עבד

"אתה יכול לעלות להתכונן לשינה"
"כן אדוני" עניתי מיד והתרוממתי מהרצפה למרגלות ספת הטלוויזיה עליה ישב. עליתי במהירות לחדר השינה לצחצח שיניים ולהתכונן. אדוני לא אמר שעלי להתנקות מבפנים מה שחסך לי פעילות אחת. סידרתי את המצעים והעפתי מבט זריז בחדר, הדבר האחרון שאני עושה כל עוד אני יכול הוא להשתין. אדוני אוסר עלי לקום באמצע הלילה כדי שלא ארעיש וחס וחלילה אעיר אותו, לא מעט פעמים בעבר כבר נענשתי על הפרעה לשינה של אדוני. פשטתי את בגדי והשענתי את ידי על המיטה חושף את ישבני לכיוון דלת חדר השינה. כך עלי להמתין עד שיעלה אדוני לפרוטוקול השינה. ידעתי שהשעה כבר אחרי 11 וההמתנה לא תהיה ארוכה, אני יכול לזכור מקרים בהם השאיר אותי להמתין גם שעתיים או שלוש לפני שעלה. כשיעלה אדוני ויסיים לרחוץ הוא יוציא את החגורה בלויה מהארון ויצליף בי לפחות 10 פעמים. 10 פעמים זה הכלל שהחליט כדי לוודא שאשאר בראש הנכון. 10 הצלפות קשות בדרך כלל על הישבן אך לא בהכרח. הירכיים הפנימיות גם כן חביבות עליו ביותר, במיוחד עקב הסימנים שנשארים שם לאורך זמן. אם יחליט שעלי גם להיענש ה 10 יכולים בקלות להפוך ל 20, ל 30 או אפילו לחמישים. כשיסיים עם ההצלפות יניף אדוני את ידו לאחרון ויוריד אותה מאוגרפת כמטוטלת היישר לאשכי. כמו בכל ערב אני אתמוטט על הרצפה בכאב נוראי ואחבק את רגליו לתודה.
שמעתי את צעדיו במעלה המדרגות וכל מה שעבר בראשי זה עד כמה חיי נפלאים.
נפגשתי איתו כאשר הגיע לבית החולים הפרטי בו עבדתי כמנתח, הוא היה גרוש טרי שביקש לקשור את צינורית הזרע. בן ובת הספיקו לו וחיי ההוללות שהועיד לעצמו נראו לו טובים יותר אם לא יצטרך להיזהר ללא הרף. הוא נכנס אלי למשרד עם בטחון עצמי מטורף, גוף שרירי מטופח יתר על המידה. לא היו לו שום חששות מהניתוח ומאבדן היכולת הבלתי ניתנת לתיקון. ההתנהגות שלו העבירה לי זרמים חמים בגוף, מעולם לא הרגשתי את כך ולא ידעתי מה לעשות עם התחושות. המשכתי בבדיקה הרגילה של אזור המפשעה, היה לו זין אדיר שכנראה בדיוק סיים טיפול לייזר להסרת שיער, איבר מדהים ביופיו ומצאתי את עצמי משתהה עם הבדיקה יתר על המידה. חור הזין שלו היה גדול במידה חריגה ולא יכולתי להפסיק לדמיין מפלים של זרע שוצפים ממנו. לפתע הרגשתי יד חסונה חופנת בחוזקה את הזין והביצים. הבטתי עליו באימה מנסה לאזור את הסמכות שלי כמנתח ולזרוק את הפציינט חסר הנימוס הבסיסי. עיניו הכחולות הביטו בי חזרה במבט חודר
"בדרך כלל עומד לך כשאתה בודק אנשים לפני ניתוח?"
לא ידעתי מה לענות כמובן והבטתי מטה על היד החופנת בחוזקה. רציתי למות כשהזין שלי התחיל לעמוד למרות הכאב ויותר מכך בגלל שגם הוא הרגיש את זה.
"אתה תדאג שהקשירה תעבור הכי טוב שאפשר ואני מבטיח לתת לך להיות הראשון שימצוץ לי את הזין"
חודש וחצי אחר כך עזבתי את הבית. ממנתח מכובד בחברה הערבית, נשוי ואב לילדה בת שנתיים הפכתי לעבד לאדון שהבטיח למרר את חיי.

שמעתי את הארון נפתח ואת צלצול אבזם החגורה הנפרשת. נשמתי עמוק והכנתי את עצמי לשלב הבא, אין לי שום זכויות פה בבית מלבד היכולת לבחור איך להגיב. אני יודע שאם אצעק האדון ישמח מאוד אך זה יוציא ממנו עוד אגרסיות, אם אחשוק שיניים והוא יראה שאני סובל עבורו סיכוי טוב שהדבר יחרמן אותו והמשך הערב יהפוך להיות מיני יותר.
וואקקקק החגורה ירדה עלי בכוח רב והוציאה ממני צעקה. הנה האדון לקח ממני את זכות הבחירה האחרונה שעוד חשבתי שיש לי. פעם שניה, שלישית כל גופי רעד אך ידעתי לא לזוז. הייתי חושב שהאימונים היומיים יעזרו לי לספוג את הכאב אך היום הוא בחר להיות כוחני יותר מתמיד. לפחות בינתיים הוא לא אמר כלום כך שאין עונשים נוספים. רביעית, חמישית, שישית עם צעקות הכאב מצאתי את רגלי מרימות את עצמן על קצות האצבעות כאילו זה יעזור במשהו.
"למטה" שמעתי אותו אומר בקול שקט אך סמכותי
ירדתי מקצות האצבעות וקיוויתי שלא איענש על כך. שביעית, שמינית תשיעית ועשירית ירדו עלי במהירות מבלי לתת לי זמן להתאושש. עכשיו כבר ממש התייפחתי כשהאדון הניח את ידו הגדולה והחמה על ישבני הבוער.
"תודה אדוני, תודה" מלמלתי ועשיתי עבורו את המחווה אותה אמר שהוא כל כך אוהב. פיסקתי את רגלי והרמתי את ישבני מעלה ככל שיכולתי. כרופא יכולתי לספר כל כך הרבה על כמה נוראי מה שעומד לקרות פה עוד רגע קט אך כעבד הייתי מאושר, אני עומד להיות מרוסק עבור אדוני. כעבור עוד כמה שניות מצאתי את עצמי מתפתל מכאבים על הרצפה בעקבות המהלומה שהעניק אדוני לאשכי. נאחזתי ברגליו ונלחמתי כדי להחזיר לעצמי את הנשימה, הוא נתן לי עוד כמה שניות לאסוף את עצמי ואז אמר
"תפשיט אותי"
הרמתי את עצמי על הברכיים מולו ופתחתי את מכנסי הג'ינס שלו. הרגשתי את הזין שלו שגם שהיה רפוי מילא את התחתונים והמכנס בגאווה. חיבתו לתחתוני לייקרה צמודים הפכה להיות לפטיש מטורף עבורי וברגע שראיתי את הצבע האדום המבריק מבצבץ מבעד למכנס הפתוח הרגשתי את המיצים שלי מתחילים לפעול. כל כך רציתי שיבקש ממני למצוץ לו, רציתי לטעום שוב את הזרע הנפלא שכל כך למדתי לאהוב. ידעתי שעלי להמשיך במשימה שנתן לי אדוני ועזרתי לו לצאת לגמרי מהמכנסיים לאחר הנחתי ידי על התחתונים והתחלתי למשוך אותם מטה משחרר את הזין היפיפה. כשהגעתי עם התחתונים לכפות רגליו המתנתי בסבלנות שיזיז את רגליו כרגיל, אדוני הזיז את רגלו והניח אותה על כך ידי וכך גם את השנייה. כשהוא מקבע אותי לרצפה עם כל כובד משקלו על אצבעות ידי אמר
"תרים את הראש ותמצוץ לי קצת, נראה אם בא לי עליך או לא"
ללא היסוס מתחתי את עצמי למרות הכאב והתנפלתי ברעבתנות על הזין מכניס אותו לפי. לפתע הרגשתי חבטה חזקה בראשי "לאט עבד, לאט. אמרתי לך שעוד לא בטוח שבא לי עליך". הרגעתי את עצמי והתחלתי למצוץ בתנועות איטיות וארוכות. מכניס בכל פעם את הזין כולו לתוך פי וגרוני שלמד כבר מזמן להתגבר על רפלקס ההקאה. אחרי עוד כדקה הרגשתי את אדוני משחרר את כפות ידי מכובד משקלו ושולף את הזין העומד מפי. הרגשתי שאכזבתי את אדוני ולא ריגשתי אותו מספיק. הוא מצדו לא אמר דבר, פשט את החולצה ונכנס למיטה.
שחררתי את אצבעות ידי המעוכות ונכנסתי למיטה ליד כפות רגליו. שלפתי חמאת גוף והחלתי למסאג' את כפות רגליו באיטיות ובעדינות. כך לימד אותי אדוני להרדים אותו, עלי להמשיך ולעסות אותו עד שיירדם לגמרי. בתחילת מערכת היחסים החזיק אדוני ליד המיטה שוקר חשמלי חזק ובאם נרדמתי בעצמי או הפסקתי לעסות אותו לפני שנרדם היה מחשמל אותי ומחזיר אותי לעבודה. עם הזמן למדתי להבין לפי נשימותיו מתי נרדם וגם אז אני ממשיך עוד דקות ארוכות כדי לא לאכזב אותו. בעודי מעסה אותו חשבתי על מחר. מחר הוא יום חמישי הרביעי בחודש שנקבע על ידי אדוני כיום החליבה החודשי שלי. כמובן שאסור לי לאונן ובטח ובטח לא לגמור , הפורקן היחיד שיש לי הוא החליבה החודשית אותה מעניק לי אדוני באהבה רבה. יותר מכך, אדוני גם לא מוכן שהזין שלי יעמוד שלא ממגע ידו או באישורו. בקרים רבים אני מוצא את עצמי נענש קשות בגלל זקפת הבוקר.
בכלל לא נעים להתעורר בגלל הצלפות קיין על הזין בעוד אדוני נוהם דברים כמו "אולי אתה גם רוצה שאמצוץ לך?" או "מתי כבר תתחיל להבין שרק אני זה מין בשבילך?"
נכנסתי למיטה והתכרבלתי עירום לצידו, כבר למדתי לדעת שבמהלך הלילה יחבק ויעטוף אותי מתוך שינה. אילו רגעים מתוקים שאני נוצר איתי ומפנטז עליהם במהלך היום. כל כך נעים לי להרגיש מוגן בחיקו ולדעת עד כמה אני עושה לו טוב.

בבוקר אני מתעורר עם צלצול השעון ומתחיל להתארגן ליום עבודתי בבית החולים. בגללל המשכורת שלי כמנתח במגזר הפרטי החלטנו שאין צורך ששנינו נעבוד. משמח אותי מאוד לדעת שאני יכול לאפשר לאדוני חיים נוחים כל כך. בזמן שאני עובד הוא מבלה את זמנו בחדר הכושר, בבילוי עם חברים ובהרפתקאות סקס שונות שלעיתים אני נחשף אליהן ולעיתים לא. אנחנו מחזיקים סוכנת בית שמגיע כל יום כך שכמעט ואין עלי מטלות שירות קבועות. במהלך היום אני לא רשאי להתקשר לאדוני ולהפריע לו בעיסוקיו מה שמאפשר לי להתרכז בעבודתי כמו שצריך. אולם ברגע שאני מסיים אלי להודיע לו על כך במידה והוא לא מעוניין שאחזור הביתה להפריע לו. במהלך הזמן שלנו ביחד אדוני, הלכה למעשה, ניתק אותי מכל חברי ודאג שהוא יהיה הקשר היחיד שלי לחברה מחוץ לשעות העבודה. מידי פעם התגובה להודעה היא 'תתעקב שעה' או 'לך לחדר כושר לשלוש שעות' ואני כמובן מבצע.
ביום החליבה אני לחוץ הרבה יותר. אמנם היום נקבע על ידי אדוני אך אין שוב הבטחה שהוא יתקיים. בפעם האחרונה למשל היום עבר בהתעלמות מוחלטת, העניין לא הוזכר ואני לא נחלבתי כך שכרגע אני נושא באשכי זרע שמצטבר כבר חודשיים שלמים. בסיום יום העבודה שלחתי לו את ההודעה היומית והמתנתי בלחץ. כשעברו כמה דקות ולא התקבלה תשובה נרגעתי קצת ויצאתי לדרכי. 40 דקות בפקקים ואני בפתח הבית הקטן שלנו במושב רואה את הג'יפ של אדוני ולידו קטנוע חבוט שאני לא מכיר. החששות החלו לכרסם בי, ההרפתקאות המיניות לעיתים משאירות אותו מרוקן ומשאירות אותי עוד יותר מתוסכל בהתאם. אחרי עבודה רבה לימדתי את עצמי שכל יחס ממנו הוא מין מספק עבורי אך מחוסר יחס אני מתמוטט. פתחתי את הדלת וכצפוי לא ראיתי אף אחד בקומה הראשונה, הודעתי בקול שהגעתי הביתה והנחתי את התיק.
"אני למעלה עבד, אתה יכול לעלות" קרא לי מלמעלה
עליתי במהירות מביט לכל הכיוונים מחפש את בעל הקטנוע שחונה בחוץ. כשנכנסתי לחדר השינה מצאתי את אדוני שרוע לאחור ועירום על כורסת הטלוויזיה בחדר השינה שלנו. הזין שלו היה רפוי ומהיכרות אישית ידעתי שהוא גמר לא מזמן. מהמקלחת יצא בחור קטן שהיה ההפך נגמור ממני. חלק, בהיר מאוד ונערי על גבול הטשטוש בין אישה לגבר.
"עבד תכיר, זה סטודנט. התחת המכווץ שלו עשה לי נעים מאוד עד לפני כמה דקות"
הבחור היה נבוך מאוד מההופעה שלי והחל לאסוף את בגדיו ולהתלבש בצורה מסורבלת. נגשתי לאדוני ונישקתי את גב כף ידו כמו בכל יום שאני חוזר הביתה והוא חייך והעביר את ידו אל מפשעתי. נשארתי מרותק בעיני לעיני אדוני שהחל להזיז את ידו בתנועות מעגליות על הזין והביצים. תוך כמה שניות בלבד הזין החל לעמוד ואדוני חייך אלי. הסטודנט מצידו כבר סיים להתלבש ומלמל משהו לא מובן בעוד הוא צועד לדלת. מבלי להסיר את עיניו ממני ואת ידו מהזין העומד בתוך מכנסי רעם אדוני
"סטודנט!"
הבחור עצר ופנה לכיוונינו עדיין נבוך
"אני יודע שהבטחתי לך שלא תגמור היום איתי אבל יש לי רעיון קטן. תתפשט בזריזות וגש לכאן"
הבחור לא המתין שניה, זרק מעליו את כל הבגדים והתייצב לשמאלו של אדוני. הזין שלו כבר היה חצי עומד, אולי ממה שראה, אולי שאריות ממה שעשה קודם לכן עם אדוני או אולי בגלל שהוא בחור צעיר והזין שלו כל הזמן עומד.
"תתחלפו. אני צריך את היד החזקה שלי"
שנינו מיהרנו להחליף מקום, אני מחזית הכורסא והוא מאחור. אדוני אחז בזין של הסטודנט והחל לשפשף אותו באיטיות. הוא הפנה את מבטו אלי והמשיך
"אתה יודע סטודנט, העבד פה לא רשאי לגמור. הוא שומר את כל האנרגיה המינית שלו עבורי. מאז שנפגשנו הוא לא גמר אף לא פעם אחת" פי נפתח בהלם מוחלט. לא היה לי מושג מה מתכנן אדוני ומה זה אומר עבורי. מבטו לא מש מעיני כשהמשיך
"אם אני זוכר נכון אפשר לספור על יד אחת את כמות הפעמים שנגעתי בו כמו שאני נוגע בך עכשיו" הזין הצעיר כבר עמד בשיא אונו "היום זה היום של העבד להיחלב, היום החודשי בו אני מרוקן לו את הביצים ללא שום הנאה מינית. מגרה לו את הפרוסטטה עד שהוא מתרוקן"
אדוני עזב לרגע את הזין והגיש לי את כף ידו "תירק, תעזור לו לגמר את הסטודנט" הורה לי. מילאתי את הפקודה והיד חזרה אל הזין העומד
"העבד עומד לראות את האדון שלו מגמר פה איש זר, מה שהוא לא חווה וגם לא יחווה לעולם."
" לא לכעוס עלי עבד" אמר לפתע ברכות, כנראה שפני הפכו לכועסים "אני אוהב שאתה מחזיק את הביצים עבורי, אוהב שאתה סובל בשבילי כל יום כל היום" הבחור כבר התחיל להתנשף וכנראה היה קרוב מאוד.
"גש להביא את הקערה שלך עבד" רצתי להביא את קערת הסלט שמשמשת את אדוני לחליבה, אותה קערה שהוא מניח מתחתי ואוספת את הזרע הנחלב ממני.
אדוני הניח את ידו על צווארי בחוזקה "עכשיו תחזיק אותה ותאסוף את הגמירה של הסטודנט. הגמירה מהידיים שלי. אחר כך נחלוב אותך לתוך הקערה ונראה אם יבוא לי איזה רעיון מה לעשות עם המיקס".
הסטודנט גנח ואני הרמתי את הקערה לתפוס הכל. אדוני קרב את ראשי אל הזין הגומר וכופף את ראשי לתוך הקערה קרוב קרוב לתחתית המלאה.

מחשבה 1 על “עבד”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)