סימטת הנחשים – חלק 3

……המשכתי להשתולל עם לשוני בתוך חור הישבן שלה ושין-לינג לא חדלה מלגנוח ולרטוט סביב הלשון המתפתלת ומסתובבת בזריזות בתוכה. היא מעכה את שדיה על חזי…..

הנזיר עושה רימינג לשין-לינג
שין-לינג יושבת על הנזיר

שין לינג ואינגה

שתי מחיאות כפיים ואינגה הגיעה מן החדר השני.

"עיזרי לי עם גליאן, הוא קצת כבד"

אינגה הביאה לקירבתי מין ספסל קטן עם כרית בראשו ושקע במרכזו. ביחד עם שין-לינג הן שיחררו את ידי אחת אחרי השניה והשכיבו אותי כשראשי שעון על הספסל שקוע מעט בתוך השקע שבמרכזו, כשהן מצמידות את ידי ללולאות שבצידי הספסל. לא היה קשה לנחש מה הולך לקרות

שין-לינג התיישבה על פני כשגבה מופנה אל גופי, נשענת מעט קדימה, בעוד אינגה תומכת בה מלפנים חופנת ומלטפת את שדיה המטריפים שתלו כמו זוג אגסים . אוח כמה שאני רציתי להחליף מקומות עם אינגה, אבל ידעתי מה מצופה ממני והתחלתי ללקק את הכוס המתוק של שין-לינג בתנועות מעגליות. הכוס שהיה עדיין רטוב כולו, אך גמיש ונעים למגע, התפתל במענה לליקוקים הסיבוביים של לשוני, התנועות של הכוס הלכו והתעצמו. במהרה ההתפתלויות הפכו לריקוד של ממש כששין-לינג מפגינה יכולת וירטואוזית של שרירי אגן ועוד שרירים שאין לי מושג היכן הם ממוקמים אבל הגמישות והעוצמה שהיא הפגינה, הדהימו אותי. יכולתי לחוש בכל תנועה של שיפתי כוס שלה. יכולתי לאמר מתי אלו השפתיים הקטנות הנושקות לשפתי וחובקות את  לשוני בעוצמה ומתי אלו השפתיים החיצוניות העוטפות וממחבקות את פי או את הסנטר שזה עתה גולח לראשונה לאחר שנים כה רבות. זה היה ממש מדהים. מצאתי את עצמי כשבעצם, אינני עושה דבר מלבד להיות שם כדי לחוש ולקבל את התנועות המפותלות והגמישות שלה, חדלתי מללקק, פשוט כי הייתי עסוק מדי מכדי להתפנות ולפנק את שין-לינג כמו שמגיע לה. שין-לינג לא נתנה לזה להפריע לה. היא הגבירה את עוצמת וקצב ההתפתלות שלה ופשוט חנקה אותי בתוך הכוס. בלעה אותי כמו שנחש בולע טרף גדול ממנו. חשתי בקצב התנועות שלה כשהוא מתגבר, היא עטפה את הסנטר שלי עם שפתי הפות הגמיש שלה ופשוט זיינה את הסנטר שלי בתנועות של סחיטה סיבובית כשהיא עולה ויורדת  וגונחת ותוך כמה דקות שמעתי אותה צועקת ומפרפרת מעל פני כשהכל מלווה בשפיכה של נוזל דביק ומתוק על פני.

היא נעה לאחור, תוך שהיא משחררת את פני ומתיישבת על החזה שלי ואינגה, שיחררה את זוג השדיים שבו החזיקה והתקרבה אלי כשהיא מלקקת לאט לאט את כל הנוזל מעל פני.

כעת משפני היו חופשיים יכולתי לשאול:

"שין-לינג, מהיכן היכולת המדהימה שלך לשלוט בתנועות הכוס כמו אקרובטית? איך את עושה את זה?"

"טיפשון, זה לא אני, זה הכל הנחש ששתיתי את דמו, זוכר?" היא ענתה

 

שין-לינג שרת הטבעות

אינגה סיימה את הנקיון וזזה הצידה. שין-לינג לא חיכתה הרבה, היא הסתובבה לאחור כשפניה מופנות אל גופי והתרוממה בחזרה על הספסל כשהיא כפופה מעט קדימה כך שחור ישבנה מופנה ממש מעל שפתי.

"אתה לא מספיק זקור" אמרה תוך שהיא שולחת יד לעבר הזין העומד שלי וממששת אותו כדי לבחון את מידת קשיותו. "מה, אתה כבר לא רוצה בי?"

"אינגה!" קראה שין-לינג ואינגה ניגשה מייד.

"טפלי בבקשה בזין של מר גליאן. את מכירה את הזין שלו כבר, קדימה את יודעת איך אני אוהבת את זה!"

אינגה ניגשה בעליצות למלאכה, כרעה בין רגלי והחלה ללקק את הזין שאכן היה זקור פחות מאשר בתחילת הערב. אינגה ליקקה, שאבה, מצצה ובלעה את כל הזין אל תוך פיה ואכן, הזין הזדקר בחזרה למצב הזקור עד כאב, שבו היה רוב הערב. בעוד הזין הנמצץ בין שפתיה הבשרניות של אינגה, רוטט ופועם בעוז, אינגה שלפה שתי טבעות מתכת נוצצות והלבישה אותן על הזין שלי בעודה משחררת אותו בהדרגה מתוך פיה. הטבעת הראשונה ממש בבסיס הזין, לוחצת את הביצים ומהדקת את הזין. הטבעת השניה ממש תחת העטרה, לוחצת את המוט ממשת תחת העטרה ומותחת את העטרה כלפי מעלה.

שין-לינג החוותה תנועה קלה כלפי אינגה שהתרוממה בזריזות, פסעה לאחור ונעלמה בחדר הפנימי.

"יפה, ככה אני אוהבת אותך" אמרה שין-לינג בעוד היא מנחיתה את חור הישבן שלה ממש אל בין שפתי.

"אתה יכול להתחיל" אמרה.

לא היה מקום לספק, שלחתי את לשוני והתחלתי לענג את החור הקטן וההדוק שישב לו בין שני חצאי הישבן המחוטב שלה. היא עצמה הפרידה את שני החצאים לצדדים כדי לפנות מקום ללשוני.

בתנועות איטיות וסיבוביות ליקקתי את החור ולאט לאט, מדי כמה סיבובים שלחתי את הלשון פנימה לסיור קצרצר בתוך החור. בכל חדירה כזו נכנסתי טיפטיפה יותר ושין-לינג הגיבה לחדירות האלו בגניחה של שביעות רצון. היא רכבה בשקט על הלשון המפנקת שלי, ובניגוד לפעמיים הקודמות שבהן היא שלטה בקצב ובעוצמה, נתנה לי לנהל את העניינים מלמטה, ואני לקחתי את ההובלה, ליקקתי וחדרתי חליפות כשכל גניחה שלה ממלאה אותי בסיפוק ובהנאה. ידעתי שבסופו של דבר, העינוג הזה, יביא לי את התמורה, ייתן לי את שין-לינג שכל כך רציתי בה. דחפתי את הלשון עמוק ככל האפשר וסובבתי ופיתלתי כשבמקביל יכולתי לחוש כיצד שין-לינג מתפתלת סביב לשוני ומרקדת מרוב הנאה. היא התכופפה קדימה ואחזה בזין הזקור והכלוא שלי (סוף סוף) בעוד זוג שדיה הנפלאים נשענים על חזי. התחושה של השדיים המוצקים נמעכים אל החזה במגולח למשעי שלי גרמה לי תענוג בלתי זכור. מגעה העדין בזין היה גם הוא תחושה מרטיטה. היא נגעה בזין בעדינות, מלטפת קלות אוחזת בשתי אצבעותיה בעטרה המפוצצת מרוב דם ומשחקת עימו בעדינות כאילו היה שביר.

המשכתי להשתולל עם לשוני בתוך חור הישבן שלה ושין-לינג לא חדלה מלגנוח ולרטוט סביב הלשון המתפתלת ומסתובבת בזריזות בתוכה. היא מעכה את שדיה על חזי, יודעת בירור עד כמה אני אוהב את זה, ובכל זאת לא שוכח לשאול:

"אתה אוהב את השדיים שלי, גליאן?"

"אני מת עליהם" עניתי

"יצא לך לחוש זוג כזה?"

"ברור שלא", עניתי "לאף אחת אין זוג שדיים מטריפות כמו שלך, שין-לינג" עניתי בזריזות וחזרתי לטפל בלשוני בחור הענוג שלה.

שין-לינג אהבה את המחמאה, בלי ספק. זה ניכר באופן שבו טיפלה בזין שלי ביותר ויותר אינטנסיביות מחליקה את אצבעות ידיה לאורך הזין ומעכבת על הטבעות שהעוזרת החרוצה שלה, אינגה, התקינה במיומנות כל כך גבוהה משני קצוות הפין הזקור. מגע אצבעותיה באיזור הטבעות ההדוקות היה מדהים, כל ליטוף ששין-לינג נתנה לאיזור הגבול בין הטבעת לעור המתוח שלידו גרם לזרם חשמלי של ממש לעבור לאורך הפין. מעולם לא התנסיתי בתחושה שכזו.

"אתה יודע גליאן, הטבעות שאינגה התקינה לך, לא יאפשרו לך לגמור"

ידעתי היטב וחשתי בכך, והינהנתי בראשי כשאני ששומר את לשוני במקום החדירה הקבוע שלה.

"אתה בטח חש בזרם שעובר לאורך הזין כשאני משחקת בטבעות."

לא עניתי.

"אני יודעת שאתה חש בזה. אף אחד לא יכול לעמוד בפני זה, זו המצאה שלי. שתי טבעות ממתכות שונות. הפרשי הפוטנציאל בין הטבעות מייצרים מטען חשמלי כתוצאה מן השיפשוף של אצבעותי, וכשאני נוגעת בהן, משתחרר הזרם החשמלי שמרטיט אותך. אתה יודע שאני יכולה להגביר את המהירות והעוצמה של המגע שלי ואז התענוג שלך יהיה בלתי נסבל"

"נסי אותי" אמרתי כשאני משחרר את לשוני לרגע קט וחוזר מייד למקומי הטבעי.

"חחח, אתה תמות מזה, לא תוכל לסבול את עוצמת הגירוי האמן לי"

 

תגובות ? (אין צורך להזדהות)