פורנותרפיה

עשיתי לעצמי מסאז' לזין. אני נוהג לעשות את זה מדי פעם. לתחזק את הבריאות שלו. זה לא אוננות. הרבה פעמים זה לא מסתיים בגמירה. זה מסאז' תרפויטי. התנועה העיקרית היא לחיצות אצבע פנימה בנקודות לאורך הזין, לרוב לחיצות באגודל ובאצבע ביחד, שתי נקודות מנוגדות משני צידי הזין. לא חיכוך או ליטוף. הזין יש בו מפה של כל הגוף, כמו שיש בכף הרגל לפי הרפלקסולוגיה. ויש בו נקודות כואבות, כמו שמוצאים בכף הרגל כשעושים רפלקסולוגיה.
לאחרונה גיליתי שיש שם נקודה, בערך באמצע, אבל יותר קרובה לבסיס, שמעליה יש מלאות וגם מתחתיה, באיזור הבסיס. והיא עצמה יש בה חולשה וריקות, והיא פחות רגישה למגע. נקודה לא גדולה. כאילו הזין שבור באמצע שלו, ויש איזה חגורת סדק שמפריד בין החצאים. זה כמובן לא פיזי אלא רגשי. יש לי מקום כזה בין הצלעות לבטן שכאילו חוצה את הגוף. תוצאה של שריטה רגשית עמוקה מהילדות. (אין כאן שום המלצות רפואיות או טיפוליות, זה סתם פנטזיות מומצאות חסרות שחר)
זה מחליש את הזקפה שלי. אני מרגיש כאילו איבר המין שלי מתחיל מפי הטבעת, שם הוא כמו כוס. והדגדגן של הכוס הזה הוא הכיפה שבקצה הזין. כשכל האורך הזה מגורה ביחד, הזקפה חזקה ומלאה, והגמירה עוצמתית. אני מאונן קודם כל בתחת, ואז בפרינאום, בביצים, בבסיס הזין, ורק כשכל זה מלא גירוי, אם צריך אני משתף גם את כיפת הזין ומה שקצת מתחתיה. השבר הזה פוגע באחדות של כל איבר המין הזה. בזרימת האנרגיה לארכו.

התרופה שלי היא לדמיין כאילו יש נקודת דגדגן בתוך המקום השבור. משהו בגודל של קצה אצבע. אני מניח עליו קצה של אצבע, ומעסה רק שם. בלחיצות ותנועות מעגליות קטנות. לא נוגע בשום מקום אחר. לאט לאט זה מתמלא, נעשה כאילו באמת יש שם משהו כמו דגדגן או נקודת ג'י או ערמונית. קשה לגמור ממגע כזה, במיוחד כשכבר גמרתי היום. אבל הגמירה היא בכלל לא המטרה. להיפך, זה יתרון שאפשר להמשיך בעיסוי שלוש או ארבע שעות. המקום מתמלא ונטען, חוזר לחיים.

בסוף המקום התעייף, והעיסוי כבר לא גרם לגירוי מיני ועונג. הייתי כבר מספיק טעון כדי שלא ארצה להפסיק בלי גמירה. אבל רציתי לגמור ממגע במקום הזה בלבד. לגמירה יש כח מרפא שאין לעיסוי.

לשם כך הייתי צריך להסתכל בפורנו, שיעזור לי לגמור מעיסוי של אותה נקודה בלבד.
.
.
חיפשתי באתר הפורנו riding. הפואנטה של הסיפור הזה היא שפעם לא הייתי מתגרה מסרטונים של רכיבה. כי לא הזדהיתי עם מה שהאשה מרגישה. מאיפה לי להכיר את החוויה שלה. כגבר הזדהיתי עם החוויה שהכרתי, לחדור. כשרוכבים עלי, כגבר זה לא ץנתן לי הרגשה מסעירה. זה פסיבי, הכל היא עושה, לפי הקצב שלה, הגירוי שלה, מה שמתאים לה. אני לא ממש בתוך העניין.

אולי אם היא רוכבת על הפנים שלי, מלבישה את הכוס על הפרצוף שלי. מתחככת בפה שלי, מגישה את הכוס שלה למאכל, זה כן מגרה. אני אוהב לאכול כוס, וכיף לי להרגיש את התשוקה שלה לזה, את הבקשה שלה לזה, את השליטה שלה בזה. אני יכול להרגיש מה היא מרגישה כשאני אוכל לה את הכוס, זה כמו שהיא יורדת לי. נקודות העונג מתלקקות ונמצצות. אם אני יכול להרגיש את התחושה שלה, אני מתגרה ונהנה איתה. אבל כשהיא רוכבת לא יכולתי להרגיש את מה שהיא מרגישה, וזה שיעמם אותי.

מה שגירה אותי היה סרטונים של חדירה. הזדהיתי עם ההרגשה של החודר. המשפריץ. משפריץ על הפנים, השדיים, הבטן, החור של הכוס או התחת. ללכלך, לתת לה את השפריץ.
הזדהיתי כשהראו את האשה בדוגי, צילום מקרוב מאוד של חור התחת והכוס, ואז הזין בקלוז-אפ חודר לחור, ומתחיל לטחון. לאט ואז מהר, עד שמשפיך בזרם.
לפעמים היא בעמידת נר, הכוס כלפי מעלה, והגבר חודר.

לפעמים רואים אותה עומדת ומתכופפת תוך כדי עמידה, והוא נכנס בה מאחורה. לפעמים יש שלוש בנות שעומדות על ארבע זו לצד זו, הגבר מאחריהן, ונכנס פעם לתוך זו ופעם לתוך זו.
לפעמים רואים שהיא שוכבת על הגב על מיטה, הראש שלה מחוץ למיטה, נוטה אחורה בגלל שאין לו תמיכה. והגבר בא מהצד של הראש וכשהוא עומד הוא מזיין אותה בפה, חזק, כאילו זה כוס. חודר לתוך הגרון עמוק, מפמפם את הפה. זה מגניב.

לפעמים היא קשורה, הברכיים צמודות לכתפיים, ושני החורים שלה מוגשים לגבר, לעשות בהם כרצונו.

כל הקטעים של חדירה גירו אותי. במיוחד חדירה לתחת. במיוחד הגניחות שבחדירה לתחת, שנעשות יותר עמוקות וחייתיות. בקול נמוך יותר.

עד שלפני כשנתיים התחלתי להכיר את פי הטבעת שלי. עיסוי החור, החדרות אצבע קטנות ועדינות. ראיתי שבעיסוי עדין החור מפריש נוזל סיכה כמו כוס, רק פחות. אחר כך גיליתי שזה קורה גם בפנים, בעיקר כשמגרים את הערמונית. קניתי מעסה פרוסטטה מסיליקון, בלי רטט, והתחלתי לעסות את הפרוסטטה. לקח זמן עד שהתחלתי להרגיש משהו. אבל אז… בסוף גם הצלחתי לגמור מדילדו בתחת. דמיינתי זין נפוח נכנס לתוכי, טוחן אותי. גבר שרירי, אמרתי לו תפרק לי את הצורה, אני הזונה שלך. מבחינתי אין בכלל השוואה בין גירוי כזה לגירוי רגיל של הזין. אולי באמת נשים נהנות יותר. זה גירוי שמתפשט פנימה, לתוך הגוף, כל האזור מעונג בעונג עמוק ועצום, וזה מתפשט במעגלים הולכים וגדלים, מהפנט, משתלט על כל התודעה. משאיר תחושת הרפייה לזמן ארוך. זה בכלל לא דומה לגירוי השטחי הנקודתי הקטן של כיפת הזין כשאני משפשף אותו כאילו אני חודר, ואחרי הגמירה הכל נעלם. וכשהנעתי את התחת שלי בתנועה קצובה, כמו גלים, לקראת הדילדו החודר, זה היה עונג עצום עוד יותר.
כעת אני מצוייד בפלאגים אנאליים ממתכת, בכמה גדלים, ורוב הזמן אחד מהם בתחת. אפשר ללכת עם זה ולתפקד. במשרד אני יושב על המחשב, מסתכל על השדיים של דגנית, חושב על הפטמות שמתחת לחולצה, על המקום העדין שיש לה מתחת לאזניים, חושב שיש לה כוס בין הרגליים, שהיא משתמשת בו, אולי במומחיות, והוא מטר וחצי ממני, מתחת לחצי מילימטר בד, חם ולח, ואולי הוא פועם עכשיו, אולי הוא מרגיש אותי, אולי יש בתוכו צעצוע רוטט קטן. אולי היא בלי תחתונים. ככה מקלידה נתונים ובינתיים בין הרגליים נעים לה. הנה היא מחייכת לעצמה. גם אני מחייך. מהדק את התחת על הפלאג, זז קצת על הכסא, ומתענג ומתענג.
ויש לי חרוזים אנאליים איכותיים, מעסה פרוסטטה איכותי רוטט, דילדו מזכוכית. והתחת שלי מתפתח, נפתח, לומד להתענג, יותר ויותר. זה נפלא, גן עדן, הרפייה. לא רק הפרוסטטה מתענגת עד אורגזמה מופלאה. גם השריר הטבעתי של פי הטבעת נעשה מקום שמקבל גירוי אירוטי נפלא. אני חושב שמזה הנשים גומרות בסרטונים כשהן מקבלות חדירה אנאלית, הרי אין להן פרוסטטה. אני מגיע קרוב מאוד לגמירה מגירוי השריר הטבעתי בלי לגעת בזין. זה מקום נפלא של עונג.
והכי נפלא כשלא רק הדילדו נע, אלא שאני מקמר את התחת החוצה, כמו זונה נימפומנית שמתה לאכול בתחת, ומניע אותו בתנועה גלית לקראת הדילדו.
לכן כעת אני מבין מה אשה מרגישה כשהיא רוכבת על זין, מה התנועות של התחת שלה גורמות לה להרגיש, התנועות הגליות של המומחיות ברכיבה.

הצלחתי לגרום לאשתי המהוגנת לתת לי למרוח לה וזלין על פי הטבעת, לקבל שם ליקוקים ומעט כניסת לשון פנימה, ולעסות את הפרינאום. היא עיסתה לי את פי הטבעת והכניסה קצת את האצבע. נירוונה לכל השבוע היתה לי מזה.

מצאתי לי סרטון של מישהי רוכבת. צעירה, למרות שאני מעדיף מבוגרות, היא כבר אשה די בשלה, לא נערה. מבחינתי פחות מגיל 30 זה צעירה. השדיים שלה גדולות, תפוחות, קצת נופלות, כמו שאני אוהב. הן מתנענעות מעלה ומטה כשהיא רוכבת. היא רוכבת לא בפראות וגם לא בעדינות. בענייניות. זה נראה כמו סרטון חובבים שצולם היטב, והם חובבים שכבר עשו את זה ויודעים מה הם עושים. היא רצינית, משכנעת ואמינה. מרוכזת בעונג. לא מתביישת ולא מפגינה החוצה. פשוט עושה את העבודה כראוי, נהנית לתוך עצמה. מתעלמת מהצלם והקהל. עולה ויורדת על הזין. הגוף.שלה מוארך ומלא. החלק הצר של המותניים, הטליה, הוא גבוה, לא מייד מעל התחת. אני אוהב את המבנה הזה, למרות שהוא פחות מבליט את התחת. כפות הידיים קצת גבריות. זה סקסי ומשדר אמינות. אשה צעירה שאוהבת סקס, יודעת סקס, בוחרת בסקס כדרך חיים ואולי מקצוע, ומתייחסת אליו ברצינות. לא עושה הצגות ודרמות. הגניחות שלה אין בהן שום קול מיותר או מלאכותי או מוגזם, אבל הן גם בלי בושה או איפוק. טבעי. מושלמת שכזו. רואים בהבעות הפנים והפה הפתוח במקצת את ההנאה, ההשתקעות בתחושות. זה נראה אמיתי. הפנים שלה רגילות, סתמיות, אבל כעת היא נראית לי יפיפיה אלוהית. אני מסתכל עליה עולה ויורדת, עוצמת עיניים, השדיים מתנענעים, אני יודע מה התחושות שלה בין הרגליים. היא גורמת לזין שלי להיפתח לתחושות המגע והעיסוי. עשר דקות שבהן רואים רק את הרכיבה, וזה מסתיים לפני שהיא גומרת. פעם הייתי משתעמם, עכשיו אני איתה, כל שנייה, מרגיש איתה, את התנועה והטעינה של האנרגיה והעונג. אני מעסה ומעסה את הנקודה השבורה, ומתקרב לגמירה.

2 מחשבות על “פורנותרפיה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן