להיות חוויה מתקנת על הטראומה של אתמול.

הוא הפשיט אותי, ליטף אותי בעדינות ובחן את גופי, את השריטות וסימני המציצה ונזף בי על שלא סיפרת לי על כל אלו, אני מצדי התחלתי לגמגם במבוכה אך הוא המשיך לדרוש ולשאול מדוע סיפרתי לו ולמה לא עניתי לו?

הוא שכב מעלי בעוד והזקפה שלו נלחצה על בטני. הוא הסתכל עלי במבט חודרני, לפת את גרוני בחוזקה והמשיך להסביר לי שהייתי צריכה לענות לו.

התחלתי להתנשף וליבב והוא הפך אותי על הבטן, פישק את רגלי וחדר אלי. הוא התחיל לזיין אותי בעוד הוא שולף את הטלפון הנייד שלו.  תוך כדי שהוא מזיין אותי התחיל לדפדף בתמונות בנייד והראה לי אותן. אלו היו תמונות שלי מליל אמש.

כשהגיע לתמונה שהויברטור היה על הדגדגן שאל אותי אם נהניתי וצחק צחוק צורמני…. הייתי רטובה באופן מוגזם מכל הסיטואציה… שאלתי אותו אם הוא היה אתמול אצלי? אך הוא לא ענה והמשיך לזיין אותי בחייתיות.

שאלתי אותו אם שלח אלי הביתה חבר או מכר כדי לבצע את הבדיחה החולנית הזאת?

דאדי תפס לי את השיער ולחש לי באוזן בארסיות שאני כלבה נימפומנית שכל הזמן רוצה להזדיין, הוא הגביר את קצב החדירות והמשיך לומר שישלח אלי את החברים שלו אחד אחרי השני וכולם יעברו על הכוס שלי.  כששאל אותי עוד פעם אם אני חרמנית על חברים שלו  עניתי בחיוב וסתר לי בחוזקה וקרא לי זונה.

כשגמר בתוכי התיישבנו יחד והמשכנו להביט בתמונות מאתמול ולהתנשק, הוא לחש לי  שהוא אוהב את כל התמונות  והתעכב על התמונה של הסכין על הדגדגן שלי. היו תמונות תקריב ממש ממוקדות  וראו איך הלהב של הסכין ממוקמת בזוויות שונות צמוד לדגדגן . הוא אמר לי שיש לי כוס יפה ושהוא חולה על הדגדגן שלי.אני עוד ניסיתי קצת לשמור על הכבוד שלי בעיני עצמי ועניתי לו שהתמונות האלו חולניות ושמה שהיה אתמול חולני. שאלתי אותו אם הוא זיין אותי אתמול? הוא קרא לי זונה מסוממת שאפילו לא מרגישה ולא יודעת עם מי היא מזדיינת. הוא סתר לי בחוזקה ושאל אותי איך לא זיהיתי אותו

הבושה והמבוכה מילאו אותי אך לא יכולתי להסתיר את הרטיבות ששטפה אותי

2 מחשבות על “פנטזיית אונס”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)