עיסוי רפואי

בר כמעט שכחתי מה זה כאבי גב, הכל בזכות ידיי הקסם של אליאור, המעסה הרפואי שלי, למרות שהוא יחסית צעיר ולא נרבה זמן בקצוע הוא עושה את עבודתו היטב. פעם בשבוע אני מגיעה אליו לקלינה כדי שיפרק אותי וירכיב אותי מחדש.
השבוע אני המטופלת האחרונה שלו להיום, "נו אז מה שלומנו היום?", אליאור שואל בחיוך, "הגב בסדר אבל לא יודעת למה ניהיו לי פתאום כאבים ממש חזקים בברך ימין וכשאני מקפלת יש לי קנאקים", אליאור הרים גבה ואמר , "טוב תתפשטי ונראה מה אני יכול לעשות בשביל הברך שלך, אפילו שאני לא אמור לעשות את זה, בשבילך אני מוכן לחרוג".
התפשטתי, נשכבתי על מיטת הטיפולים התכסתי עם הסדין וקראתי לאליאור לחזור. כהרגלו הוא כיסה את כולי והחל בעיסוי, קודם כל לחמם מעל הסדין ואז מורידים את הסדין עד המתניים ומתחילים לעסות עם השמן.
"אני רואה שהיום השקעת במיוחד עם ההלבשה התחתונה", אליאור אומר בחצי צחוק"
"כן, החלטתי לשים חוטיני כי גם ככה אתה תמיד מסיט לי את התחתון כדי לעסות את הטוסיק, אז החלטתי שנחסוך בתהליכים"
"או.קיי, תודה", למרות שלא ראיתי את פניו הייתי בטוחה שמרוח לו חיוך מאוזן לאוזן.
אליאור סיים לעסות לי את הגב, הישבן, רגליים, שכמות כתפיים וצוואר.
"טוב תתהפכי ונסדר לך את הברך".
אליאור הרים את הסדין ולא ידעתי למה התהפכתי עם החזה החשוף שלי דווקא לכיוון שיש בו מראה ואני בטוחה שאליאור קיבל הצצה, נשכבתי ואליאור כיסה אותי וחשף רק את הרגל הימנית שלי, ניסה קצת לקפל ולשחרר כדי לבדוק מה קורה והחל לעסות את הברך בעדינות.
אני שוכבת בשקט והמחשבה שאליאור ראה לי את החזה לא מרפה ממני, במיוחד עם כל המבטים שהוא מגניב לעברי, עוברת בי צמרמורת קלה "אאאאהההההה……….. כן, כן, בידיוק שם הנקודה, אליאור מצא את הנקודה הכואבת ויחד עם הצמרמורת והקור של המזגן, הפיטמות שלי הזדקרו והסדין הדקיק לא הצליח להסתיר את זה, ניסיתי איכשהו להוסיף עוד קצת שכבה לסדין אך ללא הצלחה.
אליאור עלה לאט לאט מהברך אל עבר הירך וגם נתן עיסוי קל לירך הפנימית וביקש שאחזור שוב לבטן, כדי לטפל במתיחה של הברך מאחור.
הסתובבתי והפעם כבר כמעט כולי הייתי חשופה, הסדין בקושי כיסה לי חצי גב ותו לא.
אליאור מתח לי מעט את הרגל ואז העביר את ידו עם השמן לאורך כל הרגל שלי מכף הרגל ועד לישבן, כולל.
"אתה יכול לעשות לי עוד טיפה את החגורה התחתונה של הגב, היא ממש כואבת לי", ביקשתי, כי באמת משום מה השבוע ממש כואב לי, אליאור נמעד עם איברו בדיוק מול הקודקוד של הראש שלי והחל לעסות לי את הגב התחתון, תוך כדי שהוא מדי פעם חופן את החלק העליון של פלחי הישבן שלי, אני חייבת להודות שמגעו מאוד נעים לי ואפילו גורם לי לרטיבות קלה בין הרגליים.
הרמתי את הראש וראיתי מבעד למכנס הלבן שאיברו של אליאור אינו ישן שנת ישרים, אלא כי נמתח מעט וממש עוד רגע עובר לדום.
לא יכלתי לעמוד בפיתוי ושלחתי את ידי ותפסתי את איברו דרך המכנס, עטפתי אותו, אליאור תופס לי את שורש כף היד ועוצר אותי. "מה את עושה?", שואל בפליאה ועיניו נוטפות חרמנות, "כאילו אתה לא מת לזיין אותי" אני עונה לו בקול ועם חיוך שובב. אני מלקקת את השפתיים לא מסירה את מבטי מעינייו, הוא משחרר לי את היד ונותן לי להוביל.
אני משחררת את איברו מן המכנס, איבר בגודל לא סטנדרטי, מלטפת אותו באצבעותיי, אליאור באופן מיידי נאנח ונתמך במיטת העסויים כדי לא ליפול, אני מתקדמת מעט עם הגוף, חזי נכנס בחור שמיועד לפנים, אני עוזבת את האיבר ובולעת אותו עם הפה, עד הסוף לתוך הגרון. הלשון שלי מטיילת לכל אורכו ומרגישה איך הוא מתחמם, את הדם זורם בעוצמה בעורקים, אני אוהבת להרגיש איך הוא מתקשה עוד יותר ותופח בתוך פי, אני מוציאה מעט עד הכיפה ושוב שואבת פנימה, עד הסוף ושוב מוציאה ומכניסה, אליאור תופס לי את הראש, לוקח פיקוד ומזיין לי את הפה וביד השנייה חופן לי את החזה מתחת למיטת הטיפולים, החוטיני הקטן שלי כבר כולו ספוג ואני מתה שאליאור יכניס לתוכי את הזין הענק שלו.
אני מקבעת את עצמי עם יד אחת ושולחת את ידי אל הישבן שלו, מוצאת את הדלת האחורית ומגניבה לבפנים אצבע, תוך שניות אליאור מתפוצץ לי בתוך הפה, הזרע החם שלו יורד לי במורד הגרון ואני בןעת הכל עד הטיפה האחרונה.
אליאור מוציא את איברו מפי ועם הוואקום שיצרתי זה נשמע כמו פקק שען שהשתחרר מבקבוק.
בלי לומר מילה, אליאור הופך אותי על הגב, "אני מצטער אבל כנראה שהפעם את תצאי מכאן מפורקת, אני מסתכלת עליו ולא מבינה על מה הוא מדבר "אבל כבר גמרת", אני מנסה להבין לאן בדיוק זה אמור להמשיך, "זה היה רק הספתח" אליאור מסביר ובלי לחכות לתגובה שלי קורע ממני את החוטיני.
באינסטינקט בלתי רצוני (או שאולי כן), אני פותחת את רגליי והדגדגן שלי פוגש בברכה את לשונו של אליאור, אלאור נותן ליקוק זריז לדגדן ואז מעניק ליקוק הגון לכל איברי החלק, הוא מלקק, יונק, מנשק ואפילו נושך מעט, אני מתפתלת מעונג ולא מתביישת לגנוח בקולי קולות, אליאור מכניס לי שתי אצבעות לפה, אני מוצצת ומלקקת אותן, הוא מוציא אותן ומחדיר ישירות לתוכי, אני פולטת צעקת עונג, ליאור מדפיק את האגן שלי למיטה עם ידו, אצבעותין המבורכות נעות בתוכי בקצב אחיד ומהיר, לשונו רוטטת על הדגדגן שלי, הגרון שלי כבר מתחילה להתייבש מגניחות, הוא מרפה מהדגדגן שלי, נותן עודכמה פימפומים עהם נאצבעות, מוציא אטתן ואני משפריצה ישירות על איברו שהיצב שוב איתן מול המקדש שלי.
אליאור משפשף את איברו ומביט בי בתאווה, מאיים לטרוף אותי עם עינייו, הוא נושך את שפתיו, אני מנסה עדיין להסדיר את הנשימה ונתונה אך ורק לחסדיו, אליאטר לא ממתין יותר מידי מניח רגל אחת על כתפו וחודר אליי, כל מה שהגוף שלי כרגע מסוגללעשות, זה רק לפתוח את עינייי לרווחה לרגש איברו בתוכי, מרחיב אותי ותובע בעלות על גופי.
אליאור נע בי לאט לאט, נותן למקדשי להתרגל לעובי ולגודל, מקדשי לאט לאט מתרחב ומאפשר לאליאור לחדור אליי עד הסוף.
אליאור מתחיל לנוע בי קצת יותר מהר, הגרון שלי כבר יבשה ואני גונחת ללא קול, רק הנשימות שלי, הפיתולים שלי והדמעות בעיניי יכולות להביע את העונג שאני חשה.
אליאור יוצא ממני ואני מרגישה את מיציי נשפכים ממני, חסר רחמים, הוא מושך אותי אל הרצפה, מסובב אותי עם הגב אליו מרים את רגלי (הכואבת) על המיטה וחודר אליי במכה, אני מאבדת שיווי משקל ונשכת על המיטה, אליאור מזקף אותי, עם יד אחת תופס אותי במתניי מקבע את גופי צמוד אליו ובידו השנייה חופן לי את השדיים, צובט את פיטמותיי, כואב לי ונעים לי.
אני שומעת את נשימותיו של אליאור באוזן שלי הופכות לכבדות, הוא רוצה להגביר את הקצב אבל אני יודעת שהוא חושש, הגוף שלו רועד, "אני רוצה עוד, תזיין אותי חזק, חזק ועמוק", אני מבקשת ואליאור מוכן לבצע, הוא יוצא ממני, משכיב אותי על קצה מיטת הטיפולים על הצד, משלב לי את הרגליים, הישבן שלי מופנה כלפיו והוא חודר אליי, אני מרגישה אותו היטב עמוק בתוכי, כל אנחה שלי מתגברת לאט לאט עד שהופכת לצרחה, אני מוכנה למות בזה הרגע לאור תחושת העונג, "אני מת לזיין אותך אנאלית", אליאור קוטע את האופוריה שלי, אני לא עונה במילים, רק מפרידה אל פלחיי הישבן שלי ומזמינה אותו להכנס.
אליאור חודר לאט חלאט, הוא בהחלט מודע לגודל איברו ונזהר לא להכאיב, תוחך כדי שהוא נכנס הוא מעסה בעדינות מסביב, לחיי שוב נשטפות בדמעות, עם כל סנטימטר שנכנס אני מתענגת רק יותר ויותר, אני לא יודעת אם הוא נכנס עד הסוף, אליאור מתחיל נוע לאט לאט, מקשיב היטב לתגובות הגוף שלי, אני שוכבת בלי לזוז מנסה להתרגל להרגשה של איבר כל כך גדול נעוץ בדלת האחורית שלי וככל שזה נמשך, אני מתמכרת יותר ויותר.
אליאור מתחיל לנוע קצת יותר מהר והלחץ משתחרר, יד אחת שלו חופנת את הישבן שלי וידו השנייה מחפשת את דרכה אל בין רגליי, אני מפרדיה את הרגליים מעט, הוא מכניס לי שתי אצבעות ואגודלו מונח על הדגדגן שלי, במיומנות של מעסה הוא חוקר עם אצבעותיו את מעמקי מקדשי, אגודלו מעסה בסיבובים את הדגדגן והזין העצום שלו לא מפסיק להרחיב אותי.
גופי עולה באש ואני לא יודעת מה מענג אותי יותר, החלל מתמלא בקול הנשימות הכבדות שלי ושל אליאור, תוך דקות ספורות אני גומרת בשאגה, ידו של אליאור מכוסה במיצי, הוא יוצא ממני ומסובב אותי לעמוד מולו על ארבע, הוא משפשף את איברו עם ידו שמכוסה במיצי, אני שולחת יד לביצים שלו חופנת אותן, עם לשוני מלקקת את קצה הכיפה, אליאור מתחיל להיאנח, שפשף יותר מהר עד שמתפוצץ, זרעו הרותח ניתז על פניי ושנינו מחייכים בשביעות רצון.
סיימתי להתלבש, קראתי לאליאור לחזור לקבוע פגישה נוספת לשבוע הבא, "את רוצה כרגיל בשלוש או שאת מעדיפה ליהיות המטופלת האחרונה"?
אני חושבת כמה שניות ועונה בשאלה "אם אני אהיה אחרונה, אני מקבלת את הטיפול אקסטרה?".

4 מחשבות על “עיסוי רפואי”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)