עניין משפחתי

סיפור מאת עלמה אשמה –עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני. כל קשר בין עלילת הסיפור לבין אירועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

כולם אומרים שאני לוהטת-זה בגלל הג'ינג'י, אבל האמת ,הוא צבוע. התאהבתי בצבע ג'ינג'י בגלל יובל שרף ואני צובעת כל שבוע מכיתה י'.

את מיכאל-בעלי- הכרתי על חוף הים אחרי הצבא והאוניברסיטה ואחרי שנה ראשונה שלימדתי –בתיכון. הוא היה ממושב קרוב ,תימני אסלי. לא, הוא לא היה חקלאי. בעצם רק האבא שלו, נסים, נשאר חקלאי. הוא עסק במחשבים והאח שלו-הבכור, גבריאל, היה בעסקים עד שמס הכנסה עלו עליו.  והקטן, נתנאל , עוד למד בי"ב. ( כאילו-כל השמות בדויים .אל תנסו לאתר לפי זה) .

במשפחה דווקא קיבלו אותי מאוד יפה, למרות שאני לא תימניה (חצי עירקית וחצי כורדית –אם זה חשוב לכם) כולם החמיאו לי כזה ובאמת ראיתי שמצאתי חן בעיניהם-לפחות הגברים, אפילו נסים, האבא. תקווה, האמא , קיבלה אותי יפה גם ,למרות שהרגשתי שזה לא בא מהלב, אלא מה, בכל זאת באתי לקחת לה את הבן היקר שלה, לא ככה? וגם לילי , האישה של גבריאל, טוב היא בטח לא התלהבה מזה שגברי לוטש עיניים אליי. גם היו להם די צרות משלהם ,בדיוק גברי היה בחקירה של מס הכנסה ועצבני פחד.

אז איך שקיבלו אותי יפה, הרגשתי ממש משפחה ואחרי פחות משנה קבענו, מיכאל ואני, תאריך –שבועיים אחרי ל"ג בעומר. מאז בכלל הם נהיו גרופים שלי, בייחוד ששברתי את ההתנגדות של תקווה כשעזרתי לה במטבח וכמה החמאתי לה על הבישולים שלה. טוב, לילי וגבריאל… ,כאילו ,בסוף העמידו את גבריאל למשפט והכניסו לו שנה בפנים-אז הוא הפסיד את החתונה שלנו . בכלל מסכן-איזה חודש אחר-כך האישה עזבה אותו ,ועוד עם סוהר שלו-ווי ווי , איזו בושה!  אבל בתוך המשפחה הכל היה סופר-נתנאל הקטן היה תולה בי עיני עגל  מעריצות, תקווה היתה מרוצה מזה שהחלטנו לגור במושב ורק נסים, הוא התחיל ככה, לשלוח ידיים.  ממש לא נעים, צביטות בתחת והתחככות  "לא בכוונה" בציצים—ממש התחלתי להיזהר כל ערב שבת ,שבאנו לעשות קידוש אצלם בבית. מעניין איך שתקווה ומיכאל לא שמו לב, רק נתנאל קצת הציל אותי.

והחופש הגדול הגיע, נתנאל התגייס לגולני ותקווה נפלה ושברה את האגן, נאלצתי להיות כל היום אצלם בבית ,לבשל, לסדר, לטפל בה וכאלה. תוך כמה ימים נסים התחיל ממש למזמז אותי, כאילו,  ללטף לי את התחת או את הציצים וכאלו. גם לבוא אליי מאחור כשהייתי שוטפת כלים ולהיצמד אליי עד שהרגשתי את הזיין שלו-והיה לו מה-זה זיין גדול-בתחת. מזל שלבשתי ג'ינס בדרך כלל. רק בערב שבת הייתי באה עם שמלה חגיגית-כאילו לכבוד שבת, אז הייתי נזהרת פי שתיים וגם זה  לא כל כך עזר. עם הזמן נסים נהייה חרמן יותר ויותר, טוב לא פלא , לא היתה לו אישה כבר הרבה זמן, ובסוף ככה בערב שבת הלפני  אחרון, לפני ששחררו את תקווה מהכיסא גלגלים , הוא ממש נצמד אליי מאחור, כשהוא מועך לי את הציצים ותוקע את הזין שלו. אמרתי לכם כבר שיהיה גדול? וואו, איך שנכנס לי בין הירכיים-הרגשתי ממש משופדת וזה עוד עם הבגדים! ניסיתי להתחמק, צעקתי לו, אבל בלחש כאילו, שיפסיק, מה זה ,אני הכלה שלו ומיכאל ותקווה בחדר השני,  אבל הוא כלום , ממשיך בשלו ,מזיין אותי על יבש כאילו . ממש הנשימה נעצרה לי . פחדתי כל השבוע הבא ודאגתי להישאר כמה שפחות לבד –אבל בכל זאת הוא מצא זמן למזמז לי את השדיים-אפילו מתחת לחולצה!

בערב שבת האחרון-כאילו, האחרון שתקווה עוד בכסא גלגלים וגם האחרון של החופש, כך שלהבא לא אהיה שוב לבד עם נסים- ממש הייתי על קוצים. ניסיתי למשוך את הזמן כמה שהיה אפשר וגם ניסיתי ,בלי הצלחה, לארגן את מיכאל לעזרה במטבח, אבל בסוף לא  נשארה לי ברירה והייתי צריכה ללכת לשטוף את הכלים. ובאמת ,איך שאני באמצע השטיפת כלים ,אני מרגישה את נסים נצמד אליי מאחור והזיין שלו בין הירכיים שלי!

צעקתי(טוב , בטח בלחש  , מה אתם רוצים שאזעיק את בעלי-"אבא שלך אונס אותי!"?)  " די! תעזוב אותי!! תפסיק ,מה אתך, אני הכלה שלך!! ומיכאל!!! ואשתך בחדר השני, די הם יכולים לבוא-אוו" זה היה כשהזיין נכנס לי לכוס. אמרתי לכם שהיה גדול? הוא מה-זה מלא אותי! הייתי תקועה עליו כמו שישליק על שיפוד, והפסקתי לנשום לגמרי. והוא רק דוחף ודוחף פנימה ,אלוהים ,לא היה  סוף לזיין הזה! ובינתיים הוא סתם לי את הפה ביד אחת וביד שנייה הוא מעך לי את השדיים- וטחן, מה-זה טחן!! אני לא יודעת כמה זמן-כמה אפשר לא לנשום? ועוד הוא התיז בי כזה מטען שהעביר אותי מעל לשיא הגמירה ומילא את כולי, עד שפחדתי שינזל החוצה. כשעזב אותי רעדתי כולי  וניגבתי את הכוס בכל הגליל הנייר שהיה שם . נו, ואתם יודעים מה קורה שמשפשפים את הכוס –גמרתי עוד פעם! ווי , לקח לי איזה רבע שעה להירגע , עד שאפילו מיכאל בא לראות מה קורה אתי,לא שמעתי בכלל איך שקראו לי מהחדר… למחרת, בשבת, נסים תקע אותי עוד פעמיים, לפני ואחרי ארוחת צהרים. כאילו בפעם הראשונה זה היה חזרה על ערב שבת ,רק מול התנור כשהוצאתי את האוכל ,ובפעם השנייה כבר הייתי מוכנה והסתובבתי אליו לעצור אותו ,אז הוא תקע אותי מקדימה, וגם סחט לי את השדיים, כאילו היו לימונים למיץ. חזרתי הביתה כואבת כולי ,אבל חרמנית לאללה. למיכאל היה לילה סוער מאוד…

מזל, מיום ראשון התחיל בית ספר ואחת מהווייטנאמיות של נסים השגיחה על תקווה, שכאמור ירדה מהכיסא גלגלים. הכנסתי לי לראש שרק אם אכנס להריון  נסים יפסיק לחשוק בי ,אז הפסקתי לקחת את הגלולות ובאמת-התרחקתי סוף-סוף מהבית שלו. גם שכנעתי  אותם ,יחד עם מיכאל, שעכשיו כדי לנוח הם צריכים לצאת לשיט –סבב בים התיכון וככה נהיה לי חופש שבועיים בלי נסים.

האנייה חזרה לארץ ביום ראשון, וביום שני ,חצי שעה אחרי שחזרתי מבית ספר הוא פותח את הדלת בסערה,. "שלום נסים!" אני צוהלת לקראתו ,אבל הוא ישר מתנפל עליי, קורע ממני את המכנסיים ושולף את הזיין…אמרתי גדול? אמרתי ענק??זה הכל לא כלום-זה היה ממש תותח, זיין של סוס, כאילו! בחיי ,בסרטי פורנו בקושי רואים כאלה!!! הצרחה שלי נתקעה לי בגרון מרוב תדהמה ,אבל לפני שהספקתי לחשוב, הוא דחף והשכיב אותי על הכורסה ,פיסק לי את הרגליים בכוח ונכנס לתוכו. בעטתי וצרחתי ,אבל בשלוש הדיפות הוא היה בפנים עד הסוף. מה אגיד לכם, אף פעם, אף פעם לא הייתי כל-כך מלאה! וההדיפות , וואו ממש שלחו אותי לשמיים ! אוי , כמה שצווחתי . טוב, אני תמיד קולנית בזיונים וזה היה מה- זה זיון-הכי חזק בחיים שלי! צווחתי והדפתי מולו ושרטתי ומה לא , ותוך שתי דקות גמרתי ,כמו בת שש-עשרה! והוא ממשיך לתקוע במרץ , קורע אותי לגמרי , מנפח אותי כאילו היית בלון. איכשהו הוא התחיל גם למעוך לי את השדיים ולכרסם אותם-יוו! הרגליים שלי עפו מסביבו ,מתופפות לו על הגב ואני הודפת ומזיינת מולו באותו קצב וצורחת עד לב השמיים , עד שגמרנו שנינו –מה זה שטף של זרע, אמרתי כבר כמו סוס ?

כרעתי לפניו על ארבע ,לנשק את מוט הפלאים שלו ובקושי הכנסת אותו לפה, כל-כך גדול וקשה הוא היה .ישר הוא סיבב אותי ועלה עליי מאחור ודפק אותי ככה, בדוגי וגם על הרצפה – שעתיים הוא טחן אותי , מכל הכיוונים . מסתבר שהוא לקח שני כדורי וויאגרה לפני שבא אליי… אני לא יכולה לספור כמה פעמים גמרתי. בסוף הייתי ממש מכונת גמירות ועברתי מאורגזמה לאורגזמה-לא היה לי אפילו כוח  לצרוח. טוב, לכל דבר טוב יש סוף, אפילו לנסים. אחרי איזה שעתיים הוא יצא ממני ,ניגב את הזיין שלו בשערות שלי ושאל: "יש משהו לאכול? אני רעב כמו סוס ." בטח , הוא גם זיין כמו סוס!

 אז הלכנו למטבח והוצאתי לו קובות ומרק חמוסתה והוא מה-זה טרף! וישר אחר-כך הוא השכיב אותי על השולחן ותקע אותי עוד פעם! ובסוף במקלחת ,כששטפנו את עצמנו מהג'יפה, הוא הדביק אותי לתוך הקיר! ווי, זיון כזה בחיים לא היה לי…

למחרת, כשחזרתי מבית-ספר, הוא שוב בא! הפעם בלי וויאגרה, אז הזיון נמשך רק שעה בערך. טוב, בלילה זיינתי את מיכאל בתור פיצוי. מגיע לו בכל-זאת איזה צ'אנס להיות האבא של הבן שלו, לא? וככה זה נמשך כל השבוע-ביום נסים ובלילה מיכאל … בערב שבת הלכתי לקידוש אצל נסים ותקווה, כרגיל-אחרי הכל, הנזק כבר נהייה ,לא? אז נסים זיין אותי שוב, הפעם במחסן שלו ,על ערימת השקים….

לא נכנסתי להריון בחודש ההוא, רק אחרי שלושה חודשים של זיונים.  כמעט כל יום, אחר הצהרים כאמור ,נסים היה אונס אותי,  עם הזיין הגדול שלו, ובלילה מיכאל מוסיף את שלו . אל תגידו שזה לא אונס-יחסי מרות זה אונס! ואין יותר מרות מזיין כזה גדול!!

כאמור נכנסתי להריון רק אחרי שלושה חודשים של זיונים מדי יום עם בעלי, מיכאל, ועם חמי, נסים.

לדבר טוב מתרגלים מהר, אז לא היתה לי סיבה להפסיק את הזיונים גם אחרי שנכנסתי להריון ,וכך המשכנו, כאילו, עד לאולטרה סאונד הראשון(אחרי חודשיים) . אז מיכאל נבהל והפסיק לזיין אותי. פחד, כאילו, שיפגע בעובר! לשווא ניסיתי להסביר לו שאין מצב. מה, אם הזין הענק של אבא שלו לא גורם לנזק אז הזין שלו יעשה? את זה כמובן לא יכולתי להגיד לו ,אבל שאלתי את הרופא בברור אם זין גדול-ענק היה הביטוי שהשתמשתי-וגם מדדתי 21 סנטים!- מותר, והוא ענה שלעובר בטח לא יהיה נזק ,אולי לי, והוא מה-זה הסתכל על מיכאל בהערצה כשהסביר לו שאין חשש לנזק. כאילו ,לא תיארתם לכם שאגיד לרופא שאני מתכוונת לאבא שלו, מה?!

בשאר הדברים של המין, כאילו , נישוקים ,ליטופים וכאלו, מיכאל דווקא הגביר  והוא אפילו ירד לי  ברצון –כמובן שגם ירדתי לו ,בתיאבון רב. תמיד אהבתי למצוץ זין ואני מתה על הטעם שלו, קצת חריף כזה מכל הסחוג שהוא אוכל- אז לא היה לי כל-כך אכפת .מה, אחרי הזיונים עם נסים, הזין של מיכאל כשלעצמו לא היה עניין כזה גדול, אם אתם מבינים מה אני מתכוונת. אז ככה נמשכו הזיונים בכיף ,אבל ככה מחודש רביעי התחלתי להתנפח כמו הר ומחודש חמישי מיכאל הפסיק לרדת לי ,או לטפל בי בכלל. יש מצב שהוא  נגעל, אם כי הוא אף פעם לא אמר את זה ממש , אני הרגשתי .

נסים זיין אותי רק מאחורה, כאילו , הבטן הפריעה לו, אבל ממילא זאת היתה התנוחה האהובה על שנינו אז לא כל-כך דאגתי . רק מה, מחודש שביעי הוא הפסיק לזיין אותי בכלל. הוא אמר שזה מוגזם איך שהתנפחתי, שזה כמו לזיין פרה, ושיחזור אליי כשאחזור לממדים אנושיים. כמה שנעלבתי!   בכיתי ממש בדמעות ,מזל שגבריאל, האח הבכור של מיכאל, יצא בדיוק מהכלא ונתן לי כתף לבכות עליה. הוא נתן לי גם אברים אחרים. היה לו זין גדול כמעט כמו של אבא שלו והוא לא נבהל בכלל מהגודל שלי. טוב, אחרי שנה בכלא בלי נשים …(אתם זוכרים? הוא נאסר בגלל מס הכנסה לשנה ואשתו ברחה ממנו ,מסכן, ועוד עם הסוהר שלו!) אז הוא המשיך לזיין אותי עד הסוף, וגם בתשיעי לא חסרו לי זיונים. למעשה ירדו לי המים ישר אחרי זיון עם גברי, והוא לקח אותי לבית-חולים.

ואז, אחרי שעופר שלי נולד, נגמר לי פתאום החשק. כאילו, בשבועיים הראשונים הכל כאב לי למטה, אבל גם אחר כך לא בא לי. לא שמיכאל לא ניסה, כל לילה היה נצמד אליי ,אבל אני דחיתי אותו. וגם גברי  ניסה וביקש-לכולם עניתי שלא בא לי עכשיו זיונים. כאילו, נהייתי רק אמא. פחד! כבר התחלתי ממש לדאוג אבל האחות אמרה לי שזה לגמרי טבעי, שהחשק יחזור לי יותר מאוחר ,ככה אולי אחרי שלושה ארבעה חודשים-לפעמים אפילו חצי שנה!  אז החלטתי לנצל את זה למנוחה.

כאילו, בגלל שכל הגברים במשפחה זיינו אותי כבר  וראו את הציצים שלי , אז לא הסתרתי אותם גם כשהינקתי את עופר. ככה יום אחד, איזה חודשיים אחרי הלידה, הייתי מניקה אותו ובדיוק נתנאל, האח הקטן של מיכאל , היה שם. הוא יצא מהצבא לחופשה "רגילה" –כאילו שבוע שלם , למעשה עשרה ימים, בבית, ולא חשבתי בכלל על זה שבשבילו זה היו שדיים. הייתם צריכים לראות איזה עיניים הוא פתח עליי! כאלו גדולות, ממש יצאו החורים. זה קצת הצחיק אותי וקצת חירמן אותי, כי העיניים לא היו הדבר היחיד שגדל… אתם קולטים, חירמן אותי! פעם ראשונה אחרי הלידה! הידד! חגיגה ממש! אז כמובן שלא נתתי לזה לעבור בשקט, וניצלתי  את הברזל כשעודו חם-כאילו ממש הוא היה קשה כמו ברזל!  נו, עם השדיים שלי הנפוחים מחלב והתחת שלי הנפוח מההריון לא היה לי קשה לפתות אותו .מה, מגיע לו גם, למה שיהיה היחיד במשפחה שלא קיבל?

הוא  היה גדול כמו אבא שלו לפחות, אז היה מה-זה זיון גדול! והוא היה כזה מתוק , כל הזמן דאג שאיהנה ושאל אם טוב לי, וגם נתן לי לרכוב עליו . יו, איזו רכיבה זו היתה , ממש עד לגן עדן! ישר,  הפוך, מכל הכיוונים. וככה המשכנו כל אותו שבוע-כל זמן שלא הינקתי או לא הייתי עסוקה עם עופר הייתי נעוצה על הזין של נתנאל. וכשהוא חזר לצבא , כאילו, לא היתה לי כבר סיבה לדחות את מיכאל, וגם גברי כמובן קיבל את שלו. וגם נסים הצטרף אחרי זמן לא רב. ככה היו לי זיונים בשפע-אבל תמיד בסופ"שים  , כשנתנאל היה חוזר מהצבא, הייתי מצליחה לפנות גם לו זמן. כמה פעמים היו לי בסופ"ש כל הארבעה ,אחד אחרי השני-אל תשאלו –הרגשתי ממש כמו זונה אחרי שבת , בקושי סגרתי את הרגליים! אבל היה מה-זה כיף!

טוב לא פלא ששלושה חודשים אחרי הלידה כבר הייתי שוב בהריון., אבל לא הפסקנו עם הזיונים. הפעם אפילו מיכאל לא הפסיק לזיין אותי-הוא בטח השתכנע שאם התותחים של האחים שלו לא גרמו לי נזק , אז גם הזין שלו לא יעשה את זה.  הזיונים המשיכו עד ללידה של עמית (בן) והאמת-גם אחר כך , רק שהפעם הכנסתי התקן נגד הריון. נמאס לי לרוץ כל הזמן הנקה-קקי-מיטה. בחיי ,מגיע לאישה קצת יותר מזה.

 

איזה אהבלים התלמידים! נודע לי שהם כינו אותי בבית-ספר  "התימנית הלוהטת" –אהבלים! נכון שבאתי ממושב תימני ,אבל כמו שאתם כבר יודעים, רק התחתנתי שמה ובעצם אני חצי עיראקית-חצי כורדית. והג'ינג'י שלי צבוע –מאיפה יהיה ג'ינג'י אצלי? כי מה שקשור למין –לא היה להם מושג. הדבר האחרון שהיה חסר לי זה זיון עם תלמידים! היה לי די עם נסים והמלאכים שלי . (כאילו, גבריאל ,מיכאל ונתנאל?!)

כן , כאילו, אחרי שעמית נולד החלטתי לעצור את התפוקה עם התקן, וחזרתי ללמד. נתנו לי ללמד בכיתה הכי דפוקה-הסללה- והייתי איתם שלוש שנים ,עד שגמרו ביתספר. במשך הזמן המלאכים שלי-גבריאל ונתנאל- התחתנו.  איזה מצחיק , הם התחתנו עם שתי בנות דודות, רוסיות. מה שכן פצצות אחת-אחת. זה התחיל דווקא עם נתנאל: אחרי הצבא תפסה אותו לנה (טוב , השם שלה הרשמי אילנה אבל כולם קוראים לה לנה) ואחת הפעמים הראשונות היא ביקשה לצרף את בת דודה שלה נטלי -טשה-איך שבסוף כולם קורעים לה-(לא ,זאת לא שגיאת דפוס…) אז הוא פנה לגברי, שהיה כזכור גרוש.  מפה לשם יצא שגברי התחתן בסוף עם לנה ונתנאל עם טשה , אבל יש מצב שהם די מתחלפים ביניהם –לא שיש לי זכות לדבר.  הקיצור-שתיהן התנגדו שהמלאכים ימשיכו לזיין אותי, אז נהיה לי קצת דליל, אבל מה, נסים, האבא שלהם, מספיק בעצם די והותר. וכמובן יש מיכאל, הבעל שלי….

אז בשנה השלישית שלימדתי, מיכאל התחיל להתעייף, כאילו. בקושי הייתי מוציאה ממנו זיון פעם בשבוע-יש לי הרושם שלפקידה שלו השמנה , מיכל, יש יד או אבר אחר בדבר-אבל אין לי זכות להתלונן, מה?  ונסים בכל זאת זיין אותי כמעט כל יום. אז זהו שלקראת סוף השנה נסים קיבל התקף לב, ומאז הפסיק את הזיונים. כאילו , הוא פחד שיחזור לו ההתקף והאמת גם אני לא רציתי ששימות לי בין הרגליים. האמת שאני די אוהבת אותו.. אז יצא שבסוף השנה הייתי די חרמנית, וזה שהתלמידים שלי היו חרמנים קטנים בני שמונה-עשרה לא עזר למצב בכלל.

אז ככה נגמרה השנה, והחלטתי לצוד לי זיון בחוף. כאילו , יש שם הרבה שווים שמחפשים , נכון? אז באתי לחוף ואת מי אני פוגשת שם? את ואדים ומקסים מהכיתה שלי-כאילו, התלמידים שלי. כמה שניסיתי לסלק אותם, זה לא עזר , הם כל הזמן נדבקו אליי. בסוף ואדים אומר לי : "המורה יעל, יש לי משו לספר לך אבל בפרטיות, יש מצב?" טוב , מורה או לא? הלכתי אתו אחרי המקלחות ושם הוא תופס אותי ומנשק וממזמז! כאילו , צרחתי  :"די, עזוב אותי!! " אבל אז הצטרף מקסים ותפס לי את הידיים-בקיצור הם אנסו אותי שם ,אחרי המקלחת , באמצע היום. כמה שצרחתי ,כמה שבעטתי , לא עזר, מקסים החזיק לי את הידיים והרגליים, וואדים נכנס בי ,אחר שהוריד את התחתון של הבגד ים. הם היו חזקים מדי ומהר מאוד ראיתי שחבל שגם אחטוף מכות, אז הפסקתי להתנגד, ונתתי לואדים לזיין אותי.

דווקא ואדים? כאילו הוא היה האחרון שהייתי מחכה ממנו למעשה אלים. מקסים זה משהו אחר , אבל ואדים נראה תמיד עדין כזה…

תראו , אונס זה לא עניין של מין אלא של שליטה,  כאילו "אני יראה לה, לבת זונה מי הבוס!", אז הדרך של האישה לקבל את השליטה זה כן לעשות את זה לעניין של מין-כאילו , הגברים הרי לא יכולים להתנגד לזיון  ושם ,במין, את השולטת ! וזה מה שעשיתי. התחלתי לזיין את ואדים ,ואני יודעת לזיין! עם סיבובי אגן וגניחות ואנחות –לא עברו חמש דקות והוא מה זה גמר- ואני כאילו כלום רוצה עוד ממנו עוד ואז מקסים נכנס בי-שכחתי, כאילו, שהם היו שניים- אבל גם אותו גמרתי בכמה דקות ורציתי עוד . אחרי חצי שעה, עשיתי בהם מה שרציתי. אפילו שהם רצו שארד להם, להשפיל אותי כאילו. טוב, לא מפחידים יונה ביין- מצצתי לשניהם ועשיתי אותם עד שהתיזו מה שעוד נשאר להם בביצים .סוף-סוף היו לי אברים שיכולתי להכניס לפה ולא התותחים של נסים או המלאכים שלו (טוב מיכאל, בעלי, לא נחשב). בקיצור, הם נהיו ממש עבדים שלי. אז ככה למדתי שזה מה שהם קראו לי בבית ספר- התימניה הלוהטת.

תשאלו למה לא הלכתי להתלונן במשטרה? יש מצב שהיה לי קשה להסביר למה באתי לחוף…. למחרת, חשבתי שהיה להם די, לואדים ולמקסים, אבל שם הם היו בחוף עוד פעם, ושוב משכו אותי לתוך המקלחות, איך שבאתי, על הבוקר. הפעם נתתי בשניהם יחד, כאילו אחד בפה ושני בכוס ולהיפך ואחרי איזה שעה הם בקושי יכלו ללכת ….וככה גם אחר הצהרים, וכל יום אחר כך-בקיצור אחרי שבוע ראיתי שזה הולך להיות עניין  ארוך אז דרשתי מהם לשכור חדר ליד הים. מקסים עשה פרצופים-כאילו, למה שהוא ישלם כשאני נהנית וכאלה, אבל אני התעקשתי: " אם אתה רוצה זיון-תשכור חדר." שכר, כמו בובה שכר.

טוב, כדי להרגיע אותו ולהראות לו שהיה שווה להשקיע, איך שנכנסנו זיינתי אותו ברכיבה ,יעני קאוגירל. כל הגברים אוהבים את זה, זה חוסך להם עבודה, לבני זונות. לא, כאילו, האמת שגם אני די אוהבת את התנוחה, זה נותן לי יותר שליטה בזיון. איך שלא יהיה , היה זיון טוב וגם את ואדים עשיתי ככה. וכך נהיה מין סידור כזה-בבוקר באים , מזדיינים, הולכים לים חוזרים מתקלחים , מזדיינים ושוב עד אחר הצהרים . ככה כל יום.

אמרתי שכל הגברים אוהבים שאני רוכבת עליהם? אז אחרי כמה ימים ,כשאני רוכבת על ואדים הוא מושך את התחת שלי חזק אליו ,כאילו, ממש חזק , עד שמפסק לי את התחת ופתאום אני מרגישה את הזין של מקסים נלחץ לי לחור! "לא!!" צרחתי אבל הוא דחף בכוח ,הבן-זונה המניאק, ולא עזר כמה שצרחתי ובכיתי ובעטתי –נכנס , כולו נכנס בתחת! זה כאב נורא!!! צרחתי וקיללתי ו וניסית לשרוט ,אבל ואדים החזיק אותי חזק ודחף מלמטה בכוס ומקסים משך לי בשערות ודחף מלמעלה בתחת –אוי! פתאום, באמצע כל הכאבים אני חושבת-"היה יותר טוב שמקסים היה בכוס וואדים בתחת.." וכמו במטה קסם הכאבים נפסקו! אחרי כמה דקות למדתי לכוון את התנועות שלהם כך שאהנה קצת מאיך שהם ממלאים אותי-אחרת לגמר ממלוי הכוס לבד- ואחרי כמה דקות שלטתי בזיון לגמרי  עד שהוא נהיה כל-כך פראי וגמרנו שלושתנו ביחד…

אחר כך חזרתי על זה כשאני באמת על מקסים וואדים בתחת שלי-וזה באמת היה יותר טוב. אתם יודעים, ראיתי  שבכוס אני מעדיפה את זה חזק ובתחת עדין יותר , כאילו  לפחות עד קרוב לסוף , שאז לא אכפת לי שיכנס בי טנק-העיקר שיבוא הפורקן.

אז ככה עבר כל הקיץ בזיונים ,עד שבסופו נכנסתי להריון. טוב הריון זו לא סיבה להפסיק את הזיונים, אבל מאז דאגתי שישימו  קונדומים. על עצמי אני יכולה להסתכן אבל לא על נועה החמודה שלי! גם נהיה כבר קצת קריר ללכת לים, והעיקר, נסים קצת חזר לעצמו וחזר לזיין אותי. יוו, כמעט שכחתי איך זה לקבל זין שממלא אותך עד הסוף! הקיצר- אמרתי למקסים וואדים שמספיק, היה טוב וטוב שהיה. הם עוד ניסו לבוא אליי הביתה כמה פעמים, אבל הזהרתי אותם שזה ייגמר ברצח.-טוב רק הפחדתי אותם סתם, מה , לנסים אני סתם זיון לכיף-לא אשתו או הבת שלו או משהו ומיכאל, אין בו טיפה של תוקפנות בכלל. אבל זה עזר. כאילו, יש מצב שמה שבאמת עזר שמקסים גילה , אחרי שהן ילדו, שלנה או נטלי-אני באמת לא זוכרת מי- היא קרובה רחוקה שלו ולא רצה לאנוס במשפחה. יותר נכון בטח גילה שיותר טובות לזיין שתיים מאשר אחת,  אבל מי אני שאתלונן.

 איך שלא יהיה, נהיה לי שקט ממנו ובסוף ילדתי את נועה שלי , הג'ינג'ית החמודה שלי. איזה אהבלים כולם שבאו ואמרו לי כמה שאנחנו דומות-מה הם לא רואים שאצלי זה צבוע? טוב, לנה ונטלי כן הבינו… כמה זמן אחרי שילדתי הן באו אליי ועושות לי ,כאילו : " תראי יעל, אחרי הלידה מגיע לנו קצת חופש מהבעלים שלנו, גבריאל ונתנאל. תטפלי בהם את, טוב ? את טובה בזה. כאילו ,הרי נסים לא בכושר ומקסים כבר גם לא נותן בך, אז יש מצב?! "  זונות כאלה, להראות לי שהן יודעות עליי.. אבל מה , התאים לי.

אז מאז אני מסודרת עם זיונים: נסים נותן בי שלוש או ארבע פעמים שבוע, המלאכים גם כן כל אחד פעם או פעמיים, ואפילו מיכאל נפטר מהבלונדינית הצבועה שלו.  גם וואדים בא מדי פעם… כן, אני יודעת –לא בסדר, הוא לא משפחה וכאלה אבל הוא חמוד והוא בא כל הדרך מנתניה, אז לא נעים לשלוח אותו הביתה בלי כלום. חוץ מזה אני לא יכולה לתת את התחת למי מהמלאכים-הם יקרעו אותי לשניים עם התותחים שלהם!

3 מחשבות על “עניין משפחתי”

  1. סיפור הכי בוטה בעולם ובכול זאת מטובל בהומור… אהבתי

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)