מחשוף בתחתרה

עיניים

"אותי זה מטריף" אני עונה בכנות.
שתיקה. עיניי בתוך עיניה ועיניה בתוך שלי המבטים של שנינו נעוצים האחד בתוך השני. אני חש בלחץ המתגבר תחת הרוכסן שלי. אני נע בכיסא אבל המבט יציב.

 

עיניים

ישבנו לכוס קפה של היכרות. אישה נאה, צעירה, גדולה, מלאה, מראה קצת ילדותי, שיער ארוך וחלק, זוג עיניים בצבע ירוק, דיבשי משהו, הסקסיות שלה מרחפת בחלל. היא משדרת סקס. מקרינה סקס אפיל. והשפתיים – זוג שפתיים שיכולות לגרום לכל גבר להתמכר.
"מה היא מוצאת בי" אני חושב לעצמי, "הרי אני מבוגר ממנה ב 25 שנים"

והיא, מביטה בי בחיוך מקסים ועונה לי בקול שקט ובוטח:
"אני עומדת לנצל אותך מינית"
התשובה מטריפה אותי.
אנו ממשיכים לשוחח וחולקים בינינו את הפנטזיות המיניות העמוקות ביותר שלנו, את ה hard core שב- hard core בתשוקותינו שלעולם לא יצא לפועל.
אני בוחן אותה בשקט, לא יכול שלא להביט בזוג השדיים שלה. בגודל מכובד ביותר, משהו שהיה ממלא היטב את ידי לו הייתי זוכה לאחוז בהם. לא, אני לא בוהה בזוג הכדורים החתוליים משהו, אני מישיר מבט לתוך העיניים הירוקות הרושפות העמוקות הנבונות, עזות מבע, חודרות, עם החיוך המתוק הסקסי ביותר שראיתי מזה שנים. האישה הזו מטריפה אותי.


"אני אוריד אותך על הברכיים ואורה לך לרדת לי ולשרת אותי כמו שאני אוהבת, אני אשכיב אותך ואשתמש בך למען הנאתי והנאתי בלבד" היא אומרת ואני שולח מבט חודר אל תוך עיניה, מנסה לחדור אל מעבר לעיניים, לקרוא את מחשבותיה. היא לא מסתירה דבר. גם לא מסיגה את מבטה. "כן, אני רוצה לקחת אותך לערב שלם, לשתות, ליהנות ולנצל אותך למטרותי"
"והפרש הגילים בינינו לא מפריע לך? לא מרתיע אותך?" אני שואל
"להיפך" היא עונה, "זה מגרה אותי, מסעיר אותי, מאתגר אותי. ולך?"
"אותי זה מטריף" אני עונה בכנות.
שתיקה. עיניי בתוך עיניה ועיניה בתוך שלי המבטים של שנינו נעוצים האחד בתוך השני. אני חש בלחץ המתגבר תחת הרוכסן שלי. אני נע בכיסא אבל המבט יציב.
"אתה נועץ עיניים בשדיים שלי?" היא שואלת בחיוך כאילו תמים
"ברור שלא, אני מביט רק לתוך עינייך" אני עונה
הלחץ גובר. המבט ארוך וחודר
"את מבינה מה העיניים שלך עושות לי?" אני שואל
"ברור, שאני מבינה"
"אז גם לך עומד?" אני שואל
"כן, ברור" היא עונה, מבטה אינו נסוג מפני שלי והחיוך הקטן, קצת תמים וקצת ממזרי אינו מש לרגע מפניה. היא מעבירה את לשונה על שפתיה. אני יודע שאין בי שום כוח התנגדות. אני שלה.
כל כך ברור שהפגישה הבאה בינינו הולכת להיות פיצוץ.
"אתה יודע מה מצפה לך" היא פוסקת.
אני יודע

עודכן לאחרונה

תגובות ? (אין צורך להזדהות)